مقالات

نقش استرس در تکلم زبان انگلیسی کودک

عدم اعتماد بنفس و استرس کودک در یادگیری زبان انگلیسی میباشد. وقتی کودک دچار استرس میشود هر آنچه که یادگرفته بود در ذهنش پراکنده میشود و قدرت بیان آن را از دست میدهد

اول از همه ممنون از خواندن مطالب ما و اینکه برای فرزند خود ارزش قائل میشوید.
کودکان دارای ذهنی آماده و پذیرا برای یادگیری مسائل مختلف را دارند پس چه بهتر که از همان ابتدا توانایی های کودکتان را تقویت کنید.

زبان انگلیسی عامل اصلی تمایز کودک شما میشود.

تربیت کودک از مهم ترین مسائل در طول دوره زندگی هر پدر و مادری میباشد زیرا اخلاق و رفتار و عملکرد هر کودک در آینده نتایجی در پی خواهد داشت و چه قدر خوب خواهد شد وقتی همه اینها در زمینه مثبت باشند.
جامعه کنونی در زمینه های مختلف با جامعه سال های پیش و یک دهه پیش زمین تا آسمان فرق کرده است اما مسئله ای که هنوز که هنوزه سرجای خود باقی است و در دست تغییرات ناپدید نشده بلکه پر رنگ تر از قبل شده است یادگیری زبان انگلیسی و نیاز جامعه به افراد انگلیسی زبان میباشد‌.
پس چه بهتر که یادگیری زبان انگلیسی را از همان دوران کودکی برای فرزندتان شروع کنید تا همیشه در ذهنش باقی بماند و پیشرفت و ترقی چشمگیری داشته باشد اما یک موضوع بسیار مهم در این زمینه عدم اعتماد بنفس و استرس کودک در یادگیری زبان انگلیسی میباشد.
وقتی کودک دچار استرس میشود هر آنچه که یادگرفته بود در ذهنش پراکنده میشود و قدرت بیان آن را از دست میدهد و در نتیجه در ادای کلمات و تکلم به مشکل بر میخورد. ممکن است به خوبی تمام کلمات و جملات را یادگرفته باشد اما بخاطر وجود موقعیت استرس زا، نتواند کلمات را بیان کند و در نتیجه اعتماد به نفس کودک تحلیل میرود.
والدین گرامی از همان ابتدا سعی کنید بر روی استرس و اعتماد بنفس کودک خوب کار کنید تا قدرت فن بیانش تقویت شود و دچار مشکل در تکلم نشود و او را به حال خودش راحت بگذارید چرا میگویم راحت؟؟ چونکه مثلا به کودکتان نگویید برای عمه یا خاله شعر بخون بیینه بلدی، اینجور موقعیت ها استرس کودک را تشدید میکند و نه تنها کودک خوشحال نمیشود بلکه موقعیتی به وجود می آید که دچار مشکل در تکلم و بیان جملات شود و اعتماد بنفسش تضعیف میشود‌.

عدم اعتماد بنفس و استرس کودک در یادگیری زبان انگلیسی میباشد. وقتی کودک دچار استرس میشود هر آنچه که یادگرفته بود در ذهنش پراکنده میشود و قدرت بیان آن را از دست میدهد

کلاس های کاربر محور باشگاه اومند

یادگیری زبان انگلیسی در باشگاه اومند یک مزیت خوبی که داره اینه که کودک ب طور مستقیم با معلم در ارتباطه و همزمان با ارتباط بین معلم دیگر دانش آموزان حس خجالت کودک از بین میرود و اعتماد به نفس کودک شما تقویت میشود.دوره ی کلاس های آنلاین آموزش زبان انگلیسی کودکان در باشگاه اومند در سامانه تخصصی به صورت آنلاین با حضور مدرس انجام میشود و یکی از مزیت های بسیار خوب کلاس های ما محدودیت تعداد کاربران میباشد.حالا یعنی چی؟
کلاس های اومند به سه شیوه برگزار میشود
۱)خصوصی
۲)نیمه خصوصی
۳)عمومی
کلاس های خصوصی تک نفره میباشد.
کلاس های نیمه خصوصی دو الی پنج نفره هستند.
کلاس های عمومی پنج الی ده نفر میباشند و نکته همینجاست که ما در باشگاه اومند هیچ کلاسی بالای ده نفر نداریم.اعققاد داریم که دانش آموز باید در کلاس محور اصلی آموزش باشد و بتواند سوالاتش را در کلاس بازگو کند.این محدودیت نفری باعث میشود که همه، در تایم کلاس سوالاتشان را از مدرس بپرسند و کیفیت یادگیری زبان انگلیسی افزایش پیدا کند و این دقیقا همان چیزی است که ما بهش اهمیت میدهیم.بی شک باشگاه اومند بهترین گزینه برای یادگیری زبان کودکان شما میباشد‌.

تیم حرفه ای دپارتمان اومندی متشکل از مشاورین و مدرسین میباشد و آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.
تیم پشتیبانی اومند همه روزه با بچهای اومندی عزیز در ارتباط میباشند و پیگیر تمام کارها و تکالیف آنها میباشند تا همه چیز در وقت و زمان مقرر خودش انجام شود.
یه آرزو کن❤️
بنفش باشید💜

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.