مقالات

توصیه هایی به کاربران آموزش زبان فرانسه

توصیه هایی به کاربران آموزش زبان فرانسه

اگر قصد دارید برای زندگی به فرانسه مهاجرت کنید عالی میشود اگر یادگیری زبان فرانسه فرزند خود را از کودکی آغاز کنید و برای فرزندتان ارزش قائل شوید و از همان کودکی زبانش را تقویت کنید تا همیشه در ذهنش باقی بماند و پیشرفت و ترقی چشمگیری داشته باشد.

یکی از عوامل اصلی یادگیری زبان میدونید چیه؟؟ ذهن آماده کودکان برای دریافت مطالب جدید و یادگیری زبان به صورت صحیح میباشد پس این دوران طلایی و مهم میباشند لذا حتما به کودک خود به صورت جدی زبان فرانسوی را بیاموزید.

یک توصیه بسیار کاربردی که به شما کمک میکند روزانه زبان خودتان را تقویت کنید این است که اگر به مکان های عمومی میروید یا مثلا هنگام خرید مواد خوراکی و وسایل مورد میاز مثل لباس را به صورت فرانسوی در ذهن خود بازگو کنید و سعی کنید تمام کلمات و کارهای روزانه تان رو فرانسوی در واقع محیط منزل و محل کارتان را فرانسوی کنید تا بهتر یاد بگیرید و یادگیری فرانسه را برای خود لذت بخش تر کنید،همیشه میگن یکی از بهترین روش های یادگیری زبان این است که در محیط قرار بگیرید،اگر شما محیط اطراف که شامل خونه و اتاق و بسیاری از موارد دیگر هستند رو به فرانسوی بگویید به مرور زمان عادت کرده و بسیاری از کلمات را یاد خواهید گرفت.

یکی از سوالاتی که معمولا در هنگام آموزش زبان فرانسه از استاد پرسیده می‌شود معمولا این است که بهترین توصیه ای که تا به حال در مورد نحوه یادگیری زبان فرانسه دریافت کرده اند چیست، و پاسخ هایی که دریافت می‌کنید ممکن است بسیار خوب باشند. این فهرستی که در مورد بهترین توصیه به کاربران آموزش زبان فرانسه پیدا کرده‌ام را حتما چک کنید.

این فهرستی را که در مورد نکات یادگیری زبان فرانسه گردآوری کردم، بررسی کنید، زیرا ممکن است برای شما نیز بسیار مفید باشد.

در زبان فرانسه غرق شوید

یکی از توصیه‌هایی که هنگام آموزش زبان فرانسه بسیار شنیده می‌شود، غرق شدن در این زبان است. ممکن است بگویید خب غرق شدن چطور ممکن است وقتی توانایی انجام این کار را ندارید. یک سری نکات است که ممکن است برایتان کلیشه‌ای باشد اما می‌تواند به خوبی به شما کمک کند:

  • به زبان فرانسوی فکرکنید
  • به زبان فرانسوی بشمارید
  • به زبان فرانسوی ساعت را بگویید
  • با خودتان به زبان فرانسه صحبت کنید

شما همچنین می‌توانید برنامه های فرانسوی را در تلویزیون و یا در اینترنت تماشا کنید، به رادیو فرانسه گوش بدید و یا اخبار فرانسوی را بخوانید.

اکنون که رسانه های اجتماعی وجود دارد، انجام همه این کارها از طریق یوتیوب و اینستاگرام بسیار آسان است.

بیشتر از این نمی‌توانم بر این موضوع تاکید کنم. اگر امیدوارید در یک زبان عالی باشید، باید آن زبان را زندگی کنید، نفس بکشید و بخورید (نه به معنای واقعی کلمه). نه تنها غوطه ور شدن در زبان فرانسه مهم است، بلکه این فرآیند را سرگرم کننده می‌کند و از کسل کنندگی به دور می‌شود.

با موسیقی بیاموزید

موسیقی یکی دیگر از توصیه های برتر برای کمک به شما در یادگیری زبان فرانسه است. با آهنگ‌های فرانسوی بخوانید تا از زبان در اطراف صداهایی که در زبان فارسی غیرمعمول هستند استفاده کنید.

من یاد گرفته ام که با آهنگ های فرانسوی بخوانم. این واقعا کمک می کند تا زبان را در اطراف صداهایی که در زبان انگلیسی غیرمعمول هستند درک کنید.

یکی از نکات کلیدی که باید به خاطر بسپارید این است که هنگام استفاده از موسیقی برای تمرین تلفظ، آهنگ های مناسب را انتخاب کنید. گاهی اوقات خواننده ها تمایل دارند که برای اهداف هنری یا منحصر به فرد کردن صدا، آهنگ را کمی متفاوت از تلفظ معمولی تلفظ کنند، بنابراین شما نیز باید مراقب آن باشید.

از اشتباه کردن نترسید

وقتی فرانسوی صحبت می کنید ممکن است اشتباه کنید، اما به خاطر این است که سعی می کنید از تمام زمان‌های گرامری استفاده کنید. این کار خوب است و نشانه این است که در مسیر درستی حرکت می‌کنید. از انجام کار اشتباه نترسید و انجامش دهید. اینگونه است که در یادگیری زبان فرانسه موفق می‌شوید.

بسیاری از زبان آموزان فرانسوی در هنگام صحبت کردن از ترس اینکه چقدر احمقانه به نظر می رسند فلج می شوند.

هرچقدر هم که احساس احمقانه ای دارید، صحبت کنید و به خودتان اجازه اصلاح کردن بدهید

به یاد داشته باشید که اشتباه کردن بخشی از فرآیند است. بهتر است چیزی را سریع بگویید حتی اگر پر از اشتباه باشد تا اینکه فقط دو ساعت وقت بگذارید تا یک جمله بی عیب و نقص را بنویسید. به دنبال کسی باشید که بخواهد شما را اصلاح کند. آن شخص بهترین متحد شما در فرآیند یادگیری شما خواهد شد.

زیاد تمرین کنید

مانند هر مهارت و استعداد دیگری، تمرین همیشه کلید موفقیت در آموزش زبان فرانسه است.

هر روز تمرین کنید و نگران اشتباهات خود نباشید.

از مترجم گوگل استفاده نکنید و  فقط همیشه تمرین کنید.

چرایی همه چیز را نپرسید، فقط قوانین را بپذیرید و به خاطر بسپارید

هنگام یادگیری قواعد زبان فرانسه، «چرا» فلان چیز به روش خاصی است سوال اشتباهی است. فقط آن را بپذیرید و به خاطر بسپارید.

وقتی مردم شروع به  چالش کشیدن برخی نکات گرامری در زبان فرانسوی می کنند و می گویند عجیب یا مزخرف است، بسیار ناراحت کننده است. اگر انگلیسی یا زبان های دیگر را مطالعه کرده باشید، مطمئناً خواهید دید که حتی زبان خودتان هم چقدر می تواند عجیب باشد. در واقع، زبان فرانسه در بسیاری از نکات در مقایسه با انگلیسی آسان‌تر است.

نه فقط زبان فرانسه، هر زبانی نکات عجیب و غریب خودش را دارد. بنابراین بهترین کاری که می‌توانیم انجام دهیم این است که فقط آن را بپذیریم، یاد بگیریم با آن زندگی کنیم و ویژگی‌های آن را بپذیریم.

فراتر از یادگیری زبان بروید

شیوه منحصر به فرد تفکر را که روح هر زبان است، کشف کنید. نحوه صحبت کردن مردم می تواند بسیار متفاوت باشد و فرهنگ عامل اصلی است. اگر سعی کنید طرز فکر مردم محلی را درک کنید، می تواند به شما کمک کند تا با روش صحبت کردن آنها به زبان سازگار شوید. مطالعه بینش های شگفت انگیزی در این زمینه ارائه می دهد.

مطمئنا نکات دیگری نیز هست که در آموزش زبان فرانسه به شما کمک زیادی می‌کند. اگر نکته‌ای به ذهنتان رسید در بخش کامنت‌ها با ما آن را به اشتراک بگذارید.

توصیه به کاربران آموزش زبان فرانسه

میدانید یکی از مزایای شگفت انگیز آموزش زبان فرانسه چیست؟

کودکانی که زبان فرانسوی قوی دارند در جامعه و محیط کاری پیشرفت بهتری خواهند داشت و از همین طریق منسب های بهتری نیز دریافت خواهند کرد و این یک تحولی عظیم در زندگی شغلی آنان میباشد .
کودکان فرانسوی زبان راحت تر میتوانند مهاجرت کنند و در کشور غریب راحت تر با افراد ارتباط برقرار میکنند و

میتوانند کسب و کار خوبی برای خود راه اندازی کنند و کمتر احساس غربت به آنها دست بدهد.
گوش دادن به موسیقی های فرانسوی میتواند به تقویت زبان شما و افزایش دایره کلمات و اصطلاحات فرانسوی شما کمک کند و این کار علاوه بر لذت بردن از موسیقی های ناب فرانسوی باعث تقویت زبان شما نیز خواهد شد.
تمرین و تکرار با موسیقی به تمرکز صحیح بر لهجه شما کمک خواهد کرد تا بتوانید با درست ترین لهجه ممکن صحبت کنید.

والدین گرامی اگر میخواهید کودک با اعتماد به نفسی داشته باشید به شما توصیه میکنم حتما در کلاس های آنلاین آموزش زبان فرانسوی در باشگاه اومند شرکت کنید تا با اساتید مجرب باشگاه اومند آشنا شوید یادگیری زبان فرانسه اعتماد بنفس کودک را افزایش میدهد و در آینده تحصیلی،مهاجرتی و شغلی او بسیار موثر خواهد بود.

بسیار مشخص است که کودکی که قادر باشد به زبان فرانسوی صحبت کند، فرصت‌های تحصیلی و شغلی بسیار بیشتری نسبت به دیگران دارد. کودکی که زبان فرانسوی را به خوبی بلد باشد به راحتی میتواند از پس زندگی و مشکلات خودش بر آید و از اخبار روز جهان مطلع باشد.

آموزش زبان فرانسه و توصیه های آن

امروزه اکثر ارگان ها و مشاغل شرایط مختلفی برای کار دارند و یکی از اصلی ترین شرایط،تسلط به زبان یک زبان خارجه میباشد،شما میتوانید در شرکت ها و بسیاری از ارگان ها به صورت مترجم زبان فرانسوی کار کنید و در آمد خوبی ازین مسیر بدست آورید.

زبان فرانسوی به صورت مستقل میتواند برای شما شغل آفرینی کند و روز به روز پیشرفت کنید.مثلا با زدن آموزشگاه زبان و تدریس صحیح به زبان آموزان در آمد بسیار خوبی میتوانید کسب کنید و یا حتی با ترجمه فیلم و سریال و یا ترجمه کتاب.

میبینید با یک زبان ساده بی نهایت شغل با در آمد های عالی و باورنکردنی در انتظار شما و فرزندانتان خواهد بود.
حالا که تا اینجای مطلب همراه من بودید قطعا از مزایای بی حد و مرز یادگیری زبان فرانسه برای کودکان آگاه تر شدید.

تیم حرفه ای دپارتمان اومندی متشکل از مشاورین و مدرسین بسیار برجسته در زمینه های مختلف درسی و آموزشی میباشد و آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

با آموزش زبان فرانسه در باشگاه اومند آینده ای روشن را تقدیم فرزندانتان کنید،مهاجرت شغلی و تحصیلی او را تضمین کنید و از پیشرفت و ترقی روز افزون او در زندگی لذت ببرید.

تیم پشتیبانی اومند همه روزه با بچهای اومندی عزیز در ارتباط میباشند و پیگیر تمام کارها و تکالیف آنها میباشند تا همه چیز در وقت و زمان مقرر خودش انجام شود.

آینده ای روشن برای تو است اگر بخواهی بنفش باشید💜

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *