مقالات

آیا من کنکور انسانی قبول میشم؟

نتیجه گیری نهایی در کنکور انسانی

سلام به کنکوری های عزیز امروز میخوایم راجب کنکور انسانی و سوالات متداول دانش آموزان و نگرانی هایشان در این مورد صحبت کنیم. بیشتر دانش آموزان کنکور انسانی استرس قبولی و همچنین استرس عدم نتیجه گیری نهایی در کنکور انسانی رو دارند که همین امر باعث تضعیف روحیه آنها میشود و یکی از دلایلی که دانش آموزان نیمه ی راه از مسیر موفقیت خارج میشن و به بیراهه میرن همین احساس ترس و نگرانی است.
همین اول یچیزی رو خیلی رک بهتون بگم.در زندگی برای موفق شدن چند فاکتور اصلی لازمه تا اون ساختمون هدف کامل بشه، که عبارتند از تلاش کردن، وقت گذاشتن برای هدف، صبور بودن، داستن برنامه ریزی صحیح، مشاوری آگاه و مهم تر از همه اینها در این راه استمرار داشته باشی شک نکن که نتیجه خیلی خوبی خواهی گرفت کافیه یک بار امتحان کنی، نه فقط برای کنکور بلکه برای هر خواسته و هدف دیگه ای تمامی این فاکتور ها لازمه.
پس کنکوری جان ریشه ی تلاش و استمرارت رو خوب بکار که روز کنکور بهترین رشته هارو درو کنی و حال خوب نصیب دلت بشه😍

ضمناً فراموش نکنید که باید فردی را برای مشاوره و برنامه ریزی کنکور انسانی انتخاب کنید که نحوه برنامه ریزی شخصی سازی شده را از بر باشد، بتواند روش مطالعه دروس رشته انسانی را بهتان یاد دهد، روش های خلاصه نویسی و افزایش تمرکز را به شما آموزش دهد، زیر و بم تکنیک های تست زنی را بلد باشد و به شما انتقال دهد، بتواند منابعی که به درد شخص شما می خورد را بهتان معرفی کند و غیره. چرا؟ چون تنها چنین مشاوری است که می تواند شما را قدم به قدم به موفقیت در کنکور انسانی نزدیک کند.

در کلاس های کنکور انسانی باشگاه اومند همه این اهداف تحقق پیدا میکنه، چرا که هدف اصلی باشگاه حول محور اهداف بچها میچرخه و چیزی که واسه ما اهمیت داره بالا بردن کیفیت کلاس های شما و نتیجه گیری نهایی شما در روز کنکوره.
سیستم باشگاه اومند به گونه ای طراحی شده که هر دانش برای ورود به کلاس ها وارد سامانه ای تخصصی وارد میشه و هر شخص صفحه کاربری مخصوص به خودش رو داره و تمامی کلاس ها به صورت آنلاین و زنده میباشد که دانش آموز میتواند به راحتی با معلم ارتباط برقرار کند و مهم ترین نکته این کلاس ها این است که کاملا کاربر محور میباشند‌. این کاربر محور بودن کلاس خیلی خفنه میدونی چرا؟؟

نتیجه گیری نهایی در کنکور انسانی

حالا کلاس کاربر محور ینی چی؟

اول از همه باید بهتون بگم ظرفیت کلاس های باشگاه اومند محدود است و حداکثر جمعیت کلاس های ما ده نفر میباشد‌.
کلاس های به سه صورت برگزار میشود‌
خصوصی که یک نفر سرکلاس است‌‌.
نیمه خصوصی که دو الی پنج نفر سر کلاس است‌.
عمومی که پنج الی ده نفر سرکلاس است.
میبینید جمعیت محدوده؟
میدونین چرا؟
علت این کار تحقق شعار کاربر محور بودن است‌‌
وقتی که جمعیت یک کلاس بیست نفر، سی نفر، صد نفر و حتی بیشتر باشد معلم متکلم وحده میشود و همه دانش آموزان نمیتوانند سوالات خود را از معلم بپرسند و فقط تعدادی از سوالات گلچین پاسخ داده میشود و در نتیجه بازدهی خوب نخواهد داشت.
اما ما اومدیم توی باشگاه جمعیت کلاس هارو محدود کردیم برای اینکه دانش آموزان بتوانند کلاس رو مدیریت کنند، هر دانش آموز بتواند در طول کلاس با معلم ارتباط برقرار کند و سوالات خود را از معلم بپرسد و تمرکز کلاس و معلم بر روی هدف دانش آموز باشد‌.
این یکی از مزیت های مهم کلاس های کنکور باشگاه اومند میباشد‌.
هر دانش آموز پشتیبان مخصوص به خود را دارد که در طول هفته پل ارتباطی بین دانش آموز و معلمان میباشد و پشتیبان ها تمامی کارهای بچهارو کنترل میکنند و مثل یک دوست و هم پا در این راه در کنار شما هستند تا به قله ی موفقیت خود برسید💜
دانش آموزان کنکوری با باشگاه اومند نگران کنکور انسانی نباشید.با برنامه ریزی صحیح و هدفمند در کنار مشاورین و متخصصین میتوانید به هدف خود برسید کنکور که شاخ و دم نداره فقط و فقط احتیاج به صبر و حوصله و تلاش شما داره.

تیم حرفه ای دپارتمان اومندی متشکل از مشاورین و مدرسین بسیار برجسته در زمینه های مختلف درسی و آموزشی میباشد و آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.
تیم پشتیبانی اومند همه روزه با بچهای اومندی عزیز در ارتباط میباشند و پیگیر تمام کارها و تکالیف آنها میباشند تا همه چیز در وقت و زمان مقرر خودش انجام شود.

یه آرزو کن❤️
بنفش باشید💜

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *