سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

دوره فن بیان کودک و متفاوت ترین شیوه مشاوره به سبک اومند

دنبال دوره فن بیان کودک هستی؟؟

دوره فن بیان کودک با شیوه ی خلاقانه، علمی، تاثیر گذار و مهم تر از همه بسیار متفاوت، در باشگاه اومند ارائه میشه…

واسه درک این تفاوت همین ابتدا یه جلسه رایگان خیلی عالی برگزار میکنیم که اولین قدم اومندی شدن شماست!!
راستی! میدونستی که بیلی آیلیش، امینم، برد پیت، لئوناردو دیکاپریو، آلپاچینو، دکتر سمیعی، لئوناردو داوینچی، لیونل مسی، کریستیانو رونالدو، سعدی، حافظ، بهترین وکلا، دکتر ها، مهندسا، هنرمندا
همه و همه از همین جلسه رایگان اومند شروع کردن!!😂😂😂

پس توام معطل نکن و همین الان دوره رایگان اومند رو ثبت نام کن…
تازه تو این دوره میتونی ده سال آینده خودت رو ببینی.

پس همین الان ثبت نام کن و فقط یه آرزو کن…

در این جلسه متوجه میشی اومند چه تفاوت هایی داره و چطور تورو به متفاوت ترین شیوه به اوج میرسونه

وایسا! وایسا!

اگه نمیخوای این متن طولانی رو بخونی یا وقت نداری تو جلسه رایگان شرکت کنی، همین الان انواع خدمات مهارتی کودکان از جمله کلاس های فن بیان باشگاه رو ببین و ثبت نام کن!

اگه راهنمایی خواستی سریع با باشگاه تماس بگیر!

۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳
اومند؛ معتبر ترین مرجع آموزش آنلاین کشور💜🌠

دوره ی فن بیان کودک اومند
[lwptoc]
دوره فن بیان کودک
از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان فن بیان کودک

دوره فن بیان کودک !

این روز ها خیلی ها روی این مسئله سرمایه گذاری میکنند…
اما بی مقدمه بگم!
سرفصل های این دوره رو در مجموعه های مختلف بررسی کنید!
غالبا یکسان هستند!
مثلا یک جمعیت هزار نفره هم که باشه و بررسی کنید، متوجه میشید شیوه آموزش یک الگوریتم یکسان رو دنبال میکنه!!

فرقی نداره فرزند شما کی هست و چه هدفی داره! اگر کل اعضای فامیل رو در کلاس ها ثبت نام کنید میبینید که برای فرزند شما، پسر خاله‌ش، دختر خاله‌ش و…. تمام سر فصل ها و نوع تدریس یکسانه! در حالی که زمین تا آسمون تمام این بچه ها با هم تفاوت شناختی دارن!
اما سوال اینجاست…
آیا کافیه؟؟
خوب حالا تا همینجا نگه دارید!
مگر غیر از اینه که هر کودک باید یک هدف و شرایط آموزشی مشخص داشته باشه؟!
مگر غیر از اینه که هر کودک دلیل جداگانه‌ای برای یادگیری فن بیان داره؟!
مگر غیر از اینه که هر کودک با توجه به شغل و هدف مورد نظرش(یا مورد نظر خانواده‌ش) به شیوه‌ی متفاوتی از فن بیان استفاده میکنه؟!
بالاخره فرایند هدفگذاری برای هر کودک ماجرای متفاوتی رو در زندگیش رقم میزنه و آموزش فن بیان کودک هم باید بر اساس هدفش باشه.

خب با وجود همه ی این ها چی میشد اگر آموزش فن بیان بر اساس اهداف کودک بود؟

مثلا کسی که اهداف مدیکال و پزشکی داره اونجوری فن بیان رو یاد میگرفت که مورد انتظارِ یک پزشکه!
یا یک وکیل یا یک مترجم یا یک ورزشکار!
هر کس اصطلاحات و شیوه بیان حوزه خودش رو نیاز داره و باید بر همون اساس آموزش ببینه!
خب این دیگه یک رویا نیست!
باشگاه اومند دقیقا همین متد رو داره
کاربر‌ها رو بر اساس اهدافشون در گروه های کوچک تقسیم میکنه و فن بیان رو بر اساس هدف شغلی و آموزشی فرزند شما بهش یاد میده
متخصصین فن بیان کودک و متخصصین رشته ها و اهداف شغلی مختلف در کنار هم!
فن بیان خالی از علم مثل بیایان بی آب و علفه!
بهش یک دقیقه فکر کنید!
چقدر میتونه در ایجاد انگیزه و تاثیر گذاری روی یادگیری فرزندتون مفید باشه، این اومنده!
شما به این مدل یادگیری فن بیان احتیاج دارید!
متفاوت تر از همیشه!
معطل نکنید!
برید واسه ثبت نام دوره رایگان کلاس فن بیان کودک همین پایین!! 👇🏻

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان فن بیان کودک

دوره آنلاین فن بیان کودکان در تهرانِ باشگاه اومند، به شما این امکان رو میده تا نحوه صحبت کردن کودکان خودتون رو به شیوه صحیح، تغییر بدهید.

چرا هر کودکی باید در کلاس فن بیان شرکت کنه؟ مطالب زیر رو بخونید
شاید در کودکی شما، لحظاتی بوده که شما خواستید مطلبی بگید یا خواسته خود رو به زبون بیارید، اما نتونستید، علت اون ضعف آموزش فن بیان بوده و به مرور زمان بر روی برقراری روابط شما تاثیر گذاشته.

