مقالات

درجه سختی فیزیک کنکور

درجه سختی فیزیک کنکور

فیزیک کنکور از آن دسته درس هایی است که نیازمند تمرین و تکرار و معلمی کار بلد در زمینه فیزیک کنکور میباشد تا شما را در جهت یادگیری هر چه آسان تر و کاهش درجه سختی فیزیک کنکور راهنمایی کند.
برخلاف عموم مردم که برای امید دادن به کنکوری ها میگویند که فیزیک کنکور آسان است و به راحتی میتوانید رتبه خوبی ازین درس کسب کنید باید بگویم خیر اصلا اینگونه نیست. چرا؟
به دلیل اینکه درس فیزیک نیازمند تمرین و تکرار در تیپ های مختلف سوالی میباشد‌. فیزیک همواره با فرمول ها و جای گذاری های مختلف سروکار دارد و برای تسلط کافی بر مسائل نیازمند یادگیری تکنیک های به روز کنکور فیزیک میباشیم در نتیجه درجه سختی فیزیک کنکور متوسط رو به بالا میباشد.

اما خوشبختانه باید بهتون بگم که کسب رتبه خوب از درس فیزیک در کنکور میسر خواهد شد اگر سه شرط را رعایت کنید.

۱)تلاش و تمرین و تکرار خودتون
۲)داشتن مدرس و مشاوری آگاه
۳)یادگیری تیپ های مختلف سوالات و تکنیک های تست زنی
اگر این سه شرط را رعایت کنید میتوانید در درس فیزیک در روز کنکور موفق شوید و سربلند بیرون بیایید.
بچها بهترین دوره واسه مرور درس فیزیک و فرمول های آن عید نوروز میباشد.همانطور که میدانید اکثر کنکوری ها نوروز رو به دوران جمع بندی اختصاص میدهند، پس شما هم از تعطیلات دو هفته ای عید بهترین استفاده رو کنید و سعی کنید در دوران عید اکثر دروس اختصاصی و عمومی به خصوص درس فیزیک رو جمع بندی کرده و تست های مربوط به این درس را بزنید.
شما باید طبق یک برنامه ریزی دقیق پیش بروید و باید هر روز از روز قبل سبقت بگیرید و یک پله بالاتر بروید و این تنها با داستن یک مشاور آگاه که در این راه کنار شما باشه میسر خواهد شد. مشاورین ما در باشگاه اومند بهترین راه برای به هدف رسانی شما و برنامه ریزی شما در سال حساس و آینده ساز کنکور میباشند و با آگاهی از مسئولیت خود در این راه شمارو همراهی میکنند.
یادگیری درس فیزیک در کلاس های کنکور باید به صورت آنلاین باشد تا دانش آموز بتواند با مدرس ارتباط برقرار کند و از مزیت های مهم باشگاه اومند برگزاری کلاس های فیزیک کنکور در سامانه تخصصی باشگاه اومند میباشد که دانش آموز به طور مستقیم در کلاس حضور دارد و هرگاه سوالی برایش پیش آید از دبیر میپرسد و دانش آموز حول محور اصلی کلاس میباشد.
کلاس های فیزیک کنکور در باشگاه اومند دانش آموز محور هستند یعنی اینکه کلاس با خواست و شرایط دانش آموز پیش میرود و هر لحظه که بخواهد میتواند از دبیر سوال بپرسد و جای هیچ ابهامی برای دانش آموز باقی نماند.

فیزیک کنکور در باشگاه اومند به بهترین نحو برگزار میشود حالا چطوری؟

به این صورت که کلاس ها با تعداد محدودی کاربر تشکیل میشود و خب این یک امتیاز مثبت و به نفع دانش آموز کنکوری میباشد.
کلاس های فیزیک کنکور در باشگاه اومند به سه شیوه برگزار میشود
۱)خصوصی
۲)نیمه خصوصی
۳)عمومی
کلاس های خصوصی تک نفره میباشد.
کلاس های نیمه خصوصی دو الی پنج نفره هستند.
کلاس های عمومی پنج الی ده نفر میباشند و نکته همینجاست که ما در باشگاه اومند هیچ کلاسی بالای ده نفر نداریم.اعققاد داریم که دانش آموز باید در کلاس محور اصلی آموزش باشد و بتواند سوالاتش را در کلاس بازگو کند. این محدودیت نفری باعث میشود که همه، در تایم کلاس سوالاتشان را از مدرس بپرسند و اینگونه یادگیری فیزیک کنکور برای دانش آموز افزایش پیدا میکند و این دقیقا همان چیزی است که ما بهش اهمیت میدهیم.بی شک باشگاه اومند بهترین گزینه برای یادگیری درس شیرین فیزیک میباشد‌.
“شروع یک راه سخت امید یک پایان شیرین است“ و این همان چیزی است که در مورد کنکور مخصوصاً دروس اختصاصی مثل درس فیزیک بهش اعتقاد داریم.
دست از تلاش برندارید و به هدف نهاییتون فکر کنید و با برنامه ریزی دقیق و منظم تست های فیریک رو نابود کنید جوری که سوالات کنکور واستون مثل جدول حل کردن یک سرگرمی ساده بشه😉.
همکاران ما در باشگاه اومند در کنار شما هستند تا این حرف را به واقعیت تبدیل کنند.
تو به دنبال هدف نباش بگذار هدف تورو به سمت خودش هدایت کنه😍
تیم حرفه ای دپارتمان اومندی متشکل از مشاورین و مدرسین حرفه ای در زمینه های مخصوص به خود میباشد و آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان است.
تیم پشتیبانی اومند همه روزه با بچهای اومندی عزیز در ارتباط میباشند و پیگیر تمام کارها و تکالیف آنها میباشند تا همه چیز در وقت و زمان مقرر خودش انجام شود.
یه آرزو کن❤️
بنفش باشید💜

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.