مقالات

چرا یادگیری زبان انگلیسی ارزشمند است؟

مگر می شود در عصر حاضر زندگی کنید و حتی برای یک بار هم که شده جرقه یادگیری و آموزش زبان انگلیسی در ذهنتان زده نشده باشد؟!🧨 زبان انگلیسی یکی از پر کاربردترین زبان های دنیا است که یادگیری آن می تواند افق های جدیدی را در مسیر رشد تحصیلی، شغلی و … به روی شما باز کند! همچنین این زبان می تواند به رشد مغز، تقویت حافظه، بهبود مهارت های شنیداری، تقویت خلاقیت و … هم کمک کند. اما قطعاً این مزایا به همین جا ختم نمی شوند!

بنابراین ما در این مطلب، دقیقاً به این پرسش که آیا زبان انگلیسی، آن قدر ارزش دارد که وقتمان را برای یادگیری آن در کلاس های حضوری یا آموزش آنلاین زبان انگلیسی صرف کنیم پاسخ می دهیم تا شما را نسبت به یادگیری این زبان مشتاق تر کنیم و کاری کنیم که هر چه سریع تر برای تسلط به این زبان بین المللی دست به کار شوید تا از قافله عقب نمانید و بتوانید گلیم خودتان را در بسیاری از نقاط جهان از آب بیرون بکشید!🤩

چرا می گوییم زبان انگلیسی ارزش یادگیری دارد؟

اصولاً وقتی ما چرایی یادگیری هر چیزی را بدانیم، با انگیزه و انرژی بیشتری برای یاد گرفتن آن قدم برمی داریم. زبان انگلیسی هم از این قاعده مستثنی نیست! پس با ما همراه باشید تا بدانید که با یادگیری زبان انگلیسی می توانید چه انقلابی در رشد و پیشرفتتان در زندگی برپا کنید!🌠

با یادگیری زبان انگلیسی دانش خود را به روز کنید!

با توجه به این که زبان انگلیسی، زبان مرجع بسیاری از منابع و سیستم های آموزشی است، پس بلد بودن آن باعث می شود که شما از علم روز دنیا عقب نمانید و همیشه بتوانید اطلاعات خود را به روز کنید و در قله های موفقیت بدرخشید!

با یادگیری زبان انگلیسی، دروازه جدیدی از ارتباطات را به دنیای خود باز کنید

جالب است بدانید که بیش از ۵۰ کشور دنیا به عنوان کشورهای انگلیسی زبان شناخته می شوند. پس بدیهی است که وقتی شما به این زبان مسلط شوید، این فرصت را دارید که با انسان های جدیدی رابطه برقرار کنید و چه بسا همین ارتباطات می تواند باعث پیشرفتتان در مسیر شغلی، تحصیلی و … شود. به علاوه از آنجایی که شما حتی برای یک خرید ساده در کشورهای انگلیسی زبان هم به این زبان نیاز دارید، دیگر مثلاً برای ارتباط با فروشنده با مشکلی برخورد نمی کنید و به راحتی می توانید کار خودتان را راه بیندازید!

با یادگیری زبان انگلیسی، فرهنگ کشورهای انگلیسی زبان را کشف کنید

آشنایی با فرهنگ هر یک از کشورهای انگلیسی زبان، یکی دیگر از جذابیت های یادگیری این زبان است؛ چرا که دانستن فرهنگ و تفکرات کشورهای دیگر به شما هم چیزهای زیادی آموزش می دهد و باعث می شود نگرشتان درباره برخی موارد تغییر کند و حتی پخته تر شود!

با یادگیری زبان انگلیسی در دانشگاه های مطرح دنیا درس بخوانید

طبیعتاً اگر دوست دارید در بهترین دانشگاه های دنیا در کشورهایی مثل آمریکا، انگلستان و … درس بخوانید، باید برای یادگیری زبان انگلیسی وقت بگذارید؛ چرا که شما علاوه بر این که برای مطالعه دروس در این کشورها به این زبان نیاز دارید، باید به قدری به انگلیسی مسلط باشید که بتوانید در آزمون های معتبرتری مثل آیلتس، تافل و … با نمره بالا قبول شوید تا در مراکز آموزشی کشورهای انگلیسی زبان پذیرفته شوید و آینده تحصیلی فوق العاده ای برای خود خلق کنید!

با یادگیری زبان انگلیسی موقعیت های شغلی مناسبی در انتظار شما است

مسلماً یادگیری این زبان می تواند موقعیت های شغلی مناسبی را برای شما فراهم کند؛ چرا که اولاً باعث می شود که شما مهارت های ارتباطی خوبی پیدا کنید و بتوانید هر مدیری را جذب خود کنید و دوماً چون می توانید مسلط به زبان انگلیسی صحبت کنید و بنویسید، پس قطعاً می توانید رزومه خوبی برای خود تهیه کنید و در مصاحبه های شغلی خوش بدرخشید!✨

با یادگیری زبان انگلیسی در سفر هیچ نگرانی ندارید!

برای این که با خیال راحت بتوانید به کشورهای انگلیسی زبان سفر کنید، با مردم این کشورها ارتباط برقرار کنید، در رستوران غذا سفارش دهید، بدون هیچ دغدغه ای از بابت برقراری ارتباط با دیگران به تماشای جاهای دیدنی و مکان های تفریحی بروید و غیره، حتماً به یادگیری زبان انگلیسی نیاز دارید.

با یادگیری زبان انگلیسی، اوقات فراغت خود را جذاب تر کنید!

شما حتی برای سرگرم کردن خودتان هم که شده، بهتر است به این زبان مسلط شوید! چرا؟ چون وقتی شما زبان انگلیسی را از بر باشید، می توانید انواع و اقسام فیلم و سریال های انگلیسی زبان را با همان زبان اصلی و بدون دوبله تماشا کنید و اوقات خوشی را بگذرانید. یا مثلاً وقتی این زبان را بلد باشید، می توانید خودتان را در دنیای اینترنت با انواع بازی های اینترنتی که اکثراً به زبان انگلیسی سرگرم کنید و اوقات فراغت خود را جذاب تر نمایید. همچنین دیگر از خواندن آثار نویسندگانی مثل شکسپیر، جورج اورول و چارلز دیکنز با همان زبان اصلی و بدون نیاز به ترجمه محروم نمی شوید!

با یادگیری زبان انگلیسی، منعطف صحبت کنید!

این که می گوییم با یادگیری زبان انگلیسی، منعطف صحبت کنید، یعنی چه؟ یعنی این زبان را می توان به لهجه های مختلف مثل امریکن، بریتیش و … صحبت کرد. این قضیه تا حدی است که انگلیسی سنگاپوری که به نام Singlish مشهور است، در بسیاری موارد از زبان چینی و مالایی الهام گرفته است.

حالا که با دلایل یادگیری زبان انگلیسی آشنا شدید، به شما توصیه می کنیم که مقاله نحوه شروع یادگیری زبان انگلیسی را هم از طریق لینک آن مطالعه کنید.

برای یادگیری حرفه ای زبان انگلیسی به اومند اعتماد کنید!💜

با توجه به آنچه گفته شد، هر کسی که دوست دارد پیشرفت چشمگیری را تجربه کند به یادگیری زبان انگلیسی نیاز دارد. حالا از آنجایی که ما در باشگاه اومند مشتاق پیشرفت شما هستیم، پس از شما دعوت می کنیم که در کلاس های آنلاین زبان انگلیسی این باشگاه شرکت کنید تا آموزشی نوین، متفاوت و کاربر محور تجربه کنید. در واقع آموزش زبان انگلیسی در این مجموعه بر اساس توانایی ها و مهارت های فردی هر نفر پیش می رود و خبری از نسخه های واحد آموزشی و پکیج های آفلاین نیست و شما هر جلسه به صورت مستقیم و آنلاین با استاد خود در ارتباط هستید.

پس برای اومندی شدن تردید نکنید و همین الان از طریق تماس با شماره تلفن باشگاه یا تکمیل فرم مشخصات از طریق این قسمت با ما ارتباط برقرار کنید.

فقط یک آرزو برای موفقیت کن تا نور بنفش اومند به زندگیت بتابه!💜