فن بیان چیست؟

یک فن بیان خوب یعنی به‌ کار بردن کلمات درست در جای مناسب خود، یعنی جوری از کلمات استفاده کنیم که از الفاظ به کار رفته توسط ما، مفهوم مدنظر ما برداشت بشه، نه کمتر نه بیشتر!

هنگامی که از کودک شما سوالی پرسیده می شه و نمیتونه پاسخ بده، خواسته ای داره و نمیتونه صحیح بیان کنه، هنگامی که می خواد صحبت کنه اما نمیتونه منظور خودش رو برسونه، هنگام صحبت کردن برای دیگران تپق میزه و یا از صحبت کردن خجالت می‌کشه و… همه‌ی این ها به این معنیه که کودک شما مهارت فن بیان پایینی داره و نیازمنده تا راهنمایی بشه و آموزش‌های لازم بهش منتقل بشه.

یادگیری کودکان

فن بیان یکی از مهارت هایی می باشد که نه تنها در کودکی تاثیر مثبتی داره بلکه کودک شما رو به سمت موفقیت و آینده خوب هدایت میکنه. اگر کودک بتونه خوب صحبت کنه، خوب ارتباط بگیره، قطعا در آینده می تونه در زمینه های شغلی، تحصیلی، زندگی شخصی و … قدم در راه پیشرفت بذاره.

همه‌ی ما می‌دونیم که تجربه‌‌های کودکی چه نقش سازنده ای در شکل گیری شخصیت ما داره. ارتباطاتی که کودک شما در سن کودکی با هم سن و سالاش برقرار می‌کنه، بهش هویت اجتماعی میده، باعث میشه خودش رو بیشتر و بهتر بشناسه و کمک میکنه که نقش خودش رو به عنوان عضوی از جامعه بپذیره.

علاوه بر این، ارتباطاتی که کودکان توی سنین کودکی برقرار میکنن بهشون یاد میده چطوری یه کار گروهی رو پیش ببرن و به عنوان یک عضو از گروه فعال و پویا باید چه کاری رو انجام بدن. ارتباط موثر کودکان با یکدیگه باعث میشه بهتر در آینده در گروه‌های کاری و درسی پذیرفته بشن.

 برای همینم هست که خیلی مهمه کودک در سن کودکی قدرت ارتباط گیری خفن و بالایی داشته باشه تا بتونه با کودکان اطرافش آشنا بشه و با همه‌ی بچه ها ارتباط سالم و خوبی برقرار کنه.

پس این که این قدر تاکید داریم که فرزندتون رو از همون دوران کودکی در دوره های فن بیان کودک ثبت نام کنید، نه تنها بی دلیل و بی حکمت نیست، بلکه باعث میشه که حداقل 4 تا ویژگی در بچه هاتون تقویت و زمینه ساز موفقیتشون در آینده بشه که شامل موارد زیره:👇🏻

 1. کودک یاد میگیره که اول شنونده خوب و بعد گوینده خوبی باشه!
 2. در مدرسه که باید به پرسش های شفاهی جواب بدن، نمایش اجرا کنن، ارائه بدن و غیره، این فن بیان به دادشون میرسه و میتونن گلیمشون رو به راحتی از آب بیرون بکشن!
 3. هر چی کودک شما بتونه بهتر حرف بزنه و با دیگران ارتباط برقرار کنه، قطعاً راحت تر هم دست به قلم میشه، قوه تخیلش بیشتر به کار میفته و خدا رو چه دیدید، شاید یک روز یک نویسنده چیره دست هم بشه!🤩
 4. طبیعتاً کودکی که میتونه ارتباط موثری با دوستانش و اطرافیانش برقرار کنه، دوستان و موقعیت شغلی بیشتری خواهد داشت و آینده روشن تری هم در انتظارشه!

حالا اومند با برگزاری دوره های آنلاین برای فن بیان کودک، در کنار فرزندانتونه تا بهشون کمک کنه که با راحتی و بدون اضطراب ارتباطات خیلی خوبی بسازن. از اون جایی که ممکنه کلاسای حضوری مانعی باشه تا نتونن راحت با مربیشون صحبت کنن(به دلیل اضطراب بصری ایجادی در کلاس های حضوری، خصوصا در جلسات اولیه) اومند تصمیم گرفته که آنلاین اینکار رو براشون انجام بده تا آسوده تر و با سرعت بیشتری این مسیر رو طی کنن. 🌠

حالا اومند با برگزاری دوره های آنلاین برای فن بیان کودک، در کنار فرزندانتونه تا بهشون کمک کنه که با راحتی و بدون اضطراب ارتباطات خیلی خوبی بسازن. از اون جایی که ممکنه کلاسای حضوری مانعی باشه تا نتونن راحت با مربیشون صحبت کنن(به دلیل اضطراب بصری ایجادی در کلاس های حضوری، خصوصا در جلسات اولیه) اومند تصمیم گرفته که آنلاین اینکار رو براشون انجام بده تا آسوده تر و با سرعت بیشتری این مسیر رو طی کنن. 🌠

آیا فن بیان در کودکان فقط استعدادی ذاتی است؟

با وجودی که بعضی از کودکان به صورت ذاتی از مهارت خوب صحبت کردن برخوردار هستن و به اصطلاح میتونن جمع رو در دست بگیرند، نمیتونیم بگیم که اگر کودکی مهارت های کلامی مناسبی نداره، پس امکان نداره که بتونه این مهارت رو کسب کنه. اصلاً اینطور نیست، چون فن بیان بچه ها مهارتیه که با شرکت در دوره های فن بیان کودک هم به دست میاد و تنها استعدادی ذاتی نیست! البته در این بین نباید از نقش والدین هم غافل شد، چون یک رفتار غلط مادر یا پدر ممکنه که اعتماد به نفس کودک رو نشونه بگیره و در نتیجه روی فن بیان کودک تاثیر منفی بذاره! برای همین دنبالمون بیاین تا بهتون بگیم که والدین چه نقش مهمی در پرورش این مهارت فرزند خودشون دارن!

نقش والدین در فن بیان کودک

خیلی از کودکان استعداد خوب صحبت کردن دارن. اما یک نکته بسیار مهم وجود داره که خیلی از کودکانی که توانایی صحبت کردن بدون ترس و مسلط در جمع رو ندارن به دلیل رفتار نامناسب والدین با کودکشونه که با قوانین سختگیرانه و امر و نهی به کودکشون مانع بهبود فن بیان کودک شدن و اعتماد به نفس اون رو از بین بردن.

امروزه هر پدر و مادری دلش میخواد فرزندش فن بیان خوبی داشته باشه، اما چجوری میشه این آرزو رو برآورده کرد؟ خب بله، یکی از بهترین راهکارهاش اینه که فرزندتون رو در کلاس فن بیان کودک ثبت نام کنید. البته این انتخاب رو باید با وسواس انجام بدید تا بهترین محل آموزشی رو پیدا کنید.

اما مهم ترین نکته اینه که این آموزش ها وقتی نتیجه میده که کودک حضور پر رنگ مادر و پدر رو در کنار خودش حس کنه. یعنی چی؟🤔

بیاین تا بهتون بگیم چیکار کنید تا کودک حضور واقعی شما رو حس کنه:👇🏻

1- زمان بیشتری رو برای ارتباط کلامی با کودک صرف کنید. ضمناً یادتون باشه که در این زمان باید فقط به کودک گوش کنید و نباید زمانی که حواستون به موبایل و چیزهای دیگه اس فقط چند کلمه رو با کودک رد و بدل کنید!

2- وقتی یک کلمه رو اشتباه میگه به جای این که بهش بخندید یا مستقیماً اصلاحش کنید، فقط سعی کنید از تلفظ اون کلمه توی جمله های مختلف استفاده کنید تا کم کم فرزندتون راه بیفته و دیگه اون کلمه رو اشتباه نگه.

3- براش وقت بذارید تا کودک حس کنه چقدر براتون ارزشمنده. مثلاً باهاش بازی کنید، کتاب بخونید و خلاصه از هر کاری که میتونه اون رو به شما نزدیک تر کنه دریغ نکنید!

معرفی بازی های بهبود فن بیان کودک

خب گفتیم یکی از راهکارهایی که باعث میشه فن بیان کودک شما تقویت بشه اینه که علاوه بر ثبت نامش در دوره فن بیان برای کودک، با اون بازی کنید. حالا چه بازی هایی به دردش میخوره؟ اینجارو خوب دقت کنید تا بهتون بگیم:👇

 • بازی ساخت داستان با استفاده از تصاویر مختلف

این بازی که هم میتونه در کلاس های فن بیان برای کودکان انجام بشه و هم والدین میتونن توی خونه اون رو اجرا کنن، به این صورته که شما باید تعدادی عکس رو یا از کتابی بچینید، یا از اینترنت چاپ کنید یا مثلاً خودتون دست به کار بشین و روی چند تکه کاغذ یا مقوا نقاشی بکشید و بعد از کودکتون بخواید که ربط تصاویر رو با هم پیدا کنه و برای اون ها قصه بسازه. این بازی شاید اوایل یکم سخت باشه، اما هر چی میگذره، قصه گویی برای کودک جذابتر و سرگرم کننده تر میشه و از طرف دیگه باعث میشه که قدرت کلامی بهتری پیدا کنه!

 • بازی گزارشگری
 • بازی قرار دادن خودش در جایگاه یک اسباب بازی یا شخصیت کارتونی و صحبت کردن به جای اون
 • بازی حدس شی با چشمان بسته
 • بازی ساخت شعر موزون و آهنگین با چند کلمه
 • بازی تکرار عباراتی مثل چیپس، چسب، سس یا قوری گل قرمزی

از اون جایی که شما به عنوان والدین بهترین الگو برای فرزندتون هستین و بیشتر از همه باهاش تایم میگذرونین، لازمه که توی صحبت کردن با اطرافیانتون دقت زیادی داشته باشین. چون کودک شما با تماشای مکالماتتون با بقیه، چیزهای زیادی رو یاد میگیره. مثلا سعی کنید حین صحبت کردن از تماس چشمی استفاده کنین، لبخند بزنین، به شکل دوستانه به احوال پرسی بپردازین. یادتون باشه که همیشه کودک به تذکر احتیاج نداره، توی دوره های فن بیان برای کودک همه این موارد به شکل زیرکانه ای بهشون آموزش داده میشه و همین یادآوری ها و راهنمایی های خیلی کوچیکی که میبینن، تاثیر شگفت انگیزی رو توی روند پیشرفتشون میذاره. 💫

پس شما علاوه بر ثبت نام فرزندتون در دوره فن بیان کودک می تونید با انجام بازی هایی مثل داستان سازی با استفاده از تصاویر، بازی در نقش های مختلف و صحبت کردن درباره اون نقش، گزارشگری، بازی در نقش اشیا مختلف و صحبت کردن از زبان اون ها و قصه گویی، هوش کلامی کودکتون رو افزایش بدید. فراموش نکنید که آینده از آن کودکانیه که فن بیان و اعتماد به نفس بالاتری دارن!

