سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

متفاوت ترین و تاثیرگذار ترین شیوه مشاوره پایه نهم به سبک اومند

آرزو کن، هدفت بساز

مشاوره پایه نهم، به شیوه ی خلاقانه، تاثیر گذار و مهم تر از همه، بسیار متفاوتی در باشگاه اومند ارائه میشه!

 

واسه درک این تفاوت همین ابتدا یه جلسه رایگان خیلی عالی برگزار میکنیم که اولین قدم اومندی شدن شماست!!

راستی! میدونستی که بیلی آیلیش، امینم، برد پیت،، بیل گیتس ، لئوناردو دیکاپریو، آلپاچینو، دکتر سمیعی، لئوناردو داوینچی، بچه های سریال فرندز، لیونل مسی، کریستیانو رونالدو، سعدی، حافظ، بهترین وکلا،دکتر ها، مهندسا،هنرمندا

همه و همه از همین جلسه رایگان اومند شروع کردن!!😂😂😂

پس توام معطل نکن و همین الان جلسه رایگان اومند رو ثبت نام کن

تازه تو این جلسه میتونی ده سال آینده خودت رو ببینی

پس همین الان ثبت نام کن و فقط یه آرزو کن

در این جلسه متوجه میشی اومند  چه تفاوت هایی داره و چطور تورو به متفاوت ترین شیوه به اوج میرسونه

مشاوره تحصیلی نهم، یکی از مهم ترین خدماتی هست که در متوسطه اول انجام میشه.

وایسا! وایسا!

اگه نمیخوای این متن طولانی رو بخونی یا وقت نداری تو جلسه رایگان شرکت کنی، همین الان انواع پکیج های مشاوره باشگاه رو ببین و ثبت نام کن!

اگه راهنمایی خواستی سریع با باشگاه تماس بگیر!

۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳
اومند؛ معتبر ترین مرجع آموزش آنلاین کشور💜🌠

پکیج مشاوره اومند
مطالبی که خواهید خواند نمایش
مشاوره پایه نهم
از این قسمت ثبت نام کنید

جلسه توجیهی رایگان مشاوره پایه نهم

مشاوره تحصیلی نهم و باشگاه اومند...

این مشاوره به دلیل آزمون های ورودی متوسطه دوم (تیزهوشان) و همچنین هدایت تحصیلی پایه نهم خیلی پرطرفداره و واقعا هم دانش آموزان پایه نهم بهش نیاز دارن چرا که پایه نهم مهم ترین پایه دوران متوسطه اوله و نقش مهمی در تعیین رشته متوسطه دوم داره.

این آزمون شاید اولین مرحله سخت بچه ها در مواجهه با بزرگسالی تحصیلیشون و مسیر جدی ادامه تحصیلشون باشه! و دقیقا به همین دلایل بسیاری از افراد از مشاوره پایه نهم استفاده میکنن. به دلیل فراگیر بودن خدمات مشاوره تحصیلی نهم، تعداد مشاوران تحصیلی در این پایه بسیار زیاده. یعنی شما کافیه از خونه برید بیرون… حتما چند تا مشاور پایه نهم رو میبینید!!!

اما با وجود این همه مشاور تحصیلی پایه نهم و این همه خدمات مشاوره پایه نهم، باز هم راندمان کاری دانش آموزان بسیار پایینه. از هر ۱۰ نفر شاید ۸ نفر از خدمات مشاوره نهم استفاده میکنن اما تهش از همون ۱۰ نفر دو یا سه نفر موفق میشن.

شاید این آمار اغراق آمیز به نظر بیاد. اما بیاید واقع بین باشیم و ببینیم که موفق بودن واقعا به چه معناست؟!

آیا فقط همین که دانش آموز پایه نهم مثلا مطالعات اجتماعیش رو ۲۰ بگیره یا عربی نوبت اولش رو ۲۰ بگیره، میشه موفقیت؟!

این ها اتفاقات خوبی هستن اما صرفا این نمرات به معنی موفقیت فرزند شما نیستن!! این ها موفقیت های مقطعی هستن و اگر صرفا دلتون رو به این ها خوش کنید قطعا در پایان نا امید میشید چرا که عملکرد نمرات و در کل این موارد مقطعی، مثل ماده بی‌حس‌کننده میمونه! چطوری؟ در ابتدای کار به شما یک غرور و حس موفقیت کاذب میدن و باعث میشن شما این موفقیت های مقطعی رو بیبینید و از اون موفقیت اصلی غافل بشید.همینه که خیلی از افراد با نمرات خوب در این مقطع،  هنگام نتیجه گیری در مقاطع بالا تر کاملا آمار ضعیفی رو ثبت کردن!

واضح تر بگم بیاید بررسی کنیم ببینیم دلیل اهمیت آینده دانش آموز پایه نهم چیه؟

 مگه غیر از اینه که به هدف نهاییش برسه؟ حالا هدف نهایی میتونه مهندس الکترونیک شدن، بازیگر شدن، هنرمند شدن، حقوقدان شدن، پزشک شدن و … باشه.

مگر غیر از اینه که هرکس با استفاده از خدمات مشاوره پایه نهم باید درنهایت به این اهداف برسه؟ ما این خدمات رو به این دلیل استفاده میکنیم که تهش ما بمونیم و اون موفقیت اساسی! پس خودتون رو با نمرات خوب و موفقیت های مقطعی گول نزنید.💜💪🏻

مشاوره پایه نهم

پادکست: چرا گاهی اوقات حوصله درس خوندن نداریم؟

مشاوره پایه نهم

موفقیت در مسیر نهایی

ما به عنوان والدین دانش آموزی که پایه نهمه نمیخوایم فرزندمون فقط عربی و فارسی و علوم و … رو ۲۰ بگیره و تمام! بیاد خونه و دیگه هیچ تلاش دیگه ای نکنه و به توهم موفقیت، خدایی نکرده دچار بشه.

بلکه ما میخوایم مسیر نهمش رو با موفقیت طی بکنه و انتخاب رشته درستی داشته باشه. درنهایت وقتی وارد متوسطه دوم میشه، به جای ناراحتی از فشار درسی و پشیمونی از انتخاب رشته و به فکر تغییر رشته افتادن، با میل و اشتیاق در متوسطه دوم تلاش کنه و پایه ها رو با موفقیت پشت سر بذاره، در کنکور موفق شه و بره دانشگاه. وقتی وارد دانشگاه شد مسیر تحصیلی و شغلی خودش رو راحت تر و بدون سردرگمی پیدا کنه! ما دنبال این هستیم و به این میگیم موفقیت! به همین دلیل میگیم که از هر ۱۰ نفر دو یا سه نفر موفق میشن!

پس شاید از هر ۱۰ نفر ۸ نفر ۲۰ یا ۱۹ بگیرن اما قطعا همه ی اون ها این مسیر طولانی و تدریجی رو طی نمیکنن که تهش موفقیت در کنکور و دانشگاه باشه!

بر چه اساس اینو میگیم؟! براساس موارد بی شماری که اغلبمون از نزدیک دیدیم و داریم میبینیم! از مواردی که در سطح دوست و آشنا و فامیل میبینیم گرفته تا مواردی که در شهر یا منطقه بُلد میشن و عکسشون رو جاهای مختلف اون شهر یا منطقه میبینیم.

اومندی های عزیز!

هرکسی نسبت به خودش موظفه که بهترین خودش باشه و مسیر موفقیت خودش رو بسازه. اما الان اوضاع طوریه که هرکس از پایه نهم تا کنکور انسان موفقی باشه انگار که کار عجیبی کرده و لطف بزرگی رو انجام داده‌. در حالی که همه باید با انرژی مثبت به سمت اهدافشون برن و مسیرشون رو پیدا کنن چون هرکس یه مسیری داره که تهش قطعا میتونه موفقیت باشه.

 دلگرمی مقطعی به چند نمره ۱۹ و ۲۰ نمیتونه آینده فرزند شما رو تضمین کنه. پس اگر از بابت تاثیر نمره در انتخاب رشته نهم و هدایت تحصیلی نهم نگران هستید، لطفا همین الان این نگرانی رو از خودتون دور کنید. چون آینده اون ها به چیزی مهم تر از چند تا نمره ۲۰ یا غیر ۲۰ نیاز داره!!

پس الان متوجه شدیم که مشاوره پایه نهم اصولی صرفا یک برنامه ریزی ساده هفتگی و تماس های ساده “الو سلام! درست رو خوندی؟ چرا نخوندی دوستت داره میخونه تو هم بخون “😂 نیست. اما خوب متاسفانه این شیوه خیلی فراگیر شده. همین شیوه ساده و تکراری بصورت روتین برای همه تکرار میشه و به اهداف بچه ها توجهی نمیشه. در بسیاری از موارد مشاورین و مدرسین اصلا از اهداف و علاقه و استعداد بچه ها خبر ندارن. وقتی بچه ها اهداف و علاقه شون رو میگن اون ها گذرا از کنارش رد میشن.

تازه از طرف دیگه تماس های وقت و بی وقت پشتیبان ها هم هست که خیلی وقتا حتی شاید کلافه کننده تر از تماس مشاور باشه.😁 اما یک مشاور و پشتیبان خوب میدونه که زنگ زدن و پیگیر اوضاع بچه ها بودن خوبه، اما فقط تلفن کردن و سین جیم کردن بچه ها راه به جایی نمیبره!

یادتون باشه که راهنما و مشاور شما در امر مشاوره تحصیلی نهم که تازه سر و کله انتخاب رشته مدرسه، آزمون تیزهوشان و درس خوندن و آمادگی برای کنکور هم پیدا شده، قرار نیست مثل پیله کرم ابریشم دور شما بپیچه و دست و پاتون رو ببنده؛ بلکه قراره همراهتون باشه تا بتونید در کنار همدیگه به موفقیت نزدیک بشید و پله های موفقیت رو یکی یکی بالا برید وگرنه تماس گرفتن و سین جیم کردن بدون توجه به روحیات و شرایط بچه ها کار سختی نیست و از عهده هر کسی هم برمیاد!!

 

از این قسمت ثبت نام کنید

جلسه توجیهی رایگان مشاوره پایه نهم

اما هدفگذاری یک بحث علمیه

وقتی به هدف کاربر توجهی نشه انگیزه ای برای ادامه مسیر تحصیلیش و ساختن مسیر موفقیت خودش به وجود نمیاره. نتیجه این میشه که تا پایه نهم کاربر مطالعه خوبی داره اما وقتی وارد متوسطه دوم میشه یهو افت میکنه!! بی انگیزه میشه و خیلی از تفریحات رو ترجیح میده به جنگیدن برای هدفش. (شاید این قسمت از حرفای ما تلخ باشه اما بهتره واقع بینانه تر به موضوع آینده فرزندانمون نگاه کنیم)

در اغلب موارد موفقیت در ذهن دانش آموزان دوره متوسطه دوم دست نیافتنی تعریف شده و براشون تبدیل به یک رویا شده.

در متوسطه دوم خانواده ها هر کاری برای فرزندشون انجام میدن مثل مشاوره، کلاس و …. همه از این خدمات استفاده می کنند ولی باز هم خبری از موفقیت اصلی که مد نظر هست نیست!

شاید فکر کنید که در مشاوره پایه نهم فعلا این بحث‌ها مهم نیست؛ صرفاً بحث آزمون ورودی مدارس و ورود به مدارس تیزهوشان مطرحه و زمانی که دانش آموز وارد دبیرستان شد باید به این مسائل فکر  کنیم!

اما اگر مطالعه و هدف گذاری از متوسطه دوم میتونست آینده بچه ها رو بسازه، پس این همه آدم که از این خدمات در اون دوره استفاده می‌کنن باید موفق میشدن!

 وقتی راه اونجا هم بن بسته و اونجا هم اوضاع همین طوریه که از هر ۱۰ نفر ۲ یا ۳ نفر موفق میشن، پس مشکل عمیق تره و باید ریشه مشکل رو در جای دیگه جستجو کرد.

ریشه در دوران متوسطه اوله. فرزند شما در این زمان در سنی هست که هم خیلی کم تجربه است و هم خیلی پخته! (یعنی هم به اون اندازه بزرگ شده که بتونه تجربه های علمی مربوط به هدف خودش رو کسب کنه و درواقع ذهنش تشنه این موضوع باشه و هم در عین حال هیچ تجربه ای نداره!)

پس اشتباه نکنید چون در همین سنه که میشه با یه شیوه مثبت، علمی، پر انرژی و محکم، رسیدن به اهداف رو در قالب مشاوره تحصیلی نهم در ذهن کاربران پیاده کرد و یک آینده تضمین شده که ناشی از چندین سال اولویت و هدف گذاری هست رو خریداری کرد!

این میشه یه مشاوره علمی و اصولی برای پایه نهم!

پایه نهم، پایه ایه که خودتون رو ‌آماده می کنین برای یک فصل جدید. یعنی آماده میشین برای دوره دوم متوسطه، بخاطر همین هم پایه‌ی مهم و تاثیر گذاریه. اینکه شما به هدفتون تو این سال برسین، دستاورد های خیلی زیادی رو به همراه داره چون باعث میشه برای رسیدن به اهدافتون توی زندگی، خودتون رو باور داشته باشین.

فکرش رو بکنید! دیگه کدوم پایه در دوران تحصیل مدرسه هست که همزمان برای اون چند تا دغدغه مهم مثل امتحانات نهایی، آزمون های ورودی مدارس مثل تیزهوشان، انتخاب رشته تحصیلی و مهم تر از همه استارت مطالعه و آمادگی برای کنکور رو داشته باشید؟!

اما اگه همه این چالش هایی که توی ذهن شما ایجاد شده به یک تیم کامل که در امر مشاوره پایه نهم متخصص هستن سپرده بشه، شما وارد مسیر پیشرفت خودتون میشید. یعنی با دریافت تمام راهنمایی ها و برنامه ریزی های مورد نیاز، شروع به انجام دادن کارهایی می‌کنید که هم از حالت سردرگمی خارج بشید، هم بتونید به طور شفاف تر به آینده فکر کنید و هم اقدامات لازم برای تصمیم گیری درباره آینده رو انجام بدید.

همچنین، تو این سال شما درس هایی رو می خونین که پایه‌ی تحصیلی تون رو برای سال های پیش رو میسازه!

خیلی مهمه که توی این فرصت سعی کنین هدف هاتون رو بشناسین؛ علاوه بر اون به نقاط ضعف و قوتتون هم مسلط بشین و قدم های کارآمدی رو براشون بردارین. مشاور های تحصیلی پایه نهم اومند، مثل همیشه کنارتون هستن تا به شما کمک کنن که چطوری هم هدف هاتون رو بشناسین، یه رقابت جذاب داشته باشین و برای تعیین رشته تون هوشمندانه دست به انتخاب بزنین.💜

مشاوره تحصیلی نهم

پادکست پایه نهم و یه انتخاب رشته بنفش

Play Video about پایه نهم و یه انتخاب رشته بنفش

یک مشاور تحصیلی نهم خوب

خب تا به اینجای کار متوجه شدید که 13،14 سالگی زمان بی نظیری برای پایش اهداف و آرزوها ، برنامه‌ریزی و طی کردن پله های موفقیته. در واقع با این شرایط نه تنها میتونیم بهشون برسیم ،بلکه هیچ برهه ای از زمان نا امید نمیشیم و چیزی رو به اهدافمون ترجیح نمیدیم و این قطعا یکی از بزرگ‌ترین و بهترین اتفاقاتی هست که میتونه واسه یه نوجوون رخ بده.

یک فرایند مشاوره تحصیلی نهم خوب ؛ باید این‌هارو در مرحله اول برای کاربر در نظر بگیره و هدفگذاری بی‌نظیری واسش انجام بده و بعد از اینکه مطابق با علایق ، سلایق و ویژگی‌های شخصیتیش هدفگذاری اولیه رو انجام داد ، با توجه به نقاط ضعف و قوتش ، برنامه‌ریزی و پیگیری مسائل روانشناختیش رو در مشاوره پایه نهم انجام بده. توجه کنید که شیوه های ابتدایی مثل برنامه‌ریزی‌ های کاغذی هفتگی، تماس‌های به اصطلاح ترساننده و پیگیری مقطعی اهداف توسط نفرات مختلف جوابگو نیست، بلکه این ها تازه ابتدای کار محسوب میشن و اگر به کلیت موضوع توجه نشه، نه تنها جوابگو نیستن بلکه نتیجه معکوس میدن. یک مشاور خوب نهم باید تمام ترس‌ها و نگرانی‌های دانش‌آموزش رو درک کنه و بفهمه که چه چیزی باعث تقویت انگیزه و قوتش میشه. مشاور نهم میدونه نمیتونه از یک رویکرد تکراری در قبال همه‌ی دانش‌آموزاش استفاده کنه و این کار براش هیچ نتیجه مثبتی به همراه نداره.

یک مشاور مثل چراغ راهنمایی میمونه که مسیر رو روشن میکنه. پس مهمه که قبل از شما اون مسیر رو طی کرده باشه. باید مشاوری باشه که تجربه کافی در مسائل درسی، علمی، روانشناسی و روانشناختی داشته تا بتونه نتیجه مثبتی در پروسه انتخاب رشته پایه نهمی‌ها بذاره.

معرفی رشته علوم تجربی برای انتخاب رشته پایه نهم به دهم

از روز اولی که انتخاب رشته نهم به دهم باب شده، همواره افرادی که مشاوره پایه نهم رو انجام میدن، شاهد این بودن که رشته تجربی جان بر کف های زیادی داشته!😁 پس بیاید ببینیم در چه صورتی رشته تجربی برامون مناسبه!

رشته علوم تجربی

اگه حداقل چند شرط زیر رو دارید و صرفاً نمیخواید برای پوشیدن روپوش پزشکی این رشته رو انتخاب کنید، پس این رشته به دردتون میخوره:👇

انتخاب رشته نهم
قوی بودن در دروس زیست شناسی، ریاضی، فیزیک و شیمی
داشتن حس کنجکاوی و اشتیاق به یادگیری و شناخت ریز به ریز موجودات زنده
انتخاب رشته نهم
علاقه مند به حفظیات

معرفی رشته ریاضی برای انتخاب رشته پایه نهم به دهم

یکی دیگه از رشته های پرطرفدار شاخه های نظری، رشته ریاضی هست که هر کسی عاشق خانم یا آقای مهندس شدنه وارد این رشته میشه! اما اگه از کسی که در امر مشاوره تحصیلی نهم متخصصه کمک بخواید، قطعاً بهتون میگه اگه میخواید توی این رشته سری توی سرها دربیارید، باید حداقل 3 تا شرط زیر رو داشته باشید:👇🏻

 •  خوب بتونید از پس سه درس ریاضی، فیزیک و شیمی بربیاید و توی محاسباتشون به مشکل برنخورید!
 •  قدرت تجسم خوبی داشته باشید تا اگه فردا روزی خواستید در رشته ای مثل مهندسی معماری درس بخونید، بتونید خوب تصویرسازی کنید!
 •  به کارهای عملی و فنی علاقه داشته باشید و نخواید که همیشه پشت میز بشینید!

معرفی رشته انسانی برای انتخاب رشته پایه نهم به دهم

حالا میرسیم به معرفی سومین رشته پر طرفدار شاخه های نظری، یعنی رشته انسانی! اگه دلتون میخواد که در آینده وکیل، روانشناس و … بشید، باید از کسانی که در حوزه مشاوره پایه نهم حرفی برای گفتن دارن کمک بگیرید تا ببینن که آیا ویژگی های زیر رو برای موفقیت در این رشته رو دارید یا خیر. اگر این ویژگی ها رو دارید میتونید با خیال راحت خودتون رو برای رشته انسانی آماده کنید!

 1. اگه مجموع نمرات سه درس زبان و ادبیات فارسی، عربی و مطالعات اجتماعیتون در متوسطه اول زیر حداقل 42 هست!
 2. اگه در دروسی مثل ادبیات و عربی قوی هستید؛ یعنی نباید صرفاً به خاطر ضعف در ریاضی به سراغ این رشته برید!
 3. اگه روابط عمومی قوی و فن بیان خوبی دارید یا این که حاضرید برای تقویت این مهارت ها وقت صرف کنید!
 4. اگه از ارتباط مستقیم با مردم لذت میبرید و دوست دارید کمک حال اون ها باشید!
 5. اگه به جز این که حفظیاتتون خوبه، قدرت تجزیه و تحلیل خوبی هم دارید، پس رشته انسانی میتونه انتخاب مناسبی براتون باشه!

معرفی رشته علوم و معارف اسلامی برای انتخاب رشته پایه نهم به دهم

گاهی وقتا دانش آموزانی که به ادبیات عربی و مسائل حوزوی علاقه دارن، به کمک افراد متخصص در زمینه مشاوره تحصیلی نهم به این نتیجه میرسن که رشته علوم و معارف اسلامی رو انتخاب کنن. اما شروط انتخاب این رشته چیه؟ بیاین دنبالمون تا بهتون بگیم:👇

 1. اگه جمع نمرات سه درس زبان و ادبیات فارسی، عربی و مطالعات اجتماعیتون در متوسطه اول بالای 42 هست!
 2. اگه معدلتون در متوسطه اول بالای 14 شده باشه.
 3. و در نهایت اگه فکر میکنید که در حفظیات قوی هستید و در آینده میخواید یا در دانشگاه های علوم و حدیث یا در زیر گروه های انسانی ادامه تحصیل بدید، این رشته به دردتون میخوره!

آشنایی با رشته های تحصیلی هنرستان

از اونجایی که تیم مشاوره پایه نهم اومند قراره که همراه شما در مسیر انتخاب رشته نهم به دهم باشه و دوست نداره که علایق هیچ گروهی از دانش آموزان نادیده گرفته بشه، لازمه که درباره رشته های تحصیلی هنرستان هم اطلاعاتی در اختیار شما قرار بدیم:👇

 • شاخه فنی و حرفه ای

معمولاً افرادی که عاشق یادگیری فنون و مهارت های مختلف هستند، به انتخاب این رشته که 4 زیرگروه هنر، مدیریت و خدمات، صنعت و کشاورزی رو در خودش جای داده، فکر میکنند. از اونجایی که امروزه دنیا هم مهارت محور شده، اگه واقعاً شما بتونید توی یک حرفه، حرفی برای گفتن داشته باشید، در آینده میتونید بازار کار و درآمد خوبی رو برای خودتون دست و پا کنید!🤩

البته اگه توی فرآیند انتخاب رشته از کسی که در حوزه مشاوره تحصیلی نهم متخصصه کمک بگیرید، حتماً بهتون میگه که انتخاب رشته فنی و حرفه ای به جز علاقه، به داشتن 3 شرط زیر هم نیاز داره:👇

۳ شرط لازم برای انتخاب رشته فنی و حرفه ای
مجموع نمرات سه درس ریاضی، علوم تجربی و حرفه و فن دانش آموز در متوسطه اول باید بالای 30 باشه.
باید نمره درس ریاضی 1 دانش آموز، بدون تبصره بالای 10 باشه.
معدل باید بالای 12 باشه.
 • شاخه کار و دانش

متخصصین مشاوره پایه نهم میدونن که رشته کار و دانش هم مثل رشته فنی و حرفه ای برای دانش آموزانی مفیده که از یادگیری فنون و مهارت های مختلف لذت میبرن. این رشته دارای 3 تا زیر شاخه اصلی به اسم صنعت، خدمات و کشاورزی و هنره. البته تعداد دروس عملی این رشته به نسبت فنی و حرفه ای بیشتره.

