مقالات

تاثیر آموزش آنلاین بر یادگیری زبان انگلیسی کودک

شیوه آنلاین آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی کودک یکی از دوره های آموزشی است که اگر به شیوه اصولی برای کودکان اجرا شود، میتواند کودکان را عاشق خود کند! آموزش زبان انگلیسی کودکان می تواند به دو شیوه ی آنلاین و حضوری انجام شود. معمولاً والدین تمایل دارند کودکشان در کلاسهای حضوری شرکت کند و از فرصت تعامل رو در رو با دیگران نیز بهره مند شود. شیوه آنلاین آموزش زبان انگلیسی به کودکان کمتر شناخته شده است. از این رو در این مقاله قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم تا بدانیم که چرا آموزش آنلاین میتواند در یادگیری زبان کودکان موثر باشد.

 

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

 

در دوره های آنلاین کلاس ها را از دست نمی دهید!

در کلاس های حضوری که معمولاً به صورت ترم های عمومی برگزار می‌شوند، اگر به هر دلیلی نتوانید در کلاس شرکت کنید آن جلسه را از دست داده اید. اما در دوره های آنلاین این شرایط متفاوت است. اگر کلاس شما به صورت خصوصی باشد می توانید سریعا با اطلاع قبلی کلاس خود را به جلسه دیگری موکول کنید. اگر کلاس ها به حالت نیمه خصوصی باشند یا به هر دلیلی امکان جابجایی کلاس آنلاین شما وجود نداشته باشد قابلیت ضبط کلاس ها به کمک شما می آید. سپس شما می توانید کلاس ضبط شده را در زمان مناسب تماشا کنید.

صرفه جویی های شگفت انگیز

فرض کنید بخواهید کودک خود را در کلاسی با کیفیت آموزش بالا ثبت نام کنید. همچنین میخواهید تعداد کاربران این کلاس به حالت خصوصی یا نیمه خصوصی باشد تا خیالتان از بابت رسیدگی به آموزش زبان انگلیسی کودکتان راحت باشد. در این صورت اگر بخواهید این کلاسها به صورت حضوری برگزار شوند باید شهریه های سنگینی را متحمل شوید.

در آموزش غیر حضوری به دلیل کاهش هزینه ها برای مجموعه برگزار کننده، شما نیز شهریه های کمتری را پرداخت می کنید. همچنین هزینه هایی مانند هزینه های رفت و آمد نیز برای شما حذف خواهند شد.

صرفه جویی دیگری که انجام میدهید مربوط به زمان است؛ مانند زمانی که در مسیر رفتن به کلاس و برگشتن از آن صرف می شود.

جذابیت های کلاس آنلاین

دوره‌های آنلاین سازماندهی راحت‌تری دارند. وقتی صحبت از مطالعات آنلاین می شود، عملاً هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید یاد بگیرید وجود ندارد. هر بچه با سرعت خودش رشد می کند و هر یک به روشی منحصر به فرد یاد می گیرد. برخی از کودکان در مدرسه شکوفا می‌شوند، در حالی که برخی دیگر به تنهایی یا در گروه های کوچک بهتر عمل کنند.برخی از طریق خواندن یاد می گیرند، برخی دیگر از طریق ویدئو، و برخی دیگر ممکن است از ترکیب هر سه بهره ببرند!

در شیوه آنلاین آموزش زبان انگلیسی امکان پخش آنی هر فایلی با هر فرمتی وجود دارد. مدرس می‌تواند انواع ویدیو های آموزشی، انیمیشن‌های معروف و محبوب کودکان، فایل های صوتی و موسیقی های مربوطه و تصاویر جذاب و کودکانه آموزشی را در کلاس نمایش دهد. استفاده از فایل های آموزشی مختلف بسیار برای کودکان جذاب و کارآمد است زیرا کودکان معمولاً نمی توانند سبک آموزش سخنرانی را تحمل کند. یادگیری آنلاین برای پاسخگویی به خواسته‌های هر یک از این سبک های مختلف یادگیری طراحی شده است.

 اما زمانی که انیمیشن های محبوب آنها به زبان اصلی در کلاس پخش می شود و آنها سعی در فهمیدن مکالمات دارند مانند آن است که در حال انجام یکی از سرگرمی های محبوب خود هستند. در کلاس های حضوری نیز در صورت مجهز بودن کلاس به سیستم data show این امکان وجود دارد. اما در بسیاری از موارد دیده شده است که کلاس ها مجهز نیستند و یا هر بار مشکلات فنی مختلفی برای سیستم ها به وجود می آید که آنها را غیر قابل استفاده می کند.

کودکان می توانند هر زمانی که بخواهند، با هر کسی که انتخاب کنند و با هر لباسی که دوست دارند یاد بگیرند. بله، آموزش آنلاین به فرزندان شما این امکان را می‌دهد که آزادی و راحتی را برای پیگیری علایق خود داشته باشند و در عین حال تجربه یادگیری عالی را برای آنها فراهم می‌کند.

در  شیوه آنلاین آموزش زبان انگلیسی امکان پخش آنی هر فایلی با هر فرمتی وجود دارد. مدرس می تواند انواع ویدیو های آموزشی، انیمیشن های معروف و محبوب کودکان، فایل های صوتی و موسیقی های مربوطه و تصاویر جذاب و کودکانه آموزشی را در کلاس نمایش دهد. استفاده از فایل های آموزشی مختلف بسیار برای کودکان جذاب و کارآمد است زیرا کودکان معمولاً نمی توانند سبک آموزش سخنرانی را تحمل کند. اما زمانی که انیمیشن های محبوب آنها به زبان اصلی در کلاس پخش می شود و آنها سعی در فهمیدن مکالمات دارند مانند آن است که در حال انجام یکی از سرگرمی های محبوب خود هستند.

در کلاس های حضوری نیز در صورت مجهز بودن کلاس به سیستم data show این امکان وجود دارد. اما در بسیاری از موارد دیده شده است که کلاس ها مجهز نیستند و یا هر بار مشکلات فنی مختلفی برای سیستم ها به وجود می آید که آنها را غیر قابل استفاده می کند.

حل مشکل تعامل با دوستان و همکلاسی ها

خوشبختانه به کمک پلتفرم های مخصوص برگزاری کلاس آنلاین به صورت گروهی، کودکان می توانند در کلاس با همکلاسی هایشان به راحتی تعامل داشته باشند. تمام تعامل هایی را که در کلاس حضوری با یکدیگر انجام می‌دادند در کلاس آنلاین و در بستر این پلتفرم ها نیز می توانند انجام دهند.

 

شیوه آنلاین آموزش زبان انگلیسی

 

در شیوه آنلاین آموزش زبان انگلیسی کاربر محور باشگاه اومند تمامی امکانات بالا وجود دارد. همواره کلاس های باشگاه اومند بصورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شوند. در کلاس هایی با جمعیت های بالا مدرس نمی‌تواند زمان و توجه کافی را به همه کاربران اختصاص دهد؛ از این رو کیفیت یادگیری کاربران افت خواهد کرد.

اگر محیط آموزشی کودکان محیطی خسته کننده باشد و آنها با آن محیط، شیوه آموزشی و مدرسشان ارتباط برقرار نکنند به سرعت از آن محیط خسته می شوند. حتی ممکن است از یادگیری زبان نیز دلسرد شوند؛ در این حالت، این بی میلی روی اعتماد به نفسشان نسبت به زبان انگلیسی اثر منفی میگذارد و ممکن است تا نوجوانی نیز با آنها بماند.

متخصصین و مدرسین اومند با شیوه های مدرن و شخصی سازی شده در کلاس هایی کاربر محور، خیال شما را از بابت رسیدگی به آموزش زبان انگلیسی کودکتان راحت نگه میدارند.

امیدواریم کودکانی با آینده بنفش داشته باشید!