مقالات

بایدها و نبایدهای ۱۰۰ زدن زبان انگلیسی کنکور

100 زدن زبان انگلیسی

زبان انگلیسی یکی از درس هایی است که اگر داوطلبان کنکور بتوانند با شرکت در کلاس های آموزش حضوری یا آموزش آنلاین زبان انگلیسی در آن به تسلط بالایی برسند و زمان خودشان را در سر جلسه کنکور مدیریت کنند تا بتوانند به سوالات آن که آخرین درس در دفترچه سوالات عمومی است پاسخ دهند، می توانند رتبه و نتیجه خود را از این رو به آن رو کنند!

حالا فرض کنید که شما بتوانید ۱۰۰ درصد سوالات این درس را در کنکور پاسخ دهید! قطعاً در چنین حالتی رتبه شما هم یک تکان اساسی می خورد و طبیعتاً هیچ چیزی به اندازه کسب یک رتبه عالی و قبولی در رشته و دانشگاه مورد علاقه شما نمی تواند حال دل شما را به عنوان یک کنکوری را خوب کند و قند در دلتان آب کند!🌟

اما باید بدانید که کسب درصد ۱۰۰ در درس زبان انگلیسی که درسی چالش برانگیز است به این راحتی ها هم نیست!

“میزان بزرگی و موفقیت هر فرد بستگی به این دارد که تا چه حد می تواند همه نیروهای خود را در یک کانال بریزد.”

ریسون سووت ماردن، تاجر موفق

پس اگر شما هم می خواهید یکی از کسانی باشید که به کمک آموزش های زبان انگلیسی می توانند به درصد ۱۰۰ در این درس برسند، باید علاوه بر تلاش مداوم بتوانید همه مهارت های خود را در این درس مدیریت کنید و آن ها را به صورت متمرکز و هماهنگ با هم استفاده نمایید.

چگونه از پس ۱۰۰ درصد سوالات زبان انگلیسی کنکور بربیاییم؟

100 زدن زبان انگلیسی

برای انسان هیچ غیر ممکنی تعریف نشده است و اگر شما دوست دارید به مهارتی برسید که بتوانید به ۱۰۰ درصد سوالات زبان انگلیسی کنکور پاسخ دهید، تنها کافیست که راه و چاه آن را یاد بگیرید و روش های آن را مو به مو اجرا کنید! پس برای این که شما هم یکی از کسانی باشید که به این موفقیت می رسند، حتماً راهکارهای های زیر را با دقت مطالعه و بر طبق آن ها عمل کنید.

ریز به ریز نکات کتاب درسی را از بر شوید!

بارها گفته ایم که کتاب درسی اولین و مهم ترین منبع مطالعاتی شما است و این موضوع درباره زبان انگلیسی هم صدق می کند. بنابراین تا زمانی که شما کتاب درسی زبان انگلیسی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم را نجویده باشید، نمی توانید از پس سوالات مربوط به لغات، گرامر، درک مطلب و … این درس بربیایید. پس یادتان باشد پیش از این که به سراغ هر درسنامه دیگری بروید باید به کتاب درسی مسلط شوید؛ چرا که درسنامه ها برای تثبیت نکات درس انگلیسی به شما کمک می کنند، اما جایگزین کتاب درسی نمی شوند!

از یک استاد حرفه ای کمک بگیرید

از آنجایی که زبان انگلیسی به خصوص در مبحث گرامر چالش های زیادی را پیش روی داوطلبان کنکور قرار می دهد و به همین دلیل می توان آن را درسی بد چغر و بد بدن دانست. پس اگر شما از استادی که در زمینه آموزش زبان انگلیسی ماهر است و می تواند زیر و بم این درس را بر مبنای توانایی ها و مهارت های فردیتان به شما یاد دهد کمک بگیرید، اصلاً دور از ذهن نیست که درصد ۱۰۰ کنکور در این درس در مشتتان باشد!🤩

با خواندن مطلبی با عنوان ویژگی های مدرس زبان حرفه ای متوجه می شوید که برای موفقیت در زبان کنکور باید به چه مدرسی اعتماد کنید.

کلاس زبان انگلیسی

● برنامه مروری منظمی را برای خود تنظیم کنید

هیچ چیز به اندازه مرورهای دوره ای و منظم نمی تواند به شما کمک کند که مطالب را مثل یک کتابخانه در ذهن خود طبقه بندی کنید و با ۱۰۰ درصد تمرکز خود در سر جلسه کنکور حاضر شوید و همه سوالات زبان را به درستی پاسخ دهید!

البته این نکته را فراموش نکنید که شما در صورتی می توانید ثمره و میوه مرورتان را در جلسه کنکور بچینید که برای مرور مطالب از یادداشت ها و خلاصه نویسی هایتان استفاده کرده باشید، وگرنه اگر قرار باشد که در هر دوره مروری بار دیگر صفر تا صد کتاب یا جزوه زبانتان را مرور کنید، تنها وقت خود را تلف کرده اید و طبیعتاً نمی توانید به نتیجه دلخواهتان برسید.

واژگان زبان را با جمله سازی در ذهن خود تثبیت کنید

طبیعتاً شما تا زمانی که نتوانید لغات زبان انگلیسی را از بر شوید، نمی توانید در این درس به تسلط کافی برسید؛ چرا که گاهی حتی پاسخگویی به سوالات گرامری این درس هم بدون ترجمه صورت سوال و گزینه های آن امکان پذیر نیست! بنابراین اگر می خواهید بر معنی واژگان این زبان مسلط شوید، بهتر است که به جای طی کردن طول و عرض اتاقتان برای حفظ کردن آن ها، هر یک از لغات را در جملات مختلف به کار ببرید تا بالاخره ملکه ذهنتان شوند و در جلسه کنکور به دادتان برسند!

از منابع تستی معتبر استفاده کنید

به جای این که از هر منبعی که به دستتان رسید تست بزنید، سعی کنید که اولاً بر تست های سوالات سال های قبل کنکور مسلط شوید و بعد با کمک مشاور یا استادتان منابع تستی معتبر را بشناسید و آن ها را حل کنید. ضمناً اگر می خواهید تاثیر تست زنی شما چند برابر شود، باید همه سوالات به خصوص آن هایی که برایتان سخت بوده اند یا غلط زده اید را تحلیل کنید و تمام سعیتان را بکنید که سیر تا پیاز نکات آن ها را یاد بگیرید تا بار دیگر در دام همان چالش ها گرفتار نشوید!

برای ۱۰۰ زدن زبان انگلیسی به کدام کلاس کنکور اعتماد کنیم؟

از قدیم گفته اند که کار را باید به کاردان آن سپرد! پس شما هم اگر دلتان می خواهد در کلاسی شرکت کنید که استاد آن بتواند شما را در مسیر رسیدن به درصد ۱۰۰ در درس زبان انگلیسی کنکور یاری کند، باید به دنبال اهل آن بگردید!

از این رو ما به شما باشگاه اومند را پیشنهاد می کنیم که کلاس های آنلاین زبان انگلیسی خود را بر اساس جدیدترین متد روز و به شیوه کاربر محور پیش می برد. در واقع در این کلاس ها توانایی ها و اهداف هر کاربر در راس آموزش قرار دارد و استاد در هر جلسه به صورت مستقیم و آنلاین با شاگردان خود در ارتباط است تا هم آموزش شخصی سازی شده به بهترین شکل ممکن پیش برود و هم نظارت مستقیمی بر روند پیشروی و انجام تکالیف کاربران وجود داشته باشد.

پس اگر شما هم دوست دارید که اومندی شوید و بتوانید به رویای ۱۰۰ زدن زبان انگلیسی در کنکور جامه عمل بپوشانید، یا همین الان با شماره تلفن باشگاه (در انتهای صفحه) تماس بگیرید یا با تکمیل فرم مشخصات از طریق این قسمت گوش به زنگ همکاران ما باشید.

با اومند رویاهای بنفش شما تا به تحقق رسیدنشان فاصله ای ندارند!💜