مقالات

کاربردهای جذاب فتوشاپ برای رستوران ها و کافه ها

فتوشاپ برای رستوران ها و کافه ها

در حقیقت دوره های فتوشاپ در هر حیطه کاری به خصوص برای کادر رستوران ها و کافه ها همانند درختی هستند که روز به روز پربار تر می شود.

رستوران هایی که روی منوی غذایی خود سرمایه گذاری می کنند سیاست خاصی را در جذب مشتری دارند که باعث می شود فرو‌شان چندین برابر باشد. اگر می خواهید چیدمان اقلام غذایی‌تان به شکلی باشد که منجر به فروش بیشتر شود و به طور برجسته تری نسبت به قبل خود نمایی کند لازم است در درجه اول استفاده از هنر فتوشاپ را سرلوحه کارتان قرار دهید. در اصل، تحقیقات نشان می دهد طراحی یک منوی هیجان انگیز به طرز عجیب و غریبی در جذب مشتری نقش دارد، که تمام این طراحی بر دوش فتوشاپ گذاشته می شود. همچنین، هرچقدر که شما روی یک منو غذایی بیشتر مانور دهید مشتریان بیشتر مشتاق می شوند تا آن غذا را سفارش دهند، اگر به دنبال فروش بیشتر و برجسته شدن رستوران یا کافه‌تان هستید از شما انتظار می رود که فتوشاپ را جدی بگیرید.

سخن معروفی وجود دارد که می گوید:

اگر یک سال موفقیت میخواهی دانه بکار و اگر ده سال موفقیت میخواهی درخت بکار… !

فتوشاپ تا چه حد در جذب مشتری کمک می کند؟

وجود فتوشاپ در محیط رستوران و یا کافی‌شاپ روح و جان تازه ای را به کسب و کار می بخشد، و به تبع این کار باعث به­روزرسانی خدمات شما می شود و جلوه دیگری را به خود می گیرد. در کسب و کارهایی مثل صنعت رستوران‌داری و کافی‌شاپ ها به شدت لازم است که از فتوشاپ بهره مند شوید. دوره های فتوشاپ به شما این امکان را می دهد که عکس ها و تبلیغاتتان را مطابق با نیازهای خاص مشتری‌تان طراحی کنید. این تطابق، یعنی قرار دادن نیاز مشتریان در مقابل خدمات قابل ارائه، باعث تنظیم یک سبک تجاری برای شما می شود که با برجسته شدنش منجر می شود روز به روز مشتریان بیشتری را جذب کنید.پس اینکه عده ای از افراد در این صنعت (رستوران‌ها و کافی‌شاپ ها) موفقیت و درآمدی کسب نمی کنند به این دلیل است که در طراحی یک فضا و یک منوی ایده آل سهل انگاری می کنند، از تبلیغات استفاده نمی کنند و معجزه هنرهای گرافیکی را در صنعت تبلیغات و مارکتینگ (به عنوان مثال در اینستاگرام مارکتینگ) دست کم می گیرند. با دست کم گرفتن این موارد جز شکست چیز دیگری عایدتان نمی شود، پس چشم و گوش بسته از کنار این موضوع گذر نکنید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن مشتری مداری کنید. 🌠

برای تبلیغ منوی غذایی و فضای کارتان فتوشاپ حمایتتان می کند

در واقع افراد بسیاری با ادعای اینکه در کارشان خبره هستند و می توانند در این حیطه غوغا به پا کنند دست به رستوران داری میزنند، اما ناکام می‌مانند؛ آن هم به این دلیل که باوجود آشنایی با خدمات کافی‌شاپ یا رستوران، نمی توانند خدمات، کیفیت و فضای خود را به مردم نشان دهند. این شرایط خبر از ناآگاهی افراد در زمینه طراحی تبلیغات و نشان دادن محصولات غذایی و کیفیت آنها می دهد و طبیعتا ضعف در این حیطه جلودار هر پیشرفتی است.

همیشه فضای تبلیغاتی هر حیطه کاری نیازمند هوشیاری بالایی است تا بتواند تمام کیفیت و کارایی محصولات و خدماتش را به مشتری نشان دهد. اینکه شما بتوانید با حداکثر توانتان تبلیغاتی را تولید کنید که بتواند در ذهن مخاطب جذاب و به یاد ماندنی بماند، به نوعی چند گام اصلی برای موفقیت را برداشته اید. اما همانطور که اشاره کردیم این سیاست تبلیغاتی نیازمند داشتن سواد بالایی در نرم افزارهایی مانند فتوشاپ، پریمر، افترافکت و … است. اگر می خواهید کسب و کارتان رونق دوباره ای بگیرد، یکی از مهمترین راه های پیاده سازی این کار شرکت در دوره های آموزش فتوشاپ است. در واقع شما با رعایت این اصل اساسی در فضای کارتان شاهد خواهید بود که چگونه تمام مشتریان مجذوب خدمات شما می شوند. پس برای اینکه زحمات و اعتبارتان هدر نرود لازم است که استفاده از فتوشاپ را وارد عرصه کاریتان کنید. 💫

مقرون به صرفه بودن فتوشاپ و درآمدزایی بالا!

فتوشاپ از آن دسته مهارت هایی است که به خلق آثاری جذاب می پردازد تا مخاطب را به وجد بیاورد. در همین راستا ارزان بودن و سادگی آن باعث شده تا توجه زیادی از مدیران را به خودش جلب کند. حضور فتوشاپ از آنجایی همه را شگفت زده می کند که با وجود مقرون به صرفه بودنش در زمان و هزینه و… به جذب مخاطب هم کمک زیادی می کند. این اثر متفاوت فرصتی را به شما می دهد که در کمترین زمان ممکن، با حداقل هزینه ها به درآمدی بالا برسید. اینکه با اطلاعات پایه دست به بازاریابی می­زنید و در آن ناکام می مانید طبیعی است؛ زیرا هر کاری نیاز به قلقی دارد که این قلق در دستان نرم افزارهای گرافیکی مانندفتوشاپ جمع شده است. شما می توانید با صرف حداقل زمان در آموزش های آنلاین فتوشاپ شرکت کنید و به کسب و کارتان کمک بزرگی بکنید. البته فراموش نکنید که کاربرد فتوشاپ تنها در همین قضیه خلاصه نمی شود، بلکه مانند دریای بی ساحلی است که در هرجایی نقش خاص خودش را دارد.

در همین خصوص به شما پیشنهاد می کنم تا مقاله ۷ کاربرد بی نظیر فتوشاپ در تبلیغات و بازاریابی را مطالعه نمایید تا به درک بهتری از این موضوع برسید. 🚀

نتیجه گیری از کاربردهای فتوشاپ در تبلیغات رستوران ها و کافه ها

 به دست آوردن درآمد بالا و محبوبیت رستوران و کافی‌شاپ ها در بین افراد جامعه آنقدر که فکرش را می کنید سخت نیست. فقط لازم است که هوشمندانه به این قضیه نگاه کنید تا با یکسری فرمول های ساده به اهداف بزرگتان برسید. شما می توانید با دخالت دادن تبلیغات در فضای کاریتان رونق جدیدی از رستوران و کافی‌شاپ تان را ببینید که تا به حال شاهد آن نبوده اید؛ تبلیغاتی که حتی در سطح تولید محتوا برای یک پیج اینستاگرامی نیز قابل انجام است.

 اگر تا به حال از این مهارت غافل بودید می توانید شروع جدیدی را تجربه کنید و از شغلتان بیش از همیشه لذت ببرید. در همین راستا، اومند تیمی را تشکیل داده تا براساس خواسته و هدف شما آن کلاس‌ها تشکیل می شوند. شما در ابتدای ورود به باشگاه اومند پرونده آموزشی خواهید داشت که شرایط یادگیری و هدف شما در آن درج می شود سپس مدرس فتوشاپ بر همین  اساس برای یادگیری شما برنامه ریزی می کند.

 پس بدون اینکه هدفتان را گم کنید می توانید با این احساس سردرگمی خداحافظی کنید زیرا تنها لازم است بگویید چه می خواهید. ☺️ برای اومندی شدن شما می توانید از طریق این لینک و یا با شماره تماس های پایین صفحه با تیم اومند در ارتباط باشید.

بنفش باشید! 💜

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *