سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

متفاوت ترین و تاثیرگذار ترین شیوه دوره آموزش فتوشاپ به سبک اومند

آرزو کن، هدفت بساز

دوره آموزش فتوشاپ، به شیوه ی خلاقانه، تاثیر گذار و مهم تر از همه، بسیار متفاوتی در باشگاه اومند ارائه میشه!

واسه درک این تفاوت همین ابتدا یه جلسه رایگان خیلی عالی برگزار میکنیم که اولین قدم اومندی شدن شماست!!

راستی! میدونستی که بیلی آیلیش، امینم، برد پیت، لئوناردو دیکاپریو، آلپاچینو، دکتر سمیعی، لئوناردو داوینچی، لیونل مسی، کریستینو رونالدو، سعدی، حافظ، بهترین وکلا،دکتر ها، مهندسا،هنرمندا

همه و همه از همین جلسه رایگان اومند شروع کردن!!😂😂😂

پس توام معطل نکن و همین الان دوره رایگان اومند رو ثبت نام کن

تازه تو این دوره میتونی ده سال آینده خودت رو ببینی

پس همین الان ثبت نام کن و فقط یه آرزو کن

در این جلسه متوجه میشی اومند  چه تفاوت هایی داره و چطور تورو به متفاوت ترین شیوه به اوج میرسونه

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس دوره آموزش فتوشاپ

چرا آموزش فتوشاپ در باشگاه اومند؟

خوب آموزش فتوشاپ تقریبا در هزارن مجموعه ی مختلف انجام میشه و خوب همین مسئله اولین مشکل ماست!! چرا؟؟ برای دونستن جواب کافیه برید و سر فصل ها و شیوه های آموزشی رو بررسی بکنید.

متوجه میشید که تمام آموزش ها و سر فصل ها شبیه هم دیگه است.

نهایت تفاوت مثلا اسم اساتیده! یا مثلا یکی با خنده آموزش میده و یکی با جدیت تمام!😄

خوب شاید بگید مشکلش چیه؟؟

عجب سوال خوبی ! … بذارید سوالتون رو با سوال جواب بدم.

مگر غیر از اینه که هر کسی دلیل و هدف خاص خودش رو برای آموزش فتوشاپ داره؟

 

مگر غیر از اینه که دوره آموزش فتوشاپ یک آموزش چند جانبه است و هر کس یک جنبه خاص اون موضوع براش سرنوشت ساز تره و اهمیت بیشتری داره؟ مثلا یک نفر میخواد با فتوشاپ به طراحی های تبلیغاتی بپردازه یکی دیگه ازش در امور فانتزی میخواد استفاده بکنه و…

 

مگر غیر از اینه که نقاط ضعف و قوت هر کس در یادگیری مهارت ها متفاوته و اساتید باید آموزش های متناسب با سلیقه و نقاط ضعف و قوت شما رو بهتون بدن تا بیشترین تاثیر رو داشته باشه؟؟

 

چه خوب میشد اگه به جای سرفصل های از قبل‌ پیشبینی شده، به جای اختصاص دادن جلسات مختلف به موضوعات پوششی، به جای مدرس محور بودن آموزش ها(تو پرانتز، اومند جان! مدرس محور بودن یعنی چی؟! یعنی مهم اینه مدرس چی یاد بده و چجوری سر فصل بچینه و شمارو هدایت کنه، دیگه مهم نیست شما سلیقه ات چطوره، نقاط قوتت چیه، اصلا برای چه هدفی داری یاد میگیری فتوشاپ رو!! مدرس میخواد به شما همه ی جوانب فتوشاپ رو یاد بده! بعدشم شما تازه بری کلی کار کنی، پروژه خراب کنی، نا امید بشی، تا بعد چند سال تازه بفهمی کدوم جنه برات بهتره، اونو ادامه بدی و بتونی برای مقاصدت استفاده ش کنی!!) به جای همه ی این ها آموزشی مطرح میشد که به کاربر توجه میکرد

اول از همه مشخص میکرد که هدفت از آموزش فتوشاپ چیه؟ چرا میخوای دوره آموزش فتوشاپ شرکت کنی؟ سلیقه ات در کلاس آموزشی فتوشاپ چجوریه؟

بعد از مشخص شدن همه ی این مسائل دوره ی آموزش فتوشاپ شما شروع میشد.

از اول هم میفهمی این یه آموزش متفاوته و قرار نیست تکراری باشه! چون محور آموزش فتوشاپ، اهداف شماست. پس قراره چیز هایی رو آموزش ببینی که با سلیقه ات و هدفت در یک راستا قرار داره!.

 

به جملات بالا خوب فکر کن!

ابن یعنی آموزش مدرن!

این یعنی مهارتی که به دردت بخوره!

این یعنی تفاوت!

این یعنی باشگاه اومند!

یک جلسه رایگان توجیهی گذاشتیم برات، اونجا خیلی کامل تر بهت توضیح میدیم که چرا باید باشگاه اومند رو انتخاب کنی!

معطل نکن! ثبت نام کن و یه آرزو کن…

دوره آموزش فتوشاپ

روند دوره آموزش فتوشاپ در باشگاه اومند چجوریه؟

خوب اومندی ها! حالا که فهمیدید باشگاه اومند چه شیوه تاثیرگذار و متفاوتی رو برای آموزش این مهارت در پیش گرفته، وقتشه که بریم سراغ شیوه عملکرد باشگاه در آموزش فتوشاپ.

اول از همه بذارید درباره مزایا و کاربرد های دوره آموزش فتوشاپ به شما یه حقیقتی رو بگیم. اگر شما

تصمیم گرفتید که برای یک هدف معین نرم افزار رو یاد بگیرید مطمئن باشید که تصمیم خوبی گرفتید و این نرم افزار پرکادبرد حتماً در آینده به کار شما میاد. هر کسب و کاری به طراح و گرافیست نیاز داره و نرم‌افزار فتوشاپ هم نیاز اصلی هر گرافیسته. این مهارت پر کاربرد محدودیت سنی، زمانی و مکانی نداره و در هر جایی میتونه درآمدزا باشه. شما با یدوره فتوشاپ علاوه بر اینکه می تونید با استفاده از خلاقیتتون درآمدزایی کنید، می تونید در بسیاری از موارد برای خودتون هم از این مهارت استفاده کنید و صرفه‌ جویی انجام بدید.

مثل هر دوره دیگه‌ای، دوره آموزش فتوشاپ هم در باشگاه اومند در ابتدا با هدف گذاری شروع میشه. هدف شما از شرکت در این کلاس آموزشی فتوشاپ ، بسیار اهمیت داره و مسیر یادگیری شما را مشخص میکنه.

پس در ابتدای کار شما باید شرح حال خودتون رو به باشگاه اومند تحویل بدید. در این شرح حال شما هدف خودتون رو برای متخصص باشگاه توصیف می‌کنید یعنی توضیح میدید که قصد دارید با نیادگیری فتوشاپ چه کاری انجام بدید تا متخصصین حرفه ای اومند به بهترین شیوه شما رو راهنمایی کنند.

آموزش فتوشاپ میتونه به منظور اهداف مختلفی انجام بشه. اصلی‌ترین هدف یادگیری این مهارت انتخاب شغل و درآمد زاییه. فتوشاپ از جمله مهارت هایی هست که علاوه بر اینکه احتمال استخدام شما توسط کسب و کارها رو افزایش میده، به شما این امکان رو میده که خودتون هم به صورت فریلنسری مشغول به کار بشید و با گرفتن پروژه های مختلف درآمدزایی کنید. در موارد دیگه شما میتونید از مهارتتون برای کسب و کار خودتون استفاده کنید و به شدت صرفه جویی مالی کنید! حتی میتونید در موارد روزمره خودتون ازش استفاده کنید.

بعد از مشخص شدن هدف مخصوص شما، سلیقه و نقاط قوت و ضعف شما توسط متخصص باشگاه شناسایی میشه تا برنامه ریزی دقیقی براش انجام بشه.

در این کلاس های آموزشی سرفصل های دوره آموزش فتوشاپ مشخصه و خود نرم افزار از پایه به شما آموزش داده میشه، اما مباحث مطرح شده در کلاس و شیوه آموزش صرفاً بر اساس هدف و نیاز شما انجام میشه. مثلاً اگر شما عکاس یا ادیتور هستید شیوه یادگیری شما باید متفاوت از فردی باشه که قصدش از یادگیری فتوشاپ، پروژه های مربوط به طراحی و گرافیک بنر های تبلیغاتیه. در این صورت آموزش روی مواردی متمرکز میشه که شما بیشتر از همه بهش نیاز دارید و شاید لازم نباشه مواردی که در آموزش به طراحان و گرافیست ها برجسته میشه برای شما هم به همون اندازه مهم باشه.

به تدریج در طی جلسات با توجه به مهارت شما و شناخت مدرس از شما روال کلاس ها به صورت اختصاصی بر روی تقویت نقاط قوت و از بین بردن نقاط ضعف شما متمرکز میشه. 

نکته مهم دیگه ای که وجود داره اینه که اگر شما فارغ از توجه به هدف و سبک یادگیری بخواید فتوشاپ رو به صورت یک دوره عمومی و همگانی یاد بگیرید، در هر جلسه به صورت کوتاه و جزئی به تکنیک‌های موارد استفاده فتوشاپ اشاره میشه. در واقع به این شیوه آموزشی بنا نمیشه اما اگر تکنیک های اضافه‌تر از نیاز حذف بشه و موارد مورد نیاز به صورت اولویت بندی شده و شخصی سازی شده به شما آموزش داده بشن، در هر جلسه زمان بیشتری براشون گذاشته میشه و شما به مهارت کافی از کاربرد مورد نظر خودتون در جهت آموزش آنلاین فتوشاپ می رسید.

با این شیوه شخصی سازی شده و منحصر به فرد اومند -که برای اولین بار- اجرا میشه میتونید با لذت بیشتر و خیال آسوده تر به آموزش فتوشاپ بپردازید. فقط کافیه که همه چیز رو به اومند بسپارید!! 💜

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس دوره آموزش فتوشاپ

کاربر محور بودن دوره آموزش فتوشاپ در باشگاه اومند چه شکلیه؟!

همونطور که در ابتدا هم عرض شد کاربر محور بودن باشگاه به این معنییه که اهداف و شرایط آموزش شما مختص به خود شماست و اثر گذاری ذهنی و عملی آموزش، با بقیه هم دوره های شما کاملاً متفاوته ، پس این به این معنیه که شما کاملاً حرفه ای و شخصی سازی شده میتونید دوره فتوشاپ مد نظرتون ‌رو تجربه کنید و بهترین و موثر ترین نتیجه ممکن رو بگیرید و این همه ماجرا نیست، و قراره به جذابیت های مسیرتون یکی پس از دیگری بیفزاییم؛ کآموزش آنلاین فنوشاپ  در باشگاه اومند به فاکتور های مختلفی در جهت برآورده کردن اهداف شما توجه میکنه که لازم میدونیم توجه شمارو به بیسیک ‌ترین فاکتور ا کلاس آنلاین فنوشاپ یعنی تعداد افراد حاضر درکلاس های مختلف ، جلب کنم،که خب قاعدتاً اگر ما بخواهیم آموزش کاربر محور داشته باشیم باید تعداد افراد مشخص با فیلدهای شخصیتی هماهنگ رو در کنار هم قرار بدیم تا بهترین نتیجه رو از کنار هم بودنشون بگیرن و همون‌طور که حدس می‌زنید به هیچ عنوان نمیشه کلاسای شلوغ رو کاربر محور حساب کرد .

خواه ناخواه در همچین وضعیتی مدرس تبدیل میشه به شخصیت اصلی کلاس و روز از نو و کلیشه 10/90باز هم از سر گرفته میشه، کلیشه ای که میگه از هر کلاس این شکلی 10%پله ی مورد نظرو فتح میکنن و 90%دیگه سردرگم تر از قبل به مسیر ادامه میدن.

یکی از نکاتی که هنرجوهای فتوشاپ رو به مسیر درست هدایت نمیکنه متأسفانه انتخاب پکیج های آفلاین و از پیش ضبط شده هست که این نظریه منطقی هیچ جوره جای زیر سوال رفتن رو نداره، چون فتوشاپ یک هنر به شدت سلیقه‌ای و ظریفه که شما باید به صورت زنده با مدرستون نظریات و خلاقیت خودتون رو به اشتراک بذارید و استاد هم در راستای هنر و سلیقه روحی شما آموزش های لازم به سبک خودتون رو نشون بده،چون همونطور که امیدوارم بدونید عکس بدون فتوشاپ مثل غذای خام میمونه باید پخته بشه تا رنگ لعابش چشمتو بگیره پس مقوله ی فتوشاپ از عکاسی هم حساس تر و چه بسا مهم تره،خیلی وقتا پیش میاد یک عکس تقریباً خوب با مهارت های خاص فتوشاپ به یک اثر هنری بی‌نظیر تبدیل میشه که البته این با چندین ساعت کلاس خشک و بی روح آفلاین به راحتی حاصل نمیشه .

خب بر گردیم سراغ بحث اصلی تعداد نفرات موجود در کلاس ؛قبل از ادامه این بحث نصیحتی دوستانه شمارو مهمان میکنم و اون اینکه برای یادگیری حرفه ای و زخمی کردن داستان باید پکیجارو کنار بذارید چون آموزش از پیش تعیین شده به درد شما نمیخوره و مهم تر از اون کلاس های شلوغ آموزشی آنلاین هم قطعا چیزی نیست که شما دنبالشید.

یه حقیقتی که باید بدونید اینکه برگذاری کلاس های پر جمعیت آموزشی مخصوصاً در مواردی مثل

فتوشاپ, جوابگویه نیاز های کاربران نیست اما به دلیل اینکه قراردادن جمعیت بالا در یک کلاس آموزشی فتوشاپ بسیار راحت تر از تقسیم کاربران در کلاس های کم جمعیت تره ،مجموعه ها معمولاکلاس های پرجمعیت تر روانتخاب میکنن غافل از این که کلاس های پرجمعیت به هیچ عنوان نمیتونن کاربر محور باشند و مدرس ها به ناچار باید شیوه ی اموزشی خودشون رو به سلیقه و شرایط آموزشی شما ترجیح بدن.

دوره آموزش فتوشاپ

در این قسمت شمارو با تنوع کلاس های آموزشی باشگاه آشنا میکنم؛

کلاس های ما در سه روش برگزار میشه:

 

  1. کلاس های خصوصی که تک نفره برگزار میشه.
  2. کلاس های نیمه خصوصی که 2الی5نفررو پوشش میده.
  3. کلاس های عمومی که 5الی 10نفر رو شامل میشه.

همون طور که مشاهده کردید کلاس های بالای 10نفر در باشگاه وجود خارجی ندارن و این همون  کاربر محور بودنه که اینجا دیگه صرفاً یه شعار تلقی نمیشه و کاملا ً حقیقت داره.

