مقالات

تاثیر زبان انگلیسی در روابط اجتماعی کودک

اهمیت زبان انگلیسی در روابط اجتماعی

همانطور که میدانید زبان انگلیسی طی سالیان زیادی یکی از زبان های اصلی در ۵ قاره بوده و هست به شکلی که امروزه با وجود سوشال‌مدیاها بیش از بیش به چشم می‌آید و مثل گذشته محدود نیست و به طرز قابل توجهی همه‌گیر شده است
اما چرا؟

دلیل شایع و اصلی این موضوع همه‌جانبه بودن این زبان هست به شیوه‌ای که شما حتی اگه علاقه‌ای به آن نداشته باشید برای پیش بردن کارهایتان مجبور به استفاده از آن میشوید
این زبان به طرز خاصی در تمامی زبان ها و فرهنگ ها ریشه دوانده است و تقریبا در تمامی زمینه ها مثل کار ، درس،فیلم ، موزیک ، کتاب های خوب ،مقالات ، تحقیقات و … و حتی زمینه های خیلی گسترده‌تر حرف هایی برای گفتن دارد که به هیچ عنوان نمی‌شود به سادگی از آن ها گذر کرد.

اهمیت آموزش زبان انگلیسی

.

و اما برویم سراغ اصل مطلب تاثیر و اهمیت آموزش زبان انگلیسی در روابط اجتماعی کودکان

لازمه برقراری روابط اجتماعی خوب آن هم در سنین پایین صد در صد به میزان اعتماد به نفس کودک بستگی دارد و در کودکانی که مشکل افراطی برقراری ارتباط و کم روییو مشکل در اعتماد به نفس ندارند یادگیری زبان و تسلط کامل بر آن به میزان چشم گیری روی اعتماد به نفس کودک تاثیر عجیبی دارد و حتی گاهی روی همان کودکانی که از اختلالات نام برده رنج میبرند هم بی تاثیر نیست . میخواهم اهمیت آموزش زبان انگلیسی با مثال اثبات کنم.

زبان انگلیسی در روابط اجتماعی

مثال اهمیت آموزش زبان انگلیسی در شبکه های اجتماعی

اینستاگرام ؛ اپلیکیشینی که این روز ها اکثر عموم در آن عضو هستند و به نحوی تاثیر آن در زندگی های روزمره افراد قابل مشاهده است
در این فضا بلاگران ، نویسندگان، بازیگران و فشن مدل ها زیادی به چشم میخورند که تقریبا میشود گفت کمتر از نیمی از این افراد تا حد زیادی به این زبان مسلط هستند و همین خیلی چیز ها را عوض کرده است به نحوی که این بخش از افراد طرفدارها و روابط بیشتری نسبت به سایرین دارند و صد البته موفق تر هم هستند.

آموزش زبان انگلیسی

مثال اهمیت آموزش زبان انگلیسی در توجه

اصولا کودکان به دنبال توجه کارهای عجیبی از خود نشان می‌دهند و زبان دوم چیزیست که هر کودکی به آن تسلط ندارد در نتیجه کودکی که زبان دوم دارد که عموما انگلیسی هم هست نسبت به سایرین توجه بیشتری نسیبش میشود و همیشه زیر سایه این آپشن اکتسابی که فراگرفتن آن به شیوه درست پرسه آنچنان طولانیی هم نخواهد بود حس خیلی بهتری نسبت به خودشان را تجربه می‌کنند.

جالب است بدانید که به همان اندازه که آموزش زبان انگلیسی کودک باعث تقویت مهارت های اجتماعی کودک می شود، به همان اندازه هم به گفته خانم کول: ارتباط اجتماعی، عامل مهمی در فراگیری زبان های خارجه از جمله زبان انگلیسی است. پس می توان نتیجه گرفت که این بازی یک بازی دو سر برد است!🤩 به عبارت دیگر آموزش زبان و ارتباطات اجتماعی روی همدیگر تاثیر مثبت می گذارند و هر دو می توانند باعث تقویت دیگری در فرزند شما شوند! بنابراین اگر دوست دارید شاهد بالندگی فرزندتان باشید، از آموزش زبان انگلیسی در سنین کم به او غافل نشوید!

زبان انگلیسی در روابط اجتماعی


لازم میدانم راجب شیوه درست ،توضیح کوتاهی به شما عزیزان ارائه کنم ؛
برای اکثر ما یادگیری زبان به معنی ثبت‌نام در کلاس های زبان و طی کردن لول های مختلف است ،متدی کاملا قدیمی که در اکثر اوقات جواب نمیدهد ، یا گذراندن دوره های فشرده زبان آموزی یا تهیه ویدئو های آموزش زبان وکلی روش های دیگر که همه حول یک محور میچرخند
اشتباه واحد این مجموعه ها در توجه نکردن به شخص زبان آموز ،هدفش ،دلیل یادگیری زبان و جزییاتی از این قبیل است که در واقع این اصل ماجرا برای قرار گرفتن در مسیر است.
پس‌با این تفاصیر جواب نگرفتن از این روش ها تا حدود خیلی زیادی منطقیست اما جای نگرانی نیست چون همیشه یک بهترین روش وجود دارد و در این بخش مایلم شما را با باشگاه اومند آشنا کنم.
جایی که خبری از آن رژیم سخت و خشک آموزشی که اکثرا آزار دهنده تلقی میشود نیست
و هرکسی می‌تواند آموزش مختص به خودش را در شیوه های به شدت خلاقانه و قافلگیر کننده دریافت کند
و به جز زبان انگلیسی و زبان‌های دیگر در تمامی زمینه ها حرفی برای گفتن دارد.

پس فقط کافیست آرزو کنید و در چشم بهم زدنی موفقیتتان را باهم جشن میگیریم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *