سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

دوره فن بیان کودک و متفاوت ترین شیوه مشاوره به سبک اومند

دنبال دوره فن بیان کودک هستی؟؟

دوره فن بیان کودک با شیوه ی خلاقانه، علمی، تاثیر گذار و مهم تر از همه بسیار متفاوت، در باشگاه اومند ارائه میشه…

واسه درک این تفاوت همین ابتدا یه جلسه رایگان خیلی عالی برگزار میکنیم که اولین قدم اومندی شدن شماست!!
راستی! میدونستی که بیلی آیلیش، امینم، برد پیت، لئوناردو دیکاپریو، آلپاچینو، دکتر سمیعی، لئوناردو داوینچی، لیونل مسی، کریستیانو رونالدو، سعدی، حافظ، بهترین وکلا، دکتر ها، مهندسا، هنرمندا
همه و همه از همین جلسه رایگان اومند شروع کردن!!😂😂😂

پس توام معطل نکن و همین الان دوره رایگان اومند رو ثبت نام کن…
تازه تو این دوره میتونی ده سال آینده خودت رو ببینی.

پس همین الان ثبت نام کن و فقط یه آرزو کن…

در این جلسه متوجه میشی اومند چه تفاوت هایی داره و چطور تورو به متفاوت ترین شیوه به اوج میرسونه

وایسا! وایسا!

اگه نمیخوای این متن طولانی رو بخونی یا وقت نداری تو جلسه رایگان شرکت کنی، همین الان انواع خدمات مهارتی کودکان از جمله کلاس های فن بیان باشگاه رو ببین و ثبت نام کن!

اگه راهنمایی خواستی سریع با باشگاه تماس بگیر!

۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳
اومند؛ معتبر ترین مرجع آموزش آنلاین کشور💜🌠

دوره ی فن بیان کودک اومند
از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان فن بیان کودک

دوره فن بیان کودک !

این روز ها خیلی ها روی این مسئله سرمایه گذاری میکنند…
اما بی مقدمه بگم!
سرفصل های این دوره رو در مجموعه های مختلف بررسی کنید!
غالبا یکسان هستند!
مثلا یک جمعیت هزار نفره هم که باشه و بررسی کنید، متوجه میشید شیوه آموزش یک الگوریتم یکسان رو دنبال میکنه!!

فرقی نداره فرزند شما کی هست و چه هدفی داره! اگر کل اعضای فامیل رو در کلاس ها ثبت نام کنید میبینید که برای فرزند شما، پسر خاله‌ش، دختر خاله‌ش و…. تمام سر فصل ها و نوع تدریس یکسانه! در حالی که زمین تا آسمون تمام این بچه ها با هم تفاوت شناختی دارن!
اما سوال اینجاست…
آیا کافیه؟؟
خوب حالا تا همینجا نگه دارید!
مگر غیر از اینه که هر کودک باید یک هدف و شرایط آموزشی مشخص داشته باشه؟!
مگر غیر از اینه که هر کودک دلیل جداگانه‌ای برای یادگیری فن بیان داره؟!
مگر غیر از اینه که هر کودک با توجه به شغل و هدف مورد نظرش(یا مورد نظر خانواده‌ش) به شیوه‌ی متفاوتی از فن بیان استفاده میکنه؟!
بالاخره فرایند هدفگذاری برای هر کودک ماجرای متفاوتی رو در زندگیش رقم میزنه و آموزش فن بیان کودک هم باید بر اساس هدفش باشه.

خب با وجود همه ی این ها چی میشد اگر آموزش فن بیان بر اساس اهداف کودک بود؟

مثلا کسی که اهداف مدیکال و پزشکی داره اونجوری فن بیان رو یاد میگرفت که مورد انتظارِ یک پزشکه!
یا یک وکیل یا یک مترجم یا یک ورزشکار!
هر کس اصطلاحات و شیوه بیان حوزه خودش رو نیاز داره و باید بر همون اساس آموزش ببینه!
خب این دیگه یک رویا نیست!
باشگاه اومند دقیقا همین متد رو داره
کاربر‌ها رو بر اساس اهدافشون در گروه های کوچک تقسیم میکنه و فن بیان رو بر اساس هدف شغلی و آموزشی فرزند شما بهش یاد میده
متخصصین فن بیان کودک و متخصصین رشته ها و اهداف شغلی مختلف در کنار هم!
فن بیان خالی از علم مثل بیایان بی آب و علفه!
بهش یک دقیقه فکر کنید!
چقدر میتونه در ایجاد انگیزه و تاثیر گذاری روی یادگیری فرزندتون مفید باشه، این اومنده!
شما به این مدل یادگیری فن بیان احتیاج دارید!
متفاوت تر از همیشه!
معطل نکنید!
برید واسه ثبت نام دوره رایگان کلاس فن بیان کودک همین پایین!! 👇🏻

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان فن بیان کودک

دوره آنلاین فن بیان کودکان در تهرانِ باشگاه اومند، به شما این امکان رو میده تا نحوه صحبت کردن کودکان خودتون رو به شیوه صحیح، تغییر بدهید.

چرا هر کودکی باید در کلاس فن بیان شرکت کنه؟ مطالب زیر رو بخونید
شاید در کودکی شما، لحظاتی بوده که شما خواستید مطلبی بگید یا خواسته خود رو به زبون بیارید، اما نتونستید، علت اون ضعف آموزش فن بیان بوده و به مرور زمان بر روی برقراری روابط شما تاثیر گذاشته.

فن بیان چیست؟

یک فن بیان خوب یعنی به‌ کار بردن کلمات درست در جای مناسب خود، یعنی جوری از کلمات استفاده کنیم که از الفاظ به کار رفته توسط ما، مفهوم مدنظر ما برداشت بشه، نه کمتر نه بیشتر!

هنگامی که از کودک شما سوالی پرسیده می شه و نمیتونه پاسخ بده، خواسته ای داره و نمیتونه صحیح بیان کنه و یا هنگامی که می خواد صحبت کنه اما نمیتونه منظور خودش رو برسونه و… همه‌ی این ها به این معنیه که کودک شما مهارت فن بیان پایینی داره و نیازمنده تا راهنمایی بشه و آموزش‌های لازم بهش منتقل بشه.

یادگیری کودکان

فن بیان یکی از مهارت هایی می باشد که کودک شما رو به سمت موفقیت و آینده خوب هدایت میکنه. اگر کودک بتونه خوب صحبت کنه، قطعا در آینده می تونه در زمینه های شغلی، تحصیلی، زندگی شخصی و … قدم در راه پیشرفت بذاره.

همه‌ی ما می‌دونیم که تجربه‌ی کودکی چه نقش سازنده ای در شکل گیری شخصیت ما در بزرگ سالی داره. ارتباطاتی که کودک شما در سن کودکی با هم سن و سالاش برقرار می‌کنه، بهش هویت اجتماعی میده و کمک میکنه که نقش خودش رو به عنوان عضوی از جامعه بپذیره.

علاوه بر این، ارتباطاتی که کودکان توی سنین کودکی برقرار میکنن بهشون یاد میده چطوری یه کار گروهی رو پیش ببرن و به عنوان یک عضو از گروه فعال و پویا باید چه کاری رو انجام بدن.

 برای همینم هست که خیلی مهمه کودک در سن کودکی قدرت ارتباط گیری خفن و بالایی داشته باشه تا بتونه با همه‌ی بچه ها ارتباط سالم و خوبی برقرار کنه.

حالا اومند با برگزاری دوره های آنلاین برای فن بیان کودک، در کنار فرزندانتونه تا بهشون کمک کنه که با راحتی و بدون اضطراب ارتباطات خیلی خوبی بسازن. از اون جایی که ممکنه کلاسای حضوری مانعی باشه تا نتونن راحت با مربیشون صحبت کنن(به دلیل اضطراب بصری ایجادی در کلاس های حضوری، خصوصا در جلسات اولیه) اومند تصمیم گرفته که آنلاین اینکار رو براشون انجام بده تا آسوده تر و با سرعت بیشتری این مسیر رو طی کنن. 🌠

نقش والدین در فن بیان کودک

خیلی از کودکان استعداد خوب صحبت کردن دارن. اما یک نکته بسیار مهم وجود داره که خیلی از کودکانی که توانایی صحبت کردن بدون ترس و مسلط در جمع رو ندارن به دلیل رفتار نامناسب والدین با کودکشونه که با قوانین سختگیرانه و امر و نهی به کودکشون مانع بهبود فن بیان کودک شدن و اعتماد به نفس اون رو از بین بردن.

امروزه هر پدر و مادری دلش میخواد فرزندش فن بیان خوبی داشته باشه، اما چجوری میشه این آرزو رو برآورده کرد؟ خب بله، یکی از بهترین راهکارهاش اینه که فرزندتون رو در کلاس فن بیان کودک ثبت نام کنید. البته این انتخاب رو باید با وسواس انجام بدید تا بهترین محل آموزشی رو پیدا کنید.

اما مهم ترین نکته اینه که این آموزش ها وقتی نتیجه میده که کودک حضور پر رنگ مادر و پدر رو در کنار خودش حس کنه. یعنی چی؟🤔

بیاین تا بهتون بگیم چیکار کنید تا کودک حضور واقعی شما رو حس کنه:👇🏻

1- زمان بیشتری رو برای ارتباط کلامی با کودک صرف کنید. ضمناً یادتون باشه که در این زمان باید فقط به کودک گوش کنید و نباید زمانی که حواستون به موبایل و چیزهای دیگه اس فقط چند کلمه رو با کودک رد و بدل کنید!

2- وقتی یک کلمه رو اشتباه میگه به جای این که بهش بخندید یا مستقیماً اصلاحش کنید، فقط سعی کنید از تلفظ اون کلمه توی جمله های مختلف استفاده کنید تا کم کم فرزندتون راه بیفته و دیگه اون کلمه رو اشتباه نگه.

3- براش وقت بذارید تا کودک حس کنه چقدر براتون ارزشمنده. مثلاً باهاش بازی کنید، کتاب بخونید و خلاصه از هر کاری که میتونه اون رو به شما نزدیک تر کنه دریغ نکنید!

از اون جایی که شما به عنوان والدین بهترین الگو برای فرزندتون هستین و بیشتر از همه باهاش تایم میگذرونین، لازمه که توی صحبت کردن با اطرافیانتون دقت زیادی داشته باشین. چون کودک شما با تماشای مکالماتتون با بقیه، چیزهای زیادی رو یاد میگیره. مثلا سعی کنید حین صحبت کردن از تماس چشمی استفاده کنین، لبخند بزنین، به شکل دوستانه به احوال پرسی بپردازین. یادتون باشه که همیشه کودک به تذکر احتیاج نداره، توی دوره های فن بیان برای کودک همه این موارد به شکل زیرکانه ای بهشون آموزش داده میشه و همین یادآوری ها و راهنمایی های خیلی کوچیکی که میبینن، تاثیر شگفت انگیزی رو توی روند پیشرفتشون میذاره. 💫

پس شما علاوه بر ثبت نام فرزندتون در دوره فن بیان کودک می تونید با انجام بازی هایی مثل داستان سازی با استفاده از تصاویر، بازی در نقش های مختلف و صحبت کردن درباره اون نقش، گزارشگری، بازی در نقش اشیا مختلف و صحبت کردن از زبان اون ها و قصه گویی، هوش کلامی کودکتون رو افزایش بدید. فراموش نکنید که آینده از آن کودکانیه که فن بیان و اعتماد به نفس بالاتری دارن!

چرا بعضی از کودکان فن بیان خوبی ندارن؟

خب قبل از این که بگیم والدین چطوری می تونن به تقویت فن بیان کودکان کمک کنن، باید بدونیم چه رفتاری از والدین باعث شده که بچه ها فن بیان خوبی نداشته باشن؟

1- خیلی از کودکان کم رو و خجالتی هستن. برای مثال باید گفت تقریباً برای همه ما پیش اومده که کودک در محیط های مختلف و به خصوص ناآشنا که وارد میشه حاضر به سلام کردن نیست و گاهی والدین به جای ریشه یابی و حل این مشکل، کودک رو سرزنش می کنن. همین عامل باعث خجالتی تر شدن و منزوی شدن کودک میشه.

2- وقتی شما به کودکتون که باید چشم و چراغ خونه شما باشه، حس ارزشمند بودن رو منتقل نکنید، چجوری انتظار دارید که اعتماد به نفسش بالا باشه و بتونه خوب و مسلط صحبت کنه؟! پس یکی از راه هایی که میتونید اعتماد به نفس فرزندتون رو افزایش بدید اینه که مسئولیت هایی به کودکتون بدید که حس مفید بودن پیدا کنه.

3- کودکانی که لکنت زبان دارند و یا وقتی کلمه ای رو اشتباه گفتن، مرتباً اصلاح شدن و یا مورد تمسخر قرار گرفتن، نمیتونن فن بیان خوبی داشته باشن. پس اینجا هم بهتره که والدین با مشورت با یک پزشک یا مشاور مشکل خودشون و کودکشون رو برطرف کنن.

4- بچه هایی که دایره لغات محدودی دارند، طبیعتاً نمی تونن فن بیان بالایی هم داشته باشند. پس هر چه والدین دایره واژگان کودکشون رو افزایش بدن، کودک بهتر و جذاب تر صحبت میکنه!

5- مورد آخر و مهم ترین موضوع هم اینه که اگر برای آموزش کودکتون وقت نذارید، نمی تونید انتظار فن بیان بالا از او داشته باشید. اما اگه وقت بذارید و فرزندتون رو در دوره های فن بیان کودک ثبت نام کنید که با روش های شخصی سازی شده و همراه با بازی و سرگرمی به او آموزش میدن، میتونید به بهترین شیوه کودکتون رو توی موفقیتش همراهی کنین. ✨️🚀

آموزش علمی بیان کودک

آموزش علمی فن بیان کودک

خوب این روز ها باید هر چه بیشتر از آموزش های تزئینی دوری کرد! در واقع فرزندان ما در نسلی دارن پرورش پیدا میکنن که بیش از پیش به آموزش های علمی و با کیفیت نیاز دارن.
آموزش علمی در کلاس فن بیان کودک یعنی تمرکز فرایند آموزش بر ارتقای هوش کلامی. دوره فن بیان کودک باشگاه اومند تاکید بسیاری بر ارتقای هوش کلامی کودک داره تا فرزند شما بتونه به واسطه تقویت هوش کلامی خودش، ارتباطات مدیریت شده تر و هوشمندانه تری رو با اطرافیانش بگیره.
توجه داشته باشید که فن بیان کودک صرفا به معنی بیانی زیبا و گیرا نیست بلکه مدیریت ارتباط و تقویت گیرایی کودک از محیط اطراف، اصلی ترین پایه ایجاد رشد در هوش کلامی فرزند شماست.

ما با اولین گریه ای که در لحظه تولدمون داریم، شروع به برقراری ارتباط می کنیم تا خواسته مون رو نشون بدیم. در حین این که کودک رشد می کنه، مهمه که مهارت فن بیانش هم رشد و ارتقا پیدا کنه. در صورتی که این اتفاق نیفته، کودک نمی‌تونه به طور واضح و شفاف خودش رو نشون بده. از طرفی، برای کودک سخته که با اطمینان اظهار نظر کنه. رفته رفته کودک وارد مدرسه و جامعه میشه و با سرکوب کردن این مهارتش، اعتماد به نفسش رو هم تخریب میکنه. این موضوع به همین ترتیب گریبان گیر بچه ها هست، تا زمانی که اقدامی شکل بگیره و خب هیچ اقدامی بهتر از دوره فن بیان برای کودکان نیست! پس مهارت سخنوری کودکتون رو خیلی جدی بگیرید. اومند هم باتوجه به اهمیت این موضوع، بسیار به این دوره ها بها داده تا فرزندتون شیرین ترین تجارب رو داشته باشه. 🌠

هدف گذاری در فن بیان کودک

شیوه ی غالب کلاس فن بیان کودک در باشگاه اومند

فن بیان ذاتا یک علم مستقل نیست، خصوصا برای کودکان!

اگر بخوایم واضح صحبت کنیم باید بگیم که کودک شما با شرکت در دوره فن بیان کودک، باید بتونه یک ارتباط بیرونی با محیط اطرافش ایجاد بکنه تا در نهایت از انرژی و اعتماد به نفس زاده شده از این ارتباط در‌ جهت توسعه ی فردی خودش استفاده بکنه.

در واقع فن بیان یکی از اصول اصلی هدفگذاریه، و ما در باشگاه اومند، فن بیان، هدفگذاری و تقویت اعتماد به نفس رو با هم آموزش میدیم. چرا؟؟

چون فن بیان کودک شما باید متناسب با هدفش باشه، اگه بدون در نظر‌ گرفتن اصول هدفگذاری به آموزش فن بیان کودک بپردازیم، دستاورد خاصی نخواهیم داشت، صرفا یک تاثیر موقت هیجانی!

وقتی که کودک شما در کلاس های فن بیان شرکت می کنه، ذهنش باز میشه و راحت تر«نه» میگه. با بیان خلاقی که می تونه داشته باشه باعث میشه ایده های جدید رو امتحان کنه. در نهایت کودک قدرت انتخاب رو یاد می گیره و متوجه میشه که صحبت ها و مشارکت­‌هاش خیلی ارزشمند و موثره. توی باشگاه اومند هم به همه جوانبی که باعث میشه فرزندتون بیان خلاق رو تجربه کنه توجه شده، پس این هدیه بزرگ رو به کودکتون بدین. 💜

این که کودک شما میتونه خوب سلام کنه یا خوب خداحافظی کنه، اصلا همه ی ماجرا نیست! فرزند شما باید در ابتدا علایق خودش رو پیدا و مدیریت کنه و در اون راستا بیان خودش رو تقویت کنه!

مثال بزنیم متوجه بشید! یک پزشکی که فن بیان خوب داره یا وکیلی که فن بیان خوب داره به طور حتم موفق تر از سایرین در حوزه ی خودشه!

خوب حالا ریشه ی فن بیان از چه زمانی تقویت میشه؟

از کودکی…پس اگر ما در جلسات دوره فن بیان روی هدفگذاری و افزایش اعتماد به نفس کودک و مهم تر از همه راهکار های غلبه بر ترس، کار نکنیم  عملا فایده ی جز همون تاثیر زود گذر نصیب ما نخواهد شد.

شیوه آموزش تکنیک های دوره فن بیان کودک در باشگاه اومند

شیوه آموزش تکنیک های دوره فن بیان کودک
Play Video about شیوه آموزش تکنیک های دوره فن بیان کودک

ما در کلاس فن بیان کودک در باشگاه اومند:

-علایق فرزند شما رو مدیریت میکنیم

-مطابق با اون اهداف و علایق، فن بیان فرزند شما رو تقویت میکنیم

-راهکار های غلبه بر ترس های دوران کودکیش رو بهش آموزش میدیم

-و بر این اساس اعتماد به نفسش رو تقویت میکنیم

و در نهایت کودک شما میفهمه که چرا باید به این ترس ها غلبه کنه…

دقیقا بخاطر همون آرزو هاش…

هدف گذاری در فن بیان کودک

برایان تریسی جمله جالبی داره که میگه “فقط 10 درصد مردم هر کشوری برای آموزش، رشد و پیشرفت خودشون ارزش قائل هستن و موفقان اون جامعه هم از همان 10 درصد هستن.”

پس اگر شما هم دلتون میخواد کودکتون جز همین 10 درصد باشه و در آینده ای نه چندان دور به موفقیت های زیادی دست پیدا کنه، لازمه که هزینه رو در جای درستی برای کودکتون خرج کنید و حتماً دوره های فن بیان کودک باشگاه اومند رو جدی بگیرید! ما تضمین می کنیم که اگر کودکتون فن بیان بالایی داشته باشه، دیگه حتی به سرمایه گذاری های مالی شما هم نیاز چندانی نداره چون سرمایه بالاتری داره و اون هم فن بیانشه که باعث میشه متکی به خودش باشه و آینده درخشانی رو برای خودش رقم بزنه!

راستی حتماً مقاله آیا فن بیان کودکان خود به خود بهبود می یابد؟ رو مطالعه کن، چون اونجا هم یک عالمه اطلاعات مفید درباره آموزش آنلاین فن بیان کودکان در اختیارت قرار دادیم!

این میشه تاثیرگذار ترین شیوه آموزش فن بیان

فن بیان هدفمند با راهکار های غلبه بر ترس تضمین شده و افزایش اعتماد به نفس مطابق با علایق کودک…

ما در باشگاه اومند میخواهیم به کودک دلبند شما یاد بدیم که اون شغل رویایی رو چطوری باید از خط موفقیتش عبور کنه…

چون فن بیان در رشد اجتماعی هر شخصی مهمه

و ریشه اون رشد هم از کودکیه!

آینده مهمه! بسیار مهمه! شاید تاثیر آموزش آنی نباشه!

تدریجیه، به همین دلیل خیلی ها روی خرید بستنی برای کودکشون پافشاری دارن اما روی آموزشی مثل آموزش فن بیان، خیر!!

رضایت و شیوه عملکرد دوره فن بیان کودک

دوره فن بیان کودک

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف کلاس آنلاین فن بیان کودک به شما نشان می دهد. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، کامل به کودک شما فن بیان را یاد می دهند و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به هدف آموزش فن بیان کودک را در اختیار شما می گذارند. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه آموزش فن بیان را به کودک شما منتقل خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیرید، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می توانید برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه فرزندتان در رشته مورد نظر پیشرفت بیشتری داشته باشد می توانید از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنید برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کنید.  

سر‌فصل های دوره فن بیان کودک در باشگاه اومند

-هدفگذاری و شرح حال کودک

-آماده سازی تمارین والدین

-رشد علایق کودک با تصویر سازی صحیح

-مدیریت شفاهی علایق

-راهکار های غلبه بر ترس و افزایش اعتماد به نفش متناسب با شرایط کودک

-تنفس صحیح

-تلفظ صحیح(بیان درست حروف و صداها)

-تقویت هوش کلامی و گسترش دایره لغات

-مهارت های برقراری ارتباط

-مهارت دوست یابی صحیح

-تقویت مهارت بداهه گویی

-آموزش مهارت نه گفتن

باقی مهارت ها طبق شرایط کاربر و روند کلاس آموزش داده می‌شود.

در باشگاه اومند، در بسیاری از موارد فرایند مشاوره ی رشد با کلاس فن بیان کودک ادغام میشود و یک دوره به نام دوره فن بیان کودک (م) به وجود می آورد.

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان فن بیان کودک

مهارت کودکان

مهارت سخنوری

توی فرآیند بهبود مهارت سخنوری کودک چندتا فاکتور رو لازمه تقویت کنید، از جمله صبوری. از اونجایی که ممکنه روند پیشرفت کودکتون سیر صعودی و نزولی پیدا کنه این ضرب المثل رو گوشه ذهنتون داشته باشید که از پیشرفت کُند نترسید بلکه از یک جا ایستادن بترسید! حالا واسه‌ی بالا بردن صبرتون و سنجش این سیکل می تونید از این راهکارها کمک بگیرید تا این نگرانی رو بهتر کنترل کنید:

  1.  از فرزندتون سوال‌های کلی بپرسید تا اون ها بتونن راحت و کامل راجع به موضوع صحبت کنند. اینکه فضای کافی برای حرف زدن بهشون ندید و با سوالات ریز و جزئی اونا رو محدود کنید نمی تونید بهشون کمک خاصی بکنین. توی این روش شما متوجه پیشرفت ها و پسرفت های فرزندتون میشید و بیشتر مشتاق شنیدن حرفاش میشید.
  2.  درسته که شما نگران فرزندتون هستید و دوست دارید از توانایی هاش با خبرشید، اما باید این حس کنجکاوی‌ رو کنترل کنید! توی این شرایط هرچی که بیشتر سعی کنید فرزندتون صحبت کنه؛ اون رو بیشتر محدود می کنید در نهایت این کار نتیجه عکس داره پس صبوریتون رو حفظ کنین.
  3.  زمانی که در حال صحبت با فرزندتون هستید سعی کنید با دقت به حرفاش گوش کنید تا اعتماد توی ارتباطتون بالا بره. این کار علاوه بر تقویت صبر شما باعث میشه بحث های معنادار بهتری بینتون رد و بدل شه. این یکی از نکات بنفش و مهمیه که توی دوره های فن بیان کودک خیلی بهش توجه میشه.

مطمئناً مهارت سخنوری در کودک باعث می شه تا در برقراری ارتباط با دیگران و رشد و پیشرفت آینده او بسیار اثر گذار باشه. مهارت سخنوری و ارتباط موثر با افراد جامعه در تمام کشور های پیشرفته جزو مهارت هاییه که از کودکی، به اونها آموزش میدن. شما هم می تونید کودکان خودتون رو برای شرکت در کلاس آنلاین فن بیان کودکان در تهران باشگاه اومند ثبت نام کنید.

مزایای آموزش فن بیان به کودک چیست؟

برقراری ارتباط با افراد دیگه از اهمیت بسیار بالایی برخورداره. اگر فردی فن بیان خوبی نداشته باشه، در هر شغل و جایگاهی باشه به ماشینی تبدیل می شه که در راستای خواسته دیگران قدم بر می داره و خواسته های خودش رو رها می کنه. اگر فرزند شما نتونه خواسته خودش رو بیان کنه قطعا نمی تونه در جامعه به موفقیت دست پیدا کنه و در زندگی احساس آرامش نخواهد داشت.

اگر دلتون میخواد فرزندتون خجالتی و کمرو نباشه، اعتماد به نفس کافی داشته باشه و بتونه نظرش رو درباره هر مطلبی ابراز کنه، توانایی دفاع از حق و حقوق خودش رو داشته باشه، اجتماعی تر بشه و در مسیر دوست یابی موفق تر عمل کنه، بتونه ارتباط موثرتری با دیگران برقرار کنه، دایره واژگان گسترده تری داشته باشه و مهم تر از همه از نه گفتن واهمه نداشته باشه، پس نباید نسبت به تقویت مهارت فن بیان فرزندتون که بخش بزرگی از اون از طریق شرکت در کلاس های فن بیان کودک رقم میخوره بی تفاوت باشید.✨

رفتار مناسب والدین در جهت فن بیان کودک

فن بیان کودک با اعتماد به نفس کودک رابطه مستقیم داره. والدین هیچگاه نباید کودک خودشون رو به خاطر حرفی که زده ، سرزنش کنن یا با کودک برخورد کنن، بلکه با صحبت کردن با اون و متوجه کردن اون در زمینه اشتباهاتش اون رو راهنمایی کنند، اما اگر با کودک خودتون جلوی جمع برخورد بدی کنید کودک از این کار شما زده می شه و دوست داره  از شما فاصله بگیره.

بعد از دوره های فن بیان کودک، پدر و مادر کلیدی ترین نقش رو توی مهارت سخنوری کودکشون دارن. والدین در هر نوع تعاملی که با فرزندشون داشته باشن به نوعی یک ارتباط موثری رو شکل میدن که میتونه سیگنال‌های قوی رو برای مهارت سخنوری کودک بفرسته. اما باید درنظر داشته باشید که این ارتباط تنها با بیان کلمات نیست! لحن و صدای شما، نگاه کردن به چشم های کودک، در آغوش گرفتن و بوسه ها و… همه این موارد پیام‌هایی رو به فرزندتون منتقل می کنه که باعث میشه این مهارتشون بهبود پیدا کنه. این شیوه از برقراری ارتباط با فرزندتون، نه تنها به اونا یاد میده که چطور میتونند با بقیه ارتباط برقرار کنند بلکه رشد عاطفی اونا رو هم شکل میده.😍🌠

اگر به پیشرفت فرزند خودتون اهمیت می دید و دوست دارید که فرزندتون فرد موثری باشه به نکات زیر توجه کنید تا از اشتباهاتی که تا کنون مرتکب شدید پیشگیری کنید:

1 . به فرزندتون زمان کافی برای بیان حرفشون رو بدید، 5 تا 10 ثانیه صبر کنید تا کودک پاسخ شما رو بده. این مکث به کودکتون فرصت آماده کردن چیزی که می خواد بیان بکنه رو میده. این امر باعث می شه تا مهارت فن بیان کودک افزایش پیدا کنه.
2 . اشتباهات کودک خودتون رو به صورت دائم اصلاح نکنید، مجبور کردن کودک برای بیان صحیح یک کلمه یا حرف مثل اینه که شخصی که مکانیکی بلد نیست رو، وادار به تعمیر موتور ماشین بکنیم.
3 . با کودک خودتون مانند یک همراه ارتباط برقرار کنید، این به معنی استفاده از کلماتی که کودک نمی دونه نیست بلکه به این معنیه که هنگام صحبت با کودک برای حرف هاش ارزش قائل بشیم.
4 . الگوی خوبی برای کودکان باشیم، منظور از این حرف اینه که به کودک خودتون ثابت کنید که خود شما فن بیان خوبی دارید تا اونها هم نسبت به این موضوع ترغیب بشن.
5 . خاموش کردن تلوزیون یکی از مهمترین روش ها برای کنترل انتظار کودک نسبت به این وسیله است. نباید ذهن کودک با نگاه کردن بیش از اندازه به تلوزیون مشغول بشه، بلکه با خاموش کردن اون کودک با ایجاد سرگرمی هایی برای خودش باعث افزایش قدرت تخیل خودش میشه.
6 . و….

ایجاد تفاوت فن بیان در کودکان

کلاس آنلاین فن بیان کودک

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف کلاس آنلاین فن بیان کودک به شما نشان می دهد. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، کامل به کودک شما فن بیان را یاد می دهند و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به هدف آموزش فن بیان کودک را در اختیار شما می گذارند. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه آموزش فن بیان را به کودک شما منتقل خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیرید، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می توانید برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه فرزندتان در رشته مورد نظر پیشرفت بیشتری داشته باشد می توانید از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنید برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کنید.  

کلاس آنلاین فن بیان کودک

سوالات متداول

اگر کودک شما در صحبت کردن، نفس کشیدن، صدا و اعتماد به نفس مشکل داره، یعنی لازمه که سریع تر اومندی بشه تا هوش کلامی خودش رو بنفش کنه.

دستاوردهای این دوره بنفش دو نوعه: اونایی که سریع و بطور واضح مشاهده میشن و اونایی که در آینده (نوجوانی و جوانی) خودشون رو نشون میدن. هر دو نوع دستاورد بطور کامل در متن توضیح داده شده.

این شیوه همون شیوه علمی، شخصی سازی شده و هدف محوره که در آموزش های رایج فن بیان گم شده. باشگاه اومند چنین شیوه ای رو اجرا کرده تا کاربران بتونن از مسیری که برای دنبال کردن هدفشون انتخاب کردن مطمئن باشن.

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان فن بیان کودک

5/5 - (15 امتیاز)
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
خانه
منو
حساب کاربری من
Call Now Button