چرا بعضی از کودکان فن بیان خوبی ندارن؟

خب قبل از این که بگیم والدین چطوری می تونن به تقویت فن بیان کودکان کمک کنن، باید بدونیم چه رفتاری از والدین باعث شده که بچه ها فن بیان خوبی نداشته باشن؟

1- خیلی از کودکان کم رو و خجالتی هستن. برای مثال باید گفت تقریباً برای همه ما پیش اومده که کودک در محیط های مختلف و به خصوص ناآشنا که وارد میشه حاضر به سلام کردن نیست و گاهی والدین به جای ریشه یابی و حل این مشکل، کودک رو سرزنش می کنن. همین عامل باعث خجالتی تر شدن و منزوی شدن کودک میشه.

2- وقتی شما به کودکتون که باید چشم و چراغ خونه شما باشه، حس ارزشمند بودن رو منتقل نکنید، چجوری انتظار دارید که اعتماد به نفسش بالا باشه و بتونه خوب و مسلط صحبت کنه؟! پس یکی از راه هایی که میتونید اعتماد به نفس فرزندتون رو افزایش بدید اینه که مسئولیت هایی به کودکتون بدید که حس مفید بودن پیدا کنه.

3- کودکانی که لکنت زبان دارند و یا وقتی کلمه ای رو اشتباه گفتن، مرتباً اصلاح شدن و یا مورد تمسخر قرار گرفتن، نمیتونن فن بیان خوبی داشته باشن. پس اینجا هم بهتره که والدین با مشورت با یک پزشک یا مشاور مشکل خودشون و کودکشون رو برطرف کنن.

4- بچه هایی که دایره لغات محدودی دارند، طبیعتاً نمی تونن فن بیان بالایی هم داشته باشند. پس هر چه والدین دایره واژگان کودکشون رو افزایش بدن، کودک بهتر و جذاب تر صحبت میکنه!

5- مورد آخر و مهم ترین موضوع هم اینه که اگر برای آموزش کودکتون وقت نذارید، نمی تونید انتظار فن بیان بالا از او داشته باشید. اما اگه وقت بذارید و فرزندتون رو در دوره های فن بیان کودک ثبت نام کنید که با روش های شخصی سازی شده و همراه با بازی و سرگرمی به او آموزش میدن، میتونید به بهترین شیوه کودکتون رو توی موفقیتش همراهی کنین. ✨️🚀

آموزش علمی بیان کودک

آموزش علمی فن بیان کودک

خوب این روز ها باید هر چه بیشتر از آموزش های تزئینی دوری کرد! در واقع فرزندان ما در نسلی دارن پرورش پیدا میکنن که بیش از پیش به آموزش های علمی و با کیفیت نیاز دارن.
آموزش علمی در کلاس فن بیان کودک یعنی تمرکز فرایند آموزش بر ارتقای هوش کلامی. دوره فن بیان کودک باشگاه اومند تاکید بسیاری بر ارتقای هوش کلامی کودک داره تا فرزند شما بتونه به واسطه تقویت هوش کلامی خودش، ارتباطات مدیریت شده تر و هوشمندانه تری رو با اطرافیانش بگیره.
توجه داشته باشید که فن بیان کودک صرفا به معنی بیانی زیبا و گیرا نیست بلکه مدیریت ارتباط و تقویت گیرایی کودک از محیط اطراف، اصلی ترین پایه ایجاد رشد در هوش کلامی فرزند شماست.

ما با اولین گریه ای که در لحظه تولدمون داریم، شروع به برقراری ارتباط می کنیم تا خواسته مون رو نشون بدیم. در حین این که کودک رشد می کنه، مهمه که مهارت فن بیانش هم رشد و ارتقا پیدا کنه. در صورتی که این اتفاق نیفته، کودک نمی‌تونه به طور واضح و شفاف خودش رو نشون بده. از طرفی، برای کودک سخته که با اطمینان اظهار نظر کنه. رفته رفته کودک وارد مدرسه و جامعه میشه و با سرکوب کردن این مهارتش، اعتماد به نفسش رو هم تخریب میکنه. این موضوع به همین ترتیب گریبان گیر بچه ها هست، تا زمانی که اقدامی شکل بگیره و خب هیچ اقدامی بهتر از دوره فن بیان برای کودکان نیست! پس مهارت سخنوری کودکتون رو خیلی جدی بگیرید. اومند هم باتوجه به اهمیت این موضوع، بسیار به این دوره ها بها داده تا فرزندتون شیرین ترین تجارب رو داشته باشه. 🌠

راهکارهای تقویت فن بیان نوجوانان

به همون اندازه که دوره های فن بیان کودکان اهمیت داره، تقویت مهارت خوب صحبت کردن نوجوانان هم برای موفقیتشون در آینده مهمه. حالا توی نوجوانا چطور این مهارت بهبود پیدا میکنه؟ بیاین تا بهتون راهکار بدیم:👇

معرفی بهترین کتاب ها برای فن بیان کودکان

اگه شما به عنوان پدر و مادر کودک دوست دارید که فن بیان فرزندتون تقویت بشه، میتونید علاوه بر ثبت نام او در کلاس فن بیان برای کودکان، اطلاعات خودتون رو با مطالعه کتاب های زیر که جز بهترین کتاب ها در زمینه تقویت مهارت های کلامی بچه ها هستن افزایش بدید:👇🏻

 •  کتاب چگونه فرزندی خوش سخن داشته باشیم نوشته ندا سعادتی راد
 •  کتاب های راهنمای تقویت فن بیان کودکان نوشته سعید امام موسوی
 •  کتاب قدرت فن بیان و هوش اجتماعی در موفقیت نوشته مهدیه مقفی
 •  کتاب اعتماد به نفس و فن بیان کودکان نوشته مهناز دریایی
 •  کتاب زبان بدن کودکان نوشته ریچارد دوولفسون
 •  کتاب بازی های آموزشی برای پرورش هوش زبانی کلامی کودکان نوشته منیژه عابدی درچه
 •  کتاب 101 بازی زبانی نوشته پائول رویاکرز
 •  کتاب کلیدهای پرورش هوش اجتماعی در کودکان و نوجوانان نوشته کتی کوهن
هدف گذاری در فن بیان کودک

شیوه غالب کلاس فن بیان کودک در باشگاه اومند

فن بیان ذاتاً یک علم مستقل نیست، خصوصاً برای کودکان!

اگه بخوایم واضح صحبت کنیم باید بگیم که کودک شما با شرکت در دوره فن بیان کودک، باید بتونه یک ارتباط بیرونی با محیط اطرافش ایجاد کنه تا در نهایت از انرژی و اعتماد به نفس زاده شده از این ارتباط، در جهت توسعه فردی خودش استفاده کنه.

در واقع فن بیان یکی از اصول اصلی هدفگذاریه و ما در باشگاه اومند، فن بیان، هدفگذاری و تقویت اعتماد به نفس رو با هم آموزش میدیم. چرا؟؟

چون فن بیان کودک شما باید متناسب با هدفش باشه! اگه بدون در نظر گرفتن اصول هدفگذاری به آموزش فن بیان کودک بپردازیم، دستاورد خاصی نخواهیم داشت و صرفاً میشه یک تاثیر موقت هیجانی!

وقتی که کودک شما در کلاس های فن بیان شرکت میکنه، ذهنش باز میشه و راحت تر «نه» میگه و بیان خلاقی که میتونه داشته باشه باعث میشه که ایده های جدید رو امتحان کنه. در نهایت کودک قدرت انتخاب رو یاد میگیره و متوجه میشه که صحبت ها و مشارکت هاش خیلی ارزشمند و موثره. توی باشگاه اومند به همه جوانبی که باعث میشه فرزندتون بیان خلاق رو تجربه کنه توجه شده، پس این هدیه بزرگ رو از کودکتون دریغ نکنین!💜

این که کودک شما میتونه خوب سلام کنه یا خوب خداحافظی کنه، اصلاً همه ماجرا نیست!🤔 فرزند شما باید در ابتدا علایق خودش رو پیدا و مدیریت کنه و در اون راستا بیان خودش رو تقویت کنه!

اجازه بدید مثال بزنیم تا متوجه بشید! یک پزشکی که فن بیان خوبی داره یا وکیلی که فن بیان بالایی داره، به طور حتم موفق تر از سایرین در حوزه خودشونن!

خوب حالا ریشه فن بیان از چه زمانی تقویت میشه؟

از کودکی… پس اگه ما در جلسات دوره فن بیان، روی هدفگذاری و افزایش اعتماد به نفس کودک و مهم تر از همه راهکارهای غلبه بر ترس کار نکنیم، عملاً فایده ای جز همون تاثیر زودگذر نصیبمون نخواهد شد.

شیوه آموزش تکنیک های دوره فن بیان کودک در باشگاه اومند

شیوه آموزش تکنیک های دوره فن بیان کودک
نمایش ویدیو درباره شیوه آموزش تکنیک های دوره فن بیان کودک

ما در کلاس فن بیان کودک در باشگاه اومند:

-علایق فرزند شما رو مدیریت میکنیم

-مطابق با اون اهداف و علایق، فن بیان فرزند شما رو تقویت میکنیم

-راهکار های غلبه بر ترس های دوران کودکیش رو بهش آموزش میدیم

-و بر این اساس اعتماد به نفسش رو تقویت میکنیم

و در نهایت کودک شما میفهمه که چرا باید به این ترس ها غلبه کنه…

دقیقا بخاطر همون آرزو هاش…

هدف گذاری در فن بیان کودک

برایان تریسی جمله جالبی داره که میگه “فقط 10 درصد مردم هر کشوری برای آموزش، رشد و پیشرفت خودشون ارزش قائل هستن و موفقان اون جامعه هم از همان 10 درصد هستن.”

پس اگر شما هم دلتون میخواد کودکتون جز همین 10 درصد باشه و در آینده ای نه چندان دور به موفقیت های زیادی دست پیدا کنه، لازمه که هزینه رو در جای درستی برای کودکتون خرج کنید و حتماً دوره های فن بیان کودک باشگاه اومند رو جدی بگیرید! ما تضمین می کنیم که اگر کودکتون فن بیان بالایی داشته باشه، دیگه حتی به سرمایه گذاری های مالی شما هم نیاز چندانی نداره چون سرمایه بالاتری داره و اون هم فن بیانشه که باعث میشه متکی به خودش باشه و آینده درخشانی رو برای خودش رقم بزنه!

راستی حتماً مقاله آیا فن بیان کودکان خود به خود بهبود می یابد؟ رو مطالعه کن، چون اونجا هم یک عالمه اطلاعات مفید درباره آموزش آنلاین فن بیان کودکان در اختیارت قرار دادیم!

این میشه تاثیرگذار ترین شیوه آموزش فن بیان

فن بیان هدفمند با راهکار های غلبه بر ترس تضمین شده و افزایش اعتماد به نفس مطابق با علایق کودک…

ما در باشگاه اومند میخواهیم به کودک دلبند شما یاد بدیم که اون شغل رویایی رو چطوری باید از خط موفقیتش عبور کنه…

چون فن بیان در رشد اجتماعی هر شخصی مهمه

و ریشه اون رشد هم از کودکیه!

آینده مهمه! بسیار مهمه! شاید تاثیر آموزش آنی نباشه!

تدریجیه، به همین دلیل خیلی ها روی خرید بستنی برای کودکشون پافشاری دارن اما روی آموزشی مثل آموزش فن بیان، خیر!!

رضایت و شیوه عملکرد دوره فن بیان کودک

دوره فن بیان کودک

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف کلاس آنلاین فن بیان کودک به شما نشان می دهد. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، کامل به کودک شما فن بیان را یاد می دهند و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به هدف آموزش فن بیان کودک را در اختیار شما می گذارند. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه آموزش فن بیان را به کودک شما منتقل خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیرید، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می توانید برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه فرزندتان در رشته مورد نظر پیشرفت بیشتری داشته باشد می توانید از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنید برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کنید.  

سر‌فصل های دوره فن بیان کودک در باشگاه اومند

-هدفگذاری و شرح حال کودک

-آماده سازی تمارین والدین

-رشد علایق کودک با تصویر سازی صحیح

-مدیریت شفاهی علایق

-راهکار های غلبه بر ترس و افزایش اعتماد به نفش متناسب با شرایط کودک

-تنفس صحیح

-تلفظ صحیح(بیان درست حروف و صداها)

-تقویت هوش کلامی و گسترش دایره لغات

-مهارت های برقراری ارتباط

-مهارت دوست یابی صحیح

-تقویت مهارت بداهه گویی

-آموزش مهارت نه گفتن

باقی مهارت ها طبق شرایط کاربر و روند کلاس آموزش داده می‌شود.

در باشگاه اومند، در بسیاری از موارد فرایند مشاوره ی رشد با کلاس فن بیان کودک ادغام میشود و یک دوره به نام دوره فن بیان کودک (م) به وجود می آورد.

دوره فن بیان کودک
از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان فن بیان کودک

مهارت کودکان

مهارت سخنوری

توی فرآیند بهبود مهارت سخنوری کودک چندتا فاکتور رو لازمه تقویت کنید، از جمله صبوری. از اونجایی که ممکنه روند پیشرفت کودکتون سیر صعودی و نزولی پیدا کنه این ضرب المثل رو گوشه ذهنتون داشته باشید که از پیشرفت کُند نترسید بلکه از یک جا ایستادن بترسید! حالا واسه‌ی بالا بردن صبرتون و سنجش این سیکل می تونید از این راهکارها کمک بگیرید تا این نگرانی رو بهتر کنترل کنید:

 1.  از فرزندتون سوال‌های کلی بپرسید تا اون ها بتونن راحت و کامل راجع به موضوع صحبت کنند. اینکه فضای کافی برای حرف زدن بهشون ندید و با سوالات ریز و جزئی اونا رو محدود کنید نمی تونید بهشون کمک خاصی بکنین. توی این روش شما متوجه پیشرفت ها و پسرفت های فرزندتون میشید و بیشتر مشتاق شنیدن حرفاش میشید.
 2.  درسته که شما نگران فرزندتون هستید و دوست دارید از توانایی هاش با خبرشید، اما باید این حس کنجکاوی‌ رو کنترل کنید! توی این شرایط هرچی که بیشتر سعی کنید فرزندتون صحبت کنه؛ اون رو بیشتر محدود می کنید در نهایت این کار نتیجه عکس داره پس صبوریتون رو حفظ کنین.
 3.  زمانی که در حال صحبت با فرزندتون هستید سعی کنید با دقت به حرفاش گوش کنید تا اعتماد توی ارتباطتون بالا بره. این کار علاوه بر تقویت صبر شما باعث میشه بحث های معنادار بهتری بینتون رد و بدل شه. این یکی از نکات بنفش و مهمیه که توی دوره های فن بیان کودک خیلی بهش توجه میشه.
 4. وقتی که به گفتگو با فرزندتون می پردازین، تمرکزتون رو به بخش‌های مختلفی تقسیم کنید. از بحثی که بینتون رد وبدل میشه تا تحلیل نکات مثبت و منفی توی رفتارش. اینکه بتونید شرایطی رو فراهم کنید که این رفتارها و تجربیات خوب رو با هم به اشتراک بذارین باعث میشه به مرور، آمادگی فرزندتون برای انجام کارهایی که از سمت شما تشویق شده بیشتر بشه و خب چی از این بهتر!؟
 5. همیشه صحبت کردن راجع به مسائل و مشکلات برای افراد کوچک و بزرگ سخت بوده و هست. اما وقتی قراره بحث سخت و دشواری رو با فرزندتون جلو ببرید لازمه بهش به اندازه کافی زمان بدید‌. در کنارش نظر و راه‌حلش رو هم راجع به هر موضوع بپرسید تا محترم بودن و با اهمیت بودن نظرش رو احساس کنه. این شیوه یکی از شیوه های مهم توی دوره های فن بیان کودکه که مدرسان تأکید زیادی روی اون دارن.
 6. همیشه سعی نکنید زودتر از کودکتون پیش قدم بشید و به تفکیک تصمیم درست و غلط بپردازید! اینکه شما اجازه بدید کودکتون با کسب تجربه به نتیجه درستی برسه تأثیرش خیلی بیش از چیزیه که فکرشو می کنید. تو این وضعیت اونا متوجه میشن توی شرایط مشابه باید چیکار کنن و به نوعی آگاهانه تصمیم می گیرن.

مطمئناً مهارت سخنوری در کودک باعث می شه تا در برقراری ارتباط با دیگران و رشد و پیشرفت آینده او بسیار اثر گذار باشه. مهارت سخنوری و ارتباط موثر با افراد جامعه در تمام کشور های پیشرفته جزو مهارت هاییه که از کودکی، به اونها آموزش میدن. شما هم می تونید کودکان خودتون رو برای شرکت در کلاس آنلاین فن بیان کودکان در تهران باشگاه اومند ثبت نام کنید.

مزایای آموزش فن بیان به کودک چیست؟

برقراری ارتباط با افراد دیگه از اهمیت بسیار بالایی برخورداره. اگر فردی فن بیان خوبی نداشته باشه، در هر شغل و جایگاهی باشه به ماشینی تبدیل می شه که در راستای خواسته دیگران قدم بر می داره و خواسته های خودش رو رها می کنه. اگر فرزند شما نتونه خواسته خودش رو بیان کنه قطعا نمی تونه در جامعه به موفقیت دست پیدا کنه و در زندگی احساس آرامش نخواهد داشت.

اگر دلتون میخواد فرزندتون خجالتی و کمرو نباشه، اعتماد به نفس کافی داشته باشه و بتونه نظرش رو درباره هر مطلبی ابراز کنه، توانایی دفاع از حق و حقوق خودش رو داشته باشه، اجتماعی تر بشه و در مسیر دوست یابی موفق تر عمل کنه، بتونه ارتباط موثرتری با دیگران برقرار کنه، دایره واژگان گسترده تری داشته باشه و مهم تر از همه از نه گفتن واهمه نداشته باشه، پس نباید نسبت به تقویت مهارت فن بیان فرزندتون که بخش بزرگی از اون از طریق شرکت در کلاس های فن بیان کودک رقم میخوره بی تفاوت باشید.✨

قطعاً کودک شما در زندگیش با موقعیت هایی مواجه میشه که مهارت های سخنرانی توی جمع براش ضروری باشه.  حالا ممکنه این موقعیت توی محل کار، مدرسه یا زندگی شخصی و… اتفاق بیفته. اینکه فرزند شما بلد باشه در هر مکان و موقعیت چطور صحبت کنه خیلی مهمه؛ پس بریم ببینیم برای این که فرزندمون از پس چنین موقعیت هایی بر بیاد، باید چه مهارت هایی رو در خودش تقویت کنه.

۱🚀 سخنرانی آموزنده

در حقیقت، این سبک از صحبت ها توی روزمرگی همه ما به شکل زیادی اتفاق میفته. این روند به شکلیه که ما یکسری اطلاعات رو به بقیه میدیم و یا دریافت می کنیم. پس کودک شما برای اینکه بتونه توی مدرسه، یا برای یک جمع چیزی رو شرح بده لازمه که فن بیانش رو توی این بخش تقویت کنه.

۲ 🚀 صحبت متقاعد کننده یا قدرت اقناع کلامی

معمولاً سخنرانی های عمومی برای متقاعد کردن بقیه بوده و هست. حالا این صحبت میتونه توی یک سخنرانی رسمی و کاری باشه یا برای متقاعد کردن‌های جزئی تر مثل دلیل انتخاب یک کتاب. در واقع اگر شما فرزندتون رو توی دوره های فن بیان ثبت نام کنید به خوبی میتونید این سیاست ارزشمند رو توی ارتباطاتش ببینید.

۳ 🚀 سخنرانی سرگرم کننده

سخنرانی هایی که برای سرگرمی هستن خیلی هنر میخوان. مثلاً اینکه فرزندتون بتونه توی شرایطی مثل مراسم اهدای جوایز، شعرخوانی، بازی کردن یک نقش کُمدی و… نقش داشته باشه خیلی توی شخصیت اجتماعیش تأثیر داره. در نتیجه این مهارت شما کودکی دارین که منزوی نیست، بلکه با شوخ طبعیش و صحبت‌های سرگرم کننده‌ش همه رو جذب استعدادش میکنه. هدف از این نوع سخنرانی اینه که به جای اطلاع رسانی چیزی، وقت رو صرف سرگرم کردن مخاطب میکنه.

4  🚀بیان احساسات

گاهی ممکنه که بچه ها به دلایل مختلف نتونن احساساتشون رو با کلمات بیان کنن. بنابراین درست در همین نقطه نقش کلاس های فن بیان کودکان پر رنگ تر میشه و خودش رو نشون میده؛ چرا که بچه ها در این دوره ها یاد میگیرن که به انواع روش های خلاقانه احساساتشون رو بروز بدن! مثلاً کودکی که به خاطر از دست دادن یک عزیز یا جدایی والدین قادر به بیان احساساتش نیست، یاد میگیره که چطوری باید از شر این احساسات آزار دهنده خلاص بشه و اونچه که دلش میخواد رو به بهترین شکل ممکن بروز بده!

رفتار مناسب والدین در جهت فن بیان کودک

فن بیان کودک با اعتماد به نفس کودک رابطه مستقیم داره. والدین هیچگاه نباید کودک خودشون رو به خاطر حرفی که زده ، سرزنش کنن یا با کودک برخورد کنن، بلکه با صحبت کردن با اون و متوجه کردن اون در زمینه اشتباهاتش اون رو راهنمایی کنند، اما اگر با کودک خودتون جلوی جمع برخورد بدی کنید کودک از این کار شما زده می شه و دوست داره  از شما فاصله بگیره.

بعد از دوره های فن بیان کودک، پدر و مادر کلیدی ترین نقش رو توی مهارت سخنوری کودکشون دارن. والدین در هر نوع تعاملی که با فرزندشون داشته باشن به نوعی یک ارتباط موثری رو شکل میدن که میتونه سیگنال‌های قوی رو برای مهارت سخنوری کودک بفرسته. اما باید درنظر داشته باشید که این ارتباط تنها با بیان کلمات نیست! لحن و صدای شما، نگاه کردن به چشم های کودک، در آغوش گرفتن و بوسه ها و… همه این موارد پیام‌هایی رو به فرزندتون منتقل می کنه که باعث میشه این مهارتشون بهبود پیدا کنه. این شیوه از برقراری ارتباط با فرزندتون، نه تنها به اونا یاد میده که چطور میتونند با بقیه ارتباط برقرار کنند بلکه رشد عاطفی اونا رو هم شکل میده.😍🌠

طلایی ترین مزیت های کلاس خصوصی فن بیان کودکان

معمولا کلاس های فن بیان(چه حضوری و چه غیر حضوری) با جمعیت بالایی برگزار میشه. در واقع زیر ۱۵ نفر کاربر در کلاس ها مشاهده نمیشه! 

