مقالات

یک کودک در کلاس فن بیان دقیقا چه چیزی یاد میگیرد؟

مطالب یادگیری در کلاس فن بیان کودک

ارزش گذاری به کودکان بزرگترین هدیه به آنها میباشد. یکی از تاثیرگذارترین و مفیدترین آموزش ها، آموزش فن بیان به کودکان میباشد و با این کار قدرت تکلم کودکان خود را بالا میبرید. در این مقاله میخوایم درباره مطالب یادگیری در کلاس فن بیان کودک صحبت کنیم.
در کلاس های آنلاین فن بیان کودک در باشگاه اومند کودکان شما با بهره گیری از هوش خود و با ترفندهای جالب به راحتی فن بیان خود را تقویت میکنند و میتوانند بدون هیچگونه استرسی صحبت کنند.
در کلاس های فن بیان باشگاه اومند کودک شما قصه خوانی، شعر خوانی، تلفظ صحیح کلمات را با بازی های سرگرم کننده یاد میگیرد و سپس شما در منزل با تمرین و تکرار تمامی مطالب یادگرفته شده را برایش مرور میکنید تا در جلسات بعدی فراموش نکند و این روند ادامه دار باشد و کودک شما پیشرفت کند.
کلاس های فن بیان باشگاه اومند به کودک شما کمک میکند که بر استرس و خجالت خود غلبه کند و دیگر استرس روان خوانی،شعر خوانی،تلفظ صحیح کلمات را نداشته باشد و علاوه بر آن قدرت برقراری ارتباط آن بهتر میشود و خلق و خوی اجتماعی به خود میگیرد.
والدین گرامی شما در پیشرفت کودکتان نقش بسیار اساسی دارید و کودک شما شور و اشتیاق لازم را از شما دریافت میکند.برای مثال با یادگرفتن یک شعر کوچک و حتی یک کلمه جدید او را تشویق کنید و برایش یک جایزه کوچک در نظر بگیرد زیرا با این کار به او نشان میدهید که با ارزش است و کودک شما تصمیم میگیرد این مسیر را ادامه دهد.
بهترین روش تقویت فن بیان کودک کلاس های فن بیان باشگاه اومند میباشد‌
یکی از مزیت های کلاس های فن بیان کودک در باشگاه اومند کاربر محور بودن کلاس ها میباشد که باشگاه اومند را از دیگر مراکز آموزشی متمایز کرده است.

مزایای کلاس فن بیان برای کودکان

به عنوان والدین، باید فرزندتان را تشویق کنید تا توانایی صحبت کردن در جمع را به دلایل زیر تقویت کند:

مهارت حیاتی زندگی

تقریباً هر فردی در مقطعی از زندگی خود نیاز به صحبت در جمع دارد. و هر فرصت سخنرانی در جمع برای رشد و توسعه مهارت های مختلف دیگر نیاز است. یک کودک با اعتماد به نفس و توانا فوراً بر بسیاری از افرادی که از صحبت در جمع می ترسند برتری پیدا می کند.

قدرت متقاعدسازی را بهبود می بخشد

هدف اصلی از ارتباطات، انتقال یک پیام واضح و موثر است. سخنرانی در جمع به کودکان مهارت های متقاعدسازی را می آموزد که برای متقاعد کردن افراد ضروری است. هنگامی که کودکان این مهارت را توسعه دهند، می توانند افراد را متقاعد کنند و تأثیر مفیدی بر آنها بگذارند.

مهارت های ارتباطی را بهبود می بخشد

صحبت کردن در جمع به تنظیم دقیق مهارت های ارتباط کلامی و همچنین غیرکلامی کمک می کند. این مهارت ها در روابط شخصی، تعاملات اجتماعی و موقعیت های کاری ضروری هستند تا ایده های خود را به طور موثر به دیگران منتقل کنند. سخنرانی در جمع به فرزند شما می آموزد که ایده های خود را به شیوه ای منسجم و سازمان یافته ارائه کند، از نظرات خود دفاع کند و با آرامش با نظرات دیگران مخالفت کند.

اعتماد به نفس را افزایش می‌دهد

افزایش مهارت فن بیان به طور قابل توجهی احساس ارزشمندی را در کودک تقویت می کند. در کلاس فن بیان کودکان ، هر بار که فرزند شما به طور عمومی صحبت می کند، اعتماد به نفس او را افزایش می دهد. و همانطور که کودک شما راحت تر در جمع صحبت می کند، در کنار مردم راحت تر می شود.

عملکرد تحصیلی را افزایش می دهد

تأثیر قابل توجه، مثبت و مستقیم سخنرانی در جمع بر عملکرد تحصیلی وجود دارد. تحقیقات نشان می دهد که بچه هایی که با اعتماد به نفس صحبت می کنند در کلاس عملکرد بهتری دارند. از طریق صحبت کردن در جمع، کودکان مهارت های مختلفی مانند مهارت های ارائه، مهارت های ارتباطی، مهارت های تفکر انتقادی، مهارت های گوش دادن و غیره را یاد می گیرند. که آنها را قادر می سازد تا ایده ها را با وضوح و قاطعیت بسیار ارائه دهند.

برای آینده آماده می‌شوند

دو زمینه حیاتی – تفکر انتقادی و اعتماد به نفس – انتقال موفقیت آمیز کودک به بزرگسالی را تضمین می کند. هر مسیر شغلی که فرزند شما در آینده طی کند، سخنرانی در جمع به او کمک می‌کند تا مهارت‌های مهمی را که برای موفقیت شغلی ضروری است، توسعه دهد.

حالا کاربر محور بودن یعنی چه؟

کلاس های کاربر محور به این صورت میباشند که
دانش آموز محور اصلی کلاس میباشد و هدف اصلی دانش آموز میباشد.
در این نوع کلاس ها دانش آموز هرچقدر که بخواهد از معلم سوال میپرسد و قطعا پاسخ سوالاتش را خواهد گرفت.
از دیگر مزیت های کلاس های فن بیان کودک در باشگاه اومند
تعداد کم کاربران و محدود بودن نفرات میباشد.
کلاس های فن بیان به سه صورت برگزار میشود.
خصوصی که یک نفر در کلاس است.
نیمه خصوصی که دو الی پنج نفر در کلاس است.
عمومی که پنج الی ده نفر در کلاس است.
همانطور که خودتان مشاهده میکنید، نهایت تعداد نفرات موجود در کلاس ها ۱۰ نفر میباشد و ما هیچ کلاسی رو نداریم که بالای ده نفر جمعیت داشته باشد به این علت که میخواهیم شعار کاربر محور بودن کلاس هارا به حقیقت تبدیل کنیم و بچها بتوانند در کلاس آزادی عمل داشته و سوالات خودشان را بپرسند و ابهاماتشان را برطرف کنند.
با تقویت فن بیان کودک در دوره های فن بیان در باشگاه اومند،باعث رشد فکری کودک خود شوید و عدم اعتماد بنفس و ترس را از درون او بیرون کنید و از ریشه و اساس کودک خود را تقویت کنید.
با این کار آینده ای زیبا و روشن در اختیار فرزند شماست‌.

مطالب یادگیری در کلاس فن بیان کودک

تیم حرفه ای دپارتمان اومندی متشکل از مشاورین و مدرسین میباشد و آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.
تیم پشتیبانی اومند همه روزه با بچهای اومندی عزیز در ارتباط میباشند و پیگیر تمام کارها و تکالیف آنها میباشند تا همه چیز در وقت و زمان مقرر خودش انجام شود.
یه آرزو کن❤️
بنفش باشید💜

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *