مقالات

چه کسانی به یادگیری فتوشاپ نیاز دارند؟

چه کسانی به یادگیری فتوشاپ نیاز دارند؟

در دنیایی زندگی می کنیم که روز به روز قدرت هنرهای گرافیکی مثل فتوشاپ در جلب توجه انسان ها افزایش پیدا می کند و این ابزار به غولی در دنیای دیجیتال تبدیل می شوند. پس دیگر نمی توان گفت که تنها افرادی به شرکت در دوره های آموزش فتوشاپ نیاز دارند که قصد دارند در زمینه طراحی و گرافیک فعالیت کنند!

پس اجازه دهید خیالتان را راحت کنیم شما چه بخواهید مثلاً یک ادیت حرفه ای روی عکس هایتان انجام دهید و آن را در شبکه های اجتماعی منتشر کنید و چه بخواهید در پروژه هایی که کار آن ها بر اساس خلاقیت پیش می رود مشغول به کار شوید و محتواهایی جذاب تولید کنید، شرکت در دوره های فتوشاپ از نان شب برایتان واجب تر است!😉

البته قطعاً این دو گروه به یک میزان مهارت در نرم افزار فتوشاپ نیاز ندارند، اما به هر حال برای این که هر دو گروه بتوانند کاری حرفه ای ارائه دهند، باید از دروازه یادگیری فتوشاپ عبور کنند!

3 دلیل مهم برای یادگیری فتوشاپ

۳ دلیل مهم برای یادگیری فتوشاپ

فتوشاپ نرم افزاری کاربردی است که پکیج کاملی از همه چیزهایی که برای ویرایش و روتوش تصاویر، ساخت قالب اختصاصی برای تصاویر، طراحی کارت ویزیت، طراحی بنر و … نیاز دارید را به صورت یکجا در اختیارتان قرار می دهد. بنابراین ما در این قسمت ۳ مورد از مهم ترین دلایلی که ثابت می کند شما به یادگیری فتوشاپ نیاز دارید را در اختیارتان قرار می دهیم.

● ورود به بازار کار را راحت تر می کند

امروزه همه کسب و کارها برای معرفی بهتر خود و پیشرفت در کارشان به نرم افزارهایی مثل فتوشاپ نیاز دارند تا بتوانند به قطبی در شبکه های اجتماعی تبدیل شوند. پس اگر شما به این مهارت مسلط شوید و حرفی برای گفتن داشته باشید، می توانید شغل خوبی برای خودتان دست و پا کنید و در عین حال ذهن خلاق خودتان را پرورش دهید؛ چرا که اولین اصل برای ساخت یک پوستر، کارت ویزیت، لوگو و … این است که بتوانید خلاقیت را در آن دخیل کنید تا برای مخاطب جذاب تر باشد. پس طبیعتاً همین موضوع باعث می شود که شما هم به مرور و بر اساس دیده ها و شنیده هایتان خلاق تر شوید.

● شرایط شغلی شما را بهبود می بخشد

حتی افراد شاغل هم می توانند با یادگیری فتوشاپ چند پله بالاتر از موقعیت فعلیشان قرار بگیرند؛ چرا که در این حالت شرایطی فراهم می شود تا شما بتوانید بر روی پروژه های متنوعی کار کنید و مهارت و درآمد خودتان را افزایش دهید.

برای مثال اگر شما عکاس هستید و پیش از این ادیتور عکس داشتید، می توانید با یادگیری فتوشاپ عکس های مشتریانتان را خودتان ویرایش کنید و درآمد و تواناییتان را افزایش دهید.

یا فرض کنید که شما در شرکتی مشغول به کار هستید که تصمیم گرفته است که چون شما الفبای فتوشاپ را از بر هستید علاوه بر پست خودتان، سمت طراحی محصول را هم به شما بسپارد. پس باز هم می بینید که فتوشاپ باعث شده تا شما یک ارتقای شغلی جذاب را تجربه کنید.

● برای استفاده شخصی و حتی سرگرمی به دردتان می خورد

اگر شما دانش کار با فتوشاپ را داشته باشید، می توانید برای ادیت عکس های خصوصی خودتان هم از این نرم افزار استفاده کنید. احتمالاً شما هم عکس های زیادی دیده اید که ادیت آن ها به قدری ضعیف بوده که تا مدت ها به سوژه ای در فضای مجازی تبدیل شده است! پس اگر شما نمی خواهید به این روزگار دچار شوید، باید حتماً فتوشاپ را یاد بگیرید. یک ادیت حرفه ای به شما کمک می کند که حتی اگر امکان رفتن به پاریس را ندارید، عکسی به یادگار در کنار برج ایفل داشته باشید!😉

به علاوه شما می توانید که این نرم افزار را به یک ابزار سرگرم کننده تبدیل کنید و حتی کارت تبریک تولد دوستانتان را با آن بسازید! پس یادتان باشد که فتوشاپ تنها به دنیای کسب و کار خلاصه نمی شود!

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به یادگیری فوتوشاپ برای بازار کار حتماً این مقاله را هم مطالعه کنید.

چگونه فتوشاپ را به عنوان یک مهارت کاربردی یاد بگیریم؟

پس چگونه فتوشاپ را به عنوان یک مهارت کاربردی یاد بگیریم؟

برای این که به کمک فتوشاپ بتوانید از پس هر پروژه ای بربیایید، باید این مهارت را به شکل اصولی آموزش ببینید نه با پکیج های آفلاین و در فضایی که امکان آزمون و خطا وجود ندارد!

به همین منظور ما در باشگاه اومند دوره های آموزش آنلاین فتوشاپ را به شکل پروژه محور پیش می بریم تا شما در همان زمان یادگیری بتوانید عملاً هر آنچه که به آن نیاز دارید را تست و بررسی کنید.

به علاوه شما با ثبت نام در این باشگاه در فضایی اختصاصی و با جمعیت کنترل شده (حداکثر ۱۰ نفر) آموزش می بینید و پرونده ای اختصاصی خواهید داشت تا صفر تا صد آموزشتان بر اساس شرایط و نقاط ضعف و قوتتان پیش برود.

پس برای اومندی شدن همین حالا گوشی تلفن را بردارید و با شماره تلفن باشگاه (در انتهای صفحه) تماس بگیرید و یا فرم مشخصات را از این قسمت تکمیل نمایید تا در اسرع وقت کارشناسان ما با تماس بگیرند.

با اومند یادگیری هیچ مهارتی در حد رویا و خیال باقی نمی ماند.💜

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *