0
logo
0

متفاوت ترین و علمی ترین شیوه مشاوره پایه نهم در باشگاه اومند

آرزو کن، هدفت بساز

دنبال برنامه ریزی پایه نهم هستی؟

مشاوره پایه نهم به شیوه خلاقانه، تاثیر گذار و مهم تر از همه، بسیار متفاوت در باشگاه اومند ارائه میشه…

واسه درک این تفاوت همین ابتدا یه جلسه اولیه خیلی عالی برگزار میکنیم که اولین قدم اومندی شدن شماست!!

راستی! میدونستی که بیلی آیلیش، امینم، برد پیت،، بیل گیتس ، لئوناردو دیکاپریو، آلپاچینو، دکتر سمیعی، لئوناردو داوینچی، بچه های سریال فرندز، لیونل مسی، کریستیانو رونالدو، سعدی، حافظ، بهترین وکلا،دکتر ها، مهندسا،هنرمندا

همه و همه از همین جلسه اولیه اومند شروع کردن!!😂😂😂

پس توام معطل نکن و همین الان در مشاوره پایه نهم اومند ثبت نام کن. تازه تو این دوره میتونی ده سال آینده خودت رو ببینی

پس همین الان ثبت نام کن و فقط یه آرزو کن

در این جلسه متوجه میشی اومند چه تفاوت هایی داره و چطور تورو به متفاوت ترین شیوه به اوج میرسونه

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس آنلاین مشاوره پایه نهم

جلسه رایگان مشاوره کنکور

مشاوره تحصیلی نهم و باشگاه اومند...

پایه نهم تعیین کننده ترین مرحله تحصیلی و حتی شغلی دانش آموزان است. در این پایه دانش آموزان باید برای مقطع متوسطه دوم انتخاب رشته کنند. آن ها باید رشته درستی را با توجه به علایق و توانایی های خود انتخاب کنند، زیرا انتخاب رشته دانشگاه نیز براساس رشته متوسطه دوم انجام می شود. بنابراین “هدایت تحصیلی” و “استعدادیابی” جزء جدانشدنی در مشاوره پایه نهم هستند.

علاوه بر انتخاب رشته، قبولی در آزمون ورودی مدارس -مانند آزمون تیزهوشان- اتفاق مهم دیگری است که در پایه نهم رقم می خورد. 

به دلیل اهمیت پایه نهم، تعداد مشاوران تحصیلی نهم نیز بسیار زیاد است. اما طبق آمار، با وجود این همه مشاوره، بازدهی این فرآیند چندان بالا نیست. از هر ۱۰ نفر حداقل 7 نفر از خدمات مشاوره نهم استفاده میکنند اما درنهایت فقط 2 یا 3 نفر موفق میشوند.

مشاوران زیادی هستند که یک برنامه تکراری و روتین را به دانش آموزانی با توانایی های متفاوت و اهداف متفاوت تحویل می دهند. آن گاه مشاوران، دانش آموزان و والدین دانش آموزان انتظار دارند که همه با استفاده از همین برنامه ها موفق شوند. اما شاهد هستیم که این خواسته تحقق نمی‌یابد!

بیایید دلایل آن را باهم بررسی کنیم: 

 1. هر دانش آموز با دانش آموز دیگر متفاوت است. علایق، توانایی ها، استعداد، سبک یادگیری، شرایط تحصیلی و خانوادگی و هزاران مولفه دیگر در دانش آموزان مختلف با یکدیگر متفاوت هستند. چگونه ممکن است یک سبک مشاوره و یک سبک برنامه ریزی پایه نهم برای همه افراد پاسخگو باشد؟!

طبق یافته های گاردنر 8 نوع هوش برای انسان ها وجود دارد که محال است یک انسان سالم حداقل یکی از این هوش ها را به صورت قوی نداشته باشد. هوش منطقی-ریاضی فقط یکی از این 8 هوش است که اغلب مشاوران فقط همین هوش را در نظر می گیرند. سپس آن را در برنامه ریزی های پایه نهم نیز وارد می کنند و معیار پیشرفت دانش آموز را نیز براساس همین هوش می سنجند. پس 7 هوش دیگر چه می شوند؟؟!!! اصلا آیا میدانید که صدها نوع آزمون هوش و آزمون شناسایی استعداد وجود دارد؟ 

حال به نظر ما آیا شناسایی و واکافی ذهن همه دانش آموزان با آزمون های یکسان و معیارهای یکسان صحیح است؟؟ قطعا خیر.

این نکته مهم را نیز بدانید که به کار بردن شیوه اختصاصی مشاوره و استفاده از آزمون های مناسب هر فرد، کاری نیست که یک مشاور به تنهایی بتواند آن را انجام بدهد. این سبک اختصاصی مشاوره، که ما آن را کاربرمحور می نامیم، در باشگاه اومند اجرا می شود. اما حتی در باشگاه اومند نیز همه این کارها توسط یک نفر انجام نمی شود! یک تیم مشاوره که شامل مشاوران تحصیلی، طراحان برنامه، متخصصین استعداد تحلیلی، روانشناس تحصیلی و یک کوچ شغلی هستند، دانش آموزان را مدیریت می کنند. سپس واحد آموزش باشگاه از بین این تیم یک نماینده را به عنوان مشاور تحصیلی اختصاصی دانش آموز انتخاب می کند و کلیه ارتباطات بین تیم و دانش آموز توسط آن مشاور اختصاصی انجام می شود.

2. گاهی اوقات معیارهای سنجش پیشرفت دانش اموز به درستی شناسایی نمی شوند. به همین دلیل برنامه ریزی نیز یا به درستی صورت نمی گیرد، یا به درستی پایش نمی شود. به عنوان مثال، به نظر شما اگر دانش آموز فقط در درس هایش نمرات خود را افزایش دهد و 20 بگیرد کار تمام است؟ 

افزایش نمره قطعا نشان دهنده پیشرفت است اما کافی نیست و به تنهایی نشان دهنده موفقیت نیست. در پایه نهم هدف صرفا 20 گرفتن در دروس نیست؛ بلکه زمینه سازی مقاطع بعدی نیز هست. ما می خواهیم که فرزندمان بتواند به رشته و شغلی که به آن تعلق دارد برسد. پس نباید بازدهی مشاوره پایه نهم را تا این حد ساده فرض کنیم.💜

مشاوره پایه نهم

پادکست: چرا گاهی اوقات حوصله درس خواندن را نداریم؟

مشاوره پایه نهم

موفقیت در مسیر نهایی

ما به عنوان والدین دانش آموزی که در پایه نهم است، نمیخواهیم فرزندمان فقط عربی و فارسی و علوم و … را ۲۰ بگیرد و تمام! ما میخواهیم که وقتی دانش آموزمان وارد متوسطه دوم میشود، به جای ناراحتی از فشار درسی و پشیمانی از انتخاب رشته و فکر به تغییر رشته، با میل و اشتیاق در متوسطه دوم تلاش کند. پایه ها را با موفقیت پشت سر بگذارد، در کنکور موفق شود و به دانشگاه برود. ما میخواهیم وقتی وارد دانشگاه شد مسیر تحصیلی و شغلی خودش را راحت تر و بدون سردرگمی پیدا کند! ما به دنبال این هستیم و تحقق این هدف را موفقیت می نامیم! به همین دلیل می گوییم که از هر ۱۰ نفر 2 یا 3 نفر موفق میشوند!

اومندی های عزیز!

هرکس موظف است که بهترین نسخه خودش باشد و مسیرش را بسازد. گاهی اوقات مردم فکر می کنند که اگر کسی از پایه نهم تا کنکور موفق باشد، انگار لطف بزرگی انجام داده است. درصورتی که همه باید با انرژی مثبت به سمت اهدافشان بروند و مسیرشان را بسازند.

 دلگرمی مقطعی به چند نمره ۱۹ و ۲۰ نمیتواند آینده فرزند شما را تضمین کند. ساختن آینده چیزی فراتر از نمره است. پس اگر از بابت تاثیر نمره در انتخاب رشته نهم و هدایت تحصیلی نهم نگران هستید، لطفا همین الان این نگرانی را از خود دور کنید. چون آینده فرزندانمان به چیزی مهم تر از چند نمره ۲۰ یا غیر ۲۰ نیاز دارد!!

 الان متوجه شدیم که مشاوره پایه نهم اصولی صرفا یک برنامه ریزی ساده هفتگی و تماس های ساده “الو سلام! درست رو خوندی؟ چرا نخوندی دوستت داره میخونه تو هم بخون “😂 نیست. اما همان گونه که توضیح دادیم، این شیوه بسیار فراگیر شده است. همچنین پشتیبانی نیز صرفا تماس های هفته ای یکبار و سین جیم کردن بدون هدف دانش آموزان نیست. تماس گرفتن و سین جیم کردن بدون توجه به روحیات و شرایط بچه ها کار سختی نیست و از عهده هر کس برمی‌آید!!

یادتان باشد که راهنما و مشاور شما در مشاوره تحصیلی نهم قرار نیست مثل پیله کرم ابریشم دور شما بپیچد و دست و پای شما را ببندد. قرار است همراهتان باشد تا بتوناید در کنار هم به موفقیت نزدیک شوید.

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس آنلاین مشاوره پایه نهم

جلسه رایگان مشاوره کنکور

هدفگذاری یک بحث علمی است

وقتی به هدف کاربر توجهی نشود، انگیزه ای برای ادامه مسیر تحصیلی‌اش باقی نمی‌ماند. نتیجه این میشود که دانش آموز اگر به جای رتبه اول، رتبه دوم را کسب کند بی انگیزه می شودو ممکن است مسیر را رها کند و حتی بسیاری از تفریحات را به جنگیدن برای آینده اش ترجیح دهد.

منظور ما این نیست که هدف تنها چیزی است که به دانش آموزان انگیزه می دهد. ما روی هدفگذاری تاکید می کنیم چون میدانیم زحماتی که دانش آموزان در پایه نهم و مقطع متوسطه دوم برای کنکور می‌کشند، گاها به دلیل هدفگذاری اشتباه نابود می شود.

در اغلب موارد موفقیت در ذهن دانش آموزان دوره متوسطه دوم دست نیافتنی تعریف شده و برایشان به یک رویا تبدیل شده است. 

در متوسطه دوم خانواده ها هر کاری برای موفقیت فرزندشان انجام میدهند مثل مشاوره، کلاس و …. . همه از این خدمات استفاده می کنند ولی باز هم خبری از موفقیت اصلی که مد نظر هست نیست! در این مواقع خانواده‌ها بحث را به بی انگیزگی بچه‌ها ربط میدهند. قطعا با این همه وقت و هزینه ای که والدین برای بچه‌‌ها صرف می کنند، حتما یک جای کار میلنگد!!

شاید فکر کنید که در مشاوره پایه نهم فعلا این بحث‌ها مهم نیست. صرفاً بحث آزمون ورودی مدارس و ورود به مدارس تیزهوشان مطرح است و زمانی که دانش آموز وارد دبیرستان شد باید به این مسائل فکر کنیم!

اما اگر مطالعه و هدف گذاری از متوسطه دوم میتوانست آینده فرزندمان را بسازد، پس این همه آدم که همین مسیر را طی می کنند باید موفق می شدند.اما وقتی راه آن جا نیز بن بست است و باز هم از هر 10 نفر 1 تا 3 نفر موفق می شوند، پس مشکل عمیق تر است. باید ریشه مشکل را در جای دیگری پیدا کرد.

ریشه در دوران متوسطه اول است. فرزند شما در این زمان در سنی قرار دارد که هم کم تجربه است و هم پخته! یعنی هم به اندازه‌ای بزرگ شده که بتواند تجربه های علمی مربوط به هدف خودش را کسب کند؛ و هم هیچ تجربه ای ندارد!

پس دقیقا در همین سن است که می توان با یک شیوه علمی و شخصی سازی شده و با انرژی محک و مثبت زمینه موفقیت را فراهم کرد. در این زمان می توان یک آینده تضمین شده که ناشی از چندین سال اولویت و هدف گذاری است را خریداری کرد! این میشود یک مشاوره علمی و اصولی برای پایه نهم!

فکرش را بکنید! دیگر کدام پایه در دوران تحصیل مدرسه وجود دارد که همزمان دغدغه امتحانات نهایی، آزمون های ورودی مدارس مثل تیزهوشان، انتخاب رشته تحصیلی و مهم تر از همه استارت مطالعه و آمادگی برای کنکور وجود داشته باشد؟!

 اگر همه این چالش هایی که در ذهن شما ایجاد شده را به یک تیم کامل که در مشاوره پایه نهم متخصص هستند بسپارید، شما وارد مسیر پیشرفت خودتان خواهید شد. 

در این زمان تا می توانید سعی کنید که هدف هایتان را بشناسید. همچنین به نقاط ضعف و قوتتان نیز مسلط شوید و آن ها را شناسایی کنید. مشاور های تحصیلی پایه نهم اومند، مثل همیشه کنارتان هستند تا به شما کمک کنند که هم هدف هایتان را بشناسید، یک رقابت جذاب داشته باشید و برای تعیین رشته، هوشمندانه دست به انتخاب بزنید.💜

مشاوره تحصیلی نهم

پادکست "پایه نهم و یک انتخاب رشته بنفش"

نمایش ویدیو درباره پایه نهم و یه انتخاب رشته بنفش

یک مشاور تحصیلی نهم خوب

 تا اینجای کار متوجه شدید که 13،14 سالگی زمان بی نظیری برای پایش اهداف و آرزوها و همچنین برنامه‌ریزی و طی کردن پله های موفقیت است. 

یک فرایند مشاوره تحصیلی نهم، باید مواردی که مطرح کردیم را برای کاربر در نظر بگیرد و هدفگذاری بی نظیری برای او انجام دهد. این هدفگذاری مطابق با علایق، سلایق و ویژگی های شخصیتی کاربر است. سپس با توجه به نقاط قوت و ضعف برنامه ریزی و پیگیری های لازم را انجام دهد. 

 توجه کنید که شیوه های ابتدایی مثل برنامه‌ریزی‌ های کاغذی هفتگی، تماس‌های به اصطلاح ترساننده و پیگیری مقطعی اهداف توسط نفرات مختلف جوابگو نیست. یک مشاور خوب نهم باید تمام ترس‌ها و نگرانی‌های دانش‌آموزش را درک کند و بفهمد که چه چیزی باعث تقویت انگیزه و قوتش میشود. مشاور نهم میداند که نمیتواند از یک رویکرد تکراری در قبال همه‌ی دانش‌آموزانش استفاده کند؛ زیرا این کار  هیچ نتیجه مثبتی به همراه ندارد.

یک مشاور مثل چراغ راهنمایی می‌ماند که مسیر را روشن میکند. پس مهم است که او قبل از دانش آموز آن مسیر را طی کرده باشد. در این صورت تجربه کافی را در مسائل درسی، علمی، روانشناسی و روانشناختی دارد تا بتواند نتیجه مثبتی را رقم بزند. 

معرفی رشته علوم تجربی 

همواره شاهد این بودیم که رشته تجربی جان بر کف های زیادی داشته است!😁 پس بیاید ببینیم در چه صورتی رشته تجربی برای ما مناسب است.

رشته علوم تجربی

اگه حداقل چند شرط زیر را دارید و صرفاً نمیخواهید برای پوشیدن روپوش پزشکی این رشته را انتخاب کنید، پس این رشته به دردتان میخورد:👇

انتخاب رشته نهم
قوی بودن در دروس زیست شناسی، ریاضی، فیزیک و شیمی
داشتن حس کنجکاوی و اشتیاق به یادگیری و شناخت ریز به ریز موجودات زنده
انتخاب رشته نهم
علاقه مند به حفظیات

معرفی رشته ریاضی 

یکی دیگه از رشته های پرطرفدار شاخه های نظری، رشته ریاضی است. هرکس که عاشق خانم یا آقای مهندس شدن است وارد این رشته میشود! اگر از کسی که در  مشاوره تحصیلی نهم متخصص است کمک بخواهید، به شما می گوید که برای انتخاب رشته ریاضی باید حداقل این 3 شرط را داشته باشید: 👇🏻

 •  بتوانید به خوبی از پس سه درس ریاضی، فیزیک و شیمی بربیایید و در محاسبات به مشکل برنخورید.
 •  قدرت تجسم خوبی داشته باشید تا اگه فردا روزی خواستید در رشته ای مثل مهندسی معماری درس بخوانید، بتوانید خوب تصویرسازی کنید.
 •  به کارهای عملی و فنی علاقه داشته باشید و نخواهید که همیشه پشت میز بنشینید.

معرفی رشته انسانی 

حالا میرسیم به معرفی سومین رشته پر طرفدار شاخه های نظری، یعنی رشته انسانی! اگه دلتون میخواد که در آینده وکیل، روانشناس و … شوید، باید از کسانی که در مشاوره پایه نهم حرفی برای گفتن دارند کمک بگیرید تا ببینید که آیا ویژگی های زیر را برای موفقیت در این رشته  دارید یا خیر. 

 1. اگه مجموع نمرات سه درس زبان و ادبیات فارسی، عربی و مطالعات اجتماعیتان در متوسطه اول حداقل 42 است.
 2. اگه در دروسی مثل ادبیات و عربی قوی هستید؛ یعنی نباید صرفاً به خاطر ضعف در ریاضی به سراغ این رشته بروید.
 3. اگر روابط عمومی قوی و فن بیان خوبی دارید یا حاضرید برای تقویت این مهارت ها وقت صرف کنید.
 4. اگر از ارتباط مستقیم با مردم لذت میبرید و دوست دارید کمک حال آن ها باشید!
 5. برای موفقیت در رشته انسانی علاوه بر حفظیات، به قدرت تجزیه و تحلیل هم نیاز دارید. 

معرفی رشته علوم و معارف اسلامی 

شروط انتخاب رشته علوم و معارف اسلامی:

 1. اگه جمع نمرات سه درس زبان و ادبیات فارسی، عربی و مطالعات اجتماعیتان در متوسطه اول حداقل 42 است!
 2. اگه معدلتان در متوسطه اول بالای 14 شده باشد.
 3.  اگر فکر میکنید که در حفظیات قوی هستید و در آینده میخواهید در دانشگاه های علوم و حدیث یا در زیر گروه های انسانی ادامه تحصیل بدهید، این رشته به دردتان میخورد!

آشنایی با رشته های تحصیلی هنرستان

قرار است که تیم مشاوره پایه نهم اومند همراه شما در مسیر انتخاب رشته نهم به دهم باشند و دوست ندارند که علایق هیچ گروهی از دانش آموزان نادیده گرفته شود. پس درباره رشته های تحصیلی هنرستان هم اطلاعاتی در اختیار شما قرار می‌دهیم:👇

 • شاخه فنی و حرفه ای

معمولاً افرادی که عاشق یادگیری فنون و مهارت های مختلف هستند، به انتخاب این رشته که 4 زیرگروه هنر، مدیریت و خدمات، صنعت و کشاورزی را در خود جای داده فکر میکنند. از آن جایی که امروزه دنیا مهارت محور شده است، اگه واقعاً بتوانید در یک حرفه، حرفی برای گفتن داشته باشید، در آینده میتوانید بازار کار و درآمد خوبی برای خودتان فراهم کنید.🤩

 انتخاب رشته فنی و حرفه ای به جز علاقه، به داشتن 3 شرط زیر نیز نیاز دارد:👇

 • شاخه کار و دانش

متخصصان مشاوره پایه نهم میدانند که رشته کار و دانش هم مثل رشته فنی و حرفه ای برای دانش آموزانی مفید است که از یادگیری فنون و مهارت های مختلف لذت میبرند. این رشته دارای 3 زیر شاخه اصلی به اسم صنعت، خدمات و کشاورزی و هنر است. البته تعداد دروس عملی این رشته نسبت به فنی و حرفه ای بیشتر است.

اهمیت شناخت علاقه و توانایی در پایه نهم 💫

همه ما از اهمیت انتخاب رشته براساس علایق و استعداد با خبریم. در مشاوره پایه نهم از شما میخواهیم که در درجه اول برای انتخاب رشته‌تان اولویت را به علاقه ها و توانایی‌هایتان بدهید. با این کار مطمئن باشید هیچ موقع از راهی که در آن قرار گرفته اید پشیمان نمی‌شوید! حالا سوال اینجاست که چطوری می تونید از استعدادهایتان آگاه شوید. خب بیایید به یکسری از ترفندها سر بزنیم تا بهتر بتوانید به کشف اسرار درونتان بپردازید. 🚀

به سبک کتاب هایی که مطالعه می کنید بها بدهید 🌟

مشاورهای پایه نهم تلاش می کنند تا بفهمند شما با چه سبک کتابی راحت هستید. در حقیقت آن ها به دنبال موضوع هایی میگردند تا متوجه شوند شما به چه حیطه‌ای بیشتر علاقه دارید. مثلاً بعضی ها از خواندن اشعار حافظ و مولانا لذت می برند در صورتی که، عده دیگری دوست دارن بدانند که در بدنشان چه می گذرد.

نگاهی به گذشته، سر نخ خوبی است 🚀

از آن جایی که علایق ما مثل پیاز لایه لایه می‌ماند، باید برای اطمینان حاصل کردن از علایق‌مان چند لایه برگردیم به قبل! اگر به تجزیه و تحلیل دوران کودکی‌مان بپردازیم، به سرنخ های خوبی پی می‌بریم. اگر توجه کنید می توانید به یاد آورید که معمولاً به چه چیزهایی چراغ سبز نشون می دادید و بلعکس به چه کارهایی علاقه نداشتید.

ارزش های خودتان را تعیین کنید🌠

ارزش های شما تعیین کننده اهداف و اولویت های شخصی شما هستند. اغلب این ارزش ها به عنوان شاخصی عمل می کنند که زندگی و مسیر تحصیلی شما را طوری که می خواهید پیش میبرند. این ارزش ها شخصی هستند یعنی مخصوص شما هستند تا بتوانید براساس آن ها روند تحصیلیتان را بگذرانید.

 به عنوان مثال آیا درون گرا یا برون گرا بودن برای شما یک ارزش است؟ آیا این موارد تا حدی اهمیت دارند که بخواهید آن را در شغل آینده خود درنظر بگیرید؟ آیا ارتباط هرروزه با تعداد زیادی از آدم ها در محل کار شما را کلافه می کند؟! این ها پرسش های مهمی هستند.

 افزایش کیفیت مطالعه🌠

به قول گروه های مشاوره تحصیلی نهم اومند، اگر بخواهیم بازدهی مطالعاتیمان را بالاتر ببریم، معدلمان را ارتقا بدهیم و شانسمان را برای قبولی در مدرسه و رشته دلخواه ارتقا دهیم، راهی نداریم جز این که به کمک راهکارهای زیر کیفیت مطالعه‌مان رو زیر و رو کنیم:👇

 یادگیری تکنیک های تست زنی🌠

از آن‌جایی که در پایه نهم باید برای آزمون های تستی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی حاضر شوید، لازم است که به کمک متخصصین مشاوره پایه نهم به تکنیک های تست زنی هم مسلط شوید تا بعدها در کنکور هم به دردتان بخورد.

مشاوره تحصیلی پایه نهم
از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس آنلاین مشاوره پایه نهم

جلسه رایگان مشاوره کنکور

مشاوره تحصیلی نهم

مشاوره پایه نهم در باشگاه اومند چگونه است؟؟

 1. ما در ابتدا کاربر را آنالیز می‌کنیم. چند سوال از او می‌پرسیم تا به شرایط آموزشی، روحی-روانی، خانوادگی و هر چه که به یادگیری او مربوط می‌شود پی ببریم. سپس به وسیله این اطلاعات به دست آمده، پرونده اولیه کاربر را تشکیل می‌دهیم. نقاط قوت و ضعف کاربر در این پرونده اهمیت خاصی دارند.
 2. براساس این پرونده استاد یا اساتید و همچنین شیوه پشتیبانی کاربر انتخاب می‌شود.
 3. هماهنگی های مربوط به ثبت نام و چیدن برنامه آموزشی
 4. پرونده کاربر در دسترس استاد و پشتیبانی قرار می گیرد. هدفگذاری های کوتاه مدت و بلندمدت برای کاربر انجام می شود. کلاس ها آغاز می شوند. نظارت بر فرآیندهای آموزشی هر کاربر و پیگیری کلیه امور او توسط پشتیبانی انجام می شود.

جلسات کاربر در هفته با هماهنگی او تنظیم می شود. پس از هر جلسه توسط پشتیبان از کاربر ارزیابی به عمل می آید و همچنین استاد نیز جزئیات کلاس و سیر پیشرفت کاربر را وارد پرونده می کند. فرآیندهای آموزشی-مشاوره ای که در مشاوره پایه نهم انجام می شود به شرح زیر است:

 • برنامه ریزی ها و راهکارهای مناسب برای مطالعه و تست زدن
 • صحبت با والدین در صورت نیاز
 • آزمون های سنجش هوش و استعداد و علاقه
 • مسائل انگیزشی
 • مسائل روانشناختی
 • و هر چیز دیگری که کاربر بسته به شرایطش به آن نیاز داشته باشد

هدف اومند آن است که هم دانش آموزان و هم خانواده ها خیالشان از بابت همه مسائل فرزندشان راحت باشد. در این صورت دیگر لازم نیست خانواده ها بابت برنامه ریزی، مسائل روانشناختی، کلاس های تحصیلی و … نگران باشند و برای هرکدام از این مسائل به جاهای مختلف سر بزنند و درنهایت نیز نگران هماهنگی همه این موارد با یکدیگر باشند. در اومند تمامی خدمات مورد نیاز یک دانش آموز به صورت یکپارچه به او ارائه می شود و دانش آموز دیگر چند روشه نمی شود. این موضوع آرامش خاصی را به کاربر هدیه می دهد.💜

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر را برای موفقیت در پایه نهم به شما نشان می دهد.

مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، موفقیت تحصیلی در پایه نهم را به شما هدیه می دهند و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به آن را در اختیار شما می گذارند. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه مشاوره پایه نهم را به شما منتقل خواهد کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیرید، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می توانید برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه فرزندتان در رشته مورد نظر پیشرفت بیشتری داشته باشد می توانید از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنید برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کنید. 

مشاوره پایه نهم

مطالعه بنفش در پایه نهم 💜

روند درس خواندن در پایه نهم با پایه هفتم و هشتم متفاوت است. 

اگر در پایه ششم خودتان را برای آزمون مدارس برتر آماده کرده‌اید، الان با این شیوه درس خواندن آشناتر هستید. البته اگه قبلاً جزء داوطلبان این آزمون ها نبودید نگران نباشید. چون ما اینجا راه حل هایی شخصی سازی شده به شما پیشنهاد می کنیم که به راحتی بتوانید از پسش بر بیایید.  چرا می گوییم که شیوه درس خوندن در سال نهم متفاوت است؟ چون علاوه بر این که دارید برای ورود به دوره دوم متوسطه آماده می‌ شوید، برای آزمون های ورودی مدارس نیز آماده می شوید. پس به نفعمان است که:

 1.  ساعت مطالعه‌ مفیدمان را نسبت به قبل افزایش دهیم.
 2.  کیفیت درس خوندنمان را با روش های مختلف بالا ببریم.
 3.  علاوه بر تمرکز روی کمیت و کیفیت، شیوه های تست زدنی را نیز یاد بگیریم.

اگه این سه قانون را در مشاوره پایه نهم جدی بگیرید، می توانید در جایگاهی که دوست دارید قرار بگیرید.

مشاوره پایه نهم

پادکست شیوه مشاوره پایه نهم در باشگاه اومند

نمایش ویدیو درباره پادکست شیوه مشاوره پایه نهم در باشگاه اومند
از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس آنلاین مشاوره پایه نهم

جلسه رایگان مشاوره کنکور

میزان مطالعه مفید برای دانش‌آموز پایه نهم 

یک دانش‌آموز پایه نهم باید چند ساعت درس بخواند؟؟

این سوالی است که بسیاری از دانش آموزان و خانواده ها درگیر آن هستند و پاسخ های متفاوتی به آن داده می شود. اما ما در باشگاه اومند هیچ گاه پاسخ قطعی به این سوال نمی‌دهیم! زیرا جواب این سوال به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد: 

 • آیا شما می خواهید در آزمون ورودی مدارس شرکت کنید یا خیر؟
 • آیا گرایش شغلی شما وابسته به تحصیل است یا مهارت؟
 • شرایط آموزشی شما چگونه است؟!
 • اهداف کوتاه مدت و بلندمدت شما چگونه است؟

شما می توانید پاسخ قطعی این سوال را از مشاور خود دریافت کنید. ساعت های مطالعه در زمان های مختلف می تواند از 2ساعت تا 5 ساعت یا حتی خارج از این بازه متغیر باشد.

البته می‌دانیم که این حرف ها را تقریبا همه جا می‌شنوید اما در عمل نمی­‌بینید! به همین دلیل، اومند نتوانسته سردرگمی شما نوجوانان را تحمل کند و آومده که دستتان را بگیرد.

 فقط کافیست یک آرزو کنید و دستتان را به دست اومند بدهید و بعدش … محکم بشینید!!💜🚀

مشاوره پایه نهم

پشتیبانی کاربران در مشاوره پایه نهم باشگاه اومند

پشتیبانی یکی از مهم ترین ارکان همه خدمات اومند است زیرا نظارت و پیگیری کلیه امور کاربر توسط پشتیبانی انجام می شود. خلاصه ای از مهم ترین امور پشتیبانی در زیر لیست شده اند:

 • نظارت بر برگزاری جلسات در زمان دقیق و یادآوری کلاس ها قبل از هر جلسه
 • پیگیری بازخورد کاربر و تکمیل پرونده توسط استاد پس از هر جلسه
 • برنامه ریزی ارتباطات کنترل کیفیت با کاربر و درصورت لزوم با خانواده
 • پل ارتباطی بین کاربر و متخصصین 
 • برقراری ارتباط بین کاربر و کارشناس آموزشی

چرا مشاوره تحصیلی نهم در باشگاه اومند؟

گستردگی خدمات اومند

شما ممکن است حین استفاده از برنامه ریزی پایه نهم اومند، متوجه شوید که به خدمات دیگری نیاز دارید؛ به عنوان مثال کلاس ریاضی, علوم، ادبیات، استعداد تحلیلی، زبان انگلیسی، تندخوانی، فن بیان و … . هرکدام از این موارد ممکن است بسته به شرایط و هدفتان، مورد نیاز شما باشند. 

در این حالت می توانید سریعا نیاز خود را به باشگاه اطلاع دهید تا کلاس جدید برای شما ثبت نام شود. در این صورت تمام نیازهای آموزشی خود را در حیطه های مختلف به صورت یکپارچه دریافت می کنید.

چون در باشگاه اومند پرونده دارید، جزئیات همه کلاس ها و مشاوره هایتان در آن درج می شود. این از چند روشه شدن و اتلاف وقت و هزینه شما جلوگیری می کند. چرا؟؟ چون هر استاد از روال دیگر کلاس های شما آگاه می شود و این موضوع باعث می شود که برنامه ریزی ها، هدفگذاری ها و پشتیبانی‌تان برای دوره های مختلف باهم هیچ تداخلی نداشته باشند و حتی هماهنگ نیز باشند.

مشاوره تحصیلی نهم
از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس آنلاین مشاوره پایه نهم

جلسه رایگان مشاوره کنکور

*منابع آزمون تیزهوشان😉*

مباحث آزمون تیزهوشان نهم به دو دسته تقسیم می شوند: استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی

استعداد تحلیلی

سوالات استعداد تحلیلی مربوط به هوش و خلاقیت است. در این قسمت سوال درسی مطرح نمی شود بلکه سوالات صرفا به منظور سنجیدن مهارت های هوشی شما مطرح شده اند. 

کلاس های استعداد تحلیلی تیزهوشان در باشگاه اومند برگزار می شوند. میتوانید برای شرکت در این کلاس ها همزمان با مشاوره پایه نهم درخواست دهید. انتشارات مختلف کتاب های مختلفی را برای استعداد تحلیلی چاپ کرده اند که استاد شما مناسب ترین کتاب را با توجه به خودتان به شما پیشنهاد می دهد.

استعداد تحصیلی

سوالات استعداد تحصیلی از دروس ریاضی، علوم، قرآن و پیام های آسمانی، زبان و ادبیات فارسی و مطالعات اجتماعی مطرح می شوند. 

کلاس های تحصیلی تیزهوشان نهم در باشگاه اومند برگزار می شوند. شما می توانید برای ثبت نام در کلاس ها با باشگاه تماس بگیرید. برای هر درس کتاب مختلفی از انتشارات مختلف وجود دارد. استاد شما بهترین کتاب را با توجه به شرایط خودتان به شما پیشنهاد می کند.

علاوه بر برنامه ریزی، تسلط به سوالات تحلیلی و تحصیلی، موارد دیگری نیز در موفقیت در آزمون تیزهوشان نهم نقش دارند. مدیریت زمان یکی از مهم ترین این مسائل است. فرض کنید در جلسه آزمون نشسته اید و به سوالات نیز تسلط دارید. اما اگر نتوانید زمان را مدیریت کنید، نتیجه زحمات خود را نمی‌بینید.

فرض کنید 20 سوال مانده به پایان آزمون و هنوز شما تمام نکرده‌اید. مراقب اعلام می کند که فقط 5 دقیقه زمان باقیست. در آن لحظه شما اگر انیشتین هم باشید😂 نمیتوانید این 20 سوال را به دلیل عدم تمرکز ذهنی و استرسی که به دلیل فشار روانی به شما وارد شده پاسخ بدهید.

بخشی از موفقیت در آزمون نیز به مسائل روانشناختی شما بستگی دارد. کنترل استرس و مدیریت هیجان در جلسه آزمون نقش بسیار مهمی دارد.

پر اهمیت ترین موارد برای قبولی در آزمون تیزهوشان دهم به طور خلاصه

 • تعیین هدف بزرگ و تقسیم آن به اهداف کوچک تر
 • داشتن برنامه مطالعاتی منظم و شخصی سازی شده
 • تسلط کامل بر خط به خط کتاب های درسی
 • حضور فعال در کلاس مدرسه یا کلاس های تقویتی تیزهوشان
 • انتخاب محیط مطالعه مناسب

توصیه‌ی مشاوران تحصیلی پایه نهم

مهم ترین توصیه مشاوران پایه نهم اومند به کاربران این است که هرگز خود را با شخص دیگر مقایسه نکنند. در باشگاه اومند کلیه فرآیندهای آموزشی از برگزاری کلاس گرفته تا پشتیبانی و پرونده سازی به صورت کاربرمحور انجام می شوند. هیچ دانش آموزی با دانش آموز دیگر قابل مقایسه نیست. پس شما نیز این ظلم را در حق خود نکنید.

مشاوره پایه نهم
مشاوره تحصیلی نهم

پکیج‌های مشاوره پایه نهم در باشگاه اومند

 ما در باشگاه اومند برای دانش آموزان پکیج های مختلف تحصیل، مشاوره ای و روانشناختی را داریم.

پکیج هدف گذاری و برنامه‌ریزی، پکیج مدیریت و کنترل ،پکیج تقویت، پکیج خلاقیت و پژوهش.

می توانید توضیحات هرکدام را در صفحه فروشگاه اومند بخوانید. ضمنا اگر سه عدد پکیج را با هم تهیه کنید از شرایط vip برخوردار می شوید.

همین که برای آینده خود تلاش می کنید و حتی این مطلب را تا انتها خواندید بسیار زیباست. باشگاه اومند درکنار شماست و از شما می خواهد که یک آرزو کنید!😊💜

شماره تلفن باشگاه:

02128429823

مشاوره پایه نهم

سوالات متداول

اهمیت این مشاوره در متوسطه دوم مشخص می شود که به‌ جای تحمل فشار و غر زدن از دروس و به فکر تغییر رشته افتادن، از انتخاب رشته و مدرسه­‌تان راضی هستید و ادامه مسیرتان را با قدم های محکم تری بنفش میکنید!

شما تمام خدمات لازم برای نیازسنجی، علاقه سنجی، انتخاب مناسب رشته و مدرسه متوسطه دوم و درنهایت رسیدن به هدفتان را در اختیار دارید. برنامه ریزی پایه نهم اومند صرفا برای کسب نمرات میانترم و پایانترم نیست.

براساس هدفگذاری برای متوسطه دوم، علاقه شخصی کاربر به دروس و رشته ها، روحیه کاربر و همچنین آینده تحصیلی و شغلی مورد نیاز و موردعلاقه کاربر.

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس آنلاین مشاوره پایه نهم

جلسه رایگان مشاوره کنکور

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.