مقالات

استرس و کنکور انسانی

استرس کنکور انسانی

استرس در سال کنکور شایع ترین مشکل بین بچها میباشد. بچهای کنکور انسانی با ترس و استرس کنکور انسانی و سوالات آن، روز و شب خود را میگذرانند و نمی دانند چه ضرر بزرگی به سیستم تقویتی بدن خود میزنند.
همه چیز که به درس ختم نمیشود،با استرس به سیستم تقویتی و عملکرد بدن خود آسیب میزنید و در نتیجه هنگام درس خواندن بازدهی خوبی نخواهید داشت و این حس بد که ناشی از استرس است همیشه همراه شما میباشد‌ و عملکرد مغز را مختل و یادگیری را کند میکند.
استرس نه تنها نتیجه منفی بر عملکرد ما میگذارد بلکه روح و جسم مارا نیز مریض میکند‌.
دانش آموزان کنکوری در سال کنکور فشار مضاعفی را تجربه میکنند به همین علت با ترس های گوناگونی رو به رو میشوند برفرض مثال:نکنه قبول نشم،نکنه کنکورمو خراب کنم، نکنه وسط راه خسته بشم و جا بزنم؟
اینها سوالات متداولی هستند که سال کنکور بچهای کنکور انسانی از ما میپرسند و در نتیجه باعث عدم تمرکز و ایجاد استرس در آنها میشود.
باشگاه اومند در کنار شماست تا با برنامه ریزی صحیح و هدفمند استرس را تا حد امکان از شما دور کند.

راه کارهای بنفش برای مقابله با استرس کنکور 💜

راه کارهای بنفش برای مقابله با استرس کنکور

لحظه ای که شما برای کنترل استرس اقدام می کنید، لحظه ای است که تمرکزتان را از دست داده اید. لازم است که به آرامی تمرکزتان را به لحظه حال معطوف کنید. اما این کار به تنهایی می تواند بسیار دشوار باشد و در نهایت تاثیر چندانی در حال و روزتان نخواهد داشت. اما وجود یک مشاور که در اکثر مواقع در دسترس شما باشد می تواند نقش پر رنگی را در موفقیتتان داشته باشد. با وجود مشاوره انلاین کنکور انسانی شما در هر لحظه ای که احساس ناامیدی و یا استرس را داشته باشید، به راحت ترین شکل ممکن می توانید با آن ها ارتباط برقرار کنید. اگر «خودتان را بکوبید» و «خودتان را تحقیر کنید»، ممکن است صدای آن منتقد داخلی را باور کنید.  اگر به جای آن یاد بگیرید که «از پشتیبان کمک بگیرید»، احساس امیدواری بیشتری خواهید کرد و انرژی بیشتری برای دستیابی به نتایج دلخواهتان راخواهید داشت. همچنین، احتمال بیشتری وجود دارد که پتانسیل کامل خود را برای موفقیت بشناسید. در همین راستا، اومند تیمی را تشکیل داده که بتواند حمایت همه جانبه را در هر زمانی که به مانعی برخورد کردید، به شما هدیه دهد. 🌠

کلاس های باشگاه اومند

کلاس های کنکوری در باشگاه اومند با بهترین اساتید برگزار میگردد طوری که بی دغدغه به درس خواندن مشغول شوید‌.
داشتن برنامه ریزی و مشاوری آگاه در این راه به شما کمک شایانی میکند چرا که شما را چند پله بالاتر خواهد برد و قطعا از رقبای خود جلو خواهید زد.
اگر به تلاش خود ادامه دهید و در این راه استمرار کافی داشته باشید، بی شک موفق خواهید بود.

کلاس های کنکور انسانی در باشگاه اومند در سامانه تخصصی به صورت آنلاین با حضور مدرس انجام میشود و یکی از مزیت های بسیار خوب کلاس های ما محدودیت تعداد کاربران میباشد.حالا یعنی چی؟
کلاس های اومند به سه شیوه برگزار میشود
۱)خصوصی
۲)نیمه خصوصی
۳)عمومی
کلاس های خصوصی تک نفره میباشد.
کلاس های نیمه خصوصی دو الی پنج نفره هستند.
کلاس های عمومی پنج الی ده نفر میباشند و نکته همینجاست که ما در باشگاه اومند هیچ کلاسی بالای ده نفر نداریم. اعققاد داریم که دانش آموز باید در کلاس ،محور اصلی آموزش باشد و بتواند سوالاتش را در کلاس بازگو کند. این محدودیت نفری باعث میشود که همه، در تایم کلاس سوالاتشان را از مدرس بپرسند و کیفیت یادگیری افزایش پیدا کند و این دقیقا همان چیزی است که ما بهش اهمیت میدهیم. بی شک باشگاه اومند بهترین گزینه شما در سال کنکور انسانی میباشد‌ و تا حد بسیار زیادی استرس شمارا از بین خواهد برد.

تیم حرفه ای دپارتمان اومند متشکل از مشاورین و مدرسین متخصص در زمینه کنکور انسانی میباشد و آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان است.
تیم پشتیبانی اومند همه روزه با بچهای اومندی عزیز در ارتباط میباشند و پیگیر تمام کارها و تکالیف آنها میباشند تا همه چیز در وقت و زمان مقرر خودش انجام شود.
در باشگاه اومند کنکوری بی دغدغه داشته باش
یه آرزو کن
بنفش باشید💜