سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

متفاوت ترین و تاثیرگذار ترین شیوه مشاوره پایه نهم به سبک اومند

آرزو کن، هدفت بساز

مشاوره پایه نهم، به شیوه ی خلاقانه، تاثیر گذار و مهم تر از همه، بسیار متفاوتی در باشگاه اومند ارائه میشه!

 

واسه درک این تفاوت همین ابتدا یه جلسه رایگان خیلی عالی برگزار میکنیم که اولین قدم اومندی شدن شماست!!

راستی! میدونستی که بیلی آیلیش، امینم، برد پیت،، بیل گیتس ، لئوناردو دیکاپریو، آلپاچینو، دکتر سمیعی، لئوناردو داوینچی، بچه های سریال فرندز، لیونل مسی، کریستیانو رونالدو، سعدی، حافظ، بهترین وکلا،دکتر ها، مهندسا،هنرمندا

همه و همه از همین جلسه رایگان اومند شروع کردن!!😂😂😂

پس توام معطل نکن و همین الان جلسه رایگان اومند رو ثبت نام کن

تازه تو این جلسه میتونی ده سال آینده خودت رو ببینی

پس همین الان ثبت نام کن و فقط یه آرزو کن

در این جلسه متوجه میشی اومند  چه تفاوت هایی داره و چطور تورو به متفاوت ترین شیوه به اوج میرسونه

مشاوره تحصیلی نهم، یکی از مهم ترین خدماتی هست که در متوسطه اول انجام میشه.

از این قسمت ثبت نام کنید

جلسه توجیهی رایگان مشاوره پایه نهم

مشاوره تحصیلی نهم و باشگاه اومند...

این مشاوره به دلیل آزمون های ورودی متوسطه دوم (تیزهوشان) و همچنین هدایت تحصیلی پایه نهم خیلی پرطرفدار هست و واقعا هم نیاز دانش آموزان نهمه. پایه نهم مهم ترین پایه دوران متوسطه اوله و نقش مهمی در تعیین رشته متوسطه دوم داره.

این آزمون شاید اولین مرحله سخت بچه ها در مواجهه با بزرگسالی تحصیلیشون و مسیر جدی ادامه تحصیلشون باشه! به این دلایل بسیاری از افراد از مشاوره پایه نهم استفاده میکنن. به دلیل همین فراگیر بودن خدمات مشاوره تحصیلی نهم، تعداد مشاوران تحصیلی در این پایه بسیار زیاده. یعنی شما اگر از خونه برید بیرون حتما چند تا مشاور پایه نهم رو میبینید.

اما با وجود این همه مشاور تحصیلی پایه نهم و این همه خدمات مشاوره پایه نهم، باز هم راندمان کاری بسیار پایینه. از هر ۱۰ نفر شاید ۸ نفر از خدمات مشاوره نهم استفاده میکنن اما تهش از هر ۱۰ نفر دو یا سه نفر موفق میشن.

شاید این آمار اغراق آمیز به نظر بیاد. اما بیاید واقع بین باشیم و ببینیم که موفق بودن واقعا در چیه؟!

آیا فقط همین که دانش آموز پایه نهم مثلا مطالعات اجتماعیش رو ۲۰ بگیره یا عربی نوبت اولش رو ۲۰ بگیره، همین میشه موفقیت؟

این ها اتفاقات خوبی هستن اما صرفا این نمرات نمیشن موفقیت فرزند شما! این ها موفقیت های مقطعی هستن و اگر صرفا دلتونو به اینا خوش کنید عملکردشون مثل ماده بی‌حس‌کننده میمونه! چطوری؟ شما این موفقیت های مقطعی رو میبینید و از اون موفقیت اصلی غافل میشید.

واضح تر بگم بیاید بررسی کنیم ببینیم دلیل اهمیت آینده دانش آموز پایه نهم چیه؟

 مگه غیر از اینه که به هدف نهاییش برسه؟ حالا هدف نهایی میتونه مهندس الکترونیک شدن، بازیگر شدن، هنرمند شدن، حقوقدان شدن، پزشک شدن و … باشه.