بسیاری از والدین هم به کلاس های پر جمعیت تن میدن و اون هارو مناسب میدونن، اما دو نکته ای که نباید از اون‌ها غافل شد:

 • فن بیان، نتیجه‌ی اصلی هوش کلامیه. هوش کلامی ارتباط تنگاتنگی با مهارت سازی ها و مباحث شناختی داره. این مباحث در هر شخص خاص، عملکرد متفاوتی دارن. به همین دلیل وقتی کلاسی پر جمعیت باشه ما نمیتونیم برای هر شخص جداگانه مباحث شناختی رو مطرح کنیم و مجبوریم به یک شیوه‌ی واحد و مدرس محور تن بدیم! در چنین حالتی بسیاری از  حاضرین در کلاس فن بیان کودکان قادر به تطبیق آموزه‌ها با شرایط شخصی خودشون نیستن و کلاس براشون بی نتیجه میمونه.
 • معمولا حاضرین در دوره‌ فن بیان کودکان از اعتماد بنفس پایین رنج می‌برن. وقتی کودک در یک کلاس جدید و پر جمعیت قرار میگیره، ضعف اعتماد بنفس او از تمرکز کامل بر کلاس و آموزه ها جلوگیری میکنه! به همین دلیل کلاس های آنلاین و خصوصی توصیه میشه، به این دلیل که کودکان در این کلاس ها خود واقعی‌شون هستن و اعتماد به‌ نفسشون سرکوب نمیشه. در این شرایط به راحتی میشه با تمرین های دو جانبه اعتماد بنفس کودک رو جوری بنا کرد که در موقعیت های شلوغ آینده، دیگه با اعتماد ب نفس پایین رو‌به‌رو نشه چرا که در اوج آرامش و کنترل بر قوای شناختی خودش اون رو فراگرفته و آماده‌ی پیاده سازی اون در جامعه‌ست.

اگر به پیشرفت فرزند خودتون اهمیت می دید و دوست دارید که فرزندتون فرد موثری باشه به نکات زیر توجه کنید تا از اشتباهاتی که تا کنون مرتکب شدید پیشگیری کنید:

1 . به فرزندتون زمان کافی برای بیان حرفشون رو بدید، 5 تا 10 ثانیه صبر کنید تا کودک پاسخ شما رو بده. این مکث به کودکتون فرصت آماده کردن چیزی که می خواد بیان بکنه رو میده. این امر باعث می شه تا مهارت فن بیان کودک افزایش پیدا کنه.
2 . اشتباهات کودک خودتون رو به صورت دائم اصلاح نکنید، مجبور کردن کودک برای بیان صحیح یک کلمه یا حرف مثل اینه که شخصی که مکانیکی بلد نیست رو، وادار به تعمیر موتور ماشین بکنیم.
3 . با کودک خودتون مانند یک همراه ارتباط برقرار کنید، این به معنی استفاده از کلماتی که کودک نمی دونه نیست بلکه به این معنیه که هنگام صحبت با کودک برای حرف هاش ارزش قائل بشیم.
4 . الگوی خوبی برای کودکان باشیم، منظور از این حرف اینه که به کودک خودتون ثابت کنید که خود شما فن بیان خوبی دارید تا اونها هم نسبت به این موضوع ترغیب بشن.
5 . خاموش کردن تلوزیون یکی از مهمترین روش ها برای کنترل انتظار کودک نسبت به این وسیله است. نباید ذهن کودک با نگاه کردن بیش از اندازه به تلوزیون مشغول بشه، بلکه با خاموش کردن اون کودک با ایجاد سرگرمی هایی برای خودش باعث افزایش قدرت تخیل خودش میشه.
6 . و….

ایجاد تفاوت فن بیان در کودکان

کلاس آنلاین فن بیان کودک

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف کلاس آنلاین فن بیان کودک به شما نشان می دهد. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، کامل به کودک شما فن بیان را یاد می دهند و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به هدف آموزش فن بیان کودک را در اختیار شما می گذارند. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه آموزش فن بیان را به کودک شما منتقل خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیرید، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می توانید برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه فرزندتان در رشته مورد نظر پیشرفت بیشتری داشته باشد می توانید از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنید برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کنید.  

کلاس آنلاین فن بیان کودک

سوالات متداول

اگر کودک شما در صحبت کردن، نفس کشیدن، صدا و اعتماد به نفس مشکل داره، یعنی لازمه که سریع تر اومندی بشه تا هوش کلامی خودش رو بنفش کنه.

دستاوردهای این دوره بنفش دو نوعه: اونایی که سریع و بطور واضح مشاهده میشن و اونایی که در آینده (نوجوانی و جوانی) خودشون رو نشون میدن. هر دو نوع دستاورد بطور کامل در متن توضیح داده شده.

این شیوه همون شیوه علمی، شخصی سازی شده و هدف محوره که در آموزش های رایج فن بیان گم شده. باشگاه اومند چنین شیوه ای رو اجرا کرده تا کاربران بتونن از مسیری که برای دنبال کردن هدفشون انتخاب کردن مطمئن باشن.

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان فن بیان کودک

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
خانه
منو
حساب کاربری من