مقالات

مشاوره ی شخصی سازی شده در کنکور تجربی چگونه است؟

مشاوره ی شخصی

کنکور تجربی همیشه یکی از پر طرفدار ترین کنکور ها بوده که دانش آموزان زیادی توانستند در آن خوش بدرخشند. برای موفقیت در کنکور مخصوصا کنکور تجربی برنامه ریزی صحیح متناسب توسط مشاوره ی شخصی با نیاز شما و تنظیم ساعات مطالعه با توجه به توان مغز شما از مهم ترین عوامل است.
مثلاً یک نفر درس مهم زیست رو دو ساعت میخونه اما مفید و کامل اون رو مطالعه میکنه و کاملاً مفهوم مطلب رو متوجه میشه و میتواند تست های قسمت خوانده شده را بزند، در مقابل ممکن است یک نفر همین مطلب زیست رو ده ساعت مطالعه کند اما مفهوم مطلب رو متوجه نشود و صرفاً فقط مطالعه سر سری کرده و هیچ چیز به دانش خود اضافه نکرده است، پس به همین دلیل بسیار اهمیت دارد که شما چگونه درس میخوانید، چه زمانی درس میخوانید، چندساعت درس میخوانید، چه تایمی استراحت میکنید، چه تایمی غذا میخورید و چه تایمی میخوابید.
تمامی این عوامل رو با مشورت کردن با یک مشاور شخصی آگاه میتوانید حل کنید و کارهایتان را بهتر و سریع تر پیش ببرید
و نتیجه مطلوبی در کنکور تجربی بدست آورید.
نقش مشاور در سال کنکور به خصوص کنکور تجربی بسیار موثر میباشد.

میخواین بدونین کار مشاور تحصیلی و مشاوره ی شخصی سازی شده چیه در مجموع؟

کار مشاور در این زمینه این است که در مرحله اول مثل یک دوست در کنار شماست و با توجه به شناختی که پس از جلسه معارفه از شما پیدا میکند متناسب با نیاز و هدف شما برنامه ریزی درسی شما را انجام میدهد و شما طبق برنامه مشاور خود پیش میروید و در طول مسیر مشاور همراه شماست و تمام طول مسیر شمارا به سمت هدف و مقصد نهاییتون هدایت میکند.
کلاس های مشاوره کنکور تجربی در باشگاه اومند در سامانه تخصصی و در ثفحه شخصی دانش آموزان صورت میگیرد و دانش آموزان و مشاور به راحتی میتوانند به صورت زنده و آنلاین باهم ارتباط برقرار کنند و راحت تر کلاس را پیش ببرند و حس صمیمیت بین هر دو طرف جریان دارد چه در طول کلاس دانش آموز هر سوالی داشته باشد میتواند از مشاور خود بپرسد و برنامه درسی و کنکوریش مرتب توسط مشاور عوض میشود و کنترل های لازم بر روی برنامه و عملکرد دانش آموز همیشه انجام میشود.
برای رسیدن به قله ی موفقیت و گرفتن پرچم پیروزی شما به یک مشاوری آگاهی، اساتیدی مجرب در زمینه های مختلف درسی و یک برنامه ریزی اصولی نیاز دارید.
کلاس های کنکور تجربی در باشگاه اومند با مدرسین خوب کشور به صورت آنلاین برگزار میشود.

مشاوره ی شخصی

کلاس های مشاور کنکور تجربی باشگاه اومند کاربر محور هستند و دانش آموز محور اصلی آموزش میباشد. این یعنی چی؟

یعنی اینکه دانش آموز در کلاس هر زمان از مدرس سوال بپرسد پاسخش را میگیرد و مرتباً بین دانش آموز و مدرس ارتباط صمیمانه ای برقرار است که تکالیف مختلف درسی و تست های گوناگون میان آنها رد و بدل میشود.
یکی از مزیت های بسیار بسیار خوب کلاس های مشاور کنکور باشگاه اومند محدود بودن کاربران در کلاس ها میباشد.
کلاس های مشاوره کنکور در باشگاه اومند دانش آموز محور هستند یعنی اینکه کلاس با خواست و شرایط دانش آموز پیش میرود و هر لحظه که بخواهد میتواند از دبیر سوال بپرسد و جای هیچ ابهامی برای دانش آموز باقی نماند.
کلاس مشاور کنکور تجربی در باشگاه اومند به بهترین نحو برگزار میشود حالا چطوری؟
به این صورت که کلاس ها با تعداد محدودی کاربر تشکیل میشود و خب این یک امتیاز مثبت و به نفع دانش آموز کنکوری میباشد.
کلاس های مشاور کنکور تجربی در باشگاه اومند به سه شیوه برگزار میشود
۱)خصوصی
۲)نیمه خصوصی
۳)عمومی
کلاس های خصوصی تک نفره میباشد.
کلاس های نیمه خصوصی دو الی پنج نفره هستند.
کلاس های عمومی پنج الی ده نفر میباشند و نکته همینجاست که ما در باشگاه اومند هیچ کلاسی بالای ده نفر نداریم.اعتقاد داریم که دانش آموز باید در کلاس محور اصلی آموزش باشد و بتواند سوالاتش را در کلاس بازگو کند.این محدودیت نفری باعث میشود که همه، در تایم کلاس سوالاتشان را از مدرس بپرسند و اینگونه یادگیری در کلاس های مشاوره کنکور برای دانش آموز افزایش پیدا میکند و این دقیقا همان چیزی است که ما بهش اهمیت میدهیم.بی شک باشگاه اومند بهترین گزینه برای یادگیری و بهره مندی از کلاس های مشاوره کنکور تجربی میباشد‌.
از آنجایی که رشته تجربی بسیار حساس میباشد هر کاربر در باشگاه اومند یک پشتیبان اختصاصی دارد که تمام کارهای دانش آموز اعمم از برگزاری به موقع کلاس، اطلاع رسانی تایم کلاس ها، ارسال تکالیف برای دانش آموزان و کنترل کیفیت کلاسهارو بر عهده دارد و پل ارتباطی بین دانش آموز و مدرس میباشد و این یک امتیاز بسیار منحصر به فرد باشگاه اومند میباشد تا همه چیز دقیق و سر جای خودش برگزار شود.
کنکوری های عزیز مسیری که پیش رو دارید مسیر پر فراز و نشیبی است اما یادتان باشد تا وسط جاده اومدین پس جا نزنید و پر قدرت و پر سرعت ادامه بدین تا به مقصد برسین.
موفقیت همیشه از آن کسانی میشود که با انرژی مضاعف برای هدفشان تلاش کردند پس توام جز افرادی باش که هدفمند هستند.
امسال رو تلاش کن و یک عمر نام “دکتر بودن “ را به دوش بکش😍

مشاوره ی شخصی

تیم حرفه ای دپارتمان اومندی متشکل از مشاورین و مدرسین حرفه ای در زمینه های مخصوص به خود میباشد و آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان است.
تیم پشتیبانی اومند همه روزه با بچهای اومندی عزیز در ارتباط میباشند و پیگیر تمام کارها و تکالیف آنها میباشند تا همه چیز در وقت و زمان مقرر خودش انجام شود.

در اومند بی رقیب باش🥰
یه آرزو کن،بنفش باشید💜

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.