مقالات

زبان فرانسه رو یادبگیرم؟ دودلم!

چرایی یادگیری زبان فرانسوی

سلام به اومندی های عزیز امروز میخوایم در مورد آموزش زبان فرانسه و اینکه چرا یادگیری زبان فرانسوی بسیار مفید است باهم صحبت کنیم. زبان فرانسه یکی از پرطرفدارترین و شیرین ترین زبان ها میباشد که یاد گیری آن دور از لطف نیست و برای آینده شغلی و موقعیت اجتماعی هر فرد بسته به نوع فعالیتش بسیار موثر است.
اگر به این زبان علاقه دارید پیشنهاد میکنم که هرچه سریع تر شروع ب یادگیری و خواندن مطالب فوق کنید . آموزش زبان فرانسه بعد از آموزش زبان انگلیسی و آلمانی جزو پردرخواست‌ترین‌ها است. زیباترین موسیقی ها به زبان فرانسوی است. وقتی می‌خواهید زبان فرانسه را شروع کنید ابتدا باید تمام الفبای فرانسه را بیاموزید، نوع تلفظ، خواندن و…‌‌
شاید یکی از پرچالش ترین قسمت های آموزش زبان فرانسه، قسمت گرامر آن باشد. اما با دقت و تلاش حتما تسلط خوبی بر زبان فرانسه خواهید داشت. برای یادگیری هیچ زبانی دودل نشوید چرا که یاد گرفتن هر زبانی شما رو چند پله بالاتر می‌برد از لحاظ موقعیت های شغلی، اجتماعی و حتی در سفر های گوناگون به خارج از کشور. برای یادگیری زبان فرانسه تدریس معلم بسیار مهم و حائز اهمیت است و شما باید در انتخاب معلم، آموزشگاهی که ثبت نام میکنید نهایت دقت رو به خرج بدهید.

کجا فرانسوی صحبت می شود؟

فرانسه نیز مانند بریتانیا، مرحله امپریالیستی را پشت سر گذاشته است که در نتیجه زبان آن در کشورهای سراسر جهان صحبت می شود. ما به این کشورهای فرانکوفون می گوییم. ۲۹ کشور وجود دارند که در آنها زبان فرانسه زبان رسمی گفتاری است، عمدتاً به این دلیل که در مقطعی مستعمره فرانسه بودند.

فرانسه تنها زبان رسمی در کشورهای زیر است:

 • بنین
 • بورکینافاسو
 • جمهوری دموکراتیک کنگو
 • ساحل عاج
 • فرانسه
 • گابن
 • گینه
 • مالی
 • موناکو
 • نیجر
 • سنگال

البته، برای تأثیرگذاری، لازم نیست زبان به طور انحصاری در یک کشور صحبت شود، زیرا زبان بسیار روان است. بسیاری از کلماتی که به زبان فارسی صحبت می کنیم، از زبان فرانسه گرفته شده اند. برخی از اینها واضح هستند، برخی دیگر، کمتر.

واضح است که فرانسوی زبانی است که ارزش جدی گرفتن دارد. اما اصلاً یادگیری یک زبان خارجی چه فایده ای دارد؟ به هر حال، آیا امروزه همه انگلیسی صحبت نمی کنند؟

اما تا به حال به این فکرکرده‌اید که آموزش زبان فرانسه چه فوایدی می‌تواند داشته باشد؟ با ما همراه باشید تا به این نکات می‌خواهیم بپردازیم.

چرایی یادگیری زبان فرانسوی

مزایای یادگیری زبان

توانایی صحبت کردن به زبان دوم، سوم یا چهارم طیف وسیعی از مزایای را به همراه دارد. ما ۵ مورد از آنها را در وبلاگ خود بررسی کرده ایم. در ادامه فواید آموزش زبان فرانسه را مشاهده خواهید کرد:

مسافرت رفتن

اگر بتوانید به زبان یک کشور خارجی صحبت کنید، برای رفت و آمد راحت تر خواهید بود. خواندن جدول زمانی قطار، علائم جاده و منوها؛ و صحبت کردن با افراد جالب بسیاری که در طول مسیر ملاقات خواهید کرد.

فرصت های شغلی

توانایی صحبت کردن به یک زبان دیگر ممکن است باعث پیشرفت شغلی شما شود. اگر به دنبال کار در یک کشور خارجی هستید، شما را در سطح بالاتری قرار می دهد و کل دنیا فرصت های ترجمه را در اختیار شما قرار می دهند. به علاوه، به کارفرمایان بالقوه نشان می‌دهد که می‌توانید بنشینید و زمان و توجه خود را به یک کار طولانی مدت اختصاص دهید.

دیدگاه های فرهنگی

توانایی درک زبان دیگر به شما بینشی نسبتاً متمایز از نحوه زندگی و رفتار افراد مختلف می دهد. برای قدردانی از آثار هنری، ادبیات، مذهب و موسیقی از فرهنگ‌های خارجی آسان‌تر خواهید بود و همدلی شما نسبت به آن فرهنگ‌ها افزایش می‌یابد. حتی برخی از مطالعات نشان می‌دهند که وقتی یک زبان جدید یاد می‌گیرید، مغز شما دوباره سیم‌کشی می‌کند و ذهن شما به روی فرصت‌های جدید باز می‌شود!

تحت تاثیر قرار دادن مردم

چند زبانه بودن تاثیرگذار است. اگر می خواهید افرادی که ملاقات می کنید نظر مثبتی در مورد شما داشته باشند، یادگیری زبان دیگری احتمالا ایده خوبی است.

یادگیری زبان های دیگر

افرادی که زبان دوم را یاد می‌گیرند، در انتخاب زبان سوم و چهارم راحت‌تر هستند. برخی از زبان ها پیچیده تر هستند (منظور ما متفاوت از فارسی است)، اما برخی دیگر فقط به یک جهش کوتاه نیاز دارند.

یادگیری یک زبان به شما کمک می کند تا به طور کلی زبان شناسی را درک کنید، که به نوبه خود به شما کمک می کند تا قوانین حاکم بر زبان های دیگر را نیز بشناسید.

چرایی یادگیری زبان فرانسوی

مدت زمانی که برای گرفتن زبان فرانسه طول می کشد به عوامل مختلفی بستگی دارد. اینها شامل حالت طبیعی شما، تجربه شما با زبان ها، و سطح تمرکز و توجه شما است. با این حال، مهمترین آنها تعداد ساعاتی است که می خواهید به طور منظم به تمرین اختصاص دهید. اگر به طور منظم فرانسوی صحبت نمی کنید و نمی نویسید، نمی توانید امیدوار باشید که پیشرفت کنید.

آموزش زبان فرانسه در باشگاه اومند بی شک بهترین انتخاب شما خواهد بود.

دوره ی آموزش زبان فرانسه در باشگاه اومند در سامانه تخصصی به صورت آنلاین با حضور مدرس انجام میشود و یکی از مزیت های بسیار خوب کلاس های ما محدودیت تعداد کاربران میباشد.حالا یعنی چی؟
کلاس های اومند به سه شیوه برگزار میشود
۱ – خصوصی
۲ – نیمه خصوصی
۳ – عمومی
کلاس های خصوصی تک نفره میباشد.
کلاس های نیمه خصوصی دو الی پنج نفره هستند.
کلاس های عمومی پنج الی ده نفر میباشند و نکته همینجاست که ما در باشگاه اومند هیچ کلاسی بالای ده نفر نداریم.اعققاد داریم که دانش آموز باید در کلاس محور اصلی آموزش باشد و بتواند سوالاتش را در کلاس بازگو کند.این محدودیت نفری باعث می‌شود که همه، در تایم کلاس سوالاتشان را از مدرس بپرسند و کیفیت یادگیری زبان فرانسه افزایش پیدا کند. این دقیقا همان چیزی است که ما بهش اهمیت می‌دهیم. بی شک باشگاه اومند بهترین گزینه برای یادگیری زبان فرانسه است.
آموزش آنلاین زبان مزیت های بسیاری دارد که یکی از این مزیت ها کاهش میزان هزینه های رفت آمد به کلاس های حضوری و هزینه های بسیار بالا و خطرات ناشی ازین رفت و آمد و محدودیت مکانی که برای شما و کودک به وجود می آورد‌.
با آموزش زبان فرانسه می‌توانید رویای سفر به پاریس رو به حقیقت تبدیل کنید و در خیابان های شانزلیزه قدم بزنید و از خوردن بستنی در کنار مردم فرانسوی زبان در حین تماشای برج ایفل لذت ببرید😍

چرایی یادگیری زبان فرانسوی

تیم حرفه ای دپارتمان اومندی متشکل از مشاورین و مدرسین بسیار برجسته در زمینه های مختلف درسی و آموزشی و آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان است.
تیم پشتیبانی اومند همه روزه با بچه‌های اومندی عزیز در ارتباط و پیگیر تمام کارها و تکالیف آنها است تا همه چیز در وقت و زمان مقرر خودش انجام شود.
یه آرزو کن❤️
بنفش باشید💜

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *