سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

مشاوره کنکور تجربی و متفاوت ترین شیوه برنامه ریزی کنکور به سبک اومند

آرزو کن، هدفت بساز

دنبال مشاوره کنکور تجربی هستی؟؟

مشاوره کنکور تجربی با شیوه ی خلاقانه، علمی، تاثیر گذار و مهم تر از همه بسیار متفاوت، در باشگاه اومند ارائه میشه…

واسه درک این تفاوت همین ابتدا یه جلسه رایگان مشاوره و برنامه ریزی کنکور تجربی خیلی عالی برگزار میکنیم که اولین قدم اومندی شدن شماست!!

راستی! میدونستی که بیلی آیلیش، امینم، برد پیت، لئوناردو دیکاپریو، آلپاچینو، دکتر سمیعی، لئوناردو داوینچی، لیونل مسی، کریستیانو رونالدو، سعدی، حافظ، بهترین وکلا، دکتر ها، مهندسا، هنرمندا
همه و همه از همین جلسه رایگان اومند شروع کردن!!😂😂😂

پس توام معطل نکن و همین الان دوره رایگان مشاوره کنکور تجربی اومند رو ثبت نام کن…

تازه تو این دوره میتونی ده سال آینده خودت رو ببینی.

پس همین الان ثبت نام کن و فقط یه آرزو کن…

در این جلسه متوجه میشی اومند چه تفاوت هایی داره و چطور تورو به متفاوت ترین شیوه به اوج میرسونه

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان برنامه ریزی و مشاوره کنکور تجربی

روش مشاوره با باشگاه اومند!

مشاوره کنکور تجربی در باشگاه اومند با یک متد جدید دنبال میشه

متد سنتی، تو یه همچین رقابت سنگینی جواب نمیده

از بین صد ها هزار نفری که این رشته رو انتخاب کردن خیلی ها مشاوری رو گرفتن که سابقه ی پیروزی نسبی تو این ماراتن رو داشته. و سپس میاد به شما مقداری انگیزه میده، یک برنامه ریزی تقریبا قابل پیشبینی بهتون تحویل میده و متد های مطالعه و تستی رو در اختیارتون میذاره که غالبا میشه راحت حدسشون زد و پیچیدگی خاصی ندارن

اما از هر صد نفر کنکوری، با این متد سنتی چند نفر واقعا موفق شدن؟؟؟

اصلا برنامه ریزی رو خود شما هم میتونی انجام بدی!!

مهم اینه شما بحران های تحصیلیت رو چطور مدیریت میکنی، تمرکز، استرس و سایر شاخص های تاثیر گذار روانشناختی رو چطور کنترل میکنی

اصلا فکر نکنید این کار ساده ای است!! همچین مسئله هایی از حساس ترین بخش های علمی هستن و احتیاج به متخصص روانشناختی دارن!

روش حل مشکلات

شما نمیتونید مشکلات ریشه دار رو صرفا با تکیه بر تجربه افراد حل کنید!!

اگر اینطور بود، که این همه آدم هایی که توی این مسیر با امتحان کردن همه این روش ها شکست خوردن رو نداشتیم!!

اما حالا راه حل چیه؟؟

در باشگاه اومند شما هم با روانشناس (که شغلش مربوط به روان شماست)، هم با مربی شغلی(این خودش بک پله شمارو جلو میندازه)، هم با مشاور و برنامه ریزی که تجربه این مسیر رو داشته باشه( و الان دانشجوی این قضیه است!!). 

و هم با پشتیبان جهت پیگیری ها ارتباط میگیرید و هر کس در زمینه تخصصی خودش شما رو به هدف نزدیک تر میکنه.

هدف ما این نیست که شما با یک برنامه ریزی خشک مثل هزارن نفر دیگه پیش برین.

هدف ما مدیریت روانشناختی و پیوند صحیح و تخصصی بین فعالیت های اصلی روزانه و اهداف مشخص کوتاه مدت و بلند مدت شماست.

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان برنامه ریزی و مشاوره کنکور تجربی

روش برنامه ریزی با باشگاه اومند!

در باشگاه اومند شما خودتون تبدیل به برنامه ریز میشید و از متخصصین روانشناختی و مربی های شغلی استفاده میکنید تا در ریز ترین مسائل روزانتون تا هدف تخصصی جلو برید!

در باشگاه اومند ما بحران های شمارو به کمک خودتون مدیریت میکنیم!

در باشگاه اومند ما اول هدف شغلی شما رو در نظر میگیریم، که شمارو با استاندارد شغل آینده تون پرورش بدیم، نه با استاندارد دبیرستان!

این رو جدی بگیرید!!

این تفاوت یعنی موفقیت!

یعنی متد جهانی!

یعنی تو هم میتونی!!

یعنی حرفه ای شدن و حرفه ای بودن!!

روش برنامه ریزی با باشگاه اومند!

یعنی چی؟

یعنی همون قاعده ی اصلی صفر تا صدی،

یعنی شما در جریان مشاوره ی کنکور تجربی تنها نیستید و اگر نقطه ضعف دیگری یا میان-هدفی علاوه بر مسائل روانشناختی در شما پدید بیاد، مثلا احتیاج به رقابت با هم هدف هاتون، مثلا رفع اشکال تخصصی انواع دروس عمومی یا اختصاصی، یا نه اصلا یک دفعه فکر مهاجرت تحصیلی برای رشته های پزشکی اروپا افتادید!!، یا نه اصلا احتیاج به مربی کسب و کار برای انتخاب شغل آینده داشتید، یا نه اصلا متخصص تغذیه برای مدیریت خواب و تغذیه یا حتی تفریحاتتون احتیاج داشتید، باشگاه اومند به طور کاملا تخصصی با جلوگیری از چند روشه شدن و اتلاف وقت و هزینه، نیاز شما رو براورده میکنه!!

هر کدوم به هدف شما مربوط میشه و شما بهش احتیاج دارید براتون فراهم میشه، چون باشگاه اومند یک مرجع کامل و معتبرِ به هدف رسانیه (اصطلاح خفنیه، نه؟😄)

در ضمن در نظر بگیرید که در باشگاه اومند صفر تا صد هدف شما پوشش داده میشه.

... ابزار مشاوره اومند ...

مشاور های زیادی که رتبه های خوبی داشتند توی این حوزه فعالیت میکنن اما آیا همه ی نیاز شما براورده میشه؟
اگر مشکل شما مربوط به مسائل روانشناختی باشه ایا کسی جز روانشناس متخصص میتونه به شما ریشه ای کمک کنه؟؟ اگر مشکل شما مدیریت خواب و تغذیه تون باشه یا اگر مشکل شما اشکال درسی باشه آیا کسی جز متخصص همون زمینه میتونه کمکتون کنه؟؟
همینه که در باشگاه اومند یک تیم بالای سر شماست!!
هم مشاور رتبه برتر کنکور رشته تجربی
هم روانشناس
هم متخصص تغذیه
هم متخصص دروس مختلف
هم پشتیبان
و …
همه با یک متد و مسیر مشخص!!

مشاور های زیادی که رتبه های خوبی داشتند توی این حوزه فعالیت میکنن اما آیا همه ی نیاز شما براورده میشه؟

اگر مشکل شما مربوط به مسائل روانشناختی باشه ایا کسی جز روانشناس متخصص میتونه به شما ریشه ای کمک کنه؟؟ اگر مشکل شما مدیریت خواب و تغذیه تون باشه یا اگر مشکل شما اشکال درسی باشه ایا کسی جز متخصص همون زمینه میتونه کمتون کنه؟؟

همینه که در باشگاه اومند یک تیم بالای سر شماست!!

هم مشاور رتبه برتر کنکور رشته تجربی
هم روانشناس
هم متخصص تغذیه
هم متخصص دروس مختلف
هم پشتیبان
و …
همه با یک متد و مسیر مشخص!!

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان برنامه ریزی و مشاوره کنکور تجربی

هدفت در مشاوره کنکور تجربی باشگاه اومند مشخص کن

یکی از اصول ابتدایی موفقعیت در کنکور شناخت هدف است. برای موفقعیت در کنکور تجربی باید با توجه به معیار ها و الویت های شخصی خودتون هدفتون انتخاب کنید و برای رسیدن به این هدف تمام تلاشتون بکنید، در انتخاب هدفتون دقت لازم را داشته باشید و هر روز این هدف به خودتون یادآوری کنید تا انگیزه لازم برای درس خوندن براتون بوجود بیاد.

معرفی رشته های کنکور تجربی

تو باشگاه اومند از شیر مرغ تا جون آدمیزاد موجوده😂😂از مسیر قبولی پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی گرفته تا مسیر قبولی در رشته های مختلف پیراپزشکی مثل پرستاری، رادیولوژی، بینایی سنجی، مامایی و … وجود داره. فقط بستگی داره هدف شما چی باشه.

خب حالا که هدفت از شرکت در کنکور تجربی مشخصه، باید ببینی رشته که میخوای قبول بشی توی کدوم زیر گروه کنکور تجربی قرار داره و هر درس توی اون زیر گروه چه ضریبی داره تا بتونی برنامه ریزی درستی برای اختصاص اهمیت و الویت به هر درس و مبحث انجام بدی. توی مشاوره کنکور تجربی باشگاه اومند همه ی این ها مطابق با هدفت در اختیارت قرار می گیره.

بطور خلاصه لیست پرطرفدار ترین رشته های کنکور تجربی در زیر گروه های ۱ و ۲ شامل این موارد میشه :

زیر گروه۱ : دکتری پیوسته بیوتکنولوژی، پزشکی، دامپزشکی، دندانپزشکی، داروسازی

در مطقع کارشناسی: پرستاری، رشته های آموزشی خاص دانشگاه فرهنگیان، اتاق عمل، بینایی سنجی، فیزیوتراپی، هوشبری، علوم ازمایشگاهی، شنوایی سنجی و مامایی.

زیرگروه ۲: داروسازی، آموزش شیمی

مشاوره و برنامه ریزی کنکور تجربی کارتو راحت می کنه، فقط کافیه این مطلب رو بخونی:)

دهمی هستی، یازدهمی هستی، دوازدهمی هستی یا پشت کنکور تجربی هستی و نمی تونی قبول شی!! اصلاً نگران نباش تو هم می تونی پیشرفت کنی و سال آینده به رتبه ای که می خوای برسی، می خوای بدونی چطور؟؟!!

حتما از مشاوره کنکور تجربی اومند استفاده کن…

برای قبولی در رشته تجربی باید استراتژیک عمل کرد تا بتوان به بهترین رتبه ها دست پیدا کرد، تعداد داوطلبین برای کنکور تجربی به شدت بالاست و بدون داشتن برنامه مناسب قبولی در رشته های تجربی بسیار دشوار است.

همونطور که میدونین رقابت تو کنکور هر سال داره بیشتر میشه و تعداد داوطلب هم خیلی زیاده، اما نکته اینجاست، قبولی تو کنکور کاری نداره فقط باید برنامه درست داشته باشی و تلاشت رو بکنی. اگه بلد نیستی برنامت رو درست بچینی، نگران نباش، مشاور کنکور تجربی در باشگاه اومند کمکت می کنه. باشگاه اومند برای شما اومندی های عزیز برنامه های خاص و جامعی داره تا شما بتونید به رتبه های برتر برسید.

در باشگاه اومند برنامه ریزی اصولی و واقع بینانه مطابق با توانایی ها و شرایط شما بهتون داده میشه، برنامه ریزی که برای شما عملی باشه و روی کاغذ نمونه، پشتیبان ها مرتب روزانه کارهای شما را پیگیری می کنند. تا با خیالی آسوده از اتمام دروس و تسلط روی مطالب، به مطالعه دروس بپردازید.

جهش یادگیری با برنامه ریزی کنکور تجربی

مشاوره کنکور تجربی ( برنامه ریزی کنکور تجربی )

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف برنامه ریزی آنلاین کنکور تجربی ( مشاوره آنلاین کنکور تجربی ) بهت نشون میده. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، کامل به تو برنامه ریزی کنکور تجربی رو یاد میدن و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به هدف موفقیت در کنکور تجربی رو در اختیارت میذاره. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه مشاوره کنکور تجربی رو به شما منتقل میکنه. برای کسب اطلاعات بیشتر، کافیه در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیری، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می تونی برای خرید دوره اینجا کلیک کنی. برای اینکه تو رشته مورد نظرت پیشرفت بیشتری داشته باشی می تونی از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنی برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کن.

زمان بندی در برنامه ریزی کنکور تجربی

مشاوره آنلاین با اومند!

مشاورین با تجربه باشگاه اومند به شما بعد از مشاوره آنلاین با شما ( مشاوره آنلاین کنکور تجربی )، برنامه ای میدن که بر اساس برنامه جلو برین. 

برنامه ای جامع، کامل و مختص هر دانش آموز که با خاطری آسوده در مسیر درست گام بردارد.

این برنامه شامل چی میشه بچه ها؟؟!

تو این برنامه تایم خواب، چقدر از چه کتابی بخونیم یا چطور بخونیم تا بازدهی درس خوندن بیشتر بشه، چطور مرور بشه یا تست زده بشه، برگزاری آزمون های مختلف و بالا بردن سرعت تست زدن از اولویت های برنامه های مشاورای ماست.
مشاورای ما با بررسی روند درسی شما دوستای عزیز و راندمان آزمون هایی که شما شرکت می کنین برنامه شما رو تغییر میدن تا ضعف های درسیتون بر طرف شه!!

برنامه اختصاصی شما 

هر دانش آموزی نیازمند یک برنامه اختصاصی متناسب با خصوصیات و اهداف خود داشته باشد. خصوصیات هر دانش آموزی منحصر به فرد می باشد بنابراین با برنامه ی مختص به خصوصیات جسمی و روحی خود می تواند بهترین نتجه را بگیرد.

توصیه مشاوران کنکور تجربی

توصیه مشاوران کنکور تجربی در باشگاه اومند اینه که ارتباط شما با مشاوران و پشتیبانان نه صرفا بصورت تماس های کوتاه و خلاصه باشه، بلکه شما جلسات مشاوره ای رو بصورت منظم در سامانه آنلاین اختصاصی باشگاه اومند داشته باشید.

در این جلسات بطور مفصل درباره مسائل مختلف شما صحبت میکنیم و توضیح میدیم. مثلا شیوه مطالعه شخصی سازی شده شما برای دروس اختصاصی و عمومی رشته تجربی، تحلیل برنامه های شما و روند پیشرفت شما و … .

توصیه مشاوران کنکور تجربی در باشگاه اومند اینه که برنامه شما -که شامل چالش های هفتگی و هدفگذاری های ماهانه به منظور ارتقا نقاط ضعف شما هم هست- در جلسات باید کامل برای شما تحلیل بشه و متوجه بشید که به چه صورت روند رو طی کنید. این تحلیل خیلی اهمیت داره چون شیوه اجرای برنامه های تحصیلی برای هرکس باید متفاوت باشه تا نتیجه مطلوب رو داشته باشه. ضمنا از اون جایی که شما یک موجود زنده هستید😁 و ممکنه تغییراتی رو در روند تحصیلیتون داشته باشید، روال برنامه های شما هم باید متناسب با خود شما تغییر کنه.

یه نکته مهم اینه که توصیه مشاوران کنکور تجربی در واقع همان توصیه نفرات برتر کنکور تجربی هست. چرا؟

چون همونطور که در ابتدا گفتیم مهمترین فردی که شما با اون در ارتباط هستید همان کسی هست که این مسیر رو  با موفقیت طی کرده. اما خوب بقیه متخصصین هم در کنار این فرد هستند چون یک فرد نمیتونه تمام تخصص‌ها رو داشته باشه. برای اینکه بهتر بتونید تشخیص بدید مشاور کنکور تجربی مناسب چه ویژگی هایی داره، مقاله ” مشاور کنکور تجربی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟” بسیار به شما کمک میکنه.

با این وجود کسی که در این مسیر جلو رفته باشه توصیه های بسیار مناسبی خواهد داشت و مسلما نفر اول تیم مشاوره کنکور تجربی اومند خواهد بود. پس توصیه های رتبه برتر های کنکور تجربی رو جدی بگیرید😁

مشاوره کنکور تجربی ( برنامه ریزی کنکور تجربی )

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف برنامه ریزی آنلاین کنکور تجربی بهت نشون میده. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، کامل به تو برنامه ریزی کنکور تجربی رو یاد میدن و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به هدف موفقیت در کنکور تجربی رو در اختیارت میذاره. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه مشاوره کنکور تجربی رو به شما منتقل میکنه. برای کسب اطلاعات بیشتر، کافیه در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیری، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می تونی برای خرید دوره اینجا کلیک کنی. برای اینکه تو رشته مورد نظرت پیشرفت بیشتری داشته باشی می تونی از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنی برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کن.

اما قبل از اینکه برنامه ریزی و مشاوره کنکور تجربی رو شروع کنین باید به چند نکته توجه کنین.

هیچوقت گول زمان رو نخورین و به یکباره ساعت مطالعه رو بالا نبرین. چون طولی نمی کشه که ناخوداگاه خسته میشین و در بین مسیر توقف می کنین. پس آرام آرام و با برنامه استاندارد پیش برین.
تغذیه مناسبی برای خودتون انتخاب کنین و پر خوری نکنین، پر خوری باعث چاقی و خواب آلودگی میشه، پس هرچی مناسب و مقوی غذا بخورین خودتون احساس بهتری پیدا می کنین.
ورزش فراموش نشه، ورزش باعث میشه که ذهن آرامش داشته باشه.یادتون باشه برای تمرکز به آرامش نیاز دارین.
موقع مطالعه علاوه بر کمیت که بر اساس ساعت مطالعه تعیین می شه کیفیت هم نقش مهمی داره، مطالعه باید مفهومی و با عمق باشد. برای مثال ممکنه رتبه تک رقمی و رتبه ۵۰۰ کنکور هر دو روزانه ۱۰ الی ۱۲ ساعت مطالعه داشته باشن. (قبلا خیلی اتفاق افتاده) اما مطالعه هر دو با دقت و کیفیت های متفاوتی باشن.

تعیین هدف خیلی مهمه بچه ها

مهمترین عاملی که باعث میشه شما برنامه ای بریزین و جلو برین انتخاب هدف هست. برای اینکه به اهدافتون برسین باید اهدافتون رو تقسیم کنید به دو بخش کوتاه مدت و بلند مدت. هدف هاتون رو پله پله روی کاغذ پیاده کنین این کار باعث میشه تا شما انگیزه تون نسبت به درس خوندن بیشتر شه.

هدف گذاری کنکور تجربی

تهیه گزارش روزانه

بچه ها یکی از روش هایی که می تونین راندمان برنامتون رو بهتر بررسی کنین تهیه گزارش روزانه هستش. این کار باعث می شه تا نقاط ضعفتون رو پیدا کنین و اونها رو بر طرف و میزان پیشرفتتون رو بررسی کنین.
مرور کردن از واجبات کنکور
بعضی از دانش آموزای عزیز به فکر تموم کردن همه مطالب هستن و سعی می کنن تا فقط یک بار مطالب رو بخونن تا چیزی از قلم نیوفته و تصور می کنن هرچی محدوده اطلاعاتشون بیشتر بشه شانس بهتری تو جواب دادن به سوال دارن، ولی اینطور نیست چون کنکور بر پایه شانس نیست. شما سر جلسه کنکور باید به سوالاتی جواب بدین که مطمئن هستین وگرنه احتمال غلط بودن و گرفتن نمره منفی خیلی بالا میره. شما باید روی مبحث تستی که می زنین تسلط داشته باشین و سراغ هر سوالی نرین. برای اینکه روی مباحث تسلط پیدا کنین باید بیشتر مرور کنین تا هم از یادتون نره و هم تسلط بیشتری پیدا کنین.

مشاوره کنکور تجربی ( برنامه ریزی کنکور تجربی )

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف برنامه ریزی کنکور تجربی بهت نشون میده. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، کامل به تو برنامه ریزی کنکور تجربی رو یاد میدن و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به هدف موفقیت در کنکور تجربی رو در اختیارت میذاره. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه مشاوره کنکور تجربی رو به شما منتقل میکنه. برای کسب اطلاعات بیشتر، کافیه در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیری، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می تونی برای خرید دوره اینجا کلیک کنی. برای اینکه تو رشته مورد نظرت پیشرفت بیشتری داشته باشی می تونی از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنی برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کن.

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان برنامه ریزی و مشاوره کنکور تجربی

هدف گذاری در برنامه ریزی و مشاوره کنکور تجربی

کنکور تجربی ۱۴۰۱، کنکور تجربی ۱۴۰۲، کنکور تجربی ۱۴۰۳، سه کنکور در تیررس...!

تا به اینجای کار متوجه شدیم که برای موفقیت در کنکور تجربی به چیزی فراتر از شرایط حال حاضر نیاز داریم. شرایط حال حاضر ینی فردی که خودش تونسته در کنکور موفق بشه با شما تماس میگیره، مشاوره میده و برنامه میده. این روالی هست که قبل از اینکه مشاوره کنکور تجربی بگیرید هم میتونید اون رو پیش بینی کنید.

اما خوب بیاید کمی فکر کنیم. اگر این شیوه پاسخگوی نیاز داوطلبان کنکور بود که از هر ده نفر یک نفر با این شیوه موفق نمیشد و باید آمار موفقیت کاربران بیشتر از این می بود!

کنکور تجربی ۱۴۰۱

اول از همه با کنکور تجربی 1401 شروع می کنیم چون چیز زیادی بهش نمونده و احتمالا کاربران، این روز ها با روزشمار کنکور تجربی 1401خیلی سر و کار دارن!!

در این روز ها مهم ترین قدم اینه که شما بتونید در زمان کم جمع بندی کنید.

اینجور مواقع اکثر افراد جمع بندی رو فقط در برنامه ریزی میبینن و همه میگن که خوب ما برای شما برنامه ریزی می کنیم تا بتونید خیلی ‌سریع جمع بندی کنید و قبولی رشته های پزشکی و دیگر رشته های تاپ کنکور رو به دست بیارید!

اما دقت داشته باشید که جمع بندی فقط به این صورت نیست. درواقع جمع بندی کنکور تجربی ۱۴۰۱ غالبا باید شامل دوتا بخش باشه:

۱. تمرکز روی مسائل روانشناختی بعنوان ۵۰ درصد سهم موفقیت در کنکور!

۲. تمرکز روی شیوه مطالعه، میزان مطالعه و شیوه تست زنی دروس کنکور

حالا این موارد چطور انجام میشن؟!

ببینید مسائل روانشناختی ۵۰ درصد کنکور شما رو تشکیل میدن. پس شما هر چقدر هم که در دروس رشته تجربی قوی باشید و به تست زنی مسلط باشید، اگر نتونید زمان رو سر جلسه مدیریت کنید یا استرس داشته باشید و اضطرابتون مانع از عملکرد صحیح بشه، ممکنه همه چیز خراب بشه!

نیم دیگر کنکور شما هم برمیگرده به مطالعه که در مورد دوم بیان کردیم. در این نوع جمع بندی تمرکز روی خود شماست و مسیری که تا به اینجا طی کردید. یعنی این که شما تا به حال چه مسائلی رو یاد گرفتید (چه نقاط قوتی دارید) و حالا برای اینکه بهتر بتونید به شیوه کنکوری اونا رو اجرا کنید چیکار کنید. همچنین این که در حال حاضر چه نقطه ضعف هایی دارید و به ترتیب اولویت چطوری میتونید تو این زمان کم باقیمونده اونا رو ارتقا بدید.

پس جمع بندی فقط محدود به این نیست که تست های چه درسی رو به چه مقدار و در چه زمان هایی بزنید. بلکه جمع بندی یک شیوه کاملاً علمیه و محدود به برنامه های تحصیلی هفتگی نیست. از اون جایی که در حال جمع بندی برای کنکور تجربی 1401 هستید خوندن “نکات طلایی برای آمادگی کنکور تجربی” خیلی به شما کمک میکنه.

زمان بندی در مشاوره کنکور تجربی
راه موفقیت مشاوره کنکور تجربی

کنکور تجربی ۱۴۰۲

همین الان هم مقداری از زمان شما گذشته. اما نگران نباشید چون شما یک فرصت مهم و اساسی رو در پیش دارید و اون تابستانه!

باید تمرکزتون روی تابستان پیش رو باشه و ببینید ک ایرادات اساسی سال های گذشته شما چی بوده تا بتونید اون ها رو برای کنکور 1402 برطرف بکنید.

پس در ابتدا باید روی نقاط ضعف تمرکز کنیم. در درجه اول شناسایی نقاط ضعف شما وظیفه کسی هست که در زمینه هدفگذاری تخصص و دانش کافی رو داشته باشه داشته باشه. بعد از اون شما ارجاع داده میشید به مشاور ها و متخصص های مربوطه تیم مشاوره و روال دقیق جلسات مشاوره شما به این صورت آغاز میشه.

درواقع اغلب رتبه برتر ها در تابستان اینطوری درس خوندن و تونستن موانع موفقیت خودشون رو در تابستان کنکور شناسایی کنن تا بتونن این موانع رو کنار بزنن! برای اینکه بهتر درباره اهمیت تابستان بدونید توصیه میکنیم ” یازدهمی ام چه زمانی درس خواندن برای کنکور تجربی شروع کنم؟ ” رو بخونید.

برنامه ریزی داوطلبان کنکور تجربی 1402 در تابستان باید بطور کلی شامل دو بخش باشه:

۱. برنامه ریزی برای برطرف کردن ایرادات سالهای تحصیلی گذشته (دهم و یازدهم)

  1. برنامه ریزی برای کنکور تجربی ۱۴۰۲ در سال پیش رو و مشخص شدن شیوه های مطالعاتی مخصوص شما

اومندی ها دقت کنید که اینجا یه باگ وجود داره! کاربرانی که دارن برای کنکور اماده میشن فکر میکنن شیوه مطالعه اینه که برای هر درس یک شیوه کلی مشخص بشه و همه براساس اون شیوه درس بخونن. اما اولا هر مبحث از یک درس ممکنه شیوه و جزئیات خودش رو برای روش خوندن لازم داشته باشه و دوما این شیوه ها لازم باشه که برای افراد مختلف تغییر داده بشن.

کنکور تجربی ۱۴۰۳

این داوطلبان برای کنکور وقت کافی دارن و باید با دقت مسیرشون رو پیدا کنن تا از این زمان کافی نهایت استفاده رو ببرن. برای انتخاب مسیر مناسب خودتون، در ابتدا باید این نکته رو در نظر بگیرید که شما نیاز به یک تیم کامل مشاوره ای دارید که شما رو ساپورت کنن. شما ممکنه نقاط ضعف و قوت متفاوتی داشته باشد که برای موفقیت در کنکور ۱۴۰۳ باید این ها شناسایی بشن، سپس برای هر کدوم از این ها برنامه ریزی بشه و به بهترین نحو برای شما اجرا بشه.

ممکنه مشکل اصلی شما استرس و مشکلات روانشناختی باشه. در این صورت کسی که تنها دانشش صرفا وابسته به تجربه شخصی خودش از کنکور هست، ممکنه نتونه راهکار مناسبی به شما بده. در این شرایط تنها فردی که مناسب این کار هست فقط متخصص روانشناختی یا همون روانشناس تحصیلیه. ممکنه ریشه مشکلات تحصیلی شما مدیریت خواب باشه؛ پس کسی که در زمینه مدیریت تغذیه و خواب تخصص داره میتونه مشکل شما رو هدایت کنه. اما اگر مشکل شما فقط در برنامه ریزی تحصیلی داشته باشه، در هیچ زمینه دیگه ای مشکل نداشته باشید و مشکلات تحصیلیتون هم طوری باشه که با تجربه و دانش فرد همخونی داشته باشه، اون موقع این فرد میتونه به شما کمک بکنه! پس الان بطور کامل متوجه شدیم که چرا از هر۱۰ نفر فقط یک نفر با این شیوه جواب می گیره!

پس تا وقت دارید به فکر چاره کار و برنامه ریزی برای کنکور تجربی 1403 باشید تا زمان شما تلف نشه.

به امید نتیجه گرفتن با این روش ها وقت خودتونو تلف نکنید چون باتوجه به توضیحی که دادیم، وقتی مشاوره اصولی و علمی نباشه یعنی ناقصه و نمیشه به بهبودی خود به خود یک چیز ناقص امید داشت!

شما باید برای کنکور تجربی 1403 یه نقشه اهداف بلند مدت داشته باشید. البته در اون نقشه به همه این موارد نیاز دارید. پس یا خودتون فکر همه جا رو بکنید یا بسپارید به اومند که از مدت ها قبل فکر همه جا رو کرده!!

کنکور ۱۴۰۳ از همین الان به دنبال شماست. از همین الان یه تیم متخصص و خلاق رو انتخاب کنید تا در آینده دچار استرس نشید و غصه هدر رفتن وقتتون رو نخورید.

زمان بندی در مشاوره کنکور تجربی
از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان برنامه ریزی و مشاوره کنکور تجربی

تفاوت های چشمگیر و خلاقانه باشگاه اومند در مشاوره و برنامه ریزی کنکور تجربی

خوب تا به اینجا اومند روی یکسری از چیز ها خیلی تاکید داشته:

۱.تیم کامل و تخصصی که مشاوره شون علمی باشه

۲. شیوه جلسه محور مشاوره کنکور تجربی

۳. توجه به اهداف و نقاط قوت و ضعف کاربر و تاکید بر رفع اون ها

4.عدم دنباله روی کورکورانه از مسیری که امروزه خیلی ها گرفتارش شدن (چون تخصصی و علمی بودن اصل کاره و شما برای هر کدوم از مشکلات تون به یکی از متخصصان اومند نیاز دارید.)

شعار مشاوره کنکور تجربی

مورد پنجمی که الان میخوایم بهش تاکید کنیم و از جمله بزرگ ترین شگفتی های باشگاه اومنده اینه که اگر شما وسط مسیر متوجه بشید که به هر خدمات دیگه ای نیاز دارید (مثلا متوجه بشید که در درس شیمی، زیست، ادبیات یا هر درس دیگه ای از کنکور تجربی مشکل دارید) میتونید بصورت کاملا هماهنگ با روند مشاوره کنکور تجربی تون، اون کلاس ها رو جلو ببرید. اینطوری دیگه لازم نیست که از چند مجموعه مختلف بخواید خدمات بگیرید و هزینه هاتون بسیار زیاد و ناامید کننده بشه. همچنین مهم ترین مزیت این شیوه اینه که شما چند روشه نمیشید. چند روشه شدن یعنی زمانی که هر مدرس یا مشاور از روال بقیه کلاس ها خبر نداره. در چنین حالتی مشاور کنکور تجربی یه حرف میزنه، مدرس زیست کنکور تجربی یه حرف دیگه، مدرس عربی کنکور حرف دیگه  و … .

 با توجه به اینکه اومند یک مرجع کامل هدف رسانیه، در اومند با چنین مسائلی روبرو نمیشید و تمامی مواد لازم برای کنکور تجربی در فروشگاه اومند موجوده! 😂

مثلا برای اینکه درصد دروس شما برای قبولی پزشکی به حد لازم برسه باید نقاط ضعف شما در دروس رشته تجربی بر طرف بشه، هر درس و هر مبحث از درس رو به شیوه معین فرا بگیرید، روی تمرکز و تنظیم خواب کنکوری و استرستون کار کنید تا بتونید درس بخونید.

خب اگه میخوای به درصد بالای فیزیک کنکور تجربی برسی بیا تو صفحه تدریس فیزیک کنکور بهت بگم چجوری. همین الان کلیک کن و جلسه رایگان تدریس فیزیک کنکور ببین!

مسیر برنامه ریزی کنکور تجربی

بسیاری از داوطلبان کنکور تجربی مسیر رسیدن به پزشکی رو طی کردن اما خیلیاشون موفق نشدن. دلیلش چیه؟! دلیلش اینه که برای رسیدن به کنکور تجربی صرفا زیاد درس خواندن کافی نیست و همونطور که اشاره کردیم شما به مسائل مختلفی نیاز دارید. هر کدوم از این مسائل سهم خودشان رو در موفقیت کنکور تجربی دارند!

ما در باشگاه اومند همه این مسائلی که شما نیاز دارید رو به صورت “یکپارچه” به شما ارائه می کنیم. منظور از یک پارچه چیه؟! از روزی که اومندی میشید، یک پرونده آموزشی در اومند برای شما تشکیل میشه و مشاور کنکور تجربی­تون روال مشاوره شما و شرح حال ها نیازهاتون رو در این پرونده ثبت میکنه.

حالا اگر متخصص خواب و تغذیه یا متخصص روانشناختی باشگاه یا هر مدرس دیگری در باشگاه بخواد روی شما کار بکنه، ابتدا پرونده تون رو میخونه و کامل متوجه شرایط و نقاط ضعف و قوت شما میشه. همچنین متوجه میشه که شما تا به الان چه مسیری رو طی کردید و چه روالی رو در پیش دارید.

برنامه ریزی کنکور تجربی برای پزشکی

خوب این دو تا مزیت مهم داره:

  1. پس یک نیاز نیست برای دریافت خدمات مختلف مورد نیاز تون سردرگم باشید، بخواید جاهای دیگه دنبالش بگردید و هزینه‌های زیادی بکنید.

۲. دقیقا بر اساس هدف، نقاط قوت و ضعف و شرایط منحصر‌به‌فرد خودتون پیش میرید.

یعنی مسیری که برای شما مشخص میشه یک مسیر کاملا شخصی سازی شده برای شماست. کاربر محور بودن در باشگاه اومند اینه!

وقتی وارد اومند شدید دیگه میتونید خیالتون راحت باشه و مطمئن باشید  هر چیزی که برای قبولی در رشته داروسازی یا قبولی پزشکی یا قبولی دندانپزشکی یا قبولی در هر رشته دیگری از کنکور تجربی نیاز داشته باشید، در باشگاه اومند به صورت یکپارچه و کامل به شما ارائه میشه. آموزش هایی که در اومند ارائه میشه آموزش های دقیق و جزئی و شخصی سازی شده برای شماست. ما شما رو با یک روش کلی رها نمیکنیم به امید اینکه خودتون بتونید اون شیوه رو برای خودتون به اجرا در بیارید!

پادکست انگیزشی مشاوره کنکور تجربی

خوب ما سعی کردیم به کاربران کنکور تجربی نشون بدیم که کاملاً متوجه علمی و تخصصی بودن مسیر مشاوره کنکور تجربی هستیم. تمام سعی ما این هست که با یک ایده خلاقانه این مسیر رو مدیریت بکنیم تا هر کس بر اساس شیوه شخصی سازی شده خودش به موفقیت برسه.

برای اینکه اطلاعات بیشتری رو درباره نحوه برنامه ریزی کنکور تجربی باشگاه به دست بیارید، فرم ثبت نام مشاوره کنکور تجربی اومند رو که در همین قسمت قرار داده شده پر کنید تا در جلسه رایگان و توجیهی مشاوره کنکور تجربی باشگاه اومند شرکت کنید. همچنین میتونید با شماره تلفن 02128429823 داخلی ۱ تماس بگیرید و توضیحات بیشتر رو دریافت کنید.

مشاوره کنکور تجربی ( برنامه ریزی کنکور تجربی )

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف برنامه ریزی آنلاین کنکور تجربی بهت نشون میده. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، کامل به تو برنامه ریزی کنکور تجربی رو یاد میدن و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به هدف موفقیت در کنکور تجربی رو در اختیارت میذاره. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه مشاوره کنکور تجربی رو به شما منتقل میکنه. برای کسب اطلاعات بیشتر، کافیه در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیری، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می تونی برای خرید دوره اینجا کلیک کنی. برای اینکه تو رشته مورد نظرت پیشرفت بیشتری داشته باشی می تونی از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنی برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کن.

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان برنامه ریزی و مشاوره کنکور تجربی

سرفصل های مشاوره کنکور تجربی در باشگاه اومند:

۱. فرآیند هدفگذاری کاربر

۲.  تعیین شرح حال و تعیین نقاط قوت و ضعف

۳. ایجاد روال جلسات اولیه در سامانه اختصاصی کلاس آنلاین باشگاه

۴. بررسی مداوم بازدهی روند مشاوره به منطور بهبود مشاوره و پیشبرد جلسات مشاوره ای

۵. استفاده از آزمون های انلاین به موقع جهت ارزیابی کاربران کنکور تجربی

۶. استفاده از سیستم گزارشگیری منحصر به فرد

۷. پشتیبانی منحصر به فرد جهت تکمیل تماس های مشاوره و کسب اطمینان از درست انجام شدن روند مشاوره

۸. برگزاری همایش های ماهانه با جمعیت های کنترل شده و مخصوص برای جامعه هر هدف

۹. استفاده از هدفگذاری کوتاه مدت و بلند مدت در برنامه ریزی کنکور تجربی

منابع کنکور تجربی

هر دانش آموزی متناسب با سطح خودش، به منابع متفاوتی برای مطالعه نیاز دارد. لزوما کتابی که رتبه یک کنکور استفاده کرده است برای شما مناسب نیست. شما باید متناسب با سطح و تیپ شخصیتی خود منابع را انتخاب کنید تا بهترین بهره وری مطالعه را داشته باشید.

وقتی شما یک تیم مشاوره کامل داشته باشید منابع لازم برای کنکور تجربی رو بطور کامل با توجه به نقاط ضعف و قوت خودتون بهتون معرفی میکنن. اما در باشگاه اومند ما هدفمون اینه که علاوه بر کتاب ها یک دفتر مخصوص به شما رو هم به وجود بیاریم که در این دفتر خلاقانه، شما به زبان خودتون مطالب مهم، خلاصه ها و اقدامات لازم برای حل مشکلاتتون رو بنویسید و ببینید که چقدر در طول مسیر این دفتر کمکتون میکنه.

بودجه بندی کنکور تجربی

با توجه به بودجه بندی میتونید هدفمند مطالعه کنید. حالا چجوری؟

با دونستن بودجه بندی شما فصل های پرتکرار و با اهمیت را می شناسید. با تسلط  کامل به مباحث این فصل ها و مرور و تمرین بیشتر این مباحث میتونید سوالای بیشتری حل کنید و درصدتون بالا ببرید.

بعضی از مباحث هر درس هستن که سوال های بیشتری ازشون توی کنکور میاد و سوالاشون آسون تر میشه حل کرد، با شناخت این مباحث و الویت دادن  به این مباحث به راحتی میتونید در راستای هدفتون درصدهاتون بالا ببرید.

بودجه بندی کنکور تجربی ثابت نیست و هرسال دچار تغییراتی میشه. اما یک سری آموزش های کلی و روند هایی وجود داره که حتما برای همه کاربران باید انجام بشه. حالا برای هرکس به یک شیوه. تمرکز باشگاه اومند بیشتر از بودجه بندی کنکور روی این مدل آموزش هاست.

نحوه مطالعه دروس کنکور تجربی

هر درس در کنکور تجربی یک ساختار معین و متفاوت داره. همونطور که در قسمت بالاتر هم اشاره کردیم ما برای هر درس روی یک شیوه خاص مطالعه تمرکز میکنیم. هر درس شیوه خاص خودشو برای مطالعه، تست زنی، خلاصه نویسی و .. داره که البته این روشها با توجه به نقطه قوت و نقطه ضعف شما میتونه تغییر کنه. شما همه این روش ها رو در باشگاه اومند دریافت میکنید. مثلا در درس زیست بیش از ۹۰ شیوه مطالعه براساس فصل های کتاب وجود داره. یا در درس ریاضی گاهی اوقات ما برای هر زیر مبحث، یک شیوه مشخص رو به کاربر دادیم تا بتونه در اون قسمت نقطه ضعف خودش رو ارتقا بده.

این روش های مطالعه با مشورت با نفرات برتر کنکور تجربی و مناسب هدف و نوع شخصیت یادگیری شما در اختیارتون قرار داده میشه تا برای مطالعه مباحث از ابتدای کار در مسیر درست حرکت کنید.

برای این که با این عقیده اومند درباره روش مطاله دروس آشنا بشید، میتونید مقالات ” تاثیر فیزیک دهم بر روی کنکور تجربی و نحوه مشاوره آن ” و ” چرا از فیزیک کنکور میترسیم ” رو مطالعه کنید.

خب اگه میخوای به درصد بالای فیزیک کنکور تجربی برسی بیا تو صفحه تدریس فیزیک کنکور بهت بگم چجوری. همین الان کلیک کن و جلسه رایگان تدریس فیزیک کنکور ببین!

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
منو
حساب کاربری من
Call Now Button