مقالات

نقش روانشناس تحصیلی در مدیریت مسائل روانشناختی کنکوری ها چگونه است؟

نقش روانشناس تحصیلی

سلام اومندی های عزیز، امروز میخوام در مورد مسئله ای بسیار مهم باهاتون صحبت کنم، اون هم نقش روانشناس تحصیلی در سال کنکور است.
دانش آموزان در سال کنکور دچار تنش های زیادی میشوند و ممکن است فشار عصبی زیادی رو تحمل کنند و یا از شدت استرس حالشان بد شود و نتوانند تمرکز خود را بر روی درس بگذارند.
چنین دانش آموزانی بهتر است که با یک روانشناس در حوزه تحصیلی و کنکور در ارتباط باشند تا بتوانند ازین تنش ها دوری کنند و کمتر دچار استرس و سردرگمی شوند.
از دلایل فشار ها و تنش هایی که به دانش آموزان کنکوری در سال کنکور وارد میشود میتوان به فشار خانواده ها برای قبولی در دانشگاه اشاره کرد، خانواده ها نقش بسیار مهمی در آینده تحصیلی و شغلی بچها دارند پس بهتر است که بجای وارد کردن استرس به بچه و محدود کردن اون در سال کنکور، او را دوستانه همراهی کنید بگذارید کار خودش را انجام دهد و در کنار این مسائل با یک روانشناس تحصیلی مشورت کنید تا بچها را از بحران های مختلف در سال کنکور نجات دهد.
کار روانشناس دقیقا چطوریه؟ روانشناس در جلسه معارفه با شما و هدف هاتون و ترس هاتون آشنا میشه و با توجه به سیستم بدنی و ذهنی شما، راه حل و درمان را به شما ارائه میدهد و اجازه ی ورود افکار منفی به ذهن شما را نمی دهد و شما را به سمت سکوی موفقیت با ذهنی آزاد یاری میکند.

نقش روانشناس تحصیلی

کلاس های روانشناسی کنکور در باشگاه اومند به سه شیوه برگزار میشود

۱)خصوصی
۲)نیمه خصوصی
۳)عمومی
کلاس های خصوصی تک نفره میباشد.
کلاس های نیمه خصوصی دو الی پنج نفره هستند.
کلاس های عمومی پنج الی ده نفر میباشند و نکته همینجاست که ما در باشگاه اومند هیچ کلاسی بالای ده نفر نداریم. اعتقاد داریم که دانش آموز باید در کلاس محور اصلی آموزش باشد و بتواند سوالاتش را در کلاس بازگو کند. این محدودیت نفری باعث میشود که همه، در تایم کلاس سوالاتشان را از روانشناس بپرسند و اینگونه یادگیری و آزاد سازی ذهن در کلاس های روانشناسی کنکور برای دانش آموز افزایش پیدا میکند و این دقیقا همان چیزی است که ما بهش اهمیت میدهیم. بی شک باشگاه اومند بهترین گزینه برای یادگیری و بهره مندی از کلاس های روانشناسی کنکور میباشد‌.
از آنجایی که سال کنکور بسیار بسیار حساس میباشد هر کاربر در باشگاه اومند یک پشتیبان اختصاصی دارد که تمام کارهای دانش آموز اعمم از برگزاری به موقع کلاس، اطلاع رسانی تایم کلاس ها، ارسال تکالیف برای دانش آموزان و کنترل کیفیت کلاس هارو بر عهده دارد و پل ارتباطی بین دانش آموز و مدرس میباشد و این یک امتیاز بسیار منحصر به فرد باشگاه اومند میباشد تا همه چیز دقیق و سر جای خودش برگزار شود.

نقش روانشناس تحصیلی

کنکوری های عزیز مسیری که پیش رو دارید مسیر پر فراز و نشیبی است اما یادتان باشد تا وسط جاده اومدین پس جا نزنید و پر قدرت و پر سرعت ادامه بدین تا به مقصد برسین.
موفقیت همیشه از آن کسانی میشود که با انرژی مضاعف برای هدفشان تلاش کردند پس توام جز افرادی باش که هدفمند هستند.
امسال رو تلاش کن و یک عمر راحت زندگی کن.
تیم حرفه ای دپارتمان اومندی متشکل از مشاورین و مدرسین حرفه ای در زمینه های مخصوص به خود میباشد و آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان است.
تیم پشتیبانی اومند همه روزه با بچهای اومندی عزیز در ارتباط میباشند و پیگیر تمام کارها و تکالیف آنها میباشند تا همه چیز در وقت و زمان مقرر خودش انجام شود.

در اومند بی رقیب باش🥰
یه آرزو کن،بنفش باشید💜

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.