سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

متفاوت ترین و تاثیرگذار ترین شیوه کلاس زیست کنکور به سبک اومند

آرزو کن، هدفت بساز

کلاس زیست کنکور، به شیوه ی خلاقانه، تاثیر گذار و مهم تر از همه، بسیار متفاوتی در باشگاه اومند ارائه میشه!

 

واسه درک این تفاوت همین ابتدا یه جلسه رایگان خیلی عالی برگزار میکنیم که اولین قدم اومندی شدن شماست!!

راستی! میدونستی که بیلی آیلیش، امینم، برد پیت،، بیل گیتس ، لئوناردو دیکاپریو، آلپاچینو، دکتر سمیعی، لئوناردو داوینچی، بچه های سریال فرندز، لیونل مسی، کریستیانو رونالدو، سعدی، حافظ، بهترین وکلا،دکتر ها، مهندسا،هنرمندا

همه و همه از همین جلسه رایگان اومند شروع کردن!!😂😂😂

پس توام معطل نکن و همین الان جلسه رایگان اومند رو ثبت نام کن

تازه تو این جلسه میتونی ده سال آینده خودت رو ببینی

پس همین الان ثبت نام کن و فقط یه آرزو کن

در این جلسه متوجه میشی اومند  چه تفاوت هایی داره و چطور تورو به متفاوت ترین شیوه به اوج میرسونه

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس زیست کنکور

تدریس زیست کنکور و باشگاه اومند...

کلاس زیست کنکور، کلاسیه که بچه های کنکور تجربی کاملا باهاش آشنایی دارن و یه جورایی شب و روزشون شده زیست! البته دلیلش کاملا واضحه. دانش آموزان رشته تجربی برای اینکه بتونن در رشته های مورد علاقه و یکسری رشته های برجسته و مشخص مثل پزشکی قبول بشن، باید در درس زیست کنکور درصد بالایی رو کسب کنن. پس درس زیست نقش تعیین کننده ای برای این بچه ها داره. طبیعتا در همه جلسات مشاوره کنکور تجربی روی این درس تاکید خاصی وجود داره.

اما با وجود همه این تاکید ها و اهمیت دادن به این درس، چرا همچنان میانگین درصد زیست دانش آموزان کنکور تجربی پایینه؟!

خوب شاید فکر کنید که بچه ها در کلاس زیست شناسی شرکت نمیکنن. اما دقیقا برعکسه! حدود ۸۰ درصد داوطلبان حداقل ۱ بار تجربه شرکت در کلاس زیست کنکور رو دارن. پس با وجود هزینه کردن و شرکت در کلاس های مختلف، چرا همچنان میانگین درصد ها اینقدر پایینه و بچه ها به اون چیزی که از زیست کنکور میخوان نمیرسن؟!

کلاس زیست کنکور

بریم چند تا سوال بپرسیم و سوالتونو با سوال جواب بدیم

در ابتدا آیا زمانی که میخواید هر کجا در کلاس زیست کنکور شرکت کنید، آیا از شما میپرسن هدفتون چیه؟

آیا شده براتون یک جلسه کامل هدفگذاری و روانشناختی بذارن و به شما کمک کنن که بتونین اهداف خودتون رو از دادن کنکور تجربی و شرکت در کلاس زیست کنکور پیدا کنید؟

آیا تاکنون در هنگام تدریس زیست کنکور‌، معلم ها به خواسته های دانش آموزانشون توجه کردن؟

لطفا برداشت بد نکنید! شاید بگید بعضی وقتا شده. اما بذارید واضح بگم که غالبا جلسات بصورت معلم محور دنبال میشه. به این صورت که معلم مباحث رو آموزش میده، تکنیک هایی رو که لازم دونسته توضیح میده و این ها رو در قالب زیست کنکور به دانش آموزان تجربی آموزش میده.

شاید بپرسید که این معلم محور بودن کلاس های زیست چه ایرادی داره؟

مهم ترین ایرادش اینه که اگر کلاس های معلم محور اثرگذار بودن که دیگه اینقدر درصد زیست کنکور بچه ها پایین نبود! در این صورت باید از هر ۱۰ نفری که در کلاس شرکت میکنن ۷ نفر نکات رو فرا میگرفتن و درصد بالایی رو در درس زیست کسب میکردن.

اما می بینیم که اینطور نیست! پس دلیلش چیه؟ دلیلش اینه که هرکس تفاوت هایی داره که در کلاس بهش توجه نمیشه.

آهااان!!

پس همین تفاوت ها میشه دلیل باشگاه اومند برای یه آموزش متفاوت! یعنی چی؟

بذارید با پرسیدن چند تا سوال، آموزش اومندی رو براتون توضیح بدیم.

مگه غیر از اینه که هرکسی که میخواد در کلاس زیست کنکور شرکت کنه باتوجه به اهدافش یکسری نقاط قوت و ضعف شخصی داره؟

مگه غیر از اینه که هرکسی یک سبک یادگیری معین داره و به شیوه خاص خودش اون درس رو فرا میگیره؟

یه نفر تو مباحث تحلیلی توانایی بیشتری داره و یه نفر تو مباحث حفظی. هرکس منحصر به فرده.

اما در کلاس های معلم محور به این نکات توجه نمیشه‌.

آهااان!

پس حالا متوجه شدیم که چرا میانگین درصدها اینقدر پایینه. الان درک کردیم که چرا از هر ۱۰ نفری که در کلاس زیست کنکور تجربی شرکت میکنن نهایتا ۲ نفر به درصد بالای زیست میرسن.

خب حالا اگه کلاسا کاربر محور باشه چی میشه؟

معلم نقاط قوت و ضعف شما رو در نظر میگیره و بر این اساس به شما آموزش میده.

ممکنه بگید که وقتی ما در کلاس زیست کنکور شرکت میکنیم برای ما رفع اشکال میشه و نقاط ضعفمون برطرف میشه‌.

اما اومندی های گرامی! توجه کنید که کاربر محور بودن کلاس به همین سادگی نیس و اصول خاصی داره.

در ابتدای کار و قبل از شروع آموزش، باید از شما شرح حالی گرفته بشه تا مدرس بصورت علمی به نقاط قوت و ضعف شما پی ببره. بعد از این فرآیند، مدرس سرفصل های جلسات رو طوری میچینه که با شرایط شما مطابقت داشته باشه.

در اینصورت هر آموزشی که به شما داده میشه یه برنامه ریزی محکم پشتش هست! مثلا با توجه به اینکه مبحث مورد نظر نقطه قوت شما باشه یا نقطه ضعفتون، شیوه آموزش متفاوت میشه.

پس منظور از کلاس کاربر محور اینه!

موضوع مهم دیگه ای که در کلاس های کاربر محور اهمیت داره، تعداد افراد شرکت کننده در کلاس هست.

در بسیاری از موارد کلاس های کنکور با جمعیت بالا برگزار میشن. با توحه به توضیحاتی که بهتون دادیم، بنظرتون اصلا متد کابرمحور بودن در کلاس های پرجمعیت (چه در حالت آفلاین و چه در حالت آنلاین) امکانپذیره؟!

در این کلاس های پرجمعیت در حالت حضوری که حداقل ۱۵ الی ۲۰ نفر حضور دارن.  در کلاس های آنلاین هم که نگم براتون تعداد افراد خیلی بیشتر از این هم میشه(بیش از صد نفر) و این کلاس بجای اینکه شبیه کلاس آنلاین باشه به لایو اینستاگرامی شبیه(عملا انگار یه پکیج آفلاین خریداری کردید و ارتباط مستقیم و زنده با معلم رو حس نمیکنید)ه😁

قطعا در این کلاس ها نمیشه شیوه ای رو اجرا کرد که پاسخگوی نیاز همه کاربران باشه و ناچارا کلاس بصورت معلم محور اداره میشه. اتفاق بدی که در بسیاری از موارد برای کاربران این کلاس ها میفته اینه که فقط  تعداد کمی از دانش آموزان میتونن با اون آموزش ها و شیوه ها به انتظارات خودشون از تدریس زیست کنکور پاسخ بدن و فقط همون چند نفر مباحث و نکات زیست شناسی رو از کلاس یاد میگیرن.

در این حالت عده زیادی از بچه ها درس رو اونطور که باید یاد نمیگیرن. در حالیکه فقط کافی بود این دانش آموزان براساس نقاط قوت و ضعف خودشون آموزش ها رو دریافت میکردن و به راحتی مباحث رو یاد میگرفتن. همونطور که در ابتدا هم توضیح دادیم، یادگیری زیست کنکور بصورت کاربرمحور اتفاق میفته و شاخ و دم نداره! 😂

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس زیست کنکور

جمعیت حاضر در کلاس زیست کنکور در باشگاه‌ اومند…

همونطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، اولین اعتقادمون درمورد کاربرمحور بودن،جمعیت کلاسها بود.پس قاعدتا ما باید در باشگاه یک شیوه‌ی در واقع مناسب رو جهت مدیریت جمعیت کلاس زیست کنکور تدارک ببینیم.خب!

 

کلاس‌های باشگاه به سه صورت برگزار می‌شه:

  • صورت اول خصوصی،
  • صورت دوم نیمه خصوصی(دو الی پنج نفر حاضر در کلاس زیست‌کنکور)،
  • و حالت سه کلاس عمومی( پنج الی ده نفر حاضر در کلاس زیست کنکور).

 

این به این معنیه که نهایت تعداد افرادی که در کلاس زیست کنکور در باشگاه اومند شرکت می‌کنند ده نفر هستن. خب ما وقتی که مجموعا ده نفر رو در یه کلاس جا می‌دیم، به سادگی می‌تونیم کاربرمحور بودن کلاس‌ها رو محقق کنیم. هر چند هر چقدر جمعیت کلاس کمتر باشه مدیریت و کنترل تعداد کلاس‌ها برای مجموعه آموزشی سخت‌تره؛چون بالاخره به جای اینکه بیان یه کلاس تشکیل بدن در یک ساعت مشخص با پنجاه نفر صد نفر و سر و ته قضیه رو هم بیارن،میان همون پنجاه الی صد نفر رو در پنج الی ده کلاس مختلف جا میدن، پس قطعا کنترول نظم و  کیفیت کلاس سخت میشه.اما آرمان باشگاه اومند بهم نمی‌ریزه!! آرمان ما چی بود؟! آرمان ما کلاس های کاربرمحور بود دیگه! پس ما با این تعداد کاربر موجود در کلاسمون چندتا تفاوت ویژه با دیگر آموزشگاه‌های تدریس زیست کنکور ایجاد می‌کنیم. خب قبل تر هم اشاره کردم که اولین تفاوت باشگاه،  برگزاری کلاس‌های کاربرمحوره که باعث میشه کلاس‌های شما مطابق با نقاط ضعف و قوت و اهداف شما پیش برده بشه(در مورد کلاس کاربرمحور هم که قبلا بسیار صحبت کردیم😅).

تفاوت دوم،ارتباط مستقیم با مدرس کلاس. این تفاوت بسیار مهمه. توجه داشته باشید که حداقل در کلاس‌های آنلاین با توجه به جمعیت زیاد حاضر در کلاس آنلاین مثلا همین کلاس زیست کنکور،شما این امکان رو ندارید که بتونید مستقیم با معلم ارتباط بگیرید و هرموقع خواستید ازش سوالتون رو بپرسید. چون همونجور که گفتیم تعداد زیادی کاربر در کلاس هاست و همه وقت نمیکنن سوال بپرسند و عملا میشه مثل لایو اینستاگرام..!و شما عملا نمی‌تونید سوال خاصی رو هر زمانی که به ذهنتون اومد بپرسید.

اگر هم بشه معمولا بعد از کلاس در واتس اپ بپرسید یا چند نفر به یک سوال مشترک برسن و اونو به عنوان نمونه بپرسن یا هم در بهترین حالت چند نفر برن به صورت حضوری سر کلاس بشینن؛ این راهکارها در هر صورت نمی‌تونه تمام سوال‌های کاربرهای حاضر در جلسات تدریس زیست کنکور رو پوشش بده و ما رو به اون هدف کاربر محور بودن نمی‌رسونه و فقط یه ارتباط زنده هستش و صرفا داریم خودمون و گول می‌زنیم. اما در باشگاه وقتی که جمعیت اینقدر محدوده ، شما هر زمان خواستید میتونید از مدرس کنکورتون سوال بپرسید اونو به چالش بکشد، مسایلی که پیش میاد رو بپرسید و در مجموع یک ارتباط مستقیم و زنده رو باهاش داشته باشید.

و میشه گفت که  این یک کلاس کاربرمحوره😉.وگرنه اگه قرار باشه ما اسم کلاس‌های پرجمعیت صد نفر دویست نفر هزار نفره رو بذاریم کلاس آنلاین و زنده‌ی زیست کنکور،پس چه فرقی با پکیج‌های افلاین و آماده داره؟؟

در اون‌ها مدرس زیست کنکور داره صحبت می‌کنه و حرف میزنه شما یاد می‌گیری،نکته‌ برداری می‌کنی و سوالات احتمالی هم که پیش میاد دیگه میمونه به امون خدا😅!! کلاس آنلاین زیست کنکور درواقع به کلاسی میگن که شما زنده با معلم ارتباط بگیری.مزیت کلاس آنلاین  دقیقا باید همین باشه که معلم داره زنده بهتون تدریس میکنه، معلم رو می‌بینید و با معلم مستقیم ارتباط می‌گیرید و در همون لحظه سوالاتتون می‌پرسید.وگرنه چه کاریه خب میریم سراغ پکیج های افلاین!! پس عملا از نظر باشگاه نمیشه اسم کلاس‌های دیگه رو هر چند هم  که زنده باشه کلاس مستقیم و آنلاین نامگذاری کرد چون کلاس آنلاین یعنی ارتباط با مدرس‌ با وجود مکان های مختلف.

تدریس زیست کنکور

شرایط برگزاری کلاس زیست کنکور در باشگاه اومند چطوریه؟

تدریس زیست کنکور در باشگاه اومند دقیقا به شیوه‌ی کاربر محور دنبال میشه که بالا سعی کردیم شما رو کاملا متوجه کنیم که کاربر محور بودن کلاسا به چه معناست.خب بچه ها بریم ببینیم کلاسا چجوری دنبال میشه..

 اول شما برای اینکه ثبت‌نام کنین برای کلاس زیست کنکور در باشگاه اومند، در ابتدا یک هدف گذاری برای شما انجام می‌گیره که ما اصلا بدونیم قصد شما،برنامه شما از شرکت توی این کلاس چیه!؟ یعنی به طریقی متوجه بشیم که آقا اصن چرا داری کنکور تجربی شرکت می‌کنی تا متوجه کلیت هدفتون بشید، چون حتی توی یک کلاس ساده این کلیت مهمه ، چون مطمئن باشید کسی که انگیزه‌ای پشت هدفی گذاشته باشه،باید حتی در زمینه‌ی آموزش هم اون انگیزه‌ی خاص رو قلقلک بده ،متوجه منظورم هستی دیگه؟ببین یعنی در حین تدریس،در زبان و لحن تدریس معلم هم بایپ اهداف شما گنجونده بشه ، اگر شما هدف قبولی در رشته پزشکی یا دندانپزشکی دارید ، این دوتا حتی در لحن معلم در هنگام تدریس هم در این دومورد با همدیگه باید متفاوت باشه. به همین دلیل که در ابتدای کار هدف شما مهمه..

 بعد از هدف‌گذاری میریم سراغ شرح حال!شما در جلسه‌ی اول ، در ابتدا یک شرح حال رو طی می‌کنید که مختص باشگاه اومند هستش، یعنی به این صورت دنبال میشه که نقطه ضعف شما در کلاس زیست کنکور چیه؟ نقاط قوتتون چیه؟ و… . حالا این شرایط رو خود متخصصین باشگاه تعیین می‌کنند ؛ یک سری سوالات روانشناختی ، یک سری سوالات تحصیلی و درسی و… ، همه‌ی اینا تو همون جلسه‌ی اول مشخص می‌شه ، لذا در جلسه‌ی اول ما با توجه به شرایط باشگاه، سوالات ، آزمون‌ها و در واقع تشخیص متخصص،ما شما رو طوری میسنجیم که متوجه بشیم نقاط ضعف و قوت‌تون چیه؟اصلا  اهدافتون چیه و بعد بر اساس شما،  تدریس زیست کنکور در باشگاه اومند شروع میشه.

بریم سراغ جلسه دوم ، از جلسه دوم که تدریس ها پیگیری میشه ، سر فصل‌ها در ابتدای کار مشخصه که قراره چی کار بشه ، اما ببینید همه‌ اون سرفصل‌های مشخص رو مطالعه می‌کنن ، شکی در این نیست که باید این ها بر اساس ضریب‌ها مطالعه بشه، اما چیزی که یک دانش‌آموز خوب رو از یک دانش آموز متوسط جدا می‌کنه شیوه‌ی مطالعه ، شیوه‌ی تست و شیوه‌ی انجام کار هستش. در واقع ما در جلسات‌مون سعی می‌کنیم بر اساس : یک, اهداف و شرح حال شما ؛ و دو, تجربه‌های جلسات قبلیتون، هر جلسه رو با یک شیوه‌ی خاص و متناسب خودش دنبال بکنیم.لذا شما در جلسات قرار نیست خسته بشید یا قرار نیست دنبال ربط جلسات به همدیگه بگردید یا قرار نیست نکاتی رو که می‌دونید باتوجه‌ به هدفتون براتون نیاز هستش رو هی عقب بندازیم و هی آموزش داده نشه بهتون ، تا به صورت جزئی بخواد از روشون رد بشه ، خیر؛ تمامی این‌ها با توجه به انعطاف پذیر بودن شیوه‌ی تدریس زیست کنکور در باشگاه اومند و اهداف کاربر به بهترین شیوه انجام میگیره .

تدریس زیست کنکور متفاوت تر از همیشه! معطل نکنید! برید واسه ثبت نام جلسه رایگان همین پایین!! 👇🏻

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس زیست کنکور

کلاس زیست کنکور

و اما امکان جادویی باشگاه اومند!!…

ما در این مقاله  سعی کردیم که تفاوت های باشگاه اومند رو در زمینه تدریس زیست کنکور به شما نشون بدیم.

و اما مهم ترین مزیتی که باشگاه اومند در این زمینه به شما میده،خود باشگاه اومنده.یعنی چی؟

ببینید اومندی های گرامی،باشگاه اومند یک مرکز کامل و معتبر در زمینه به هدف رسانیه‌، اولاً وقتی که میگیم کامل  منظورمون چیه؟یعنی در هر زمینه ای که مرتبط با هدف شما باشه،به شما خدمات عرضه میکنه.واضح تر بگم،هدف باشگاه  ارائه یک کلاس ساده بدون در نظر گرفتن کلیت هدف شما نیست .

بلکه هدف ما اینه که ببینیم شما چه رشته ای رو میخواین ادامه بدین مثلا یک نفر میخواد پزشک بشه یا دندون پزشک بشه.هرکسی هدفش از کلاس زیست کنکور بالاخره یکی از این اهداف آینده و نهاییشه..ما این رو در میاریم و سعی میکنیم در این زمینه به شما خدمات رسانی کنیم.

مثالی براتون میزنم که متوجه مزیت کامل این قضیه بشید.

فکر کنید که در کلاس زیست کنکور یک مجموعه دیگه ای شرکت کردین و حالا بعد از مدتی متوجه میشوید که استرس دارید،یا تمرکزتون پایینه و یا در کنارش به کلاس شیمی کنکور هم احتیاج دارین و باید اون رو هم یادبگیرید.

خب در این حالت مجبورید چیکارکنید؟

مجبورید که به دنبال معلم دیگه ای یا دنبال موسسه دیگری برید و کلی سر بزنید تا بتونید در واقع مشکلات خودتون رو (که مسئله استرس،مشاوره کنکور تجربی،شیمی کنکور تجربی)  در مجموعه های دیگه برطرف کنید.

اما باشگاه اومند به این شیوه عمل نمیکنه.باشگاه اومند در تمام زمینه های تحصیلی،روانشناختی، و حتی غیر تحصیلی(مثل زبان خارجه و….) به طور کامل و تخصصی به شما خدمات رسانی میکنه.

خب حالا این چه فرقی میکنه با اینکه خودمون بریم در مجموعه های مختلف دنبال کلاس های مختلف بگردیم؟

شما یک زنجیری برای رسیدن به قله موفقیت در کنکور احتیاج دارین و وقتی از مجموعه های مختلف خدمات میگیرید، این زنجیر به جای اینکه شمارو مستقیم بکشه،یک بار به چپ میکشه و یکبار به راست و یک بار مستقیم و یکبار به عقب..خب حالا چرا؟؟؟

چون شما خدمات ناهماهنگی گرفتید، واضح تر بگم اون مدرس شیمی کنکور تجربی نمیدونه زیست کنکور شما به چه صورت پیش رفته یا اون مشاور نمیدونه معلمتون چطوری داره بهتون تدریس میکنه،لذا هرکسی یه حرفی میزنه و چالشی رو پیش روی شما میزاره. خب در این شرایط شما هی به اینوراونور میرید.ما نمیگیم که تدریس زیست و شیمی و مشاوره در مجموعه های دیگه غیر علمی باشه ،خیر به هیچ وجه اما زنجیر وار بودن بسیار اثر گذاره.

بزارید مثال بزنم واستون

شیرکاکائو بسیار خوشمزه س و قرمه سبزی هم همینطور اما اگر این دوتارو باهم بخوری،حالتون بد میشه ولی این دلیل بر بد بودن شیرکاکائو یا قرمه سبزی نیست بلکه اینا باهمدیگه خورده بشن بد میشه😁

لذا این هم مثل همونه،شما دارین از چندتا چیز متفاوت در یک راستا استفاده میکنید..خب چه کاریه؟!😮

شما باید در یک مسیری قرار بگیرید که مدرس شیمی،مدرس زیست،مشاورتون همه از یک مدل مسیر پیروی کنند و همه باهم هماهنگ باشن.ما در باشگاه اومند دقیقا همین موضوع رو ساپورت میکنیم.چجوری؟؟

به این صورت که در پرونده شما هر جلسه که مدرس زیست کنکور مثلا باهاتون کار میکنه،قید میکنه که شما در اون جلسه چه شرایطی داشتین،چه صورت آموزش دیدید ،وضعیتتون به چه صورت هست و چقدر پیشرفت کردین و این پرونده برای شما در باشگاه اومند وجود داره اگر مدرس دیگه ای و مشاوری هم با شما کار بکنه اون پرونده رو داره و اون هم موارد خودش رو به پرونده اضاف میکنه.لذا این هماهنگی بین مدرسین و مشاورین شما در باشگاه اومند به وجود میاد و این زنجیر شمارو به سمت مستقیم میکشه(این اصلی ترین شالوده باشگاه اومنده  یعنی هماهنگی  در به هدف رساندن کاربر)

خب در این قسمت متوجه گستردگی باشگاه اومند در همه زمینه ها و پرونده سازی باشگاه اومند برای کاربرانش شدید.

گستردگی باعث این میشد که شما هر خدماتی که نیاز داشته باشید هماهنگ با دیگر خدماتتون دریافت کنید و نخواید  به چند جای مختلف سر بزنید و چند روشی طور😄 بشید.

پرونده سازی هم دقیقا همین هدف رو برای ما بر آورده میکنه که وقتی پرونده باشه. هر مدرس و هر مشاور میفهمه ابن کاربر در چه وضعیتیه و در هر جلسه چقدر پیشرفت داشته و چه تغییراتی کرده و اینها همه تاثیر گذاره.

علاوه بر این باشگاه اومند روی شیوه و روش بسیار تاکید داره. اینکه چه مباحثی رو شما باید برای کلاس زیست کنکور بخونید و برای زیست کنکور تجربی آمادگی داشته باشید،یه چیز واضحیه و همه رقیبای شما اینو میدونن،پس این نیست که شما رو متمایز و موفق میکنه،بلکه شیوه ی مطالعه و شیوه ی تست زنی همون مباحثه که شمارو میتونه متفاوت بکنه نسبت به بقیه رقبا.ما در باشگاه روی همین شیوه ها کار میکنیم.به این صورت که ما در هر ماه دنبال این هستیم که با توجه به نوع کلاسمون حداقل ده روش مطالعه یا تست رو به کاربر کلاس آنلاین زیست کنکور باشگاه اومند،آموزش بدیم.

علاوه بر این  مسئله ای که گفتیم در مورد یادگیری شیوه ها که بسیار برای باشگاه مهمه چون شیوه ی شماست که شمارو متفاوت میکنه.باشگاه چندین مدل  مختلف برای برگزاری کلاس داره.واضح تر بگم شما در هر مجموعه ای ،غالبا با کلاس تستی یا کلاس رفع اشکال و کتابی و تشریحی رو به رو میشین.اما ما در باشگاه حداقل پنج مدل کلاس داریم. 

کلاس های ما شامل کلاس رفع اشکال،کلاس تستی که بازهم باهاش آشنایی دارید.اما سه مدل کلاس دیگه داریم در باشگاه: کلاس در طول سال که با توجه به کتاب شما پیش میره  و طبق کتابتون بهتون تدریس میشه و دو کلاس بسیار مهم دیگه در باشگاه، کلاس پیشرفته که با توجه به هدفی که دارید مثلا در همین رشته تجربی میخواید پزشک بشید،دندون پزشک بشید یا هرچیز دیگه ای پیشرفته تر از حالت کتاب به شما آموزش داده میشه و بالاتر از در واقع مقطعی که دارید آموزش ها برای شما انجام میشه

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف تدریس زیست کنکور را به شما نشان می دهد. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، تدریس زیست کنکور را به شما هدیه می دهند و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به قبولی زیست کنکور را در اختیار شما می گذارد. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه تدریس زیست کنکور را به شما منتقل خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیرید، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می توانید برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه فرزندتان در رشته مورد نظر پیشرفت بیشتری داشته باشد می توانید از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنید برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کنید. 

پادکست شیوه تدریس زیست کنکور در باشگاه اومند

Play Video about تدریس زیست کنکور
از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس زیست کنکور

کلاس های مهارتی

کلاس های مهارتی،کلاس هایی هستن که به صورت خلاقانه در باشگاه وجود دارن.مثلا در همین کلاس زیست کنکور،کلاس مهارتی به چه صورت میشه؟

به این صورت که مثلا  یک سری مهارت ها رو که لازمه و شما در آینده به اون نیاز دارید رو یاد میگیرید.

مثلا اگر هدفتون پزشکیه یک سری مهارت های خاص توی اون راستا احتیاج دارید که برای دوران دانشگاه  بهش احتیاج دارید،ما اون مهارت ها رو تا حد لازم با شما کار میکنیم.

مثلا  در درس ریاضی،یک سری مباحث ممکنه در آینده نیازتون بشه،مثل محاسبات سریع ریاضی،برای حل تست های مختلفی که در آینده باهاش رو به رو میشین‌.اینها در کلاس های مهارتی باشگاه با شما کار میشه.پس حتی کلاس ها در باشگاه اومند از تنوع بالایی برخورداره.

فراموش نکنید شمایی که تصمیم گرفتید با اعتماد بنفس کامل در رقابت کنکور پا بزارید تا آخرش خیلی محکم برید جلو.

فراموش نکنید شما یک بار بیشتر زنده نیستید و الان تصمیم گرفتید که برای کنکور تجربی آماده بشید،روی تصمیمتون پافشاری کنید و فراموش نکنید هر روزی که از دست میدید عمر شماست و بس.شما لیاقت زندگی بسیار بسیار والایی رو دارید و این زندگی والا به راحتی برای هرکسی به دست نمیاد.با تنبلی کردن ها با دوری از اتفاقات مفید،زندگی خوب به دست نمیاد.برای یک زندگی خوب باید تلاش کرد،بابد جنگید، باید آموزش دید.پس لذا حتما جدی بگیرید نذارید نا امیدی بر شما چیره بشه.چون هر روز نا امیدی و هر روز عدم تلاش،شمارو از هدفتون دور تر میکنه.فراموش نکنید شما فقط الان رو ندارید.ده سال دیگه هم زنده اید،بیست

سال دیگه هم زنده اید و باید اون موقع پیشرفت کرده  باشید و به اهدافتون رسیده باشید.این کاهلی ها شمارو از هدفتون دور میکنه.

خدا به کسی که در مسیر هدفش تلاش نکنه زندگی خوبی رو هم نمیده.در واقع هر عملی یک عکس العملی داره.اگر عمل شما تلاش باشه،کوشش باشه ،رسیدن به هدفتون باشه، براتون اتفاقات خوب میوفته.اگر نه مطمئن باشید در ده سال دیگه شما تغییر مثبتی ایجاد نمیشه.

کلاس زیست کنکور
تدریس زیست کنکور

چرا کلاس  آنلاین زیست کنکور در باشگاه اومند

.
.
.

 چرا کلاس حضوری نه؟؟!!

در یکی دو سال اخیر با توجه به وضعیت  کرونا، کلاس های آنلاین در بین مردم بیشتر جا افتاد و به دنبال این قضیه یه عده حال کردن و دوست داشتن و کلی  موقعیت و مهارت های خفن یاد گرفتن.

 عده ای هم نه، مثل سابق به رفت و آمدشون و کلاسای حضوری ادامه دادن.

خوب صد البته نظر هر کس محترمه ولی بعضی وقتا یه چیزایی به آگاه ترشدن آدم کمک می‌کنه مثل همین مقاله که میخواد بهت نشون بده خودتو پاسوزو محدود به منطقه و جغرافیایی که توش هستی نکن تو تمام امکاناتی که برای اتصال به کل دنیا لازم داری، توی دستته.

اینجا میخوایم بهتون بگیم که چرا کلاس های آنلاین به کلاس های حضوری ارجحیت دارن(البته نظر و دلایل افراد حضوری پسند هم کاملاً قابل احترامه ولی فعلاً قصد داریم از کلاس آنلاین دفاع کنیم،باعرض پوزش 😁)

چندین مزیت بسیار مهم در مورد کلاس آنلاین وجود داره ، قبل از اینکه بریم سراغ مزیت ها، بهتره اینم بگم خیلیا بر حسب تجربه ای که از سیستم آنلاین مدارسشون دارن از کلاس آنلاین بیزارن، چرا؟ چون برای اونا کلاس آنلاین یعنی ویدئو کال تو واتس اپ یا شاد و نهایتاً اسکای روم که طبق تجربه خودتون هیچکدوم چنگی به دل نمیزنه و شما اگه به خود مارک زاکر برگ(مدیر واتس اپ)بگی تو پلتفرم شما دارن کلاس آنلاین برگزار میکنن ، خندش میگیره؛ پس واتس اپ یا این مدل نرم افزارها برای کلاس آنلاین به هیچ عنوان مناسب نیست ، پس وقتی میگیم کلاس آنلاین منظورمون نرم افزارای پیام رسان نیست بلکه داریم از یک شبکه قدرت مند کلاس آنلاین حرف می‌زنیم که انگار تو خود کلاس نشستی و داری با معلم و همکلاسیات کاملاً زنده وقتتو به بهترین شیوه ممکن میگذرونی.

خب بریم سراغ مزیت ها

 1_اولاً باید به این نکته واقف باشید که آموزش آنلاین با بیماری به وجود نیومده که بخواد با برگشتن شرایط به حالت عادی از بین بره ، پس این تصور که الان چون اوضاع بهتر شده پس قراره آموزش آنلاین کمرنگ بشه، بدون شک اشتباهه،

#اومندی_ها توجه کنید ؛ آنلاین شدن یا آنلاین بودن در هر زمینه ای که وارد شد دیگه خارج نشده .

مثلاً شما انتخاب رشته‌های دانشگاهی ببین ، آنلاین شدن ، انتخاب واحد و نگاه کن ، آیا بعد از گذر زمان کسی پشیمون شد و قضیه رو  به حالت اول برگردوند؟خیر .

چرا ؟ چون تمام جهان داره به این سمت کشیده میشه و تو چه بخوای چه نخوای توی این ماتریکس محکوم به همرنگ شدن هستیبا ورژن جدید دنیایی

 لذا موندگاری این فضا اصلا جای بحثی نداره و افرادی که تونستن باهاش ارتباط بگیرن و کارشون و راه بندازن 10پله جلو تر از عزیزانی هستن که همچنان کلاسای حضوریشون رو دنبال میکنن، چون در نهایت همین عزیزان مجبورن یه آنلاین شدن  رو بیارن و در این لحظه قطعاً کسی که تو این روش قدیمی تره ، آگاه تر و کار بلد تر شده پس قطعاً حریف قدریه و نمیشه راحت بهش رسید .

2_ اما مهم ترین و ارزشمند ترین مزیت فضای آنلاین؛ از بین رفتن محدودیت های جغرافیایی.

 همونطور که یکم پیش خدمتتون عرض کردم یکی از مهم ترین ویژگی های فضای آنلاین ارتباط راحت تر و بدون دردسر با اساتید و مجموعه های حرفه ای، با استندارد های کشوری یا جهانی در سطح کشور یا حتی دنیاست.

قدیما(در واقع همین قبل از پاندمی کرونا)شما برای یادگیری هر چیزی(چه مهارت های پایه یا هنری یا فنی چه دروس مختلف تحصیلی چه زبان های خارجه و…) باید به موجودی و ظرفیت منطقه یا شهرستان خودتون، اکتفا میکردید. هر کسی هم به میزان همون معلومات و دانسته های اساتیدش، رشد میکرد و آموزش میدید. حتی اواخر(سال ۹۴ تا ۹۷ مثلا) سطح رقابت یا آموزش مهارت ها بالا رفته بود و در حق خیلی ها بی انصافی میشد. چند تا مثال بزنم یکی تحصیلی-رقابتی و یکی هم آموزشی-مهارتی؛ مثلا در کنکور ها سطح سوالات و رقابت هی بالا تر میرفت و افرادی که در پایتخت یا کلان شهر ها زندگی میکردن، به مراتب در اون رقابت دست بالا رو داشتن و سایر افراد هم دست پایین رو. (زیاد هم شنیده بودید اون موقع ها که آره امکانات فلان شهر یا فلان منطقه ی تهران مثلا، از ما بیشتره بخاطر همین اون ها شانس بیشتری دارن) یا مثلا مهارت مدرنی رو میخواستید آموزش ببینید اما در شهرستان شما یا منطقه ای از تهران که زندگی میکردید، پیدا نمیشد و باید مسافتی رو طی میکردید تا بتونید صرفا اون مهارت رو آموزش ببینید!! یا حتی مثلا در خود تهران یا کلان شهر ها، آلودگی هوا پیش میومد و خیلی ها از آموزش دیدن عقب میوفتادن(خلاصه داستانی بود😄)

اما بعد از کرونا و جا افتادن  فضای آنلاین دیگه شما صرفا با چند تا کلیک با بهترین اساتید کشوری، بدون در نظر گرفتن مکان زندگیتون، کار میکنید. در واقع شما دیگه این دغدغه رو ندارید که ، وای استاد فلانی توی شهر یا منطقه ی ما نیست، منطقه خیلی دوریه یا توی این محل یا شهرستان، اصلا استاد مد نظر من پیدا نمیشه یا مثلا چی میشد استاد فلانی از انگلستان یا استاد بهمانی که سرش خیلی شلوغه از فلان منطقه تهران، به من آموزش میدادن! با خیال راحت با چندتا کلیک میتونی بهترینارو واسه خودت سوا کنی .

دیگه تموم شد دورانی که بگن نههه من به فلان مجموعه یا استاد دسترسی ندارم یا نه امکاناتم خوب نبود و از این حرفا! چاره ش صرفا دو تا کلیکه!!

3_حالا شاید یه عده همچنان بگن نه ما حضوری بهتر یاد میگیریم، آنلاین خوب نیست(مثل اون موقع که تازه اتومبیل اختراع شده بود مردم میگفتن نه بابا اسب بهتره همیشه هست این تیکه آهن چیه😂😂) خوب این مگه اشکالی داره کسی حضوری رو ترجیح بده؟؟ خیر اما دنباله متن رو بخون شاید بفهمی چرا ما موافق کلاس حضوری توی این شرایط مدرن فعلی نیستیم….

تدریس زیست کنکور
از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس زیست کنکور

ببینید، این یه حقیقت انکار ناپذیره که فضای آنلاین جا افتاده ، راحت بگم از هر ده نفر چهار نفر دیگه داره از کلاس آنلاین استفاده میکنه، خوب اونوقت چی میشه؟؟؟ هبچی، شما  رقیب ها و دیگر همسن هاتون رو میبینید که توی این فضای آنلاین دارن آموزش میبینن

خوب ببینن مگه چه اتفاقی میوفته؟

چه سوال خوب و بجایی واقعاً😄؛رقبا و هم هدف های  شما دارن با تکنیک ها و استانداردهای روز دنیا رشد میکنن و مهارت های بیشتری برای ارائه یاد میگیرن و قطعاً چند پله جلوتر از شما خودشون رو قرار میدن. در واقع اونی که کلاس حضوری رو ترجیح میده،  داره به امکانات محله و اطراف  خودش اکتفا میکنه و کلی وقت و هزینه رفت و آمد رو به جون میخره !  همچین فردی نباید انتظار داشته باشه که بتونه با همه رقابت کنه. چرا؟؟ چون گفتیم آقا جان این یه حقیقتهههه وقتی محدود نباشی به چند تا اسم و منطقه ی خاص، خوب مسلما دستت باز تره برای انتخاب استاد، نیازی نیست تو خودت رو با جغرافیا و منطقه ای که در اون هستی وفق بدی و بگی خوب دیگه چاره چیه استاد فلانی هست، حالا درسته به پای بهترین اساتید فلان منطقه یا شهر نمیرسه  اما بالاخره تنها کسیه که تو منطقه ی ما حرف اول رو میزنه!!! تموم شد اون دوران…(پس لطفاً عقب نمون و نذار این حسو تجربه کنی که به شدت چندش اوره،(از ما گفتن بود ))

پس به این نتیجه میرسیم کلاسای آنلاین مثل ویروس میمونن اگه تو استفاده نکنی، رقبا میان استفاده میکنن و سطحشون بالا تر میره به همون نسبت سطح رقابتی بالا تر میره و کلا داستانی میشه ، کلا این ویروس آنلاین شدن وقتی میاد هر موجودیو گرفتار میکنه شاید سرعت همه گیر شدنش شمارو متحیر نکنه ولی مطمئن باشید چند مدت دیگه از دیدن نتیجه مغزتون سوت میکشه.

پس فکر میکنم الان تا حدودی میدونید که چرا آنلاین بیش از حد خوبه ؛خلاصش میشه ، کیفیت بالاتر ، استانداردهای جهانی ، صرفه‌جویی در تایم و هزینه‌های اضافی و…

فکر میکنم دیگه لازم نیست بگم که هر کلاس حضوری به اندازه 3تا کلاس آنلاین ازشما تایم میگیره، چجوری ؟فکر کن یه کلاس رزرو کردی از 1شب قبل درگیر این میشی که کی بیدارشم ،کی آماده شم ،کی راه بیوفتم ، با کی برم ،با چی برم ،فضای اونجا که میرم چطوره آیا میتونم باهاش ارتباط بگیرم و مغزمو آزاد کنم ، که بتونم چیزی یاد بگیرم اصلا؟ می‌بینید حتی فکر کردن بهش هم خسته کنندست ولی هنوز یه سریا بیخیال نمیشن، البته اومند برای همه آرزوی موفقیت میکنه حالا به هر شیوه ای که دارن آموزش میبینن .

در میان این همه هیاهو از بحث پررنگ هزینه ها نگذریم که ماشالله این روزا سر به فلک کشیده و توی این دوره زمونه همه جا سرگردنه محسوب میشه .

توی این شرایط باید زرنگ باشی ؛ تا هم بتونی پس انداز کنی ، هم مهارت کسب کنی هم کار رویاییتو باهاش بسازی پس خداروشکر فضای آنلاین به موقع وارد عمل شد تا بیشتر هزینه های اضافی رو حذف کنه خیلی جاها شما میبینید که هزینه یک دوره عمومی کامل تو فضای مجازی با دو جلسه کلاس حضوری برابری می‌کنه پس چرا نیایم و از فرصت  استفاده نکنیم ، تک تک ماها پتانسیل بهترین شدن و داریم فقط کافیه فکر تو به کار بندازی.

در ادامه باید به این نکته مهم اشاره کنم که فضای آنلاین فرصت فکر کردن رو به استاد میده

یعنی چی ؟یعنی مدرسِ شما حوصله و وقت بیشتری برای تمرکز و پیش بردن کلاس با مدل شما داره چیزی که در کلاس حضوری نمی‌تونید پیداش کنید ولی در فضای آنلاین معلم در مکانی که هست تمام منابع رو آماده کرده و در شرایطی کاملاً مطلوب چه از لحاظ فیزیکی چه روحی شما رو هندل می‌کنه .

ما در قرنی زندگی میکنم که باید به تکنولوژی تن بدیم و تکنولوژی در اینجا کلاسای آنلاین رو به ما معرفی کرده پس مطمئن باشید مثل هرچیز دیگه ای که آنلاین شد ، (از خرید کارت شارژ بگیر تا انتخاب رشته کنکور، آموزش آنلاین هم از این قاعده جدا نیست و روز به روز قوی تر پیدا میشه) .

پادکست نحوه برگزاری کلاس زیست کنکور در باشگاه اومند

Play Video about پادکست نحوه برگزاری کلاس زیست کنکور در باشگاه اومند

کلاس زیست کنکور

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف تدریس زیست کنکور را به شما نشان می دهد. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، تدریس زیست کنکور را به شما هدیه می دهند و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به تدریس زیست کنکور را در اختیار شما می گذارد. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه تدریس زیست کنکور را به شما منتقل خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیرید، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می توانید برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه فرزندتان در رشته مورد نظر پیشرفت بیشتری داشته باشد می توانید از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنید برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کنید.

تعداد سوالات زیست و مدت پاسخگویی

در کنکور تجربی ۱۴۰۲ مجموعا ۵۰ سوال از درس زیست شناسی طرح میشه که ۴۰ دقیقه فرصت پاسخ دارید. این سوالات در یک دفترچه جداگانه همراه با سوالات ریاضی ارائه میشه. برای این که تو مدت زمان ۴۰ دقیقه بتونید به ۵۰ تست زیست شناسی جواب بدید باید تکنیک های خاص تست زنی درس زیست رو بلد باشید. همچنین باید بدونید که تست های درس زیست کاملا ترکیبی هستن و باید به مباحث مختلف مسلط باشید تا بتونید درصد مناسبی رو در این درس کسب کنید.

بودجه بندی زیست کنکور

بودجه بندی دروس در کنکور های سال های مختلف متفاوته و همواره یک میزان دقیق و معین وجود نداره. اما براساس میانگین کنکور های گذشته میشه گفت که هر پایه حدود ۳۰ تا ۳۴ درصد از سوالات رو به خودش اختصاص میده. از اونجایی که سوالات زیست کنکور کاملا ترکیبی هستن، باید به طیف وسیعی از مباحث زیست کنکور مسلط باشید. 

مهم ترین مباحثی که همواره جزء پایه ثابت سوالات زیست کنکور هستن و در بسیاری از سوالات ترکیبی بهشون احتیاج دارید این موارد هستن: گوارش و جذب مواد، گردش مواد در بدن، دستگاه حرکتی، تنظیم شیمیایی، تولید مثل، تولید مثل نهان‌دانگان (در زیست گیاهی)، جریان اطلاعات در سلول و انتقال اطلاعات در نسل ها، از ماه به انرژی و از انرژی به ماده (در زیست گیاهی)

کلاس زیست کنکور
تدریس زیست کنکور

تدریس صفر تا صد زیست کنکور

در باشگاه اومند صفر تا صد زیست کنکور به شما آموزش داده میشه اما درواقع شما مشخص می کنید که صفر تا صد یعنی چی!

چرا؟! چون همون طور که توضیح دادیم آموزش در باشگاه اومند کاربر محور هست. بنابراین هم صفر و هم صد رو کاربر میشخص میکنه هرکس سطح متفاوتی در درس زیست کنکور داره. هرکس نقاط قوت و نقاط ضعف متفاوتی در این درس داره. پس صفر یک کاربر با صفر یک کاربر دیگه متفاوت هست؛ بنابراین صفر یک نفر ممکنه برای یک نفر دیگه ۵۰ باشه! در اینصورت کلاس واقعا برای شما شخصی سازی میشه و بهره‌وری کلاس هم بالاتر میره چون فقط چیزی رو یاد میگیرید که بهش احتیاج دارید. 

منظور ما از آموزش کاربرمحور در باشگاه اومند اینه

در نهایت ما سعی کردیم بهترین شیوه برای تدریس زیست کنکور در اختیار شما قرار بدیم. ممنون که تا به اینجای کار مقاله رو خوندید.

حتما در جلسه توجیهی رایگان باشگاه اومند شرکت کنید تا اطلاعات تکمیلی رو داشته باشید و بدونید که در باشگاه در زمینه کلاس آنلاین زیست کنکور چی میگذره و علاوه بر اون برای کسب اطلاعات بیشتر هم میتونید با شماره‌

 ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ 

داخلی یک تماس بگیرید

قوی باشید و یه آرزو کنید💜

کلاس زیست کنکور
از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس زیست کنکور

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
منو
حساب کاربری من
Call Now Button