مقالات

تسلط واقعی بر زبان فرانسه چگونه اتفاق می افتد؟

تسلط بر زبان فرانسه

اگر به زبان فرانسه علاقه دارید پیشنهاد میکنم که هرچه سریع تر در دوره های آموزش زبان فرانسه باشگاه اومند شرکت کنید تا معجزه ی خلاقیت اساتید در نحوه آموزش و یادگیری و تسلط بر زبان فرانسه خودتون رو ببینید.
وقتی میخواهید زبان فرانسه را شروع کنید ابتدا باید تمام الفبای فرانسه را بیاموزید، نوع تلفظ، خواندن و…‌‌
شاید یکی از پرچالش ترین قسمت های آموزش زبان فرانسه، قسمت گرامر آن باشد. اما با دقت و تلاش حتما تسلط بر زبان فرانسه خواهید داشت.
برای یادگیری هیچ زبانی دو دل نشوید چرا که یاد گرفتن هر زبانی شما رو چند پله بالاتر میبرد از لحاظ موقعیت های شغلی، اجتماعی و حتی در سفر های گوناگون به خارج از کشور.
برای یادگیری زبان فرانسه تدریس معلم بسیار مهم و حائز اهمیت است و شما باید در انتخاب معلم، آموزشگاهی که ثبت نام میکنید نهایت دقت رو به خرج بدهید.
آموزش زبان فرانسه در باشگاه اومند بی شک بهترین انتخاب شما خواهد بود.

زمانی که میخواهید به یک زبان کاملاً مسلط شوید باید محیط اطراف خود را به آن زبان برگردانید یعنی چی؟

یعنی اینکه در خانه تمام مکالمات خود را فرانسوی کنید تمام غذاهایی که میخورید را به فرانسوی برای خود تکرار کنید این روش یکی از موثر ترین روش هاست در واقع خودتوم رو در آن محیط قرار میدهید و سریع تر زبان فرانسه شما روان خواهد شد.
در کلاس های آنلاین آموزش فرانسه در باشگاه اومند همین اتفاق برای شما می افتد که به راحتی در منزل با معلم خود ارتباط برقرار میکنید و مکالمه ای روزمره را باهم انجام میدهید و ارتباط با محیط اطراف را بهتر یادمیگیرید.
دیدن فیلم های فرانسوی زبان هم تاثیر بسیار خوبی دارد و شما با تماشای فیلم های فرانسوس زبان با نحوه صحیح تلفظ کلمات بیشتر آشنا میشوید و به مرور زمان گوش عادت میکند و در نتیجه زبانتان راحت تر میچرخد تا کلمات را صحیح تر تلفظ کنید.
با انجام این کارها تسلط واقعی بر زبان فرانسه اتفاق می افتد.
شما باید خودتان را باور داشته باشید، توانایی هایتان را باور داشته باشید تا رشد و صعود شما اتفاق بیوفتد.
ما در باشگاه اومند به شما کمک میکنیم که راحت صحبت کردن به زبان فرانسه را به صورت کاملاً تخصصی با بهترین اساتید یاد بگیرید و با تلاش خودتان و شرکت در کلاس های آنلاین زبان فرانسه در باشگاه اومند به طور کامل به زبان فرانسه مسلط شوید.

ضرورت های تسلط بر زبان فرانسه 💫

ضرورت های تسلط بر زبان فرانسه

بعد تحصیلی:

آموزش زبان فرانسه به طور قابل توجهی شانس شما را برای پذیرش در دانشگاه های معتبر افزایش می دهد. فرانسه همچنان از پیشروان و مبتکران در علم و فناوری است. در فناوری های پزشکی فرانسه از جمله کشور های برتری است که اسم و رسمش بسیار به چشم می خورد.  همچنین، بخش‌های متفاوت دیگری هم برای تحصیل و علم هستند که فرانسوی‌ها در آن نقش رهبری را دارند، از جمله علوم پایه. دانستن زبان فرانسه می تواند درها را برای تحصیلات تکمیلی و تحقیقات مهم باز کند.

بعد اقتصادی:

شما با یادگیری زبان فرانسوی، می توانید فرصت ها و پتانسیل های کاری و حقوقی خودتان را افزایش دهید. یکی از دلایلی که باعث می شود فرانسه قطب اقتصادی خوبی باشد این است که این کشور در اروپا به عنوان یکی از بزرگترین بلوک های تجاری شناخته می شود. پس چه برای تحصیل و چه برای کار می توانید با اطمینان در این راه قدم بگذارید.

بعد فرهنگی:

فرانسه یکی از غنی ترین کشورها در عرصه موسیقی، هنر، مد، رقص و… است. در همین زمینه، ما هر ساله جشنواره فیلم کن را مشاهده می کنیم که، در فیلم و سینما جایگاه خاصی را در بین همه کشور ها دارد. به همین ترتیب فرانسه از کشور های محبوبی است که توجه جهانیان را به خودش جلب کرده است. پس حداقل دستاوردی که از یادگیری این زبان می توانید داشته باشید، دیدن فیلم های معروف و به روز دنیاست.🚀

تسلط بر زبان فرانسه

۵ نکته برای تسلط بیشتر بر زبان فرانسه

۱٫ از سبک یادگیری خود آگاه باشید

آیا نیاز به نوشتن دارید؟ یا نیاز به گوش دادن دارید؟ یا برای یادگرفتن عمیق چیزها نیاز به خواندن دارید؟ از هر روشی که برای یادگیری زبان فرانسه استفاده می کنید، مطمئن شوید که آن را با سبک یادگیری خود تطبیق داده اید. همانطور که گفته شد، اگر می‌خواهید فرانسوی را برای برقراری ارتباط یاد بگیرید، مطالعه زبان فرانسه با صدا ضروری است: فرانسوی مدرن را بدانید و خودتان فرانسوی صحبت کنید.

۲٫ زبان فرانسه را در جملات یاد بگیرید

وقتی فرانسوی را در جملات یاد می‌گیرید، مانند متن داستانی به زبان فرانسوی، موقعیت و کلمات را طولانی‌تر به خاطر خواهید آورد و در حال حاضر یک سری کلمات را خواهید داشت که برای مکالمه فرانسوی بعدی شما به خوبی کنار هم قرار می‌گیرند!

درکلاس زبان فرانسه برای یادگیری، اکیداً توصیه می‌کنم کتاب‌های صوتی فرانسوی را پخش کنید. وقتی جملات فرانسوی خود را می سازید، نمونه هایی را بیابید که برای شما منطقی و به زندگی خودتان نزدیک‌تر است.

به عنوان مثال، فرض کنید می خواهید «قرمز» را به زبان فرانسوی یاد بگیرید. به جای نوشتن یک جمله کسل کننده مانند “سیب قرمز است”، به دنبال چیزی قرمز باشید که شخصاً برای شما معنی دارد و در مورد آن بنویسید: “سگ من دوست دارد با توپ قرمزش بازی کند”.

مغز شما یک جمله را که یک حقیقت یا یک خاطره را توصیف می کند بسیار طولانی تر از اینکه یک جمله از حقایق ساخته شده را به خاطر بسپارد، به خاطر می آورد.

۳٫ اولویت بندی کنید

اغلب، برای لذت بردن بیشتر یادگیری، بسیاری از معلمان در کلاس زبان فرانسه سعی می کنند یک متن، یک داستان ارائه دهند. اگر حافظه شما عالی است، ادامه دهید و همه آن را حفظ کنید!

اما اگر اینطور نیست، اولویت دهید: احتمالاً از چه کلماتی در این داستان استفاده شده است؟ ابتدا روی یادگیری موارد پرکاربرد تمرکز کنید، سپس پس از تسلط بر فهرست اول، داستان را دوباره مرور کنید.

همین منطق در مورد زمان‌ها نیز صدق می‌کند: در مکالمه، بیشتر اوقات از حالت حال استفاده می‌کنیم. بنابراین هنگام مطالعه صرف افعال فرانسوی خود بر زمان حال تمرکز کنید و سپس به سمت صفت ها، واژگان ضروری، پرسیدن سؤالات، ضمایر … چیزهایی بروید که تفاوت فوری در توانایی شما برای مکالمه به زبان فرانسوی ایجاد می کند.

فاعل فرانسوی می تواند صبر کند!

4. زبان فرانسه را به طور منظم، برای مدت کوتاهی مطالعه کنید، نه اینکه همه را در یک جلسه انجام دهید

اگر تمام بعدازظهر زبان فرانسه را مطالعه کنید، به احتمال زیاد خود را خسته خواهید کرد، و احتمال ناامید شدن، از دست دادن انگیزه یا توجهتان بسیار زیاد است. صرف ۱۵ تا ۳۰ دقیقه در روز برای یادگیری زبان فرانسه – و با ۱۰۰% توجه شما  نتایج بهتری نسبت به دو ساعت در آخر هفته با بچه هایی که در پس زمینه بازی می کنند به دست می آورید.

۴٫ مرور – تکرار یک کلید است!

این احتمالاً اشتباه شماره یک دانش آموزان است. آنها بر یادگیری مطالب جدید تمرکز می کنند و فراموش می کنند مطالب قدیمی را مرور کنند. برای هر ساعتی که صرف یادگیری لغات جدید فرانسوی می‌کنید، باید حداقل یک ساعت را صرف مرور مطالب قدیمی فرانسوی کنید.

دوره ی آموزش زبان فرانسه در باشگاه اومند در سامانه تخصصی به صورت آنلاین با حضور مدرس انجام میشود و یکی از مزیت های بسیار خوب کلاس های ما محدودیت تعداد کاربران میباشد.حالا یعنی چی؟

کلاس های اومند به سه شیوه برگزار میشود
۱)خصوصی
۲)نیمه خصوصی
۳)عمومی
کلاس های خصوصی تک نفره میباشد.
کلاس های نیمه خصوصی دو الی پنج نفره هستند.
کلاس های عمومی پنج الی ده نفر میباشند و نکته همینجاست که ما در باشگاه اومند هیچ کلاسی بالای ده نفر نداریم.اعققاد داریم که دانش آموز باید در کلاس محور اصلی آموزش باشد و بتواند سوالاتش را در کلاس بازگو کند.این محدودیت نفری باعث میشود که همه، در تایم کلاس سوالاتشان را از مدرس بپرسند و کیفیت یادگیری زبان فرانسه افزایش پیدا کند و این دقیقا همان چیزی است که ما بهش اهمیت میدهیم.بی شک باشگاه اومند بهترین گزینه برای یادگیری زبان فرانسه میباشد‌.
آموزش آنلاین زبان مزیت های بسیاری دارد یکی از این مزیت ها کاهش میزان هزینه های رفت آمد به کلاس های حضوری و هزینه های بسیار بالا و خطرات ناشی ازین رفت و آمد و محدودیت مکانی که برای شما و کودک به وجود می آورد‌.
با آموزش زبان فرانسه میتوانید رویای سفر به پاریس راه به حقیقت تبدیل کنید و با خیال راحت بدون دغدغه با مردم فرانسوس زیان ارتباط برقرار کنید و اگر کسی و کاری دارید آن را گسترش دهید و با آدم های جدیدی آشنا شوید و پیشرفت خوبی داشته باشید.😍

تسلط بر زبان فرانسه

تیم حرفه ای دپارتمان اومندی متشکل از مشاورین و مدرسینشی میباشد و آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.
تیم پشتیبانی اومند همه روزه با بچهای اومندی عزیز در ارتباط میباشند و پیگیر تمام کارها و تکالیف آنها میباشند تا همه چیز در وقت و زمان مقرر خودش انجام شود.
یه آرزو کن❤️
بنفش باشید💜

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *