مقالات

درجه سختی کنکور تجربی

درجه سختی کنکور تجربی

کنکور تجربی مثل یک لیوان میمونه که هر روز پر آب تر از دیروز میشود. در این مقاله میخوابم درباره درجه سختی کنکور تجربی صحبت کنیم.
داوطلبان کنکور تجربی بیش از پیش شده اند و همگی به رشته ی تجربی روی آورده اند با آرزوی دکتر شدن و دندونپزشک شدن و یا زدن داروخانه ای در حومه شهر🥰.
کنکوری های عزیز سال کنکور بسیار حساس و آینده ساز میباشد و جای هیچ اشتباهی نیست و باید تمام خود را بگذارید تا بهترین نتیجه رو کسب کنید.
رشته تجربی یکی از رشته های سخت میباشد که متشکل از دروس نظری و عملی است که بسیاری از دروس آن نیازمند تمرین و تلاش فراوان برای یادگیری میباشد.
برای قبولی در رشته های پزشکی و پبراپزشکی باید درصد قابل قبولی از دروس تخصصی و عمومی را در کنکور بالای ۵۰ بزنید تا نتیجه قابل قبولی را کسب کنید با توجه به اینکه رقبای شما هرساله افزایش پیدا میکند.
درس زیست، شیمی، فیزیک از دروس مهم اختصاصی رشته تجربی میباشند.
درس ادبیات، زبان،عربی از دروس مهم عمومی رشته تجربی میباشد.

درجه سختی کنکور تجربی

برای رسیدن به قله ی موفقیت و گرفتن پرچم پیروزی شما به یک مشاوری آگاهی، اساتیدی مجرب در زمینه های مختلف درسی و یک برنامه ریزی اصولی نیاز دارید.
کلاس های کنکور تجربی در باشگاه اومند با مدرسین خوب کشور به صورت آنلاین برگزار میشود.

کلاس های کنکور باشگاه اومند کاربر محور هستند و دانش آموز محور اصلی آموزش میباشد.

این یعنی چی؟

یعنی اینکه دانش آموز در کلاس هر زمان از مدرس سوال بپرسد پاسخش را میگیرد و مرتباً بین دانش آموز و مدرس ارتباط صمیمانه ای برقرار است که تکالیف مختلف درسی و تست های گوناگون میان آنها رد و بدل میشود.
یکی از مزیت های بسیار بسیار خوب کلاس های کنکور باشگاه اومند محدود بودن کاربران در کلاس ها میباشد.
کلاس های فیزیک کنکور در باشگاه اومند دانش آموز محور هستند یعنی اینکه کلاس با خواست و شرایط دانش آموز پیش میرود و هر لحظه که بخواهد میتواند از دبیر سوال بپرسد و جای هیچ ابهامی برای دانش آموز باقی نماند.
فیزیک کنکور در باشگاه اومند به بهترین نحو برگزار میشود حالا چطوری؟
به این صورت که کلاس ها با تعداد محدودی کاربر تشکیل میشود و خب این یک امتیاز مثبت و به نفع دانش آموز کنکوری میباشد.
کلاس های دروس کنکور تجربی در باشگاه اومند به سه شیوه برگزار میشود
۱)خصوصی
۲)نیمه خصوصی
۳)عمومی
کلاس های خصوصی تک نفره میباشد.
کلاس های نیمه خصوصی دو الی پنج نفره هستند.
کلاس های عمومی پنج الی ده نفر میباشند و نکته همینجاست که ما در باشگاه اومند هیچ کلاسی بالای ده نفر نداریم.اعققاد داریم که دانش آموز باید در کلاس محور اصلی آموزش باشد و بتواند سوالاتش را در کلاس بازگو کند.این محدودیت نفری باعث میشود که همه، در تایم کلاس سوالاتشان را از مدرس بپرسند و اینگونه یادگیری دروس کنکور برای دانش آموز افزایش پیدا میکند و این دقیقا همان چیزی است که ما بهش اهمیت میدهیم.بی شک باشگاه اومند بهترین گزینه برای یادگیری دروس مختلف رشته تجربی میباشد‌.
از آنجایی که رشته تجربی بسیار حساس میباشد هر کاربر در باشگاه اومند یک پشتیبان اختصاصی دارد که تمام کارهای دانش آموز اعم از برگزاری به موقع کلاس، اطلاع رسانی تایم کلاس ها، ارسال تکالیف برای دانش آموزان و کنترل کیفیت کلاسهارو بر عهده دارد و پل ارتباطی بین دانش آموز و مدرس میباشد و این یک امتیاز بسیار منحصر به فرد باشگاه اومند میباشد تا همه چیز دقیق و سر جای خودش برگزار شود.
کنکوری های عزیز مسیری که پیش رو دارید مسیر پر فراز و نشیبی است اما یادتان باشد تا وسط جاده اومدین پس جا نزنید و پر قدرت و پر سرعت ادامه بدین تا به مقصد برسین.
موفقیت همیشه از آن کسانی میشود که با انرژی مضاعف برای هدفشان تلاش کردند پس توام جز افرادی باش که هدفمند هستند.
امسال رو تلاش کن و یک عمر نام “دکتر بودن “ را به دوش بکش😍
تیم حرفه ای دپارتمان اومندی متشکل از مشاورین و مدرسین حرفه ای در زمینه های مخصوص به خود میباشد و آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان است.
تیم پشتیبانی اومند همه روزه با بچهای اومندی عزیز در ارتباط میباشند و پیگیر تمام کارها و تکالیف آنها میباشند تا همه چیز در وقت و زمان مقرر خودش انجام شود.

در اومند بی رقیب باش🥰
یه آرزو کن، بنفش باشید💜

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.