دسته‌بندی نشده, مقالات

مهمترین موضوع در کنکور درس خواندن است؟

آیا درس خواندن مهم‌ترین موضوع در کنکور محسوب میشود ؟

100% خیر.

این واضح ترین موضوع در کنکور به حساب می آید ،گاهی حتی لازم است  توقف کرد و دور شد و دست از خواندن و تلاش برداشت ،اما متاسفانه نه مدت زیادی.این قضیه سریع باید جمع شود و روال بهتری را پیش بگیرد. سخت است اما شدنی.

درس خواندن مهمترین کار در کنکور است؟

همین جای کار لازم میدانم نکته مهمی را بازگو کنم راجع به افرادی که درس خواندن را به یک سبک برای زندگی نسبت می‌دهند، لطفا بگویید که شوخی میکنید !!!! اما نه متاسفانه این چیزی جز حقیقت محض نیست ؛چون از روزی که خودمان را شناختیم اولین نصیحت  بزرگ‌تر ها به ما بیشتر درس خواندن بوده واقعا تعجب برانگیزه که اون وسط حتی 1 نفر هم‌نبوده که فکر کنه چرا اینکار بیشتر وقتا جواب نداده ؛ چون کسی به اصل ماجرا توجهی نمیکرد و وقتی در عمق به آن نگاه شود ، درس خواندن بخشی از زندگی کردن بود ، تنها بخش کوچکی و باور کنید این بخش کوچک ،اصلا شایستگی اشغال حجم بزرگی از زندگی شما را ندارد.

درس خواندن هم مانند هر کار دیگر آداب و رسوم خودش را دارد و باید با احترام وارد این راه شد و هر لحظه آن را عمیقا زندگی کرد چون اگر از راه درستش باشد از یک بستنی گردویی در یک شب سرد زمستانی هم لذت بخش تر است. پس نباید از دستش داد.

آداب و رسوم درس خواندن

اگر بخواهم چند مورد از رسوم این آیین مقدس را برایتان شرح دهم می‌توانم به خصوصی سازی روش تدریس آموزش ، برنامه ریزی و،.. اشاره کنم که‌امکانات کامل و ویژه ای به همراه دارد.

مطمعنم نمیدانید راجع به چه سیستم هیجان انگیزی حرف میزنم ؛پس مفتخرم گوشه ای از این اتفاق عظیم را به سمع و نظر شما عزیزان برسانم ؛

یک سیستم آموزشی خوب باید درس خواندن را به هیجان انگیزترین کار دنیا تبدیل کند؟ چون واقعا هم هست.

واقعا چه چیزی هیجانش از یادگیری مفاهیم تازه و عجیب بیشتر است ؟ مطمئنا هیچ چیز . پس فقط باید در مسیر قرار گرفت و قدم اول مسلما باید حرفه‌ای ترین قدم باشد که کسانی که پایشان به اومند باز می‌شود ناخواسته در این مسیر قرار می‌گیرند.

پس فقط کافیست به اومند سری بزنید ‌ و بالاخره با روش مختص به خودتان رشد و پیشرفتتان را 2 برابر کنید .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.