مقالات

کلاس فن بیان مناسب چه کودکانی هست؟

کلاس فن بیان مناسب چه کودکانی

والدین گرامی ابن را بدانید که هیچ چیزی مهم تر از اخلاق و رفتار نیست و این اخلاق و رفتار یک شخص است که جایگاهش را در اجتماع مشخص میکند پس از همین حالا به فکر تقویت فن بیان کودک و سرمایه گذاری بر روی ذهن و توانایی کودک خود باشید. در این مقاله میخوایم به اینکه کلاس فن بیان مناسب چه کودکانی هست بپردازیم
میدونید شرکت در کلاس های فن بیان باشگاه اومند این امکان را به فرزند شما میدهد که در کلاس آزادی عمل بیشتری داشته باشد و بتواند ابراز وجود کند و در گفت و گوهای مختلف با معلم خود شرکت کند و علاوه بر تقویت سخنوری، حس اعتماد به نفس و شجاعت و صداقت او نیز تقویت شود.
زمانی که کودک کلمات جدید یاد میگیرد و متوجه محیط اطراف خود میشود با احتیاط بیشتری پیش میرود و سعی بر پیشرفت و یادگیری بیشتر دارد و در نتیجه از اتلاف وقت کودک خود نیز جلوگیری میکنید.
کلاس فن بیان برای کودکانی که اعتماد به نفس ندارند و یا اعتماد به نفس پایینی دارند نیز بسیار مناسب است. با تقویت فن بیان،قدرت سخن گفتن کودک نیز بهبود پیدا میکند و به مرور زمان اعتماد به نفس کودک بالا میرود.
شرکت در کلاس های فن بیان باشگاه اومند برای کودکانی که منزوی و خجالتی هستند بسیار گزینه مناسبی میباشد چرا که از طریق راه و روش درست این حس از آنها خارج میشود و نحوه ی صحیح برقراری ارتباط و پیدا کردن دوست را یاد میگیرند و این یکی از فوق العاده ترین اتفاقاتی است که میتواند برای یک کودک خجالتی بیوفتد.
کودکانی که در کلاس های فن بیان شرکت میکنند معمولاً خشونت کمتری در رفتارهای خود دارند و تا حد بسیار زیادی این موضوع رو کنترل میکند و باعث میشود فرزند شما در محیط مدرسه و مهدکودک شاداب و پر انرژی و از همه مهم تر دوس داشتنی باشه.
اگر کودک شما مشکل در تکلم و روون صحبت کردن را دارد میتواند با شرکت در کلاس های فن بیان برای همیشه از این مشکل خلاص شود.
اگر تمام والدین از اهمیت تقویت فن بیان کودکان آگاه بودند و میدانستند چقدر در آینده ی کودکشان موثر است بی شک و بی تردید کودکشان را در کلاس های فن بیان باشگاه اومند ثبت نام میکردند و شاهد ویشرفت و ترقی روزانه کودکشان بودند.
یکی از مزیت های کلاس های فن بیان کودک در باشگاه اومند کاربر محور بودن کلاس ها میباشد که باشگاه اومند را از دیگر مراکز آموزشی متمایز کرده است.

کلاس فن بیان مناسب چه کودکانی هست؟

در اعماق قلب، همه ما این تمایل پنهان را داریم که فن‌بیان بی نقصی را داشته باشیم که ذهن ها و روح ها را با هم تسخیر می کند یا یک نخ ریسی باورنکردنی باشیم که جهان را با داستان های جذاب پر از حکایات مسحور می کند. چنین کمالی فقط از عمل و علم حاصل می شود. هر شکلی از ارتباط شفاهی یک هنر است، درست مانند نوشتن. یک سخنران شیوا با مخاطبان خود برخورد می کند و حتی شنوندگان خود را الهام می بخشد و تحت تأثیر قرار می دهد.

مردم ممکن است بخواهند سخنران شیوا باشند، اما در واقعیت، بسیاری از زبان هراسی یا اضطراب گفتار رنج می برند. مقاله فوربس یافته‌های آماری مغز را گزارش کرد که نشان می‌دهد ۷۴ درصد از مردم از glossophobia یا ترس از سخنرانی در جمع رنج می‌برند. این نشان می دهد که سخنرانی در جمع نه تنها یک هنر غیر معمول بلکه یک هنر منحصر به فرد است و می توان با تمرین و دانش فراوان به این هنر تسلط یافت.

آموزش فن بیان برای کودکان برای موفقیت آن‌ها ضروری است. ذهن کودکی را تصور کنید که مملو از ایده است، اما به دلیل عدم بیان و اعتماد به نفس برای صحبت در جمع، نمی تواند آن ایده ها را به شیوه ای درست به دیگران ارائه دهد. به همین دلیل است که یادگیری هنر سخنرانی در جمع برای همه از جمله کودکان مهم است. این به غلبه بر ترس از سخنرانی در جمع و برجسته شدن در جمع کمک می کند.

مهم نیست که کودک چه حرفه ای را انتخاب می کند، باید با گروه همسالان خود ارتباط برقرار کند، در انجمن ها ظاهر شود، در صورت موفقیت های خارق العاده، باید روی صحنه برود تا سفر خود را به اشتراک بگذارد، ایده ها و نوآوری ها و افکارشان و دستاوردهای خود را به دنیا بگوید. فن بیان به آنها کمک می کند تا نسبت به دیگران برتری داشته باشند.

مثال‌های متعددی وجود دارد که در آن‌ها حتماً متوجه شده‌اید که یک فرد موفق زمانی الهام‌بخش می‌شود که تجربه‌اش را به جذاب‌ترین و جذاب‌ترین شیوه به دنیا منتقل کند.

بیایید به برخی از مزایای هنر سخنرانی در جمع نگاه کنیم.

  • مهارت های ارتباطی را بهبود می بخشد
  • مهارت های رهبری را بهبود می بخشد
  • بیان را تقویت می کند
  • مهارت های مذاکره و متقاعدسازی را تقویت می کند
  • به خودآگاهی کمک می کند
  • به پیشرفت تحصیلی کمک می کند

فن بیان یا مهارت های ارتباطی مؤثر برای رشد و موفقیت ضروری است زیرا هنر ارتباط به شبکه سازی، به اشتراک گذاری اطلاعات، تأثیرگذاری و ایجاد انگیزه در شنوندگان کمک می کند.

اما واقعیت این است که سخنرانی در جمع مخوف ترین شکل ارتباط است، به طوری که دانش آموزان اغلب با وجود دانستن پاسخ ها به دلیل فوبیای اجتماعی، از صحبت در کلاس درس خودداری می کنند. پس آموزش فن بیان به کودکان جزو ضرورت‌های زندگی است.

حالا کاربر محور بودن یعنی چه؟

کلاس های کاربر محور به این صورت میباشند که
دانش آموز محور اصلی کلاس میباشد و هدف اصلی دانش آموز میباشد.
در این نوع کلاس ها دانش آموز هرچقدر که بخواهد از معلم سوال میپرسد و قطعا پاسخ سوالاتش را خواهد گرفت.
از دیگر مزیت های کلاس های فن بیان کودک در باشگاه اومند
تعداد کم کاربران و محدود بودن نفرات میباشد.
کلاس های فن بیان به سه صورت برگزار میشود.
خصوصی که یک نفر در کلاس است.
نیمه خصوصی که دو الی پنج نفر در کلاس است.
عمومی که پنج الی ده نفر در کلاس است.
همانطور که خودتان مشاهده میکنید ،نهایت تعداد نفرات موجود در کلاس ها ۱۰ نفر میباشد و ما هیچ کلاسی رو نداریم که بالای ده نفر جمعیت داشته باشد به این علت که میخواهیم شعار کاربر محور بودن کلاس هارا به حقیقت تبدیل کنیم و بچها بتوانند در کلاس آزادی عمل داشته و سوالات خودشان را بپرسند و ابهاماتشان را برطرف کنند.
با تقویت فن بیان کودک در دوره های فن بیان در باشگاه اومند،باعث رشد فکری کودک خود شوید و عدم اعتماد بنفس و ترس را از درون او بیرون کنید و از ریشه و اساس کودک خود را تقویت کنید.
با این کار آینده ای زیبا و روشن در اختیار فرزند شماست‌.

کلاس فن بیان مناسب چه کودکانی

تیم حرفه ای دپارتمان اومندی متشکل از مشاورین و مدرسین میباشد و آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.
تیم پشتیبانی اومند همه روزه با بچهای اومندی عزیز در ارتباط میباشند و پیگیر تمام کارها و تکالیف آنها میباشند تا همه چیز در وقت و زمان مقرر خودش انجام شود.
یه آرزو کن❤️
بنفش باشید💜

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *