مقالات

استرس و فیزیک کنکور

استرس فیزیک کنکور

خب غالباً در سال کنکور بچها دچار تنش های فراوانی میشوند و استرس و ترس و نگرانی در مورد کنکور و آینده ای که در پیش دارند میشوند. یکی از دروس بسیار مهم و رتبه ساز و رتبه آور در کنکور ریاضی و کنکور تجربی درس فیزیک میباشد.
فیزیک یک درس بسیار شیرین و تا حدودی شبیه به درس ریاضی میباشد که دارای سوالات متنوع و ترکیبی با تیپ بندی های مختلف میباشد و برای حل کردن مسائل فیزیک و یادگرفتن مباحث آن نیاز به تمرین و تکرار مکرر میباشد و لازمه ی این راه پر پیچ و خم و پر از لغزندگی و از بین رفتن استرس فیزیک کنکور داشتن معلمی متخصص در این زمینه میباشد که من فکر میکنم باشگاه اومند بهترین گزینه برای یادگیری فیزیک کنکور میباشد.

دلیل انتخاب باشگاه اومند برای درس فیزیک کنکور چیست؟

باشگاه اومند بزرگترین مجموعه آموزشی آنلاین میباشد که با بروز ترین سیستم آنلاین در سامانه تخصصی فعالیت میکند و هر کاربر پس از ورود با مشاوران باشگاه صحبت میکند و سطح آنها را میسنجند و ارزیابی صورت میگیرد و سپس با توجه به نیاز دانش آموز و سطحی که در آن قرار دارد در کلاس مورد نظر وارد میشود و با دبیر خود ارتباط برقرار میکند.
نکته حائز اهمیت اینجاست که کلاس های فیزیک کنکور باشگاه اومند به صورت آنلاین و کاربر محور میباشد.

کاربر محور بودن یعنی چه؟

یعنی شما در کلاسی که ثبت نام میکنید محور و هدف اثلی آموزش هستید و سوالات خودتون رو از معلم میپرسید و در کلاس و همان زمان جواب سوال خود را دریافت میکنید و محیط کلاس کاملا در اختیار شما و معلم میباشد و به همین دلیل هدف کاربر محور بودن کلاس ها،تعداد دانش آموزان در هر کلاس محدود میباشد.
کلاس های فیزیک کنکور باشگاه اومند به سه صورت است.
خصوصی(تک نفره)،نیمه خصوصی(دو الی پنج نفر) و عمومی(پنج الی ده نفر) میباشد.
دقت کنید که ما هیچ کلاسی با ظرفیت بیش از ده نفر نداربم به علت تحقق هدف کاربر محور بودن کلاس ها و بازدهی عالی برای کاربران باشگاه اومند.
سال کنکور بسیار بسیار مهم و طلایی میباشد پس چه بهتر که به دور از تنش و استرس به درس خواندن خود ادامه دهید و هنگامی که رقبای شما در کلاس هایی با ظرفیت بیش از پنجاه الی صد نفر و گاهاً پونصد نفر شرکت میکنند،شما در کلاس های فیزیک کنکور باشگاه اومند با ظرفیتی محدود و کاربر محور و ارتباط مستقیم با معلم و حل تمرین های مختلف و کاربردی در کنکور شرکت کنید و در آرامش به مسیر خود خاتمه دهید😍.
باشگاه اومند در کنار شماست تا با برنامه ریزی صحیح و هدفمند استرس را تا حد امکان از شما دور کند.

اگر فیزیک کنکورت رو بنفش کنی بهت قول میدم که کنکور یکی از قشنگ ترین خاطرات زندگیت خواهد شد چرا که فیزیک در کنکور تجربی و زیاضی درس بسیار مهم و حماسه سازی میباشد و درصد بالا در درس فیزیک در رشته و شهر مورد نظر شما بسیار موثر است.

تیم حرفه ای دپارتمان اومندی متشکل از مشاورین و مدرسینمیباشد و آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.
تیم پشتیبانی اومند همه روزه با بچهای اومندی عزیز در ارتباط میباشند و پیگیر تمام کارها و تکالیف آنها میباشند تا همه چیز در وقت و زمان مقرر خودش انجام شود.
یه آرزو کن❤️
بنفش باشید💜

لطفا امتیاز دهید
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.