اما انتخاب این رشته مستلزم اینه که شما حتماً 3 شرط زیر رو داشته باشید:👇

۳ شرط لازم برای انتخاب رشته کار و دانش
باید جمع نمرات پایانیتون در دروس ریاضی و کار و فناوری دوره متوسطه اول، حداقل 32 باشه.
مجموع نمرات دروس مرتبط با این رشته باید حداقل 180 باشه.
معدل هم نباید زیر 12 باشه.

اهمیت شناخت علاقه و توانایی در پایه نهم 💫

همه ما از اهمیت انتخاب رشته براساس علایق و استعدادهامون با خبریم. توی مشاوره پایه نهم از شما میخوایم که در درجه اول برای انتخاب رشته‌تون اولویت رو به علاقه ها و توانایی‌هاتون بدید. با این کار مطمئن باشید هیچ موقع از راهی که توش قرار گرفتید پشیمون نمیشین! این که براساس خواسته های اطرافیانمون بخوایم انتخاب رشته کنیم و چشممون رو روی همه علاقه هامون ببندیم به نوعی داریم گل به خودی میزنیم. حالا سوال اینجاست که چطوری می تونید از استعدادهاتون آگاهی پیدا کنید؛ خب بیاید به یکسری از ترفندها سر بزنیم تا بهتر بتونید به کشف اسرار درونتون بپردازید. 🚀

به سبک کتاب هایی که مطالعه می کنید بها بدید 🌟

مشاورهای پایه نهم تلاش می کنند تا بفهمن شما با چه سبک کتابی حال می کنید. در حقیقت اونا به دنبال موضوعی هایی میگردند تا متوجه شن شما به چه حیطه‌ای بیشتر علاقه دارید. مثلاً یکسریا از خوندن اشعار حافظ و مولانا لذت می برند در صورتی که، عده دیگه ای دوست دارن ببینند توی بدنشون چی می گذره و… . پس کاری که لازمه انجام بدید اینه که توی مدت اخیر دقت کنید ببینید با خوندن چه مطالبی اشتیاق‌ توی شما پدیدار شده.

نگاهی به گذشته، سر نخ خوبیه 🚀

از اونجایی که علایق ما مثل پیاز لایه لایه میمونه، باید برای اطمینان حاصل کردن از علایق‌مون چند لایه برگردیم به قبل! اگه به تجزیه و تحلیل دوران کودکی‌مون بپردازیم، چیزای زیادی رو متوجه میشیم چون شخصیت و علایق ما از همون بچگی شکل میگیره. اگه توجه کنید میبینید که معمولاً به چه چیزهایی چراغ سبز نشون دادید و بلعکس به چه کارهایی علاقه نداشتید و چراغ قرمز رو اعلام کردید. 

ارزش های خودتون رو تعیین کنین🌠

ارزش های شما تعیین کننده اهداف و اولویت های شخصی شما هستن. اغلب این ارزش ها به عنوان شاخصی عمل می کنن که زندگی و مسیر تحصیلی شما رو اونطوری که می خواید پیش میبرن. این ارزش ها شخصی هستن یعنی مخصوص شما هستن تا بتونید براساس اون ها روند تحصیلیتون رو بگذرونید.

فهرستی از کارهایی که دوست دارید انجام بدید رو تهیه کنید💫

 برای اینکه بفهمید به چه چیزی علاقه دارید شروع به نوشتن کارهای مورد علاقه‌تون کنید؛ خودآگاهی گام مهمی توی سفر شما برای کشف علایقتونه. در واقع اهمیت شناخت خودمون قبل از هر ادعا یا تلاش برای هر چیزی لازمه. یادتون باشه که سقراط میگهخودت را بشناس

اگه تا حالا این موضوع رو خیلی جدی نگرفتین الان وقتشه که حسابی از خجالتش در بیاین. 😉

 

مشاوره تحصیلی پایه نهم

مشاوره پایه نهم متفاوت تر از همیشه! معطل نکنید! برید واسه ثبت نام جلسه رایگان همین پایین!! 👇🏻

از این قسمت ثبت نام کنید

جلسه توجیهی رایگان مشاوره پایه نهم

مشاوره تحصیلی نهم

مشاوره پایه نهم ، در باشگاه اومند چطوریه  ؟…

خب ما در ابتدا  یک آنالیز کلی (هدفگذاری ) برای کاربر انجام میدیم و سپس مطابق با اهداف کاربر ، یک شرح‌حال از نقاط ضعف و قوت فعلیش مشخص می‌کنیم ، سپس مطابق با نقاط ضعف ، قوت و هدفگذاریِ کلی ، اهداف کوتاه مدت و ماهانه‌ای رو برای کاربر در نظر میگیریم و به صورت پله‌وار و هفتگی اون اهداف ماهانه رو به نتیجه میرسونیم. وقتی این‌ها به هم متصل بشن ، تبدیل به یک کوه عظیم از یک هدف مشخص میشن .

بعد از این مراحل جلسات هفتگی آنلاین به صورت مستمر و برنامه‌ریزی شده شروع میشه که این کلاس‌ها بسته به انتخاب شما به صورت 1 الی 5 نفره تشکیل میشه و در این کلاس ها کاربر به صورت کاملا زنده مشاور خودش رو میبینه باهاش صحبت میکنه و یک سری اعمال متناوبی انجام میگیره. این اعمال شامل: برنامه‌ریزی‌ها و ارائه راهکارهای مناسب جهت مطالعه و تست ، صحبت با والدین ( در صورت نیاز ) ، آزمون‌های هوش ، استعدادتحلیلی و آزمون‌های درسی کوتاه ، صحبت های انگیزشی و طرح مسائل روانشناختی و رفع آن‌ها و …  خواهد شد.

همونطور که خودتون هم میدونید، امسال سال سرنوشت ساز و پر ستاره شماست.🌠 از ازمون تیزهوشان گرفته تا انتخاب رشته ای که قراره انجام بدین بستگی به خیلی از فاکتورها داره که همشون نقش پر رنگی توی آینده تون دارن. اومند اومده که توی  مسیر پر پیچ و خم مشاوره پایه نهم کنارت باشه، نگرانی ها رو ازت بگیره و آسودگی رو بهت هدیه بده؛ پس معطل نکن و فقط یه آرزو کن!💜!

 مشاور پایه نهم در باشگاه اومند متناسب با شرایط آموزشیِ کاربر،نحوه پیاده سازی این مسائل در جلسات مشاوره تحصیلی‌ نهم رو مشخص خواهد کرد و موضوعی که وجود داره ، اینه که هر کاربر متناسب با شخصیت آموزشی خودش موارد جلسات رو تحویل میگیره ، یعنی اگر کسی روی مسائل روانشناختی  مشکلات بیشتری داشته باشه غالب جلسه روی این موضوع متمرکز میشه ، اگر کسی در مباحث تحصیلیش مشکل داشته باشه ، غالب جلسه روی شیوه مطالعه و تست میچرخه و مجموعا به بهترین شیوه ، کاربر هدایت شده و بعد از جلسات ، مشاور در پرونده تحصیلیِ کاربر در باشگاه اومند موارد مربوط به هر جلسه مشاوره پایه نهم رو وارد میکنه و هر جلسه یک شرح حال مشخص برای هر کاربر داره که در اون شرح حال به مواردی ؛ از جمله اینکه کاربر در جلسه از نظر وضعیت روانشناختی در چه حالی بوده؟ ، پیشرفتش چطور بوده ؟ اهدافش رو به چه صورت پیش برده؟ اشاره میشه.  تمامی این مسائل به بهترین شکل وارد پرونده کاربر میشه .

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای موفقیت در پایه نهم به شما نشان می دهد. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، موفقیت تحصیلی در پایه نهم را به شما هدیه می دهند و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به آن را در اختیار شما می گذارند. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه مشاوره پایه نهم را به شما منتقل خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیرید، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می توانید برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه فرزندتان در رشته مورد نظر پیشرفت بیشتری داشته باشد می توانید از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنید برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کنید. 

مشاوره پایه نهم

مطالعه بنفش در پایه نهم 💜

مطالعه دروس توی سال نهم شبیه پایه هفتم و هشتم نیست و روند درس خوندن توی این پایه متفاوت تر از چیزیه که تا الان تجربه کردید. اگه توی سال ششم خودتون رو برای آزمون مدارس برتر آماده کردید، الان با این شیوه درس خوندن آشناترید. البته اگه قبلاً جزء داوطلبان این آزمون ها نبودین نگران نباشید؛ چون ما اینجا راه حل هایی رو بهتون پیشنهاد می کنیم که به راحتی بتونین از پسش بر بیاین.  چرا میگیم شیوه درس خوندن توی سال نهم متفاوته؟ چون علاوه بر اینکه داریم برای ورود به دوره دوم متوسطه آماده می‌شیم، داریم آماده آزمون های تیزهوشان و مدارس برتر هم میشیم. پس به نفعمونه که:

 1.  ساعت مطالعه‌ مفیدمون رو نسبت به قبل افزایش بدیم.
 2.  کیفیت درس خوندنمون رو با روش های مختلف بالا ببریم.
 3.  علاوه بر تمرکز روی کمیت و کیفیت، شیوه های تست زدنی رو هم باید یاد بگیریم.

اگه این سه تا قانون رو توی مشاوره پایه نهم جدی بگیرید و بهشون بها بدید، به سرعت می بینید که در اون جایگاهی که دلتون میخوادقرار گرفتین. 😍 البته مهمه که به­طور تخصصی بدونید توی دل این سه تا قانون چی میگذره، پس توی مشاوره پایه نهم حتما خیلی عمیق به تجزیه و تحلیل این سه تا قانون می پردازیم!

قدم اول، افزایش ساعت مطالعه مفید 🌠

همه ما وقتی درس می خونیم دو تا تایم رو پشت سر میذاریم، تایم مرده و تایم زنده یا همون تایم مفید خودمون. 😁 حقیقتاً هیچکس نمی‌تونه صفر تا صد تمرکزش رو توی تایم زیادی پشت میز مطالعه حفظ کنه، و خب قطعاً هممون به استراحت و… نیاز داریم تا سطح تمرکز مطلوبی رو داشته باشیم. حالا توی مشاوره تحصیلی نهم منطق میگه که ساعت کمتر درس خوندن باکیفیت، بهتر از ساعت طولانی درس خوندنیه که بی کیفیت باشه؛ یعنی کیفیت اولویته تا کمیت. برای اینکه تایم زنده درس خوندتون رو دست تایم مرده‌تون بزنه، لازمه که سه تا نکته رو دائم برای خودتون یادآوری کنید تا از هیچکدومشون غافل نمونید حالا این سه تا نکته شامل موارد زیر میشه که لازمه بهشون دقت کنید.

اهمیت شناخت علاقه و توانایی در پایه نهم 💫

همه ما از اهمیت انتخاب رشته براساس علایق و استعدادهامون با خبریم. توی مشاوره پایه نهم از شما میخوایم که در درجه اول برای انتخاب رشته‌تون اولویت رو به علاقه ها و توانایی‌هاتون بدید. با این کار مطمئن باشید هیچ موقع از راهی که توش قرار گرفتید پشیمون نمیشین! این که براساس خواسته های اطرافیانمون بخوایم انتخاب رشته کنیم و چشممون رو روی همه علاقه هامون ببندیم به نوعی داریم گل به خودی میزنیم. حالا سوال اینجاست که چطوری می تونید از استعدادهاتون آگاهی پیدا کنید؛ خب بیاید به یکسری از ترفندها سر بزنیم تا بهتر بتونید به کشف اسرار درونتون بپردازید. 🚀

 • ارزش های خودتون رو تعیین کنین🌠

ارزش های شما تعیین کننده اهداف و اولویت های شخصی شما هستن. اغلب این ارزش ها به عنوان شاخصی عمل می کنن که زندگی و مسیر تحصیلی شما رو اونطوری که می خواید پیش میبرن. این ارزش ها شخصین؛ یعنی مخصوص شما هستن تا بتونید براساس اون ها روند تحصیلیتون رو بگذرونید.

به عنوان مثال آیا شما فردی برون‌گرا هستید و شناخته شدن بین افراد برای شما یک ارزشه؟ یا درون‌گرا هستید و به ارتباط با طیف وسیعی از افراد تمایلی ندارید؟

 • فهرستی از کارهایی که دوست دارید انجام بدید رو تهیه کنید💫

 برای اینکه بفهمید به چه چیزی علاقه دارید شروع به نوشتن کارهای مورد علاقه‌تون کنید؛ خودآگاهی گام مهمی توی سفر شما برای کشف علایقتونه. در واقع اهمیت شناخت خودمون قبل از هر ادعا یا تلاش برای هر چیزی لازمه. یادتون باشه که سقراط میگهخودت را بشناس

اگه تا حالا این موضوع رو خیلی جدی نگرفتین الان وقتشه که حسابی از خجالتش در بیاین. 😉

 

مشاوره پایه نهم

پادکست شیوه مشاوره پایه نهم در باشگاه اومند

Play Video about پادکست شیوه مشاوره پایه نهم در باشگاه اومند
از این قسمت ثبت نام کنید

جلسه توجیهی رایگان مشاوره پایه نهم

ادامه روال جلسات مشاوره تحصیلی نهم در باشگاه اومند …

خب بعد از اینکه مشاور هر کاربر شرح حال جلسات رو نوشت اون شرح حال در پرونده مربوطه ثبت میشه.

و متناسب با اون ، یک ارتباط تکمیلی مشاور با کاربر ِاین مقطع ( مشاوره تحصیلی نهم ) در باشگاه اومند ایجاد میشه که اون ارتباط متناسب با اتفاقات جلسه و اهداف هفتگی هر کاربر پیش میره و دقت میشه که مسیر صعودیش به چه صورته و متناسب با اون یک رنکینگی از نقاط ضعف و قوت کاربر تهیه میشه تا این امکان به وجود بیاد که روی نقاط ضعف کاربر بیشتر کار کنیم و نقاط قوتش رو در بهترین شرایط استیبل نگهداریم .

میزان مطالعه مفید برای دانش‌آموز پایه نهم .‌‌‌..

یک دانش‌آموز پایه نهم باید چند ساعت درس بخونه

این سوالیه که خیلی از خانواده ها درگیر جواب دقیقش هستن ،

که البته پاسخ های زیادی هم به این سوال داده شده و تقریبا جواب همه صرفا یک میانگین نسبی از میزان مطالعه کلیه افرادی است که در این سن مطالعه میکنن  (که به هیچ عنوان علمی نیست )

از اونجایی که بچه ها بعد از گذروندن پایه نهم باید برای دوره دوم متوسطه انتخاب رشته کنن، لذا امسال، سال مهم و سرنوشت سازی براشون حساب میشه. حالا در کنار این قضیه، آزمون تیزهوشان یه چالش به چالش های سال نهم اضافه میکنه. اگه شما هم مشتاقین توی مدارس تیزهوشان، دوره دوم متوسطه­ تون رو بگذرونین، باید توی روند مطالعه تون نسبت به پایه های هفتم و هشتم یکم تغییر ایجاد کنین. یعنی توی مشاوره پایه نهم فقط این موضوع اهمیت نداره که مشاور بهتون بگه: منظم تر درس بخونین، ساعات مطالعه تون رو نسبت به قبل بیشتر کنین و… . بلکه مشاوره اصولی در کنار درس از شما می خواد که از برنامه غذایی مفید و سالمی پیروی کنین. همین طور خواب کافی و ورزش منظم رو هم به برنامه تون اضافه کنین تا کیفیت و بازدهی مطالعه ­تون رو بیشتر کنه. خب احتمالا برای خودتون یا دوستانتون پیش اومده که مشاوره­شون حول محور «ساعت مطالعه» میچرخه. در نهایت خیلی ها اضافه وزن می گیرن و یا دل زده، افسرده، و… میشن. یک مشاوره استاندارد و اصولی به همه این جوانب توجه می کنه و سعی میکنه از راه های مختلف برای بازدهی بیشتر شما استفاده کنه. اومند هم که با مشاورهای خفنش و شیوه کاربرمحور خفن ترش، منتظره شما رو به ایده آل ترین حالت خودتون برسونه.🚀

 طبق این میانگین اظهار دارن که خب مثلا انقدر ساعت برای مطالعه یک فرد کلاس نهمی نیازه و در مشاوره پایه نهم به این موضوع تاکید میشه. اما واقعیت اینجاست که خب  ما تا زمانی که نسنجیم هر کاربر در چه وضعیتی قرار داره یا از چه شرایطی برخورداره ،چجوری داره پیش میره و…. نمیتونیم تعیین کنیم که ساعت مطالعه اش باید چقدر باشه ،

شما نوع درسی که دارید میخونید، شیوه‌ای که دارید مطالعه میکنید، مقدار تستی که می‌زنید،  وضعیت روانشناختیتون و شیوه آموزشی که داره برای شما انجام میگیره و….  در میزان مطالعه تون تاثیر داره ،لذا ساعت مطالعه هر کاربر غالبا باید متغیر باشه و اگر ساعت های مطالعه‌ کاربر‌های یک مجموعه یا مشاور ثابت باشه غیر علمی بودن مشاوره تحصیلی نهم رو میرسونه و لذا ما در باشگاه میزان ساعت  متغیری برای مطالعه هر کاربر در نظر می‌گیریم که متناسب با شرایط ویژه اون کاربر تعیین میشه .

مقایسه کردن توی هر کاری اشتباهه، این قانون توی مسیر مشاوره برای پایه نهم، هم صدق می کنه. یعنی هیچ موقع مقایسه کردن توی این راه جوابگو نیست. این طور نیست که بگیم چون فلان دوستمون انقدر ساعت درس خونده پس باید همینقدر درس خوند. در واقع این موضوع کاملا شخصیه و باتوجه به شرایط خاص هر فرد باید برنامه ریزی شه.

البته میدونیم که این حرفا رو تقریبا همه جا میشنوید، اما در عمل نمی­بینید! به همین دلیل،  اومند نتونسته سردرگمی شما نوجوونا رو تحمل کنه و اومده که دستتون رو بگیره.

 فقط کافیه یه آرزو کنی و دستت رو به دست اومند بدی و بعدش…محکم بشین!!💜🚀

مشاوره پایه نهم

پشتیبانی کاربران در مشاوره پایه نهم باشگاه اومند

علاوه بر روال جلسات مشاوره تحصیلی نهم در باشگاه اومند،یک بخش بسیار مهم که باشگاه تاکید بسیار زیادی روی اون داره پشتیبانی مشاوره تحصیلی نهم در باشگاه است که در واقع ما در حین جلسات مشاوره پایه نهم علاوه بر چک کردن مرتب گزارش کارها به صورت سه بار در هفته و اطلاع دادن وضعیت اونها به مشاور تخصصی کاربر به صورت هفتگی، یک ارتباطی رو به عنوان ارتباط کنترل کیفیت با کاربران باشگاه اومند برقرار میکنیم و توی اون ارتباط از رضایت کاربر و وضعیت پیشرویش باخبر میشیم. همچنین انتظارات والدین و خانواده کاربر رو آنالیز کرده و به مشاور کاربر منتقل میکنیم تا با توجه به شرایطی که کاربر در روزمره خودش داره جلساتش پیش بره.

غالباً هر جلسه با جلسه قبلی تفاوت هایی داره و متناسب با پیشروی اهداف کاربر و نظمی که در اجرای کارهاش و شیوه ی انجامشون در گزارشاتش داشته، تعیین میشه و پشتیبانی خدمات مشاوره تحصیلی نهم در باشگاه علاوه بر تمام این مسائل حواسش هست که شما چه روزهایی کلاس دارید و قبل از کلاس یادآوریتون میکنه که وارد کلاس بشین و کلاً نظم شمارو تحت نظر داره تا شما از هیچکدوم از کلاساتون جا نمونید.

این پشتیبانی فقط روی مشاوره پایه نهم شما تاثیر نمیذاره، چون چیزهایی رو یاد می گیرید که میتونین توی سال های بعدی هم اون ها رو سر لوحه برنامه هاتون قرار بدید. این سال با برنامه ها و پشتیبانی های اومند متوجه میشید وجود حمایت های همه جانبه چه لذتی داره. همینطور معنی نظم و ترتیب توی برنامه رو یاد می گیرید. این ها همه در کنار هم جمع میشه و قانون مدار بودن یک برنامه خوب رو مشخص میکنه. پس فقط سال نهمتون بنفش نمی مونه، چون سالهای بعد قراره بنفش تر از همیشه جلوه کنید و دیگه با یکسری برنامه های آماتور سر و کله نمی زنید. 😌😉

چرا مشاوره تحصیلی نهم در باشگاه اومند؟

خب علاوه بر موضوعات بیان شده باشگاه اومند یک مزیت ویژه ی دیگه ای داره و اونم اینه که باشگاه اومند یک مرکز بزرگ به هدف رسانیه،بذارید این موضوع رو براتون شرح بدم.

همونطور که گفتیم بعد از هر جلسه، مشاور شما شرح حال اون جلسه رو وارد پرونده شما میکنه و خب این پرونده دقیقا در همین موضوع به درد میخوره. ببینید همونطور که گفتیم باشگاه اومند یک مرکز بزرگ به هدف رسانیه و این به این معنیه که شما بعد از هدف گذاری و مشخص شدن هدفتون صفر تا صد مباحث مورد نیاز برای رسیدن به هدفتون رو میتونید از باشگاه تهیه کنید و این موضوع یک مزیت ویژه داره، اونم اینه که متناسب با شما و شخصیتتون تمام خدمات بهتون داده میشه(متناسب با همون پرونده شما)

بریم که روالش رو بررسی کنیم

خب شما ممکنه در حین خدمات مشاوره پایه نهم،متوجه بشید که به عنوان مثال در یک درس دیگه مثل ریاضی مشکل دارید،یا به عنوان مثال با توجه به هدفی که دارید مثلا پزشکی، باید تکنیک های پیشرفته تری رو نسبت به کتابتون در مورد رشته تجربی فرا بگیرید و احتیاج به مدرسین تخصصی در اون قسمت دارید.

یا به عنوان مثال علاوه بر مشکلات درسی که دارید میخواین در آینده هدف وکالت رو انتخاب کنید اما فن بیان ضعیفی دارید.خب خلاصه تمام این مشکلات باید توسط متخصصین خودش حل بشه.خب شما در همچین حالتی که دارید از مشاوره تحصیلی پایه نهم استفاده میکنید، غالباً  باید  به ده جای مختلف سر بزنید و چند روشه بشید و کلی هزینه کنید تا بتونید خدمات مورد نیاز رو علاوه بر مشاوره پایه نهم فرا بگیرید.

چرا میگیم چند روشه؟به خاطر اینکه در حالت عادی شما ممکنه این خدمات رو استفاده کنید اما معلم ریاضی به شما یک مدل آموزش بده،مشاورتون به شما مدل دیگه ای رو ارائه بده،معلم علوم شما مدل دیگه ای بهتون تکلیف بده  و در واقع انگار شما رو دارن با زنجیر به چپ و راست و جلو و عقب میکشن،اما ما در باشگاه اومند تمام این خدمات رو به صورت یکپارچه عرضه میکنیم مثلا اگر در مسیر مشاور تون متوجه بشه که شما احتیاج به کلاس ریاضی یا رفع اشکال ریاضی یا نیاز به کلاس تست علوم دارید،به شما این کلاسارو پیشنهاد میده و باشگاه اومند تمام این خدمات رو با بالاترین کیفیت به شما ارائه میکنه و تفاوت باشگاه اومند در اینه که هر خدمات با توجه به شخصیت و پرونده ی آموزشی شما بهتون داده میشه یعنی دیگه چند روشه نمیشید و مدرس ریاضی  میدونه که در کلاس مشاوره شما چی گذشته و شما چه نوع شخصیت روانشناختی دارید،یا مدرس علوم میدونه که با توجه به پرونده شما مدرس ریاضی چه مباحثی رو به شما تدریس کرده و چجوری به شما تکلیف داده. و همه بر اساس شما خدمات رو بهتون عرضه میکنند و این یکی از بزرگترین مزیت های باشگاه اومنده، پس وقتی که برای خدمات مشاوره تحصیلی نهم در باشگاه اومند ثبت نام میکنید دیگه دغدغه این موضوع رو نداشته باشید که اگر جایی مشکل داشتید یا مهارت دیگه ای رو خواستید یاد بگیرید حتی مثلاً زبان های خارجه مختلف یا حتی مهارت های هنری….،باشگاه در تمام این زمینه ها بهترین متخصص هارو با همون شیوه کاربر محور و اصیل خودش ،به شما ارائه میکنه.

مشاوره تحصیلی نهم
از این قسمت ثبت نام کنید

جلسه توجیهی رایگان مشاوره پایه نهم

*منابع آزمون تیزهوشان😉*

 خب! این یکی از کلیشه‌ای‌ ترین مباحثه و هر کسی که در این مقطع حضور داره غالبا از منابع آزمون تیزهوشان،کاملا خبر داره.چرا میگیم آزمون تیزهوشان؟چونکه از بزرگترین اهداف دانش‌آموز های پایه نهمی و حتی یکی بزرگترین دلایل استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی نهمه و به همین دلیل خب خیلی‌ها آزمون تیزهوشان رو یکی از اهداف مقطعی خودشون می‌دونن که اهمیت زیادی هم داره و  همونطور که می‌دونید بخش زیادی از این آزمون،یعنی درواقع نصف آزمون تیزهوشان رو درس استعداد تحلیلی و سوالات هوش شامل میشه که خب ما برای این هم در باشگاه برنامه‌ی ویژه‌ای داریم و به صورت مشخص و منظم در کنار خدمات مشاوره پایه نهم،جلسات متعددی از کلاسهای استعداد تحلیلی رو برگزار می‌کنیم تا مطمئن بشیم که شما در این موضوع مشکلی ندارید و همچنین باقی دروس از علوم و ریاضی  بگیرید تا…  بسیار نقش مهمی رو در بودجه‌بندی آزمون تیزهوشان و منابع آزمون تیزهوشان ایفا می‌کنن؛

خب ما غالبا به یک اندازه به همه‌ی اینا اهمیت میدیم و برنامه‌ریزی‌ هایی که برای شما انجام می‌گیره و شیوه‌ی پیشروی مطالعاتی و تستی هر کدوم متناسب با تک تک این مواردی که گفته شد هستش.اما چیزی که از همه مهمتره،مدیریت زمان و مدیریت استرس شماست!

خب ببینید در واقع خیلی از افرادی که توی این سن هستن به خاطر تجربه‌ی کمی که دارند خدمات مشاوره پایه نهم رو صرفا در برنامه‌ریزی می‌بینن و مسائل این چنینی مثل استرس زیاد اهمیت نمیدن. به عنوان مثال اگر در یک جا مشکل روانشناختی مثل کند بودن یا مثلا عدم تمرکز داشته باشن،زیاد بهش توجه نمیکنن.اما بذارید یه مثال براتون بزنم تا کاملا متوجه بشید که چقدر این موضوع اهمیت داره.

شما حساب بکنید که در زمانی که آزمون تیزهوشان داره برگزار میشه،نشستی و اصلا همه‌ی سوالات رو بلدی، بی نظیری و اصلا حرف نداری😄، همه رو داری جواب میدی اما پونزده تا سوال مونده به پایان و هنوز شما تموم نکردید،مراقب میاد و میگه شما کلا پنج دقیقه دیگه بیشتر وقت ندارید!اون لحظه شما اگر انیشتین هم باشید😂 نمی‌تونید اون پونزده سال باقیمانده رو به خاطر عدم تمرکز ذهنی و استرسی که به دلیل فشار روانی کمبود وقت بهتون وارد شده، پاسخ بدید.لذا مدیریت زمان، مدیریت استرس،مدیریت اعتماد به نفس و تمامی این‌ها در آزمون شما تاثیر داره؛ درواقع پنجاه درصد آزمونه! لذا ما در باشگاه اومند به این موضوع بسیار بسیار تاکید داریم و جلسات مشاوره تحصیلی نهم باشگاه رو با این رویکرد غالبا برگزار می‌کنیم.

۵۰درصد دیگه آزمون هم به مسائل درسی و علمی شما مربوط میشه؛ بنابراین ۵۰درصد مشاوره پایه نهم شما رو هم مسائل علمی و درسی تشکیل میده. از اون جایی که سطح علمی آزمون تیزهوشان بالاست، شما باید پایه علمی خودتون رو قوی کنید. چطوری؟ اول از همه باید تمام نقاط ضعف و قوت درسی شما مشخص بشه. دروسی که شما نقاط قوت بیشتری در اون ها دارید، درس هایی هستن که میتونید روی اون ها سرمایه گذاری کنید و خیلی بالاتر از سطح کتاب کار کنید. در دروسی که ضعف بیشتری دارید مهم ترین کار ریشه یابی ضعف شماست. بعد از اون باید برید سراغ راه حل های برطرف کردن این ضعف و مناسب ترینش رو با توجه به زمان و منابع مالی خودتون انتخاب کنید.

