مقالات

یادگیری سریع زبان انگلیسی برای مهاجرت، در ۴ قدم

یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت

آیا شما هم رویای مهاجرت را در سر می پروانید و می خواهید زندگی جدیدی را در یکی از کشورهای انگلیسی زبان آغاز کنید؟ آیا به دنبال راهی برای آموزش زبان انگلیسی به صورت فشرده می گردید تا با کسب نمره ای عالی در آزمون های آیلتس و تافل خیال خود را از بابت مهاجرتی بی دردسر آسوده کنید؟

اگر پاسخ شما به این سوالات مثبت است، اما هنوز هم به دلیل مشغله های زیاد نتوانستید برای یادگیری این زبان اقدام کنید، چاره کارتان در مشت کلاس های آنلاین زبان انگلیسی است!

البته نه هر کلاس آنلاینی، بلکه کلاسی که زبان انگلیسی را به صورت کاربر محور و شخصی سازی آموزش می دهد و تنها توانایی ها و هدف های فردی را لحاظ می کند!

به جرئت می توان گفت که تنها در این کلاس است که می توانید به جای این که دور خودتان را با منابع مختلف پر کنید و به خیال خودتان سریع تر به زبان انگلیسی مسلط شوید، به طور اصولی و بر اساس هدف خودتان این زبان را یاد بگیرید و دغدغه ای از بابت تسلط به این زبان در کشور دیگر نداشته باشید.

۴ قدم کاربردی برای تسلط به زبان انگلیسی در زمان مهاجرت

یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت

اگر نمی خواهید جز افرادی باشید که وقتی به کشور دیگری مهاجرت می کنند، به دلیل این که از زبان آن ها سر درنمی آورند دچار انزوا و گوشه گیری می شوند، پس باید یادگیری زبان انگلیسی را جدی بگیرید و آن را پشت گوش نیندازید!

از این رو با ما همراه باشید تا با آموزش چهار قدم کاربردی، شما را چندین قدم به یادگیری فشرده تر زبان انگلیسی برای مهاجرت نزدیک کنیم.

محیطی مناسب را برای آموزش انتخاب کنید

شما با هر هدفی که بخواهید زبان انگلیسی را یاد بگیرید باید به انتخاب محیط آموزشی خود اهمیت دهید، حالا دیگر چه برسد به این که بخواهید این زبان را به قصد مهاجرت به کشور دیگری یاد بگیرید که در این حالت اهمیت تسلط بر زبان انگلیسی دو چندان می شود.

پس حالا که یادگیری این زبان برای مهاجرت تا این اندازه اهمیت دارد، باید در انتخاب مجموعه ای مناسب برای یادگیری وسواس به خرج دهید تا جایی را پیدا کنید که آموزش زبان را نه بر اساس توانایی های عمومی، بلکه بر اساس توانایی های فردی هر کسی به او آموزش می دهد.

پادکست و آهنگ زیاد گوش دهید

گوش دادن به پادکست و آهنگ های انگلیسی باعث می شود که هم مهارت شنیداری شما تقویت شود و هم با لهجه و تلفظ کلمات آشنا شوید. البته فراموش نکنید که نباید از همان اول آموزش به سراغ سخت ترین پادکست ها و موسیقی ها بروید، چون نه تنها چیزی یاد نمی گیرید، بلکه چون نمی توانید از پس درک مفاهیم و کلمات آن بربیایید، از آن زده می شوید! پس بهترین راهکار این است که اگر مطمئن هستید که محیط مناسبی را برای آموزش انتخاب کرده اید، این فایل های صوتی را طبق چارتی که استاد برای شخص شما تعیین کرده پیش ببرید تا معجزه آن را ببینید!

فیلم و سریال های جذاب تماشا کنید

برای این که بتوانید سختی های مسیر یادگیری فشرده زبان انگلیسی را برای خودتان هموارتر کنید و در نیمه راه عطای او را به لقایش نبخشید، می توانید فیلم و سریال های جذاب و دوست داشتنی را تماشا کنید تا هم انرژی بگیرید و هم مهارتتان در زبان انگلیسی را افزایش دهید. مثلاً یکی از سریال هایی که تماشای آن به خصوص در ابتدای مسیر یادگیری توصیه می شود، سریال Friends است که می تواند در عین سرگرم کردن شما، زبانتان را از این رو به آن رو کند.

با افراد انگلیسی زبان زیاد صحبت کنید

اگر قصد شما از یادگیری زبان انگلیسی این است که مهاجرت کاری یا تحصیلی داشته باشید، بهتر است که از قبل خودتان را برای صحبت کردن با افرادی که زبان آن ها انگلیسی است آماده کنید. این امر در عصر ارتباطات کار چندان سخت و پیچیده ای نیست! کافی است که چند دوست انگلیسی زبان در فضاهایی مثل اسکایپ پیدا کنید و درباره موضوعات مختلف با آن ها صحبت کنید. به شما قول می دهیم که بعد از مدتی چشم باز می کنید و می بینید که چندین پله از دوستانتان که تنها به مکالمات کلاس زبان اکتفا کرده اند جلوتر هستید و می توانید با خیال آسوده تری برای مهاجرت اقدام کنید.

با خواندن مقاله منابع جذاب یادگیری زبان انگلیسی می توانید اطلاعات خود را در این زمینه نیز افرایش دهید.

یادگیری فشرده زبان انگلیسی

جمع بندی از آنچه باید درباره یادگیری فشرده زبان انگلیسی به قصد مهاجرت بدانید

طبیعتاً وقتی صحبت از یادگیری فشرده زبان انگلیسی می شود، آموزش اصولی اهمیت بیشتری پیدا می کند؛ چرا که انتخاب اشتباه می تواند هم انرژی و هزینه شما را هدر دهد و هم ممکن است که باعث شود کارهای مهاجرتتان لغو شود و یا به تعویق بیفتد! پس توصیه ما این است که به جای آزمون و خطا، محلی را انتخاب کنید که از همان ابتدا آموزش آنلاین زبان انگلیسی را بر اساس نیاز شما پیش ببرد.

از این رو باشگاه اومند به عنوان معتبرترین مرجع آموزش آنلاین کشور می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد؛ چرا که در این باشگاه خبری از آموزش های عمومی و نسخه پیچی شده نیست و هر کسی بر اساس نقاط ضعف و قوت و اهداف خودش آموزش می بیند و شرایط و روند پیشروی هر کاربر در پرونده ای اختصاصی درج می شود تا استاد بتواند از زیر و بم مهارت های قبلی و فعلی شما در زبان انگلیسی مطلع شود و بر اساس آن ها به شما آموزش دهد.

پس اگر شما هم می خواهید در کلاس های باشگاه اومند که حداکثر ۱۰ نفر داوطلب دارند شرکت کنید، هر چه سریع تر با شماره تلفن باشگاه (در انتهای صفحه) تماس بگیرید و یا اطلاعات خود را در این قسمت وارد کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

بنفش ترین مسیر مهاجرتی را با اومند تجربه کنید!💜

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *