سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

متفاوت ترین و علمی ترین شیوه مشاوره کنکور ریاضی در باشگاه اومند

آرزو کن، هدفت بساز

مشاوره کنکور ریاضی ، به شیوه ی خلاقانه، تاثیر گذار و مهم تر از همه، بسیار متفاوتی در باشگاه اومند ارائه میشه!

واسه درک این تفاوت همین ابتدا یه جلسه رایگان خیلی عالی برگزار میکنیم که اولین قدم اومندی شدن شماست!!

راستی! میدونستی که بیلی آیلیش، امینم، برد پیت،، بیل گیتس ، لئوناردو دیکاپریو، آلپاچینو، دکتر سمیعی، لئوناردو داوینچی، بچه های سریال فرندز، لیونل مسی، کریستیانو رونالدو، سعدی، حافظ، بهترین وکلا،دکتر ها، مهندسا،هنرمندا

همه و همه از همین جلسه رایگان اومند شروع کردن!!😂😂😂

پس توام معطل نکن و همین الان جلسه رایگان اومند رو ثبت نام کن

تازه تو این جلسه میتونی ده سال آینده خودت رو ببینی

پس همین الان ثبت نام کن و فقط یه آرزو کن

در این جلسه متوجه میشی اومند  چه تفاوت هایی داره و چطور تورو به متفاوت ترین شیوه به اوج میرسونه.

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس آنلاین مشاوره کنکور ریاضی

مشاوره کنکور ریاضی در باشگاه اومند

خوب این روزا مشاوره کنکور از اصلی ترین خدمات آموزشیه که به دست افراد ریز و درشتی به متقاضیان رشته های مختلف ارائه میشه. در هر جامعه ی کنکوری میشنوید که دیگه ۹۰ درصد به بالا مشاوره کنکور ریاضی رو از مرکز یا شخص خاصی گرفتن. اما خوب بیاید با هم یه بررسی بکنیم!. از این ۹۰ درصد به راستی چند درصد موفق به قبولی در رشته و دانشگاه دلخواهشون میشن؟! نهایتا حدود ۱۰ درصد!!!

 • آیا غیر از اینه که موفقیت در ماراتن کنکور به یک اقلیت کم رسیده و سایرین با وجود تلاش بسیار، شکست میخورن؟!
 • مگه این ۹۰ درصد با امید و انگیزه از خدمات مشاوره کنکور ریاضی و برنامه ریزی کنکور ریاضی استفاده نکردن؟
 • حالا بگیم ۴۰ درصد اصلا مشکل از خودشون بوده… باقی چی؟!
 • خوب حالا راه حل چیه؟!
 • چیکار کنیم که دچار یک شکست مسلم نشیم؟!
مشاوره کنکور ریاضی

بذارید سوالتون رو با چند تا سوال جواب بدم…

 • مگر غیر از اینه که هر کس شرایط آموزشی و نقاط ضعف و قوت خودش رو داره؟!
 • مگر غیر از اینه که هر کس از یک هدف و منبع خاصی انرژی لازم برای تلاش کردنِ خودش رو دریافت میکنه؟!
 • مگر غیر از اینه که شما مشکلاتی دارین که صرفا قرار نیست با چهار تا جمله انگیزشی و دو برگ پی دی اف برنامه ریزی حل بشه؟!
 • اما برید بررسی کنید! ببینید در عمل چند درصد به مسائل بالا توجه میشه؟!

صرفا یک فرد محترمی که به تازگی در ماراتن کنکور ریاضی موفق شده میاد و به شما انگیزه و برنامه میده!!

 • خوب، اگر در زمینه خواب و تغذیه دچار مشکل شدید کی باید برطرف کنه؟! مشاور کنکور ریاضی شما؟!
 • تخصصش رو داره؟! خیر!
 • اگر در زمینه های تخصصی روانشناختی مثل استرس دچار مشکل شدید، کی باید برطرف کنه؟! مشاور کنکور ریاضی شما؟!
 • تخصصش رو داره؟! خیر!
 • اگر در زمینه های شغلی و انتخاب نهایی مسیرتون دچار مشکل شدید، کی باید برطرف کنه؟! مشاور کنکور ریاضی شما؟!
 • تخصصش رو داره؟! خیر!

همه ش که شد خیر!!!

بله! جواب تمامی سوال های بالا خیر است! درسته که در اصل قضیه مشاوره کنکور ریاضی باید توسط یک فرد موفق در همین ماراتن کنکور ریاضی، انجام بگیره. اما فراموش نکنید، مشاوره یک مسئله تخصصیه! لذا یک نفر که صرفا تجربه بیل زدن باغچه خودش رو داره، نمیتونه در تمام زمینه ها به شما کمک کنه!..

 • صرفا برنامه ریزی و انگیزه بخشی کار ایشونه!
 • سایر موارد کار متخصصین دیگری است!
 • کار مشاور تغذیه است!
 • کار روانشناسه!
 • کار مربی توسعه فردی و علمیه!

اینا به این معنی است که شما باید یک تیم کامل داشته باشید! یک تیم هماهنگ که پرونده شمارو داشته باشن و هر کدوم به صورت جداگانه با توجه به شرایط و نقاط ضعف و قوت شما باهاتون ارتباط بگیرن! حتی اگر در دروس مختلف کنکور ریاضی احتیاج به کمک داشتید، متخصصین و اساتید با جلسات کوناگون متناسب با مشکل شما، اقدام به حل مسئله بکنن!

این یعنی شما یک تیم کامل پر از متخصصین مختلف احتیاج دارید!.

این یعنی باشگاه اومند!

این یعنی علمی ترین و متفاوت ترین شیوه مشاور کنکور!

این یعنی خداحافظی کنید با این فرایند مشاوره کنکور ریاضی که صرفا شخصی شبانه با شما در حد ده دقیقه یه تماس تلفنی بگیره و پی دی افی به عنوان برنامه به شما بده و اسمش رو بذارید مشاوره کنکور ریاضی!!

برای این که بیشتر با این شیوه مشاوره کنکور ریاضی باشگاه اومند، آشنا بشید

میتونید در جلسه رایگان باشگاه اومند در زمینه مشاوره کنکور ریاضی و برنامه ریزی کنکور ریاضی شرکت کنید و پس از کسب اطلاعات کامل در باشگاه اومند ثبت نام کنید.

یا میتونید با تلفن باشگاه به شماره ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ داخلی (۱) تماس بگیرید.

و در نهایت متن زیر رو تا به انتها بخونید!.

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس آنلاین مشاوره کنکور ریاضی

توضیحاتی درباره روال کلی مشاوره کنکور ریاضی در باشگاه اومند

در ابتدای کار به محض ثبت نام در مشاوره کنکور ریاضی اومند، طی یک فرآیند کارشناسان مربوطه ما در باشگاه از شما شرح حال میگیرن. در این فرآیند کارشناسان اومند متوجه هدفگذاری و شرایط شما میشن تا بدونن دقیقا چرا تصمیم گرفتید از برنامه ریزی کنکور ریاضی استفاده کنید.

شاید با خودتون فکر کنید که مگه تفاوتی هم داره هدفمون چی باشه! مشاوره کنکور مشاوره کنکوره دیگه! باید بهتون بگیم که بله فرق میکنه! شرایط و اهداف هر کس کاملا در برنامه ریزی شخصیش و مشاوره هاش موثره. درواقع دانش آموز اومندی ما در مرکز قرار گرفته و تمام خدماتی که بهش ارائه میشن متناسب با شرایط و هدفش در اطراف قرار میگیرن.

همچنین خیلی از مسائل تخصصی برنامه ریزی مثل ضرایب دروس کنکور، اولویت بندی دروس و حتی شیوه برخورد شما به عنوان یه دانش آموز کنکوری در گروی فهم هدفتون از گرفتن مشاوره کنکور ریاضی و دادن کنکور ریاضیه!

در فرآیند شرح حال بعد از اینکه ما به طور کامل هدف شما رو بررسی کردیم میریم سراغ شرایط شما. شما یک جلسه با روانشناسان و متخصصان دپارتمان مشاوره اومند صحبت میکنید و شرایط تحصیلی، وضعیت روحی و روانی و نقاط قوت و ضعف خودتون رو برای کارشناسان توضیح میدید.

بعد از مشخص شدن یه استراتژی اولیه منحصر به فرد، شما رسما وارد مسیر بنفش مشاوره کنکور ریاضی و برنامه ریزی کنکور ریاضی در باشگاه اومند میشید!

در باشگاه اومند برای برنامه ریزی کنکور ریاضی پکیج های مختلفی وجود داره که شما با توجه به شرایط و هدفتون تصمیم می گیرید که اونا رو انتخاب کنید. پکیج ها شما رو نه تنها با یک نفر به عنوان مشاور، بلکه با یک تیم کامل روبه رو می کنند.

در این تیم فردی که خودش کنکور ریاضی رو با موفقیت طی کرده به عنوان مشاور کنکور ریاضی شما در رأس کار قرار داره. در کنار مشاور اصلی، روانشناسی رو می‌بینیم که کاملاً با شرایط یه نوجوون آشنا هست و با یه رزومه روانشناسی قوی، آماده برطرف کردن مسائل روانشناختی شماست! همچنین با توجه به پکیج، متخصص تغذیه و خواب رو هم دارین تا شرایط جسمی (خواب و تغذیه و تفریحات) شما رو متناسب با شرایط کنکورتون مدیریت کنه. اما اینجا پایان کار نیست! در کنار این متخصص ها، شما یک مربی توسعه فردی رو هم میبینید که انگیزه و اهداف شما رو مدیریت میکنه. به عبارت ساده تر، شما رو از آینده ای که قراره در دوران کنکور و بعد از کنکور از لحاظ شغلی بسازید آگاه میکنه.

همه این ها در کنار هم باعث میشه که شما وقتی صبح از خواب بیدار میشید بدونید که چرا از خواب بیدار شدید و اصلا چرا باید این برنامه ها رو انجام بدید. درنهایت با هدفگذاری های مشخص روزانه، هفتگی، ماهانه و حتی چندماهه، خیال شما از بابت تک تک مراحل باقیمونده تا مسیر کنکور راحته!

حالا وقتشه که توضیحاتی رو درباره پکیج های اومند به شما بدیم تا بهتر بتونید انتخاب کنید.

شما به دو صورت می تونید پکیج های باشگاه رو انتخاب کنید: هر کدوم به صورت جدا و یا همگی با هم.

این پکیج های متفاوت و منحصر به فرد که برای هرکس شخصی سازی میشن شامل این موارد هستن:

پکیج های هدفگذاری و برنامه ریزی، پکیج های مدیریت و کنترل (مربوط به مسائل روانشناختی مثل استرس، مسائلی مانند مدیریت زمان و …)، پکیج های تقویتی (مثل تقویت اعتماد به نفس، تقویت روابط کاربر با خانواده، تقویت توان تست زنی و …) و پکیج خلاقیت و پژوهش که مربوط به مسایل توسعه فردی میشه.

هر کدوم از این پکیج ها یکسری ویژگی ها و تفاوت هایی داره که در ادامه متوجه میشید.

برنامه ریزی کنکور ریاضی

شیوه برگزاری جلسات مشاوره ی کنکور ریاضی در باشگاه اومند

‎در همین ابتدا بگم که  در باشگاه اومند چیزی به اسم تماس تلفنی مشاوره ی کنکور ریاضی با دانش آموز وجود نداره و شیوه ی باشگاه اومند کاملا متفاوته.در واقع در یک فضای کاملا تخصصی با  مشاورین،در سامانه ای بسیار قدرتمند مثل یک کلاس واقعی کاربر و استاد حضور پیدا میکنن و  مباحث رو باهم پیگیری میکنند و جلسات مشاوره کنکور ریاضی برگزار میشه و چیزی به اسم تلفن زدن و این مسائل 😄در باشگاه اومند وجود نداره.

‎جلسات مشاوره کنکور ریاضی به دو صورت گروهی و خصوصی برگزار میشه که در صورتی که کاربر ،پک های کامل تری رو تهیه کنه  مسلماً جلساتش خصوصی میشه،و در صورتی که پک های جداگانه رو تهیه کنه جلساتش به صورت دو الی سه نفره برگزار میشه که تعداد افراد موجود در کلاس، شرایط ویژه ای رو با توجه به هر پک به ارمغان میاره.در هر جلسه معمولا ،مشاور کنکور ریاضی به عنوان فرد اصلی در جلسات حضور داره و پاسخگوی تمام نیازمندی های درسی شماست. و زمان برگزاری هر جلسه سی دقیقه می‌باشد و حداقل زمان برگزاری کلاس های مشاوره در هفته،دوبار می باشد.

‎مشاور معمولا جلسات رو به دو قسمت تقسیم میکنه و در ابتدا  به صورت زنده و لایو برای دانش آموز برنامه ریزی میکند.و با او در مورد شرایط مطالعه ش حرف میزنه  مباحث تستی و مطالعاتی کاربر رو جلو میبره.بخش اول جلسه به این موضوع میگذره و بخش دوم غالباً به مسائل انگیزشی میگذره تا بتونیم تمام جوانب کاربر رو در عرض هم هدایت و مدیریت کنیم.

‎در جلسات دوم معمولا صحبت ها با اطرافیان کاربر کنکور ریاضی میگذره(البته ابن به تشخیص کاربر است ممکنه هر دو جلسه با کاربر برگزار بشه)،در هر دو جلسه سعی بر پیش برد برنامه ها،یادگیری شیوه های تستی و مدیریت مسائل انگیزشی و روانشناختی است.

‎زیبا نیست؟ همینقدر دقیق و ظریف اومند فکر همه جارو کرده.

‎باشگاه اومند ،بیشتر از همه به روال و شیوه ی مطالعه و فرایند تست زنی در مشاوره کنکور ریاضی اعتقاد داره. بنابراین شما در باشگاه،در طول مسیر حداقل سه ماهه با بیش از چهل روش مطالعه و تست،که کاملا باهم متفاوت اند و به صورت علمی توسط متخصصین باشگاه طراحی شدند آشنا میشید و اونها رو به کار میبرید. غالباً.

‎علاوه بر جلسات عادی مشاوره با توجه به پکیج های شما،جلساتی هر ده روز یکبار ممکنه برای شما برگزار بشه که این جلسات   ممکنه با مربی شغلی شما، توسعه فردی،خلاقیت و پژوهش،یا  با متخصص تغذیه با توجه به تشخیص مشاور از نیاز های شما،یا حتی با روانشناسان مجموعه با توجه به ضعف های روانشناختی شما، برگزار بشه.

‎یعنی این که در واقع به غیر از مشاور شما،متخصصین در چه بازه زمانی با شما صحبت بکنند،بستگی به شرایط خودتون داره،اینجا کاملا مشاوره ها کاربر محوره و قرار نیست چیزی از پیش تعیین شده باشه و اون بخواد روی شما پیاده بشه.شما در طول مسیر،فصل های مختلف،ماه های مختلف ممکنه شرایط متفاوتی داشته باشید،اون شرایط در طول جلسات آنالیز میشه و بر اساس اون شرایط جلسات بعدی شما شکل میگیره.

‎برنامه ریزی کنکور ریاضی در باشگاه اومند شیوه متفاوتی داره و هر برنامه با برنامه قبلیش یک متد جداگانه و متفاوتی رو دنبال میکنه،.

‎در برنامه ریزی ها بیشتر از اینکه به مباحث قابل مطالعه توجه بشه،به شیوه های مطالعه و تست توجه میشه.همونجور که در چند خط قبل گفتیم،اینکه شما به چه شیوه ای چه کاری رو انجام بدین مهم تر از خود فرایند انجام کاره.چرا؟؟

‎بخاطر اینکه انجام کار توسط هزاران رقیب شما داره صورت میگیره ولی این شیوه ی انجام کاره که شمارو متفاوت میکنه.همه میدونن باید برای کنکور،مثلا این مباحث رو بخونن و فلان مقدار تست بزنن.اما اینکه از چه شیوه ای استفاده کنن و به چه روشی برن جلو قضیه ی اصلی کار هستش.

‎برای این موضوع بزارید یک مثال براتون بزنیم:شما فکر کنید یک ماشین معمولی و سطح متوسط ،مثل ماشین های قدیمی میخواد با یک مرسدس بنز ۲۰۲۲ مسابقه بده.در ابتدا همه میگن مرسدس بنز برندس دیگه،اما اگر مسیر مرسدس بنز پر از سنگ و کلوخ باشه و مسیر اون ماشین قدیمی کاملا صاف و آسفالت باشه،بدون شک برنده مسابقه،اون ماشینیه که روی سطح صاف و هموار قرار داره.

‎پس ببینید  چقدر راه،مسیر و روش در  کنکور شما و مشاوره کنکور ریاضی شما اهمیت داره.

‎کنکوری عزیز، با اومند در جاده ای هموار قرار میگیری💜

مشاوره کنکور ریاضی متفاوت تر از همیشه! معطل نکنید! برید واسه ثبت نام جلسه رایگان همین پایین!! 👇🏻

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس آنلاین مشاوره کنکور ریاضی

برنامه ریزی کنکور ریاضی

*رقابت و هدف‌گذاری از اصلی‌ترین مباحث مشاوره‌ی کنکور ریاضی در باشگاه اومنده*

خببب!

بهتره که سریع بریم سر اصل مطلب و  اینطور شروع کنیم که، شما در هر جلسه که شرکت می‌کنید و با مشاورتون صحبت می‌کنید، مشاور شما اون جلسه رو بصورت کاملا تخصصی بررسی و آنالیز می‌کنه و در پایان هر جلسه، کاملا هماهنگ، در پرونده‌ی شما ثبت میکنه که در واقع حالت روحی و روانی شما، وضعیت و شرایط و همچنین پیشرفت و انگیزه شما به چه صورتی هستش..

در ادامه، پرونده شما توسط تمامی متخصصان با تجربه باشگاه اومند که به کار شما مربوطه چک و بررسی میشه و غالبا شما با توجه به شرایط پروندتون،یک رنکینگ با رقبای هم هدفتون دارید که در اون رنکینگ هرکس به نوعی رتبه مشخصی می‌گیره. البته به این معنی نیست که این یک وضعیت کاملا رقابتی باشه و صرفا یک مسابقه برای نفر اول شدن یا نفر دوم شدن باشه‌آآآ،خیر!خب اول بهتره بگم که،طبیعتا هرکسی یک سری نقاط قوتی داره و همچنین یک سری نقاط ضعف؛اما اصلا چطور باید اینارو از هم تشخیص بدیم یا اصلا چقدر وقت بزاریم بابتش؟؟ شما با این روش نقاط قوت خودتون رو پیدا میکنید،روش تمرکز میکنید و از راه درستی تقویتش میکنید و قطعا در اون بهترین میشید و اینکه نقاط ضعفتون هم بهتون اطلاع داده میشه تا حداقل،در کمترین حالت اونارو بشناسید و در نهایت بتونید به نوعی،در حد توانایی خودتون تقویتش کنید . بنابراین رقابت در این باشگاه با همه جا متفاوته و میشه گفت یجورایی برد_برد هستش و باختی در کار نیست…

 موضوع بسیار مهم دیگه ای باید درموردش صحبت کنیم اینه که در پکیج مشاوره‌ی کنکور ریاضی، شما در ابتدا و شروع هر ماه، یک هدف‌گذاری ماهانه دارید(همون هدف های کوتاه مدت) که این هدف‌گذاری ماهانه توسط پله‌های هفتگی به همدیگه مرتبط میشه؛یعنی چی؟؟؟ یعنی اینکه شما برای این ماه باید این مسیر مشخص رو طی بکنید و برای طی کردن ،این پله‌ها رو دارید که تا آخر ماه باید به این دستاوردهای مشخص شده، در سه لول مختلف یا به عبارتی در سه مرحله‌ی مختلف برسید  و در پایان هر ماه این لول ها توسط تیم حرفه ای ما بررسی میشه؛و درواقع مسیر ماه آینده‌ی شما با توجه به همین شرایط و پیشروی شما مشخص خواهد شد و هم اینکه در رنکینگتون به طور کامل تاثیرگذار خواهد بود.

مورد بعدی که باید بهش اشاره بشه،ازمون هستش..؛ به این صورت که شما با توجه به شرایطتون یک آزمون آنلاین کامل و جامع از تمام مباحث مطروحه در جلسات مشاوره‌ی کنکور ریاضی در اون ماه داری که هم به مسایل روانشناختی درش پرداخته میشه، هم به مسایل آموزشی و هم تحصیلی. سوالات این ازمون توسط خود مشاور یا متخصصین باشگاه با هماهنگی مشاور شخصی خود شما تعیین میشه.پس جایی برای نگرانی و استرس بابت سوالات عجیب و غریب نیست…

مورد بعدی و بسیار هیجان انگیزی که نباید جا بندازیم،اینه که هر دو هفته یکبار غالبا تیم مشاوره‌ی باشگاه برای افراد هم‌هدف با شرایط متناسب همایشی بزرگ برگزار می‌کنه و اون همایش در مورد نقطه ضعف شماست.در واقع به عنوان مثال شما در مساله‌ی استرس ضعف دارید و این مدت خیلی گریبانگیر شما بوده ،بنابراین شما در اون همایش شرکت می‌کنید و اون همایش و تاثیراتش در جلسات مشاوره‌ی شما به وضوح اثرگذار خواهد بود و همچنین نقش مهمی در برطرف کردن مسایل اصلی شما نه تنها به عنوان یک پشت کنکوری(که داره برای کنکور ریاضی اماده میشه)بلکه به عنوان یک انسان که در هرزمینه ای هرمشکلی میتونه داشته باشه، ایفا می‌کنه…👌🏻

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف قبولی کنکور ریاضی را به شما نشان می دهد. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، قبولی کنکور ریاضی را به شما هدیه می دهند و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به قبولی کنکور ریاضی را در اختیار شما می گذارد. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه مشاوره کنکور ریاضی را به شما منتقل خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیرید، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می توانید برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه فرزندتان در رشته مورد نظر پیشرفت بیشتری داشته باشد می توانید از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنید برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کنید. 

پادکست انگیزشی شیوه مشاوره کنکور ریاضی در باشگاه اومند

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس آنلاین مشاوره کنکور ریاضی

مشاوره کنکور ریاضی ۱۴۰۲

دانش آموزان کنکوری ۱۴۰۲ باید از همین الان روی نقطه ضعف ها و نقطه قوت ها تمرکز کنن که بتونن در تابستان پیش رو این نقاط ضعف رو برطرف کنن. با توجه اون ویژگی هایی که برای برطرف کردن نقاط ضعفشون کسب کردن مسیر خودشون رو در سال تحصیلی جدید (سال کنکور) جلو ببرن تا درنهایت به چیزی که میخوان برسن. در برطرف کردن نقطه ضعف ها، تخصص گرایی بسیار مهمه! چون شما زمان کمی دارید که بتونید روی خودتون سرمایه گذاری کنید و زمان آزمون و خطا ندارید؛ پس حتما باید فردی شما رو همراهی کنه که تخصص لازم رو در این زمینه داشته باشه.

متخصصی که با اون مسیر شما آشنایی داشته باشه. بتونه منشا مسائل و مشکلات شما رو متوجه بشه. مثلا بتونه مشکلات تحصیلی مثل ضعف در بعضی از دروس، مسائل روانشناختی مثل اضطراب و کاهش اعتماد به نفس و انگیزه، ضعف در مهارت های خاص کنکوری مثل مدیریت زمان و تکنیک های تست زنی رو، اون هم در مدت زمان کم، تشخیص بده.

اومندی های عزیز! دقت کنید که از تاثیر مسائل غیر تحصیلی روی رسیدن به هدفتون غافل نشید. تنها چیزی که روی نتیجه شما در کنکور اثر میذاره درس خوندن نیست و بقیه مسائلی که توضیح دادیم هم دقیقا به اندازه درس خوندن اثربخش هستن. تصور کنید که اضطراب کنترل نشده داشته باشید یا با مقایسه کردن خودتون با همکلاسی ها و دوستانتون دچار کاهش انگیزه و کاهش اعتماد به نفس بشید. آیا در این شرایط دست و دلتون به درس خوندن میره؟ نه که نمیره☹️ یا تصور کنید که در تنظیم ساعت خواب و میزان خوابتون مشکل دارید؛ در این صورت ممکنه نتونید از کلاسهای مدرسه‌تون در صبح و یا حتی کلاس های اومند استفاده کنید چون سر کلاس خوابتون میاد. یا تغذیه مناسب و مقوی نداشته باشید و سر امتحانات و آزمون ها فقط به خاطر ضعف کردن نتیجه خوب آزمون رو از دست بدید. اینها همه مثال هایی بودن که به شما ثابت کنن مسائل غیر تحصیلی هم به اندازه مسائل تحصیلی مهم هستن.

مشاوره کنکور ریاضی
برنامه ریزی کنکور ریاضی

منابع مناسب برای یک کنکور ریاضی بنفش!

منابع کنکور ریاضی و در مجموع بودجه بندی کنکور ریاضی، دروس اختصاصی ریاضی شامل ریاضیات، فیزیک و شیمی هستن. دروس عمومی هم شامل ادبیات، زبان انگلیسی، زبان عربی و دین و زندگی هستن. ضرایب دروس عمومی در همه زیر گروه ها به اینصورته:

ادبیات با ضریب ۴

دین و زندگی ضریب ۳

زبان عربی با ضریب ۲

زبان انگلیسی با ضریب ۲

ضرایب دروس اختصاصی در زیرگروه ۱ به این صورته:

ریاضیات با ضریب ۴

فیزیک با ضریب ۳

شیمی با ضریب ۲

در زیرگروه ۲ ضرایب دروس اختصاصی به این صورت هست:

ریاضیات با ضریب ۴

فیزیک با ضریب ۳

شیمی با ضریب ۳

بسته به اینکه رشته مورد هدف شما در کدوم زیرگروه قرار گرفته، باید دروستون اولویت بندی بشن.

برای این دروس با توجه به سطح شما منابع کمک درسی مناسب معرفی میشن. اما یکی از مهم ترین منابع کمک درسی شما دفتری هست که خودتون اون رو مینویسید.

این دفتر یک منبع شخصی و مهم هست که با راهنمایی های مشاورتون یاد میگیرید چجوری اون رو پر کنید. این دفتر بطور خلاصه شامل خلاصه برداری های مهم، تکنیک های موفقیت در دروس، یادداشت برداری هایی به منظور تمرین مهارت های خاص کنکور و دیگر حزئیات هست که مشاور شما طی جلساتی که در سامانه کلاس آنلاین باشگاه اومند برگزار میکنه بطور کامل برای شما توضیح میده. خوندن و مرور این دفتر هم در برنامه های تحصیلی شما قرار میگیره! بالاخره باید به همچنین منبع خفنی خیلی اهمیت داد😁 قول میدیم یکی از چیزایی که تو مشاوره آنلاین کنکور ریاضی اومند عاشقش میشید همین منبع شخصی خودتون هست! 🤩💜

توصیه رتبه برتر های کنکور ریاضی

با توجه به چیزی که تا الان از مشاوره کنکور ریاضی در باشگاه اومند متوجه شدید، اسم “توصیه رتبه برتر های کنکور ریاضی” رو میذاریم “توصیه مشاوران کنکور ریاضی” !

چرا؟ چون مشاوران اصلی شما رتبه برتر ها هستن. چرا؟ چون خودشون باید یک نمونه موفق از طی کردن مسیر کنکور باشن و به پیچ های این مسیر آشنایی داشته باشن!

اما خوب صرفا حضور مشاوران رتبه برتر کافی نیست و یک تیم در کنار شما حضور دارن. مشاور رتبه برتر برای شما برنامه ریزی تحصیلی انجام میده، شیوه های مطالعه رو بهتون یاد میده، براتون از تکنیک های تست زنی دروس مختلف میگه و … . اما اگر در زمینه خواب و تغذیه و مسائل روانشناختی و … مشکل داشته باشید ممکنه توصیه مشاور به کار شما نیاد چون این موارد تخصص رتبه برتر نیست حتی اگر رتبه ۱ کنکور ریاضی باشه! در این موارد مشاور فقط میتونه براساس تجربه خودش شما رو راهنمایی کنه و احتمالش زیاده که مشکل شما بطور دقیق با تجربه اون رتبه برتر همخوانی نداشته باشه! این موضوع مربوط به تخصص روانشناس تحصیلی باشگاه هست پس حتما باید متخصص مسائل روانشناختی باید در کنار شما باشه.

بنابراین به عقیده اومند، استفاده از مشاوره رتبه برترهای کنکور ریاضی نه تنها بد نیست بلکه بسیار مفیده. اما زمانی آسیب زا میشه که مشاور بخواد تمام مسائل مختلف شما رو در کنکور حل بکنه؛ چون هرکس تخصص خودش رو داره.

پس “توصیه مشاوران کنکور ریاضی” در باشگاه اومند در واقع یعنی توصیه یک تیم کامل!

توصیه اصلی مشاوران کنکور ریاضی باشگاه اومند یک‌ چیزه: طی کردن مسیر کنکور یک موضوع علمی هست و بنابراین مشاوره کنکور ریاضی هم یک موضوع علمی هست!

مشاوره کنکور ریاضی
از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس آنلاین مشاوره کنکور ریاضی

شیوه مطالعه دروس شیرین کنکور ریاضی👩🏻🏫

هر درس شیوه مطالعه خودش رو برای کنکور میطلبه. روش های مطالعه به تناسب هر درس یا حتی هر مبحث متفاوت هستن.

مسَلَمه که برای رسیدن به تسلط در هر درس، باید اول به درستی درس رو فهمید، براش وقت گذاشت و به مقدار زیاد تست زد. اما باید دید که کدوم شیوه برای شما مناسب تره. قطعا برای خوندن ریاضیات که مهمترین درس شما هست یک شیوه وجود نداره و شیوه های مختلفی وجود دارن. با توجه به اینکه سطح شما در دروس مختلف ریاضی و مباحث مختلف ریاضی در چه حد باشه و در کدوم مبحث ها قوی باشید و نقطه ضعف هاتون در کدوم مباحث باشه، شیوه های مطالعه، حلاصه نویسی و نوع تست زنی برای شما متفاوت هستن.

به همین دلیله که میگیم آموزش باشگاه اومند همه چیزش کاربر محور هست!

خب بریم ببینیم در کنار جلسات مشاوره کنکور ریاضی،اومند دیگه چیکار میکنه؟!؟!؟!

بریم سراغ آپشن های جذاب کلاس های مشاوره کنکور ریاضی ، در واقع شما به جز شرکت در جلسه های مشخص شده تون کلی کار دیگه برای انجام دارید که هر کدوم مثل آنزیم سرعت ، نتیجه گیری شمارو به بالاترین حد ممکن میرسونه،

برای شروع میخوام به نحوه گزارش گیری باشگاه اشاره کنم، البته که گزارش گرفتن دیگه یه چیز معمولی شده و هرکسی از راه میرسه از شما گزارش کار میخواد ولی کمتر کسی پیدا میشه که یه جوری از شما گزارش بخواد که قشنگ حق مطلب اَدا بشه.

همنوطور که حدس میزنید باشگاه اومند یکی از اون کمتر کسی ها😂 محسوب میشه و برای اثباتش فقط اشاره کوچیکی به 17مدل گزارش گیریِ انتخابیِ باشگاه عزیزمون میکنم که با دقیق ترین نظر سنجی ها برای شما کاملاً شخصی سازی میشه و به صورت برنامه ریزی شده 3بار در هفته توسط پشتیبانان تحویل گرفته و با مشاور مربوطه به اشتراک گذاشته میشه.

راستی موضوع مهم؛ ارتباط شما با باشگاه رو پشتیبانای دلسوز و کار بلدمون ردیف میکنن ،این جوری بهت بگم از لحظه‌ای که کارو دستشون میسپاری میتونی یه نفس راحت بکشی، از بابت برنامه ریزی و  داشتن یه همراه درجه یک.

پشتیبانا راه ارتباطی شما با تمامی قسمت های باشگاه هستن

راستی تا یادم نرفته بگم شما به جز مراسم گزارش گیری، تماس کنترل کیفیت هفتگی هم دارین که با انتخاب خودتون میتونید از نزدیکانتون یه نفر رو مراقب بذارید و و به باشگاه وصلش کنید تا اگه یه جاهایی دیگه کار خودتون نبود امداد های غیبی از راه برسن.

خب از بحث شکیل پشتیبانی دور نشیم که هرچقدر از پیگیرشون بگم کم گفتم یعنی فکر کن یه کلاس داری پشتیبانت شب قبلش بهت میگه، 5ساعت قبل کلاس یادآوری میکنه بازم راضی نمیشه و 5دقیقه قبل از کلاس میاد که. بدرقه ت کنه😂.

خب، تا اینجای کار از روند مشاوره کنکور ریاضیِ ما ، یه چیزایی دستگیرتون شده که صد البته این روند به علمی ترین و خلاقانه ترین شیوه انجام میگیره، این روند جوری طراحی شده که شما برای تمامی دغدغه های کوچک و بزرگتون با بهترین متخصص ها ارتباط بگیرین. که آخر کار حسرت انتخاب اشتباه و نخورید و در نهایت نتیجه مد نظرتون رو بگیرید.

فرایند مشاوره کنکور یک مسئله کاملاً تخصصیه که به خاطر متقاضی‌‌ زیاد غیر تخصصی رشد کرده،

به صورتی که تعداد مشاورا از دانش آموزا جلو زده 🥲🥲 ولی ما در باشگاه سعی کردیم قضیه رو علمی  سازی کنیم که تا الان نتایج شگفت انگیزی‌ رو به ما داده.

مسئله‌ای که وجود داره اینه که باشگاه یه مجموعه کامله یعنی همین شخص شما راجب هر چیزی که فکرشو کنی آموزش یا راهنمایی بخوای، بهترین کیفیت کلاس آنلاین و اساتید دلسوز رو  اینجا میتونی پیدا کنی.

آقا مثلاً تو میخوای کنکور ریاضی بدی میری کلاس تست و مشاوره ثبت نام میکنی، نتیجه تستا معلوم میکنه که شیمی و فیزیکت میلنگه در حالت معمولی، وقتی رفتی پیش بقیه موسسه ها چیکار می‌کنی؟!

آفرین میری یه جای دیگه متخصص شیمی پیدا کنی در کنارش دنبال معلم فیزیک کار بلدم میگردی و وقتی این پروسه خسته کننده تمام شد آیا دیگه حالی به آدم میمونه ؟!

قطعاً نه والا

خب حالا وقتی اومند رو انتخاب میکنی چه اتفاقی میوفته؟!

اینجا به جز حل مسئله ی کلاس و استادِخوب (یعنی علاوه بر تیم مشاوره ت، هر جایی که ضعف داشته باشی، متخصص همون زمینه یا درس میاد و اساسی مشکلت رو برطرف میکنه) ،

میتونی یه حالی به روح وفیزکتم بدی و لایف استایل به شدت موفقیت آمیزی رو تجربه کنی.

لازمه بگم ما اینجا بیش از 120زمینه مختلف داریم که هر کودک،نوجوان و جوانی رو به هدفش میرسونه

لذا شما وقتی برای یه دونه خدمات به باشگاه متصل میشید مطمئن باشید به دریایی از امکانات وصل شدید.

مجموعاً ما در باشگاه سعی کردیم  بهترین تجربه شما از مشاوره کنکور ریاضی رو فراهم کنیم و این رو به صورت جهانی و با استانداردهای علمی روز دنیا  به عمل برسونیم.

کافیه فقط یک هفته طعم اومندی بودن روبچشی؛ مطمئن باش دیگه به هیج قیمتی ولش نمیکنی و روز به روز قد کشیدنتو تجربه میکنی.

پادکست شیوه تست زنی کنکور ریاضی (روش تست تمرینی)

مشاوره کنکور ریاضی

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف قبولی کنکور ریاضی را به شما نشان می دهد. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، قبولی کنکور ریاضی را به شما هدیه می دهند و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به قبولی کنکور ریاضی را در اختیار شما می گذارد. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه مشاوره کنکور ریاضی را به شما منتقل خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیرید، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می توانید برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه فرزندتان در رشته مورد نظر پیشرفت بیشتری داشته باشد می توانید از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنید برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کنید. 

همونطور که در ابتدای متن گفتیم حتماً

پیشنهاد میشه که در جلسه رایگان باشگاه اومند  شرکت کنید و توضیحات رو با جزئیات بیشتری پذیرا باشید و همچنین میتونید برای  کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره تلفن

۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳

داخلی1 ارتباط بگیرید.

اگر آماده اید برای یک موفقیت دلی، یک آینده مشخص، برای یک شرایط خاص، میتونید در باشگاه ثبت نام کنید، ما در باشگاه میخوایم شمارو به نقطه ای برسونیم که تهش مورد تاَیید خودتون باشید.

حالا دیگه برای آرزو کردن منتظر چی هستی؟!

مشاوره کنکور ریاضی
از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس آنلاین مشاوره کنکور ریاضی

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
منو
حساب کاربری من
Call Now Button