0
logo
0

متفاوت ترین و تاثیرگذار ترین کلاس شیمی کنکور در باشگاه اومند

آرزو کن، هدفت بساز

کلاس شیمی کنکور ، به شیوه ی خلاقانه، تاثیر گذار و مهم تر از همه، بسیار متفاوتی در باشگاه اومند ارائه میشه!

 

واسه درک این تفاوت همین ابتدا یه جلسه رایگان خیلی عالی برگزار میکنیم که اولین قدم اومندی شدن شماست!!

راستی! میدونستی که بیلی آیلیش، امینم، برد پیت، بیل گیتس، لئوناردو دیکاپریو، آلپاچینو، دکتر سمیعی، لئوناردو داوینچی، بچه های سریال فرندز، لیونل مسی، کریستیانو رونالدو، سعدی، حافظ، بهترین وکلا،دکتر ها، مهندسا،هنرمندا

همه و همه از همین جلسه رایگان اومند شروع کردن!!😂😂😂

پس توام معطل نکن و همین الان جلسه رایگان اومند رو ثبت نام کن

تازه تو این جلسه میتونی ده سال آینده خودت رو ببینی

پس همین الان ثبت نام کن و فقط یه آرزو کن

در این جلسه متوجه میشی اومند  چه تفاوت هایی داره و چطور تورو به متفاوت ترین شیوه به اوج میرسونه

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس شیمی کنکور

دوره و جلسه رایگان کلاس کنکور

تدریس شیمی کنکور و باشگاه اومند...

این روزا کلاس شیمی کنکور در کنار کلی کلاس دیگه به صورت فراوون برگزار میشه. خب طبیعی هم هست، چون درس شیمی در کنکور تاثیر بسیار زیادی داره. درس شیمی درس سختیه و بچه‌ها معمولا توش خیلی مشکل دارن.  به خاطر مباحث ریز و درشت و سخت و آسونی که داره، دغدغه بسیاری از کنکوری هاست و در عین حال سال به سال هم داره سخت‌تر میشه.

اما این وسط چیزی که خیلی جالبه اینه که توی لیست بچه های کنکوری، همیشه شرکت کردن در کلاس شیمی وجود داره و بچه‌ها کلی زحمت می‌کشن. اما با این حال می‌بینیم که این همه کلاس میرن و کلی نکته آموزشی یاد میگیرن، ولی باز هم درصد شیمی داوطلبان کنکور به طور میانگین اصلاً رضایت بخش نیست…

تدریس شیمی کنکور و باشگاه اومند

خب مشکل چیه؟ چی کمه این وسط با وجود این همه کلاس و آموزش؟!؟!

بریم سراغ جواب! خب غالباً شنیدید که میگن مثلاً در کلاس شیمی کنکور، این استاد خوبه و اون استاد خوبه، پس بریم و در کلاس تدریس شیمی کنکور شرکت کنیم. دقیقاااا همین مسئله باعث معلم محور بودن کلاس ها شده و دانش آموزان و اهدافشون نادیده گرفته شدن و این شده مشکل کار!!! خب ممکنه بپرسید یعنی چه؟ اصلاً معلم محور بودن به چه معنیه؟ منظورتون چیه؟ خب بریم که بررسی کنیم و پاسخ بدیم…

 

ابتدا در کلاس شیمی کنکور، همونطور که میبینیم معلم میاد یک سری نکات رو بر اساس تجربیات و تشخیص خودش آموزش میده و به نوعی به متکلم الوحده تبدیل میشه و شما باید از مباحث بیان شده، نکته برداری کنی. حالا اگه مشکل و سوالی هم باشه میپرسی و اون اشکال برطرف میشه و معلم مجدد کلاس رو ادامه میده! یعنی شیوه غالب کلاس، شیوه معلم محور هستش.

یعنی معلم تصمیم میگیره که شما چی رو چجوری یاد بگیرید و این در جمعیت های مختلف یکسانه! یعنی در یک کلاس 30 نفره، 100 نفره و … هر تعداد که باشه، مباحث و شیوه مشخصه و این میشه کلاس معلم محور و مطئن باشید که مشکل ما از همین مدل کلاس هاست. کلاس‌هایی که توش دانش‌آموز نقش کم رنگی داشته باشه باعث میشه هیچ فایده‌ای برای دانش‌آموز نداشته باشه. خب میپرسی چرا؟؟ مدلش همینه دیگه. اصلاً مگه غیر از اینه که یک مبحث هست که باید آموزش داده بشه و روش هم روش معلمه؟؟؟

 

دقیقا همین جا دست نگه دارید، شیوه ی بالا تا همین چند سال پیش هم درست بود اما دیگه جواب نمیده!!  توجه کنید، مدرس میاد کلاس آنلاین شیمی کنکور رو برگزار میکنه، در کلاس تصمیم میگیره که طبق تشخیصش، مباحث و تکنیک هارو به شیوه ی مطلوب خودش آموزش بده و  آخرش هم اینجوری میشه که یه عده میرن و در کلاس شیمی کنکور شرکت میکنن و به یادگیری و درصد قابل قبولی میرسن و  یه  عده دیگه  همچنان در یادگیری عمقی ناکام می مونن..

اما چون تعدادی از افراد کلاس، به درصد های بالا رسیدن، این عده ای که ضعیف عمل کردن فکر‌میکنن مشکل از خودشونه. لذا دوباره میرن سراغ کلاس خصوصی که به اونها اموزش اختصاصی داده بشه و بفهمن چه خبره اما بازم فرقی نمیکنه. چون بازم همون مباحث به همون روش اموزش داده میشه صرفا یه عزیزمی و جانمی و مخاطب قرار دادن کاربر و یه اشکال کوچیکی رفع بشه و این حرفا به کلاس خصوصی اضافه میشه😅وگرنه اصل ماجرا همونه که اشاره کردیم بهش…

این عزیزم و جانم و تلاش برای راضی کردن دانش‌آموز فایده نداره. باید معلم تمام انرژیش رو وقف دانش‌اموز کنه. ممکنه فکرکنید چرا معلم باید تمام وقتشو بذاره وقتی که میتونه با صرف انرژی کمتر راندمان دانش‌آموز رو بالا ببره؟ کلاس کاربر محور همینه. کل هدف کلاس دانش‌آموز و دغدغه‌هاشه. باید به نیازها و خواسته‌هاش توجه کافی بشه.

 

شیمی دبیرستان به ایجاد یک پایه محکم برای درک علمی از محیط فیزیکی و بیولوژیکی ما کمک می کنه.  همین طور که میدونین شیمی بعد از درس زیست مهم ترین درس تخصصی تجربی هست، که معمولا توی برنامه ریزی های کنکور تجربی خیلی بهش توجه میشه. از جهتی، باعث میشه تصمیمات آگاهانه ای در مورد محصولات بگیریم و حتی واکنش های شیمیایی، که میتونه استعداد آشپزی ما رو افزایش بده رو درک کنیم. 😉

 

مهارت های مفیدی مانند منطق، استدلال و حل مسئله رو توی شیمی میبینیم. اما یک روش خیلی باحال و حتی بهترین راه برای یادگیری شیمی اینه مطالبی که قراره توی اون روز ارائه شه رو پیشخوانی میکنیم و وقتی مطالب تدریس میشن ما ایرادهامونو حل می کنیم. این روش یادگیری به عنوان “کلاس درس معکوس” شناخته می شه، و روند رو به رشدی برای یادگیری شیمی به حساب میاد.

پادکست رمزگشایی پیچیدگی های شیمی کنکور در کلاس های اومند

نمایش ویدیو درباره پادکست شیوه تدریس شیمی کنکور در باشگاه اومند
کلاس شیمی کنکور

کاربر محور بودن کلاس شیمیِ کنکور در باشگاه اومند…

خب همونطور که به عرضتون رسوندیم کلاس شیمی داره اینجوری دنبال میشه که، معلم متکلم وحده‌ست، آموزش‌ها بر حسب علم معلم تقسیم بندی میشه و در اختیار دانش آموزان عزیز قرار میگیره، اونقدر به این شیوه عادت کردید که حتی برای شروع نقد این شیوه هم احتیاج به یه مقدمه خیلی پُر پَرو پیمون داریم…!

اما بذارید واضح بریم سراغ اصل مطلب؛ چرا میگیم آموزش معلم محور مشکل اصلی کاربرها و درصد پایینشون در شیمی کنکوره؟ (حتی در جلسات مشاوره کنکور تجربی یا مشاوره کنکور ریاضی هم به این موضوع تأکید میشه(.

خوب جواب سوال…چرا معلم محور بودن و شیوه روتین کلاسی خوب نیست؟!! بذارید این سوال رو با چند تا سوال جواب بدیم…

خب مگه غیر از اینه که هرکسی یک هدف و انگیزه خاصی از شرکت در کنکور داره؟

مگه غیر از اینه که هرکسی نقاط ضعف و قوت خودش رو در یادگیری شیمی کنکور داره ؟

مگه غیر از اینه که هرکسی، سلیقه و شرایط آموزشی متفاوتی از بقیه داره؟؟؟

مگه غیر از اینه که باید به این مسائل درکلاس ها توجه بشه و ما بدونیم کاربر از ما چی میخواد و بدونیم کجا ها مشکل داره.

جواب همه‌ی این سوالات خیره….

اما آیا واقعاً کلاسا به همین شیوه ها برگزار میشن؟

آیا واقعا مدرس میدونه انگیزه درونی شما چیه؟

آیا بر اساس نقاط ضعف شما میاد مباحث رو پایه ریزی کنه و هر جلسه شیوه ی متفاوتی رو متناسب با اون پیش بگیره؟

باز هم خیر…

پس وقتی که در کلاس شرکت میکنید و محورش شما نیستید، کسی نمیدونه نقاط ضعف و قوت شما دقیقا چیه یا هدف اصلیتون چیه، کسی از شرایط روانشناختی شما آگاه نیست

در این صورت چه انتظاری دارید که دست پر از اون کلاس بیرون بیاید؟؟ کلاسی که توش پر دانش‌آموز هست و هرکسی کلی سوال داره خب مسلما این اتفاق نمیفته، ممکنه در مواجه شدن با این شیوه و دلایل منطقیش مثل هرچیز جدید دیگه ای گارد بگیرید و بگید، چرا اتفاقا کلی یاد میگیریم، کلی استاد رفع اشکال میکنه و از این قبیل حرفا، اما عزیزان کی‌گفته کلاسی که در اون صرفا اشکالات شما رفع میشه، کلاس کار بر محوره!!!🤦🏿‍♀️

کلاس کاربر محور کلاسیه که معلم هدف و انگیزه شمارو در ابتدای کار می‌دونه به واسطه یک شرح حال کاملا علمی و روانشناختی متوجه نقاط ضعف و قوت مغز شما شده. کلاس کاربر محور کلاسیه که معلم می‌تونه وقت بیشتری برای تک تک دانش‌آموزها بذاره و مشکلات و اولویت‌های اون هارو درک کنه.

میدونه شما از کدوم نیمکره مغزتون بیشتر استفاده میکنید، می‌دونه که عادت های آموزشی شما در طول هر جلسه چجوری باید مدیریت و دنبال بشه و در نهایت آموزشی که قراره تحویل بگیرید، هر جلسه با جلسه قبلی متفاوته،در نقاط ضعفتون یک شیوه تدریس شیمی کنکور و در نقاط قوت شما یک مدل دیگه ای رو تجربه پیش میگیره.

اما آیا واقعا اینطوریه؟

خیر، صرفا در اکثر‌ کلاس هاتون شما فقط حق رفع اشکال رو دارید. در این کلاس‌ها تهش بتونید یک دونه سوال بپرسید و یا اگر عقب موندید کسی به مشکل شما توجهی نمیکنه.

البته مشکل رو نمیشه گردن کادر زحمت کش آموزشی انداخت… در واقع وقتی کلاس ها جمعیت زیادی داشته باشن چطور میشه، به صورت دقیق و علمی احوال روانشناختی و نقاط ضعف و قوت کاربر ها رو شناخت؟؟

چطور میشه تو همچین کلاس‌هایی به دانش‌آموزها توجه کافی داشت؟ حتی در کلاس های خصوصی تا وقتی یک شرح حال علمی و روانشناختی از شما گرفته نشه تا مدرس تشخیص بده که شخصیت آموزشیتون چطوره، چطور میشه این شیوه رو یعنی آموزش بر أساس کاربر رو محقق کرد؟؟

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس شیمی کنکور

دوره و جلسه رایگان کلاس کنکور

تدریس شیمی کنکور در باشگاه اومند چطوریه؟

اومند همیشه به دنبال کلاس کاربر محور بوده و هست. یعنی کلاسی که شما محور قرار می‌گیرید، معلم ابتدا شما رو میشناسه، هدفتون رو بررسی میکنه، نقاط ضعف و قوت شما رو چک میکنه و درنهایت بعد از گرفتن اطلاعات کافی و علمی به شما تدریس میکنه. در این شیوه دلیل روش تدریس معلم قدمتش نیست! یعنی معلم به شما نمیگه که این روش ۱۰ یا ۲۰ ساله در حال تدریسه و هیچ مشکلی نداره، اگر کاربری به خوبی یاد نگرفت احتمالا مشکل از سهل انگاری خودشه چون بقیه درس رو فرا گرفتن! شما هیچوقت چنین جملاتی رو از زبون مدرسین حرفه ای اومند نمیشنوین!

یکی از دلایل اینه که کنکور سال به سال داره سخت تر میشه. ضمنا شیوه ارتباط گیری جهان مدرن آموزشی با ذهن شما و کنجکاو کردن شما متفاوت شده! این اتفاق حتی برای طراحات سوالات کنکور هم صادقه.

حالا بیاید بررسی کنیم که ما در باشگاه اومند چیکار می کنیم.

ما در ابتدا برای شما هدف گذاری می کنیم تا هدف شما از شرکت در کلاس شیمی کنکور مشخص بشه.

شاید بگید خوب هدف همه ما کسب رتبه خوب و قبول شدن در رشته خوبه اما بدونید که حتی لحن معلم در انگیزه شما برای رسیدن به هدف اثرگذاره! 

بعد از این که هدف گذاری انجام شد در جلسه اول تدریس شیمی کنکور از شما شرح حال گرفته میشه.

یعنی مدرس شیمی یک شرح حال کاملاً علمی بر اساس سوالات شیمی کنکور، مسائل روانشناختی و نقاط قوت و ضعف از شما می‌گیره. سپس بر این اساس یعنی بر اساس شرایطتون به شما تدریس میشه.

بعد از اون، تدریس شیمی کنکور در باشگاه اومند شروع میشه و در هر جلسه بر اساس نقاط قوت و ضعف شما مدیریت میشه. در هر جلسه معلم از شما شرح حال به باشگاه ارائه میده. یعنی مسائل روانشناختی، انگیزه، روحیه و حتی شرایط پاسخگویی شما در پرونده‌تون قید میشه.

جالبه بدونید که ما در جلسات چالش های مختلفی رو برگزار میکنیم که به منظور بهبود نقاط ضعف شماست!

در این چالش ها رنکینگ افراد هم مشخص میشه اما این به معنای ایجاد رقابت و مشخص کردن نفر اول و دوم نیست. چون هرکس در نقاط قوت خودش برتره و ما فقط به منظور ارتقاء نقاط ضعف این کار رو انجام میدیم تا شما با به چالش کشیدن خودتون پیشرفت کنید🤩

تو چند خط گذشته گفتیم که معلم وضعیت شما رو وارد پرونده می کنه. این یکی از بزرگترین مزیت های شرکت در کلاس‌های آموزشی باشگاه اومنده!

مثلا اگر شما در کلاس شیمی کنکور و کلاس فیزیک کنکور یا هر کلاسی ثبت نام کنید و در وسط مسیر بفهمید که استرس دارید، یعنی این که به متخصص مسائل روانشناختی نیاز دارید.

یا مثلاً میفهمید به مهاجرت نیاز دارید یا به کلاس زبان انگلیسی نیاز دارید و مجبور میشید به مجموعه دیگه ای مراجعه کنید تا بتونید از این خدمات هم استفاده کنید.

در این صورت شما چند روشه میشید.☹️

شاید ندونید مشکل چند روشه شدن چیه!!

وقتی شما خدمات مختلف خودتون رو از مجموعه‌های مختلف دریافت کردید، هر کسی یه چیزی به شما میگه و هرکس به یه شیوه شما رو هدایت میکنه. این موضوع شبیه اینه که شما مثل یک طناب به دو یا چند طرف کشیده بشید! به این شیوه شما به اون هدفی که دارید نمیرسید.

البته منظورمون این نیست که شیوه کار کلاس ها خوب نیست! بذارید یه مثال بزنیم تا به راحتی متوجه شید. شیرکاکائو و قرمه سبزی هرکدوم به تنهایی خیلی خوشمزه ان اما ترکیب این دو تا یه چیزی میشه که حتی نمیشه بهش فکر کرد😂😂 دو تا چیز خوب اگر به درستی و به جا در کنار هم استفاده نشن میتونن دقیقا همچین ترکیبی رو رقم بزنن!

اما در باشگاه اومند اگر شما به هر چیز دیگه ای احتیاج داشتید میتونید به صورت هماهنگ و همزمان دریافتش کنید.

یعنی اگر قرار شد آموزش زبان انگلیسی هم دریافت کنید مدرس زبان انگلیسی کاملا میدونه که در کلاس شیمی کنکور شما چی گذشته، میدونه چطوری به شما تکلیف بده که تلنبار نشه و میدونه که چجوری شما رو هدایت کنه تا با شیوه مشاوره شما به تداخل برنخوره.

پس این گسترده بودن باشگاه اومند و تخصصی بودنش در تمام زمینه ها بزرگترین مزیتشه. شما وقتی میاید تو باشگاه خیالتون راحت باشه که هر مهارت و هر آموزشی که نیاز داشته باشید رو هماهنگ با هدفتون یاد میگیرید.

پس دیگه نیازی ندارید برای دریافت خدمات آموزشی مختلف خودتون، دنبال مجموعه‌های متعدد بگردید و هزینه های اضافه کنید و از همه مهم تر اینکه همه این خدمات باهم همانگ هستن! نه براساس روش مدرس بلکه براساس شرایط شما!

امتیازی که کلاس شیمی کنکور نسبت به بقیه کلاس های تخصصی داره، اهمیت دادن به آزمایش های مهم شیمیه که کمک میکنه یادگیری شیمی یکنواخت و خسته کننده نباشه. وقتی تو دنیای آزمایش های رنگارنگ شیمی غرق میشیم، دنیای پیرامونمون برای ما ملموس و قابل درک میشه. این کمک میکنه که ما با فرآیندهای شیمیایی اطرافمون بیشتر آشنا شیم و بهتر اونا رو درک کنیم. ما هم توی کلاس های اومند به این روش توجه کردیم تا شما با علاقه شیمی رو یاد بگیرین.😍

یادتون که نرفته؛ باشگاه اومند کاربر محوره! 💜

پس شما و هدفتون در مرکز هستید و تمام این آموزش ها دور شما می چرخن!

و در نهایت کلاس  شیمی کنکور در باشگاه اومند….

تمام مزیت های باشگاه رو سعی کردیم در این مقاله توضیح بدیم و در آخر باز تاکیدمون روی آموزش کاربر محوره و به همین واسطه کلاس های باشگاه اومند صرفاً به سه صورت برگزار میشه

 • خصوصی(یعنی یک نفر سرکلاس)
 • نیمه خصوصی(دو الی پنج نفر سرکلاس)
 • عمومی(پنج الی ده نفر سرکلاس)

در کلاس های باشگاه اومند،کلاس های بیشتر از ده نفر نداریم.

خب حالا این ربطش چیه به آموزش کاربر محور؟

توی کلاسی که این تعداد نشستن تمرکز کردن واقعا سخته، کلی آدم هستن که کلی سوال دارن و انتظار دارن معلم به همشون جواب بده. باید بدونین هرچقدر هم معلم شیوا و محکم درس بده اما بازهم از پس این همه دانش‌آموز برنمیاد و راندمان کلاس میاد پایین.

چندتا از سوالات ممکنه بهشون پاسخ داده بشه و یا میگن برید از پشتیبانتون توی واتس اپ سوال رو بپرسید.. خب در واقع عملاً کلاس زنده ای وجود نداره و همون پکیج ضبط شده اس، چه فرقی میکنه دیگه؟!🤔

 

شما کلاس آنلاین شیمی کنکور می‌گیرید که با معلم ارتباط مستقیمی داشته باشید ولی این مدل ارتباط صرفا مدیریت راحت تری برای اساتید داره و آموزش کاربر محوری انجام نمیشه. طبیعی هم هست، خیلی راحت تره که ما صدتا دانش آموز رو در یک کلاس و در یک سطح بذاریم و کلاس برگزار کنیم. اگر بخوایم همون صدتا رو در ده تا کلاس ده نفره بذاریم خب مسلماً خیلی برنامه ریزی و مشقت بیشتری برای مجموعه ها داره.

 

اما ما در باشگاه اومند چیزی که برامون مهمه، تحقق آموزش کاربر محوره، پس این سختی هارو  مدیریت می‌کنیم تا بتونیم کلاس های کاربر محور رو به بهترین نحو برگزار کنیم.

 

به همین دلیل در کلاس های باشگاه اولاً این زنده بودن و مستقیم بودن ارتباط بسیار برای ما مهمه. شما با معلمتون در ارتباطید و سوالاتتون رو می‌پرسید و رفع اشکال می‌کنید.  به صورت زنده با معلمتون ارتباط میگیرید و دوما در عین حال جمعیت کلاس ها جوریه که هدف کاربر محور بودن از بین نمیره و در یک کلاس با کوهی از کاربران مواجه نمی‌شید.

 

و در انتها هم آزمون آنلاینی از مباحث هر دوره وجود داره که توسط متخصص طراحی و با توجه به هر دوره برای شما به اشتراک گذاشته میشه. نتیجه اش هم مسلماً در رنکینگ شما تاثیر گذاره.

مباحث شیمی رو سریع فراموش میکنم! چیکار کنم؟!

پخش ویدیو
از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس شیمی کنکور

دوره و جلسه رایگان کلاس کنکور

تدریس شیمی کنکور

چرا کلاس  آنلاین شیمی کنکور در باشگاه اومند

.
.
.

 چرا کلاس حضوری نه؟؟!!

در یکی دو سال اخیر با توجه به وضعیت  کرونا، کلاس های آنلاین در بین مردم بیشتر جا افتاد و به دنبال این قضیه یه عده  دوست داشتن و کلی  موقعیت و مهارت های خفن یاد گرفتن.

 عده ای هم نه، مثل سابق به رفت و آمدشون و کلاسای حضوری ادامه دادن.

خوب صد البته نظر هر کس محترمه ولی بعضی وقتا یه چیزایی به آگاه ترشدن آدم کمک می‌کنه مثل همین مقاله که میخواد بهت نشون بده خودتو پاسوز و محدود به منطقه و جغرافیایی که توش هستی نکن تو تمام امکاناتی که برای اتصال به کل دنیا لازم داری، توی دستته.

اینجا میخوایم بهتون بگیم که چرا کلاس های آنلاین به کلاس های حضوری ارجحیت دارن(البته نظر و دلایل افراد حضوری پسند هم کاملاً قابل احترامه ولی فعلاً قصد داریم از کلاس آنلاین دفاع کنیم،باعرض پوزش 😁)

چندین مزیت بسیار مهم در مورد کلاس آنلاین وجود داره ، قبل از اینکه بریم سراغ مزیت ها، بهتره اینم بگم خیلیا بر حسب تجربه ای که از سیستم آنلاین مدارس و دانشگاهشون دارن از کلاس آنلاین بیزارن، چرا؟ چون برای اونا کلاس آنلاین یعنی ویدیو کال تو واتس اپ یا شاد و نهایتاً اسکای روم که طبق تجربه خودتون هیچکدوم چنگی به دل نمیزنه و شما اگه به خود مارک زاکر برگ(مدیر واتس اپ)بگی تو پلتفرم شما دارن کلاس آنلاین برگزار میکنن ، خندش میگیره؛ پس واتس اپ یا این مدل نرم افزارها برای کلاس آنلاین به هیچ عنوان مناسب نیست ، پس وقتی میگیم کلاس آنلاین منظورمون نرم افزارای پیام رسان نیست بلکه داریم از یک شبکه قدرتمند کلاس آنلاین حرف می‌زنیم که انگار تو خود کلاس نشستی و داری با معلم و همکلاسیات کاملاً زنده وقتتو به بهترین شیوه ممکن میگذرونی.

آنلاین بودن کلاس برای درسی مثل شیمی یه مزیت خیلی بزرگ محسوب میشه!!

میدونید چرا؟! چون شیمی درسیه که پر از مفاهیم انتزاعی ریز و درشته. برای این که بتونید این مفاهیم و پدیده ها رو یاد بگیرید، توی فهمش دچار سوءتفاهم نشید و این مطالب خیلی خوب توی ذهنتون موندگار بشن، باید از حافظه بصریتون کمک بگیرید. یعنی باید برای هر مطلب مثال های بصری ببینید تا اون مفهوم  خیلی خوب توی ذهن شما جا خوش کنه.

توی کلاس آنلاین -البته کلاس انلاینی که داره توی بهترین پلتفرم اختصاصی و با امکانات کامل برگزار میشه- مدرس به راحتی میتونه هر فایل بصری رو به شما نشون بده و از این بابت هیچ محدودیتی وجود نداره.

این که ما آدما با عناصر بصری ارتباط بیشتری برقرار میکنیم یه دلیل خیلی جالب داره. قدرتمند ترین قابلیت حسی همه انسان ها بیناییه. بیشتر گیرنده های حسی ما مربوط به حس بینایی هستن و قسمت اعظم مغز ما هم به پردازش حس بینایی اختصاص پیدا کرده. پس کاملا طبیعیه که عناصر بصری نقش پررنگی توی یادگیری ما داشته باشن و حالا کلاس شیمی کنکور باشگاه اومند کاملا منطبق با سبک یادگیری ذهنی هر اومندی اون رو به هدفش میرسونه! 💜

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف تدریس شیمی کنکور را به شما نشان می دهد. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، تدریس شیمی کنکور را به شما هدیه می دهند و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به قبولی شیمی کنکور را در اختیار شما می گذارند. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه تدریس شیمی کنکور را به شما منتقل خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیرید، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می توانید برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه در رشته مورد نظر پیشرفت بیشتری داشته باشید می توانید از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنید برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کنید.

کلاس  آنلاین شیمی کنکور در باشگاه اومند

پادکست شیوه تدریس شیمی کنکور در باشگاه اومند

نمایش ویدیو درباره پادکست شیوه تدریس شیمی کنکور در باشگاه اومند
از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس شیمی کنکور

دوره و جلسه رایگان کلاس کنکور

خب بریم سراغ مزیت ها

1_اولاً باید به این نکته واقف باشید که آموزش آنلاین با بیماری به وجود نیومده که بخواد با برگشتن شرایط به حالت عادی از بین بره ، پس این تصور که الان چون اوضاع بهتر شده پس قراره آموزش آنلاین کمرنگ بشه، بدون شک اشتباهه،

#اومندی_ها توجه کنید ؛ آنلاین شدن یا آنلاین بودن در هر زمینه ای که وارد شده دیگه خارج نشده .

مثلاً شما انتخاب رشته‌های دانشگاهی ببین ، آنلاین شدن ، انتخاب واحد رو نگاه کن ، آیا بعد از گذر زمان کسی پشیمون شد و قضیه رو  به حالت اول برگردوند؟خیر .

چرا ؟ چون تمام جهان داره به این سمت کشیده میشه و تو چه بخوای چه نخوای توی این ماتریکس محکوم به همرنگ شدن با ورژن جدید دنیا هستی.

 لذا موندگاری این فضا اصلا جای بحثی نداره و افرادی که تونستن باهاش ارتباط بگیرن و کارشون رو راه بندازن 10 پله جلو تر از عزیزانی هستن که همچنان کلاسای حضوریشون رو دنبال میکنن، چون در نهایت همین عزیزان مجبورن به آنلاین شدن  رو بیارن و در این لحظه قطعاً کسی که تو این روش قدیمی تره ، آگاه تر و کار بلد تر شده پس قطعاً حریف قدریه و نمیشه راحت بهش رسید .

2_ اما مهم ترین و ارزشمند ترین مزیت فضای آنلاین؛ از بین رفتن محدودیت های جغرافیایی.

 همونطور که یکم پیش خدمتتون عرض کردم یکی از مهم ترین ویژگی های فضای آنلاین ارتباط راحت تر و بدون دردسر با اساتید و مجموعه های حرفه ای، با استاندارد های کشوری یا جهانی در سطح کشور یا حتی دنیاست.

قدیما(در واقع همین قبل از پاندمی کرونا) شما برای یادگیری هر چیزی(چه مهارت های پایه یا هنری یا فنی چه دروس مختلف تحصیلی چه زبان های خارجه و…) باید به موجودی و ظرفیت منطقه یا شهرستان خودتون، اکتفا میکردید. هر کسی هم به میزان همون معلومات و دانسته های اساتیدش، رشد میکرد و آموزش میدید. حتی اواخر(سال ۹۴ تا ۹۷ مثلا) سطح رقابت یا آموزش مهارت ها بالا رفته بود و در حق خیلی ها بی انصافی میشد. چند تا مثال بزنم یکی تحصیلی-رقابتی و یکی هم آموزشی-مهارتی؛ مثلا در کنکور ها سطح سوالات و رقابت هی بالا تر میرفت و افرادی که در پایتخت یا کلان شهر ها زندگی میکردن، به مراتب در اون رقابت دست بالا رو داشتن و سایر افراد هم دست پایین رو. (زیاد هم شنیده بودید اون موقع ها که آره امکانات فلان شهر یا فلان منطقه ی تهران مثلا، از ما بیشتره بخاطر همین اون ها شانس بیشتری دارن) یا مثلا مهارت مدرنی رو میخواستید آموزش ببینید اما در شهرستان شما یا منطقه ای از تهران که زندگی میکردید، پیدا نمیشد و باید مسافتی رو طی میکردید تا بتونید صرفا اون مهارت رو آموزش ببینید!! یا حتی مثلا در خود تهران یا کلان شهر ها، آلودگی هوا پیش میومد و خیلی ها از آموزش دیدن عقب میفتادن(خلاصه داستانی بود😄)

اما بعد از کرونا و جا افتادن  فضای آنلاین دیگه شما صرفا با چند تا کلیک با بهترین اساتید کشوری، بدون در نظر گرفتن مکان زندگیتون، کار میکنید. در واقع شما دیگه این دغدغه رو ندارید که ، وای استاد فلانی توی شهر یا منطقه ی ما نیست، منطقه خیلی دوریه یا توی این محل یا شهرستان، اصلا استاد مد نظر من پیدا نمیشه یا مثلا چی میشد استاد فلانی از انگلستان یا استاد بهمانی که سرش خیلی شلوغه از فلان منطقه تهران، به من آموزش میدادن! با خیال راحت با چندتا کلیک میتونی بهترینارو واسه خودت سوا کنی.

دیگه تموم شد دورانی که بگن نههه من به فلان مجموعه یا استاد دسترسی ندارم یا نه امکاناتم خوب نبود و از این حرفا! چاره اش صرفا دو تا کلیکه!!

3_حالا شاید یه عده همچنان بگن نه ما حضوری بهتر یاد میگیریم، و آموزش آنلاین کلاس شیمی کنکور خوب نیست(مثل اون موقع که تازه اتومبیل اختراع شده بود مردم میگفتن نه بابا اسب بهتره همیشه هست این تیکه آهن چیه😂😂) خوب این مگه اشکالی داره کسی حضوری رو ترجیح بده؟؟ خیر اما دنباله متن رو بخون شاید بفهمی چرا ما موافق کلاس حضوری توی این شرایط مدرن فعلی نیستیم….

تدریس شیمی کنکور
تدریس شیمی کنکور

ببینید، این یه حقیقت انکار ناپذیره که فضای آنلاین جا افتاده ، راحت بگم از هر ده نفر چهار نفر دیگه داره از کلاس آنلاین استفاده میکنه، خوب اونوقت چی میشه؟؟؟ هیچی، شما  رقیب ها و دیگر همسن هاتون رو میبینید که توی این فضای آنلاین دارن آموزش میبینن

خوب ببینیم مگه چه اتفاقی میفته؟

چه سوال خوب و بجایی واقعاً😄؛ رقبا و هم هدف های  شما دارن با تکنیک ها و استانداردهای روز دنیا رشد میکنن و مهارت های بیشتری برای ارائه یاد میگیرن و قطعاً چند پله جلوتر از شما خودشون رو قرار میدن. در واقع اونی که کلاس حضوری رو ترجیح میده،  داره به امکانات محله و اطراف  خودش اکتفا میکنه و کلی وقت و هزینه رفت و آمد رو به جون میخره !  همچین فردی نباید انتظار داشته باشه که بتونه با همه رقابت کنه. چرا؟؟ چون گفتیم آقا جان این یه حقیقتهههه وقتی محدود نباشی به چند تا اسم و منطقه ی خاص، خوب مسلما دستت باز تره برای انتخاب استاد، نیازی نیست تو خودت رو با جغرافیا و منطقه ای که در اون هستی وفق بدی و بگی خوب دیگه چاره چیه استاد فلانی هست، حالا درسته به پای بهترین اساتید فلان منطقه یا شهر نمیرسه  اما بالاخره تنها کسیه که تو منطقه ی ما حرف اول رو میزنه!!! تموم شد اون دوران…(پس لطفاً عقب نمون و نذار این حس رو تجربه کنی که به شدت چندش اوره،(از ما گفتن بود ))

پس به این نتیجه میرسیم کلاسای آنلاین مثل ویروس میمونن اگه تو استفاده نکنی، رقبا میان استفاده میکنن و سطحشون بالا تر میره به همون نسبت سطح رقابتی بالا تر میره و کلا داستانی میشه ، کلا این ویروس آنلاین شدن وقتی میاد هر موجودی رو گرفتار میکنه شاید سرعت همه گیر شدنش شمارو متحیر نکنه ولی مطمئن باشید چند مدت دیگه از دیدن نتیجه مغزتون سوت میکشه.

پس فکر میکنم الان تا حدودی میدونید که چرا آنلاین بیش از حد خوبه ؛خلاصش میشه ، کیفیت بالاتر ، استانداردهای جهانی ، صرفه‌جویی در تایم و هزینه‌های اضافی و…

فکر میکنم دیگه لازم نیست بگم که هر کلاس حضوری به اندازه 3تا کلاس آنلاین ازشما تایم میگیره، چجوری ؟فکر کن یه کلاس رزرو کردی از 1شب قبل درگیر این میشی که کی بیدارشم ،کی آماده شم ،کی راه بیفتم ، با کی برم ،با چی برم ،فضای اونجا که میرم چطوره آیا میتونم باهاش ارتباط بگیرم و مغزمو آزاد کنم ، که بتونم چیزی یاد بگیرم اصلا؟ می‌بینید حتی فکر کردن بهش هم خسته کننده است ولی هنوز یه سریا بیخیال نمیشن، البته اومند برای همه آرزوی موفقیت میکنه حالا به هر شیوه ای که دارن آموزش میبینن .

در میان این همه هیاهو از بحث پررنگ هزینه ها نگذریم که ماشالله این روزا سر به فلک کشیده و توی این دوره زمونه همه جا سرگردنه محسوب میشه .

توی این شرایط باید زرنگ باشی ؛ تا هم بتونی پس انداز کنی ، هم مهارت کسب کنی هم کار رویاییتو باهاش بسازی پس خداروشکر فضای آنلاین به موقع وارد عمل شد تا بیشتر هزینه های اضافی رو حذف کنه خیلی جاها شما میبینید که هزینه یک دوره عمومی کامل تو فضای مجازی با دو جلسه کلاس حضوری برابری می‌کنه پس چرا نیایم و از فرصت  استفاده نکنیم ، تک تک ماها پتانسیل بهترین شدن و داریم فقط کافیه فکرت رو به کار بندازی.

در ادامه باید به این نکته مهم اشاره کنم که فضای آنلاین فرصت فکر کردن رو به استاد میده

یعنی چی ؟یعنی مدرسِ شما حوصله و وقت بیشتری برای تمرکز و پیش بردن کلاس با مدل شما داره چیزی که در کلاس حضوری نمی‌تونید پیداش کنید ولی در فضای آنلاین معلم در مکانی که هست تمام منابع رو آماده کرده و در شرایطی کاملاً مطلوب چه از لحاظ فیزیکی چه روحی شما رو هندل می‌کنه.

ما در قرنی زندگی میکنم که باید به تکنولوژی تن بدیم و تکنولوژی در اینجا کلاسای آنلاین رو به ما معرفی کرده پس مطمئن باشید مثل هرچیز دیگه ای که آنلاین شد ، (از خرید کارت شارژ بگیر تا انتخاب رشته کنکور، آموزش آنلاین هم از این قاعده جدا نیست و روز به روز قوی تر پیدا میشه).

تعداد سوالات شیمی و مدت پاسخگویی

تعداد سوالات شیمی در کنکور ریاضی ۳۰ تا هست که در مدت ۳۰ دقیقه باید بهش پاسخ بدید. این تعداد در کنکور تجربی ۳۵ هست و در زمان ۳۷ دقیقه میتونید بهش پاسخ بدید.

سوالات شیمی در کنکور ریاضی ۱۴۰۱ و کنکور ریاضی ۱۴۰۱ در یک دفترچه جداگانه همراه با سوالات فیزیک ارائه میشه.

پس نتیجه میگیریم که مدیریت زمان تو درس شیمی کنکور خیلی مهمه و تقویت مهارت مدیریت زمان باید یکی از محور های اصلی شما در یادگیری و تست زنی درس شیمی باشه.

بودجه بندی شیمی کنکور

بودجه بندی دروس در کنکور های سال های مختلف متفاوته و همواره یک میزان دقیق و معین وجود نداره. اما براساس میانگین کنکور های گذشته میشه گفت که حدود ۴۰درصد از شیمی کنکور از مباحث پایه یازدهم طرح میشه. بعد از اون حدود ۳۵ تا ۳۸ درصد از مباحث به پایه دوازدهم و حدود ۲۰ درصد هم به پایه دهم اختصاص داره.

نکته قابل توجه اینه که مباحث پایه دهم مباحث پایه ای هستن و سوالات این قسمت اغلب بصورت ترکیب شده با بقیه مباحث طرح میشه. سوالات مستقیمی که از دهم طرح میشن اغلب مربوط به فصل ۳ دهم و مسائل استوکیومتری هستن.

اهمیت بخش های حفظی شیمی کنکور

یکی از سوالاتی که خیلی پرسیده میشه اینه که مباحث حفظیاتی چقدر از سوالات شیمی کنکور رو به خودش اختصاص میده؟ تقریباً میتونیم بگیم که 50 درصد سوالات یعنی حدود 17 تا 18 سوال کنکور شیمی مربوط به مباحث حفظی اونه که البته نباید این رو هم فراموش کنیم که یک وقت هایی مفاهیم و مسائل با هم ترکیب میشن و مفاهیم حفظی به صورت تکی پرسیده نمیشن!

لازمه بدونید که در بین همه پایه ها، پایه دهم بیشترین مطالب حفظی شیمی کنکور رو به خودش اختصاص میده. پس وقتی شما در کلاس شیمی کنکور شرکت میکنید باید سعی کنید که مفاهیم فصول مختلف کتاب شیمی دهم رو به خوبی درک کنید تا حدود 6 الی 9 سوال حفظی این پایه رو عین آب خوردن پاسخ بدید!🤩

روش مطالعه اصولی درس شیمی

قبل از این که بخواید درس شیمی رو به درستی مطالعه کنید، باید به درستی ماهیتش رو درک کنید. درس شیمی شامل مباحث حفظی، مفهومی و محاسباتی (مسئله های شیمی) هست. مباحث این درس در عین گستردگی، ارتباط تنگاتنگی باهم دارن و یادگیری همه مباحث شیمی در اولین مرحله تدریس شیمی کنکور ممکن نیست. پس به یاد داشته باشید که یادگیری مباحث شیمی و تسلط به اونا بدون داشتن صبر و حوصله ممکن نیست! 😉

در ادامه چند مورد از مهم ترین نکات خوندن درس شیمی رو براتون توضیح میدیم:

 • هیچ وقت از کتاب درسی غافل نشید! یادتون باشه که هیچ کتاب تست و جزوه ای جای کتاب درسی رو نمی گیره. پس همیشه توی یادگیری شیمی خوندن دقیق کتاب درسی رو فراموش نکنید تا کم کم بتونید نکته های پنهان رو از دل متن، جدول ها، نمودار ها و اشکال و تصاویر کتاب درسی بیرون بیارید.
 • موقع خوندن شیمی کاغذ و قلم داشته باشید و مطالب رو موقع یادگیری روی کاغذ تمرین کنید و حتی دسته بندی کنید. این کار به ویژه توی مراحل اولیه یادگیری خیلی به شما کمک میکنه؛ چون به ذهنتون نظم میده و مطالب سر جای خودشون توی ذهن شما می شینن!
 • توی کتاب درسی نکات مهم رو به شیوه خودتون بُلد کنید. اگر قسمتی از کتاب نکته پنهانی رو توی دل خودش داره و شما متوجهش شدین، حتما کنار همون قسمت نکته پنهانش رو بنویسین. میتونید دسته بندی مطالب حفظی یا مفهومی رو هم توی کتابتون بنویسید. البته دقت کنید که کتابتون رو پر از نکته تستی و کنکوری نکنید یا اون رو به یک جزوه شلوغ تبدیل نکنید! بلکه صرفا از حاشیه نویسی استفاده کنید و نکاتی که توی مرور سریع کمک کننده هستن رو بنویسید.
 • از خلاصه نویسی اصلا غافل نشید! درس شیمی به مرور کردن های زیادی نیاز داره و شما برای این که بتونید حجم زیادی از مطالب به هم پیوسته رو در مدت کوتاهی مرور کنید حتما باید خلاصه نویسی داشته باشید.

روش های یادگیری جدول تناوبی درس شیمی

جدول تناوبی عناصر یکی از مواردیه که در کلاس های شیمی کنکور هم خیلی بهش پرداخته میشه، چون شما برای جواب دادن به سوالات مفهومی و برخی از مسائل شیمی باید موقعیت عناصر و عدد اتمی اون ها رو بلد باشید. پس چشم از این قسمت برندارید تا با چند تا ترفند بهتون یاد بدیم که چجوری این جدول رو از بر بشید که حتی خود مندلیف هم انگشت به دهن بمونه!😉

 • خسته نشدن از تکرار و تمرین این جدول

خب حالا این تکرار و تمرین باید چجوری باشه تا شما بتونید این جدول مندلیف که آموزشش حتی گاهی در کلاس های تدریس شیمی کنکور هم چندان راحت نیست را از بر بشید؟ بیاین تا بهتون بگیم:👇🏻

 1. حفظ این جدول رو به لقمه های کوچک کوچک تبدیل کنید و هر بار 5 عدد از اون ها رو حفظ کنید!
 2. برای این که یادگیری فعالی داشته باشید، عناصر رو با صدای بلند بخونید.
 3. برای این که این جدول رو راحت تر حفظ کنید، به جای این که مثلاً عناصر رو 3 ساعت پشت سر هم بخونید، مطالعه تون رو به 3 بازه 1 ساعتی تبدیل کنید!
 4. برای این که تکرار و تمرینتون موثر واقع بشه، سعی کنید ارتباطی مابین آموخته جدید و قدیمتون برقرار کنید. مثلاً میتونید از تکنیک کد گذاری استفاده کنید.
 • کمک گرفتن از حروف اختصاری و رمز گذاری

یک روش دیگه که در کنار کلاس های شیمی کنکور میتونه به شما در یادگیری بهتر جدول تناوبی کمک کنه، اینه که دست به دامن حروف اختصاری و رمز گذاری بشید! یعنی چی؟ دنبالمون بیاین تا بهتون بگیم:👇

خب توی این روش شما باید با کمک حروف اول عناصر، عبارات یا جملاتی بسازید که باعث بشن عناصر در ذهنتون حک بشن! این کارو هم به صورت انگلیسی و هم به صورت فارسی میتونید انجام بدید. مثلاً اگه قراره عناصر Ra، Ba، Sr، Ca، Mg، Be رو حفظ کنید، میتونید از عبارت “بی مغازه، کار سرویس با رامین” استفاده کنید. البته یادتون باشه که برای ساخت عبارات باید از ذهن خلاق خودتون کمک بگیرید، چون اگه قرار باشه از نسخه کس دیگه ای تقلید کنید، حفظ کردنشون براتون سخت میشه و احتمال فراموشیشون چند برابر!

 • استفاده از تصویر سازی برای به خاطرسپاری بهتر عناصر

از اونجایی که دونستن عدد اتمی برخی عناصر مثل گازهای نجیب برای حل مسائل و نوشتن آرایش الکترونی اون ها در کلاس های تدریس شیمی کنکور و جلسه آزمون مهمه، پس شما میتونید دست به دامن تصویرسازی بشید تا بتونید از پس یادگیری ویژگی های یک عنصر بربیاید؛ چرا که استفاده از حافظه تصویری تاثیر بیشتری در یادگیری شما داره. بنابراین شما میتونید مثلاً برای یادگیری ویژگی های هلیوم از تصویر یک بادکنک هلیومی استفاده کنید، یا مثلاً ویژگی های نئون رو به کمک عکس یک لامپ نئون تصویرسازی کنید تا در ذهنتون حک بشن!

روش های مرور مباحث حفظی و مسائل شیمی کنکور

همون طور که میدونید همیشه تکرار و مرور مطالب میتونه معجزه ای کنه که از هیچ کلاس شیمی کنکوری به تنهایی برنمیاد! پس بیاین با هم ببینیم چطوری باید مباحث حفظی و مسائل شیمی کنکور رو مرور کنیم تا در این درس خوش بدرخشیم!

 • مرور مباحث حفظی و مفهومی شیمی کنکور

بهترین کاری که برای مرور مطالب حفظی و مفهومی درس شیمی میتونید انجام بدید اینه که به سراغ خلاصه نویسی هاتون برید و نکات مهمی که در حین مطالعه و تست زنی نوشتید رو مرور کنید تا درصد یادآوری مفاهیم در جلسه کنکور رو افزایش بدید. ضمناً یادتون باشه که واسه زدن تست های مروری بهتره که تست های سال های قبل کنکور یا تست های آزمون های آزمایشی معتبر رو حل کنید!

 • مرور مسائل شیمی کنکور

مرور مسائل شیمی مثل مرور مسائل فیزیک میمونه! یعنی شما باید انواع و اقسام تست های مسائل شیمی رو در برنامه مروریتون بگنجونید تا ذهنتون مثل یک دونده حرفه ای آمادگی پیدا کنه! به علاوه توصیه میشه که بخشی از مرور مسائل شیمی رو به اشکالاتی که در آزمون های آزمایشی داشتید اختصاص بدید! مثلاً فرض کنید که شما در یک آزمون آزمایشی شرکت کردید و نتونستید از پس مسائل استوکیومتری اون بربیاید! بنابراین سعی کنید که مرور مسائل استوکیومتری رو در برنامه مروری خودتون جا بدید تا دوباره با همون چالش ها برخورد نکنید!

پس چطور درصد شیمی رو بالا ببریم؟

اگه دلتون میخواد درصد بالایی از سوالات شیمی رو پاسخ بدید، باید علاوه بر شرکت در کلاس های تدریس آنلاین شیمی کنکور، موارد زیر رو هم جدی بگیرید:👇

1- اگه هنوز به محتوای کتاب درسیت مسلط نشدی، نباید به سراغ تست زنی بری چون در این صورت بدتر سردرگم میشی و مطالب رو به خوبی یاد نمیگیری!

2- بعد از این که مطالب کتاب درسی رو به خوبی مطالعه کردید و خلاصه نویسی هاتون رو انجام دادید، باید به سراغ حل تمرین های کتاب برید و اون ها رو هم فوت آب بشید!

3- حالا وقتی خیالتون از بابت یادگیری کامل متن کتاب درسی و تمرین های اون راحت شد، میتونید تست های کنکورهای سال های قبل و تست های تالیفی معتبر رو حل کنید.

4- مرور هم که دیگه خودتون بهتر میدونید که جز لاینفک موفقیته!😉 پس مرور یادداشت ها و نکات تست هایی که زدید رو هم فراموش نکنید تا بتونید درصد بالایی از سوالات شیمی کنکور رو جواب بدید.

تدریس شیمی کنکور
از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس شیمی کنکور

دوره و جلسه رایگان کلاس کنکور

تدریس صفر تا صد شیمی کنکور

فرقی نداره که شما در چه سطحی از شیمی کنکور قرار دارید. اگر هنوز هم در پایه ای ترین مباحث مثل ساختار لوویس مشکل دارید یا تست های جورواجور استوکیومتری سردرگمتون میکنه، دیگه غصه‌شو نخورید. چون این آموزش های کاربر محور بطور اختصاصی برای شما هستن که صفر تا صد شیمی رو با توجه به خودتون و سبک یادگیریتون بهتون آموزش بدن.

اگر یکی دو پله بالاتر هستین و تست های ترموشیمی و سینتیک (در یازدهم) و تعادل و اسید و باز (در دوازدهم) رو حریفید؛ اما تو تست های ترکیبی شکست میخورید بازهم نگران نباشید! چون شما هم میتونید از یه آموزش شیمی شخصی سازی شده که مناسب با پایه خودتون هست استفاده کنید و به نقطه ضعفتون غلبه کنید.

صفر یک نفر از همون مباحث دهم مثل استوکیومتری و ساختار لوییس هست و صفر یک نفر دیگه تست های ترکیبی از چالشی ترین مباحث شیمی کنکور!! بنابراین درجه صفر و صد آموزش رو شما تعیین میکنید و هرکس بدون اتلاف وقت از صفر خودش شروع به یادگیری میکنه😍

تا حالا شنیدین که به شیمی میگن علم مرکزی؟!

 فکر کنم هممون می‌دونیم که علم هایی مثل زیست شناسی،فیزیک و زمین شناسی علومی هستن که درباره‌ی محیط اطراف ما حرف میزنن. حالا ما برای اینکه درک بهتری از محیط پیرامونمون داشته باشیم، نیاز به یه شاخه‌ی مهمی از علم داریم که این رشته ها رو به هم دیگه مرتبط کنه. شیمی علمیه که اینجا بهمون کمک میکنه تا بتونیم اطلاعات این شاخه ها رو کنار هم بذاریم و به یه تصویر خفن از دنیای اطرافمون برسیم! شیمی کمکمون میکنه که مسئله هارو حل کنیم، براشون استدلال بیاریم، و یه تصویر عینی از دنیای اطراف توی ذهنمون بسازیم. حالا اومند با تدریس شیمی کنکور کنارتونه تا دید شما رو نسبت به مباحث این علم جذاب باز کنه.💜

تازه میدونستید که شیمی توی آشپزی هم کاربرد داره؟ مثلاً وقتی گوشت یا سبزیجات دارن پخته میشن، در واقع هر کدوم دارن یک واکنش شیمیایی رو به سرانجام میرسونن! یا مثلاً وقتی آرد، تخم مرغ، پودر کیک و … رو با هم ترکیب میکنید و توی فر میذارید تا پف کنه و دلتون رو ببره، در واقع مثل اینه که دارید یک آزمایش شیمی انجام میدید! قطعاً یک درسی که باعث میشه ما هر روز دلمون رو صابون بزنیم که قراره یک عالمه خوراکی های خوشمزه نوش جان کنیم، میتونه مثل عسل شیرین باشه! پس اگه میخواید از این درس نتیجه خوبی بگیرید فقط کافیه که کنار شرکت در کلاس های شیمی کنکور، خودتون هم ذوق و شوق داشته باشید و شیمی رو با زندگیتون پیوند بزنید!

اگر هم دوست داشتین راجع به کاربردهای درس شیمی در آشپزی بیشتر بدونید، کافیه که روی لینک این مقاله بزنید و این مطلب رو مطالعه کنید.

مجموعاً سعی کردیم در باشگاه اومند متفاوت ترین شیوه ی کلاس شیمی کنکور رو فراهم بیاریم.

لازم به ذکره که بگم باشگاه اومند علاوه  بر تمام  مباحثی که گفتیم پشتیبانی بسیاری قوی هم داره. با تماس هفتگی کنترل کیفیت کلاس های شما رو میسنجن و علاوه بر اون هم قبل کلاس هم هنگام کلاس هوای شمارو دارن تا به موقع وارد کلاستون بشید، اصلا احساس تنهایی و فاصله افتادن بین کلاس هاتون رو نکنید و به راحتی پلی هستن بین شما و متخصصینتون،و به شیوه ی منظمی، تکالیف شما رو مدیریت میکنن.با تدریس شیمی کنکور در باشگاه اومند،میتونید احساس کنید که  به بهترین شیوه  آموزش میبینید و به هدفتون نزدیک میشید. هرچند همینکه دارید آماده میشید برای شرکت در کنکور،و همینکه اراده کردین که یک هدفی در زندگیتون داشته باشید و براش تلاش بکنید، از این اوقاتی که خداوند بهتون داده به بهترین شیوه استفاده کنید و برای پیشرفت در زمینه ی هدفتون وقت بذارید ،مطمئن باشید بسیار ارزشمنده و به زودی نتیجه اش رو در زندگیتون میبینید.اون زمانی که ببینید آرزوهای شما دارن به حقیقت میپیوندن،اون زمانی که میبینید روی شما حساب میشه،اون زمانی که میبینید اون زندگی که شب ها هنگام خواب بهش فکر میکردین داره برای شما محقق میشه،بابت این روزا،بابت این زحمتا از خودتون تشکر میکنید و شک نکنید که ارزشمندتر از تمام این مسائل و کلاس ها همین اراده و پشتکار شماست.

انشالله که تا به انتها همینطوری بمونید.

قوی برید رو به جلو

پادکست نحوه برگزاری کلاس شیمی کنکور در باشگاه اومند

نمایش ویدیو درباره پادکست نحوه برگزاری کلاس شیمی کنکور در باشگاه اومند

سوالات متداول

برای مسئله حل کردن باید در قدم اول به مبحث مربوطه کاملا مسلط بشید و در قدم دوم پیش نیاز ها و مهارت های لازم، مثل موازنه و محاسبات ریاضی، رو بلد باشید.

از اونجایی که مباحث شیمی گسترده و متنوعن اما در عین حال منسجم و مرتبطن، انواع یادداشت برداری ها، با توجه به سطح تحصیلی و نیاز خودتون، خیلی به شما کمک میکنه.

اومند با آموزش دادن شیمی به سبک یادگیری مخصوص به خودتون و همچنین آموزش تکنیک های لازم، شما رو مجددا با جذابیت های درس شیمی آشنا میکنه!

در نهایت ما سعی کردیم بهترین شیوه برای تدریس شیمی کنکور در اختیار شما قرار بدیم. ممنون که تا به اینجای کار مقاله رو خوندید.

حتما در جلسه توجیهی رایگان باشگاه اومند شرکت کنید تا اطلاعات تکمیلی رو داشته باشید و بدونید که در باشگاه در زمینه کلاس آنلاین شیمی کنکور چی میگذره و علاوه بر اون برای کسب اطلاعات بیشتر هم میتونید با شماره‌

 ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ 

داخلی یک تماس بگیرید

معطل نکنید و یه آرزو کنید💜

کلاس شیمی کنکور
از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس شیمی کنکور

دوره و جلسه رایگان کلاس کنکور

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.