مقالات

چرا آموزش آنلاین برای کودکان؟

چرا آموزش آنلاین برای کودکان؟

احتمالاً گوش اکثر پدر و مادرها از حرف های بچه ها پر است که هر روز به بهانه های مختلف می خواهند از شرکت در کلاس های حضوری فرار کنند. راستش را بخواهید اکثر مواقع حق با بچه ها است!

شاید تا چند سال پیش کلاس های آفلاینی مثل آموزش زبان انگلیسی کودک تا حدودی موثر بودند و بچه ها راغب بودند که در آن ها شرکت کنند، اما در عصر دیجیتال امروز شرکت در کلاس های این چنینی که محدودیت جغرافیایی دارند، منابع مطالعاتی شما و کودکتان را محدود می کنند، وقت و انرژی شما و فرزندتان را هدر می دهند و اجازه نمی دهند که شما در انتخاب اساتید برجسته از سراسر دنیا آزادانه عمل کنید و به اصطلاح دست و بالتان را می بندند، بیشتر شبیه یک شوخی است!

پس به جای حرص خوردن از دست کودکتان یک راه حل ساده را امتحان کنید، با تکنولوژی آشتی و با عصر حجر خداحافظی کنید!😁

 چرا آموزش آنلاین برای کودکان؟

آشنایی با چند مزیت آموزش مجازی به کودکان

خوشبختانه یا متاسفانه در عصر تکنولوژی دکمه ای برای بازگشت به گذشته وجود ندارد! پس ما باید مهارت هایی از قبیل زبان انگلیسی و فن بیان که دو مهارت به شدت الزامی برای ساختن آینده تحصیلی و شغلی فرزندانمان هستند را با ثبت نام آن ها در کلاس هایی مثل دوره های آنلاین فن بیان کودک و دوره های مجازی انگلیسی تقویت کنیم.

اما چرا این قدر تاکید می کنیم که حتماً برای آموزش فرزند خود از آموزش های آنلاین استفاده کنید؟! در این قسمت با بیان مزایای آموزش مجازی به کودکان به این سوال پاسخ می دهیم.

● نیاز به مراجعه به مکان خاصی ندارد

قطعاً بچه ها عاشق رفتن به محل هایی مثل خانه بازی و پارک هستند، اما به جرئت می توان گفت که اکثر آن ها دوست ندارند که برای کلاس های آموزشی خانه را ترک کنند و از اسباب بازی هایشان دور شوند. پس چه چیزی بهتر از آموزش آنلاین می تواند به کمک خانواده ها بیاید و مهارت های لازم را به کودکان آموزش دهد؟ با استفاده از آموزش آنلاین هم کودکان از شر حضور در کلاس های حضوری و خستگی نشستن پشت میز و صندلی خلاص می شوند و هم شما به عنوان پدر و مادر خیالتان راحت می شود که کودکتان هر آنچه لازم است را در محیط خانه و بی دردسر یاد می گیرد و از هم سن و سالان خودش عقب نمی ماند!

● به منابع نامحدود آموزشی دسترسی دارید

در آموزش آنلاین چیزی به نام محدودیت منابع معنی ندارد! مثلاً فرض کنید که فرصت کافی برای گشت و گذار در بازار را ندارید و می خواهید چند داستان انگلیسی زبان پیدا کنید تا بتوانید خودتان هم در کنار کلاس های آموزشی، این قصه ها را با کودکتان بخوانید تا او تسلط بیشتری به این زبان پیدا کند.

در این حالت چاره کار شما چیست؟ شما با یک سرچ ساده در بستر اینترنت می توانید به انواع و اقسام قصه های انگلیسی زبان دسترسی پیدا کنید، بدون این که لازم باشد وقت گرانبهای خودتان را در ترافیک رفت و آمد به بازار هدر دهید. به همین سادگی، به همین خوشمزگی!😉

● به کاهش هزینه ها کمک می کند

با یک حساب سرانگشتی می توان متوجه شد که چون هزینه رفت و آمد در کلاس های آنلاین حذف می شود و از طرف دیگر شهریه این کلاس ها بسیار به صرفه تر از کلاس های حضوری است، پس کلاس های آنلاین به کلاس های آفلاین ارجحیت دارند. اصلاً چه چیز بهتر از این که شما همان هزینه های گزافی را که صرف پرداخت شهریه و بردن و آوردن فرزندتان به کلاس های حضوری می کنید، برای آینده آن پس انداز کنید؟!

پس بیایید حالا که این شانس را پیدا کرده ایم که در عصر دیجیتال زندگی کنیم، دست از تعصباتمان نسبت به آموزش حضوری به خصوص درباره کودکان برداریم و از پتانسیل فضای آنلاین استفاده بهینه کنیم!

حالا که این همه از مزایای آموزش کودکان در فضای آنلاین گفتیم، بد نیست که سری به مقاله یادگیری فن بیان کودکان در فضای آنلاین بزنید و آن را هم مطالعه کنید.

آشنایی با چند مزیت آموزش مجازی به کودکان

بهترین محل برای آموزش آنلاین مهارت های مختلف به کودکان کجاست؟

اگر بخواهیم در کنار همه تلخی های همه گیری بیماری کرونا تنها به یک مزیت آن اشاره کنیم، باید بگوییم که گسترش این بیماری به ما یادآوری کرد که چیزی به نام آموزش آنلاین هم وجود دارد و نیازی نیست که ما برای گسترش مهارت کودکمان از این سر شهر به آن سر شهر برویم و هم خودمان و هم فرزندمان را کلافه کنیم!

به همین منظور شما می توانید فرزند خود را در کلاس های آنلاین فن بیان کودک باشگاه اومند و همچنین کلاس های آموزشی که برای یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان در این باشگاه برگزار می شود ثبت نام کنید.

کودک شما در این کلاس ها به صورت مستقیم و آنلاین و در فضای اختصاصی این باشگاه با استاد خود در ارتباط است، نه از طریق واتس آپ، ویدئو کال یا در فضایی مثل اسکای روم!

پس برای بهره مند شدن کودکتان از کلاس هایی کاربر محور با جمعیت کنترل شده (حداکثر ۱۰ نفر) و فضایی شاد و سرگرم کننده و همچنین داشتن پرونده اختصاصی که شرایط و نقاط ضعف و قوت فرزند شما در آن درج می شود، همین امروز اومندی شوید و با شماره تلفن باشگاه (در انتهای صفحه) تماس بگیرید و یا مشخصات خود را از طریق این قسمت در اختیار ما قرار دهید تا کارشناس ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با شرکت در کلاس های آنلاین اومند، آینده کودکتان را بنفش طور تضمین کنید.💜

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *