مقالات

آیا من کنکور تجربی قبول میشم؟

نتیجه گیری نهایی در کنکور تجربی

سلام به کنکوری های عزیز امروز میخوایم راجب کنکور تجربی و سوالات متداول دانش آموزان و نگرانی هایشان در این مورد صحبت کنیم. بیشتر دانش آموزان کنکور تجربی استرس قبولی و همچنین استرس عدم نتیجه گیری نهایی در کنکور تجربی رو دارند که همین امر باعث تضعیف روحیه آنها میشود و یکی از دلایلی که دانش آموزان نیمه ی راه از مسیر موفقیت خارج میشن و به بیراهه میرن همین احساس ترس و نگرانی است.
همین اول یچیزی رو خیلی رک بهتون بگم. در زندگی برای موفق شدن چند فاکتور اصلی لازمه تا اون ساختمون هدف کامل بشه، که عبارتند از تلاش کردن، وقت گذاشتن برای هدف، صبور بودن، داشتن برنامه ریزی صحیح، مشاوری آگاه و مهم تر از همه اینها در این راه استمرار داشته باشی شک نکن که نتیجه خیلی خوبی خواهی گرفت کافیه یک بار امتحان کنی، نه فقط برای کنکور بلکه برای هر خواسته و هدف دیگه ای تمامی این فاکتور ها لازمه.

نتیجه گیری نهایی در کنکور تجربی

کنکور تجربی هم به همین صورته به قول قدیمیا «هرچقدر بکاری ،همون قدر هم درو میکنی»
پس کنکوری جان ریشه ی تلاش و استمرارت رو خوب بکار که روز کنکور بهترین رشته هارو درو کنی و حال خوب نصیب دلت بشه😍

پس یک دانش آموز رشته تجربی برای موفقیت در کنکور باید حداقل به چند فاکتور زیر دقت زیادی داشته باشد:👇

  1. به کمک متخصصین برنامه ریزی کنکور تجربی، یک برنامه شخصی سازی شده برای خودش طراحی کند.
  2. هدفش را به درستی تعیین کند تا از آن انگیزه بگیرد.
  3. از مشاورش بخواهد که روش اصولی مطالعه هر درس را به او یاد دهد.
  4. خلاصه نویسی و نت برداری نکات مهم درسی را جدی بگیرد و آن ها را طبق برنامه مرور کند تا مطالب در حافظه بلند مدتش ثبت شوند.
  5. از بودجه بندی سوالات هر درس مطلع باشد تا بداند چه مطالبی مهم تر و چه مباحثی کم اهمیت تر هستند.
  6. در آزمون های آزمایشی شرکت کند تا هم مهارت های خودش را بسنجد و هم شرایط مشابه آزمون کنکور اصلی را تجربه کند و استرسش کمتر شود.
  7. روش های تست زنی را یاد بگیرد.
  8. استراحت کافی و تغذیه مناسبی داشته باشد.
  9. از تجارب رتبه های برتر کنکور کمک بگیرد و آن ها را به شیوه خودش پیاده سازی کند.
  10. درباره کلاس های کنکور با مشاور خود مشورت کند تا در صورت نیاز در کلاس های زیست کنکور، فیزیک کنکور و … شرکت کند.

در کلاس های کنکور تجربی باشگاه اومند همه این اهداف تحقق پیدا میکنه، چرا که هدف اصلی باشگاه حول محور اهداف بچها میچرخه و چیزی که واسه ما اهمیت داره بالا بردن کیفیت کلاس های شما و نتیجه گیری نهایی شما در روز کنکوره.
سیستم باشگاه اومند به گونه ای طراحی شده که هر دانش برای ورود به کلاس ها وارد سامانه ای تخصصی وارد میشه و هر شخص صفحه کاربری مخصوص به خودش رو داره و تمامی کلاس ها به صورت آنلاین و زنده میباشد که دانش آموز میتواند به راحتی با معلم ارتباط برقرار کند و مهم ترین نکته این کلاس ها این است که کاملا کاربر محور میباشند‌. این کاربر محور بودن کلاس خیلی خفنه میدونی چرا؟؟

نتیجه گیری نهایی در کنکور تجربی

حالا کلاس کاربر محور ینی چی؟

اول از همه باید بهتون بگم ظرفیت کلاس های باشگاه اومند محدود است و حداکثر جمعیت کلاس های ما ده نفر میباشد‌.
کلاس های به سه صورت برگزار میشود‌
خصوصی که یک نفر سرکلاس است‌‌.
نیمه خصوصی که دو الی پنج نفر سر کلاس است‌.
عمومی که پنج الی ده نفر سرکلاس است.
میبینید جمعیت محدوده؟
میدونین چرا؟
علت این کار تحقق شعار کاربر محور بودن است‌‌
وقتی که جمعیت یک کلاس بیست نفر، سی نفر، صد نفر و حتی بیشتر باشد معلم متکلم وحده میشود و همه دانش آموزان نمیتوانند سوالات خود را از معلم بپرسند و فقط تعدادی از سوالات گلچین پاسخ داده میشود و در نتیجه بازدهی خوب نخواهد داشت.
اما ما اومدیم توی باشگاه جمعیت کلاس هارو محدود کردیم برای اینکه دانش آموزان بتوانند کلاس رو مدیریت کنند، هر دانش آموز بتواند در طول کلاس با معلم ارتباط برقرار کند و سوالات خود را از معلم بپرسد و تمرکز کلاس و معلم بر روی هدف دانش آموز باشد‌.
این یکی از مزیت های مهم کلاس های کنکور باشگاه اومند میباشد‌.
هر دانش آموز پشتیبان مخصوص به خود را دارد که در طول هفته پل ارتباطی بین دانش آموز و معلمان میباشد و پشتیبان ها تمامی کارهای بچهارو کنترل میکنند و مثل یک دوست و هم پا در این راه در کنار شما هستند تا به قله ی موفقیت خود برسید💜
دانش آموزان کنکوری با باشگاه اومند نگران کنکور تجربی نباشید. با برنامه ریزی صحیح و هدفمند در کنار مشاورین و متخصصین میتوانید به هدف خود و نتیجه گیری نهایی در کنکور تجربی برسید کنکور که شاخ و دم نداره فقط و فقط احتیاج به صبر و حوصله و تلاش شما داره.
تمام بچهایی که رشته های پزشکی و پیراپزشکی قبول شدند مطمعن باشید که کوله باری از تلاش و کوشش و درس خواندن مفید به همزاه داشتند تا توانستند در این راه موفق بشوند.

نتیجه گیری نهایی در کنکور تجربی

تیم حرفه ای دپارتمان اومندی متشکل از مشاورین و مدرسین بسیار برجسته در زمینه های مختلف درسی و آموزشی میباشد و آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.
تیم پشتیبانی اومند همه روزه با بچهای اومندی عزیز در ارتباط میباشند و پیگیر تمام کارها و تکالیف آنها میباشند تا همه چیز در وقت و زمان مقرر خودش انجام شود.

یه آرزو کن❤️
بنفش باشید💜

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *