سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

دوره فن بیان کودک و متفاوت ترین شیوه مشاوره به سبک اومند

دنبال دوره فن بیان کودک هستی؟؟

دوره فن بیان کودک با شیوه ی خلاقانه، علمی، تاثیر گذار و مهم تر از همه بسیار متفاوت، در باشگاه اومند ارائه میشه…

واسه درک این تفاوت همین ابتدا یه جلسه رایگان خیلی عالی برگزار میکنیم که اولین قدم اومندی شدن شماست!!
راستی! میدونستی که بیلی آیلیش، امینم، برد پیت، لئوناردو دیکاپریو، آلپاچینو، دکتر سمیعی، لئوناردو داوینچی، لیونل مسی، کریستیانو رونالدو، سعدی، حافظ، بهترین وکلا، دکتر ها، مهندسا، هنرمندا
همه و همه از همین جلسه رایگان اومند شروع کردن!!😂😂😂

پس توام معطل نکن و همین الان دوره رایگان اومند رو ثبت نام کن…
تازه تو این دوره میتونی ده سال آینده خودت رو ببینی.

پس همین الان ثبت نام کن و فقط یه آرزو کن…

در این جلسه متوجه میشی اومند چه تفاوت هایی داره و چطور تورو به متفاوت ترین شیوه به اوج میرسونه

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان فن بیان کودک

دوره فن بیان کودک !

این روز ها خیلی ها روی این مسئله سرمایه گذاری میکنند…
اما بی مقدمه بگم!
سرفصل ها رو بررسی کنید!
غالبا یکسان هستند!
مثلا یک جمعیت هزار نفره هم که باشه و بررسی کنید، متوجه میشید شیوه آموزش یک الگوریتم یکسان رو دنبال میکنه!!
اما سوال اینجاست…
آیا کافیه؟؟
خوب حالا تا همینجا نگه دارید!
مگر غیر از اینه که هر کودک باید یک هدف و شرایط آموزشی مشخص داشته باشه؟!
مگر غیر از اینه که هر کودک دلیل جداگانه ای برای یادگیری فن بیان داره؟!
مگر غیر از اینه که هر کودک با توجه به شغل و هدف مورد نظرش، به شیوه ی متفاوتی از فن بیان استفاده میکنه؟!
بالاخره فرایند هدفگذاری برای هر کودک ماجرای متفاوتی رو در زندگیش رقم میزنه و آموزش فن بیان کودک هم باید بر اساس هدفش باشه.

خب با وجود همه ی این ها چی میشد اگر آموزش فن بیان بر اساس اهداف کودک بود؟

مثلا کسی که اهداف مدیکال و پزشکی داره اونجوری فن بیان رو یاد میگرفت که مورد انتظارِ یک پزشکه!
یا یک وکیل یا یک مترجم یا یک ورزشکار!
هر کس اصطلاحات و شیوه بیان حوزه خودش رو نیاز داره!
خب این دیگه یک رویا نیست!
باشگاه اومند دقیقا همین متد رو داره
شما رو بر اساس اهدافتون در گروه های کوچک تقسیم میکنه و فن بیان رو بر اساس هدف شغلی و آموزشی شما بهتون یاد میده
متخصصین فن بیان کودک و متخصصین رشته ها و اهداف شغلی مختلف در کنار هم!
فن بیان خالی از علم مثل بیایان بی آب و علفه!
بهش یک دقیقه فکر کنید!
چقدر میتونه در ایجاد انگیزه و تاثیر گذاری روی یادگیریتون مفید باشه، این اومنده!
شما به این مدل یادگیری فن بیان احتیاج دارید!
متفاوت تر از همیشه!
معطل نکنید!
برید واسه ثبت نام دوره رایگان کلاس فن بیان کودک همین پایین!! 👇🏻

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان فن بیان کودک

دوره آنلاین فن بیان کودکان در تهرانِ باشگاه اومند، به شما این امکان را می دهد تا نحوه صحبت کردن کودکان خود را به شیوه صحیح آن تغییر بدهید.

چرا هر کودکی باید در کلاس فن بیان شرکت کند؟ مطالب زیر را بخوانید
شاید در کودکی شما، لحظاتی بوده که شما خواستید مطلبی بگویید یا خواسته خود را به زبان بیاورید، اما نتوانسته اید، علت آن ضعف آموزش فن بیان بوده و به مرور زمان بر روی برقراری روابط شما تاثیر گذاشته است.

فن بیان چیست؟

یک فن بیان خوب یعنی بکار بردن کلمات درست در جای مناسب خود، یعنی جوری از کلمات استفاده کنیم که از الفاظ بکار برده ما مفهوم مدنظر ما برداشت شود، نه کمتر نه بیشتر

هنگامی که از کودک شما سوالی پرسیده می شود، خواسته ای دارد  و یا هنگامی که می خواهد صحبت کند، نتوانسته منظور خود را برساند، کودک شما از فن بیان پایینی برخوردار بوده و نیاز دارد تا راهنمایی و آموزش داده شود.

یادگیری کودکان

فن بیان یکی از مهارت هایی می باشد که کودک شما را به سمت موفقیت و آینده خوب هدایت میکند. کودک زمانی که بتواند خوب صحبت کند در آینده می تواند در زمینه های شغلی، تحصیلی، زندگی شخصی و … قدم در راه پیشرفت بگذارد.

هدف گذاری در فن بیان کودک

شیوه ی غالب کلاس فن بیان کودک در باشگاه اومند

فن بیان ذاتا یک علم مستقل نیست، خصوصا برای کودکان!

اگر بخوایم واضح صحبت کنیم باید بگیم که کودک شما با شرکت در دوره فن بیان کودک، باید بتونه یک ارتباط بیرونی با محیط اطرافش ایجاد بکنه و از انرژی و اعتماد به نفس زاده از این ارتباط در‌جهت توسعه ی فردی خودش استفاده بکنه.

در واقع فن بیان یکی از اصول اصلی هدفگذاریه، و ما در باشگاه اومند فن بیان، هدفگذاری و تقویت اعتماد به نفس رو با هم آموزش میدیم. چرا؟؟

چون فن بیان کودک شما باید متناسب با هدفش باشه، اگه بدون در نظر‌ گرفتن اصول هدفگذاری به آموزش فن بیان کودک بپردازیم، دستاورد خاصی نخواهیم داشت، صرفا یک تاثیر موقت هیجانی!

این که کودک شما میتونه خوب سلام کنه یا خوب خداحافظی کنه، اصلا همه ی ماجرا نیست! فرزند شما باید در ابتدا علایق خودش رو پیدا و مدیریت کنه و در اون راستا بیان خودش رو تقویت کنه!

مثال بزنیم متوجه بشید! یک پزشکی که فن بیان خوب داره یا وکیلی که فن بیان خوب داره به طور حتم موفق تر از سایرین در حوزه ی خودشه

خوب حالا ریشه ی فن بیان از چه زمانی تقویت میشه؟

از کودکی…پس اگر ما در جلسات دوره فن بیان روی هدفگذاری و افزایش اعتماد به نفس کودک و مهم تر از همه راهکار های غلبه بر ترس، کار نکنیم  عملا فایده ی جز همان تاثیر زود گذر نصیب ما نخواهد شد.

رضایت و شیوه عملکرد دوره فن بیان کودک

ما در کلاس فن بیان کودک در باشگاه اومند:

-علایق فرزند شما رو مدیریت میکنیم

-مطابق با اون اهداف و علایق، فن بیان فرزند شما رو تقویت میکنیم

-راهکار های غلبه بر ترس های دوران کودکیش رو بهش آموزش میدیم

-و بر این اساس اعتماد به نفسش رو تقویت میکنیم

و در نهایت کودک شما میفهمه که چرا باید به این ترس ها غلبه کنه…

دقیقا بخاطر همون آرزو هاش…

این میشه تاثیرگذار ترین شیوه آموزش فن بیان

فن بیان هدفمند با راهکار های غلبه بر ترس تضمین شده و افزایش اعتماد به نفش مطابق با علایق کودک…

ما در باشگاه اومند میخواهیم به کودک دلبند شما یاد بدیم که اون شغل رویایی رو چطوری باید از خط موفقیتش عبور کنه…

چون فن بیان در رشد اجتماعی هر شخصی مهمه

و ریشه اون رشد هم از کودکیه!

آینده مهمه! بسیار مهمه! شاید تاثیر آموزش آنی نباشه!

تدریجیه، به همین دلیل خیلی ها روی خرید بستنی برای کودکشون پافشاری دارن اما روی آموزشی مثل آموزش فن بیان خیر!!

دوره فن بیان کودک

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف کلاس آنلاین فن بیان کودک به شما نشان می دهد. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، کامل به کودک شما فن بیان را یاد می دهند و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به هدف آموزش فن بیان کودک را در اختیار شما می گذارد. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه آموزش فن بیان را به کودک شما منتقل خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیرید، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می توانید برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه فرزندتان در رشته مورد نظر پیشرفت بیشتری داشته باشد می توانید از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنید برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کنید.  

مهارت کودکان

مهارت سخنوری

مطمئناً مهارت سخنوری در کودک باعث می شود تا در برقراری ارتباط با دیگران و رشد و پیشرفت آینده او بسیار اثر گذار باشد. مهارت سخنوری و ارتباط موثر با افراد جامعه در تمام کشور های پیشرفته جزو مهارت هایی است که از کودکی، به آنها آموزش می دهند. شما هم می توانید کودکان خود را برای شرکت در کلاس آنلاین فن بیان کودکان در تهران باشگاه اومند ثبت نام کنید.

مزایای آموزش فن بیان به کودک چیست؟

برقراری ارتباط با افراد دیگر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اگر فردی فن بیان خوبی نداشته باشد، در هر شغل و جایگاهی باشد به ماشینی تبدیل می شود که در راستای خواسته دیگران قدم بر می دارد و خواسته های خود را رها می کند. اگر فرزند شما نتواند خواسته خود را بیان کند قطعا نمی تواند در جامعه به موفقیت دست یابد و در زندگی احساس آرامش نخواهد داشت.

رفتار مناسب والدین در جهت فن بیان کودک

فن بیان کودک با اعتماد به نفس کودک رابطه مستقیم دارد. والدین هیچگاه نباید کودک خود را به خاطر حرفی که زده ، سرزنش کنند یا با کودک برخورد کنند، بلکه با صحبت کردن با او و متوجه کردن او از اشتباهش او را راهنمایی کنند، اما اگر با کودک خود جلوی جمع برخوردی کنید کودک از این کار شما زده می شود و دوست دارد تا از شما فاصله بگیرد.

اگر به پیشرفت فرزند خود اهمیت می دهید و دوست دارید تا فرزندتان فرد موثری باشد به نکات زیر توجه کنید تا از اشتباهاتی که تا کنون مرتکب شده اید پیشگیری کنید:

1 . به فرزندتان زمان کافی برای حرفشان بدهید، 5 تا 10 ثانیه صبر کنید تا کودک پاسخ شما را بدهد. این مکث به کودکتان فرصت آماده کردن آنچه را که می خواهد بیان کند می دهد. این امر باعث می شود تا مهارت فن بیان کودک افزایش یابد.
2 . اشتباهات کودک خود را به صورت دائم اصلاح نکنید، مجبور کردن کودک برای بیان صحیح یک کلمه یا حرف مثل این است که شخصی که مکانیکی بلد نیست، وادار به تعمیر موتور ماشین بکنیم.
3 . با کودک خود مانند یک همراه ارتباط برقرار کنید، این به معنی استفاده از کلماتی که کودک نمی داند نیست بلکه به این معنی است که هنگام صحبت با کودک به حرف هایش ارزش قائل بشویم.
4 . الگوی خوبی برای کودکان باشیم، منظور از این حرف این است که به کودک خود ثابت کنید که خود فن بیان خوبی دارید تا آنها نیز نسبت به این موضوع ترغیب شوند.
5 . خاموش کردن تلوزیون یکی از مهمترین روش ها برای کنترل انتظار کودک نسبت به این وسیله است. نباید ذهن کودک با نگاه کردن بیش از اندازه به تلوزیون مشغول شود، بلکه، با خاموش کردن آن کودک با ایجاد سرگرمی هایی برای خود باعث افزایش قدرت تخیل می شود.
6 . و….

ایجاد تفاوت فن بیان در کودکان

کلاس آنلاین فن بیان کودک

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف کلاس آنلاین فن بیان کودک به شما نشان می دهد. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، کامل به کودک شما فن بیان را یاد می دهند و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به هدف آموزش فن بیان کودک را در اختیار شما می گذارد. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه آموزش فن بیان را به کودک شما منتقل خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیرید، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می توانید برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه فرزندتان در رشته مورد نظر پیشرفت بیشتری داشته باشد می توانید از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنید برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کنید.  

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان فن بیان کودک

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
منو
حساب کاربری من
Call Now Button