مقالات

بهترین کارتون ها و انیمیشن ها برای تقویت زبان انگلیسی کودک شما

انیمیشن برای زبان انگلیسی کودک

به جرئت می توان گفت که کارتون ها و انیمیشن ها یکی از بهترین گزینه ها برای آموزش زبان انگلیسی کودک هستند. این را دیگه همه می دانند، همه!😁 در واقع کارتون ها و انیمیشن ها به دلیل جذابیت های بصری و پویایی که دارند، کودک و بزرگسال را به سمت خود جلب می کنند و به طور غیر مستقیم می توانند بر تقویت زبان انگلیسی او اثر بگذارند.

البته نباید فراموش نکنید که به هیچ عنوان این برنامه ها نمی توانند جای کلاس های حضوری یا آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی کودک را بگیرند، اما قطعاً می توانند مثل یک داروی مکمل به تقویت این زبان در بچه ها کمک کنند!

بنابراین اگر شما هم تمایل دارید که از ترفندهای کارتونی برای بهبود زبان انگلیسی در کودکانتان استفاده کنید و از این طریق دایره لغات و مهارت شنیداری آن ها را بهبود ببخشید، کافیست که با ما همراه باشید تا با بهترین کارتون ها و انیمیشن ها که می توانند همچون معجزه ای در تقویت این زبان در بچه ها عمل کنند، آشنا شوید!😊

معرفی ۱۲ کارتون و انیمیشن برتر برای بهبود زبان انگلیسی در کودکان

برای این که فرآیند یادگیری زبان انگلیسی برای کودک شما جذاب تر و دلچسب تر شود، بهتر است که این مسیر را با کارهایی مثل تماشای کارتون که کودکان از آن لذت می برند و در دنیای خیالات غرق می شوند ادغام کنید و برای آن ها کارتون های زبان اصلی پخش کنید تا بچه ها بدون این که حس کنند که کار آموزشی انجام می دهند، هم از تماشای شخصیت های کارتونی مورد علاقه شان لذت ببرند و هم به مرور کلمات، عبارات و اصطلاحات انگلیسی را از بر شوند! پس دنبال ما بیاید تا بهترین کارتون ها و انیمیشن هایی که می تواند در این مسیر به شما کمک کند را بهتان معرفی کنیم.

انیمیشن Peppa Pig

این کارتون که داستان یک بچه خوک و خانواده اش را روایت می کند، به دلیل قصه جذاب و قابل درک خود، یکی از بهترین برنامه ها برای آموزش زبان انگلیسی به بچه ها به خصوص در سنین خردسالی است. در واقع از آنجایی که در این انیمیشن از جملات و عبارات ساده و ابتدایی استفاده می شود، می تواند موجب راه افتادن کودک شما در زبان انگلیسی شود.

انیمیشن Peppa Pig

انیمیشن CoComelon

این برنامه موزیکال و مفرح که جز پر مخاطب ترین انیمیشن های سریالی کودکان شناخته می شود، حروف، اعداد، صدای حیوانات، مکالمه و سایر بخش های انگلیسی را در جذاب ترین حالت ممکن به کودک شما انتقال می دهد و اوقات خوشی را برای او فراهم می کند.

انیمیشن CoComelon

انیمیشن Dora the Explorer

شخصیت اول این داستان سرگرم کننده و آموزشی، دختر ماجراجویی به دورا است که زبان انگلیسی را با شعر و آهنگ به کودکان و نوجوانان آموزش می دهد.

انیمیشن Mickey Mouse Clubhouse

 کارتون میکی موس از کمپانی والت دیزنی سال ها است که به عنوان یکی از بهترین منابع برای تقویت زبان انگلیسی کودکان شناخته می شود. در این کارتون، میکی، مینی، دیزی، گوفی، پلوتون و دونالد در قالب حل مسائل بامزه و سرگرم کننده زندگی روزمره به تعامل با بیننده می پردازند و از این طریق مفاهیم ساده انگلیسی را به بچه ها یاد می دهند.

انیمیشن Mickey Mouse Clubhouse

انیمیشن Zootopia

با توجه به این که کارتون زوتوپیا، دیالوگ های جذاب و قابل درکی دارد و از طرف دیگر به دلیل وجود شخصیت های مختلف در این برنامه، تنوع کلام زیاد است، پس می توان این کارتون را هم یکی دیگر از بهترین برنامه ها برای یادگیری زبان دانست که حتی به درد کسانی که می خواهند ساختارهای گرامری این زبان را در سطح پیشرفته هم یاد بگیرند، می خورد.

انیمیشن Zootopia

انیمیشن Raya and the last Dragon

در این قصه که قهرمان آن رایا برای نجات سرزمینش تلاش می کند و به خصوص دخترها با این شخصیت همزاد پنداری می کنند، افعال دو قسمتی و عبارات، اصطلاحات و ضرب المثل های انگلیسی جذابی به کار رفته که با چند بار دیدن آن، به راحتی ملکه ذهن کودکتان می شوند!

