مقالات

کلاس زبان فرانسه در ده سال آینده

زبان فرانسه جزو چند زبان اصلی

زبان فرانسه یکی از پرطرفدارترین و شیرین ترین زبان های روز دنیاس که بسیاری از مردم جهان به این زبان مسلط هستند.
اگر به زبان فرانسه علاقه دارید پیشنهاد میکنم که هرچه سریع تر در دوره های آموزش زبان فرانسه باشگاه اومند شرکت کنید تا معجزه ی خلاقیت اساتید در نحوه آموزش و یادگیری خودتون رو ببینید.
زبان فرانسه بعد از زبان انگلیسی و آلمانی جزو پرکاربرد ترین زبانهاست. یکی از زیباترین موسیقی ها به زبان فرانسوی است و در واقع زبان فرانسه جزو چند زبان اصلی دنیاس که مطمعنا با گذشت زمان یادگیری اون واجب و برای سفر به بسیاری از کشور ها تسلط کامل بر زبان فرانسه واجب خواهد شد.

زبان فرانسه جزو چند زبان اصلی دنیا

وقتی میخواهید زبان فرانسه را شروع کنید ابتدا باید تمام الفبای فرانسه را بیاموزید، نوع تلفظ، خواندن و…‌‌
شاید یکی از پرچالش ترین قسمت های آموزش زبان فرانسه، قسمت گرامر آن باشد اما نگران این موضوع نباشید چرا که در باشگاه اومند همه چیز حساب شده و با توجه به سطح شما آموزش داده میشود که از صفر تا صد زبان فرانسه را با صحیح ترین روش در کلاس های آنلاین آموزش زبان فرانسه باشگاه اومند بیاموزید.
در زبان فرانسه آنچه میگوییم و آنچه مینویسیم باهم متفاوت است. اما در زبان اسپانیایی اینگونه نیست و همونطور که مینویسیم همانگونه هم تلفط میکنیم.
در زبان فرانسه باید دقت کنید به نوع خواندن کلمات با کوچک ترین جا به جایی معنی و مفهوم جمله به کل بهم میریزد و جلمه شما سردرگم میشود.
زبان فرانسه سخت نیست اما به دقت و مکالمه روزمزه و طولانی احتیاج دارد تا شما بتوانید یک فرانسوی زبان ماهر شوید و بدست آوردن این مهارت نیازمند کلاسی کاربر محور است.
حالا این یعنی چی؟
یعنی زبان آموز محور اصلی آموزش باشد و بتواند در طول کلاس سوالاتش را از مدرس بپرسد و هیچ سوالی از قلم نیوفتد و در باشگاه اومند این امکان را برای شما میسر کردیم.
چطوری؟
الان بهتون میگم.

دوره ی آموزش زبان فرانسه در باشگاه اومند در سامانه تخصصی به صورت آنلاین با حضور مدرس انجام میشود و یکی از مزیت های بسیار خوب کلاس های ما محدودیت تعداد کاربران میباشد. حالا یعنی چی؟
کلاس های اومند به سه شیوه برگزار میشود
۱)خصوصی
۲)نیمه خصوصی
۳)عمومی
کلاس های خصوصی تک نفره میباشد.
کلاس های نیمه خصوصی دو الی پنج نفره هستند.
کلاس های عمومی پنج الی ده نفر میباشند و نکته همینجاست که ما در باشگاه اومند هیچ کلاسی بالای ده نفر نداریم. اعتقاد داریم که دانش آموز باید در کلاس محور اصلی آموزش باشد و بتواند سوالاتش را در کلاس بازگو کند. این محدودیت نفری باعث میشود که همه، در تایم کلاس سوالاتشان را از مدرس بپرسند و کیفیت یادگیری زبان فرانسه افزایش پیدا کند و این دقیقا همان چیزی است که ما بهش اهمیت میدهیم. بی شک باشگاه اومند بهترین گزینه برای یادگیری زبان فرانسه میباشد‌.
آموزش آنلاین زبان مزیت های بسیاری دارد یکی از این مزیت ها کاهش میزان هزینه های رفت آمد به کلاس های حضوری و هزینه های بسیار بالا و خطرات ناشی ازین رفت و آمد و محدودیت مکانی که برای شما و کودک به وجود می آورد‌.
تازه علاوه بر آن آموزش زبان فرانسه به صورت آنلاین این امکان را به شما میدهد که در هر لوکیشینی در هر کجای دنیا که باشید میتوانید از کلاس ها استفاده کنید و اگر موفق نشدین در کلاس شرکت کنید، کلاس برای شما در سامانه ذخیره خواهد شد و تا یک هفته به صورت ۲۴ ساعته امکان بازبینی مجدد دارید و اینگونه هیچ جلسه ای سوخت نمیشود. چی ازین بهتر؟؟😍
قوی ترین قسمت باشگاه اومند تیم پشتیبانی باشگاه میباشد.
در اختیار هرکاربر به صورت vip یک پشتیبان قرار میگیرد که تمامی کلاس ها، تکالیف و موارد مربوط به کلاس رو به دانش آموز اطلاع میدهند و در طول کلاس زبان آموزان را پشتیبانی میکنند و پل ارتباطی بین زبان آموز و مدرس میباشند.
در مجموع دوره آموزش زبان فرانسوی بهترین هدیه برای تضمین آینده ی فرزندتان و هموار ساختن جاده ی زندگی آنهاست.۴

تیم حرفه ای دپارتمان اومندی متشکل از مشاورین و مدرسین بسیار برجسته در زمینه های مختلف درسی و آموزشی میباشد و آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.
تیم پشتیبانی اومند همه روزه با بچهای اومندی عزیز در ارتباط میباشند و پیگیر تمام کارها و تکالیف آنها میباشند تا همه چیز در وقت و زمان مقرر خودش انجام شود.
آینده ای روشن برای تو است اگر بخواهی

بنفش باشید💜