مقالات

استرس و کنکور تجربی

استرس کنکور تجربی

مهم ترین اثر منفی که میتوان در سال کنکور تجربی آن را تجربه کرد استرس میباشد‌. استرس کنکور تجربی سمی ترین و بدترین دشمن انسان است.
استرس نه تنها نتیجه منفی بر عملکرد ما میگذارد بلکه روح و جسم مارا نیز مریض میکند‌.
دانش آموزان کنکوری در سال کنکور فشار مضاعفی را تجربه میکنند به همین علت با ترس های گوناگونی رو به رو میشوند برفرض مثال: نکنه قبول نشم، نکنه کنکورمو خراب کنم، نکنه وسط راه خسته بشم و جا بزنم؟
اینها سوالات متداولی هستند که سال کنکور به خصوص کنکور تجربی ذهن شمارا درگیر میکنند و در نتیجه باعث عدم تمرکز و ایجاد استرس در شما میشود.
باشگاه اومند در کنار شماست تا با برنامه ریزی صحیح و هدفمند استرس را تا حد امکان از شما دور کند.
کلاس های کنکوری در باشگاه اومند با بهترین اساتید برگزار میگردد طوری که بی دغدغه به درس خواندن مشغول شوید‌.
داشتن برنامه ریزی و مشاوری آگاه در این راه به شما کمک شایانی میکند و استرس کنکور تجربی را کاهش می دهد. چرا که شما را چند پله بالاتر خواهد برد و قطعا از رقبای خود جلو خواهید زد.
اگر به تلاش خود ادامه دهید و در این راه استمرار کافی داشته باشید، بی شک موفق خواهید بود.

دوره ی کلاس های کنکور تجربی در باشگاه اومند در سامانه تخصصی به صورت آنلاین با حضور مدرس انجام میشود و یکی از مزیت های بسیار خوب کلاس های ما محدودیت تعداد کاربران میباشد.حالا یعنی چی؟
کلاس های اومند به سه شیوه برگزار میشود
۱)خصوصی
۲)نیمه خصوصی
۳)عمومی
کلاس های خصوصی تک نفره میباشد.
کلاس های نیمه خصوصی دو الی پنج نفره هستند.
کلاس های عمومی پنج الی ده نفر میباشند و نکته همینجاست که ما در باشگاه اومند هیچ کلاسی بالای ده نفر نداریم. اعققاد داریم که دانش آموز باید در کلاس محور اصلی آموزش باشد و بتواند سوالاتش را در کلاس بازگو کند.این محدودیت نفری باعث میشود که همه، در تایم کلاس سوالاتشان را از مدرس بپرسند و کیفیت یادگیری افزایش پیدا کند و این دقیقا همان چیزی است که ما بهش اهمیت میدهیم. بی شک باشگاه اومند بهترین گزینه شما در سال کنکور تجربی میباشد‌.

تیم حرفه ای دپارتمان اومندی متشکل از مشاورین و مدرسینمیباشد و آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.
تیم پشتیبانی اومند همه روزه با بچهای اومندی عزیز در ارتباط میباشند و پیگیر تمام کارها و تکالیف آنها میباشند تا همه چیز در وقت و زمان مقرر خودش انجام شود.
یه آرزو کن❤️
بنفش باشید💜

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.