به باشگاه اومند خوش آمدید! ما در باشگاه اومند چه کار میکنیم؟ حتما اینجا کلیک کنید تا بدانید...
0
02128429823

آموزش زبان انگلیسی کودک و متفاوت ترین شیوه آموزش به سبک اومند

دوره و جلسه رایگان آموزش زبان انگلیسی کودکان

ثبت نام دوره رایگان

دنبال آموزش زبان انگلیسی کودک هستی؟؟

 

میدونی باشگاه اومند، شیوه ی خلاقانه، علمی و متفاوت و مهم تر از همه بسیار تاثیر گذاری رو در این زمینه ارائه میده؟

 

واسه درک این تفاوت همین ابتدا یه جلسه رایگان خیلی عالی برگزار میکنیم که اولین قدم اومندی شدن شماست!!

 

راستی! میدونستی که بیلی آیلیش، امینم، برد پیت، لئوناردو دیکاپریو، آلپاچینو، دکتر سمیعی، لئوناردو داوینچی، لیونل مسی، کریستیانو رونالدو، سعدی، حافظ، بهترین وکلا، دکتر ها، مهندسا، هنرمندا
همه و همه از همین جلسه رایگان اومند شروع کردن!!😂😂😂

 

پس توام معطل نکن و همین الان دوره رایگان اومند رو ثبت نام کن…

 

تازه تو این دوره میتونی ده سال آینده خودت رو ببینی.

 

پس همین الان ثبت نام کن و فقط یه آرزو کن…

 

در این جلسه متوجه میشی اومند چه تفاوت هایی داره و چطور تورو به متفاوت ترین شیوه به اوج میرسونه…

زبان برای کودک، متاسفانه این کلمه که شنیده میشه، به این فکر میوفتیم که از پایه و مبتدی زبان انگلیسی رو به فرزندمون آموزش بدیم، اما ایا فکر میکنید این فکر به ذهن کس دیگه ای نرسیده؟؟

 

هزاران نفر قبل از شما این آموزش رو شروع کردن و بعد نصفه کاره رها شده، چرا؟ چون اولا ارزش گذاری زبان بر حسب اهداف کودک انجام نشده و دوما بر اساس نیاز کودک بهش آموزش داده نشده، واضح تر بگم، اموزش زبان در باشگاه اومند معنای دیگه ای داره، معمولا همه ی ما انتظارمون از آموزش زبان خیلی تکراری شده، بریم زبان رو یاد بگیریم، اول از پایه و مرحله به مرحله بریم تا پیشرفته بشیم، تقریبا شیوه ی همه به همین صورت است اما همچنان میبینیم که افراد زیادی در یادگیری زبان ناکام هستند و بعد از مدتی خیلی ها بی نتیجه اون رو کنار میذارن، اما در باشگاه اومند شیوه ی تدریس زبان متناسب با سن، شرایط آموزشی و شخصیتی هر فرده، در باشگاه اومند هدف همه چیزه و هر کسی متناسب با هدفی که از یادگیری داره در گروه مخصوص به خودش قرار مییره تا به همون ادمی تبدیل بشه که انتظارشو داره، قطعا اهداف هر کس از یادگیری زبان متفاوته و همینطور شرایط شخصیتی و آموزشی هر کس هم متفاوته، ما در باشگاه این تفاوت ها رو در نظر میگیریم و برای هر گروه شیوه ی منحصر به فرد و مطابق با اهدافشون رو طی میکنیم، براشون اتاق های گفتگو میذاریم و مسیر یادگیری شون رو با رقابتی سالم آنالیز میکنیم.

 

اینجا هدف یادگیری زبان نیست، بلکه حرفه ای شدن در هدفمون به واسطه یادگیری زبانه…

دوره و جلسه رایگان آموزش زبان انگلیسی کودکان

آموزش غیرحضوری زبان انگلیسی برای کودکان در باشگاه اومند یک فضای امن برای فرزندان شما است تا در منزل و در کنار شما زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

دوره های غیر حضوری آموزش زبان انگلیسی برای کودکان در این روزها از اهمیت زیادی برخوردار است. زیرا یادگیری زبان دوم از دوران کودکی مزایای خود را دارد.

کودکان باهوشند اما اگر هدایت نشوند این هوش و توانایی که دارند هدر می رود. همانطور که می بینید امروزه برای موفقیت در بسیاری از کارها، زبان انگلیسی می تواند کمک شایانی بکند. اگر می خواهید فرزند شما در آینده به سمت استعداد خود حرکت کند باید بدانید که زبان انگلیسی میتواند چندین قدم او را نسبت به دیگران جلوتر ببرد.

چرا کلاس زبان آنلاین؟؟

پیشرفت تکنولوژی باعث شده منابع نامحدودی در دسترس ما قرار بگیرد و همچنین با وجود پلتفرم های ارتباط دست جمعی و فضای مجازی، بحث آموزش مجازی بسیار داغ شده و در تمام نقاط دنیا دانشگاه ها و مدارس از آموزش مجازی و آنلاین بهره می برند. این موضوع باعث شده تا مسئله رفت و آمد و کمبود زمان تا حدودی حل شود. حالا که به علت ویروس کرونا، تمام کشور ها درگیر این موضوع بودند، آموزش آنلاین خود را به خوبی نشان داده و از تجمع در مکان های عمومی و شیوع ویروس کرونا تا حدودی جلوگیری کرده است.

