سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

متفاوت ترین و تاثیرگذار ترین کلاس شیمی کنکور در باشگاه اومند

آرزو کن، هدفت بساز

کلاس شیمی کنکور ، به شیوه ی خلاقانه، تاثیر گذار و مهم تر از همه، بسیار متفاوتی در باشگاه اومند ارائه میشه!.

 

واسه درک این تفاوت همین ابتدا یه جلسه رایگان خیلی عالی برگزار میکنیم که اولین قدم اومندی شدن شماست!!

راستی! میدونستی که بیلی آیلیش، امینم، برد پیت،، بیل گیتس ، لئوناردو دیکاپریو، آلپاچینو، دکتر سمیعی، لئوناردو داوینچی، بچه های سریال فرندز، لیونل مسی، کریستیانو رونالدو، سعدی، حافظ، بهترین وکلا،دکتر ها، مهندسا،هنرمندا

همه و همه از همین جلسه رایگان اومند شروع کردن!!😂😂😂

پس توام معطل نکن و همین الان جلسه رایگان اومند رو ثبت نام کن

تازه تو این جلسه میتونی ده سال آینده خودت رو ببینی

پس همین الان ثبت نام کن و فقط یه آرزو کن

در این جلسه متوجه میشی اومند  چه تفاوت هایی داره و چطور تورو به متفاوت ترین شیوه به اوج میرسونه

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس شیمی کنکور

تدریس شیمی کنکور و باشگاه اومند...

کلاس شیمی کنکور ،این روزا داره فراوون اتفاق میوفته.خب طبیعی هم هست درس شیمی در کنکور تاثیر بسیار زیادی داره و از طرفی هم بخاطر مباحث ریز و درشت و سخت و اسونی که داره،دغدغه بسیاری از کنکوری هاست و در عین حال هم سال به سال داره سخت تر میشه.اما این وسط چیزی که خیلی جالبه اینه تو لیست بچه های کنکوری،همیشه شرکت کردن در کلاس شیمی کنکور وجود داره.اما با این حال میبینیم این همه دارن کلاس میرن و کلی نکته اموزش داده میشه ولی باز درصد شیمی داوطلبان کنکور به طور میانگین اصلا رضایت بخش نیست…

خب مشکل چیه؟چی کمه این وسط؟با وجود این همه کلاس و آموزش!!!

بریم سراغ جواب؛خب غالبا شنیدید که میگن مثلا در کلاس شیمی کنکور ،این استاد خوبه اون استاد خوبه بریم و در کلاس شیمی کنکور شرکت کنیم و دقیقاااا همین مسئله باعث معلم محور بودن کلاس ها شده و دانش اموزان و اهدافشون نادیده گرفته شدن و این شده مشکل کار!!!خب ممکنه بپرسید یعنی چی؟اصلا معلم محور بودن به چه معنیه؟منظورتون چیه؟خب بریم که بررسی کنیم و پاسخ بدیم..

 ابتدا در کلاس  شیمی کنکور ،همونطور که میبینیم معلم میاد یه سری نکاتی رو بر أساس تجربیات و تشخیص خودش  آموزش میده و به نوعی به متکلم وحده تبدیل میشه و شما باید از مباحث بیان شده نکته برداری کنی،حالا اگه مشکل و سوالی هم باشه میپرسی و اون اشکال برطرف میشه ‌ و معلم مجدد ب کلاس شیمی کنکور رو ادامه میده..!یعنی شیوه غالب کلاس،شیوه معلم هستش.یعنی معلم تصمیم میگیره که شما چی رو چجوری یاد بگیرید و این در جمعیت های مختلف یکسانه!یعنی در کلاس سی نفره، صد نفره و …  هرتعداد که باشه مباحث و شیوه مشخص هستش و این میشه کلاس معلم محور و مطمئن باشید که مشکل ما از همین مدل کلاس هاست.خب میپرسی چرا؟؟مدلش همینه دیگه.اصلا مگه غیراز اینه یه مبحثی هست که باید اموزش داده بشه و روش هم روش معلمه ؟؟؟

دقیقا همین جا دست نگه دارید، شیوه ی بالا تا همین چند سال پیش هم درست بود اما دیگه جواب نمیده!!  توجه کنید، مدرس میاد کلاس آنلاین شیمی کنکور رو برگزار میکنه، در کلاس تصمیم میگیره که طبق تشخیصش، مباحث و تکنیک هارو به شیوه ی مطلوب خودش آموزش بده و  آخرش هم اینجوری میشه که ی یه عده میرن و در کلاس شیمی کنکور شرکت میکنن  و به یادگیری و درصد قابل قبولی میرسن و  یه  عده دیگه  همچنان در یادگیری عمقی ناکام می مونن.. اما چون تعدادی از افراد کلاس، به درصد های بالا رسیدن، این عده ای که ضعیف عمل کردن فکر‌میکنن مشکل از خودشونه .لذا دوباره میرن سراغ کلاس خصوصی که به اونها اموزش اختصاصی داده بشه و بفهمن چه خبره اما بازم فرقی نمیکنه.چون بازم همون مباحث به همون روش اموزش داده میشه صرفا یه عزیزمی و جانمی  و  مخاطب قرار دادن کاربر و یه اشکال کوچیکی رفع بشه و  این حرفا به کلاس خصوصی اضافه میشه😅وگرنه اصل ماجرا همونه که اشاره کردیم بهش…

کلاس شیمی کنکور

کاربر محور بودن کلاس شیمیِ کنکور در باشگاه اومند…

خب همونطور که به عرضتون رسوندیم کلاس شیمی داره اینجوری دنبال میشه که ، معلم متکلم وحده ست ، آموزش ها بر حسب علم معلم تقسیم بندی میشه و در اختیار دانش آموزان عزیز قرار میگیره، اونقدر به این شیوه عادت کردید که حتی برای شروع نقد این شیوه هم احتیاج به یه مقدمه خیلی پُر پَرو پیمون داریم…!، اما بذارید واضح بریم سراغ اصل مطلب ؛چرا میگیم آموزش معلم محور مشکل اصلی کاربرها و درصد پایینشون در شیمی کنکوره؟ (حتی در جلسات مشاوره کنکور تجربی یا مشاوره کنکور ریاضی هم به این موضوع تأکید میشه).

خوب جواب سوال…چرا معلم محور بودن و شیوه روتین کلاسی خوب نیست؟!! بذارید این سوال رو با چند تا سوال جواب بدیم…

خب مگه غیر از اینه که هرکسی یک هدف و انگیزه خاصی از شرکت در کنکور داره؟

مگه غیر از اینه که هرکسی نقاط ضعف و قوت خودش رو در یادگیری شیمی کنکور داره ؟

مگه غیر از اینه که هرکسی ، سلیقه و شرایط آموزشی متفاوتی از بقیه داره؟؟؟

مگه غیر از اینه که باید به این مسائل درکلاس ها توجه بشه و ما بدونیم کاربر از ما چی میخواد و بدونیم کجا ها مشکل داره.

جواب همه‌ی این سوالات خیره….

اما آیا واقعاً کلاسا به همین شیوه ها برگزار میشن؟

آیا واقعا مدرس میدونه انگیزه درونی شما چیه؟

آیا بر اساس نقاط ضعف شما میاد مباحث رو پایه ریزی کنه و هر جلسه شیوه ی متفاوتی رو متناسب با اون پیش بگیره؟

باز هم خیر…

پس وقتی که در کلاس شرکت میکنید و محورش شما نیستید،کسی نمیدونه نقاط ضعف و قوت شما دقیقا چیه یا هدف اصلیتون چیه،کسی از شرایط روانشناختی شما آگاه نیست

در این صورت چه انتظاری دارید که دست پر از اون کلاس بیرون بیاید؟؟،خب مسلما این اتفاق نمیفته،ممکنه در مواجه شدن با این شیوه و دلایل منطقیش مثل هرچیز جدید دیگه ای گارد بگیرید و بگید ،چرا اتفاقا کلی یاد میگیریم،کلی استاد رفع اشکال میکنه و از این قبیل حرفا،اما عزیزان کی‌گفته کلاسی که در اون صرفا  اشکالات شما رفع میشه، کلاس کار بر محوره!!!🤦🏿‍♀️

کلاس کاربر محور کلاسیه ک معلم هدف و انگیزه شمارو در ابتدای کار می‌دونه به واسطه یک شرح حال کاملا علمی و روانشناختی متوجه نقاط ضعف و قوت مغز شما شده

میدونه شما از کدوم نیمکره مغزتون بیشتر استفاده میکنید،می‌دونه که عادت های آموزشی شما در طول هر جلسه چجوری باید مدیریت و دنبال بشه و در نهایت آموزشی که قراره تحویل بگیرید، هر جلسه  با جلسه قبلی متفاوته،در نقاط ضعفتون یک شیوه تدریس شیمی کنکور ، و در نقاط قوت شما یک مدل دیگه ای رو تجربه پیش میگیره.

اما آیا واقعا اینطوریه؟

خیر،صرفا در اکثر‌کلاس هاتون شما فقط حق رفع اشکال رو دارید.

البته مشکل رو نمیشه گردن کادر زحمت کش آموزشی انداخت… در واقع وقتی کلاس ها جمعیت زیادی داشته باشن چطور میشه، به صورت دقیق و علمی أحوال روانشناختی و نقاط ضعف و قوت کاربر ها رو شناخت؟؟ حتی در کلاس های خصوصی تا وقتی یک شرح حال علمی و روانشناختی از شما گرفته نشه تا مدرس تشخیص بده که شخصیت آموزشیتون چطوره، چطور میشه این شیوه رو یعنی آموزش بر أساس کاربر رو محقق کرد؟؟

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس شیمی کنکور

تدریس شیمی کنکور در باشگاه اومند چطوریه؟

اومند همیشه به دنبال کلاس کاربر محور بوده و هست. یعنی کلاسی که شما محور قرار می‌گیرید، معلم ابتدا شما رو میشناسه، هدفتون رو بررسی میکنه، نقاط ضعف و قوت شما رو چک میکنه و درنهایت بعد از گرفتن اطلاعات کافی و علمی به شما تدریس میکنه. در این شیوه دلیل روش تدریس معلم قدمتش نیست! یعنی معلم به شما نمیگه که این روش ۱۰ یا ۲۰ ساله در حال تدریسه و هیچ مشکلی نداره، اگر کاربری به خوبی یاد نگرفت احتمالا مشکل از سهل انگاری خودشه چون بقیه درس رو فرا گرفتن! شما هیچوقت چنین جملاتی رو از زبون مدرسین حرفه ای اومند نمیشنوین!

یکی از دلایل اینه که کنکور سال به سال داره سخت تر میشه. ضمنا شیوه ارتباط گیری جهان مدرن آموزشی با ذهن شما و کنجکاو کردن شما متفاوت شده! این اتفاق حتی برای طراحات سوالات کنکور هم صادقه.

حالا بیاید بررسی کنیم که ما در باشگاه اومند چیکار می کنیم.

ما در ابتدا برای شما هدف گذاری می کنیم تا هدف شما از شرکت در کلاس شیمی کنکور مشخص بشه.

شاید بگید خوب هدف همه ما کسب رتبه خوب و قبول شدن در رشته خوبه اما بدونید که حتی لحن معلم در انگیزه شما برای رسیدن به هدف اثرگذاره! 

بعد از این که هدف گذاری انجام شد در جلسه اول تدریس شیمی کنکور از شما شرح حال گرفته میشه.

یعنی مدرس شیمی یک شرح حال کاملاً علمی بر اساس سوالات شیمی کنکور، مسائل روانشناختی و نقاط قوت و ضعف از شما می‌گیره. سپس بر این اساس یعنی بر اساس شرایطتون به شما تدریس میشه.

بعد از اون، تدریس شیمی کنکور در باشگاه اومند شروع میشه و در هر جلسه بر اساس نقاط قوت و ضعف شما مدیریت میشه. در هر جلسه معلم از شما شرح حال به باشگاه ارائه میده. یعنی مسائل روانشناختی، انگیزه، روحیه و حتی شرایط پاسخگویی شما در پرونده‌تون قید میشه.

جالبه بدونید که ما در جلسات چالش های مختلفی رو برگزار میکنیم که به منظور بهبود نقاط ضعف شماست!

در این چالش ها رنکینگ افراد هم مشخص میشه اما این به معنای ایجاد رقابت و مشخص کردن نفر اول و دوم نیست. چون هرکس در نقاط قوت خودش برتره و ما فقط به منظور ارتقاء نقاط ضعف این کار رو انجام میدیم تا شما با به چالش کشیدن خودتون پیشرفت کنید🤩

تو چند خط گذشته گفتیم که معلم وضعیت شما رو وارد پرونده می کنه. این یکی از بزرگترین مزیت های شرکت در کلاس‌های آموزشی باشگاه اومنده!

مثلا اگر شما در کلاس شیمی کنکور و کلاس فیزیک کنکور یا هر کلاسی ثبت نام کنید و در وسط مسیر بفهمید که استرس دارید، یعنی این که به متخصص مسائل روانشناختی نیاز دارید.

یا مثلاً میفهمید به مهاجرت نیاز دارید یا به کلاس زبان انگلیسی نیاز دارید و مجبور میشید به مجموعه دیگه ای مراجعه کنید تا بتونید از این خدمات هم استفاده کنید.

در این صورت شما چند روشه میشید.☹️

شاید ندونید مشکل چند روشه شدن چیه!!

وقتی شما خدمات مختلف خودتون رو از مجموعه‌های مختلف دریافت کردید، هر کسی یه چیزی به شما میگه و هرکس به یه شیوه شما رو هدایت میکنه. این موضوع شبیه اینه که شما مثل یک طناب به دو یا چند طرف کشیده بشید! به این شیوه شما به اون هدفی که دارید نمیرسید.

البته منظورمون این نیست که شیوه کار کلاس ها خوب نیست! بذارید یه مثال بزنیم تا به راحتی متوجه شید. شیرکاکائو و قرمه سبزی هرکدوم به تنهایی خیلی خوشمزه ان اما ترکیب این دو تا یه چیزی میشه که حتی نمیشه بهش فکر کرد😂😂 دو تا چیز خوب اگر به درستی و به جا در کنار هم استفاده نشن میتونن دقیقا همچین ترکیبی رو رقم بزنن!

اما در باشگاه اومند اگر شما به هر چیز دیگه ای احتیاج داشتید میتونید به صورت هماهنگ و همزمان دریافتش کنید.

یعنی اگر قرار شد آموزش زبان انگلیسی هم دریافت کنید مدرس زبان انگلیسی کاملا میدونه که در کلاس شیمی کنکور شما چی گذشته، میدونه چطوری به شما تکلیف بده که تلنبار نشه و میدونه که چجوری شما رو هدایت کنه تا با شیوه مشاوره شما به تداخل برنخوره.

پس این گسترده بودن باشگاه اومند و تخصصی بودنش در تمام زمینه ها بزرگترین مزیتشه. شما وقتی میاید تو باشگاه خیالتون راحت باشه که هر مهارت و هر آموزشی که نیاز داشته باشید رو هماهنگ با هدفتون یاد میگیرید.

پس دیگه نیازی ندارید برای دریافت خدمات آموزشی مختلف خودتون، دنبال مجموعه‌های متعدد بگردید و هزینه های اضافه کنید و از همه مهم تر اینکه همه این خدمات باهم همانگ هستن! نه براساس روش مدرس بلکه براساس شرایط شما!

یادتون که نرفته؛ باشگاه اومند کاربر محوره! 💜

پس شما و هدفتون در مرکز هستید و تمام این آموزش ها دور شما می چرخن!

و در نهایت کلاس  شیمی کنکور در باشگاه اومند….

تمام مزیت های باشگاه رو سعی کردیم در این مقاله توضیح بدیم و در آخر باز تاکیدمون روی آموزش کاربر محوره و به همین واسطه کلاس های باشگاه اومند صرفاً به سه صورت برگزار میشه

  • خصوصی(یعنی یک نفر سرکلاس)
  • نیمه خصوصی(دو الی پنج نفر سرکلاس)
  • عمومی(پنج الی ده نفر سرکلاس)

در کلاس های باشگاه اومند،کلاس های بیشتر از ده نفر نداریم.

خب حالا این ربطش چیه به آموزش کاربر محور؟

آها بیینید😍اگر ما بخوایم آموزش کاربر محور رو از حالت شعار خارج کنیم و به حقیقت نزدیکش کنیم باید تعداد کاربران  موجود در کلاسمون مدیریت شده و محدود باشه

چرا چون معمولا در کلاس های مدرسه یا کلاس های  فوق برنامه که برگزار میشه حداقل بیست کاربر وجود داره.

خب شما چجوری میتونی همزمان بر اساس اهداف بیست کاربر آموزش بدی؟!!. خب اصلا این شدنی نیست اصلا امکان نداره اتفاق بیوفته.از طرفی هم اگر کلاس آنلاین شیمی کنکور باشه دیگه بدتر!.

 در کلاس های آنلاین میبینید دیگه حداقل صدنفر،دویست نفر،پونصدنفر سرکلاس نشسته.خب عملاً اون دیگه کلاس آنلاین، زنده و مستقیم که نیست،لایو اینستاگرامه😄 معلم باز متکلم وحده تدریس میکنه و خب حالا شما سوال بپرسی مسلماً قرار نیست(اصلا نمیشه) به همه سوالا جواب داده بشه(بالا هم گفتیم همه چیز در آموزش کاربر محور صرفا امکان رفع اشکال یا پرسش سوال نیست).

چندتا از سوالات نهایت گلچین میشه و جواب میدن یا شاید بعد از کلاس از پشتیبان توی واتس اپ بپرسین. خب در واقع عملاً انگار کلاس زنده ای وجود نداره و همون پکیج ضبط شده اس،چه فرقی میکنه دیگه؟!🤔

شما کلاس آنلاین شیمی کنکور میگیرید که با معلم ارتباط مستقیم بگیرید ولی این مدل ارتباط صرفا مدیریت راحت تری برای اساتید داره و آموزش کاربر محور درست عملی نمیشه.طبیعی هم هست،خیلی راحت تره که ما صدتا دانش آموز رو در یک کلاس و در یک سطح بذاریم و برگزار کنیم،و اگر بخوایم همون صدتا رو در ده تا کلاس ده نفره بذاریم خب مسلماً خیلی برنامه ریزی و مشقت بیشتری برای مجموعه ها خواهد داشت.

اما ما در باشگاه اومند چیزی که برامون مهمه ،تحقق آموزش کاربر محوره،لذا این سختی هارو در واقع مدیریت میکنیم تا بتونیم کلاس های کاربر محور رو برگزار کنیم.

به همین دلیل در کلاس های باشگاه اولاً  این زنده بودن و مستقیم بودن ارتباط بسیار مهمه.شما با معلمتون در ارتباطید و سوال میپرسید و رفع اشکال میشه و با معلمتون ارتباط میگیرید به صورت زنده و دوما در عین حال جمعیت کلاس ها جوریه که هدف کاربر محور بودن از بین نره و با کوهی از کاربران در یک کلاس مواجه نشید.

و در انتها هم آزمون آنلاین وجود داره از مباحث هر دوره که توسط متخصص طراحی میشه و با توجه به هر دوره برای شما به اشتراک گذاشته میشه.نتیجه اش هم مسلماً در رنکینگ شما تاثیر گذاره.

تدریس شیمی کنکور متفاوت تر از همیشه! معطل نکنید! برید واسه ثبت نام جلسه رایگان همین پایین!! 👇🏻

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس شیمی کنکور

تدریس شیمی کنکور

چرا کلاس  آنلاین شیمی کنکور در باشگاه اومند

.
.
.

 چرا کلاس حضوری نه؟؟!!

در یکی دو سال اخیر با توجه به وضعیت  کرونا، کلاس های آنلاین در بین مردم بیشتر جا افتاد و به دنبال این قضیه یه عده  دوست داشتن و کلی  موقعیت و مهارت های خفن یاد گرفتن.

 عده ای هم نه، مثل سابق به رفت و آمدشون و کلاسای حضوری ادامه دادن.

خوب صد البته نظر هر کس محترمه ولی بعضی وقتا یه چیزایی به آگاه ترشدن آدم کمک می‌کنه مثل همین مقاله که میخواد بهت نشون بده خودتو پاسوزو محدود به منطقه و جغرافیایی که توش هستی نکن تو تمام امکاناتی که برای اتصال به کل دنیا لازم داری، توی دستته.

اینجا میخوایم بهتون بگیم که چرا کلاس های آنلاین به کلاس های حضوری ارجحیت دارن(البته نظر و دلایل افراد حضوری پسند هم کاملاً قابل احترامه ولی فعلاً قصد داریم از کلاس آنلاین دفاع کنیم،باعرض پوزش 😁)

چندین مزیت بسیار مهم در مورد کلاس آنلاین وجود داره ، قبل از اینکه بریم سراغ مزیت ها، بهتره اینم بگم خیلیا بر حسب تجربه ای که از سیستم آنلاین مدارس و دانشگاهشون دارن از کلاس آنلاین بیزارن، چرا؟ چون برای اونا کلاس آنلاین یعنی ویدئو کال تو واتس اپ یا شاد و نهایتاً اسکای روم که طبق تجربه خودتون هیچکدوم چنگی به دل نمیزنه و شما اگه به خود مارک زاکر برگ(مدیر واتس اپ)بگی تو پلتفرم شما دارن کلاس آنلاین برگزار میکنن ، خندش میگیره؛ پس واتس اپ یا این مدل نرم افزارها برای کلاس آنلاین به هیچ عنوان مناسب نیست ، پس وقتی میگیم کلاس آنلاین منظورمون نرم افزارای پیام رسان نیست بلکه داریم از یک شبکه قدرت مند کلاس آنلاین حرف می‌زنیم که انگار تو خود کلاس نشستی و داری با معلم و همکلاسیات کاملاً زنده وقتتو به بهترین شیوه ممکن میگذرونی.

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف تدریس شیمی کنکور را به شما نشان می دهد. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، تدریس شیمی کنکور را به شما هدیه می دهند و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به قبولی شیمی کنکور را در اختیار شما می گذارد. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه تدریس شیمی کنکور را به شما منتقل خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیرید، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می توانید برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه فرزندتان در رشته مورد نظر پیشرفت بیشتری داشته باشد می توانید از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنید برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کنید.

پادکست شیوه تدریس شیمی کنکور در باشگاه اومند

Play Video about پادکست شیوه تدریس شیمی کنکور در باشگاه اومند
از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس شیمی کنکور

خب بریم سراغ مزیت ها

1_اولاً باید به این نکته واقف باشید که آموزش آنلاین با بیماری به وجود نیومده که بخواد با برگشتن شرایط به حالت عادی از بین بره ، پس این تصور که الان چون اوضاع بهتر شده پس قراره آموزش آنلاین کمرنگ بشه، بدون شک اشتباهه،

#اومندی_ها توجه کنید ؛ آنلاین شدن یا آنلاین بودن در هر زمینه ای که وارد شد دیگه خارج نشده .

مثلاً شما انتخاب رشته‌های دانشگاهی ببین ، آنلاین شدن ، انتخاب واحد و نگاه کن ، آیا بعد از گذر زمان کسی پشیمون شد و قضیه رو  به حالت اول برگردوند؟خیر .

چرا ؟ چون تمام جهان داره به این سمت کشیده میشه و تو چه بخوای چه نخوای توی این ماتریکس محکوم به همرنگ شدن هستی با ورژن جدید دنیایی

 لذا موندگاری این فضا اصلا جای بحثی نداره و افرادی که تونستن باهاش ارتباط بگیرن و کارشون و راه بندازن 10 پله جلو تر از عزیزانی هستن که همچنان کلاسای حضوریشون رو دنبال میکنن، چون در نهایت همین عزیزان مجبورن یه آنلاین شدن  رو بیارن و در این لحظه قطعاً کسی که تو این روش قدیمی تره ، آگاه تر و کار بلد تر شده پس قطعاً حریف قدریه و نمیشه راحت بهش رسید .

2_ اما مهم ترین و ارزشمند ترین مزیت فضای آنلاین؛ از بین رفتن محدودیت های جغرافیایی.

 همونطور که یکم پیش خدمتتون عرض کردم یکی از مهم ترین ویژگی های فضای آنلاین ارتباط راحت تر و بدون دردسر با اساتید و مجموعه های حرفه ای، با استندارد های کشوری یا جهانی در سطح کشور یا حتی دنیاست.

قدیما(در واقع همین قبل از پاندمی کرونا) شما برای یادگیری هر چیزی(چه مهارت های پایه یا هنری یا فنی چه دروس مختلف تحصیلی چه زبان های خارجه و…) باید به موجودی و ظرفیت منطقه یا شهرستان خودتون، اکتفا میکردید. هر کسی هم به میزان همون معلومات و دانسته های اساتیدش، رشد میکرد و آموزش میدید. حتی اواخر(سال ۹۴ تا ۹۷ مثلا) سطح رقابت یا آموزش مهارت ها بالا رفته بود و در حق خیلی ها بی انصافی میشد. چند تا مثال بزنم یکی تحصیلی-رقابتی و یکی هم آموزشی-مهارتی؛ مثلا در کنکور ها سطح سوالات و رقابت هی بالا تر میرفت و افرادی که در پایتخت یا کلان شهر ها زندگی میکردن، به مراتب در اون رقابت دست بالا رو داشتن و سایر افراد هم دست پایین رو. (زیاد هم شنیده بودید اون موقع ها که آره امکانات فلان شهر یا فلان منطقه ی تهران مثلا، از ما بیشتره بخاطر همین اون ها شانس بیشتری دارن) یا مثلا مهارت مدرنی رو میخواستید آموزش ببینید اما در شهرستان شما یا منطقه ای از تهران که زندگی میکردید، پیدا نمیشد و باید مسافتی رو طی میکردید تا بتونید صرفا اون مهارت رو آموزش ببینید!! یا حتی مثلا در خود تهران یا کلان شهر ها، آلودگی هوا پیش میومد و خیلی ها از آموزش دیدن عقب میوفتادن(خلاصه داستانی بود😄)

اما بعد از کرونا و جا افتادن  فضای آنلاین دیگه شما صرفا با چند تا کلیک با بهترین اساتید کشوری، بدون در نظر گرفتن مکان زندگیتون، کار میکنید. در واقع شما دیگه این دغدغه رو ندارید که ، وای استاد فلانی توی شهر یا منطقه ی ما نیست، منطقه خیلی دوریه یا توی این محل یا شهرستان، اصلا استاد مد نظر من پیدا نمیشه یا مثلا چی میشد استاد فلانی از انگلستان یا استاد بهمانی که سرش خیلی شلوغه از فلان منطقه تهران، به من آموزش میدادن! با خیال راحت با چندتا کلیک میتونی بهترینارو واسه خودت سوا کنی .

دیگه تموم شد دورانی که بگن نههه من به فلان مجموعه یا استاد دسترسی ندارم یا نه امکاناتم خوب نبود و از این حرفا! چاره ش صرفا دو تا کلیکه!!

3_حالا شاید یه عده همچنان بگن نه ما حضوری بهتر یاد میگیریم، و آموزش آنلاین کلاس شیمی کنکور خوب نیست(مثل اون موقع که تازه اتومبیل اختراع شده بود مردم میگفتن نه بابا اسب بهتره همیشه هست این تیکه آهن چیه😂😂) خوب این مگه اشکالی داره کسی حضوری رو ترجیح بده؟؟ خیر اما دنباله متن رو بخون شاید بفهمی چرا ما موافق کلاس حضوری توی این شرایط مدرن فعلی نیستیم….

تدریس شیمی کنکور
تدریس شیمی کنکور

ببینید، این یه حقیقت انکار ناپذیره که فضای آنلاین جا افتاده ، راحت بگم از هر ده نفر چهار نفر دیگه داره از کلاس آنلاین استفاده میکنه، خوب اونوقت چی میشه؟؟؟ هبچی، شما  رقیب ها و دیگر همسن هاتون رو میبینید که توی این فضای آنلاین دارن آموزش میبینن

خوب ببینن مگه چه اتفاقی میوفته؟

چه سوال خوب و بجایی واقعاً😄؛رقبا و هم هدف های  شما دارن با تکنیک ها و استانداردهای روز دنیا رشد میکنن و مهارت های بیشتری برای ارائه یاد میگیرن و قطعاً چند پله جلوتر از شما خودشون رو قرار میدن. در واقع اونی که کلاس حضوری رو ترجیح میده،  داره به امکانات محله و اطراف  خودش اکتفا میکنه و کلی وقت و هزینه رفت و آمد رو به جون میخره !  همچین فردی نباید انتظار داشته باشه که بتونه با همه رقابت کنه. چرا؟؟ چون گفتیم آقا جان این یه حقیقتهههه وقتی محدود نباشی به چند تا اسم و منطقه ی خاص، خوب مسلما دستت باز تره برای انتخاب استاد، نیازی نیست تو خودت رو با جغرافیا و منطقه ای که در اون هستی وفق بدی و بگی خوب دیگه چاره چیه استاد فلانی هست، حالا درسته به پای بهترین اساتید فلان منطقه یا شهر نمیرسه  اما بالاخره تنها کسیه که تو منطقه ی ما حرف اول رو میزنه!!! تموم شد اون دوران…(پس لطفاً عقب نمون و نذار این حسو تجربه کنی که به شدت چندش اوره،(از ما گفتن بود ))

پس به این نتیجه میرسیم کلاسای آنلاین مثل ویروس میمونن اگه تو استفاده نکنی، رقبا میان استفاده میکنن و سطحشون بالا تر میره به همون نسبت سطح رقابتی بالا تر میره و کلا داستانی میشه ، کلا این ویروس آنلاین شدن وقتی میاد هر موجودیو گرفتار میکنه شاید سرعت همه گیر شدنش شمارو متحیر نکنه ولی مطمئن باشید چند مدت دیگه از دیدن نتیجه مغزتون سوت میکشه.

پس فکر میکنم الان تا حدودی میدونید که چرا آنلاین بیش از حد خوبه ؛خلاصش میشه ، کیفیت بالاتر ، استانداردهای جهانی ، صرفه‌جویی در تایم و هزینه‌های اضافی و…

فکر میکنم دیگه لازم نیست بگم که هر کلاس حضوری به اندازه 3تا کلاس آنلاین ازشما تایم میگیره، چجوری ؟فکر کن یه کلاس رزرو کردی از 1شب قبل درگیر این میشی که کی بیدارشم ،کی آماده شم ،کی راه بیوفتم ، با کی برم ،با چی برم ،فضای اونجا که میرم چطوره آیا میتونم باهاش ارتباط بگیرم و مغزمو آزاد کنم ، که بتونم چیزی یاد بگیرم اصلا؟ می‌بینید حتی فکر کردن بهش هم خسته کنندست ولی هنوز یه سریا بیخیال نمیشن، البته اومند برای همه آرزوی موفقیت میکنه حالا به هر شیوه ای که دارن آموزش میبینن .

در میان این همه هیاهو از بحث پررنگ هزینه ها نگذریم که ماشالله این روزا سر به فلک کشیده و توی این دوره زمونه همه جا سرگردنه محسوب میشه .

توی این شرایط باید زرنگ باشی ؛ تا هم بتونی پس انداز کنی ، هم مهارت کسب کنی هم کار رویاییتو باهاش بسازی پس خداروشکر فضای آنلاین به موقع وارد عمل شد تا بیشتر هزینه های اضافی رو حذف کنه خیلی جاها شما میبینید که هزینه یک دوره عمومی کامل تو فضای مجازی با دو جلسه کلاس حضوری برابری می‌کنه پس چرا نیایم و از فرصت  استفاده نکنیم ، تک تک ماها پتانسیل بهترین شدن و داریم فقط کافیه فکر تو به کار بندازی.

در ادامه باید به این نکته مهم اشاره کنم که فضای آنلاین فرصت فکر کردن رو به استاد میده

یعنی چی ؟یعنی مدرسِ شما حوصله و وقت بیشتری برای تمرکز و پیش بردن کلاس با مدل شما داره چیزی که در کلاس حضوری نمی‌تونید پیداش کنید ولی در فضای آنلاین معلم در مکانی که هست تمام منابع رو آماده کرده و در شرایطی کاملاً مطلوب چه از لحاظ فیزیکی چه روحی شما رو هندل می‌کنه .

ما در قرنی زندگی میکنم که باید به تکنولوژی تن بدیم و تکنولوژی در اینجا کلاسای آنلاین رو به ما معرفی کرده پس مطمئن باشید مثل هرچیز دیگه ای که آنلاین شد ، (از خرید کارت شارژ بگیر تا انتخاب رشته کنکور، آموزش آنلاین هم از این قاعده جدا نیست و روز به روز قوی تر پیدا میشه) .

تعداد سوالات شیمی و مدت پاسخگویی

تعداد سوالات شیمی در کنکور ریاضی ۳۰ تا هست که در مدت ۳۰ دقیقه باید بهش پاسخ بدید. این تعداد در کنکور تجربی ۳۵ هست و در زمان ۳۷ دقیقه میتونید بهش پاسخ بدید.

سوالات شیمی در کنکور ریاضی ۱۴۰۱ و کنکور ریاضی ۱۴۰۱ در یک دفترچه جداگانه همراه با سوالات فیزیک ارائه میشه.

پس نتیجه میگیریم که مدیریت زمان تو درس شیمی کنکور خیلی مهمه و تقویت مهارت مدیریت زمان باید یکی از محور های اصلی شما در یادگیری و تست زنی درس شیمی باشه.

بودجه بندی شیمی کنکور

بودجه بندی دروس در کنکور های سال های مختلف متفاوته و همواره یک میزان دقیق و معین وجود نداره. اما براساس میانگین کنکور های گذشته میشه گفت که حدود ۴۰درصد از شیمی کنکور از مباحث پایه یازدهم طرح میشه. بعد از اون حدود ۳۵ تا ۳۸ درصد از مباحث به پایه دوازدهم و حدود ۲۰ درصد هم به پایه دهم اختصاص داره.

نکته قابل توجه اینه که مباحث پایه دهم مباحث پایه ای هستن و سوالات این قسمت اغلب بصورت ترکیب شده با بقیه مباحث طرح میشه. سوالات مستقیمی که از دهم طرح میشن اغلب مربوط به فصل ۳ دهم و مسائل استوکیومتری هستن.

تدریس شیمی کنکور
از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس شیمی کنکور

تدریس صفر تا صد شیمی کنکور

فرقی نداره که شما در چه سطحی از شیمی کنکور قرار دارید. اگر هنوز هم در پایه ای ترین مباحث مثل ساختار لوویس مشکل دارید یا تست های جورواجور استوکیومتری سردرگمتون میکنه، دیگه غصه‌شو نخورید. چون این آموزش های کاربر محور بطور اختصاصی برای شما هستن که صفر تا صد شیمی رو با توجه به خودتون و سبک یادگیریتون بهتون آموزش بدن.

اگر یکی دو پله بالاتر هستین و تست های ترموشیمی و سینتیک (در یازدهم) و تعادل و اسید و باز (در دوازدهم) رو حریفید؛ اما تو تست های ترکیبی شکست میخورید بازهم نگران نباشید! چون شما هم میتونید از یه آموزش شیمی شخصی سازی شده که مناسب با پایه خودتون هست استفاده کنید و به نقطه ضعفتون غلبه کنید.

صفر یک نفر از همون مباحث دهم مثل استوکیومتری و ساختار لوییس هست و صفر یک نفر دیگه تست های ترکیبی از چالشی ترین مباحث شیمی کنکور!! بنابراین درجه صفر و صد آموزش رو شما تعیین میکنید و هرکس بدون اتلاف وقت از صفر خودش شروع به یادگیری میکنه😍

مجموعاً سعی کردیم در باشگاه اومند متفاوت ترین شیوه ی کلاس شیمی کنکور رو فراهم بیاریم.

لازم به ذکره که بگم باشگاه اومند علاوه  بر تمام  مباحثی که گفتیم پشتیبانی بسیاری قوی هم داره،با تماس هفتگی کنترل کیفیت کلاس های شمارو میسنجن و علاوه بر اون،قبل کلاس،هنگام کلاس هوای شمارو دارن.تا به موقع وارد کلاستون بشید و اصلا احساس تنهایی و فاصله افتادن بین کلاس هاتون رو نکنید و به راحتی پلی هستن،بین شما و متخصصینتون،و به شیوه ی منظمی، تکالیف شمارو مدیریت میکنن.با تدریس شیمی کنکور در باشگاه اومند،میتونید احساس کنید که  به بهترین شیوه  آموزش میبینید و به هدفتون نزدیک میشید،هرچند همینکه دارید آماده میشید برای شرکت در کنکور،و همینکه اراده کردین که یک هدفی در زندگیتون داشته باشید و براش تلاش بکنید و از این اوقاتی که خداوند بهتون داده به بهترین شیوه استفاده کنید،و برای پیشرفت در زمینه ی هدفتون وقت بذارید ،مطمئن باشید بسیار ارزشمنده و به زودی نتیجه اش رو در زندگیتون میبینید.اون زمانی که ببینید آرزوهای شما دارن به حقیقت میپیوندن،اون زمانی که میبینید روی شما حساب میشه،اون زمانی که میبینید اون زندگی که شب ها هنگام خواب بهش فکر میکردین داره برای شما محقق میشه،بابت این روزا،بابت این زحمتا از خودتون تشکر میکنید و شک نکنید که ارزشمندتر از تمام این مسائل و کلاس ها همین اراده و پشتکار شماست.

انشالله که تا به انتها همینطوری بمونید.

قوی برید رو به جلو

پادکست نحوه برگزاری کلاس شیمی کنکور در باشگاه اومند

Play Video about پادکست نحوه برگزاری کلاس شیمی کنکور در باشگاه اومند

در نهایت ما سعی کردیم بهترین شیوه برای تدریس شیمی کنکور در اختیار شما قرار بدیم. ممنون که تا به اینجای کار مقاله رو خوندید.

حتما در جلسه توجیهی رایگان باشگاه اومند شرکت کنید تا اطلاعات تکمیلی رو داشته باشید و بدونید که در باشگاه در زمینه کلاس آنلاین شیمی کنکور چی میگذره و علاوه بر اون برای کسب اطلاعات بیشتر هم میتونید با شماره‌

 ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ 

داخلی یک تماس بگیرید

معطل نکنید و یه آرزو کنید💜

کلاس شیمی کنکور
از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس شیمی کنکور

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
منو
حساب کاربری من
Call Now Button