پر اهمیت ترین موارد برای قبولی در آزمون تیزهوشان دهم

خب همون طور که گفتیم یکی از دلایلی که والدین و دانش آموزان نهمی به دنبال متخصصین مشاوره پایه نهم میگردن، اینه که یاد بگیرن برای قبولی در آزمون تیزهوشان پایه دهم باید به چه مواردی اهمیت بدن! برای همین ما چند تا از مهم ترین مواردی که زمینه ساز موفقیت شما در این آزمون هستن رو بهتون معرفی میکنیم:👇🏻

 • تعیین هدف بزرگ و تقسیم اون به اهداف کوچک تر
 • داشتن برنامه مطالعاتی منظم و شخصی سازی شده
 • تسلط کامل بر خط به خط کتاب های درسی
 • حضور فعال در کلاس مدرسه یا کلاس های تقویتی تیزهوشان
 • انتخاب محیط مطالعه مناسب

توصیه‌ی مشاوران تحصیلی پایه نهم

توصیه مشاورین تحصیلی پایه نهم باشگاه اومند،غالبا منحصر به فرد بودن مطالعه،مسائل روانشناختی و انگیزه و هدف شماست تا بتونه به شما یک کوهی از دلایل مختلف تزریق بکنه که چرا باید ادامه بدید.لذا ما تاکید بسیاری روی این موضوع داریم و غالبا در این زمینه از افرادی استفاده می‌کنیم که خبره هستند و خودشون در مسیرشون،در پایه نهم، دهم، یازدهم، دوازدهم و مخصوووصا کنکور موفق شدن و تونستن به اصطلاح باغچه‌ی خودشون رو بیل بزنن. اما در کل در مشاوره‌ی تحصیلی نهم  در باشگاه اومند،فقط به یک مشاور تحصیلی ختم نمیشه و در واقع شما یک تیم روانشناختی دارید که هر کدوم متخصص موضوعی خاص هستن و این یکی از بزرگترین مسائل و ضعف هایی هست که در مشاوره پایه نهم وجود داره که در واقع یک نفر مشابه برای همه‌ی موضوعات شما تعیین تکلیف میکنه! از استرس بگیرید تا برنامه ‌ریزی تون تا شیوه‌های مطالعه تون و….

اما خب غافل از اینکه هر کدوم از این ها متخصصص خودش رو می‌طلبه!! به عنوان مثال برای مسائل روانشناختی شما باید با یک روانشناس در ارتباط باشید که کاملا جنبه‌های روانشناختی شما رو بشناسه.

برنامه‌ریزی، کار کسیه که خودش در این مسیر موفق بوده و میدونه باید چجوری این مسیرو گذروند و رسید به موفقیت و به عنوان مثال اگر شما در خوابتون یا تغذیه مشکل و اختلالی داشتید، متخصص تغذیه باید این موضوع رو برطرف بکنه و این دقیقا همون اتفاقیه  که در باشگاه اومند میفته.

مشاور های ما متناسب با شرایط شما تعیین میشن! ممکنه مقداری از مشاوره‌ی شما به مدیریت خواب و  تغذیه بگذره توسط متخصص تغذیه،ممکنه مقداریش به مسائل روانشناختیتون بگذره توسط روانشناس شما و…. هر کدوم از این ها متفاوته و  در واقع ما در باشگاه اومند، تک تک این ها رو در قالب پکیج‌های متفاوت ارائه می‌کنیم و بسیار به این موضوع اهمیت دادیم.پس توجه کنید شما یک تیم کامل احتیاج دارید نه صرفا یک مشاور تا بتونید در همه جنبه های علمی و تخصصی جلو برید.

مشاوره پایه نهم
مشاوره تحصیلی نهم

پکیج‌های مشاوره پایه نهم در باشگاه اومند

 ما در باشگاه اومند چند پکیج مختلف داریم که به شما ارائه میشه. پکیج هدف گذاری و برنامه‌ریزی، پکیج مدیریت و کنترل ،پکیج تقویت، پکیج خلاقیت و پژوهش،که  این هارو میتونید جدا جدا و یا با هم تهیه بکنید که درواقع طبق شرایطی که در فروشگاه اومند نوشته شده، در سطح تهیه پکیج vip سه عددی،مشاوره ی شما بصورت خصوصی برگزار میشه و کاملا طبق شرایط شما برنامه ریزی میشه و همینطور مشاور های نیمه خصوصی از دو تا پنج نفره وجود دارند که به صورت کامل می‌تونید از اونا بهره ببرید.

در باشگاه گزینش مشاورین شما هم با دقت بسیار انجام  میشه که حتما افرادی باشند که این هدف رو با موفقیت طی کرده باشند و در واقع با فن بیانی بسیار قوی و از بین بهترین‌های کشور انتخاب بشن و  حتی جدا از جلسات مشاوره،شما ماهانه همایشی هم دارید با موضوعات مختلف که در باشگاه متناسب با دغدغه های کاربران شکل می‌گیره و خب خیلی نکات عظیمی در اون همایش‌ها به شما آموزش داده میشه و خلاصه یک پک کامل داریم و تا باشگاه رو دارید دیگه غم😅 ندارید.به هر چیزی احتیاج پیدا بکنید طبق مسائلی که در این مقاله گفته شد باشگاه به شما ارائه میده..

 مشاوره‌ تحصیلی نهم در باشگاه اومند

خب!همینکه شما تصمیم گرفتید در همین سن سیزده چهارده سالگی به بهترین شیوه برای اهدافتون تلاش بکنید و از وقت و زمانی که خدا بهتون داده برای رسیدن به اهدافتون و کسب بهترین شرایط تلاش بکنید، خودش بسیار نکته‌ی جذابیه و امیدوارم همینطور تا آخرش ادامه بدید. در باشگاه اومند دغدغه‌های شما بچه هارو به خوبی درک میکنیم و امید داریم با کمک خودتون این دغدغه‌هارو برطرف کنید. ما میخوایم بهتون کمک کنیم تا متوجه بشید در این مسیر تنها نیستید و قرار هم نیست تنهاتون بذاریم. شاید پیش خودتون بگید بهترین برنامه رو خودتون می‌تونید بسازید ولی مطمئن باشید به پای دانش و تجربه مشاوران ما نخواهید رسید.

ما در باشگاه اومند سعی داریم مسیری برای شما بسازیم که هیچ وقت از اهدافتون و  تلاش کردن برای اون ها خسته نشید. بدونید که برای آینده بهتر، برای روزهای خوب و برای همون آرزوهایی که توی دلتون دارید و شب ها به یادشون می‌خوابید،باید همین مسیرها رو طی کنید،زحمت بکشید و تلاش بکنید تا در آینده بتونید خیلی خوشحال زندگی بکنید و مسیرتون رو برید جلو.

همین که اراده کردید برای این موضوع خودش خیلی خیلی قشنگه و امیدواریم باشگاه اومند بتونه به شما کمک کنه.

 در آخر حتما توصیه میشه در جلسات توجیهی رایگان باشگاه اومند در زمینه مشاوره پایه نهم شرکت بکنید یا با شماره

۰۲۱۲۸۴۲۹۸23

داخلی ۱ تماس حاصل فرمایید..😊💜

یه آرزو کن ..🪄🔮

مشاوره پایه نهم

سوالات متداول

اهمیت این مشاوره جاییه که توی دبیرستان بجای تحمل فشار و غر زدن از دروس و به فکر تغییر رشته افتادن، از انتخاب رشته و مدرسه­ تون راضی هستید و ادامه مسیرتون رو با قدم های محکم تری بنفش میکنید!

تمام خدمات لازم برای نیازسنجی، علاقه سنجی، انتخاب مناسب رشته و مدرسه متوسطه دوم و درنهایت رسیدن به این هدف رو دارید و این صرفا برای کسب نمرات میانترم و پایانترم نیست.

براساس هدفگذاری برای متوسطه دوم ، علاقه شخصی کاربر به دروس و رشته ها، روحیه کاربر و همچنین آینده تحصیلی و شغلی مورد نیاز و موردعلاقه کاربر.

از این قسمت ثبت نام کنید

جلسه توجیهی رایگان مشاوره پایه نهم

5/5 - (9 امتیاز)
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
خانه
منو
حساب کاربری من
Call Now Button