آموزش غیرحضوری زبان انگلیسی برای کودکان در باشگاه اومند به صورت آنلاین توسط اساتید مجرب ارائه می گردد.

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف آموزش غیرحضوری زبان انگلیسی برای کودکتان به شما نشان می دهد. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، کامل به کودک شما آموزش زبان انگلیسی را یاد می دهند و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به هدف آموزش انگلیسی برای کودکان را در اختیارت کودک شما می گزارد. هیچ جا کامل تر و تخصصی تر از باشگاه اومند نمی تواند زبان انگلیسی را به کودکتان یاد دهد و رقابت کند پس همین حالا گوشی را بردارید و با مشاورین ما تماس بگیرید، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می توانید برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه فرزندتان در رشته مورد نظر پیشرفت بیشتری داشته باشد می توانید از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنید برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کنید. 

از مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی کودک

کلاس‌های آنلاین باعث کاهش هزینه برای زبان‌آموزان چه در بحث زمان و چه در بحث مالی خواهد شد. به دلیل نبودن هزینه رفت‌و‌آمد،‌ و صرف نکردن زمان در ترافیک و … . این موضوع به علت استفاده از اینترنت به زبان آموز و استاد این اجازه را می دهد تا بدون صرف انرژی و در منزل تدریس کنند.

امروزه کودکان علاقه ای به نشستن در کلاس درس را ندارند اما اساتید باشگاه اومند با کلاس های غیر حضوری فرزند شما را نسبت به یادگیری زبان انگلیسی ترغیب میکنند و با بازی و سرگرمی به آنها آموزش می دهند.

فرزندانمان دنیایی کاملا متفاوتی نسبت به دنیای ما دارند، آنها در تلاشند تا برای آینده خود نقشه هایی بکشند، وظیفه ما بزرگتر ها است که ذهن آنها را هدایت کنیم و استعداد آنها را بیابیم و پرورش دهیم. اهمیت به این موضوع از مهمترین کار هایی است که پدر و مادر باید برای فرزندانشان انجام دهند.

⚠️⚠️باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف آموزش غیرحضوری زبان انگلیسی برای کودکتان به شما نشان می دهد. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، کامل به کودک شما آموزش زبان انگلیسی را یاد می دهند و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به هدف آموزش انگلیسی برای کودکان را در اختیارت کودک شما می گزارد. هیچ جا کامل تر و تخصصی تر از باشگاه اومند نمی تواند زبان انگلیسی را به کودکتان یاد دهد و رقابت کند پس همین حالا گوشی را بردارید و با مشاورین ما تماس بگیرید، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می توانید برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه فرزندتان در رشته مورد نظر پیشرفت بیشتری داشته باشد می توانید از پکیج های ویژ باشگاه اومند استفاده کنید برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کنید. ⚠️⚠️

قدرت تخیل کودکان بسیار بالاست و کنترل آن دشوار. تنها راهی که میتوان ذهن کودکان را کنترل کنیم هدایت آن است. کنترل به این معنی نیست که قدرت تخیل را از کودک بگیریم، بلکه باید آن را درست هدایت کنیم.

کودکان امروز، علاقه بیشتری نسبت به بازی با رایانه و تبلت دارند و با فناوری بهتر کنار آمده اند، شما می توانید با هدایت فرزندتان به آموزش از طریق ابزار های دیجیتال و کلاس های غیر حضوری باشگاه اومند به آنها زبان انگلیسی را آموزش دهید.

آموزش زبان انگلیسی کودک امروزه به یکی از مهمترین و تخصصی ترین مراحل در یادگیری زبان انگلیسی تبدیل شده است. با توجه به استعداد و آمادگی ذهنی کودکان برای یادگیری، سرعت یادگیری آنها بسیار بالا می باشد و مفاهیم را راحت تر درک می کنند.

اساتید مجرب باشگاه اومند کودکان شما را با بازی و سرگرمی به صورت ناخود آگاه آموزش می دهند تا فرزند دلبند شما از آموزش خسته نشود و از کلاس آنلاین لذت ببرد. آموزش غیرحضوری زبان انگلیسی برای کودکان با توجه به سرعت یادگیری کودکان بستگی به نوع علایق آن ها متفاوت است، به همین علت باشگاه اومند برنامه هایی مانند مشاوره و شناخت بیشتر کودکان شما دارد تا با توجه به علایق فرزندان شما به آنها آموزش دهد.

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف آموزش غیرحضوری زبان انگلیسی برای کودکتان به شما نشان می دهد. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، کامل به کودک شما آموزش زبان انگلیسی را یاد می دهند و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به هدف آموزش انگلیسی برای کودکان را در اختیارت کودک شما می گزارد. هیچ جا کامل تر و تخصصی تر از باشگاه اومند نمی تواند زبان انگلیسی را به کودکتان یاد دهد و رقابت کند پس همین حالا گوشی رابردارید و با مشاورین ما تماس بگیرید، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می توانید برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه فرزندتان در رشته مورد نظر پیشرفت بیشتری داشته باشد می توانید از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنید برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کنید. 

دوره و جلسه رایگان آموزش زبان انگلیسی کودکان

Call Now Button