تا اینجا فکر میکنم دلایل موجهی برای اعتقاد به این روش داشته باشید که شمارو از تأثیر گذاری بالای این شیوه آموزشی در زندگیتون مطمئن کنه و نقطه‌ی عطفی در رزومه شما بشه 🤍✨

*شیوه‌ی آموزش فتوشاپ در باشگاه*

 خب تا به اینجای کار مسایل مختلفی رو فهمیدیم؛اما ببینیم در طول جلسات آموزش آنلاین فتوشاپ در باشگاه اومند چی می‌گذره…

شما هر جلسه که آموزش می‌بینید، یک سری چالش‌هایی برای شما با توجه به آموزش‌های همون جلسه گذاشته میشه.به این معنی که هر شخص با توجه به آموزش‌ها باید یک سری مواردی رو تا جلسه‌ی بعدی انجام و تحویل بده؛ این موارد، تحقیقاتی و یا تمرینی و یا حتی ممکنه به جنبه‌های هنری خارج از فضای آموزش فتوشاپ هم اشاره داشته باشه.چرا که این به شما کمک میکنه که اگر هدفی دارید اون هدف رو تمام و کمال درک بکنید‌.چون خیلی از اوقات پیش اومده که درواقع کاری به شما پیشنهاد میشه یا تصمیم دارید یه موضوعی رو به واسطه‌ی یک مهارت حل بکنید،اما می‌بینید یک سری مسائلی هست که خارج از اون مهارت قرار داره و شما باید پیش زمینه‌ای در  اون زمینه ها داشته باشید…!این چالش‌ها به شما کمک میکنه که این زمینه‌ها رو هم خیلی عالی درک کرده و جلو ببرید؛چرا که اگر در شرایطی قرار داشتین  و نیازمند این مهارت بودید،مجبور نباشید برای هر کار چندین بار تحقیق بکنید و در واقع دنبال افراد مختلف برید که ایا بتونن به شما کمک بکنن یا نه!! و خودتون از پس همه‌ی کارها بربیاید.لذا هر جلسه شما چالش‌هایی رو تحویل میدید که این چالش‌ها کاملا در راستای اهداف شماست و با دیگر افراد موجود در کلاس و با دیگر هم هدف‌های خودتون،در آموزش این مهارت رقابت می‌کنید.افرادی که چالش ها رو به خوبی انجام بدن در رنکینگ‌های مختلف،مسلماً رتبه‌ها و امتیازهای مختلف می‌گیرند.البته این به این معنی نیست که مثلا هر کلاسی نفر اول و دوم و سوم داره؛ خیر!هر کسی در هر بخشی و در هر نقطه‌ای خوبه‌ و در یه نقطه‌ی دیگه ممکنه یک مقداری ضعیف‌تر باشه؛که این مسئله یک چیز کاملا طبیعیه و دقیقا در دوره آنلاین فتوشاپ هدف ما برطرف کردن همین نقاط ضعفه.

دوره آموزش فتوشاپ متفاوت تر از همیشه! معطل نکنید! برید واسه ثبت نام جلسه رایگان همین پایین!! 👇🏻

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس دوره آموزش فتوشاپ

دوره فتوشاپ

خب!داشتیم میگفتیم…

نقطه قوت‌های شما در رنکینگ دیده میشه و هر کسی ممکنه نفر اول رنکینگه قوت خودش باشه غالبا.

این رنکینگ ها به شما کمک می‌کنه که اگر در آینده با توجه به هدف آموزشی خودتون بخواید فتوشاپ رو دنبال بکنید،بدونید که کجاها قوی هستید،که با مانور دادن روی اون نقطه قوت‌ها بتونید از این مهارت با بهترین نسخه از خودتون😉و به بهترین شیوه استفاده بکنید( حالا میخواد درآمدزایی باشه یا استفاده روزانه و غیره). علاوه‌براین،در انتهای هر دوره (ماهیانه، دو ماهه یا سه ماهه) شما یک چالش کلی و گفتگویی خواهید داشت که یک پروژه کامل رو تحویل میدید و با توجه به اون پروژه، مدرس در مورد شرایط ترم بعد شما نظر میده و حتی درصورت موفقیت در اون آزمون ممکنه طرح شما و در واقع اون کاری که تحویل دادید مورد توجه باشگاه قرار بگیره و به شیوه‌های مختلف در معرض نمایش قرار داده بشه؛که این برای شما و هویت شما خیلی خیلی مفید خواهد بود.

ناگفته نمونه با توجه به اینکه باشگاه اومند در واقع یک مجموعه‌ی کاملی از  آموزش در تمامی اهداف و زمینه‌هاست،در صورتی که شما تمایلی به مهارت‌های تکمیلی برای آموزش خودتون در زمینه‌های مختلف داشته باشید، مدرس شما با توجه به پرونده و شرایطتون ،شما رو ارجاع میده به متخصصین دیگه. کارشناسان باشگاه با شما تماس میگیرند و شما میتونید از سایر مهارت‌هایی که متخصص و مدرستون بهتون پیشنهاد دادند، استفاده بکنید و به طور کامل اونها را یاد بگیرید.داریم شرایطی بهتر و راحت تر از این؟؟؟

و البتههه یک دغدغه‌ی مهم دیگه رو در باشگاه ندارید!!!اونم اینه که اگر به عنوان مثال،منِ کاربر جایی کم آوردم و چیزی رو احتیاج داشتم، نیاز نباشه جای دیگه،ده جای دیگه با کلی تحقیق و زحمت و پرس و جو و خلاصه کلی دردسر دنبالش بگردم تا بتونم یاد بگیرم(یا حتی ممکنه اونطور که انتظار دارم پیش نره و مجدد دنبال مدرس یا مجموعه ای جدید باشم بدون هیچ اشنایی قبلی). به جرئت میتونم بگم همینجا تمام و کمال،تمام نیازهای شما در هر زمینه ای برطرف میشه و این هم یک تفاوت اساسی و یک نقطه قوت دیگه باشگاه اومند در این زمینه‌ست.😌✌🏽💜

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف یادگیری فتوشاپ به شما نشان می دهد. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، یادگیری فتوشاپ را به شما هدیه می دهند و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به یادگیری فتوشاپ را در اختیار شما می گذارد. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه دوره آموزش فتوشاپ را به شما منتقل خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیرید، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می توانید برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه فرزندتان در رشته مورد نظر پیشرفت بیشتری داشته باشد می توانید از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنید برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کنید. 

پادکست توضیح دوره آموزش فتوشاپ باشگاه اومند

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس دوره آموزش فتوشاپ

پشتیبانی دوره فتوشاپ ،مثل کوه در باشگاه اومند!!

ما در باشگاه اومند یک بخش بسیار قوی و گسترده داریم به نام پشتیبانی آموزشی.اینکه شما در طول دوره ی  آموزش آنلاین فتوشاپ با پشتیبان های باشگاه در ارتباط هستید،لذا هر زمان که کلاسی آموزشی فتوشاپ یا هر کلاس دیگه ای داشته باشید،پشتیبان ها به شما یادآوری میکنند و به صورت هفتگی تماس کنترل کیفیت با شما میگیرند تا شرایط آموزشی شمارا بررسی کنند،علاوه بر آن،پل ارتباطی هستند بین متخصصین دوره آموزش فتوشاپ و شما که بتونید کاربرگ هاتون و شرایط و موارد لازمه رو تحویل بدید،و از وضعیت خودتون در باشگاه با خبر بشید.

در واقع حضور محکم پشتیبان های باشگاه اومند در کنار شما کاربران دوره آموزش فتوشاپ، باعث میشود هویتی که شما برای اون مهارت ساختید در طول هر هفته و در طول دوره ی آموزش فتوشاپ،به صورت مکرر توسط شما حس بشه و این فوق العاده ست.درواقع پس از پایان هر جلسه طوری نشه که شما حس کنید که تا جلسه بعدی خبری از فضا و اتمسفر آموزشی نیست و ممکنه مباحث فراموش بشه و با اینکه سوالی از مدرس داشته باشید و نتونید نیاز به پاسخ اون سوال رو رفع کنید.خیر به هیچ عنوان اینگونه نیست و شما مرتبا در طول هفته توسط پشتیبان های باشگاه اومند پیگیری خواهید شد،تکالیف هفتگی خود راو انجام میدید و این پروسه در هر دوره آموزشی شما ادامه داره و توسط پشتیبان ها کنترل میشوند.این پیگیری های سفت و سخت باشگاه باعث میشه  که این هویت در شما فراموش نشه و از بین نره.

وقتی که این هویت در وجود شما نهادینه بشه مطمئن باشید عشقی که به این کار میدید،و اون جنبه هایی که،توسط این هویت در  ذهن شما فعال میشه باعث میشه که هر استفاده ای که در آینده از این مسئله داشته باشید، مخصوصا استفاده های شغلی و درآمدزایی،چنان میتونه دید شما و ذهن شما را به کارفرما ثابت کنه که بتونید تبدیل به یک ستاره در اون بخش بشید .

مجموعا آموزش انلاین  فتوشاپ یکی از بهترین مهارت هایی است که شما میتونید در طول زندگیتون یادبگیرید و علاوه بر مسئله آینده شغلی در زندگی شخصی هم برای خودتون کاربرد بسیاری داره و کار فوق العاده مثبت و لذت بخشی است.

فتوشاپ از اون دسته مهارت هاییه که بعد از یادگیریش خودتون متوجه میشوید که چقدر نسبت به اطرافیان و آشنایان و کل جامعه ای که در آن زندگی میکنید،روی شما بیشتر از قبل حساب میکنن!!.

دوره آموزش فتوشاپ
دوره فتوشاپ

چرا آموزش آنلاین فتوشاپ در باشگاه اومند

.
.
.

 چرا کلاس حضوری نه؟؟!!

در یکی دو سال اخیر با توجه به وضعیت  کرونا، کلاس های آنلاین در بین مردم بیشتر جا افتاد و به دنبال این قضیه یه عده حال کردن و دوست داشتن و کلی  موقعیت و مهارت های خفن یاد گرفتن.

 عده ای هم نه، مثل سابق به رفت و آمدشون و کلاسای حضوری ادامه دادن.

خوب صد البته نظر هر کس محترمه ولی بعضی وقتا یه چیزایی به آگاه ترشدن آدم کمک می‌کنه مثل همین مقاله که میخواد بهت نشون بده خودتو پاسوزو محدود به منطقه و جغرافیایی که توش هستی نکن تو تمام امکاناتی که برای اتصال به کل دنیا لازم داری، توی دستته.

اینجا میخوایم بهتون بگیم که چرا کلاس های آنلاین به کلاس های حضوری ارجحیت دارن(البته نظر و دلایل افراد حضوری پسند هم کاملاً قابل احترامه ولی فعلاً قصد داریم از کلاس آنلاین دفاع کنیم،باعرض پوزش 😁)

چندین مزیت بسیار مهم در مورد کلاس آنلاین وجود داره ، قبل از اینکه بریم سراغ مزیت ها، بهتره اینم بگم خیلیا بر حسب تجربه ای که از سیستم آنلاین مدارس یا دانشگاهشون دارن از کلاس آنلاین بیزارن، چرا؟ چون برای اونا کلاس آنلاین یعنی ویدئو کال تو واتس اپ یا شاد و نهایتاً اسکای روم که طبق تجربه خودتون هیچکدوم چنگی به دل نمیزنه و شما اگه به خود مارک زاکر برگ(مدیر واتس اپ)بگی تو پلتفرم شما دارن کلاس آنلاین برگزار میکنن ، خندش میگیره؛ پس واتس اپ یا این مدل نرم افزارها برای کلاس آنلاین به هیچ عنوان مناسب نیست ، پس وقتی میگیم کلاس آنلاین منظورمون نرم افزارای پیام رسان نیست بلکه داریم از یک شبکه قدرت مند کلاس آنلاین حرف می‌زنیم که انگار تو خود کلاس نشستی و داری با معلم و همکلاسیات کاملاً زنده وقتتو به بهترین شیوه ممکن میگذرونی.

نمونه فیلم آموزشی تکالیف کاربران در آموزش آنلاین فتوشاپ باشگاه اومند

Play Video about دوره آموزش فتوشاپ

خب بریم سراغ مزیت ها

1_اولاً باید به این نکته واقف باشید که آموزش آنلاین با بیماری به وجود نیومده که بخواد با برگشتن شرایط به حالت عادی از بین بره ، پس این تصور که الان چون اوضاع بهتر شده پس قراره آموزش آنلاین کمرنگ بشه، بدون شک اشتباهه،

#اومندی_ها توجه کنید ؛ آنلاین شدن یا آنلاین بودن در هر زمینه ای که وارد شد دیگه خارج نشده .

مثلاً شما انتخاب رشته‌های دانشگاهی ببین ، آنلاین شدن ، انتخاب واحد و نگاه کن ، آیا بعد از گذر زمان کسی پشیمون شد و قضیه رو  به حالت اول برگردوند؟خیر .

چرا ؟ چون تمام جهان داره به این سمت کشیده میشه و تو چه بخوای چه نخوای توی این ماتریکس محکوم به همرنگ شدن هستیبا ورژن جدید دنیایی

 لذا موندگاری این فضا اصلا جای بحثی نداره و افرادی که تونستن باهاش ارتباط بگیرن و کارشون و راه بندازن 10پله جلو تر از عزیزانی هستن که همچنان کلاسای حضوریشون رو دنبال میکنن، چون در نهایت همین عزیزان مجبورن یه آنلاین شدن  رو بیارن و در این لحظه قطعاً کسی که تو این روش قدیمی تره ، آگاه تر و کار بلد تر شده پس قطعاً حریف قدریه و نمیشه راحت بهش رسید .

2_ اما مهم ترین و ارزشمند ترین مزیت فضای آنلاین؛ از بین رفتن محدودیت های جغرافیایی.

 همونطور که یکم پیش خدمتتون عرض کردم یکی از مهم ترین ویژگی های فضای آنلاین ارتباط راحت تر و بدون دردسر با اساتید و مجموعه های حرفه ای، با استندارد های کشوری یا جهانی در سطح کشور یا حتی دنیاست.

قدیما(در واقع همین قبل از پاندمی کرونا)شما برای یادگیری هر چیزی(چه مهارت های پایه یا هنری یا فنی چه دروس مختلف تحصیلی چه زبان های خارجه و…) باید به موجودی و ظرفیت منطقه یا شهرستان خودتون، اکتفا میکردید. هر کسی هم به میزان همون معلومات و دانسته های اساتیدش، رشد میکرد و آموزش میدید. حتی اواخر(سال ۹۴ تا ۹۷ مثلا) سطح رقابت یا آموزش مهارت ها بالا رفته بود و در حق خیلی ها بی انصافی میشد. چند تا مثال بزنم یکی تحصیلی-رقابتی و یکی هم آموزشی-مهارتی؛ مثلا در کنکور ها سطح سوالات و رقابت هی بالا تر میرفت و افرادی که در پایتخت یا کلان شهر ها زندگی میکردن، به مراتب در اون رقابت دست بالا رو داشتن و سایر افراد هم دست پایین رو. (زیاد هم شنیده بودید اون موقع ها که آره امکانات فلان شهر یا فلان منطقه ی تهران مثلا، از ما بیشتره بخاطر همین اون ها شانس بیشتری دارن) یا مثلا مهارت مدرنی رو میخواستید آموزش ببینید اما در شهرستان شما یا منطقه ای از تهران که زندگی میکردید، پیدا نمیشد و باید مسافتی رو طی میکردید تا بتونید صرفا اون مهارت رو آموزش ببینید!! یا حتی مثلا در خود تهران یا کلان شهر ها، آلودگی هوا پیش میومد و خیلی ها از آموزش دیدن عقب میوفتادن(خلاصه داستانی بود😄)

اما بعد از کرونا و جا افتادن  فضای آنلاین دیگه شما صرفا با چند تا کلیک با بهترین اساتید کشوری، بدون در نظر گرفتن مکان زندگیتون، کار میکنید. در واقع شما دیگه این دغدغه رو ندارید که ، وای استاد فلانی توی شهر یا منطقه ی ما نیست، منطقه خیلی دوریه یا توی این محل یا شهرستان، اصلا استاد مد نظر من پیدا نمیشه یا مثلا چی میشد استاد فلانی از انگلستان یا استاد بهمانی که سرش خیلی شلوغه از فلان منطقه تهران، به من آموزش میدادن! با خیال راحت با چندتا کلیک میتونی بهترینارو واسه خودت سوا کنی .

دیگه تموم شد دورانی که بگن نههه من به فلان مجموعه یا استاد دسترسی ندارم یا نه امکاناتم خوب نبود و از این حرفا! چاره ش صرفا دو تا کلیکه!!

3_حالا شاید یه عده همچنان بگن نه ما حضوری بهتر یاد میگیریم، آنلاین خوب نیست(مثل اون موقع که تازه اتومبیل اختراع شده بود مردم میگفتن نه بابا اسب بهتره همیشه هست این تیکه آهن چیه😂😂) خوب این مگه اشکالی داره کسی حضوری رو ترجیح بده؟؟ خیر اما دنباله متن رو بخون شاید بفهمی چرا ما موافق کلاس حضوری توی این شرایط مدرن فعلی نیستیم….

ببینید، این یه حقیقت انکار ناپذیره که فضای آنلاین جا افتاده ، راحت بگم از هر ده نفر چهار نفر دیگه داره از کلاس آنلاین استفاده میکنه، خوب اونوقت چی میشه؟؟؟ هبچی، شما  رقیب ها و دیگر همسن هاتون رو میبینید که توی این فضای آنلاین دارن آموزش میبینن

خوب ببینن مگه چه اتفاقی میوفته؟

چه سوال خوب و بجایی واقعاً😄؛رقبا و هم هدف های  شما دارن با تکنیک ها و استانداردهای روز دنیا رشد میکنن و مهارت های بیشتری برای ارائه یاد میگیرن و قطعاً چند پله جلوتر از شما خودشون رو قرار میدن. در واقع اونی که کلاس حضوری رو ترجیح میده،  داره به امکانات محله و اطراف  خودش اکتفا میکنه و کلی وقت و هزینه رفت و آمد رو به جون میخره !  همچین فردی نباید انتظار داشته باشه که بتونه با همه رقابت کنه. چرا؟؟ چون گفتیم آقا جان این یه حقیقتهههه وقتی محدود نباشی به چند تا اسم و منطقه ی خاص، خوب مسلما دستت باز تره برای انتخاب استاد، نیازی نیست تو خودت رو با جغرافیا و منطقه ای که در اون هستی وفق بدی و بگی خوب دیگه چاره چیه استاد فلانی هست، حالا درسته به پای بهترین اساتید فلان منطقه یا شهر نمیرسه  اما بالاخره تنها کسیه که تو منطقه ی ما حرف اول رو میزنه!!! تموم شد اون دوران…(پس لطفاً عقب نمون و نذار این حسو تجربه کنی که به شدت چندش اوره،(از ما گفتن بود ))

پس به این نتیجه میرسیم کلاسای آنلاین مثل ویروس میمونن اگه تو استفاده نکنی، رقبا میان استفاده میکنن و سطحشون بالا تر میره به همون نسبت سطح رقابتی بالا تر میره و کلا داستانی میشه ، کلا این ویروس آنلاین شدن وقتی میاد هر موجودیو گرفتار میکنه شاید سرعت همه گیر شدنش شمارو متحیر نکنه ولی مطمئن باشید چند مدت دیگه از دیدن نتیجه مغزتون سوت میکشه.

پس فکر میکنم الان تا حدودی میدونید که چرا آنلاین بیش از حد خوبه ؛خلاصش میشه ، کیفیت بالاتر ، استانداردهای جهانی ، صرفه‌جویی در تایم و هزینه‌های اضافی و…

فکر میکنم دیگه لازم نیست بگم که هر کلاس حضوری به اندازه 3تا کلاس آنلاین ازشما تایم میگیره، چجوری ؟فکر کن یه کلاس رزرو کردی از 1شب قبل درگیر این میشی که کی بیدارشم ،کی آماده شم ،کی راه بیوفتم ، با کی برم ،با چی برم ،فضای اونجا که میرم چطوره آیا میتونم باهاش ارتباط بگیرم و مغزمو آزاد کنم ، که بتونم چیزی یاد بگیرم اصلا؟ می‌بینید حتی فکر کردن بهش هم خسته کنندست ولی هنوز یه سریا بیخیال نمیشن، البته اومند برای همه آرزوی موفقیت میکنه حالا به هر شیوه ای که دارن آموزش میبینن .

در میان این همه هیاهو از بحث پررنگ هزینه ها نگذریم که ماشالله این روزا سر به فلک کشیده و توی این دوره زمونه همه جا سرگردنه محسوب میشه .

توی این شرایط باید زرنگ باشی ؛ تا هم بتونی پس انداز کنی ، هم مهارت کسب کنی هم کار رویاییتو باهاش بسازی پس خداروشکر فضای آنلاین به موقع وارد عمل شد تا بیشتر هزینه های اضافی رو حذف کنه خیلی جاها شما میبینید که هزینه یک دوره عمومی کامل تو فضای مجازی با دو جلسه کلاس حضوری برابری می‌کنه پس چرا نیایم و از فرصت  استفاده نکنیم ، تک تک ماها پتانسیل بهترین شدن و داریم فقط کافیه فکر تو به کار بندازی.

در ادامه باید به این نکته مهم اشاره کنم که فضای آنلاین فرصت فکر کردن رو به استاد میده

یعنی چی ؟یعنی مدرسِ شما حوصله و وقت بیشتری برای تمرکز و پیش بردن کلاس با مدل شما داره چیزی که در کلاس حضوری نمی‌تونید پیداش کنید ولی در فضای آنلاین معلم در مکانی که هست تمام منابع رو آماده کرده و در شرایطی کاملاً مطلوب چه از لحاظ فیزیکی چه روحی شما رو هندل می‌کنه .

ما در قرنی زندگی میکنم که باید به تکنولوژی تن بدیم و تکنولوژی در اینجا کلاسای آنلاین رو به ما معرفی کرده پس مطمئن باشید مثل هرچیز دیگه ای که آنلاین شد ، (از خرید کارت شارژ بگیر تا انتخاب رشته کنکور، آموزش آنلاین هم از این قاعده جدا نیست و روز به روز قوی تر پیدا میشه) .

دوره فتوشاپ
از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس دوره آموزش فتوشاپ

نمونه فیلم آموزشی تکالیف کاربران در آموزش آنلاین فتوشاپ باشگاه اومند

Play Video about دوره آموزش فتوشاپ

آموزش فتوشاپ مقدماتی

دوره فتوشاپ در باشگاه اومند، جدا از تناسب با اهداف کاربر، به موضوع میزان تسلط مورد انتظار کاربر هم توجه داره، واضح تر بگم خیلی ها در ابتدای کار تاکید روی این موضوع دارن، که سطح مقدماتی در یادگیری دارن و میخوان پایه هارو یاد بگیرن! ما در باشگاه علاوه بر توجه به این موضوع و قراردادن یک روتین مشخص ۸ الی ۱۶ جلسه ای در دوره فتوشاپ، جهت تکمیل آموزش فتوشاپ مقدماتی، منابع اهداف کاربر رو متناسب با پیشرفت سطحش میسنجیم و با توجه به نظرات متخصصین دوره فتوشاپ در باشگاه اومند، میزان آمادگیش رو متناسب با سطح مورد انتظارش و هدف‌ موردنظرش، بعد از تعداد جلسات مشخص شده اعلام میکنیم، و در صورت خواست کاربر ایشون رو به سطوح بالا تر آموزشی منتقل کرده و آموزش فتوشاپ مقدماتی رو به سرانجام می رسونیم. همینقدر شیک و تمیز!!

 

دوره آموزش فتوشاپ

آموزش فتوشاپ حرفه ای

دوره فتوشاپ در باشگاه اومند، نگاه ویژه ای هم داره به افرادی که دنبال آموزش فتوشاپ حرفه ای هستند. در اولین قدم در دو مرحله مجزا آموزش میبینید، مرحله اول آموزش تکنیک های پنهان و جزئیات فتوشاپ و مرحله دوم شخصی سازی فتوشاپ متناسب با اهداف اجتماعی و تجاری شما. در مرحله دوم غالبا این آپشن رو هم دارید که در دوره فتوشاپ و جهت آموزش فتوشاپ حرفه ای با یک مربی کسب و کار مسلط به حوزه هنر و فرصت های شغلی اون، در مورد شیوه ی پرزنت خودتون به تناسب مهارت کسب شده در دوره فتوشاپ، مشاوره بگیرید و به دقیق ترین شوه عمل کنید. در نهایت هم مدرک پایان دوره فتوشاپ در باشگاه اومند که عنوان بعدی رو بهش اختصاص دادیم که به شما اعتبار بالایی رو در نگاه کارفرمایان ارائه میکنه.

نمونه فیلم آموزشی تکالیف کاربران در آموزش آنلاین فتوشاپ باشگاه اومند

Play Video about دوره آموزش فتوشاپ

دوره آموزش فتوشاپ

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف یادگیری فتوشاپ را به شما نشان می دهد. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، یادگیری فتوشاپ را به شما هدیه می دهند و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به یادگیری فتوشاپ را در اختیار شما می گذارد. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه دوره آموزش فتوشاپ را به شما منتقل خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیرید، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می توانید برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه فرزندتان در رشته مورد نظر پیشرفت بیشتری داشته باشد می توانید از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنید برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کنید. 

باشگاه اومند در کنار شماست و باز هم میتونید

همونطور که در اول مقاله گفتیم با شرکت در جلسه  مفید رایگان و توجیهی باشگاه,مباحث بیشتری رو از دید متخصصین باشگاه اومند بشنوید،یا اینکه با تلفن باشگاه،با تلفن

۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳

داخلی یک تماس حاصل فرمایید‌. و اطلاعات بیشتری کسب کنید تا بزودی دوره  آموزش  فتوشاپ شما در باشگاه اومند شروع بشه.

یه آرزو کن و بس 😉

دوره آموزش فتوشاپ

نظرات و رضایت کاربران از دوره فتوشاپ باشگاه اومند

Play Video about نظرات و رضایت کاربران از دوره فتوشاپ باشگاه اومند
از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس دوره آموزش فتوشاپ

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
منو
حساب کاربری من
Call Now Button