0
logo
0

متفاوت ترین و تاثیرگذار ترین شیوه دوره آموزش فتوشاپ به سبک اومند

آرزو کن، هدفت بساز

دوره آموزش فتوشاپ، به شیوه ی خلاقانه، تاثیر گذار و مهم تر از همه، بسیار متفاوتی در باشگاه اومند ارائه میشه!

واسه درک این تفاوت همین ابتدا یه جلسه رایگان خیلی عالی برگزار میکنیم که اولین قدم اومندی شدن شماست!!

راستی! میدونستی که بیلی آیلیش، امینم، برد پیت، لئوناردو دیکاپریو، آلپاچینو، دکتر سمیعی، لئوناردو داوینچی، لیونل مسی، کریستینو رونالدو، سعدی، حافظ، بهترین وکلا،دکتر ها، مهندسا،هنرمندا

همه و همه از همین جلسه رایگان اومند شروع کردن!!😂😂😂

پس توام معطل نکن و همین الان دوره رایگان اومند رو ثبت نام کن

تازه تو این دوره میتونی ده سال آینده خودت رو ببینی

پس همین الان ثبت نام کن و فقط یه آرزو کن

در این جلسه متوجه میشی اومند  چه تفاوت هایی داره و چطور تورو به متفاوت ترین شیوه به اوج میرسونه

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس دوره آموزش فتوشاپ

دوره رایگان هنری

چرا آموزش فتوشاپ در باشگاه اومند؟

چرا آموزش فتوشاپ در باشگاه اومند؟

تو این دوره زمونه دیگه به آدمی که خوندن و نوشتن بلده نمیگن باسواد. با پیشرفت علم و تکنولوژی و پیدا شدن شاخه های جدیدی از علوم مختلف، دیگه تعریف جامعه هم از آدم باسواد تغییر کرده. فتوشاپ هم یکی از همین شاخه های نسبتا جدیده که به طور روزافزونی کاربردش تو دنیای امروز هی داره بیشتر و بیشتر میشه.

دنیای فتوشاپ خیلی بزرگه و کمک میکنه هرچیزی رو خارج از واقعیت تصویر کنیم. میتونیم چیز های مختلف رو به کمک علم فتوشاپ باهم ترکیب کنیم و یه چیز جدید بسازیم. انقدر این علم جذابه که خیلی زود هر آدمی رو توی خودش غرق میکنه. حتی خیلی وقتا توی تصمیم گیری ها بهمون کمک میکنه؛ مثلا میتونیم قبل از ساخت و تولید هرچیزی اول با فتوشاپ یه تصویری از اون رو بدست بیاریم و بعد از بررسی کردن اقدام به تولیدش کنیم. خلاصه پیشنهاد اومند به شما اینه که اگر میخواین تو دنیای امروز جزئی از آدمای باسواد باشین حتما یه دوره آموزش فتوشاپ ببینید!

خوب آموزش فتوشاپ تقریبا در هزارن مجموعه ی مختلف انجام میشه و همین مسئله اولین مشکل ماست!! چرا؟؟ برای دونستن جواب کافیه برید و سر فصل ها و شیوه های آموزشی رو بررسی بکنید.

متوجه میشید که تمام آموزش ها و سر فصل ها شبیه هم دیگه است.

چرا آموزش فتوشاپ در باشگاه اومند؟

تو این دوره زمونه دیگه به آدمی که خوندن و نوشتن بلده نمیگن باسواد. با پیشرفت علم و تکنولوژی و پیدا شدن شاخه های جدیدی از علوم مختلف، دیگه تعریف جامعه هم از آدم باسواد تغییر کرده. فتوشاپ یکی از همین شاخه های نسبتاً جدیده که به طور روزافزونی کاربردش هی داره تو دنیای امروز بیشتر و بیشتر میشه.

دنیای فتوشاپ خیلی بزرگه و کمک میکنه هر چیزی رو خارج از واقعیت تصویر کنیم. میتونیم چیزهای مختلف رو به کمک علم فتوشاپ با هم ترکیب کنیم و یک چیز جدید بسازیم. اونقدر این علم جذابه که خیلی زود هر آدمی رو توی خودش غرق میکنه. حتی خیلی وقتا توی تصمیم گیری ها بهمون کمک میکنه. مثلاً میتونیم قبل از ساخت و تولید هر چیزی، اول با فتوشاپ یک تصویری از اون رو به دست بیاریم و بعد از بررسی کردن اقدام به تولیدش کنیم. خلاصه پیشنهاد اومند به شما اینه که اگه میخواین توی دنیای امروز جزئی از آدمای باسواد باشید، حتماً یک دوره آموزش فتوشاپ ببینید!

خب آموزش فتوشاپ تقریباً در هزاران مجموعه مختلف انجام میشه و همین مسئله اولین مشکل ماست!! چرا؟؟ برای دونستن جواب کافیه برید و سرفصل ها و شیوه های آموزشی رو بررسی کنید.

اون‌وقت متوجه میشید که تمام آموزش ها و سرفصل ها شبیه همدیگه‌ست.

نهایت تفاوت مثلا اسم اساتیده! یا مثلا یکی با خنده آموزش میده و یکی با جدیت تمام!😄

خوب شاید بگید مشکلش چیه؟؟

عجب سوال خوبی! بذارید سوالتون رو با سوال جواب بدم.

مگر غیر از اینه که هر کسی دلیل و هدف خاص خودش رو برای آموزش فتوشاپ داره؟

مگر غیر از اینه که دوره آموزش فتوشاپ یک آموزش چند جانبه است و هر کس یک جنبه خاص اون موضوع براش سرنوشت ساز تره و اهمیت بیشتری داره؟ مثلا یک نفر میخواد با فتوشاپ به طراحی های تبلیغاتی بپردازه یکی دیگه ازش در امور فانتزی میخواد استفاده بکنه و…

مگر غیر از اینه که نقاط ضعف و قوت هر کس در یادگیری مهارت ها متفاوته و اساتید باید آموزش های متناسب با سلیقه، نقاط ضعف و قوت شما رو بهتون بدن تا بیشترین تاثیر رو داشته باشن؟؟

چه خوب میشد اگه به جای سرفصل های از قبل‌ پیشبینی شده، به جای اختصاص دادن جلسات مختلف به موضوعات پوششی، به جای مدرس محور بودن آموزش ها(تو پرانتز، اومند جان! مدرس محور بودن یعنی چی؟! یعنی مهم اینه مدرس چی یاد بده و چجوری سر فصل بچینه و شمارو هدایت کنه، دیگه مهم نیست شما سلیقه ات چطوره، نقاط قوتت چیه، اصلا برای چه هدفی داری یاد میگیری فتوشاپ رو!! مدرس میخواد به شما همه ی جوانب فتوشاپ رو یاد بده! بعدش هم شما تازه بری کلی کار کنی، پروژه خراب کنی، نا امید بشی، تا بعد چند سال تازه بفهمی کدوم جنه برات بهتره، اونو ادامه بدی و بتونی برای مقاصدت استفاده ش کنی!!) به جای همه ی این ها آموزشی مطرح میشد که به کاربر توجه میکرد

اول از همه مشخص میکرد که هدفت از آموزش فتوشاپ چیه؟ چرا میخوای دوره آموزش فتوشاپ شرکت کنی؟ سلیقه ات در کلاس آموزشی فتوشاپ چجوریه؟

بعد از مشخص شدن همه ی این مسائل دوره ی آموزش فتوشاپ شما شروع میشد.

از اول هم میفهمی این یه آموزش متفاوته و قرار نیست تکراری باشه! چون محور آموزش فتوشاپ، اهداف شماست. پس قراره چیز هایی رو آموزش ببینی که با سلیقه ات و هدفت در یک راستا قرار داره!.

به جملات بالا خوب فکر کن!

این یعنی آموزش مدرن!

این یعنی مهارتی که به دردت بخوره!

این یعنی تفاوت!

این یعنی باشگاه اومند!

یک جلسه رایگان توجیهی گذاشتیم برات، اونجا خیلی کامل تر بهت توضیح میدیم که چرا باید باشگاه اومند رو انتخاب کنی!

معطل نکن! ثبت نام کن و یه آرزو کن…

برای یادگیری درست و حسابی فتوشاپ چه کنیم؟

به شما قول میدیم که یادگیری و آموزش فتوشاپ که امروزه به عنوان غول هنرهای گرافیکی شناخته میشه، با 6 روش زیر براتون آسون تر میشه:👇

دوره آموزش فتوشاپ

روند دوره آموزش فتوشاپ در باشگاه اومند چجوریه؟

خب اومندی ها! حالا که فهمیدید باشگاه اومند چه شیوه تاثیرگذار و متفاوتی رو برای آموزش این مهارت در پیش گرفته، وقتشه که بریم سراغ شیوه عملکرد باشگاه در آموزش فتوشاپ!

اول از همه بذارید درباره مزایا و کاربردهای دوره آموزش فتوشاپ به شما یک حقیقتی رو بگیم.

اگه شما تصمیم گرفتید که این نرم افزار رو برای یک هدف معین یاد بگیرید، مطمئن باشید که تصمیم خوبی گرفتید و حتماً این نرم افزار پر کاربرد در آینده به کارتون میاد. هر کسب و کاری به طراح و گرافیست نیاز داره و نرم افزار فتوشاپ هم نیاز اصلی هر گرافیسته. این مهارت پر کاربرد محدودیت سنی، زمانی و مکانی نداره و در هر جایی میتونه درآمدزا باشه. شما با یک دوره فتوشاپ، علاوه بر اینکه میتونید با استفاده از خلاقیتتون درآمدزایی کنید، میتونید در بسیاری از موارد برای خودتون هم از این مهارت استفاده کنید و صرفه جویی انجام بدید.

مثل هر دوره دیگه‌ای، دوره آموزش آنلاین فتوشاپ هم در باشگاه اومند، ابتدا با هدف‌گذاری شروع میشه. هدف شما از شرکت در این کلاس آموزشی فتوشاپ، بسیار اهمیت داره و مسیر یادگیریتون رو مشخص میکنه.

پس شما در ابتدای کار باید شرح حال خودتون رو به باشگاه اومند تحویل بدید. شما در این شرح حال هدف خودتون رو برای متخصص باشگاه توصیف میکنید. یعنی چی؟🤔 یعنی توضیح میدید که قصد دارید با یادگیری فتوشاپ چه کاری انجام بدید تا متخصصین حرفه‌ای اومند، شما رو به بهترین شیوه راهنمایی کنن.

آموزش فتوشاپ میتونه به منظور اهداف مختلفی انجام بشه. اصلی‌ترین هدف یادگیری این مهارت انتخاب شغل و درآمد زاییه. فتوشاپ از جمله مهارت هایی هست که علاوه بر اینکه احتمال استخدام شما توسط کسب و کارها رو افزایش میده، به شما این امکان رو میده که خودتون هم به صورت فریلنسری مشغول به کار بشید و با گرفتن پروژه های مختلف درآمدزایی کنید. در موارد دیگه شما میتونید از مهارتتون برای کسب و کار خودتون استفاده کنید و به شدت صرفه جویی مالی کنید! حتی میتونید در موارد روزمره خودتون ازش استفاده کنید.

بعد از مشخص شدن هدف مخصوص شما، سلیقه و نقاط قوت و ضعف شما توسط متخصص باشگاه شناسایی میشه تا برنامه ریزی دقیقی براش انجام بشه.

در این کلاس های آموزشی سرفصل های دوره آموزش فتوشاپ مشخصه و خود نرم افزار از پایه به شما آموزش داده میشه، اما مباحث مطرح شده در کلاس و شیوه آموزش صرفاً بر اساس هدف و نیاز شما انجام میشه. مثلاً اگر شما عکاس یا ادیتور هستید شیوه یادگیری شما باید متفاوت از فردی باشه که قصدش از یادگیری فتوشاپ، پروژه های مربوط به طراحی و گرافیک بنر های تبلیغاتیه. در این صورت آموزش روی مواردی متمرکز میشه که شما بیشتر از همه بهش نیاز دارید و شاید لازم نباشه مواردی که در آموزش به طراحان و گرافیست ها برجسته میشه برای شما هم به همون اندازه مهم باشه و بهتره که متخصصین، وقت کلاس رو روی زمینه های تخصصی خودتون بذارن.

به تدریج در طی جلسات با توجه به مهارت شما و شناخت مدرس از شما روال کلاس ها به صورت اختصاصی بر روی تقویت نقاط قوت و از بین بردن نقاط ضعف شما متمرکز میشه. 

نکته مهم دیگه ای که در انتقاد از شیوه های عمومی وجود داره اینه که اگر شما فارغ از هدف و سبک یادگیری بخواید فتوشاپ رو به صورت یک دوره عمومی و همگانی یاد بگیرید، در هر جلسه به صورت کوتاه و جزئی به تکنیک‌های موارد استفاده فتوشاپ اشاره میشه. در واقع با این شیوه، هیچ آموزشی به صورت تخصصی ساخته نمیشه اما اگر تکنیک های اضافه‌تر از نیاز حذف بشه و موارد مورد نیاز به صورت اولویت بندی شده و شخصی سازی شده به شما آموزش داده بشن، در هر جلسه زمان بیشتری براشون گذاشته میشه و شما به مهارت کافی از کاربرد مورد نظر خودتون در جهت آموزش آنلاین فتوشاپ می رسید.

با این شیوه شخصی سازی شده و منحصر به فرد اومند -که برای اولین بار- اجرا میشه میتونید با لذت بیشتر و خیال آسوده تر به آموزش فتوشاپ بپردازید. فقط کافیه که همه چیز رو به اومند بسپارید!! 💜

دوره آموزش فتوشاپ

توی دوره های فتوشاپ، هر نرم افزار سهم مشخصی رو توی بازار کار داره. به همین دلیل بد نیست که با اونا آشنا شین و بدونید هر کدوم چه جایگاهی توی دنیای فتوشا‌پ دارن. 😉 این کار به شما کمک میکنه تا بهتر تصمیم بگیرین با کدوم برنامه کار کنین؛ از طرفی توی بازار فتوشاپ هم سریعتر رشد می کنید چون تمام وقتتون رو با برنامه هایی سروکله زدید که میدونید طرفدارای زیادی داره. پس بیاید با هم به یکسری آمار سر بزنیم. 🚀

پر کاربردترین ابزارهای فتوشاپ

برای این که بتونید از گذروندن دوره های آموزش فتوشاپ نهایت استفاده رو ببرید، لازمه که کاربردی ترین ابزار این نرم افزار رو از بر بشید و کار با اون ها رو یاد بگیرید تا بتونید پروژه هاتون رو به بهترین شکل ممکن به سرانجام برسونید.

 • ابزار Move Tool

این ابزار که آموزشش جز لاینفک دوره های فتوشاپ هست، با فشردن کلید V کیبورد یا زدن روی آیکون Move نوار ابزار فتوشاپ فعال میشه، به درد جا به جایی اشیا یا لایه ها در فتوشاپ میخوره.

 • ابزار Quick Selection

برای انتخاب هر بخش از تصویر میتونید دست به دامن این ابزار بشید و اون را با زدن روی آیکون Quick Selection در نوار ابزار یا فشار دادن کلید W فعال کنید تا کارتون رو راه بندازه! راستی اگه جایی از کار هم اشتباه شد، نگران نباشید، چون کافیه که فقط همزمان با دراگ کردن، کلید Alt هم فشار بدید تا اون قسمت حذف بشه!

 • ابزار Crop Tool

یک ابزار کاربردی دیگه در دنیای فتوشاپ، ابزار Crop Tool هست که کارش برش تصاویره! حالا یا با زدن روی کلید C کیبورد میتونید این کار رو انجام بدید یا این که کافیه آیکونش رو از نوار ابزار فتوشاپ انتخاب کنید و از طریق سایز کردن مربعی که دور تصویرتون درست میشه، قسمتی که دوست دارید رو ببرید. البته اگه خواستید کل اون قسمت رو ببرید، باید دو بار روی ناحیه مربعی شکل بزنید تا کل اون بخش مثل آب خوردن بریده بشه!😉 اگه ماجرا براتون گنگه اصلاً نگران نباشید، چون صفر تا صد این موارد رو در دوره های آموزش فتوشاپ یاد میگیرید!

 • ابزار Spot Healing Brush Tool

اگه دوست دارید که بتونید پیکسل عکس هاتون رو به شکل اتوماتیک روتوش کنید، کافیه که دست به دامن این ابزار که در فارسی به ابزار بهبود نقطه ای لکه معروفه بشید!

 • ابزار Healing Brush Tool

میدونی فرق این ابزار با ابزار بهبود نقطه ای لکه که هر دوش رو توی کلاس های آموزش فتوشاپ یاد میگیری چیه؟ این Healing Brush Tool، روتوش دستی برای پیکسل ها انجام میده نه اتوماتیک! پس باید کلید J کیبورد رو بگیری و با کمک کلید Alt اون بخشی که برای نمونه برداری بهش نیاز داری رو انتخاب کنی. بعد با یک درگ کردن ساده موس، اون قسمت ترمیم میشه. به همین سادگی به همین خوشمزگی!😁

 • ابزار Brush

اگه دلتون میخواد به هر بخش از تصویر، رنگی رو بزنید که دوست دارید، ابزار Brush که کار با اون رو در دوره های فتوشاپ یاد میگیرید، همون چیزیه که بهش نیاز دارید. برای به کار افتادن ابزار Brush کافیه که روی کلید B بزنید و در دنیای رنگ ها غرق بشید!😉

تازه شما علاوه بر انواع براش نرم، سخت، گچی و غیره که در خود برنامه فتوشاپ هستن، میتونید براش مورد نظر خودتون رو هم به این برنامه اضافه کنید. به علاوه برای تنظیم شفافیت یا شدت وضوح براش و میزان شفافیت رنگ ها هم میتونید دست به دامن دو قابلیت Opacity و Flow بشید! دیگه چی بهتر از این!😊

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس دوره آموزش فتوشاپ

دوره رایگان هنری

کاربر محور بودن دوره آموزش فتوشاپ در باشگاه اومند چه شکلیه؟!

همونطور که در ابتدا هم عرض شد کاربر محور بودن باشگاه به این معنیه که اهداف و شرایط آموزش شما مختص به خود شماست و اثر گذاری ذهنی و عملی آموزش، با بقیه هم دوره های شما کاملاً متفاوته ، پس این به این معنیه که شما کاملاً حرفه ای و شخصی سازی شده میتونید دوره فتوشاپ مد نظرتون ‌رو تجربه کنید و بهترین و موثر ترین نتیجه ممکن رو بگیرید. اما این همه ماجرا نیست!  قراره به جذابیت های مسیرتون یکی پس از دیگری بیفزاییم؛ آموزش آنلاین فتوشاپ در باشگاه اومند به فاکتور های مختلفی در جهت براورده کردن اهداف شما توجه میکنه که لازم میدونیم توجه شمارو به بیسیک ‌ترین فاکتور در کلاس آنلاین فتوشاپ یعنی تعداد افراد حاضر درکلاس های مختلف ، جلب کنیم. خب قاعدتاً اگر ما بخوایم آموزش کاربر محور داشته باشیم باید تعداد افراد مشخص با فیلدهای شخصیتی هماهنگ رو در کنار هم قرار بدیم تا بهترین نتیجه رو از کنار هم بودنشون بگیرن و همون‌طور که حدس می‌زنید به هیچ عنوان نمیشه کلاسای شلوغ رو کاربر محور حساب کرد .

خواه ناخواه در همچین وضعیتی(کلاس های شلوغ) مدرس تبدیل میشه به شخصیت اصلی کلاس و روز از نو و کلیشه 10/90باز هم از سر گرفته میشه، کلیشه ای که میگه از هر کلاس این شکلی،  10%قله ی مورد نظر رو فتح میکنن و 90% دیگه سردرگم تر از قبل به مسیر ادامه میدن.

یکی از نکاتی که هنرجوهای فتوشاپ رو به مسیر درست هدایت نمیکنه متأسفانه انتخاب پکیج های آفلاین و از پیش ضبط شده هست که این انتقاد منطقی هیچ جوره جای زیر سوال رفتن رو نداره! چون فتوشاپ یک هنر به شدت سلیقه‌ای و ظریفه که شما باید به صورت زنده با مدرستون نظریات و خلاقیت خودتون رو به اشتراک بذارید و استاد هم در راستای هنر و سلیقه شما آموزش های لازم به سبک خودتون رو نشون بده،چون همونطور که امیدوارم بدونید عکس بدون فتوشاپ مثل غذای خام میمونه باید پخته بشه تا رنگ لعابش چشمت رو بگیره پس مقوله ی فتوشاپ از عکاسی هم حساس تر و چه بسا مهم تره، خیلی وقتا پیش میاد یک عکس تقریباً خوب با مهارت های خاص فتوشاپ به یک اثر هنری بی‌نظیر تبدیل میشه که البته این ظرافت با چندین ساعت کلاس خشک و بی روح آفلاین و فیلم های یوتیوب به راحتی حاصل نمیشه.

خب بر گردیم سراغ بحث اصلی تعداد نفرات موجود در کلاس؛ قبل از ادامه این بحث به نصیحتی دوستانه شمارو مهمان میکنم و اون اینکه برای یادگیری حرفه ای و زخمی کردن داستان باید پکیج هارو کنار بذارید چون آموزش از پیش تعیین شده به درد شما نمیخوره و مهم تر از اون کلاس های شلوغ آموزشی آنلاین هم قطعا چیزی نیست که شما دنبالشید(بیشتر شبیه لایو اینستاگرامه!)

یه حقیقتی که باید بدونید اینکه برگزاری کلاس های پر جمعیت آموزشی مخصوصاً در مواردی مثل فتوشاپ, جوابگوی نیاز های کاربران نیست اما به دلیل اینکه قراردادن جمعیت بالا در یک کلاس آموزشی فتوشاپ بسیار راحت تر از تقسیم کاربران در کلاس های کم جمعیت تره ،مجموعه ها معمولا کلاس های پرجمعیت تر رو انتخاب میکنن غافل از این که کلاس های پرجمعیت به هیچ عنوان نمیتونن کاربر محور باشند و مدرس ها به ناچار باید شیوه ی اموزشی خودشون رو به سلیقه و شرایط آموزشی شما ترجیح بدن.

دوره آموزش فتوشاپ

در این قسمت شمارو با تنوع کلاس های آموزشی باشگاه آشنا میکنیم

تا اینجا فکر میکنم دلایل موجهی برای اعتقاد به این روش داشته باشید که شمارو از تأثیر گذاری بالای این شیوه آموزشی در زندگیتون مطمئن کنه و نقطه‌ی عطفی در رزومه شما بشه 🤍✨

پس بدیهیه که توی این دوره آموزش فتوشاپ، هم فرصت بحث و تبادل نظر هست و هم استاد میتونه پروژه های مختلفی رو در اختیار شما بذاره تا هر چقدر دل تنگتون میخواد آزمون و خطا کنید!😉

پس چون جمعیت کلاس ها محدوده و از 10 نفر تجاوز نمیکنه، معلم دیگه مجبور نیست نقش یک سخنران رو ایفا کنه، بلکه بیشتر از این که معلم باشه، نقش یک تسهیلگر رو بازی میکنه تا هر کدوم از کاربرا بتونه میوه دلخواه خودش رو از این کلاس بچینه و مهارت هاش رو افزایش بده!

*شیوه‌ی آموزش فتوشاپ در باشگاه*

خب تا به اینجای کار مسائل مختلفی رو فهمیدیم؛ اما ببینیم در طول جلسات آموزش آنلاین فتوشاپ در باشگاه اومند چی می‌گذره…

شما هر جلسه که آموزش می‌بینید، یک سری چالش‌هایی برای شما با توجه به آموزش‌های همون جلسه گذاشته میشه.به این معنی که هر شخص با توجه به آموزش‌ها باید یک سری مواردی رو تا جلسه‌ی بعدی انجام و تحویل بده؛ این موارد، تحقیقاتی و یا تمرینی و یا حتی ممکنه به جنبه‌های هنری خارج از فضای آموزش فتوشاپ هم اشاره داشته باشه. چرا که این به شما کمک میکنه که اگر هدفی دارید اون هدف رو تمام و کمال درک بکنید‌.چون خیلی از اوقات پیش اومده که درواقع کاری به شما پیشنهاد میشه یا تصمیم دارید یه موضوعی رو به واسطه‌ی یک مهارت حل بکنید،اما می‌بینید یک سری مسائلی هست که خارج از اون مهارت قرار داره و شما باید پیش زمینه‌ای در  اون زمینه ها داشته باشید…! این چالش‌ها به شما کمک میکنه که این زمینه‌ها رو هم خیلی عالی درک کرده و جلو ببرید؛ چرا که اگر در شرایطی قرار داشتین  و نیازمند این مهارت بودید، مجبور نباشید برای هر کار چندین بار تحقیق بکنید و در واقع دنبال افراد مختلف برید که آیا بتونن به شما کمک بکنن یا نه!!  خودتون از پس همه‌ی کارها بربیاید.  هر جلسه شما چالش‌هایی رو تحویل میدید که این چالش‌ها کاملا در راستای اهداف شماست و با دیگر افراد موجود در کلاس یا همون هم هدف‌های خودتون، در دوره آموزش فتوشاپ رقابت می‌کنید. افرادی که چالش ها رو به خوبی انجام بدن در رنکینگ‌های مختلف، مسلماً رتبه‌ها و امتیازهای مختلف می‌گیرن. البته این به این معنی نیست که مثلا هر کلاسی نفر اول و دوم و سوم داره؛ خیر! هر کسی در هر بخشی و در هر نقطه‌ای خوبه‌ و در یه نقطه‌ی دیگه ممکنه یک مقداری ضعیف‌تر باشه؛ که این مسئله یک چیز کاملا طبیعیه و دقیقا در دوره آنلاین فتوشاپ هدف ما برطرف کردن همین نقاط ضعفه.

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس دوره آموزش فتوشاپ

دوره رایگان هنری

دوره فتوشاپ

خب! داشتیم میگفتیم…

نقطه قوت های شما در رنکینگ دیده میشه و غالباً هر کسی ممکنه نفر اول رنکینگ خودش باشه.

این رنکینگ ها به شما کمک میکنه که اگر در آینده با توجه به هدف آموزشی خودتون بخواید آموزش فتوشاپ رو دنبال کنید، بدونید که کجاها قوی هستید که با مانور دادن روی اون نقطه قوت ها بتونید از این مهارت ها با بهترین نسخه از خودتون و به بهترین شیوه استفاده کنید (حالا میخواد درآمدزایی باشه یا استفاده روزانه و غیره). علاوه بر این در انتهای هر دوره (ماهیانه، دو ماهه یا سه ماهه) شما یک چالش کلی و گفتگو محور خواهید داشت که یک پروژه کامل رو تحویل میدید و با توجه به اون پروژه، مدرس در مورد شرایط ترم بعد کلاس آموزش آنلاین فتوشاپ شما نظر میده و حتی در صورت موفقیت در اون آزمون ممکنه طرح شما و در واقع اولین کاری که تحویل دادید مورد توجه باشگاه قرار بگیره و به شیوه های مختلف در معرض نمایش قرار داده بشه که این برای شما و هویتتون خیلی خیلی مفید خواهد بود.

ناگفته نمونه که با توجه به اینکه باشگاه اومند در واقع یک مجموعه کامل از آموزش در تمامی اهداف و زمینه هاست، در صورتی که شما تمایلی به مهارت های تکمیلی برای آموزش خودتون در زمینه های مختلف داشته باشید، مدرستون با توجه به پرونده و شرایطتون، شما رو به متخصصین دیگه باشگاه ارجاع میده. کارشناسان باشگاه با شما تماس میگیرن و شما میتونید از سایر مهارت هایی که متخصص و مدرستون بهتون پیشنهاد داده استفاده کنید و به طور کامل اونا رو یاد بگیرید. اصلاً داریم شرایطی بهتر و راحت تر از این؟؟؟🤩

و البته یک دغدغه مهم دیگه رو در باشگاه ندارید!!! اونم اینه که اگه به عنوان مثال من کاربر جایی کم آوردم و چیزی رو احتیاج داشتم، نیاز نباشه که جای دیگه با کلی تحقیق، زحمت، پرس و جو و خلاصه کلی دردسر دنبالش بگردم تا بتونم یاد بگیرم (یا حتی ممکنه اونطور که انتظار دارم پیش نره و مجدد دنبال مدرس یا مجموعه‌ای جدید باشم، بدون هیچ آشنایی قبلی). به جرئت میتونم بگم که همین جا تمام نیازهای شما تمام و کمال در هر زمینه‌ای برطرف میشه و این هم یک تفاوت اساسی و یک نقطه قوت دیگه باشگاه اومند در این زمینه‌ست.😌✌💜

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف یادگیری فتوشاپ به شما نشان می دهد. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، یادگیری فتوشاپ را به شما هدیه می دهند و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به یادگیری فتوشاپ را در اختیار شما می گذارند. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه دوره آموزش فتوشاپ را به شما منتقل خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیرید، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می توانید برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه در رشته مورد نظر پیشرفت بیشتری داشته باشید می توانید از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنید برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کنید. 

پادکست توضیح دوره آموزش فتوشاپ باشگاه اومند

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس دوره آموزش فتوشاپ

دوره رایگان هنری

پشتیبانی دوره فتوشاپ ،مثل کوه در باشگاه اومند!!

ما در باشگاه اومند یک بخش بسیار قوی و گسترده داریم به نام پشتیبانی آموزشی. اینکه شما در طول دوره ی  آموزش آنلاین فتوشاپ با پشتیبان های باشگاه در ارتباط هستید و هر زمان که کلاسی آموزشی فتوشاپ یا هر کلاس دیگه ای داشته باشید، پشتیبان ها به شما یادآوری میکنن و به صورت هفتگی تماس کنترل کیفیت با شما میگیرن تا شرایط آموزشی شما رو بررسی کنن، علاوه بر این، پل ارتباطی هستن بین متخصصین دوره آموزش فتوشاپ و شما که بتونید کاربرگ هاتون و شرایط و موارد لازمه رو تحویل بدید و از وضعیت خودتون در باشگاه با خبر بشید.

در واقع حضور محکم پشتیبان های باشگاه اومند در کنار شما کاربران دوره آموزش فتوشاپ، باعث میشه هویتی که شما برای اون مهارت ساختید در طول هر هفته و در طول دوره ی آموزش فتوشاپ، به صورت مکرر توسط شما حس بشه و این فوق العاده ست.  دیگه پس از پایان هر جلسه طوری نمیشه که شما حس کنید که تا جلسه بعدی خبری از فضا و اتمسفر آموزشی نیست و ممکنه مباحث فراموش بشه و با اینکه سوالی از مدرس داشته باشید و نتونید نیاز به پاسخ اون سوال رو رفع کنید. خیر به هیچ عنوان اینگونه نیست و شما مرتبا در طول هفته توسط پشتیبان های باشگاه اومند پیگیری خواهید شد، تکالیف هفتگی خودتون رو انجام میدید و این پروسه در هر دوره آموزشی شما ادامه داره و توسط پشتیبان ها کنترل میشه. این پیگیری های سفت و سخت باشگاه باعث میشه  که این هویت در شما فراموش نشه و از بین نره.

وقتی که این هویت در وجود شما نهادینه بشه مطمئن باشید عشقی که به این کار میدید و اون جنبه هایی که توسط این هویت در  ذهن شما فعال میشه باعث میشه که هر استفاده ای که در آینده از این مسئله داشته باشید، مخصوصا استفاده های شغلی و درآمدزایی، چنان دید شما و ذهن شما رو به کارفرما ثابت کنه که بتونید تبدیل به یک ستاره در اون بخش بشید.

مجموعا آموزش انلاین  فتوشاپ یکی از بهترین مهارت هایی است که شما میتونید در طول زندگیتون یادبگیرید و علاوه بر مسئله آینده شغلی در زندگی شخصی هم برای خودتون کاربرد بسیاری داره و کار فوق العاده مثبت و لذت بخشیه.

فتوشاپ از اون دسته مهارت هایی ست که بعد از یادگیریش خودتون متوجه میشوید که چقدر نسبت به اطرافیان و آشنایان و کل جامعه ای که در اون زندگی میکنید، روی شما بیشتر از قبل حساب میکنن!!

دوره آموزش فتوشاپ
دوره فتوشاپ

چرا آموزش آنلاین فتوشاپ در باشگاه اومند

به اطرافمون که نگاه کنیم می‌بینیم کاربرد فتوشاپ دیگه فقط منحصر به شرکت های بزرگ و پروژه های خفن و مهم نیست. وهمیشه اسمش فتوشاپ نبوده اوایل به اسم Display میشناختنش. جدا از اینکه از پرکاربرد ترین برنامه ها شناخته میشه، اما خب دنیای فتوشاپ حد و مرزی نداره یعنی همه ما به نوعی نیاز داریم که برای کارمون در سطح حرفه ای یا حتی برای یک عکس ساده و فان، یک دوره فتوشاپ رو گذرونده باشیم.

 چرا کلاس حضوری نه؟؟!!

در یکی دو سال اخیر با توجه به وضعیت  کرونا، کلاس های آنلاین در بین مردم بیشتر جا افتاد و به دنبال این قضیه یه عده حال کردن و دوست داشتن و کلی  موقعیت و مهارت های خفن یاد گرفتن.

 عده ای هم نه، مثل سابق به رفت و آمدشون و کلاسای حضوری ادامه دادن.

خوب صد البته نظر هر کس محترمه ولی بعضی وقتا یه چیزایی به آگاه ترشدن آدم کمک می‌کنه مثل همین مقاله که میخواد بهت نشون بده خودتو پاسوز و محدود به منطقه و جغرافیایی که توش هستی نکن چون تمام امکاناتی که برای اتصال به کل دنیا لازم داری، توی دستته.

اینجا میخوایم بهتون بگیم که چرا کلاس های آنلاین به کلاس های حضوری ارجحیت دارن(البته نظر و دلایل افراد حضوری پسند هم کاملاً قابل احترامه ولی فعلاً قصد داریم از کلاس آنلاین دفاع کنیم،باعرض پوزش 😁)

چندین مزیت بسیار مهم در مورد کلاس آنلاین وجود داره، قبل از اینکه بریم سراغ مزیت ها، بهتره اینم بگم خیلیا بر حسب تجربه ای که از سیستم آنلاین مدارس یا دانشگاهشون دارن از کلاس آنلاین بیزارن، چرا؟ چون برای اونا کلاس آنلاین یعنی ویدیو کال تو واتس اپ یا شاد و نهایتاً اسکای روم که طبق تجربه خودتون هیچکدوم چنگی به دل نمیزنه و شما اگه به خود مارک زاکر برگ(مدیر واتس اپ)بگی تو پلتفرم شما دارن کلاس آنلاین برگزار میکنن ، خندش میگیره؛ پس واتس اپ یا این مدل نرم افزارها برای کلاس آنلاین به هیچ عنوان مناسب نیست ، پس وقتی میگیم کلاس آنلاین منظورمون نرم افزارای پیام رسان نیست بلکه داریم از یک شبکه قدرتمند کلاس آنلاین حرف می‌زنیم که انگار تو خود کلاس نشستی و داری با معلم و همکلاسیات کاملاً زنده وقتت رو به بهترین شیوه ممکن میگذرونی.

نمونه فیلم آموزشی تکالیف کاربران در آموزش آنلاین فتوشاپ باشگاه اومند

نمایش ویدیو درباره دوره آموزش فتوشاپ

خب بریم سراغ مزیت ها

1_اولاً باید به این نکته واقف باشید که آموزش آنلاین با بیماری به وجود نیومده که بخواد با برگشتن شرایط به حالت عادی از بین بره ، پس این تصور که الان چون اوضاع بهتر شده پس قراره آموزش آنلاین کمرنگ بشه، بدون شک اشتباهه

#اومندی_ها توجه کنید ؛ آنلاین شدن یا آنلاین بودن در هر زمینه ای که وارد شد دیگه خارج نشده .

مثلاً شما انتخاب رشته‌های دانشگاهی ببین ، آنلاین شدن ، انتخاب واحد رو نگاه کن ، آیا بعد از گذر زمان کسی پشیمون شد و قضیه رو  به حالت اول برگردوند؟خیر .

چرا ؟ چون تمام جهان داره به این سمت کشیده میشه و تو چه بخوای چه نخوای توی این ماتریکس محکوم به همرنگ شدن با ورژن جدید دنیا هستی.

 لذا موندگاری این فضا اصلا جای بحثی نداره و افرادی که تونستن باهاش ارتباط بگیرن و کارشون و راه بندازن 10پله جلو تر از عزیزانی هستن که همچنان کلاسای حضوریشون رو دنبال میکنن، چون در نهایت همین عزیزان مجبورن یه آنلاین شدن  رو بیارن و در این لحظه قطعاً کسی که تو این روش قدیمی تره ، آگاه تر و کار بلد تر شده پس قطعاً حریف قدریه و نمیشه راحت بهش رسید .

2_ اما مهم ترین و ارزشمند ترین مزیت فضای آنلاین؛ از بین رفتن محدودیت های جغرافیایی.

 همونطور که یکم پیش خدمتتون عرض کردم یکی از مهم ترین ویژگی های فضای آنلاین ارتباط راحت تر و بدون دردسر با اساتید و مجموعه های حرفه ای، با استاندارد های کشوری یا جهانی در سطح کشور یا حتی دنیاست.

قدیما(در واقع همین قبل از پاندمی کرونا)شما برای یادگیری هر چیزی(چه مهارت های پایه یا هنری یا فنی چه دروس مختلف تحصیلی چه زبان های خارجه و…) باید به موجودی و ظرفیت منطقه یا شهرستان خودتون، اکتفا میکردید. هر کسی هم به میزان همون معلومات و دانسته های اساتیدش، رشد میکرد و آموزش میدید. حتی اواخر(سال ۹۴ تا ۹۷ مثلا) سطح رقابت یا آموزش مهارت ها بالا رفته بود و در حق خیلی ها بی انصافی میشد. چند تا مثال بزنم یکی تحصیلی-رقابتی و یکی هم آموزشی-مهارتی؛ مثلا در کنکور ها سطح سوالات و رقابت هی بالا تر میرفت و افرادی که در پایتخت یا کلان شهر ها زندگی میکردن، به مراتب در اون رقابت دست بالا رو داشتن و سایر افراد هم دست پایین رو. (زیاد هم شنیده بودید اون موقع ها که آره امکانات فلان شهر یا فلان منطقه ی تهران مثلا، از ما بیشتره بخاطر همین اون ها شانس بیشتری دارن) یا مثلا مهارت مدرنی رو میخواستید آموزش ببینید اما در شهرستان شما یا منطقه ای از تهران که زندگی میکردید، پیدا نمیشد و باید مسافتی رو طی میکردید تا بتونید صرفا اون مهارت رو آموزش ببینید!! یا حتی مثلا در خود تهران یا کلان شهر ها، آلودگی هوا پیش میومد و خیلی ها از آموزش دیدن عقب میفتادن(خلاصه داستانی بود😄)

اما بعد از کرونا و جا افتادن  فضای آنلاین دیگه شما صرفا با چند تا کلیک با بهترین اساتید کشوری، بدون در نظر گرفتن مکان زندگیتون، کار میکنید. در واقع شما دیگه این دغدغه رو ندارید که ، وای استاد فلانی توی شهر یا منطقه ی ما نیست، منطقه خیلی دوریه یا توی این محل یا شهرستان، اصلا استاد مد نظر من پیدا نمیشه یا مثلا چی میشد استاد فلانی از انگلستان یا استاد بهمانی که سرش خیلی شلوغه از فلان منطقه تهران، به من آموزش میدادن! با خیال راحت با چندتا کلیک میتونی بهترینارو واسه خودت سوا کنی.

دیگه تموم شد دورانی که بگن نههه من به فلان مجموعه یا استاد دسترسی ندارم یا نه امکاناتم خوب نبود و از این حرفا! چاره ش صرفا دو تا کلیکه!!

3_حالا شاید یه عده همچنان بگن نه ما حضوری بهتر یاد میگیریم، آنلاین خوب نیست(مثل اون موقع که تازه اتومبیل اختراع شده بود مردم میگفتن نه بابا اسب بهتره همیشه هست این تیکه آهن چیه😂😂) خوب این مگه اشکالی داره کسی حضوری رو ترجیح بده؟؟ خیر اما دنباله متن رو بخون شاید بفهمی چرا ما موافق کلاس حضوری توی این شرایط مدرن فعلی نیستیم….

ببینید، این یه حقیقت انکار ناپذیره که فضای آنلاین جا افتاده ، راحت بگم از هر ده نفر چهار نفر دیگه داره از کلاس آنلاین استفاده میکنه، خوب اونوقت چی میشه؟؟؟ هیچی، شما  رقیب ها و دیگر همسن هاتون رو میبینید که توی این فضای آنلاین دارن آموزش میبینن

خوب ببینیم مگه چه اتفاقی میفته؟

چه سوال خوب و بجایی واقعاً😄؛رقبا و هم هدف های  شما دارن با تکنیک ها و استانداردهای روز دنیا رشد میکنن و مهارت های بیشتری برای ارائه یاد میگیرن و قطعاً چند پله جلوتر از شما خودشون رو قرار میدن. در واقع اونی که کلاس حضوری رو ترجیح میده،  داره به امکانات محله و اطراف  خودش اکتفا میکنه و کلی وقت و هزینه رفت و آمد رو به جون میخره !  همچین فردی نباید انتظار داشته باشه که بتونه با همه رقابت کنه. چرا؟؟ چون گفتیم آقا جان این یه حقیقتهههه وقتی محدود نباشی به چند تا اسم و منطقه ی خاص، خوب مسلما دستت باز تره برای انتخاب استاد، نیازی نیست تو خودت رو با جغرافیا و منطقه ای که در اون هستی وفق بدی و بگی خوب دیگه چاره چیه استاد فلانی هست، حالا درسته به پای بهترین اساتید فلان منطقه یا شهر نمیرسه  اما بالاخره تنها کسیه که تو منطقه ی ما حرف اول رو میزنه!!! تموم شد اون دوران…(پس لطفاً عقب نمون و نذار این حسو تجربه کنی که به شدت چندش اوره(از ما گفتن بود ))

پس به این نتیجه میرسیم کلاسای آنلاین مثل ویروس میمونن اگه تو استفاده نکنی، رقبا میان استفاده میکنن و سطحشون بالا تر میره به همون نسبت سطح رقابتی بالا تر میره و کلا داستانی میشه ، کلا این ویروس آنلاین شدن وقتی میاد هر موجودی رو گرفتار میکنه شاید سرعت همه گیر شدنش شمارو متحیر نکنه ولی مطمئن باشید چند مدت دیگه از دیدن نتیجه مغزتون سوت میکشه.

پس فکر میکنم الان تا حدودی میدونید که چرا آنلاین بیش از حد خوبه ؛خلاصش میشه ، کیفیت بالاتر ، استانداردهای جهانی ، صرفه‌جویی در تایم و هزینه‌های اضافی و…

فکر میکنم دیگه لازم نیست بگم که هر کلاس حضوری به اندازه 3تا کلاس آنلاین ازشما تایم میگیره، چجوری ؟فکر کن یه کلاس رزرو کردی از 1شب قبل درگیر این میشی که کی بیدارشم ،کی آماده شم ،کی راه بیفتم ، با کی برم ،با چی برم ،فضای اونجا که میرم چطوره آیا میتونم باهاش ارتباط بگیرم و مغزمو آزاد کنم ، که بتونم چیزی یاد بگیرم اصلا؟ می‌بینید حتی فکر کردن بهش هم خسته کننده ست ولی هنوز یه سریا بیخیال نمیشن، البته اومند برای همه آرزوی موفقیت میکنه حالا به هر شیوه ای که دارن آموزش میبینن .

در میان این همه هیاهو از بحث پررنگ هزینه ها نگذریم که ماشالله این روزا سر به فلک کشیده و توی این دوره زمونه همه جا سرگردنه محسوب میشه .

توی این شرایط باید زرنگ باشی ؛ تا هم بتونی پس انداز کنی ، هم مهارت کسب کنی هم کار رویاییتو باهاش بسازی پس خداروشکر فضای آنلاین به موقع وارد عمل شد تا بیشتر هزینه های اضافی رو حذف کنه خیلی جاها شما میبینید که هزینه یک دوره عمومی کامل تو فضای مجازی با دو جلسه کلاس حضوری برابری می‌کنه پس چرا نیایم و از فرصت  استفاده نکنیم ، تک تک ماها پتانسیل بهترین شدن و داریم فقط کافیه فکرت رو به کار بندازی.

در ادامه باید به این نکته مهم اشاره کنم که فضای آنلاین فرصت فکر کردن رو به استاد میده

یعنی چی ؟یعنی مدرسِ شما حوصله و وقت بیشتری برای تمرکز و پیش بردن کلاس با مدل شما داره چیزی که در کلاس حضوری نمی‌تونید پیداش کنید ولی در فضای آنلاین معلم در مکانی که هست تمام منابع رو آماده کرده و در شرایطی کاملاً مطلوب چه از لحاظ فیزیکی چه روحی شما رو هندل می‌کنه .

ما در قرنی زندگی میکنم که باید به تکنولوژی تن بدیم و تکنولوژی در اینجا کلاسای آنلاین رو به ما معرفی کرده پس مطمئن باشید مثل هرچیز دیگه ای که آنلاین شد ، (از خرید کارت شارژ بگیر تا انتخاب رشته کنکور، آموزش آنلاین هم از این قاعده جدا نیست و روز به روز قوی تر پیدا میشه) .

دوره فتوشاپ
از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس دوره آموزش فتوشاپ

دوره رایگان هنری

نمونه فیلم آموزشی تکالیف کاربران در آموزش آنلاین فتوشاپ باشگاه اومند

نمایش ویدیو درباره دوره آموزش فتوشاپ
تاربخچه فتوشاپ

تاریخچه فتوشاپ

میدونستین ‏Adobe Photoshop که ما این همه ازش استفاده می کنیم ۳۲ ساله است؟ 😅 اولین بار یک دانشجو دکترا به نام تام نول تو سال ۱۹۸۷ از اون استفاده میکنه. اما با اینکه این همه سال از تولد آدوب فتوشاپ گذشته، باز هم همه مشتاقن توی دوره های آموزش فتوشاپ شرکت کنن و کاملا هم حق دارن!! چون نمیشه نقش پررنگ فتوشاپ رو توی زندگی­مون نادیده گرفت.

تاحالا فکر کردین این آموزش آنلاین فتوشاپ اسم و آوازه شو از کجا پیدا کرده؟ همه این داستان از نرم افزار ImagePro شروع شده تا به فتوشاپ رسیده. اما هیچ کس کاملا مطمئن نیست که این اسم (فتوشاپ) از روز اول از کجا اومده. باور بیشتر مردم اینه که  توسط یک ناشر بالقوه در طی یک نسخه نمایشی پیشنهاد شده. اما خب به هرحال این اسم هر ریشه ای که داره، جنجالی توی صنعت گرافیک به پا کرده که کل دنیا اون رو میشناسه.

از اون جایی که اومند هم رفیق نیمه راه نیست، فتوشاپ رو توی هر سطحی که باشین از مبتدی تا پیشرفته بهتون یاد میده و با خیال راحت شما رو وارد بازار کار میکنه 🚀

تاحالا فکر کردین فتوشاپ از کجا شروع شده؟ و اولین عکسی که فتوشاپ شده مال کی بوده؟ تقریبا حدود سی سال پیش، یک عکس واسه همسر خالق فتوشاپ توماس نول بود که برای اولین بار توی فتوشاپ، تغییراتی روش انجام شد. عکس همسر نول توی ساحل بود اما اینم بگم که این عکس بیشتر با نام «جنیفر در بهشت» ​​شناخته میشه. 😁 ولی با این حال اگه هنوزم عکسای فتوشاپ شده رو ببینیم، در عجب می مونیم از زیباییشون؛ حیفه که خودمون رو مهمون دوره های فتوشاپ نکنیم! پس برو بریم!🚀

فتوشاپ و هوش مصنوعی!!!

شاید واسه شما هم جای سوال داشته باشه که هوش مصنوعی فتوشاپ چه کاری انجام میده و کاربردش چیه. جالبه بدونید که این آپشن از اول با فتوشاپ همراه نبوده و به تازگی طی گذر زمان به دنیای فتوشاپ ملحق شده. در حقیقت شما می تونید با ابزارهای متفاوت از جمله Content – Aware هرچیزی رو از عکستون حذف کنید یا بهش اضافه کنید و اون رو بسازید. با استفاده از این تاکتیک ها شما هیچ محدودیتی ندارید، یعنی ممکنه ورودی عکس شما با خروجی که تحویل میدید از زمین تا آسمون فرق کنه. 😄 در واقع توی دوره های فتوشاپ تنها تکنیک های مختلف فتوشاپ رو نمی‌شناسید، بلکه دارید با یکی از ابزارهای پیشرفته هوش مصنوعی کار می کنید. 🌠

از آنجایی که حیفه که این مبحث هوش مصنوعی که میگیم این روزا توی دوره های آموزش فتوشاپ خیلی بهش پرداخته میشه رو براتون بازتر نکنیم، توجهتون رو به جدول زیر جلب می کنیم تا چند مورد از این فیلترها و ابزارها رو بهتر بشناسید!😉

پس چرا باید توی کلاس های فتوشاپ شرکت کنیم و حرفه ای بشیم؟ بیاین تا بهتون بگیم.👇

پس اگر میخواید با صفر تا صد کاربردهای شگفت انگیز فتوشاپ آشنا بشید و اونا رو از بر بشید، دوره های آموزش آنلاین فتوشاپ اومند رو از یاد نبرید.

داشتن چه خصوصیاتی باعث میشه که احتمال این که فتوشاپ کار حرفه ای بشیم بیشتر بشه؟

درسته که در عصر حاضر گذروندن دوره فتوشاپ به درد همه میخوره، اما نمیتونیم کتمان کنیم که اگه کسی چند تا ویژگی زیر رو داشته باشه و اون ها رو توی خودش تقویت کنه، میتونه توی این حرفه موفق تر باشه!

 1. از اونجایی که ناف کارهای گرافیکی که با برنامه هایی مثل فتوشاپ انجام میشن رو با خلاقیت و ایده پردازی بستن، پس هر چه شما خلاق تر باشید، بیشتر میتونید توی این حرفه اوج بگیرید!😉
 2. در کنار خلاقیت باید ذوق هنری هم داشته باشید و بتونید ایده هاتون رو خوب طراحی و اجرا کنید!
 3. اگه از یادگیری خسته نمیشید و حاضرید سیر تا پیاز هر چیزی که برای کارهای گرافیکی که با فتوشاپ انجام میشن به آن ها نیاز دارید رو یاد بگیرید، پس قطعاً توی این حرفه خوش میدرخشید!🤩
 4. باید بتونید طرحی که ازتون خواسته شده رو بر اساس بودجه و زمانی که براش در نظر گرفته شده، تنظیم کنید و تحویل بدید! البته به شرطی که بودجه و زمانی که کارفرما اعلام کرده هم منطقی باشد!

ویژگی های مدرس حرفه ای فتوشاپ

قطعاً این که دوره آموزش فتوشاپ رو پیش چه مدرسی بگذرونید هم خیلی اهمیت داره؛ چرا که بخش زیادی از مهارتی که شما به دست میارید به تدریس استادتون بستگی داره! پس بریم با هم ببینیم که خصوصیات یک مدرس حرفه ای فتوشاپ چیه؟

 1. اول از همه باید خودش به­روز و آگاه باشه تا بتونه متدهای روز دنیا رو هم به شما یاد بده.
 2. باید تمام تکنیک های لازم برای این که شما یک فتوشاپ کار ماهر بشید رو بهتون یاد بده و به صلاح دید خودش، آموزش برخی از تکنیک ها رو فاکتور نگیره!
 3. انقدر اصولی و با انرژی آموزش بده که انگیزه هنرجو رو هم برای یادگیری چند برابر کنه!
 4. باید فن بیان خوبی داشته باشه تا همه هنرجوهای فتوشاپ، هر چیزی که آموزش میده رو به خوبی متوجه بشن و یاد بگیرن و هیچ چیز گنگی براشون وجود نداشته باشه!
 5. فرصت آزمون و خطا به هنرجوها بده تا توی همون دوره آموزشی خودشون، پروژه های مختلفی رو انجام بدن و اشکالاتشون از دل اون ها بیرون بزنه تا بعد ها در کار حرفه ای خودشون بتونن از پس چالش های مختلف بربیان.

بازارکار فتوشاپ 🌠

فتوشاپ از اون دسته مهارت‌هاییه که واسه زنده کردن محتواهای کاری و شخصی میشه ازش استفاده کرد. حالا توی خیلی از مشاغل از جزئی ترین تا کلی ترین کارها، نیازمند داشتن سواد فتوشاپی هستیم. بریم ببینیم این مشاغل چی می‌تونن باشن!

۱-فتوگرافیک یا عکاسی 📸

فتوشاپ طیف خلاقانه ای رو از عکاسان پرورش داده که هرکدوم باتوجه به علایق و سلایق خودشون در حال درآمدزایی هستن. این انعطاف پذیری باعث شده همه با عشق و علاقه خودشون به کار کردن ادامه بدن، یعنی از عکاسای مراسم جشن و عروسی گرفته تا کسایی که به حیات وحش علاقه دارن…همه و همه  با استفاده از فتوشاپ دارن هم زمان علایق و اهدافشون رو با هم دنبال می کنن.

۲_ویدیو ادیتور 🎥

تصور عموم از فتوشاپ اینه که فقط با عکس ها جنجال به پا می کنه؛ اما وقتشه با این تصور خداحافظی کنید چون فتوشاپ توی ویدیو ها هم نقش پر رنگی داره. شما واسه‌ی ویرایش کردن ویدیو هاتون از جمله کوتاه و خلاصه کردن اونا از فتوشاپ استفاده می کنید. توی این حیطه از تولید تبلیغات تا آموزش هایی برای اضافه کردن و کم کردن تِم های مختلف می تونید از ویدیو ادیتورها کمک بگیرید.

۳_طراحی وب سایت🧑🏻‍💻

از اونجایی که دور کاری این روزها خیلی سر و صدا به پا کرده، طراحی وب سایت ها بیش از هر زمانی طرفدار پیدا کرده. یکی از مزایای آموزش آنلاین فتوشاپ اینه که در آینده شغلی شما می تونه نقش چشمگیری داشته باشه. از اونجایی که کار طراحان گرافیک معمولاً میتونه آنلاین باشه، طراحان وب سایت ها برای چیدمان اصول اولیه یک صفحه از فتوشاپ استفاده می کنن. پس اگه میخواین دور کاری رو با درآمد بالا تجربه کنید طراحی وب سایت میتونه گزینه خوبی باشه.

مهم ترین مزیت دوره آموزش آنلاین فتوشاپ اینه که در آینده شغلی شما می تونه نقش چشمگیری داشته باشه و فرصت هایی رو براتون رقم بزنه که حتی فکرش رو نمی کردید! پس اگه میخواین دور کاری با درآمد بالارو  تجربه کنید طراحی وب سایت میتونه گزینه خوبی باشه.

۴-فتوشاپ‌ دلیلی اصلی جذابیت موبایل

اگر به موبایلتون دقت کنید متوجه میشید که تک تک اپلیکیشن هایی که روی موبایلتون دارید -چه اپلیکیشن های متعلق به خود موبایل و چه اپلیکیشن هایی که شما روی گوشی نصب کردید- به طرز زیبایی طراحی شدن و جذابیت های ظاهری خودشون رو دارن. بدون اغراق، بالای ۹۰درصد این جذابیت ها به فتوشاپ برمی‌گرده و فضای داخلی‌ موبایل شما به وسیله فتوشاپ طراحی شده.

فتوشاپ بهترین برنامه طراحی در سرتاسر جهان به شمار میاد و به کسب و کارهای بزرگ و کوچک زیادی خدمت کرده. حتی اپلیکیشن هایی که گرافیک متحرک دارن -مثل بازی ها- هم برای تهیه المان های گرافیکی از فتوشاپ کمک می‌گیرن‌.

 فتوشاپ پایه و اساس تبلیغات، از جمله تبلیغات موبایلی، هم هست! به عنوان مثال تبلیغات درون اپلیکیشنی یا حتی پوش نوتیفیکیشن ها هم کاملا از فتوشاپ و طراحی های خیره کننده‌ش استفاده می‌کنن‌.

خلاصه که هرچقدر بخواید به دنبال کاربردهای فتوشاپ بگردید، متوجه میشید که این کاربردها تمومی ندارن. فقط کافیه دوره آموزش فتوشاپ رو توی زمینه موردعلاقه‌تون به کار بگیرید و تلاش و پشتکار رو فراموش نکنید تا به موفقیت های جذاب برسید! 💜

بازار کار فتوشاپ در خارج از کشور

اگه هدفتون از شرکت در دوره های آموزش فتوشاپ اینه که بتونید مهاجرت کنید و توی کشورهای دیگه هم فعالیت کنید، پس این قسمت رو با دقت بخونید تا متوجه بشید که کدوم کشورها به درد مهاجرت کاری گرافیست ها میخوره.👇🏻

 1. اگه توی کار فتوشاپ حرفه ای باشید، یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت کشور استرالیاست که توی حوزه های مختلف صنعت، امور تجاری و سرگرمی، تحقیقات و شبیه سازی و … به متخصص های گرافیست نیاز داره.
 2. خیلی ها کشور آمریکا رو سرزمین مادری فعالیت های چند رسانه ای و مولتی مدیا میدونن، پس اگه توی فتوشاپ حرفی برای گفتن داشته باشید، توی آمریکا روی زمین نمیمونید!😁
 3. یکی دیگه از بهترین کشورها برای مهاجرت کاری افراد متخصص در حوزه فتوشاپ و هنرهای گرافیکی کشور کاناداست که به خصوص در شهرهای مونترال، ونکوور و تورنتو این کشور فرصت های کاری و تجاری بسیاری در انتظار گرافیست های ماهره!

فتوشاپ و فریلنسرها

اگر در دوره آموزش فتوشاپ شرکت کنید، یک توانایی برجسته پیدا می‌کنید به نام فریلنسر شدن! فریلنسر کسیه که به صورت آزاد و پروژه‌ای، کار‌هاش رو انجام میده.

خیلی ها معتقدن آموزش فتوشاپ باید این ویژگی رو در شما برجسته کنه، چرا که فتوشاپ یکی از منابع اصلی‌ هست که فریلنسر ها ازش استفاده می‌کنن. در واقع بهتر بگیم! تعداد پروژه‌های فری‌لنسری در رشته فتوشاپ بسیار زیاده. هدف از این پاراگراف اینه که بدونید باید *دوره فتوشاپ* به شما توانایی مدیریت پروژه بده! چون کسب درامد صرفا به تخصص شما نیست بلکه فاکتور های مالی و اجتماعی زیادی داره که بهتره اون‌ها رو در طول دوره آموزش ببینید. باشگاه اومند هم به این نکته توجه زیادی کرده💫

یک فریلنسر فتوشاپ برای رسیدن به درآمدهای بالا به چه مواردی نیاز دارد؟

بسیاری از فریلنسرهایی که دوره های فتوشاپ رو گذروندن، از درآمدهای بالایی برخوردار هستن! اما آیا این درآمدها به همین راحتی ها به دست میاد؟ یعنی لزوماً هر کسی که فتوشاپ رو یاد بگیره میتونه به درآمد بالا هم فکر کنه یا این که باید یک سری ویژگی هایی داشته باشه؟ قطعاً اگر فریلنسری دوست داره که به واسطه یادگیری فتوشاپ پولدار بشه باید علاوه بر شرکت در کلاس های آموزشی، 3 ویژگی زیر رو هم داشته باشه و در خودش پرورش بده:👇🏻

 1. باید هر روز به دنبال یادگیری چیزهای جدید باشه و خودش رو به روز کنه و به همون آموزش هایی که در کلاس های فتوشاپ دیده، اکتفا نکنه!
 2. قدرت شناسایی و تحیل بازار، مشتری ها و رقبا یکی دیگه از مواردیه که هر گرافیستی به اون نیاز داره؛ چرا که ما در عصر حاضر هر روز شاهد تغییر بازار و نیازهای مشتریان هستیم و اگه نتونیم بازار پردرآمد خودمون رو بشناسیم، کلاهمون پس معرکه اس!
 3. فریلنسرها باید علاوه بر کار حرفه ای بلد باشند که مهارتشون رو به کارفرماها بفروشند، پس لازمه که در کنار فتوشاپ، بازاریابی هم یاد بگیرند!
 4. هرچقدر فریلنسر خوش‌قول‌تر باشه بهتر می‌تونه پروژه بگیره. پس به عنوان یک فریلنسر حتی اگر یک سال هم بهت وقت دادن اگر بتونی توی ۶ ماه تمومش کنی از خودت خاطره و شهرت خوبی به جا میذاری.
آموزش فتوشاپ

آموزش فتوشاپ مقدماتی

دوره فتوشاپ در باشگاه اومند، علاوه بر متناسب بودن سطح آموزش با اهداف، به سطح مورد انتظار کاربر برای تسلط هم توجه ویژه ای داره. خیلی ها در ابتدای کار روی این موضوع تاکید دارن که سطح مقدماتی رو به خوبی یاد بگیرن تا بعدا در سطح حرفه ای دچار مشکلات پایه ای نشن. ما در باشگاه علاوه بر توجه به این موضوع و قراردادن یک روتین مشخص ۸ الی ۱۶ جلسه ای در دوره فتوشاپ، برای تکمیل آموزش فتوشاپ مقدماتی، هدف کاربر رو متناسب با پیشرفت سطح آموزشیش می سنجیم. سپس بعد از اتمام جلسات مقدماتی، با توجه به نظرات متخصصین دوره فتوشاپ باشگاه، میزان آمادگی کاربر رو برای دریافت سطح بعدی مورد انتظارش اعلام می کنیم.

همچنین در صورت خواست کاربر نیز، ایشون رو به سطوح بالاتر آموزشی منتقل می کنیم و آموزش فتوشاپ مقدماتی رو کاملا به سرانجام می رسونیم. همینقدر شیک و تمیز!!

آموزش فتوشاپ حرفه ای

دوره فتوشاپ در باشگاه اومند، نگاه ویژه ای هم داره به افرادی که دنبال آموزش فتوشاپ حرفه ای هستند. در اولین قدم در دو مرحله مجزا آموزش میبینید، مرحله اول آموزش تکنیک های پنهان و جزئیات فتوشاپ و مرحله دوم شخصی سازی فتوشاپ متناسب با اهداف اجتماعی و تجاری شما. در مرحله دوم غالبا این آپشن رو هم دارید که در دوره فتوشاپ و جهت آموزش فتوشاپ حرفه ای با یک مربی کسب و کار مسلط به حوزه هنر و فرصت های شغلی اون، در مورد شیوه ی پرزنت خودتون به تناسب مهارت کسب شده در دوره فتوشاپ، مشاوره بگیرید و به دقیق ترین شوه عمل کنید. در نهایت هم مدرک پایان دوره فتوشاپ در باشگاه اومند که عنوان بعدی رو بهش اختصاص دادیم(این مدرک معتبر دوره فتوشاپ هم به زبان فارسی و هم انگلیسی برای شما قابل دریافته)  به شما اعتبار بالایی رو در نگاه کارفرمایان ارائه میکنه.

دوره آموزش فتوشاپ

نمونه فیلم آموزشی تکالیف کاربران در آموزش آنلاین فتوشاپ باشگاه اومند

نمایش ویدیو درباره دوره آموزش فتوشاپ
دوره آموزش فتوشاپ

دوره آموزش فتوشاپ

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف یادگیری فتوشاپ را به شما نشان می دهد. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، یادگیری فتوشاپ را به شما هدیه می دهند و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به یادگیری فتوشاپ را در اختیار شما می گذارند. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه دوره آموزش فتوشاپ را به شما منتقل خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیرید، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می توانید برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه در رشته مورد نظر پیشرفت بیشتری داشته باشید می توانید از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنید برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کنید. 

باشگاه اومند در کنار شماست و باز هم میتونید

همونطور که در اول مقاله گفتیم با شرکت در جلسه  مفید رایگان و توجیهی باشگاه, مباحث بیشتری رو از دید متخصصین باشگاه اومند بشنوید، یا اینکه با تلفن باشگاه، با شماره

۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳

داخلی یک تماس حاصل فرمایید‌. و اطلاعات بیشتری کسب کنید تا بزودی دوره  آموزش  فتوشاپ شما در باشگاه اومند شروع بشه.

یه آرزو کن و بس 😉

دوره آموزش فتوشاپ

سر فصل های دوره فتوشاپ

خوب همونطور که میدونید آموزش فتوشاپ تبدیل به یک‌ دوره فراگیر شده و میتونیم بگیم بعد از دوره های آموزشی زبان انگلیسی ، دوره آموزش فتوشاپ از پر طرفدار ترین مهارت هاست! شما در آموزش آنلاین فتوشاپ حدودا باید مباحث زیر رو فرا بگیرید:

نظرات و رضایت کاربران از دوره فتوشاپ باشگاه اومند

نمایش ویدیو درباره نظرات و رضایت کاربران از دوره فتوشاپ باشگاه اومند

سوالات متداول

چون سرفصل های آموزش فتوشاپ در باشگاه اومند براساس هدف شغلی و سطح حرفه ای شما تعیین میشه. با این شیوه کاربرمحور، شما میتونید در زمان و هزینه خودتون صرفه جویی قابل توجهی داشته باشید.

بله. یکی از برجسته ترین ویژگی های یک مجموعه معتبر، چک کردن مداوم رضایت کاربرانشه.

بله. باشگاه اومند با داشتن مجوزهای معتبر میتونه به کاربرانش مدرک بده.

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس دوره آموزش فتوشاپ

دوره رایگان هنری

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.