مقالات

موشن گرافیک در ده سال آینده

موشن گرافیک و آینده ی شغلی

خب سلام مجدد به همه اومندی های عزیز امروز میخوایم در مورد هنر زیبای موشن گرافیک و آینده ی شغلی آن در ده سال آینده باهم صحبت کنیم.
ممکن است خیلی از شماها با موشن گرافیک آشنایی داشته باشید یا حتی در این زمینه فعالیتی داشته باشید اما ندونید چطور میتونین ازین راه در آمد کسب کنید یا حتی نمیدونید چه آینده ای در انتظارتونه.
با پیشرفت علم و تکنولوژی دنیا به سمتی قدم برداشته که همه کارها با برنامه نویسی،تصویر سازی و جلوه های ویژه پیش خواهد رفت و موشن گرافیک جزئی از شغل های اصلی جهانی محسوب خواهد شد.
موشن گرافیک از قدیم الایام کاربرد داشته و در زمان حال خودش رو بیشتر از قبل در دل سینما و انواع شغل ها جا داده و بسیاری از افراد در این زمینه به در آمد قابل توجهی رسیدن.
موشن گرافیک در واقع ظاهر انیمیشنی تصاویر محسوب میشود و تازه این به زبانی ساده است و گستردگی فراوانی در این رشته وجود دارد.
یادگیری این رشته توسط افراد متخصص در باشگاه اومند امکان پذیر است و به راحتی و با خیالی آسوده میتوانید در کلاس های باشگاه ثبت نام کنید و هنر موشن گرافیک رو آموزش ببینید.
کلاس های موشن گرافیک در باشگاه اومند مزیت بسیار خوبی که نسبت به سایر کلاس های آموزشگاه های دیگر دارد این است که کاربر محور است.

حالا کلاس کاربر محور این یعنی چی؟

به این معناست که هنرجو در کلاس محور اصلی و هدف اصلی کلاس است و در طول کلاس سوالاتش را از مدرس میپرسد و پاسخ تمام سوالاتس را میگیرد و هیچ چیز برایش گنگ و نامفهوم نمیماند و هدف ما پرورش استعداد شما و یادگیری یک حرفه است که تبدیل به هدف شما شود و نتیجه ی خوبی شود که شما از آن میگیرید.
یکی از مهم ترین ویژگی کلاس های ما محدودیت تعداد افراد در کلاس ها است.
در کلاس های موشن گرافیک باشگاه اومند کلاس ها به سه صورت خصوصی، نیمه خصوصی، عمومی است.
خصوصی تک نفره، نیمه خصوصی دو الی پنج نفر، عمومی هم نهایتاً ده نفره است.
در باشگاه اومند هیچ کلاسی با تعداد بالا تشکیل نمیشود و نهایت جمعیت کلاس های ما ده نفره میباشد تا بتوانیم شعار کاربر محور بودنمان را تحقق ببخشیم و هنرجوها رو به هدفشون برسونیم.

موشن گرافیک و آینده ی شغلی

موشن گرافیک در آینده یکی از شغل های اصلی و پر در آمد خواهد شد همانطور که در چند خط بالا گفتم با پیشرفت علم و تکنولوژی جهان به سمتی میرود که همه چیز با نرم افزار، جلوه های ویژه و بسیاری از برنامه های کامپیوتری انجام میشود و یادگیری این حرفه از واجبات میباشد و با بلد بودن موشن گرافیک شما میتوانید شغلی مستقل برای خود داشته باشید و در آمد خوبی در این راه کسب کنید.
ما این امکان رو برای شما در باشگاه اومند فراهم کردیم و تمام نیاز های شما برای یاد گرفتن موشن گرافیک با افراد متخصص در این زمینه محقق ساختیم.
تیم حرفه ای دپارتمان اومندی متشکل از مشاورین و مدرسین بسیار برجسته در زمینه های مختلف درسی و آموزشی میباشد و آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.
تیم پشتیبانی اومند همه روزه با بچهای اومندی عزیز در ارتباط میباشند و پیگیر تمام کارها و تکالیف آنها میباشند تا همه چیز در وقت و زمان مقرر خودش انجام شود.
آینده ای روشن برای تو است اگر بخواهی
تو هم میتوانی یک موشن گرافیست حرفه ای شوی

یه آرزو کن
بنفش باشید💜

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.