مقالات

۸ روش عالی برای تقویت زبان انگلیسی کودک در منزل

تقویت زبان انگلیسی کودک

آموزش زبان انگلیسی به کودکان دنیایی از فرصت ها را برای آینده آن‌ها باز خواهد کرد. 😍به خوبی مستند شده است که انگلیسی زبانان اغلب درآمد بیشتری دارند، به دانشگاه های برتر جهان دسترسی دارند و از فرصت های بیشتری برای سفر برخوردار هستند. چه کسی این را برای فرزند خود نمی‌خواهد؟

اگر مصمم هستید که به فرزندتان در یادگیری زبان کمک کنید، احتمالاً به دنبال دریافت دوره مخصوص آموزش زبان انگلیسی به کودکان هستید، چه از طریق یک دوره آنلاین انگلیسی باشد یا پیدا کردن یک معلم خصوصی که در آموزش به بچه ها تخصص دارد. اما به عنوان والدین، احتمالاً از خود می‌پرسید: «چه کاری می‌توانم در خانه انجام دهم تا خودم از آموزش انگلیسی فرزندم حمایت کنم؟» با ما همراه باشید تا جواب این سوالتان را بدهیم.

با آنها آهنگ بخوانید

اولین راه برای حمایت از آموزش زبان انگلیسی کودک، موسیقی است که توجه کودک را جلب و به آنها کمک می کند تا کلمات جدید را بدون استرس به خاطر بسپارند. موسیقی مخصوص کودکان با کلمات ساده آهنگ‌های مناسبی برای یادگیری آن‌هاست.

از زبان انگلیسی در زندگی روزمره استفاده کنید

دومین راه برای حمایت از آموزش زبان انگلیسی کودک این است که اگر شما والدین عزیز به راحتی انگلیسی صحبت می کنید، از آن در زندگی روزمره در کنار زبان مادری خود استفاده کنید. قرار گرفتن زودهنگام با بیش از یک زبان در خانه ده ها مزیت برای کودک شما دارد و تلفظ را در دراز مدت آسان‌تر می‌کند.

تقویت زبان انگلیسی کودک

یک روال یادگیری منظم ایجاد کنید

سومین راه برای حمایت از آموزش زبان انگلیسی کودک ایجاد برنامه روتین است. بچه ها روتین را دوست دارند: حس امنیت را القا و به آنها کمک می کند تا نظم و انضباط خود را توسعه دهند. همچنین برای یادگیری زبان دوم بسیار مفید است! روزها و زمان هایی را برنامه ریزی کنید که فرزندان شما در آن زبان انگلیسی یاد بگیرند. از آنها بخواهید موضوعات یا مضامین مورد مطالعه را انتخاب کنند تا علاقه مند شوند. به آنها پروژه های سرگرم کننده بدهید تا انجام دهند.

با کودک خود به زبان انگلیسی بازی کنید

چهارمین راه برای حمایت از آموزش زبان انگلیسی کودک این است که کودکتان را تشویق کنید که در حین بازی از زبان انگلیسی استفاده کند. به هر حال، مطالعه یک زبان اگر در حال لذت بردن باشند، شبیه به مطالعه نخواهد بود! به عبارت دیگر، آنها را وادار کنید که زبان را به همان روشی که زبان اول خود را یاد گرفتند، یاد بگیرند.

از آنها بخواهید چیزی را که در تلویزیون می بینند تقلید کنند

پنجمین راه برای حمایت از آموزش زبان انگلیسی کودک برای بازی، این است که از آنها بخواهید یک آگهی تبلیغاتی را تماشا و آن را تکرار کنند، انگار که در آن آگهی بازی می کنند. این به مهارت‌های ارتباطی آنها کمک می‌کند و اگر خجالتی هستند، به آنها کمک می‌کند بر ترس خود از اشتباه کردن غلبه کنند.

تقویت زبان انگلیسی کودک

با هم کمیک بخوانید

ششمین راه برای حمایت از آموزش زبان انگلیسی کودک برای فرزند شما که کمی بزرگتر است، می‌تواند خواندن کتاب های کمیک انگلیسی زبان باشد. مطمئن نیستید از کجا شروع کنید؟ کمیک های مارول یک نقطه شروع کلاسیک برای کسانی است که انگلیسی آمریکایی را یاد می گیرند، و Diary of a Wimpy Kid برای آموزش انگلیسی بریتانیایی معاصر عالی است. اگر آنها یک کمیک با حضور ابرقهرمان مورد علاقه‌شان بخوانند، برای یادگیری هیجان‌زده خواهند شد. همچنین، تصاویر واقعاً به آنها کمک می کند تا زبان را درک کنند زیرا زمینه عالی را ارائه می دهند.

آنها را تحسین کنید!

هفتمین راه برای حمایت از آموزش زبان انگلیسی کودک این است که بچه ها را بسیار و بسیار تشویق و حمایت کنید! اگر کودک شما تمام تلاش خود را برای یادگیری زبان انگلیسی می کند، به او بگویید که تلاش او باعث افتخار شماست.  یک سیستم پاداش برای زمانی که آنها سخت کار می کنند ایجاد کنید! این نیازی به هزینه ندارد – وقت آزاد اضافی، بازدید بیشتر از دوستان یا فعالیت های مورد علاقه آنها. خیلی از آنها انتقاد نکنید یا هر اشتباهی را اصلاح نکنید، اشتباه کردن هنگام یادگیری زبان مشکلی ندارد و بسیار طبیعی است.

از آنها سؤالات باز به زبان انگلیسی بپرسید

هشتمین راه برای حمایت از آموزش زبان انگلیسی کودک این است که اگر فرزند شما کمتر از ده سال دارد، احتمالا همیشه از شما می پرسند “چرا؟” حالا نوبت شماست که این کار را با آنها انجام دهید! سؤالاتی با پایان باز بپرسید تا به فرزندتان اجازه دهید تا آنجا که ممکن است صحبت و خودش را بیان کند. کودکان خود را در مکالمه شرکت دهید و به آنها اجازه دهید تا حد امکان از زبان استفاده کنند.

عشق، نشان دادن علاقه و حمایت در فرآیند یادگیری، سه مورد از مهم ترین کمک هایی است که والدین می توانند در رشد فرزندان خود داشته باشند.

توصیه باشگاه اومند؟ آن‌ها را سرگرم کننده کنید!

تقویت زبان انگلیسی کودک

مهم ترین توصیه برای آموزش زبان انگلیسی به کودک این است که آن را به فرآیندی تبدیل کنید که از آن لذت می برند. آنها را مجبور به کار بر روی تمرینات گرامر خیلی سخت نکنید و روی فعالیت های بازیگوش و مهارت های گفتاری تمرکز کنید. از این گذشته، آنها هنوز به اندازه کافی جوان هستند که به سادگی با حضور در کنار آن زبان را یاد بگیرند، و مهم است که اجازه دهیم بچه ها بچه باشند. خاطرات خوشی را از یادگیری زبان انگلیسی به فرزندتان بدهید و او با احساسات مثبت نسبت به زبان رشد خواهد کرد. این باعث می شود که آنها بیشتر به آن پایبند باشند و مهارت های خود را به تسلط توسعه دهند! همچنین تجربه بسیار بهتری برای شما و آنها خواهد بود.

با باشگاه اومند دنیای کودکانتان را رنگی کنید

اگر در حال خواندن این مطلب هستید، قصد دارید کاری بسیار مسئولانه برای آینده فرزندتان انجام دهید. توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی یک موهبت قابل توجه است و آنها را برای موفقیت در آینده آماده می کند. همچنین یادگیری یک زبان جدید در کودکی بسیار ساده تر از بزرگسالی است! برای همین ما در اومند با تیم حرفه ای و اساتید برجسته در رشته ها و گرایش های مختلف این امکان را فراهم کردیم تا کودکان شما در محیط آموزشی مفرح و جذاب زبان را شروع کنند و در این مسیر استادانه موفق شوند.
باشگاه اومند یکی از کاملترین ،بروز ترین و پیگیر ترین سازمان آموزشی آنلاین کشور میباشد که پشتیبانی همه روزه در هرشبانه روز با تمامی دانش آموزان دارند و هیچ چیز از چشم ما دور نمیماند کافیست در کنار ما قدم بردارید و خودتان متوجه مسیر بنفش و پر انرژی اومند شوید.
موفق و بنفش باشید💜

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *