0
logo
0

فروشگاه اومند

شما در فروشگاه اومند تمام دوره­‌های آموزشی اومند را به صورت یک­جا می­‌بینید. اگر دوره موردنظر شما در فروشگاه موجود نبود، فقط کافیست با ما تماس بگیرید و درخواست دوره جدید دهید.😉 شما می‌توانید در صفحه “مجوزها و افتخارات اومند” به اعتبار خلاقانه‌ترین مرجع آموزش آنلاین پی ببرید. همچنین می‌توانید در صفحه “درباره باشگاه” به‌طور کامل با نحوه کار باشگاه اومند آشنا شوید و جواب سوالات خود را بگیرید.

تمامی دوره های باشگاه اومند به صورت جلسه “آنلاین” و به صورت “خصوصی” برگزار می‌شوند. در باشگاه اومند چیزی به نام پکیج آفلاین، ویدیو از قبل ضبط شده، کلاس آنلاین عمومی (که شباهت خاصی به لایو اینستاگرام دارد!) و … وجود ندارد. چرا؟! چون سبک آموزشی باشگاه اومند با تمام سبک هایی که تاکنون دیده­اید یک تفاوت بزرگ دارد:

آموزش های اومند “کاربرمحور” هستند. 💥 این آموزش ها از قبل ضبط و برنامه ریزی نشده‌اند. در اومند به جای این که کاربر مجبور باشد خود را با استاد و شیوه آموزشی وفق دهد، تمام خدمات آموزشی رنگ هدف او را به خود می­‌گیرند. اینجا هر کاربر براساس سن، هدف و سبک یادگیری خود آموزش می بیند. مثلا کلاس زبان انگلیسی برای فردی که هدفش پیشرفت در شغل وکالت است با فردی که هدف مدرس زبان شدن را دارد، کاملا متفاوت است.

باید بدانید که اگر از خدمات مختلف اومند استفاده می‌کنید این خدمات همه با هم هماهنگ هستند و به موازات هم پیش می‌روند. زیرا شما در همان ابتدای ورود به باشگاه اومند، صاحب یک پرونده آموزشی می‌شوید. در همان ابتدای ورود آنالیز می‌شوید و تمام ویژگی‌های شما در این پرونده ثبت می‌شود. علاوه بر این، تمام فرآیند کلاس‌ها، پشتیبانی، مشاوره ها و روند پیشرفت شما توسط استاد، پشتیبان و کارشناس آموزشی نیز در این پرونده ثبت خواهد شد!

پشتیبانان پل ارتباطی شما با متخصصین هستند. آن‌ها به‌طور مرتب از شما گزارش کار می‌گیرند و به‌صورت هفتگی کیفیت کارهای شما را کنترل می‌کنند. همچنین شما در زمان های مشخص کارگاه های آنالیز دارید که کارشناسان آموزشی اومند روند پیشرفت شما را بررسی می‌کنند و کارنامه را برایتان تحلیل می‌کنند.😉✌🏻

از آنجایی که انواع خدمات تحصیلی، هنری، زبان­‌های خارجه، ورزشی و مهارتی در باشگاه اومند ارائه می‌شود، بعد از هدفگذاری نیازی ندارید که برای دریافت همه خدمات موردنظرتان به چندجای مختلف سر بزنید و چند روشه نمی‌شوید. این مهم ترین وجه تمایز اومند است… 💜🌠

درضمن، تمام خدمات اومند برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان ارائه می­شوند. بنابراین برای ثبت نام نهال زندگیتان در اومند، کافیست پکیج مخصوص کودکان را انتخاب کنید و یا با باشگاه تماس بگیرید.

در نهایت اومند:​

 از معتبر ترین، کامل ترین، تخصصی ترین و خلاقانه ترین مجموعه های آنلاین آموزشی در سراسر کشور است که به لطف پلتفرم آنلاین اختصاصی و قوی خودش می‌تواند بدون محدودیت جغرافیایی بالاترین خدمات استاندارد را به همه ی فارسی زبانان دنیا ارائه دهد!

یادتان باشد حتما یک آرزو کنید!

در نهایت اومند:​

 از معتبر ترین، کامل ترین، تخصصی ترین و خلاقانه ترین مجموعه های آنلاین آموزشی در سراسر کشوره! که به لطف پلتفرم آنلاین اختصاصی و بسیار قوی خودش میتونه بدون محدودیت جغرافیایی بالاترین استاندارد خدمات رو به همه ی فارسی زبانان دنیا ارائه بده!

یادتون نره حتما یه آرزو کنید!

خدمات روانشناختی و مشاوره‌ای باشگاه اومند شامل پکیج های زیر است:

  • پکیج هدفگذاری و تعیین مسیر
  • پکیج تقویتی
  • پکیج خلاقیت و پژوهش
  • پکیج مدیریت و کنترل

این پکیج ها، بدنه های اصلی مشاوره در باشگاه اومند هستند. از مهم ترین مواردی که در این مشاوره ها مطرح می شوند: 

استعدادیابی، شناسایی نقاط ضعف و قوت و هدفگذاری برای کاربر

کارگاه های تقویت تمرکز، انگیزه، اعتماد به نفس و دیگر مسائل روانشناختی

مدیریت و کنترل تمرکز، استرس، زمان‌بندی، مسائل شخصی و مسائل خانوادگی

خدمات روانشناختی به صورت جلسات زنده و تصویری در پلتفرم آنلاین و اختصاصی باشگاه اومند برگزار می شوند. کلیه مشاوره های تحصیلی از پایه اول ابتدایی تا پایه دوازدهم (مشاوره کنکور) و همچنین مشاوره های آزمون تیزهوشان در دسته خدمات تحصیلی قرار می گیرند.

در هر هفته یک جلسه 60 دقیقه ای و یک ارتباط تکمیلی مشاور با فاصله سه روز از جلسه صورت می گیرد. ارتباط تکمیلی جهت پیشبرد اهداف هفتگی و پیگیری شرایط کاربر انجام می‌شود.

پشتیبانی خدمات مشاوره شامل موارد زیر است:

  • پیگیری روز جلسه
  • گزارش کار های متعدد در هفته(طبق شرایط و برنامه ی کاربر) 
  • تماس هفتگی کنترل کیفیت

خدمات روانشناختی و مشاوره به نوین ترین شیوه در باشگاه اومند انجام می گیرند. کاربر علاوه بر موارد گفته شده، می تواند به صورت کوتاه مدت و بلند مدت نیز  مورد هدفگذاری قرار بگیرد.

کاربران بسته به مدت زمان پکیج (یکماهه، سه ماهه و شش ماه) می توانند از خدمات مختلفی از جمله همایش های موضوعی، اتاق های گفتگو، آزمون، آنالیز، رقابت و پرونده سازی علمی با توجه به شرایط خود بهره مند شوند.

خدمات از ماهانه تا سالانه قابلیت تهیه دارند.
در قسمت خدمات روانشناختی، اگر کاربر سه عدد از پکیج ها را (تقویتی، مدیریت و هدفگذاری)  با هم تهیه کند تمام جلسات او به صورت خصوصی و تک نفره برگزار خواهند شد. همچنین قیمت تمام شده هر سه پکیج با حدود ۳۰۰ هزار تومان تخفیف، با مبلغ ۹۴۸ هزار تومان، در دسترس خواهد بود.
در غیر این صورت و تهیه تکی پکیج ها، جلسات به صورت مشاوره نیمه خصوصی (۲ تا ۵ نفره با توجه به تعدد پکیج ها) برگزار خواهند شد.

شما از همان هفته اول درک خواهید کرد که اومند در ارائه خدمات روانشناختی به شدت علمی و بی نظیر است. 

کلاس های پیشروی یعنی:
پیشروی بر اساس کتاب های درسی در طول یک سال یا ترم تحصیلی

کلاس های رفع اشکال یعنی:
کلاس های کاربر محور که کاربر اشکالات خودش را مطرح می‌کند و متخصصین باشگاه برای او رفع اشکال انجام می دهند.

کلاس های پیشرفته یعنی:
تدریسی فراتر از کتاب و مدرسه به طور اختصاصی و با توجه به شرایط آموزشی و هدف کاربران 

 

کلاس های مهارتی تحصیلی یعنی:
آموزش مهارت های متناسب با شغل آینده هر کاربر در دروس مختلف(مثلا در رشته ریاضی آموزش محاسبات سریع، در رشته ادبیات، آموزش اوزان شعری)

کلاس های تکنیک مطالعاتی و تست زنی یعنی:
کارگاه های آموزش شیوه های تست زنی و مطالعه هر درس به طور اختصاصی متناسب با شرایط آموزشی هر کاربر. کلاس های آمادگی برای آزمون تیزهوشان نیز در این قسمت قرار می گیرند.

کلاس های کنکور یعنی:
شیوه ای متفاوت و اختصاصی برای برگزاری کلاس های آنلاین کنکور، که قطعا هر کنکوری به آن نیاز دارد! این محصول صفر تا صد کلاس کنکور هر درس و رشته ای را پوشش می دهد. شما میتونید به تعداد درس های مورد نیازتان، این کلاس را خریداری بکنید و تا روز کنکور از آن ها استفاده کنید. در هر زمان از ترم تحصیلی که باشید، این کلاس متناسب با زمان و شرایط شما برایتان شخصی سازی خواهد شد!

کلاس های اومند به صورت خصوصی(تک نفره) برگزار می شوند؛ زیرا شرایط کاربرمحور و اختصاصی کلاس ها این موضوع را ایجاب می کند. باشگاه اومند همواره به تدریس بر اساس کاربر و شرایط او تاکید دارد.

حداقل مدت هر کلاس(یعنی کلاس های ماهانه) ۴ جلسه می باشد. کاربر میتواند در صورت نیاز تعداد جلسات خودش در ماه را  افزایش دهد.

💫در صورت تهیه کلاس های سه ماهه و بالاتر، پشتیبانی رایگان برای تکالیف و کنترل کیفیت به کاربر ارائه می شود!

💫در اومند کلاس ها بر اساس شرایط و شخصیت آموزشی کاربران برگزار می شوند. پس در ابتدا باشگاه برای هر کاربر اهداف،نقاط ضعف و قوت را مشخص می کند و هر متخصص پس از پایان جلسه، ارزشیابی تمام کاربران را به پشتیبان ها تحویل می دهد.

اومند بسیاری از زبان های دنیا را در این بخش به صورت تخصصی آموزش می دهد!

کلس های زبان خارجه از مبتدی تا پیشرفته بر اساس نیاز و اهداف کاربران تعریف می شوند.
مدت جلسات شرت ترم به صورت 4 هفته و هر هفته دو جلسه می باشد. مدت جلسات لانگ ترم به صورت 8 هفته و هر هفته دو جلسه می باشد.
خدمات زبان خارجه در اومند بسیار متفاوت ارائه می شود. در واقع از روتین کتابی و شیوه یکسان آموزشی بسیار فاصله دارد!!
آموزش زبان اینجا کاربر محور است. مثلا براساس هدف شغلی کاربر، کلاس هایش برنامه ریزی خواهند شد.

مثلا اگه کاربری در مسیر پزشک شدن قرار دارد (یا هر شغل و مسیر دیگری) به گونه ای به او زبان آموزش داده می شود که برای یک پزشک کاربردی باشد و این تفاوت اومند است!

انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی، دانمارکی، روسی، ژاپنی، چینی، کره ای، ترکی استانبولی و عربی زبان های تحت پوشش اومند هستند.

هنر های بصری شامل: عکاسی، تدوین، کارگردانی،فیلمنامه نویسی،نمایشنامه نویسی و تصویر سازی از مبتدی تا حرفه ای است.
هنر های مدرن شامل: آموزش موشن گرافیک، فتو شاپ، افتر افکت، ایندیزاین، ایلاستریتور و طراحی صحنه و جلوه های ویژه از مبتدی تا حرفه ای است.
هنر های تجسمی شامل: عروسک سازی،مجسمه سازی و فلسفه ی هنر از مبتدی تا حرفه ای است.
در زمینه هنر آکادمیک (رشته هنر دبیرستان و تدریس آن) به بخش خدمات تحصیلی و روانشناختی مراجعه کنید.
دوره های هنری در باشگاه اومند
به صورت ۸ جلسه در ماه(هر هفته دو جلسه) که مدت زمان هر جلسه 60 دقیقه است برگزار می شوند.

 مدت زمان هر جلسه دوره موسیقی بین ۴۵ تا 60 دقیقه است.
دوره مربوط به سینما نیز شامل ۴ جلسه ی سه ساعته است. (یک جلسه در هفته)
حداقل تعداد افراد حاضر در دوره ی سینما ۴ نفر و حداکثر ۹ نفر است.
هنر در باشگاه اومند معنی دیگری دارد!! تخصص و آموزش بر اساس اهداف و شرایط کاربر، یک رویه مدرن به آموزش های هنری اومند داده و آن ررا بسیار متفاوت کرده است. یعنی در تمام این دوره ها به تک تک شرایط و شخصیت آموزشی-هنری کاربر دقت می شود و راه های توسعه فردی و اجتماعی بر اساس هنر و مهارت ها به او کاملا آموزش داده می شود.

و اما تفاوت مهم اومند در آموزش مهارت های پایه:
هر مهارت در اومند بر اساس هدف و شرایط کاربر به او آموزش داده می شود. مثلا مهارت فن بیان در اومند با همان روتین کتابی و سخنوری و با سرفصل های یکسان و از قبل چیده شده دنبال نمی شود!به طور مثال اگر کاربر قصد دارد هدف شغلی وکالت را دنبال کند، فن بیان به گونه ای به او آموزش داده می شود که متناسب با نیاز های یک وکیل است! این وجه تمایز بارز اومند در آموزش مهارت هاست.

مهارت های توسعه فردی و اجتماعی بیشتر روی بهبود روابط اجتماعی، مثبت اندیشی، دستیابی به جایگاه علمی و شغلی، تقویت هوش  هیجانی و تقویت ابعاد وجودی متمرکز می شوند!
مهارت های پایه در باشگاه اومند
به صورت ۴ جلسه در ماه می باشند که زمان هر جلسه بین ۵۰ الی ۶۰ دقیقه است.

دوره های علمی-فنی-تحصیلی مربوط به دانش آموزان رشته کاردانش و فنی می شود که با توجه به رشته‌شان خدمات تحصیلی-فنی دریافت می کنند.
دوره طراحی وبسایت به دو صورت یک ماهه و سه ماهه خواهد بود.

دوره کد نویسی همان برنامه نویسی است که در چهار حوزه دسکتاپ، وب، موبایل و علم داده ارائه می شود.
دوره های سه گانه ایمنی-مکانیک-رباتیک دارای آموزش های تئوریک می باشند.

دوره های خدمات فنی و تکنولوژی به صورت 8 جلسه در ماه (دو جلسه در هفته) برگزار می شوند که هر جلسه بین 60 تا 90 دقیقه زمان دارد.

کلاس های آمادگی جسمانی شامل حرکات یوگا و ورزش های آمادگی جسمانی هستند.

کلاس های شطرنج از مبتدی تا سطح پیشرفته آموزش داده می شوند و کاربر می تواند خود را برای مسابقات کشوری و سپس بی المللی آماده کند.

هر دوره ماهانه تغذیه شامل ۴ ساعت مشاوره و برنامه ریزی می باشد(هفته ای یک جلسه یک ساعته)

در نظر گرفتن تمام جنبه های فردی در ارائه خدمات ورزشی و همچنین ارجاع به سایر بخش های آموزشی در صورت نیاز، از ویژگی های منحصر به فردِ خدمات ورزشی در باشگاه اومند محسوب می شود!

مهاجرت تحصیلی از خدماتی است که در باشگاه اومند به صورت تخصصی با یک تیم ماهر شامل وکلای رسمی و مشاورین مهاجرت انجام می گیرد.

مهاجرت در باشگاه اومند تمام رشته های تحصیلی و همچنین حرفه ها را شامل می شود.


مدیریت تفریحات شامل جلسات 45 دقیقه ای مشاوره در هفته است که غالبا با خدمات روانشناختی ادغام می شود و مکمل آن ها به حساب می آید. به همین دلیل خرید تکی آن توصیه نمی شود و ترکیبش با خدمات مشاوره ای بسیار تاثیر گذار تر خواهد بود.

اتاق های گفتگو بخشی از باشگاه اومند محسوب می شوند که در تمام زمینه ها تشکیل می شوند. در این اتاق ها کاربران و متخصصان شروع به تبادل نظر در زمینه ی موردنظرشان می کنند. 

موضوعات اتاق های گفت‌وگو آزاد هستند. به عنوان مثال زبان آموزان زبان فرانسوی می توانند درباره یک فیلم فرانسوی یا تجربه های مهاجرت به گفت‌وگو بپردازند. برای تهیه بلیط اتاق حتما از قبل با باشگاه تماس بگیرید تا اتاق های در حال انجام اطلاع پیدا کنید.

 لازم به ذکر است که این بلیط ها صرفا برای افرادی قابل تهیه است که پکیج آن خدمت مربوطه را از قبل خریداری کرده اند؛ یعنی بلیط اتاق ها به تنهایی قابل خریداری نیستند.

در نهایت نکته قابل توجه این است که اومندی ها همیشه در حال رقابت با هم هدف هایشان هستند. آن ها می توانند در پایان هر دوره در آزمون های آنلاینی به صورت شفاهی یا کتبی(از معلومات آموزش داده شده توسط متخصصین باشگاه به کاربر) شرکت کنند و خود را محک بزنند.

پس از آزمون ها، کاربران توسط کارشناسان آموزشی باشگاه ارزیابی و آنالیز می شوند.

در فروشگاه اومند به راحتی میتوانید همزمان چندین خرید را با هم انجام بدهید و یک سبد کامل آموزشی از هر چیزی که احتیاج دارید داشته باشید. مهم ترین مزیت این سبد نیز آن است که همه این دوره ها را با یک روش واحد آغاز می کنید که از سردرگمی و چند روشه شدن شما جلو گیری می کند.
 توصیه می شود که در هنگام خرید از فروشگاه برای کسب اطلاعات تخصصی با باشگاه تماس بگیرید که خریدی دقیق و علمی داشته باشید.
تلفن ارتباطی باشگاه اومند:
۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.