مقالات

رابطه ی فن بیان و استرس کودک

رابطه فن بیان با استرس

امروزه به دلیل رابطه فن بیان با استرس فن بیان کودک دغدغه اکثر خانواده ها شده و در تلاش بسیاری هستن که فن بیان کودک خود را تقویت کنند و فرزندشان را در دوره های فن بیان کودک ثبت نام کنند.
اما چرا؟؟
به دلیل اینکه فن بیان کودک زنجیر وار به دیگر مسائل وابستگی دارد. مثلا استرس کودک و اعتماد بنفس کودک به فن بیان کودک و بیان کلمات اون بستگی دارد.
رابطه فن بیان با استرس به این صورت است که کودکی که از قدرت کلامی بالایی برخوردار باشد، اعتماد بنفس بالاتری خواهد داشت و در نتیجه استرس ناشی از عدم اعتماد بنفس نیز از بین خواهد رفت.
بهترین جا برای تقویت فن بیان کودکان شما دوره ی فن بیان کودک در باشگاه اومند میباشد.

رابطه فن بیان با استرس

باشگاه اومند ار متخصصین در این زمینه کمک گرفته و فن بیان کودک شمارا تقویت میکند تا اعتماد بنفس کودک شمارا به قله برساند.
یکی از مزیت های کلاس های فن بیان کودک در باشگاه اومند کاربر محور بودن کلاس ها میباشد که باشگاه اومند را از دیگر مراکز آموزشی متمایز کرده است.
حالا کاربر محور بودن یعنی چه؟
کلاس های کاربر محور به این صورت میباشند که
دانش آموز محور اصلی کلاس میباشد و هدف اصلی دانش آموز میباشد.
در این نوع کلاس ها دانش آموز هرچقدر که بخواهد از معلم سوال میپرسد و قطعا پاسخ سوالاتش را خواهد گرفت.
از دیگر مزیت های کلاس های فن بیان کودم در باشگاه اومند
تعداد کم کاربران و محدود بودن نفرات میباشد.
کلاس های فن بیان به سه صورت برگزار میشود.
خصوصی که یک نفر در کلاس است.
نیمه خصوصی که دو الی پنج نفر در کلاس است.
عمومی که پنج الی ده نفر در کلاس است.

رابطه فن بیان با استرس

همانطور که خودتان مشاهده میکنید، نهایت تعداد نفرات موجود در کلاس ها ۱۰ نفر میباشد و ما هیچ کلاسی زو نداریم که بالای ده نفر جمعیت داشته باشد به این علت ک میخواهیم شعار کاربر محور بودن کلاس هارا به حقیقت تبدیل کنیم و بچها بتوانند در کلاس آزادی عمل داشته و سوالات خودشان را بپرسند و ابهاماتشان را برطرف کنند.
با تقویت فن بیان کودک در دوره های فن بیان در باشگاه اومند، باعث رشد فکری کودک خود شوید و عدم اعتماد به نفس و ترس را از درون او بیرون کنید و از ریشه و اساس کودک خود را تقویت کنید.
با این کار آینده ای زیبا و روشن در اختیار فرزند شماست‌.

تیم حرفه ای دپارتمان اومندی متشکل از مشاورین و مدرسین میباشد و آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.
تیم پشتیبانی اومند همه روزه با بچهای اومندی عزیز در ارتباط میباشند و پیگیر تمام کارها و تکالیف آنها میباشند تا همه چیز در وقت و زمان مقرر خودش انجام شود.
یه آرزو کن❤️
بنفش باشید💜