مقالات

توصیه هایی به کاربران آموزش زبان فرانسه

توصیه های آموزش زبان فرانسه

اگر شما هم از کاربران آموزش آنلاین زبان فرانسه هستید یا قرار است باشید، به شما تبریک میگوییم زیرا زبان مناسبی را برای یادگیری انتخاب کرده اید. این مقاله را دنبال کنید تا توصیه های آموزش زبان فرانسه را یکجا دریافت کنید.

یادگیری زبان فرانسه می تواند فرصت های تحصیلی و شغلی شما را افزایش دهد. زبان فرانسه جزء ۱۰ زبان پرمخاطب دنیاست.  این زبان نه فقط در کشور فرانسه، بلکه در کشورهایی مانند کانادا، مناطقی از بلژیک، بسیاری از کشور های سوئدی (مانند منطقه روماندی در سوئیس) نیز بسیار پرمخاطب است و حتی در برخی از مناطق این کشورها به عنوان زبان اول شناخته میشود.

اما یادگیری زبانی که تا این حد اهمیت دارد باید چگونه انجام شود؟ آیا با شیوه رایج و معمولی در اغلب موسسات و زبانکده ها انجام می شود و یا خودآموزی می توان  این زبان را فرا گرفت؟ برای پاسخ به این سوال ابتدا باید هدف خود را از یادگیری مشخص کنید. اگر هدف شما فقط فهمیدن تعدادی کلمه پرکاربرد و تعدادی جمله و عبارت رایج به زبان فرانسه است، ممکن است با هر نوع آموزشی به هدف خود برسید.

اما اگر اهداف دیگری برای یادگیری زبان فرانسه دارید، می خواهید کاملا به این زبان مسلط شوید و بتوانید بدون مشکل به این زبان صحبت کنید باید به دنبال راهکار جدی تر و علمی تر باشید!

زمان لازم برای یادگیری زبان فرانسه

پاسخ این سوال بسته به هدف شما متغیر است. باشگاه اومند قبل از آن که هدف و شرایط شما را بداند مدت زمان دقیق برای یادگیری شما معین نمیکند؛ زیرا چنین  کاری بی اعتبار است!

در باشگاه اومند هدف کاربران، میزان اشتیاق و علاقه شان به یادگیری، پشتکار و زمانی که برای یادگیری یک مهارت صرف میکنند در مرکز قرار دارد و تمامی آموزش های لازم برای کلاس زبان فرانسه برای هر کاربر اختصاصی است و در اطراف هدف او قرار می گیرد. این شیوه، شیوه ای نوین است که باشگاه اومند برای آموزش متفاوت و خلاقانه خود در پیش گرفته است. از همین رو نمیتوان بدون شناخت کاربران یک بازه معین را برای یادگیری پیشنهاد داد.

توصیه ما به شما این است که به جای “تمرکز بر کاهش زمان یادگیری زبان فرانسه”، بر “کیفیت یادگیری” تمرکز کنید.  یادگیری زبان یادگیری یک مهارت است بنابراین مانند هر مهارت دیگری با تمرین و تکرار و البته صبر و حوصله و پشتکار به دست می آید.  بنابراین ابتدا آموزش مناسب خود را برای یادگیری زبان فرانسه  پیدا کنید و سپس به تدریج تا انتهای مسیر را طی کنید.

اما اگر برای  آینده خود برنامه ریزی کرده اید و کسب مهارت زبان فرانسه  از ملزومات برنامه آینده شماست،  شاید نیاز داشته باشید که حداقل “محدوده زمانی تقریبی”  یادگیری این زبان را بدانید. باشگاه اومند قبل از ثبت نام کاربران در کلاسها جلسه ای را تحت عنوان جلسه شرح حال برای آنها برگزار می کند.  شما میتوانید با تماس با باشگاه درخواست جلسه دهید تا در این جلسه مدرس از اهداف شما و شرایط یادگیری تان آگاه شود و با توجه به شرایطتتان مدت زمان  لازم برای یادگیری شما را تخمین بزند.

زبان فرانسه را بصورت تخصصی و کاربرمحور یاد بگیرید!                                                                                          

اگر میخواهید از آموزش زبان فرانسه در زمینه خاصی استفاده کنید پس نیاز دارید علاوه یادگیری زبان فرانسه عمومی، زبان تخصصی را نیز یاد بگیرید. به عنوان مثال ممکن است هدفتان از یادگیری زبان فرانسه، کاربرد آن در زمینه حقوق و وکالت باشد یا بخواهید برای دنبال کردن یک رشته ورزش خاص این زبان را یاد بگیرید و یا اهداف پزشکی دارید. بنابراین باید لغات تخصصی زبان فرانسه را در زمینه هدف خود نیز فرا بگیرید. “میدانید که آموزش واژگان تخصصی در آموزش عمومی زبان فرانسه انجام نمیشود”. کاربر محور بودن در باشگاه اومند به همین دلیل است تا شما با صرف حداقل زمان و هزینه، حداکثر بهره وری ممکن را داشته باشید.

بدون یادگیری زبان تخصصی مربوط به حرفه و هدفتان نمیتوانید در جمع هم حرفه های خود به راحتی صحبت کنید. همچنین فرصت مهاجرت های تحصیلی، کاری و موقت برای شما چندان در دسترس نخواهد بود. درضمن لزوما لازم نیست در خارج از کشور حضور یابید، بلکه میتوانید از محل سکونت خود نیز با هم هدف هایتان شبکه سازی کنید و فرصت رشد را برای خود فراهم کنید. همچنین فرصت شرکت در دوره های آموزشی مجازی نیز برای شما فراهم میشود.

تسلط بر زبان فرانسه ابعاد مختلفی دارد مانند افزایش دایره لغات، تسلط بر گرامر، لهجه مناسب به منظور روان صحبت کردن و … . بسته به نوع کاربرد زبان فرانسه برای شما، از همان ابتدا مدرس خود را در جریان اهدافتان قرار دهید تا بهترین نوع آموزش برای شما فراهم شود.

توصیه های آموزش زبان فرانسه

شما میتوانید در آموزش آنلاین زبان فرانسه در انتهای صفحه نام و شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان اومند در وقت کاری با شما تماس بگیرند.

نتیجه گیری کلی برای موفقیت در یادگیری زبان فرانسه

برای این که بتوانید آموزش آنلاین زبان فرانسه را به صورت کاربر محور پیش ببرید، کافیست که به باشگاه اومند به عنوان معتبرترین مرجع آموزش آنلاین کشور اعتماد کنید.

آموزش آنلاین زبان فرانسه

چرا این قدر با اطمینان از این باشگاه حرف می زنیم؟ زیرا شما با شرکت در این کلاس ها می توانید صفر تا صد هر آنچه که برای زبان فرانسه نیاز دارید را بر اساس توانایی ها، مهارت ها و هدف های شخص خودتان یاد بگیرید، نه بر اساس توانایی ها و اهداف جمعی! به علاوه همه کاربران از بدو ورود به این باشگاه دارای پرونده ای اختصاصی هستند که نقاط ضعف و قوت آن ها در آن درج می شود تا مدرس بتواند آموزش ها را بر اساس آن پیش ببرد.

پس اگر شما هم می خواهید زبان فرانسه را در فضای آموزشی آنلاین و اختصاصی این باشگاه یاد بگیرید و به جای داشتن پکیج های آفلاین، به طور مستقیم و آنلاین با استاد خود در ارتباط باشید و از پشتیبانی همه جانبه یک تیم متخصص بهره مند شوید، کافیست که آموزش خود را به اومند واگذار کنید.

بنابراین برای بهره مندی از مشاره رایگان، یا همین الان گوشی تلفن را بردارید و از طریق شماره تلفن باشگاه (در انتهای صفحه) با ما تماس بگیرید و یا فرم مشخصات را از طریق این قسمت تکمیل نمایید تا کارشناسان اومند در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با اومند یادگیری زبان فرانسه را بنفش رنگ کن.💜

5/5 - (2 امتیاز)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.