مقالات

کلاس فن بیان مناسب چه کودکانی هست؟

کلاس فن بیان مناسب چه کودکانی

والدین گرامی ابن را بدانید که هیچ چیزی مهم تر از اخلاق و رفتار نیست و این اخلاق و رفتار یک شخص است که جایگاهش را در اجتماع مشخص میکند پس از همین حالا به فکر تقویت فن بیان کودک و سرمایه گذاری بر روی ذهن و توانایی کودک خود باشید. در این مقاله میخوایم به اینکه کلاس فن بیان مناسب چه کودکانی هست بپردازیم
میدونید شرکت در کلاس های فن بیان باشگاه اومند این امکان را به فرزند شما میدهد که در کلاس آزادی عمل بیشتری داشته باشد و بتواند ابراز وجود کند و در گفت و گوهای مختلف با معلم خود شرکت کند و علاوه بر تقویت سخنوری، حس اعتماد به نفس و شجاعت و صداقت او نیز تقویت شود.
زمانی که کودک کلمات جدید یاد میگیرد و متوجه محیط اطراف خود میشود با احتیاط بیشتری پیش میرود و سعی بر پیشرفت و یادگیری بیشتر دارد و در نتیجه از اتلاف وقت کودک خود نیز جلوگیری میکنید.
کلاس فن بیان برای کودکانی که اعتماد به نفس ندارند و یا اعتماد به نفس پایینی دارند نیز بسیار مناسب است. با تقویت فن بیان،قدرت سخن گفتن کودک نیز بهبود پیدا میکند و به مرور زمان اعتماد به نفس کودک بالا میرود.
شرکت در کلاس های فن بیان باشگاه اومند برای کودکانی که منزوی و خجالتی هستند بسیار گزینه مناسبی میباشد چرا که از طریق راه و روش درست این حس از آنها خارج میشود و نحوه ی صحیح برقراری ارتباط و پیدا کردن دوست را یاد میگیرند و این یکی از فوق العاده ترین اتفاقاتی است که میتواند برای یک کودک خجالتی بیوفتد.
کودکانی که در کلاس های فن بیان شرکت میکنند معمولاً خشونت کمتری در رفتارهای خود دارند و تا حد بسیار زیادی این موضوع رو کنترل میکند و باعث میشود فرزند شما در محیط مدرسه و مهدکودک شاداب و پر انرژی و از همه مهم تر دوس داشتنی باشه.
اگر کودک شما مشکل در تکلم و روون صحبت کردن را دارد میتواند با شرکت در کلاس های فن بیان برای همیشه از این مشکل خلاص شود.
اگر تمام والدین از اهمیت تقویت فن بیان کودکان آگاه بودند و میدانستند چقدر در آینده ی کودکشان موثر است بی شک و بی تردید کودکشان را در کلاس های فن بیان باشگاه اومند ثبت نام میکردند و شاهد ویشرفت و ترقی روزانه کودکشان بودند.
یکی از مزیت های کلاس های فن بیان کودک در باشگاه اومند کاربر محور بودن کلاس ها میباشد که باشگاه اومند را از دیگر مراکز آموزشی متمایز کرده است.

حالا کاربر محور بودن یعنی چه؟

کلاس های کاربر محور به این صورت میباشند که
دانش آموز محور اصلی کلاس میباشد و هدف اصلی دانش آموز میباشد.
در این نوع کلاس ها دانش آموز هرچقدر که بخواهد از معلم سوال میپرسد و قطعا پاسخ سوالاتش را خواهد گرفت.
از دیگر مزیت های کلاس های فن بیان کودک در باشگاه اومند
تعداد کم کاربران و محدود بودن نفرات میباشد.
کلاس های فن بیان به سه صورت برگزار میشود.
خصوصی که یک نفر در کلاس است.
نیمه خصوصی که دو الی پنج نفر در کلاس است.
عمومی که پنج الی ده نفر در کلاس است.
همانطور که خودتان مشاهده میکنید ،نهایت تعداد نفرات موجود در کلاس ها ۱۰ نفر میباشد و ما هیچ کلاسی رو نداریم که بالای ده نفر جمعیت داشته باشد به این علت که میخواهیم شعار کاربر محور بودن کلاس هارا به حقیقت تبدیل کنیم و بچها بتوانند در کلاس آزادی عمل داشته و سوالات خودشان را بپرسند و ابهاماتشان را برطرف کنند.
با تقویت فن بیان کودک در دوره های فن بیان در باشگاه اومند،باعث رشد فکری کودک خود شوید و عدم اعتماد بنفس و ترس را از درون او بیرون کنید و از ریشه و اساس کودک خود را تقویت کنید.
با این کار آینده ای زیبا و روشن در اختیار فرزند شماست‌.

کلاس فن بیان مناسب چه کودکانی

تیم حرفه ای دپارتمان اومندی متشکل از مشاورین و مدرسین میباشد و آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.
تیم پشتیبانی اومند همه روزه با بچهای اومندی عزیز در ارتباط میباشند و پیگیر تمام کارها و تکالیف آنها میباشند تا همه چیز در وقت و زمان مقرر خودش انجام شود.
یه آرزو کن❤️
بنفش باشید💜

لطفا امتیاز دهید
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.