مقالات

چگونه پروژه های فتوشاپ بگیریم؟!

پروژه فتوشاپ

پس از اتمام دوره فتوشاپ، طبیعتا مثل خیلی از هنرآموزهای دیگر دوست دارید تا خودتان را به چالش بکشید و کارهایتان را به نمایش بگذارید. پلتفرم‌های زیادی برای این است که شما عزیزان کارهایتان را به نمایش بگذارید: مثل لینکدین، اینستاگرام، سایت های مخصوص به پروژه فتوشاپ و غیره. مسلما تعداد افراد حاضر در هر سایت باهم متفاوت است و شما با افراد زیادی طرف هستید. در این پروسه باید دقت و تلاش زیادی از خودتان نشان دهید تا بتوانید از رقیبانتان جلو بزنید.

اول از همه می‌خواهیم درباره سایت‌های ایرانی که می‌توانید در آن‌ها پروژه‌های فتوشاپ را بگیرید صحبت کنیم. سایت‌هایی مانند پونیشا، کارلنسر، انجام‌ می‌دم و خیلی‌های دیگر سایت‌های مفیدی هستند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. به صورت مختصر هرکدام از این سایت‌ها را به اختصار شرح داده ایم.

سایت‌های ایرانی

سایت پونیشا

سایت پونیشا

سایت پونیشا مثل یک پلتفرم می‌ماند که در آن‌ افراد زیادی که به اصطلاح فرینلسر گفته می‌شود و کارهارا از راه دور انجام می‌دهند در این سایت فعالیت می‌کنند. پونیشا از ۱۱ سال پیش شروع به فعالیت کرده است و می‌توان گفت در بین سایت‌های دورکاری می‌تواند بیشترین فریلنسر و پروژه را داشته باشد.

در سایت پونیشا علاوه بر پیدا کردن پروژه‌های فتوشاپ می‌توانید پروژه‌های ترجمه، بررنامه نویسی، تولید محتوا و غیره را نیز بگیرید. پس بعد از اتمام دوره گرافیک حتما به این سایت سر بزنید.

به این مقاله « مسیر تبدیل شدن به یک فتوشاپ کار حرفه ای چیست؟» هم حتما سر بزنید.

سایت کارلنسر

سایت کارلنسر

در این سایت مانند سایت پونیشا نیز می‌توانید پروژه‌های زیادی مانند فتوشاپ، سئو، ترجمه و غیره را بگیرید. در کارلنسر می‌توانید هم پروژه بگیرید و هم با کلی فریلنسر دیگر ارتباط داشته باشید. فریلنسرهای دیگر می‌توانند نمونه کارها و رزومه خودشان را نیز به نمایش بگذارند. خوبی این سایت این است که به صورت رایگان می‌توانید درخواست گرفتن پروژه داشته باشید.

سایت پارس‌کدرز

سایت پارس‌کدرز

در این سایت هم می‌توانید پروژه‌های فریلنسری زیادی هم بگیرید که کارتان را بسیار راحت می‌کند. در این سایت می‌توانید پروژه‌هایی اعم از برنامه نویسی، گرافیک، تولید محتوا و غیره را بگیرید. در این سایت کارفرمایان می توانند به فریلنسرها پاداش نیز بدهند. همچنین در این سایت براساس رتبه بندی نیز می‌توانید کاربران برتر زمینه‌های مختلف را نیز مشاهده کنید.

 سایت پارس‌کدرز بالای ۱۵ سال سابقه دارد که می‌توان گفت در این زمینه پیشرو است. این سایت باعث می‌شود تا بعد از اتمام دوره گرافیک بسیار زود دستتان حرفه‌ای شود.

سایت‌های خارجی

Fiverr

Fiverr

Fiverr یک بازار آنلاین جهانی برای خدمات فریلنسری است. پلتفرم فیور، فریلنسرها (فروشندگان) را به افراد یا مشاغلی که به دنبال استخدام (خریداران) هستند متصل می کند. لیست ها در Fiverr متنوع هستند و از “دریافت یک کارت ویزیت با طراحی خوب” تا کمک به “  HTML، جاوا اسکریپت، CSS  و “jQuery را شامل می شود. پردرآمدترین مشاغل در Fiverr شامل طراحی وب سایت، مدیر رسانه های اجتماعی و کپی رایتینگ است.

این روزها بسیاری از فریلنسرها هزینه های بسیار بیشتری دریافت می کنند و این سایت به طور فزاینده ای درآمد بالایی را برای فریلنسرهای خود به ارمغان می آورد. فریلنسرها از محل های کاری مختلف، از خانه تا دفتر کار، کار می کنند. این پلتفرم جهانی است، با فریلنسرها و مشاغلی که حدود ۱۶۰ کشور را در بر می گیرند.  این سایت در سال ۲۰۱۹ عمومی شد و امروزه یک بازار جهانی چند میلیارد دلاری است.

UpWork

UpWork

Upwork Global Inc، یک پلتفرم فریلنسینگ آمریکایی است که دفتر مرکزی آن در سانتا کلارا و سانفرانسیسکو، کالیفرنیا قرار دارد. این شرکت در سال ۲۰۱۳  تشکیل شد. در سال ۲۰۱۷، در این کمپانی بیش از دوازده میلیون فریلنسر و پنج میلیون مشتری ثبت شده است. بیش از سه میلیون شغل به ارزش بیش از ۱ میلیارد دلار در مجموع در سال ۲۰۱۷ ایجاد شد. در مارس ۲۰۲۲، Upwork به فهرست ۱۰۰ شرکت تأثیرگذار سال ۲۰۲۲ توسط TIME معرفی شد.

Upwork به مشتریان امکان مصاحبه، استخدام و کار با فریلنسرها و آژانس های فریلنسری را از طریق پلتفرم انجام می دهد. مشتری شرحی از شغل خود و محدوده قیمتی که حاضر است برای یک فریلنسر برای تکمیل آن بپردازد پست می کند. مشتری ممکن است فریلنسرهای خاصی را دعوت کند تا برای مشاغل خود درخواست دهند، یا در غیر این صورت شغل را برای هر فریلنسری که علاقه مند به درخواست است پست کند.

 هنگامی که مشتری انتخاب می کند که چه کسی می خواهد کار را تکمیل کند، با ارسال قراردادی با ساعت تعیین شده، نرخ دستمزد و مهلتی برای تکمیل کار، آن فریلنسر را استخدام می کند. مسلما بعد از اتمام دوره آموزش فتوشاپ بهترین مکان برای کار در سایت‌های خارجی می‌تواند این کمپانی باشد.

LinkedIn

LinkedIn

لینکدین یک سرویس آنلاین آمریکایی برای کسب و کار و اشتغال است که از طریق وب سایت ها و برنامه های تلفن همراه کار می کند. این پلتفرم که در ۵ می ۲۰۰۳ راه اندازی شد، در درجه اول برای شبکه های حرفه ای و توسعه شغلی استفاده می شود و به جویندگان کار اجازه می دهد تا رزومه خود را ارسال کنند و کارفرمایان برای دریافت کارمند مشاغل را پست کنند.

 از دسامبر ۲۰۱۶، این شرکت به طور کامل تحت مالکیت مایکروسافت بوده است. از فوریه ۲۰۲۲، لینکدین بیش از ۸۳۰ میلیون عضو ثبت شده در بیش از ۲۰۰ کشور و منطقه دارد. لینکدین به اعضا (هم کارمندان و هم کارفرمایان) اجازه می دهد تا پروفایل ایجاد کنند و با یکدیگر در یک شبکه اجتماعی آنلاین ارتباط برقرار کنند که ممکن است نشان دهنده روابط حرفه ای در دنیای واقعی باشد. این پلتفرم مکان خوبی برای پست کردن نمونه کارهایتان نیز است.

سرزدن به مقاله «چگونه با موبایلمان از فتوشاپ استفاده کنیم؟» هم وقتتان را نمی‌گیرد اما اطلاعات ارزشمندی به شما اضافه می‌کند. 😉

نتیجه‌گیری برای گرفتن پروژه فتوشاپ

در اینجا لیستی از بهترین وب سایت های فریلنسری برای یافتن کار و کسب درآمد آنلاین را دارید. پیدا کردن کار لازم نیست پیچیده باشد. اکثر سایت‌ها فقط از شما می خواهند که یک حساب کاربری و یک نمایه بسازید. با این حال، فراموش نکنید که قبل از ثبت نام برای یک حساب کاربری، نحوه عملکرد هر وب سایت فریلنسری را دوباره بررسی کنید.

سیستم پرداخت، روش برداشت و هزینه خدمات را در نظر بگیرید. برای شما در یافتن بهترین پروژه فریلنسری آرزوی موفقیت داریم. اگر سوال یا پیشنهادی دارید، در صورت تمایل برای ما کامنت بگذارید. حتما بعد اتمام دوره آموزش فتوشاپ این سایت‌ها را فراموش نکنید.

در همین راستا باشگاه اومند توانسته کلاس های آنلاین آموزش فتوشاپ را با شیوه ای نوین برگزار کند. پس اگر شما هم دوست دارید استعدادتان در مسیر فتوشاپ را کشف کنید و به دنبال محلی مطمئن برای ثبت نام باشید، همین امروز اومندی شوید. شما می توانید یا از طریق شماره تلفن های باشگاه با ما در ارتباط باشید و یا این که در فرم ثبت نام باشگاه اومند مشخصات خود را وارد کنید و منتظر تماس کارشناسان ما بمانید.

اومند بنفش ترین مسیر برای تربیت استعداد‌هایتان است.💜

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *