مقالات

تاثیر زبان انگلیسی بر یادگیری زبان فرانسه

زبان انگلیسی مادر زبان فرانسه

زبان فرانسه یکی از پرطرفدارترین و شیرین ترین زبان های روز دنیاس که بسیاری از مردم جهان به این زبان مسلط هستند یادگیری زبان انگلیسی مادر زبان فرانسه به آسان شدن یادگیری زبان فرانسه کمک می کند.
اگر به زبان فرانسه علاقه دارید پیشنهاد میکنم که هرچه سریع تر در دوره های آموزش زبان فرانسه باشگاه اومند شرکت کنید تا معجزه ی خلاقیت اساتید در نحوه آموزش و یادگیری خودتون رو ببینید.
مادر تمام زبان ها زبان انگلیسی میباشد، شما با یادگیری زبان انگلیسی باعث میشوید که خود به خود چند پله جلو بیوفتید و یادگیری زبان فرانسه و دیگر زبان ها برایتان آسان تر شود.

کسانی که زبان انگلیسی قوی دارند خود به خود راحت تر از دیگر افراد، زبان فرانسه را یاد میگیرند و همچنین لهجه ی فرانسوی زیباتری نیز خواهند داشت و این یک امتیاز محسوب میشود.
در بخش گرامر کسانی که قبلاً انگلیسی را یاد گرفتند بهتر می‌توانند از پس این قسمت بر بیایند و گرامر فرانسه را راحت تر یاد میگیرند.
وقتی میخواهید زبان فرانسه را شروع کنید ابتدا باید تمام الفبای فرانسه را بیاموزید، نوع تلفظ، خواندن و…‌‌ زمانی که شما زیان انگلیسی را بلد باشید در این مرحله هم سربلند بیرون خواهید آمد و خیلی راحت تر از کسی که زبان انگلیسی اش خوب نیست میتوانید الفبای فرانسوی رو یاد بگیرید.
شاید یکی از پرچالش ترین قسمت های آموزش زبان فرانسه، قسمت گرامر آن باشد. اما با دقت و تلاش حتما تسلط خوبی بر زبان فرانسه خواهید داشت.
برای یادگیری هیچ زبانی دو دل نشوید چرا که یاد گرفتن هر زبانی شما رو چند پله بالاتر میبرد از لحاظ موقعیت های شغلی، اجتماعی و حتی در سفر های گوناگون به خارج از کشور.
برای یادگیری زبان فرانسه تدریس معلم بسیار مهم و حائز اهمیت است و شما باید در انتخاب معلم، آموزشگاهی که ثبت نام میکنید نهایت دقت رو به خرج بدهید.
دبیر زبان فرانسه باید کاملا به زبان فرانسوی مسلط باشد و لهجه ی متناسبی داشته باشد اینگونه زبان آموز هم زبانش را با تلفظ صحیح می آموزد و همزمان لهجه اش نیز تقویت میشود و این یک امر مهم در یادگیری زبان میباشد که باید مورد توجه قرار بگیرد.

آموزش زبان فرانسه در باشگاه اومند بی شک بهترین انتخاب شما خواهد بود.

دوره ی آموزش زبان فرانسه در باشگاه اومند در سامانه تخصصی به صورت آنلاین با حضور مدرس انجام میشود و یکی از مزیت های بسیار خوب کلاس های ما محدودیت تعداد کاربران میباشد.حالا یعنی چی؟
کلاس های اومند به سه شیوه برگزار میشود
۱)خصوصی
۲)نیمه خصوصی
۳)عمومی
کلاس های خصوصی تک نفره میباشد.
کلاس های نیمه خصوصی دو الی پنج نفره هستند.
کلاس های عمومی پنج الی ده نفر میباشند و نکته همینجاست که ما در باشگاه اومند هیچ کلاسی بالای ده نفر نداریم. اعتقاد داریم که دانش آموز باید در کلاس محور اصلی آموزش باشد و بتواند سوالاتش را در کلاس بازگو کند. این محدودیت نفری باعث میشود که همه، در تایم کلاس سوالاتشان را از مدرس بپرسند و کیفیت یادگیری زبان فرانسه افزایش پیدا کند و این دقیقا همان چیزی است که ما بهش اهمیت میدهیم. بی شک باشگاه اومند بهترین گزینه برای یادگیری زبان فرانسه میباشد‌.
آموزش آنلاین زبان مزیت های بسیاری دارد یکی از این مزیت ها کاهش میزان هزینه های رفت آمد به کلاس های حضوری و هزینه های بسیار بالا و خطرات ناشی ازین رفت و آمد و محدودیت مکانی که برای شما و کودک به وجود می آورد‌.
با آموزش زبان فرانسه میتوانید رویای سفر به پاریس رو به حقیقت تبدیل کنید.
آموزش زبان فرانسه در باشگاه اومند توسط اساتید برجسته و مطرح به شما آموزش داده میشود.

تیم حرفه ای دپارتمان اومندی متشکل از مشاورین و مدرسین میباشد و آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.
تیم پشتیبانی اومند همه روزه با بچهای اومندی عزیز در ارتباط میباشند و پیگیر تمام کارها و تکالیف آنها میباشند تا همه چیز در وقت و زمان مقرر خودش انجام شود.
یه آرزو کن❤️
بنفش باشید💜

5/5 - (1 امتیاز)
بازگشت به لیست

1 نظر در “تاثیر زبان انگلیسی بر یادگیری زبان فرانسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.