مگر غیر از اینه که هرکس با استفاده از خدمات مشاوره پایه نهم باید درنهایت به این اهداف برسه؟ ما این خدمات رو به این دلیل استفاده میکنیم که تهش ما بمونیم و اون موفقیت اساسی! 💜💪🏻

مشاوره پایه نهم

موفقیت در مسیر نهایی

ما به عنوان والدین دانش آموزی که پایه نهمه نمیخوایم فرزندمون فقط عربی و فارسی و علوم و … رو ۲۰ بگیره و تمام! بیاد خونه و دیگه هیچ تلاش دیگه ای نکنه.

بلکه ما میخوایم مسیر نهمش رو با موفقیت طی بکنه و انتخاب رشته درستی داشته باشه. درنهایت وقتی وارد متوسطه دوم میشه، به جای ناراحتی از فشار درسی و پشیمونی از انتخاب رشته و به فکر تغییر رشته افتادن، با میل و اشتیاق در متوسطه دوم تلاش کنه و پایه ها رو با موفقیت پشت سر بذاره، در کنکور موفق شه و بره دانشگاه. وقتی وارد دانشگاه شد مسیر تحصیلی و شغلی خودش رو راحت تر و بدون سردرگمی پیدا کنه! ما دنبال اینیم و به این میگیم موفقیت! به همین دلیل میگیم که از هر ۱۰ نفر دو یا سه نفر موفق میشن.

پس شاید از هر ۱۰ نفر ۸ نفر ۲۰ یا ۱۹ بگیرن اما قطعا همه اون ها این مسیر طولانی و تدریجی رو طی نمیکنن!

بر چه اساس اینو میگیم؟! براساس موارد بی شماری که اغلبمون از نزدیک دیدیم و داریم میبینیم! از مواردی که در سطح دوست و آشنا و فامیل میبینیم گرفته تا مواردی که در شهر یا منطقه بُلد میشن و عکسشون رو جاهای مختلف اون شهر یا منطقه میبینیم.

اومندی های عزیز!

هرکسی نسبت به خودش موظفه که بهترین خودش باشه و مسیر موفقیت خودش رو بسازه. اما الان اوضاع طوریه که هرکس به این شکل باشه انگار که کار عجیبی کرده و لطف بزرگی رو انجام داده‌. در حالی که همه باید با انرژی مثبت به سمت اهدافشون برن و مسبرشونو پیدا کنن چون هرکس یه مسیری داره.

 دلگرمی مقطعی به چند نمره ۱۹ و ۲۰ نمیتونه آینده فرزند شما رو تضمین کنه. پس اگر از بابت تاثیر نمره در انتخاب رشته نهم و هدایت تحصیلی نهم نگران هستید، لطفا همین الان این نگرانی رو از خودتون دور کنید. چون آینده اون ها به چیزی مهم تر از چند تا نمره ۲۰ یا غیر ۲۰ نیاز داره!!

پس الان متوجه شدیم که مشاوره پایه نهم اصولی صرفا یک برنامه ریزی ساده هفتگی و تماس های ساده “الو سلام! درست رو خوندی؟ چرا نخوندی دوستت داره میخونه تو هم بخون “😂 نیست. اما خوب متاسفانه این شیوه خیلی فراگیر شده. همین شیوه ساده و تکراری بصورت روتین برای همه تکرار میشه و به اهداف بچه ها توجهی نمیشه. در بسیاری از موارد مشاورین و مدرسین اصلا از اهداف و علاقه و استعداد بچه ها خبر ندارن. وقتی بچه ها اهدافشون و علاقه شون رو میگن اون ها گذرا از کنارش رد میشن.

از این قسمت ثبت نام کنید

جلسه توجیهی رایگان مشاوره پایه نهم

اما هدفگذاری یک بحث علمیه

وقتی به هدف کاربر توجهی نشه انگیزه ای برای ادامه مسیر تحصیلیش و ساختن مسیر موفقیت خودش به وجود نمیاد. نتیجه این میشه که تا پایه نهم کاربر مطالعه خوبی داره اما وقتی وارد متوسطه دوم میشه یهو افت میکنه!! بی انگیزه میشه و خیلی از تفریحات رو ترجیح میده به جنگیدن برای هدفش. (شاید این قسمت از حرفای ما تلخ باشه اما بهتره واقع بینانه تر به موضوع آینده فرزندانمون نگاه کنیم)

در اغلب موارد موفقیت در ذهن دانش آموزان دوره متوسطه دوم دست نیافتنی تعریف شده و براشون تبدیل به یک رویا شده.

در متوسطه دوم خانواده ها هر کاری برای فرزندشون انجام میدن مثل مشاوره، کلاس و … . همه از این خدمات استفاده می کنند ولی باز هم خبری از موفقیت اصلی که مد نظر هست نیست!

شاید فکر کنید که در مشاوره پایه نهم فعلا این بحث‌ها مهم نیست؛ صرفاً بحث آزمون ورودی مدارس و ورود به مدارس تیزهوشان مطرحه و زمانی که دانش آموز وارد دبیرستان شد به این مسائل فکر می کنیم.

اما اگر مطالعه و هدف گذاری از متوسطه دوم میتونست آینده بچه ها رو بسازه، پس این همه آدم که از این خدمات استفاده می‌کنن باید موفق میشدن!

 وقتی راه اونجا هم بن بست هست و اونجا هم اوضاع همین طوریه که از هر ۱۰ نفر ۲ یا ۳ نفر موفق میشن، پس مشکل عمیق تره و باید ریشه مشکل رو در جای دیگه جستجو کرد.

ریشه در دوران متوسطه اول هست. فرزند شما در این زمان در سنی هست که هم خیلی کم تجربه هست و هم خیلی پخته (یعنی به اون اندازه بزرگ شده که بتونه تجربه های علمی مربوط به هدف خودش رو کسب کنه و درواقع ذهنش تشنه این موضوع هست!)

پس اشتباه نکنید چون در همین سن هست که میشه با یه شیوه مثبت، علمی، پر انرژی و محکم، رسیدن به اهداف رو در قالب مشاوره تحصیلی نهم در ذهن کاربران پیاده کرد و یک آینده تضمین شده که ناشی از چندین سال اولویت و هدف گذاری هست رو خریداری کرد!

این میشه یه مشاوره علمی و اصولی برای پایه نهم!

مشاوره تحصیلی نهم

یک مشاور تحصیلی نهم خوب

خب تا به اینجای کار متوجه شدید که 13،14 سالگی زمان بی نظیری برای پایش اهداف و آرزوهاست ، برای برنامه‌ریزی و طی کردن پله های موفقیت و در واقع با این شرایط نه تنها میتونیم بهشون برسیم ،بلکه هیچ برهه ای از زمان نا امید نباشیم و چیزی رو به اهدافمون ترجیح ندیم و این قطعا یکی از بزرگ‌ترین و بهترین اتفاقاتی هست که میتونه واسه یه نوجوون رخ بده.

یک مشاور تحصیلی نهم خوب ؛ باید این‌هارو در مرحله اول برای کاربر در نظر بگیره و هدفگذاری بی‌نظیری واسش انجام بده و بعد از اینکه مطابق با علایق ، سلایق و ویژگی‌های شخصیتیش هدفگذاری اولیه رو انجام داد ، با توجه به نقاط ضعف و قوتش ، برنامه‌ریزی و پیگیری مسائل روانشناختیش رو در مشاوره پایه نهم انجام میده و شیوه های ابتدایی مثل برنامه‌ریزی‌های کاغذی هفتگی ، تماس‌های به اصطلاح ترساننده و پیگیری مقطعی اهداف و نفرات مختلف جوابگو نیست ، بلکه این ها تازه ابتدای کار محسوب میشن و اگر به کلیت موضوع توجه نشه ، نه تنها جوابگو نیستن بلکه نتیجه معکوس میدن .

مشاوره پایه نهم متفاوت تر از همیشه! معطل نکنید! برید واسه ثبت نام جلسه رایگان همین پایین!! 👇🏻

از این قسمت ثبت نام کنید

جلسه توجیهی رایگان مشاوره پایه نهم

مشاوره تحصیلی نهم

مشاوره پایه نهم ، در باشگاه اومند چطوریه  ؟…

خب ما در ابتدا  یک آنالیز کلی (هدفگذاری ) برای کاربر انجام میدیم و سپس مطابق با اهداف کاربر ، یک شرح‌حال از نقاط ضعف و قوت فعلیش مشخص می‌کنیم ، سپس مطابق با نقاط ضعف ، قوت و هدفگذاریِ کلی ، اهداف کوتاه مدت و ماهانه‌ای رو برای کاربر در نظر میگیریم و به صورت پله‌وار و هفتگی اون اهداف ماهانه رو به نتیجه میرسونیم که وقتی این‌ها به هم متصل بشن ، تبدیل به یک کوه عظیم از یک هدف مشخص میشن .

بعد از این مراحل جلسات هفتگی آنلاین به صورت مستمر و برنامه‌ریزی شده شروع میشه که این کلاس‌ها بسته به انتخاب شما 1 الی 5 نفره تشکیل میشه و در این کلاس ها کاربر به صورت کاملا زنده مشاور خودش رو میبینه باهاش صحبت میکنه و یک سری اعمال متناوبی انجام میگیره که در واقع این اعمال شامل ، برنامه‌ریزی‌ها و ارائه راهکارهای مناسب جهت مطالعه و تست ، صحبت با والدین ( در صورت نیاز ) ، آزمون‌های هوش ، استعدادتحلیلی و آزمون‌های درسی کوتاه ، صحبت های انگیزشی و ایجاد مسائل روانشناختی و رفع آن‌ها و …  خواهد شد.

 مشاور پایه نهم در باشگاه اومند متناسب با شرایط آموزشیِ کاربر، جهت پیاده سازی این مسائل در جلسات مشاوره تحصیلی‌ نهم، تصمیم خواهد گرفت و موضوعی که وجود داره ، اینه که هر کاربر متناسب با شخصیت آموزشی خودش موارد جلسات رو تحویل میگیره ، یعنی اگر کسی روی مسائل روانشناختی  مشکلات بیشتری داشته باشه غالب جلسه روی این موضوع متمرکز میشه ، اگر کسی در مباحث تحصیلیش مشکل داشته باشه ، غالب جلسه روی شیوه مطالعه و تست میچرخه و مجموعا به بهترین شیوه ، کاربر هدایت شده و بعد از جلسات ، مشاور در پرونده تحصیلیِ کاربر در باشگاه اومند موارد مربوط به هر جلسه مشاوره پایه نهم رو وارد میکنه و هر جلسه یک شرح حال مشخص برای هر کاربر داره که در اون شرح حال به مواردی ؛ از جمله اینکه کاربر در جلسه از نظر وضعیت روانشناختی در چه حالی بود ، پیشرفتش چطور بود ؟ اهدافش رو به چه صورت پیش برده و تمامی این مدل مسائل وارد پرونده کاربر میشه .

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای موفقیت در پایه نهم به شما نشان می دهد. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، موفقیت تحصیلی در پایه نهم را به شما هدیه می دهند و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به آن را در اختیار شما می گذارد. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه مشاوره پایه نهم را به شما منتقل خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیرید، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می توانید برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه فرزندتان در رشته مورد نظر پیشرفت بیشتری داشته باشد می توانید از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنید برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کنید. 

پادکست شیوه مشاوره پایه نهم در باشگاه اومند

Play Video about پادکست شیوه مشاوره پایه نهم در باشگاه اومند
از این قسمت ثبت نام کنید

جلسه توجیهی رایگان مشاوره پایه نهم

ادامه روال جلسات مشاوره تحصیلی نهم در باشگاه اومند …

خب بعد از اینکه مشاور هر کاربر شرح حال جلسات رو نوشت اون شرح حال در پرونده مربوطه ثبت میشه

و متناسب با اون ، یک ارتباط تکمیلی مشاور با کاربر ِاین مقطع ( مشاوره تحصیلی نهم ) در باشگاه اومند گرفته میشه که اون ارتباط متناسب با اتفاقات جلسه و اهداف هفتگی هر کاربر پیش میره و دقت میشه که مسیر صعودیش به چه صورته و متناسب با اون یک رنکینگی از نقاط ضعف و قوت کاربر تهیه میشه تا این امکان به وجود بیاد که روی نقاط ضعف کاربر بیشتر کار کنیم و نقاط قوتش رو در بهترین شرایط استیبل نگهداریم .

میزان مطالعه مفید برای دانش‌آموز پایه نهم .‌‌‌..

یک دانش‌آموز پایه نهم باید چند ساعت درس بخونه

این سوالیه که خیلی از خانواده ها درگیر جواب دقیقش هستن ،

که البته پاسخ های زیادی هم به این سوال داده شده و تقریبا جواب همه صرفا یک میانگین نسبی از میزان مطالعه کلیه افرادی است که در این سن مطالعه میکنن  (که به هیچ عنوان علمی نیست )

 و طبق این میانگین اظهار دارن که خب مثلا انقدر ساعت برای مطالعه یک فرد کلاس نهمی نیازه و در مشاوره پایه نهم به این موضوع تاکید میشه. اما واقعیت اینجاست که خب  ما تا زمانی که نسنجیم هر کاربر در چه وضعیتی قرار داره یا از چه شرایطی برخورداره ،چجوری داره پیش میره و…. نمیتونیم تعیین کنیم که ساعت مطالعه ش باید چقدر باشه ،

شما به نوع درسی که دارید میخونید، به شیوه‌ای که دارید مطالعه میکنید، مقدار تستی که می‌زنید،  وضعیت روانشناختیتون و شیوه آموزشی که داره برای شما انجام میگیره و…. تمامی این‌ها در میزان مطالعه تون تاثیر داره ،لذا ساعت مطالعه هر کاربر غالبا باید متغیر باشه و اگر ساعت های مطالعه‌ کاربر‌های یک مجموعه یا مشاور ثابت باشه غیر علمی بودن مشاوره تحصیلی نهم رو میرسونه و لذا ما در باشگاه میزان ساعت  متغیری برای مطالعه هر کاربر در نظر می‌گیریم که متناسب با شرایط ویژه اون کاربر تعیین میشه .

مشاوره پایه نهم

پشتیبانی کاربران در مشاوره پایه نهم باشگاه اومند

علاوه بر روال جلسات مشاوره تحصیلی نهم در باشگاه اومند،یک بخش بسیار مهم که باشگاه تاکید بسیار زیادی روی اون داره پشتیبانی مشاوره تحصیلی نهم در باشگاه است که در واقع ما در حین جلسات مشاوره پایه نهم علاوه بر چک کردن مرتب گزارش کارها به صورت سه باره در هفته و اطلاع دادن وضعیت اونها به مشاور تخصصی کاربر به صورت هفتگی، یک ارتباطی رو به عنوان ارتباط کنترل کیفیت با کاربران باشگاه اومند برقرار میکنیم و توی اون ارتباط از رضایت کاربر و وضعیت پیشرویش باخبر میشیم. همچنین انتظارات والدین و خانواده کاربر رو آنالیز کرده و به مشاور کاربر منتقل میکنیم تا با توجه به شرایطی که کاربر در روزمره خودش داره جلساتش پیش بره.

غالباً هر جلسه با جلسه قبلی تفاوت هایی داره و متناسب با پیشروی اهداف کاربر و نظمی که در اجرای کارهاش و شیوه ی انجامشون در گزارشاتش داشته، تعیین میشه و پشتیبانی خدمات مشاوره تحصیلی نهم در باشگاه علاوه بر تمام این مسائل حواسش هست که شما چه روزهایی کلاس دارید و قبل از کلاس یادآوریتون میکنه که وارد کلاس بشین و کلاً نظم شمارو تحت نظر داره تا شما از هیچکدوم از کلاساتون جا نمونید.

چرا مشاوره تحصیلی نهم در باشگاه اومند؟

خب علاوه بر موضوعات بیان شده باشگاه اومند یک مزیت ویژه ی دیگه ای داره و اونم اینه که باشگاه اومند یک مرکز بزرگ به هدف رسانیه،بذارید این موضوع رو براتون شرح بدم.

همونجور که گفتیم بعد از هر جلسه مشاور شما شرح حال اون جلسه رو وارد پرونده شما میکنه و خب این پرونده دقیقا در همین موضوع به درد میخوره.ببینید همونجور که گفتیم باشگاه اومند یک مرکز بزرگ به هدف رسانیه این به این معنیه که شما بعد از هدف گذاری و مشخص شدن هدفتون صفر تا صد مباحث مورد نیاز برای رسیدن به هدفتون رو میتونید از باشگاه تهیه کنید و این موضوع یک مزیت ویژه داره، اونم اینه که متناسب با شما و شخصیتتون تمام خدمات بهتون داده میشه(متناسب با همون پرونده شما)

بریم که روالش رو بررسی کنیم

خب شما ممکنه در حین خدمات مشاوره پایه نهم،متوجه بشید که به عنوان مثال در یک درس دیگه مثل ریاضی مشکل دارید،یا به عنوان مثال با توجه به هدفی که دارید مثلا پزشکی، باید تکنیک های پیشرفته تری رو نسبت به کتابتون در مورد رشته تجربی فرا بگیرید و احتیاج به مدرسین تخصصی در اون قسمت دارید.

یا به عنوان مثال علاوه بر مشکلات درسی که دارید مثلا میخواین در آینده هدف وکالت رو انتخاب کنید اما فن بیان ضعیفی دارید.خب خلاصه تمام این مشکلات باید توسط متخصصین خودش حل بشه.خب شما در همچین حالتی به عنوان مثال از مشاوره تحصیلی پایه نهم استفاده میکنید و غالباً در حالت عادی باید  به ده جای مختلفه سر بزنید و چند روشه بشید و کلی هزینه کنید تا بتونید خدمات مورد نیاز رو علاوه بر مشاوره پایه نهم فرا بگیرید.

چرا میگیم چند روشه؟به خاطر اینکه در حالت عادی شما ممکنه این خدمات رو استفاده کنید اما معلم ریاضی به شما یک مدل آموزش بده،مشاورتون به شما مدل دیگه ای رو ارائه بده،معلم علوم شما مدل دیگه ای بهتون تکلیف بده  و در واقع انگار شما رو دارن با زنجیر به چپ و راست و جلو و عقب میکشن،اما ما در باشگاه اومند تمام این خدمات رو به صورت یکپارچه عرضه میکنیم مثلا اگر در مسیر مشاورتون متوجه بشه که شما احتیاج به کلاس ریاضی یا رفع اشکال ریاضی یا مثلاً نیاز به کلاس تست علوم دارید،به شما این کلاسارو پیشنهاد میده و باشگاه اونند تمام این خدمات رو با بالاترین کیفیت به شما ارائه میکنه و تفاوت باشگاه اومند در اینه که هر خدمات با توجه به شخصیت و پرونده ی آموزشی شما بهتون داده میشه یعنی دیگه چند روشه نمیشید و مدرس ریاضی  میدونه که در کلاس مشاوره شما چی گذشته و شما چه نوع شخصیت روانشناختی دارید،یا مدرس علوم میدونه که با توجه به پرونده شما مدرس ریاضی چه مباحثی رو به شما تدریس کرده و چجوری به شما تکلیف داده. و همه بر اساس شما خدمات رو بهتون عرضه میکنند و لذا این یکی از بزرگترین مزیت های باشگاه اومنده،پس وقتی که برای خدمات مشاوره تحصیلی نهم در باشگاه اومند ثبت نام میکنید دیگه دغدغه این موضوع رو نداشته باشید که اگر جایی مشکل داشتید یا مهارت دیگه ای رو خواستید یاد بگیرید حتی مثلاً زبان های خارجه مختلف یا حتی مهارت های هنری. با توجه به اهدافتون،باشگاه در تمام این زمینه ها بهترین متخصص هارو با همون شیوه کاربر محور و اصیل خودش ،به شما ارائه میکنه.

مشاوره تحصیلی نهم
از این قسمت ثبت نام کنید

جلسه توجیهی رایگان مشاوره پایه نهم

*منابع آزمون تیزهوشان😉*

 خب!این یکی از کلیشه‌ای‌ ترین مباحثه و هر کسی که در این مقطع حضور داره غالبا از منابع آزمون تیزهوشان،کاملا خبر داره.چرا میگیم آزمون تیزهوشان؟چونکه از بزرگترین اهداف دانش‌آموز های پایه نهمی و حتی یکی بزرگترین دلایل استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی نهمه و به همین دلیل خب خیلی‌ها آزمون تیزهوشان رو یکی از اهداف مقطعی خودشون می‌دونن که اهمیت زیادی هم داره و  همونطور که می‌دونید بخش زیادی از این،یعنی درواقع نصف آزمون تیزهوشان رو درس استعداد تحلیلی و سوالات هوش شامل میشه که خب ما برای این هم در باشگاه برنامه‌ی ویژه‌ای داریم و به صورت مشخص و منظم در کنار خدمات مشاوره پایه نهم،جلسات متعددی از کلاسهای استعداد تحلیلی رو برگزار می‌کنیم تا مطمئن بشیم که شما در این موضوع مشکلی ندارید و همچنین باقی دروس از علوم و ریاضی  بگیرید تا…  بسیار نقش مهمی رو در بودجه‌بندی آزمون تیزهوشان و منابع آزمون تیزهوشان ایفا می‌کنن؛

خب ما غالبا به یک اندازه به همه‌ی اینا اهمیت میدیم و برنامه‌ریزی‌ هایی که برای شما انجام می‌گیره و شیوه‌ی پیشروی مطالعاتی و تستی هر کدوم متناسب با تک تک این مواردی که گفته شد هستش.اما چیزی که از همه مهمتره،مدیریت زمان و مدیریت استرس شماست!

خب ببینید در واقع خیلی از افرادی که توی این سن هستن به خاطر تجربه‌ی کمی که دارند خدمات مشاوره پایه نهم رو صرفا در برنامه‌ریزی می‌بینن و مسائل این چنینی مثل استرس و یا به عنوان مثال اگر در یک جا یه مشکل روانشناختی مثل کند بودن یا مثلا عدم تمرکز داشته باشن،زیاد بهش توجه نمیکنن.اما بذارید یه مثال براتون بزنم تا کاملا متوجه بشید که چقدر این موضوع اهمیت داره.

شما حساب بکنید که در زمانی که آزمون تیزهوشان داره برگزار میشه،نشستی و اصلا همه‌ی سوالات رو بلدی، بی نظیری و اصلا حرف نداری😄، همه رو داری جواب میدی اما پونزده تا سوال مونده به پایان و هنوز شما تموم نکردید،مراقب میاد و میگه شما کلا پنج دقیقه دیگه بیشتر وقت ندارید!اون لحظه شما اگر انیشتین هم باشید😂 نمی‌تونید اون پونزده سال باقیمانده رو به خاطر عدم تمرکز ذهنی و استرس پاسخ بدید.لذا مدیریت زمان، مدیریت استرس،مدیریت اعتماد به نفس و تمامی این‌ها در آزمون شما تاثیر داره؛درواقع پنجاه درصد آزمونه.لذا ما در باشگاه اومند به این موضوع بسیار بسیار تاکید داریم و جلسات مشاوره تحصیلی نهم باشگاه رو با این رویکرد غالبا برگزار می‌کنیم.

توصیه‌ی مشاوران تحصیلی پایه نهم

توصیه مشاورین تحصیلی پایه نهم باشگاه اومند،غالبا منحصر به فرد بودن مطالعه،مسائل روانشناختی و انگیزه و هدف شماست تا بتونه به شما یک کوهی از دلایل مختلف تزریق بکنه که چرا باید ادامه بدید.لذا ما تاکید بسیاری روی این موضوع داریم و غالبا در این زمینه از افرادی استفاده می‌کنیم که خبره هستند و خودشون در مسیرشون،در پایه نهم دهم یازدهم دوازدهم و مخصوووصا کنکور موفق شدن و تونستن به اصطلاح باغچه‌ی خودشون رو بیل بزنن.اما در کل در مشاوره‌ی تحصیلی نهم  در باشگاه اومند،فقط به یک مشاور تحصیلی ختم نمیشه و در واقع شما یک تیم روانشناختی دارید که هر کدوم متخصص موضوعی خاص هستن و این یکی از بزرگترین میائل و ضعف هایی هست که در مشاوره پایه نهم وجود داره که در واقع یک نفر مشابه برای همه‌ی موضوعات شما تعیین تکلیف میکنه! از استرس بگیرید تا برنامه ‌ریزیتون تا شیوه‌های مطالعه تون.

اما خب غافل از اینکه هر کدوم از این ها متخصصص خودش رو می‌طلبه!!به عنوان مثال برای مسائل روانشناختی شما باید با یک روانشناس در ارتباط باشید که کاملا جنبه‌های روانشناختی شما رو بشناسه.

برنامه‌ریزی،کار کسیه که خودش در این مسیر موفق بوده و میدونه باید چجوری این مسیرو گذروند و رسید به موفقیت و به عنوان مثال اگر شما در خوابتون یا تغذیه مشکل و اختلالی داشتید، متخصص تغذیه باید این موضوع رو برطرف بکنه و این دقیقا همون اتفاقیه  که در باشگاه اومند میفته.

مشاوره‌های ما متناسب با شرایط شما تعیین میشن!ممکنه مقداری از مشاوره‌ی شما به مدیریت خواب و  تغذیه بگذره توسط متخصص تغذیه،ممکنه مقداریش با مسائل روانشناختیتون بگذره توسط روانشناس شما و…. هر کدوم از این ها متفاوته و  در واقع ما در باشگاه اومند، تک تک این ها رو در قالب پکیج‌های متفاوت ارائه می‌کنیم و بسیار به این موضوع اهمیت دادیم.پس توجه کنید شما یک تیم کامل احتیاج دارید نه صرفا یک مشاور تا بتونید در همه جنبه های علمی و تخصصی جلو برید.

مشاوره پایه نهم
مشاوره تحصیلی نهم

پکیج‌های مشاوره پایه نهم در باشگاه اومند

 ما در باشگاه اومند چند پکیج مختلف داریم که به شما ارائه میشه.پکیج هدف گذاری و برنامه‌ریزی،پکیج مدیریت و کنترل ،پکیج تقویت، پکیج خلاقیت و پژوهش،که  اینارو میتونید جدا جدا و یا با هم تهیه بکنید که درواقع طبق شرایطی که در فروشگاه اومند نوشته شده،در سطح تهیه پکیج vip سه عددی،مشاوره ی شما بصورت خصوصی برگزار میشه و کاملا طبق شرایط شما برنامه ریزی میشه و همینطور مشاور های نیمه خصوصی از دو تا پنج نفره وجود دارند که به صورت کامل می‌تونید از اونا بهره ببرید.

در باشگاه گزینش مشاورین شما هم با دقت بسیار انجام  میشه که حتما افرادی باشند که این هدف رو با موفقیت طی کرده باشند و در واقع با فن بیانی بسیار قوی و از بین بهترین‌های کشور انتخاب بشن و  حتی جدا از جلسات مشاوره،شما ماهانه همایشی هم دارید با موضوعات مختلف که در باشگاه متناسب با دغدغه های کاربران شکل می‌گیره و خب خیلی نکات عظیمی در اون همایش‌ها به شما آموزش داده میشه و خلاصه یک پک کامل داریم و تا باشگاه رو دارید دیگه غممم😅 ندارید.به هر چیزی احتیاج پیدا بکنید طبق مسائلی که در این مقاله گفته شد باشگاه به شما ارائه میده..

 مشاوره‌ تحصیلی نهم در باشگاه اومند

خب!همینکه شما تصمیم گرفتید در همین سن سیزده چهارده سالگی به بهترین شیوه برای اهدافتون تلاش بکنید و از وقت و زمانی که خدا بهتون داده برای رسیدن به اهدافتون،برای بهترین شرایط تلاش بکنید، این خودش بسیار نکته‌ی جذابیه و امیدوارم همینطور تا آخرش ادامه بدید.ما در باشگاه اومند سعیمون بر اینه مسیری برای شما بسازیم که هیچ وقت از اهدافتون،از تلاش کردن خسته نشید و بدونید که برای آینده بهتر، برای روزهای خوب و برای همون آرزوهایی که توی دلتون دارید و شب ها به یادشون می‌خوابید،باید همین مسیرها رو طی کنید،زحمت بکشید و تلاش بکنید تا در آینده بتونید خیلی خوشحال زندگی بکنید و مسیرتون رو برید جلو.

همین که اراده کردید برای این موضوع خودش خیلیی خیلی قشنگه و امیدواریم باشگاه اومند بتونه به شما کمک کنه.

 در آخر حتما توصیه میشه در جلسات توجیهی رایگان باشگاه اومند در زمینه مشاوره پایه نهم شرکت بکنید یا با شماره

۰۲۱۲۸۴۲۹۸

داخلی ۱ تماس حاصل فرمایید..😊💜

یه آرزو کن ..🪄🔮

مشاوره پایه نهم
از این قسمت ثبت نام کنید

جلسه توجیهی رایگان مشاوره پایه نهم

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
منو
حساب کاربری من
Call Now Button