انیمیشن Raya and the last Dragon

انیمیشن Shrek

تقریباً کمتر کسی پیدا می شود که عاشق کارتون شرک و خر شرک نباشد! بنابراین اگر دوست دارید که فرزندتان با انواع لهجه های انگلیسی آشنا شود، این کارتون انتخاب مناسبی است؛ چرا که در آن از لهجه اسکاتلندی گرفته تا لهجه آفریقایی- آمریکایی صحبت می شود و طبیعتاً می تواند تاثیرش را بر روی کودک شما بگذارد.

انیمیشن Shrek

انیمیشن Moana

یکی دیگر از تولیدات جذاب شرکت دیزنی، همین کارتون موآنا است که داستانی خنده دار، ماجراجویانه و موزیکال دارد و به قدری صداگذاری های آن جذاب و قابل فهم است که کودک می تواند از طریق تماشای آن تلفظ صحیح کلمات را یاد بگیرد!

انیمیشن Moana

انیمیشن Toy Story

این انیمیشن جذاب که از سال ۱۹۹۵ در نسخه های مختلف و هر بار با تمی خاص تولید شده، می تواند انواع و اقسام کلمات و عبارات مربوط به فضا، کابوی ها، دایناسورها، سربازان و افسانه ها را به فرزندان شما آموزش دهد و زبان انگلیسیشان را از این رو به آن رو کند!😉

انیمیشن Toy Story

انیمیشن Frozen

انیمیشن فروزن که به خصوص در بین دختران محبوب است، در کارتون خود از انواع اصطلاحات پر کاربرد در زندگی روزمره و انواع افعال دو قسمتی در جملات ساده و قابل درک استفاده کرده است و به همین دلیل دیدن این انیمیشن به کودکان کمک می کند که در عین لذت بردن از ماجرای جذاب آن، زبان خود را هم تقویت کنند.

انیمیشن Frozen

انیمیشن SpongeBob SquarePants

کمتر کودکی پیدا می شود که عاشق کارتون باب اسفنجی شلوار مکعبی نباشد! این انیمیشن در کنار نکات آموزشی که به کودکان یاد می دهد، می تواند کلی کلمه و اصطلاح جدید انگلیسی هم در ذهن آن ها حک کند و کار آموزش زبان انگلیسی کودکان را راحت تر کند!

انیمیشن SpongeBob SquarePants

انیمیشن The Simpsons

همان طور که حتماً می دانید داستان کارتونی خانواده سیمپسون ها پر از اصطلاحات و لغات انگلیسی است که در زندگی روزمره کاربرد دارند. پس کودکان با تماشای این کارتون می توانند از لغات ابتدایی تا اصطلاحات و ضرب المثل ها را یاد بگیرند.

برای مطالعه مقاله ۵ بازی سرگرم کننده برای تقویت زبان انگلیسی کودک، کافیست بر روی لینک آن بزنید و این مطلب کاربردی را هم مطالعه کنید.

به جز از طریق کارتون و انیمیشن، چگونه می توان زبان انگلیسی بچه ها را تقویت کرد؟

از آنجایی که تقویت زبان انگلیسی کودک با کارتون یک روش سرگرم کننده است که باعث یادگیری بهتر تلفظ کلمات و ساختار جمله ها، آشنایی با فرهنگ سایر جوامع و …، نه تنها نمی توان از آن چشم پوشید، بلکه باید آن را به عنوان یک منبع عالی برای یادگیری این زبان به حساب آورد.

اما طبیعتاً اگر شما دوست دارید که فرزندتان در این زبان، حرفه ای شود، نمی توانید فقط به تماشای کارتون و انیمیشن انگلیسی زبان اکتفا کنید و باید او را در کلاسی که این زبان را بر مبنای مهارت ها و توانایی های فردیش به او یاد می دهند ثبت نام کنید.

بدین منظور پیشنهاد ما به شما کلاس های آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان باشگاه اومند است که علاوه بر آموزش شخصی سازی شده، فضایی شاد و سرگرم کننده برای بچه ها ایجاد می کند، تا آن ها نه تنها از یادگیری خسته نشوند، بلکه در پایان هر جلسه، برای جلسه بعد لحظه شماری کنند!😍

پس برای اومندی شدن فرزندتان و یادگیری او در فضای اختصاصی باشگاه با جمعیت محدود (حداکثر ۱۰ نفره) همین الان گوشی تلفن را بردارید و با شماره تلفن باشگاه در پایین صفحه تماس بگیرید یا اطلاعات خود را از طریق این لینک در اختیار ما قرار دهید تا کارشناسانمان در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

خوش بدرخشید!💜

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *