سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

تدریس فیزیک کنکور و متفاوت ترین شیوه تدریس به سبک اومند

آرزو کن، هدفت بساز

دنبال تدریس فیزیک کنکور هستی؟؟

تدریس فیزیک کنکور با شیوه ی خلاقانه، علمی، تاثیر گذار و مهم تر از همه بسیار متفاوت، در باشگاه اومند ارائه میشه…

واسه درک این تفاوت همین ابتدا یه جلسه رایگان خیلی عالی برگزار میکنیم که اولین قدم اومندی شدن شماست!!
راستی! میدونستی که بیلی آیلیش، امینم، برد پیت، لئوناردو دیکاپریو، آلپاچینو، دکتر سمیعی، لئوناردو داوینچی، لیونل مسی، کریستیانو رونالدو، سعدی، حافظ، بهترین وکلا، دکتر ها، مهندسا، هنرمندا
همه و همه از همین جلسه رایگان اومند شروع کردن!!😂😂😂

پس توام معطل نکن و همین الان دوره رایگان اومند رو ثبت نام کن…

تازه تو این دوره میتونی ده سال آینده خودت رو ببینی.

پس همین الان ثبت نام کن و فقط یه آرزو کن…

در این جلسه متوجه میشی اومند چه تفاوت هایی داره و چطور تورو به متفاوت ترین شیوه به اوج میرسون

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان تدریس فیزیک کنکور

باشگاه اومند همیشه سعی در این داشته که به مخاطبش توجه کنه
سالانه تقریبا ۹۰ درصد افراد کلاس های خصوصی، عمومی، آنلاین و حضوری مختلفی رو برای تدریس فیزیک کنکور، شرکت میکنن، اما متاسفانه همه ی ما هم میدونیم که با وجود زحمات معلم ها و دانش آموز ها باز هم تعداد افرادی که موفق به گذر از مراحل ضعفشون میشن نهایتا بیست درصد باشن!
اشتباه نکنید، این آمار اصلا بخاطر ضعف تدریس معلمی یا عدم تلاش دانش آموزان در خیلی از مواقع نیست.
دلیل اصلیش رو الان بهتون میگم…
تا به حال به این توجه کردید که اصلا در هنگام تدریس، شیوه ای متناسب با شخصیت شما انتخاب میشه یا نه؟؟
آیا توجه کردید که آیا طبق وضعیت آموزشی و تربیتی شما بهتون تدریس میشه یا نه؟؟
شاید خیلی پیچیده به نظر بیاد اما یکی از بزرگترین دلایل پا برجا موندن ضعف آموزشی دقیقا همینه.
شما به عنوان دانش آموز یک شخصیت آموزشی دارید!
یعنی چی؟
یعنی بوم یادگیری شما متفاوته

یعنی یکی از نیمکره های مغز شما، با شما رفیق تره!

یعنی هدف شما از یادگیری اون درس با بقیه متفاوته!
یعنی ضعف های شما و قوت های شما در اون درس منحصر به فرده
یک لحظه بهش فک کن که چی میشد اگه در تدریس به این مسائل شما خیلی دقیق و گام به گام توجه میشد…
درست حدس زدی! دقیقا این رسالت باشگاه اومنده
ما در باشگاه اومند شما رو قبل از هر تدریسی آنالیز میکنیم… بر اساس اهداف و شخصیت آموزشی و نقاط ضعف و قوت شما بهتون تدریس میشه
مشکلات شما در هر درس ریشه یابی میشه و به طور هوشمند جلساتتون ست میشه
حتی اگر مشکل شما فراتر از تدریس فیزیک کنکور باشه نگران نباشید!!
باشگاه اومند یک مرجع کامل از امکاناته که با توجه به شخصیت آموزشی شما هر چیزی رو که احتیاج داشته باشید(از مهارت های مختلف گرفته تا تدریس انواع دروس و حتی سنجش و رقابت و مدیریت مسائل روانشناختی، مشاوره ای، خواب، تغدیه و….) در اختیار شما قرار میده
میدونی آخه، اینجا همه فقط یه آرزو میکنن…

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان تدریس فیزیک کنکور

تدریس فیزیک کنکور… آماده شو برای کنکور فیزیک…

دبیرستانی هستی و فیزیکت ضعیفه!! می خوای خودت رو برای کنکور آماده کنی و تو فیزیک خیلی ضعف داری؟! اصلاً نگران نباش باشگاه اومند اینجاست تا از طریق معلمای با تجربه و ماهرش بهت کمک کنه تا تو درس فیزیک به پیشرفت قابل توجهی برسی.

از اساتید مشاوره بگیر!

دبیرستانی هستی و فیزیکت ضعیفه!! می خوای خودت رو برای کنکور آماده کنی و تو فیزیک خیلی ضعف داری؟! اصلاً نگران نباش باشگاه اومند اینجاست تا از طریق معلم های فیزیک با تجربه و ماهرش بهت کمک کنه تا تو درس فیزیک به پیشرفت قابل توجهی برسی.

اگه بخوای فیزیک رو یاد بگیری باید از یک راهنما استفاده کنی. باشگاه اومند این امکان رو میده تا با مشاوره از اساتید بتونی با برنامه، درس سنگینی مثل فیزیک رو یاد بگیری و حتی تو تست زنی هم خبره شی!!

تکنیک آموزش فیزیک کنکور

تکنیک یاد بگیر!

قطعا تاثیر بالای درصد فیزیک به عنوان یک درس اختصاصی در تراز و رتبه کنکور را میدانید. نکته مهم تر از فراگیری درس فیزیک، این است که چگونه به شما آموزش داده می شود.

شما تو باشگاه اومند با معلمای کار کشته ما طرف هستین و طبق برنامه اساتید جلو میرین تا بازده یادگیریتون بالا بره. درس فیزیک برخلاف قطر کمی که داره نکات ریز و مطالب زیادی داره که شما با حفظ فرمول هم نمی تونید همه سوالات رو جواب بدین پس شما باید تکنیک هایی رو یاد بگیرین که بتونین به راحتی مسائل فیزیک رو حل کنین. تو این کلاسا ما به شما این تکنیک ها و قوانین رو با برنامه ریزی درست یاد میدیم.

آموزش صحیح در تدریس فیزیک کنکور باشگاه اومند

درس فیزیک از درس های سخت دوران تحصیلی دانش آموزان می باشد، به همین دلیل بسیاری از دانش آموزان کنکوری میخوان که تمرین های این درس حفظ کنند که بسیار غلط و اشتباه است و هیچ فایده ای ندارد. فیزیک دهم، فیزیک یازدهم و فیزیک دوازدهم در رشته های مختلف، همیشه یکی از درس های سخت و مشکل برای دانش آموزان و کنکوری ها است. رسیدن به درصدهای بالا در این درس به یه آموزش صحیح و بروز، پشتکار و تلاش و برنامه ریزی است که با یک آموزش صحیح و دونستن روش های مطالعه درس فیزیک، دانش آموزان به راحتی می توانند مطالب درس فیزیک را درک کنند و نمره و درصد بالایی در این درس کسب کنند.

تدریس فیزیک دهم و اهمیت آن

تدریس فیزیک دهم به دلیل داشتن مفاهیم پایه ای و شروع آشنایی با مفاهیم فیزیک و ارتباط با فیزیک دوازدهم از اهمیت بالایی برخوردار است. شیوه تدریس فیزیک دهم برداشت از درس فیزیک و در سطح کلی تر فهم از قوانین حاکم بر طبیعت را برای دانش آموزان شکل میدهد. 

اهمیت یادگیری فیزیک دهم به دلیل ارتباط با یادگیری فیزیک دوازدهم دوچندان می باشد. باشگاه اومند با اهمیت به یادگیری فیزیک دهم و تقویت پایه ای دانش آموزان به یادگیری بهتر در فیزیک دوازدهم کمک می کند.

تدریس خصوصی آنلاین فیزیک

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف تدریس خصوصی فیزیک بهت نشون میده. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، کامل به تو تدریس خصوصی آنلاین فیزیک کنکور رو یاد میدن و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به هدف موفقیت در یادگیری فیزیک رو در اختیارت میذاره. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه آموزش فیزیک را به شما منتقل میکنه. برای کسب اطلاعات بیشتر، کافیه در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیری، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می تونی برای خرید دوره اینجا کلیک کنی. برای اینکه تو رشته مورد نظرت پیشرفت بیشتری داشته باشی می تونی از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنی برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کن.  

صفر تا صد تدریس فیزیک کنکور در باشگاه اومند

باشگاه اومند به عنوان برگزار کننده صفر تا صد فیزیک کنکور، حواسش هست که راندمان تدریس فیزیک در سال‌های اخیر به شدت پایین اومده.

خیلی از افراد به درس فیزیک به عنوان درس تخصصی شون اهمیت زیادی میدن. تدریس فیزیک کنکور به صورت مداوم در حال انجامه‌. حتی تدریس فیزیک دهم (پایه و اساس فیزیک دبیرستان) و دوازدهم بعنوان مهم ترین فیزیک ها، همه جا در حال انجام هستن. اما با وجود این همه فراوانی در تدریس فیزیک کنکور، همچنان راندمان خیلی پایینه‌. دانش آموزان خیلی زیادی در حال شرکت در کلاس فیزیک کنکور هستن بطوریکه حدود ۷۰ درصد داوطلبان کنکور تجربی حداقل یکبار تجربه شرکت در کلاس فیزیک کنکور رو داشتن.  ولی همچنان راندمان بسیار پایینه و این کلاس ها اون تاثیری که باید بذاره رو نمیذاره! یعنی همه این کاربران به نتیجه دلخواه خودشون نمیرسن و فقط تعداد کمی موفق میشن ضعف های خودشون رو در مباحث فیزیک کنکور برطرف کنن.

تدریس فیزیک کنکور

 

خوب دقیقا موضوع همین جاست! آموزش معلم محور به جای آموزش کاربر محور!

بذارید واضح تر بگیم: در کلاس های تدریس فیزیک کنکور، حتی اون دسته از کلاس هایی که بصورت خصوصی برگزار میشن، معلم محور کلاس هست و شیوه تدریس عموما شیوه های سخنرانی هست. نکات از پیش تعیین شده برای هر مبحث در اختیار مدرس قراره داره و هرکس که در کلاس ها شرکت کنه همون نکات رو دریافت میکنه.

در این حالت تعدادی از افراد به خوبی درس رو یاد میگیرن و تعدادی هم نه. در این حالت نباید اون افرادی که یاد نگرفتن سریع با افراد دیگه مقایسه بشن و برچسب های مختلفی بخورن! این کار به شدت به اعتماد به نفس، روحیه و انگیزه اونا ضربه میزنه.

توجه به این نکته ضروریه که اونا فقط باید به شیوه منحصر به فرد خودشون آموزش میدیدن! کافیه یک کلاس تدریس فیزیک کنکور کاربر محور رو برای اونا ارائه کنیم و بعد از مدتی فقط شاهد روند صعودی پیشرفتشون باشیم.

با توجه به اینکه اومند در همه خدمات آموزشی و مشاوره ای خودش، استراتژی کاربر محور بودن رو دنبال میکنه،

تدریس فیزیک های کنکور سراسری (یعنی تدریس فیزیک دهم، تدریس فیزیک یازدهم و تدریس فیزیک دوازدهم) در باشگاه اومند کاملا کاربر محور هست‌.

شاید براتون سوال بوجود بیاد که مگه مثلا تدریس فیزیک دهم یا مثلا تدریس فیزیک دوازدهم به اون شیوه ای که مدرس صلاح میدونه چه ایرادی داری؟ اصلا مگه روند کلاس به جز اینه که مدرس نکات هر مبحث رو به ترتیب بیان کنه و جلو بره و صفر تا صد فیزیک کنکور تموم بشه؟!

خوب میخوایم شما رو با جواب این سوال شگفت زده کنیم و درواقع با روند متفاوت و خلاقانه تدریس فیزیک کنکور در باشگاه آشناتون کنیم😁

اومندی ها این یک شیوه کلی هست و به خودی خود غلط نیست. بله درسته شما باید به تدریج نکات رو یاد بگیرید تا به درس فیزیک مسلط بشید و بتونید تست های فیزیک کنکور رو حل کنید.

اما ایرادی که اینجا وجود داره اینه که این شیوه های کلی باید برای کاربران در جزئیاتش شخصی سازی بشن تا متناسب با سبک یادگیری هرکس باشه. اما این شیوه های کلی معمولا شخصی سازی نمیشن. به همین دلیل یکسری از افراد اونو یاد میگیرن و یکسری هم نه.

تدریس فیزیک کنکور

چجوری سبک یادگیری متناسب بشه؟!

ببینید اومندی ها، شما هرکدوم در یکسری از مباحث قوی تر و در یکسری از اون ها ضعیف تر هستید. باید علت ضعف های شما دقیق مشخص و بررسی بشه‌. مثلا علت ضعف شما در تدریس مباحث فیزیک دوازدهم میتونه چند تا مورد باشه: در تدریس فیزیک دهم ضعف هایی داشتید و اون ضعف ها هنوز برطرف نشدن، در مفاهیم خاصی دچار کج فهمی شدید، در محاسبات ریاضی و بخش های ریاضیاتی فیزیک مشکل دارید و … .

برای اینکه بهتر متوجه ارتباط بین فیزیک و ریاضی بشید “ریاضی یا فیزیک، مسئله این است!” رو بخونید.

همچنین ممکنه یک نفر به شیوه تحلیلی بهتر بتونه یاد بگیره و قدرت تحلیل بالایی داشته باشه اما یک نفر دیگه کمتر با شیوه تحلیلی راحت باشه.

بسته به اینکه ضعف شما چه دلیلی داشته باشه، راهکار ها و آموزش ها باید ارائه بشن.

ضمنا شما هرکدوم هدف خاصی از یادگیری درس فیزیک کنکور و شرکت در کنکور دارید. پس براساس هدف خودتون باید این درس رو یاد بگیرید. پس مدرس باید باتوجه به هدف شما از کنکور، صفر تا صد مباحث فیزیک کنکور رو بهتون آموزش بده.

متناسب با همین روند آموزش، رفع اشکال های کاربران هم دقیقا باید با همین شیوه منحصر به فرد انجام بشه تا اثر خودش رو داشته باشه، در غیر اینصورت اثری مشابه کلاس مدرس محور داره.

پس الان متوجه شدیم که چرا در اغلب کلاس ها یادگیری واقعی فیزیک کنکور اتفاق نمیفته.

باشگاه اومند چطوری آموزش خودش رو کاربر محور میکنه؟

در همون ابتدای اومندی شدن شما، شما طی یک جلسه، که ما اسمش رو شرح حال گیری گذاشتیم، باشگاه تمام

اطلاعات لازم درباره خودتون رو از شما دریافت میکنه. اطلاعاتی مثل اینکه نقاط قوت و ضعف شما در مباحث فیزیک کنکور چیه؟ سبک یادگیری شما چطوره؟ اهداف شما برای کنکور و قبولی در کنکور چیه و … .

وقتی ما به شناخت نسبی از وضعیت شما رسیدیم، اون وقت آموزش کاربر محور میتونه خیلی خفن‌طور شروع بشه.✌🏻

تعداد افراد در کلاس های فیزیک کنکور کاربر محور

یکی از دلایلی که مانع اجرای کاربر محور بودن تدریس فیزیک کنکور میشه، همین جمعیت کلاس ها هست.

چه در کلاس های آنلاین و چه کلاس های حضوری وقتی جمعیت زیاد باشه (بالای ۱۰ نفر باشه) دیگه نمیشه به هر کاربر بطور اختصاصی توجه کرد، نیاز هاشو شناخت و متناسب با اون ها آموزش رو ارائه داد. در این صورت مدرس مجبور هست که یک شیوه معین رو برای آموزش فیزیک کنکور انتخاب کنه و اون رو در کلاس اجرا کنه‌. درواقع در کلاس هایی با جمعیت بالا چاره ای به جز مدرس محور بودن کلاس وجود نداره. مسلما در کلاس مدرس محور همونطور که در ابتدا هم اشاره کردیم، همه افراد به سطح مطلوبی از یادگیری نمیرسن.

تدریس فیزیک کنکور کاربر محور در باشگاه اومند

روال شروع و ادامه تدریس کاربرمحور فیزیک کنکور در باشگاه اومند به همون شیوه ای هست که در دو بخش قبل توضیح داده شد. یعنی در ابتدای کار هدفگذاری و جلسه شرح حال رو داریم که جزئیاتش توضیح داده شد.

در هدفگذاری، هدف شما از کنکور دادن و هدفتون برای قبولی در کنکور بررسی میشه. مثلا شما میخواید با کنکور تجربی پزشک یا داروساز یا پرستار و … بشید. وقتی مدرس از این موضوع باخبر باشه، حتی لحن و نحوه برخوردش با شما هم میتونه انگیزه بخش باشه.

وقتی مدرس در جلسه اول که به شرح حال گذشته، وضعیت تحصیلی و نقاط ضعف و قوت شما رو درک کرده، از مسائل روانشناختی شما مثل سبک یادگیری اطلاع پیدا کرده و برای آموزش شما برنامه ریزی میکنه و این روال بنفش ادامه پیدا میکنه.

سرفصل ها و نکات لازم هم جلسه به جلسه طبق همون شناخت مدرس از شما تدریس میشه.

با این شیوه ترس شما از فیزیک کمتر میشه و اعتماد به نفس شما در این درس رشد قابل توجهی پیدا میکنه. برای اینکه بهتر بتونید با درس جذاب فیزیک دوست بشید😁 این مقاله رو حتما بخونید. “چرا از درس فیزیک کنکور میترسیم؟

پادکست نحوه برگزاری کلاس فیزیک کنکور در باشگاه اومند

پادکست شیوه تدریس فیزیک کنکور در باشگاه اومند

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان تدریس فیزیک کنکور

چرا کلاس آنلاین زبان فیزیک کنکور در باشگاه اومند

 چرا کلاس حضوری نه؟؟!!

در یکی دو سال اخیر با توجه به وضعیت  کرونا، کلاس های آنلاین در بین مردم بیشتر جا افتاد و به دنبال این قضیه یه عده حال کردن و دوست داشتن و کلی  موقعیت و مهارت های خفن یاد گرفتن.

 عده ای هم نه، مثل سابق به رفت و آمدشون و کلاسای حضوری ادامه دادن.

خوب صد البته نظر هر کس محترمه ولی بعضی وقتا یه چیزایی به آگاه ترشدن آدم کمک می‌کنه مثل همین مقاله که میخواد بهت نشون بده خودتو پاسوزو محدود به منطقه و جغرافیایی که توش هستی نکن تو تمام امکاناتی که برای اتصال به کل دنیا لازم داری، توی دستته.

اینجا میخوایم بهتون بگیم که چرا کلاس های آنلاین به کلاس های حضوری ارجحیت دارن (البته نظر و دلایل افراد حضوری پسند هم کاملاً قابل احترامه ولی فعلاً قصد داریم از کلاس آنلاین دفاع کنیم، باعرض پوزش 😁)

چندین مزیت بسیار مهم در مورد کلاس آنلاین وجود داره، قبل از اینکه بریم سراغ مزیت ها، بهتره اینم بگم خیلیا بر حسب تجربه ای که از سیستم آنلاین مدارس یا دانشگاهشون دارن…. از کلاس آنلاین بیزارن، چرا؟ چون برای اونا کلاس آنلاین یعنی ویدئو کال تو واتساپ یا شاد و نهایتاً اسکای روم که طبق تجربه خودتون هیچکدوم چنگی به دل نمیزنه و شما اگه به خود مارک زاکر برگ (مدیر واتس اپ) بگی تو پلتفرم شما دارن کلاس آنلاین برگزار میکنن، خندش میگیره؛ پس واتس اپ یا این مدل نرم افزارها برای کلاس آنلاین به هیچ عنوان مناسب نیست، پس وقتی میگیم کلاس آنلاین منظورمون نرم افزارای پیام رسان نیست بلکه داریم از یک شبکه قدرت مند کلاس آنلاین حرف می‌زنیم که انگار تو خود کلاس نشستی و داری با معلم و همکلاسیات کاملاً زنده وقتتو به بهترین شیوه ممکن میگذرونی.

خب بریم سراغ مزیت ها

1_اولاً باید به این نکته واقف باشید که آموزش آنلاین با بیماری به وجود نیومده که بخواد با برگشتن شرایط به حالت عادی از بین بره، پس این تصور که الان چون اوضاع بهتر شده پس قراره آموزش آنلاین کمرنگ بشه، بدون شک اشتباهه.

#اومندی_ها توجه کنید؛ آنلاین شدن یا آنلاین بودن در هر زمینه ای که وارد شد دیگه خارج نشده.

مثلاً شما انتخاب رشته‌های دانشگاهی ببین، آنلاین شدن، انتخاب واحد و نگاه کن، آیا بعد از گذر زمان کسی پشیمون شد و قضیه رو  به حالت اول برگردوند؟ خیر.

چرا؟ چون تمام جهان داره به این سمت کشیده میشه و تو چه بخوای چه نخوای توی این ماتریکس محکوم به همرنگ شدن هستیبا ورژن جدید دنیایی

لذا موندگاری این فضا اصلا جای بحثی نداره و افرادی که تونستن باهاش ارتباط بگیرن و کارشون و راه بندازن 10 پله جلو تر از عزیزانی هستن که همچنان کلاسای حضوریشون رو دنبال میکنن، چون در نهایت همین عزیزان مجبورن به آنلاین شدن  رو بیارن و در این لحظه قطعاً کسی که تو این روش قدیمی تره، آگاه تر و کار بلد تر شده پس قطعاً حریف قدریه و نمیشه راحت بهش رسید.

نفوذ تکنولوژی
تدریس فیزیک کنکور با یک کلیک

2_ اما مهم ترین و ارزشمند ترین مزیت فضای آنلاین؛ از بین رفتن محدودیت های جغرافیایی.

 همونطور که یکم پیش خدمتتون عرض کردم یکی از مهم ترین ویژگی های فضای آنلاین ارتباط راحت تر و بدون دردسر با اساتید و مجموعه های حرفه ای، با استندارد های کشوری یا جهانی در سطح کشور یا حتی دنیاست.

قدیما (در واقع همین قبل از پاندمی کرونا) شما برای یادگیری هر چیزی باید به موجودی و ظرفیت منطقه یا شهرستان خودتون، اکتفا میکردید. هر کسی هم به میزان همون معلومات و دانسته های اساتیدش، رشد میکرد و آموزش میدید. حتی اواخر (سال ۹۴ تا ۹۷ مثلا) سطح رقابت یا آموزش مهارت ها بالا رفته بود و در حق خیلی ها بی انصافی میشد. چند تا مثال بزنم یکی تحصیلی-رقابتی و یکی هم آموزشی-مهارتی؛ مثلا در کنکور ها سطح سوالات و رقابت هی بالا تر میرفت و افرادی که در پایتخت یا کلان شهر ها زندگی میکردن، به مراتب در اون رقابت دست بالا رو داشتن و سایر افراد هم دست پایین رو (زیاد هم شنیده بودید اون موقع ها که آره امکانات فلان شهر یا فلان منطقه ی تهران مثلا، از ما بیشتره بخاطر همین اون ها شانس بیشتری دارن). یا مثلا مهارت مدرنی رو میخواستید آموزش ببینید اما در شهرستان شما یا منطقه ای از تهران که زندگی میکردید، پیدا نمیشد و باید مسافتی رو طی میکردید تا بتونید صرفا اون مهارت رو آموزش ببینید!! یا حتی مثلا در خود تهران یا کلان شهر ها، آلودگی هوا پیش میومد و خیلی ها از آموزش دیدن عقب میوفتادن (خلاصه داستانی بود😄)

با چند کلیک وارد کلاس شو!

اما بعد از کرونا و جا افتادن  فضای آنلاین دیگه شما صرفا با چند تا کلیک با بهترین اساتید کشوری، بدون در نظر گرفتن مکان زندگیتون، کار میکنید. در واقع شما دیگه این دغدغه رو ندارید که، وای استاد فلانی توی شهر یا منطقه ی ما نیست، منطقه خیلی دوریه یا توی این محل یا شهرستان، اصلا استاد مد نظر من پیدا نمیشه یا مثلا چی میشد استاد فلانی از انگلستان یا استاد بهمانی که سرش خیلی شلوغه از فلان منطقه تهران، به من آموزش میدادن! با خیال راحت با چندتا کلیک میتونی بهترینارو واسه خودت سوا کنی.

3_حالا شاید یه عده همچنان بگن نه ما حضوری بهتر یاد میگیریم، آنلاین خوب نیست (مثل اون موقع که تازه اتومبیل اختراع شده بود مردم میگفتن نه بابا اسب بهتره همیشه هست این تیکه آهن چیه😂😂) خوب این مگه اشکالی داره کسی حضوری رو ترجیح بده؟؟ خیر اما دنباله متن رو بخون شاید بفهمی چرا ما موافق کلاس حضوری توی این شرایط مدرن فعلی نیستیم….

ببینید، این یه حقیقت انکار ناپذیره که فضای آنلاین جا افتاده، راحت بگم از هر ده نفر چهار نفر دیگه داره از کلاس آنلاین استفاده میکنه، خوب اونوقت چی میشه؟؟؟ هیچی، شما  رقیب ها و دیگر همسن هاتون رو میبینید که توی این فضای آنلاین دارن آموزش میبینن

خوب ببینن مگه چه اتفاقی میوفته؟

چه سوال خوب و بجایی واقعاً😄؛ رقبا و هم هدف های  شما دارن با تکنیک ها و استانداردهای روز دنیا رشد میکنن و مهارت های بیشتری برای ارائه یاد میگیرن و قطعاً چند پله جلوتر از شما خودشون رو قرار میدن. در واقع اونی که کلاس حضوری رو ترجیح میده،  داره به امکانات محله و اطراف  خودش اکتفا میکنه و کلی وقت و هزینه رفت و آمد رو به جون میخره! همچین فردی نباید انتظار داشته باشه که بتونه با همه رقابت کنه. چرا؟؟ چون گفتیم آقا جان این یه حقیقتهههه وقتی محدود نباشی به چند تا اسم و منطقه ی خاص، خوب مسلما دستت باز تره برای انتخاب استاد، نیازی نیست تو خودت رو با جغرافیا و منطقه ای که در اون هستی وفق بدی و بگی خوب دیگه چاره چیه استاد فلانی هست، حالا درسته به پای بهترین اساتید فلان منطقه یا شهر نمیرسه  اما بالاخره تنها کسیه که تو منطقه ی ما حرف اول رو میزنه!!! تموم شد اون دوران… (پس لطفاً عقب نمون و نزار این حسو تجربه کنی که به شدت چندش اوره (از ما گفتن بود)).

از رقبا عقب نمون!

پس به این نتیجه میرسیم کلاسای آنلاین مثل ویروس میمونن اگه تو استفاده نکنی، رقبا میان استفاده میکنن و سطحشون بالا تر میره به همون نسبت سطح رقابتی بالا تر میره و کلا داستانی میشه، کلا این ویروس آنلاین شدن وقتی میاد هر موجودیو گرفتار میکنه شاید سرعت همه گیر شدنش شمارو متحیر نکنه ولی مطمئن باشید چند مدت دیگه از دیدن نتیجه مغزتون سوت میکشه.

پس فکر میکنم الان تا حدودی میدونید که چرا آنلاین بیش از حد خوبه؛ خلاصش میشه، کیفیت بالاتر، استانداردهای جهانی، صرفه‌جویی در تایم و هزینه‌های اضافی و…

فکر میکنم دیگه لازم نیست بگم که هر کلاس حضوری به اندازه 3 تا کلاس آنلاین ازشما تایم میگیره، چجوری؟ فکر کن یه کلاس رزرو کردی از 1 شب قبل درگیر این میشی که کی بیدارشم، کی آماده شم، کی راه بیوفتم، با کی برم، با چی برم، فضای اونجا که میرم چطوره آیا میتونم باهاش ارتباط بگیرم و مغزمو آزاد کنم، که بتونم چیزی یاد بگیرم اصلا؟ می‌بینید حتی فکر کردن بهش هم خسته کنندست ولی هنوز یه سریا بیخیال نمیشن، البته اومند برای همه آرزوی موفقیت میکنه حالا به هر شیوه ای که دارن آموزش میبینن.

توی هزینه ها صرفه جویی کن!

در میان این همه هیاهو از بحث پررنگ هزینه ها نگذریم که ماشالله این روزا سر به فلک کشیده و توی این دوره زمونه همه جا سرگردنه محسوب میشه.

توی این شرایط باید زرنگ باشی؛ تا هم بتونی پس انداز کنی، هم مهارت کسب کنی هم کار رویاییتو باهاش بسازی پس خداروشکر فضای آنلاین به موقع وارد عمل شد تا بیشتر هزینه های اضافی رو حذف کنه خیلی جاها شما میبینید که هزینه یک دوره عمومی کامل تو فضای مجازی با دو جلسه کلاس حضوری برابری می‌کنه پس چرا نیایم و از فرصت  استفاده نکنیم، تک تک ماها پتانسیل بهترین شدن و داریم فقط کافیه فکر تو به کار بندازی.

کاهش هزینه تدریس فیزیک کنکور
فرصت مناسب جمع بندی مطالب توسط استاد 

در ادامه باید به این نکته مهم اشاره کنم که فضای آنلاین فرصت فکر کردن رو به استاد میده

یعنی چی؟ یعنی مدرسِ شما حوصله و وقت بیشتری برای تمرکز و پیش بردن کلاس با مدل شما داره چیزی که در کلاس حضوری نمی‌تونید پیداش کنید ولی در فضای آنلاین معلم در مکانی که هست تمام منابع رو آماده کرده و در شرایطی کاملاً مطلوب چه از لحاظ فیزیکی چه روحی شما رو هندل می‌کنه.

ما در قرنی زندگی میکنم که باید به تکنولوژی تن بدیم و تکنولوژی در اینجا کلاسای آنلاین رو به ما معرفی کرده پس مطمئن باشید مثل هر چیز دیگه ای که آنلاین شد، (از خرید کارت شارژ بگیر تا انتخاب رشته کنکور) آموزش آنلاین هم از این قاعده جدا نیست و روز به روز قوی تر پیدا میشه.

در آخر‌ مطئن باشید آموزش کاربر محور فیزیک شمارو به قله میرسونه!

یک جزوه هم براتون آماده کردیم که چند تا از نکات ناب فیزیک کنکور و فیزیک دهم و دوازدهمه! برای دانلود رایگان جزوه فیزیک کلیک کنید!

با تشکر از پیج ایسنتاگرام کنکور نویس که منبع این جزوه بودن

حتما توصیه میشه در جلسه توجیهی رایگان باشگاه اومند شرکت کنید، یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ تماس بگیرید.

تدریس خصوصی آنلاین فیزیک

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف تدریس خصوصی فیزیک بهت نشون میده. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، کامل به تو تدریس خصوصی آنلاین فیزیک کنکور رو یاد میدن و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به هدف موفقیت در یادگیری فیزیک رو در اختیارت میذاره. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه آموزش فیزیک را به شما منتقل میکنه. برای کسب اطلاعات بیشتر، کافیه در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیری، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می تونی برای خرید دوره اینجا کلیک کنی. برای اینکه تو رشته مورد نظرت پیشرفت بیشتری داشته باشی می تونی از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنی برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کن.  

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان تدریس فیزیک کنکور

مزایای کلاس های اومند

از مزایای کلاس خصوصی آنلاین فیزیک اینه که شما با مدرس ارتباط دو طرفه برقرار می کنین و می تونین هر سوالی از اساتید بپرسین و به سوالات استاد پاسخ بدین، این به یادگیری شما کمک شایانی می کنه. 

فیزیک درسی نیست که فقط به دنبال حل کردن مسائلش باشین، برای یاد گرفتن فیزیک باید مبحث مورد نظر رو کامل درک کنین و مفهوم درس در ذهن شما شکل بگیرد تا کامل متوجه بشین. برای اینکه بتونین فیزیک رو درک کنین باید سبک مطالعه خاصی که مدرس های ما بهتون فیزیک آموزش میدن رو دنبال کنین، قدم اول اینه که مباحث مختلف فیزیک رو تفکیک کنین و دسته بندی کنین، فرمول ها و اطلاعاتی که تو کلاس بهتون یاد داده می شه رو یادداشت کنین. دسته بندی و یادداشت کردن باعث می شه ذهنتون با نظمی که درس می خونین شکل بگیره و با سرعت می تونین فیزیک رو درک کنین.

سر جلسه کنکور فقط بلد بودن مفهوم مبحث کافی نیست و شما باید در کنار دونستن این مفهوم باید یکسری از فرمول ها رو هم حفظ کنید، این دسته بندی مباحث و فرمول ها که در کلاس های تدریس فیزیک کنکور باشگاه اومند ارائه میشه، فرمول ها رو در ذهن خودتون طبقه بندی کنید و خیلی راحت تر بتونید فرمول ها رو حفظ کنید و سر جلسه کنکور به یاد بیارید.

کلاس آنلاین آموزش فیزیک

نکته مهم!

مهمترین پارامتری که تو آموزش آنلاین فیزیک هست، خوندن کتاب درسیه، اگه شما کتاب درسی رو مسلط باشین قطعاً حل کردن تست های کنکور هم براتون راحت می شه. یادتون باشه تو کتاب نکاتی وجود داره که فقط یک مدرس خوب می تونه اونا رو به شما منتقل کنه و فقط به خوندن خودتون اکتفا نکنین چون ممکنه مطلب کلیدی و مهمی رو فراموش کنین و سوال مربوط به نکته رو نتونین حل کنین.

بعد از مطالعه کتاب درسی و تسلط به مطالب آن متناسب با سطح علمی و نوع یادگیری دانش آموز با توجه به شناخت که مدرس از دانش آموز پیدا کرده کتاب کمک آموزشی مناسب به او توصیه می شود. تا بهترین بهره وری برای دانش آموز ایجاد شود. اینجوری دیگه دانش آموز سردرگم نمیشه که از کدوم منابع برای مطالعه استفاده کنه وقت خودشو برای منابع اشتباه هدر نمیده.

روش مطالعه فیزیک کنکور

روش مطالعه اومند

مطالعه قبل از شروع کلاس یکی از پارامتر هایی هست که بهتون کمک می کنه تا تو کلاس آنلاین وقت تلف نشه برای توضیح مباحثی که قبلاً تدریس شده و باعث می شه درس ها رو راحت تر درک کنی و به سوالات جواب بدی. شما تو زمان کوتاه تری نسبت به قبل آموزش می بینین و تو زمان شما و استاد صرفه جویی می شه و هزینه های کلاسهاتون هم کم تر می شه.

یکی دیگه از اصول موفقیت در فیزیک کنکور مطالعه به سبک رتبه های برتر و مرورهای پر تکرار است. تمرکز حواس، مرورهای مداوم، انتخاب زمان مناسب برای مطالعه و حل تست ها کافی و مرور آنها از شرایطی است که برای رسیدن به درصد های بالا در درس فیزیک لازم است.

مرور دوره کردن مباحثی که خونده میشه خیلی مهمه چون اگه دروسی که قبلاً تدریس شده مرور نشه از یادتون میره و نمی تونین سوالاتش رو حل کنین. پیدا کردن بهترین روش مرور مطالب همواره یکی از دغدغه های کنکوری ها بوده است. چرا که با توجه به حجم زیاد مطالب استفاده از یک روش پربازده ضروری می باشد. تو باشگاه اومند ما به شما یاد میدیم تا چطور درس هایی که قبلا خوندین رو مرور کنین تا فراموش نکنین.

از هم کلاسی ها سبقت بگیرید!

آموزش خصوصی آنلاین فیزیک با مدرسین باشگاه اومند به شما این امکان رو میده تا دیدتون نسبت به مسائل فیزیک ساده تر بشه و نسبت به هم کلاسی هاتون سریع تر عمل کنین. برای رسیدن به این مرحله باید تمرین زیاد داشته باشین تا مباحث پیچیده فیزیک ملکه ذهنتون بشه. مدرسین ما به شما آموزش میدن که اگه تو مبحثی گیر کردی تا حل نکردی به مبحث بعدی نری چون باعث میشه تمرکزت نسبت به درس به هم بخوره و اشتباه کنی.

اگه تو درس فیزیک ضعف دارین و می خواین برای کنکور آماده بشین و نمی تونین درست برنامه ریزی کنین می تونین از باشگاه اومند کمک بگیرین. مشاورین و مدرسین مجرب باشگاه اومند با مشاوره و برنامه درست به شما کمک می کنن تا مشکلاتتون رو برطرف کنین و برای کنکور آماده شین!!

تدریس فیزیک کنکور ( تدریس خصوصی فیزیک کنکور )

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف تدریس خصوصی آنلاین فیزیک بهت نشون میده. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، کامل به تو تدریس خصوصی آنلاین فیزیک رو یاد میدن و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به هدف موفقیت در یادگیری فیزیک رو در اختیارت میذاره. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه آموزش فیزیک را به شما منتقل میکنه. برای کسب اطلاعات بیشتر، کافیه در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیری، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می تونی برای خرید دوره اینجا کلیک کنی. برای اینکه تو رشته مورد نظرت پیشرفت بیشتری داشته باشی می تونی از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنی برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کن.

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان تدریس فیزیک کنکور

اومند، گسترده ترین مجموعه هدف رسانی در کل کشور

شما برای رسیدن به اهدافتون به طیف مختلفی از خدمات نیاز دارید. بعنوان مثال شما برای رسیدن به هدف اصلیتون که قبولی کنکور باشه، قطعا به مشاوره کنکور تجربی یا مشاوره کنکور ریاضی احتیاج دارید. قطعا به روانشناس تحصیلی نیاز پیدا میکنید. یا به عنوان مثال فرض کنید که در تدریس فیزیک دوازدهم کنکور، مدرس به شما میگه که علت ضعف اساسیتون، ضعف در ریاضیات هست و شما باید از کلاس ریاضی بسته به شدت ضعفتون استفاده کنید.

در این حالت اگر شما بخواید از مجموعه دیگری خدمات لازم رو دریافت کنید، با دو تا مشکل اساسی روبرو میشید:

۱. هزینه های اضافه گریبانگیر شما خواهد شد‌.

۲. شما با مشکل چند روشه شدن روبرو میشید. چون هر مدرس یا مشاور از هر مجموعه روش خاص خودش رو برای پیشبرد شما در مسیر اهدافتون داره. نتیجه چند روشه شدن سردرگمی هست و ممکنه اونقدر اثر زیادی داشته باشه که خودش مانع پیشرفت شما بشه‌.

اما ناراحت نباشید؛ اومند طبق معمول فکر همه جا رو کرده! شما در اومند هر خدماتی رو بخواید دریافت میکنید و دیگه با این مشکلات روبرو نمیشید.

خدمات مختلف اومند بصورت کاملا یکپارچه و هماهنگ به شما ارائه میشه. این یکپارچگی به چه صورته؟؟

از روزی که شما به طور رسمی وارد اومند میشید، یک پرونده آموزشی برای شما تشکیل میشه. شما هر خدماتی رو که دریافت کنید(به عنوان مثال در هر کلاسی که شرکت بکنید و یا از خدمات مشاوره ای استفاده بکنید) مشاور، روانشناس تحصیلی یا مدرس شما تمام شرایط تحصیلی، نقاط قوت و نقاط ضعف، روند پیشرفت و روند حل مسائل مختلف آموزشی شما رو در این پرونده ثبت می کنن. زمانی که شما بخواید هر خدمات دیگه ای دریافت بکنید، مثلاً در کلاس دیگه ای شرکت بکنید مدرس اون کلاس این پرونده رو میخونه و به طور کامل از شرایط شما آگاه میشه. بنابراین همه آموزش ها، مشاوره ها و خدمات کاملاً با هم هماهنگ هستند و هیچ گونه تعارض یا تضادی در آموزش شما به وجود نمیاد!

با تدریس فیزیک اومند فیزیک دان شو!

میخوای کنکور تجربی قبول بشی ولی نمیدونی از کجا شروع کنی، بیا تو صفحه مشاوره کنکور تجربی مسیر درست پیدا کن. همین الان کلیک کن جلسه رایگان مشاوره و برنامه ریزی کنکور تجربی دریافت کن!

بودجه بندی فیزیک کنکور

دانش آموزان برای فهمیدن اهمیت و الویت هر مبحث فیزیک کنکور ابتدا باید بودجه بندی هر مبحث فیزیک را بدانند بودجه بندی فیزیک کنکور برای هر سال کنکور تجربی با کمی تغییر تقریبا ثابت است و حدود 9 سوال از فیزیک دهم، 9 تست از فیزیک یازدهم و 12 تست از فیزیک دوازدهم آورده می شود.

در بین مباحث فیزیک کنکور بعضی از مباحث اهمیت بیشتری دارن و سوالای بیشتری ازشون تو کنکور میاد، پس با برنامه ریزی و الویت برای این مباحث میتونید درصد بیشتری توی کنکور بزنید.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
منو
حساب کاربری من
Call Now Button