مقالات

آموزش زبان به کودکان زیر ۷ سال چگونه دنبال میشود؟

زمان یادگیری زبان کودکان

ذهن کودک از همون سنین پایین شکل میگیرد و در نتیجه بهترین زمان و روش یادگیری زبان کودکان ۳ تا ۷ سال میباشد و قطعا نتیجه خوبی خواهند گرفت.
بسیاری از خانواده ها استرس این را دارند که فرزندم کم سن و سال است آیا زبان یاد میگیرد؟
یا آیا در ذهنش خواهد ماند؟
و ازین قبیل سوالات، در جواب باید بگویم که قطعا یاد خواهند گرفت و در حافظه بلند مدت ذهنشان حک خواهد شد برای همین میگوییم بهترین زمان یادگیری زبان کودکان ۳ تا ۷ سال میباشد، شما با سرمایه گذاری بر روی زبان کودک خود میتوانید آینده ی او را درخشان تر کنید😍.

میخواهیم بدونیم آموزش زبان به کودکان از چه راه هایی ممکن است؟

ذهن کودک در لحظه هزاران جا میرود و تمرکزی ندارند و بازیگوش هستند برای همین ما از همین قابلیت بچها برای آموزش زبان به شیوه ی یک بازی برای آنها استفاده میکنیم.
با انجام بازی های مختلف مثلا بازی با رنگ ها بازی با اعداد یا رنگ های اطراف زبان انگلیسی را تبدیل به یک بازی جذاب و مهیج برای بچها میکنیم تا با اشتیاق و هیجان زبان را یاد بگیرند و همیشه در ذهنشان حک شود.
یک راه دیگر از طریق کارتون های زبان انگلیسی میباشد یا شعرهای انگلیسی که ریتمیک و جذاب باشد برای بچها و همین امر باعث میشود کودک در طول روز این شعرهارا با خودش مرتب تکرار کند و در ذهنش حک شود.
یکی از مسائل مهم در کلاس های زبان انگلیسی کودک تایم محدود آن میباشد،ذهن کودکان آموزش یک ساعت یا حتی بیشتر را نمیپذیرد و خسته خواهد شد، به همین دلیل بهترین تایم آموزش زبان به کودکان ۳۰ دقیقه و نهایتا یک ساعت میباشد که در بین آن باید به کودک استراحت دهیم تا ذهنش آمادگی پذیرا شدن مطالب جدید را داشته باشد و خسته نشود.

درس ها را به آهنگ تبدیل کنید

تبدیل لغات، گرامر و دیالوگ ها به آهنگ های جذاب، روشی شگفت انگیز برای آموزش زبان انگلیسی به زبان آموزان جوان است. اگر در حال مرور مطالب رایج هستید، سعی کنید به YouTube مراجعه کنید تا ببینید آیا از قبل آهنگ مناسبی وجود دارد یا خیر. در غیر این صورت، می توانید بتهوون درونی خود را برای ساختن یک شاهکار موسیقی با استفاده از آهنگ یک آهنگ آسان دیگر، تقویت کنید.

نمودارهای بصری برای نشان دادن واژگان جدید ایجاد کنید

سر، شانه ها، زانوها و انگشتان پا. اشاره کردن به این موارد در یک مرد چوبی خندان بسیار آسان تر از نوشتن در فهرست واژگان است. دستگاه های بصری نیز یک اثر مضاعف ایجاد می کنند. دانش‌آموزان می‌توانند از رنگ‌آمیزی یا حتی اضافه کردن تصاویر لذت ببرند و در عین حال آنچه را که می‌آموزند، شبیه کلمات جدیدی که می‌آموزند، جذب کنند.

مرور واژگان از طریق ایفای نقش

مسیر آموزش زبان انگلیسی برای زبان آموزان جوان نیاز به خلاقیت دارد. به کلاس تئاتر با پیچ و تاب انگلیسی فکر کنید. انتخاب نقش یک افسر پلیس یا همسایه سالخورده در محل می تواند برای هر دانش آموز سالمندی ترسناک باشد. با این حال، اگر کمی با آن سرگرم شوید و انتظار آرام‌تری برای دانش‌آموزان برای ایفای نقش‌ها ایجاد کنید، استرس کمتری در مورد اشتباه کردن آن‌ها خواهند داشت.

به هر حال، آموزش زبان انگلیسی به کودکان باید در جهت ایجاد اعتماد به نفس صحبت کردن و پایه ای محکم باشد. فاعل-فعل-صفت را می توان بعداً تنظیم کرد!

چند کلاه گیس، عینک آفتابی، و کلاه بردارید تا به آن‌ها کمک کنید وارد شخصیت شوند و بیشتر احساس کنند که در حال بازیگری هستند، نه فقط ارائه یک دیالوگ. هنگامی که آنها واقعاً شخصیت خود را در آغوش گرفتند، ممکن است از این که متوجه شوید شکسپیرهای کوچک چقدر می توانند با واژگان جدید خود خلاق باشند، شوکه شوید!

والدین عزیز این چند روش از راه های آموزشی زبان انگلیسی به کودکان زیر ۷ سال میباشد که در باشگاه اومند توسط متخصصین در این زمینه آموزش داده خواهد شد.
آموزش زبان در باشگاه اومند با مدرن ترین روش آموزش داده میشود تا کودک شما زیان انگلیسی را فول شود و در اصطلاح انگلیسی را قورت بدهد😁.

زمان یادگیری زبان کودکان

یکی از مزیت های بسیار عالی باشگاه اومند آنلاین بودن کلاس ها و علاوه بر آن کاربر بودن کلاس ها میباشد. کاربر محور بودن کلاس ها یعنی چی؟

کاربر محور بودن کلاس به این معناست که دانش آموز در کلاس امکان ابراز وجود و پرسش سوالاتی که در ذهنش به وجود می آید را دارد ومعلم متکلم وحده نمیباشد که بیاید سرکلاس درسش را بدهد و برود،خیر در باشگاه اومند از این خبرا نیست،محیط کلاس کاملاً جو دوستانه و پر انرژی دارد که معلم به دانش آموز این امکان را میدهد که هر زمان سوالی برایش پیش آمد بپرسد و باهم صحبت و گفت و گو داشنه باشند و این در روند یادگیری زبان بچها بسیار بسیار تاثیر گذار است و این پرسش و پاسخ ها باعث تقویت اعتماد به نفس کودک نیز میشود.
علاوه بر آن کاربران در کلاس های آموزش زبان انگلیسی کودک در باشگاه اومند محدود میباشد.
نحوه برگزاری کلاس ها در باشگاه اومند در سامانه تخصصی به سه صورت میباشد:
۱)کلاس های خصوصی(تک نفره)
۲)کلاس های نیمه خصوصی(دو الی پنج نفر)
۳)کلاس های عمومی(پنج الی ده نفر)

همانطور که خودتان مشاهده میکنید ،نهایت تعداد نفرات موجود در کلاس ها ده نفر میباشد.
ما هیچ کلاسی رو نداریم که بالای ده نفر جمعیت داشته باشد، به این علت که میخواهیم شعار کاربر محور بودن کلاس هارا به حقیقت تبدیل کنیم و بچها بتوانند در کلاس آزادی عمل داشته و سوالات خودشان را بپرسند و ابهاماتشان را برطرف کنند.
با تقویت زبان انگلیسی کودک در دوره های زبان در باشگاه اومند،باعث رشد فکری کودک خود شوید و عدم اعتماد بنفس و ترس را از درون او بیرون کنید و از ریشه و اساس کودک خود را تقویت کنید.
با این کار آینده ای زیبا و روشن در اختیار فرزند شماست‌.

تیم حرفه ای دپارتمان اومندی متشکل از مشاورین و مدرسین میباشد و آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.
تیم پشتیبانی اومند همه روزه با بچه های اومندی عزیز در ارتباط میباشند و پیگیر تمام کارها و تکالیف آنها میباشند تا همه چیز در وقت و زمان مقرر خودش انجام شود.
مثل آرزوهایت بنفش باش
بنفش باشید💜

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *