مقالات

نقش والدین در یادگیری فن بیان کودک

سرمایه گذاری بر هوش و ذهن کودک

نوع حرف زدن و گفتار زمینه ساز موفقیت ها و موقعیت های خوب آینده بچه ها میباشد پس بهتر است از همان ابتدا و در دوران کودکی بر روی فن بیان کودکان کار کنیم و با سرمایه گذاری بر هوش و ذهن کودک آینده ای زیبا به آنها تقدیم کنیم.
برای تقویت فن بیان کودکان والدین نقش بسیار مهم و اساسی دارند.

نقش والدین در تقویت فن بیان کودک

برای مثال خدمتتون عرض کنم که وقتی شما در منزل با کودک صحبت میکنید و به حرف های او گوش میدهید و مکالمه ای بین شما صورت میگیرد این خودش یک قدم مثبت برای یادگیری کلمات در کودکتان میباشد.
وقتی شما با کودک تلفظ صحیح انواع رنگ ها، وسایل خانه، انواع اسم ها را کار کنید خود به خود دایره لغات و کلمات بچه ها گسترده میشود و میتوانند به راحتی رنگ ها و وسایل مختلف را از هم تفکیک کنند و زمانی که شما از او سوال میپرسید به راحتی جوابتان را میدهند و این کار باعث تقویت فن بیان کودک و به دنبال آن باعث تقویت حافظه و بالا رفتن اعتماد به نفس کودک میان هم سن و سالان او میشود.

سرمایه گذاری بر هوش و ذهن کودک

میدونستین که کودکانی که از فن بیان بالایی برخوردار هستند در آینده روابط اجتماعی بهتر و اعتماد بنفس بالاتری دارند و درصد موفقیت آنها نسب به دیگر افراد افزایش پیدا میکند؟
تقویت فن بیان کودک استرس های ناشی از عدم اعتماد به نفس را در کودک ریشه کن میکند و این بسیار بسیار مهم و حائز اهمیت است زیرا استرس عامل بیماری و زمینه ی انواع ترس ها و زمینه ساز افسردگی و انزوا میباشد که با تقویت بر روی اعتماد بنفس تا حد زیادی استرس های بیهوده دفع میشوند.
پس والدین گرامی فن بیان کودک را دست کم نگیرید که در تمام زمینه ها یار و یاور کودک شما خواهد بود و به شدت در آینده او تاثیر گذار است.

دوره فن بیان کودک

دوره فن بیان کودک در باشگاه اومند به صورت کاملاً تخصصی با اساتیدی برجسته در این زمینه در سامانه تخصصی باشگاه اومند در ضفحه کاربری شخصی هر کاربر به صورت آنلاین برگزار میگردد.
کلاس های آنلاین فن بیان یک مزیت بسیار مثبتی که دارند میدونید چیه؟
این است که دردسر و خطرات رفت آمد کلاس های حضوری را ندارد و شما در هر لحظه و هرکجا که باشید با یک گوشی به صورت آنلاین میتوانید در کلاس های فن بیان کودک در باشگاه اومند شرکت کنید و والدین نیز دورادور بر کلاس نظارت داشته باشند و علاوه بر آن کودک در محیط منزل فن بیانش را در کلاس آنلاین تقویت میکند و معلم میتواند با بهره گیری از وسایل هر کودک به او آموزش های لازم را بدهد.
یکی از مزیت های کلاس های فن بیان کودک در باشگاه اومند کاربر محور بودن کلاس ها میباشد که باشگاه اومند را از دیگر مراکز آموزشی متمایز کرده است.

حالا کاربر محور بودن یعنی چه؟

کلاس های کاربر محور به این صورت میباشند که
دانش آموز محور اصلی کلاس میباشد و هدف اصلی دانش آموز میباشد.
در این نوع کلاس ها دانش آموز هرچقدر که بخواهد از معلم سوال میپرسد و قطعا پاسخ سوالاتش را خواهد گرفت.
از دیگر مزیت های کلاس های فن بیان کودک در باشگاه اومند
تعداد کم کاربران و محدود بودن نفرات میباشد.
کلاس های فن بیان به سه صورت برگزار میشود.
خصوصی که یک نفر در کلاس است.
نیمه خصوصی که دو الی پنج نفر در کلاس است.
عمومی که پنج الی ده نفر در کلاس است.
همانطور که خودتان مشاهده میکنید، نهایت تعداد نفرات موجود در کلاس ها ۱۰ نفر میباشد و ما هیچ کلاسی رو نداریم که بالای ده نفر جمعیت داشته باشد به این علت که میخواهیم شعار کاربر محور بودن کلاس هارا به حقیقت تبدیل کنیم و بچها بتوانند در کلاس آزادی عمل داشته و سوالات خودشان را بپرسند و ابهاماتشان را برطرف کنند.
با تقویت فن بیان کودک و سرمایه گذاری بر هوش و ذهن کودک در دوره های فن بیان در باشگاه اومند، باعث رشد فکری کودک خود شوید و عدم اعتماد بنفس و ترس را از درون او بیرون کنید و از ریشه و اساس کودک خود را تقویت کنید.
با این کار آینده ای زیبا و روشن در اختیار فرزند شماست‌.

سرمایه گذاری بر هوش و ذهن کودک

تیم حرفه ای دپارتمان اومندی متشکل از مشاورین و مدرسین میباشد و آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.
تیم پشتیبانی اومند همه روزه با بچهای اومندی عزیز در ارتباط میباشند و پیگیر تمام کارها و تکالیف آنها میباشند تا همه چیز در وقت و زمان مقرر خودش انجام شود.
یه آرزو کن❤️
بنفش باشید💜

لطفا امتیاز دهید
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.