مقالات

آیا کلاس فن بیان برای کودکان شادی آور است؟

آیا کلاس فن بیان برای کودکان شادی آور است؟

در این روز ها، به وضوح دیده می شود که والدین چقدر مایل هستند فرزندشان در کلاس های فن بیان کودک شرکت کند. چون روز به روز ارزش و تاثیرات آن را نه تنها در زمان حال، بلکه در آینده کودکشان می بینند. البته باید به این نکته دقت کرد که آیا کودکان هم به اندازه والدین مشتاق هستند تا در این کلاس ها شرکت کنند یا خیر.

علاقه مند بودن کودکان نسبت به فن بیان 💫

اینکه بچه ها از طرفداران اصلی دوره های فن بیان کودک هستند، هیچ جای تعجبی ندارد. در حقیقت اگر ما هم خودمان را به جای کودکان بگذاریم، و به قبل برگردیم مشتاقیم تا با تمام وجود در این کلاس ها شرکت کنیم. 😅 کودکان پر از استعداد های رنگارنگ هستند. پس انرژی بالا و بازیگوش بودن آن ها باید در مسیرهایی هدایت شوند که مهارت ها و استعداد هایشان را پرورش دهند. اما گاهی این انرژی ها به دلایلی مثل: ترس، کمبود اعتماد به نفس و … محدود می شود. در اینجاست که فن بیان نقش مهمی برای کودکان ایفا می کند. در واقع کلاسی که متخصصان فن بیان تشکیل می دهند، وسیله ای برای کمک به کودکان است تا برای مقابله با احساسات چالش برانگیز و بیان افکار و احساسات ترس نداشته باشند.  فن بیان به کودکان اجازه می دهد چیزهایی که برایشان اتفاق افتاده است را پردازش کنند، به کاهش استرس و اضطراب در حین انجام کارهای پرچالش کمک می کند و در نهایت با فراهم کردن مکانی امن برای ابراز احساسات و عواطف منفی کودکان، می‌تواند به بهبود سلامت روانی، عاطفی و جسمی کودک کمک کند. خوب همه این عوامل دست به دست هم می دهد تا اشتیاق کودکان حفظ شود.

کمک های بی نظیر فن بیان  به کودکان🌠

کمک های بی نظیر فن بیان به کودکان🌠

در نظر داشته باشید کلاس های آنلاین فن بیان کودک، باعث می شود آن ها بهتر با سختی ها برخورد کنند و راحت تر یک اتفاق ناخوشیند را شرح دهند. همچنین وسیله ای است که در آن بچه ها می توانند احساسات سرکوب شده خود را، که ممکن است از آن آگاه نباشند، به جا ابراز کنند.  گاهی اوقات، ممکن است برای آنها دشوار باشد که احساسات خود را با کلمات بیان کنند، اما همان احساسات را می توان از طریق هر چیز خلاقانه دیگری نشان دهند.  فن بیان کودکان می تواند برای کمک به کودک برای مقابله با یک رویداد مهم زندگی، مانند یک بیماری جدی، جدایی والدین، تغییر خانه، از دست دادن یک عزیز و… استفاده شود. همچنین می تواند به کودکانی که با عزت نفس پایین، اضطراب، افسردگی و ناتوانی های یادگیری دست و پنجه نرم می کنند، کمک کند. نشان داده شده است که این مهارت، به کودکان مبتلا به مشکلات رفتاری و تأخیرهای رشدی کمک می کند، تا بتوانند در موقعیت های مناسب با ادبیاتی شیوا صحبت کنند.

در این خصوص، پیشنهاد می کنم مقاله فن بیان کودک چگونه رشد می یابد را مطالعه نمایید تا بهتر این موضوع را درک کنید.

 قضیه به همین جا ختم نمی شود! زیرا کودکی که مهارت کلامی بالایی داشته باشد، قطعاً مهارت بیشتری هم در حل مسئله دارد. توجه داشته باشید که منظور ما از حل مسئله، حل مسائل ریاضی و … نیست که البته فن بیان در آن ها هم تاثیرگذار است، اما منظور از مهارت حل مسئله در این جا این است که کودک بتواند رفتار درستی در برابر مشکلات مختلف داشته باشد. در واقع کودکی که می تواند خوب صحبت کند این توانایی را دارد که حتی بدون دخالت والدین یا سایر بزرگترها، چالش هایی که با آن ها برخورد می کند را به بهترین شکل ممکن حل و مدیریت کند.

پس اگر می خواهید کودکتان از این مواهب برخوردار شود، بهتر است که در کنار زمانی که برای او صرف می کنید، او را در یکی از دوره های حضوری یا دوره های آنلاین فن بیان کودک نیز ثبت نام کنید تا شاهد رشد و شکوفایی او باشید!

کمک فن بیان به کودکان

نقش والدین برای موثرتر شدن فن بیان کودک! 😍

قطعا هر پدر و مادری دوست دارد که حامی فرزندش، برای رسیدن به موفقیت باشد. فن بیان مهارتی نیست که صرفا برای یک دوره مقطعی باشد، بلکه در تمام زندگی کودک شما نقش خواهد داشت. این مهارت اگر از کودکی تقویت شود باعث می شود که در خلق و خوی فرزندتان تثبیت شود. اما برای اینکه در این راه همراه آن ها باشید، لازم است صبور باشید. زمانی را تصور کنید که فرزندتان راجع به یک بازی می خواهد با شما صحبت کند. در درجه اول لازم است که تمام حواستان را به او بدهید. یعنی اگر در حال انجام کاری هستید، آن را کنار بگذارید و فقط با صبوری به او گوش دهید تا حرفش تمام شود. سپس سعی کنید او را تشویق کنید نسبت به طراحی بازی که انجام داده، این کار ناخودآگاه باعث می‌ شود، کودک اعتماد به نفسش بیشتر شود و جرئت کند در موقعیت های مختلف با دوستان و اطرافیانش موضوعاتی را در میان بگذارد. همچنین سعی کنید بیشتر درمورد موضوعاتی که او علاقه دارد صحبت کنید.

کلاس فن بیان کودکان

در نتیجه کلاس فن بیان کودکان بسیار نشاط آور است

اهمیت و تاثیر این مهارت برای کودک، بسیار جدی تر از چیزی است که فکر می کنیم. فقط لازم است با انتخاب یک متخصص کارآمد، شاهد پیشرفت فرزندتان باشید.

 کاربرمحور بودن این کلاس ها بیش از هر چیز دیگری مهم است؛ زیرا لازم است متخصص، با توجه بالا نسبت به همه مسائل آن ها را تجزیه و تحلیل کند و با حوصله و وقت کافی کلاس را پیش ببرد. در نهایت کلاس های شلوغ و با ظرفیت بالا نمی توانند نتیجه و تغییر مطلوبی را به همراه داشته باشند. تیم اومند با تشکیل کلاس هایی که کاملا کاربرمحور بوده و براساس شخصیت یادگیری فرزند شما اداره می شوند، حامی فرزند شماست.

برای اومندی شدن می توانید از طریق این قسمت و یا شماره تماس های پایین صفحه از مشاوره رایگان و سایر خدمات بهره مند شوید.

موفقیت های بنفش را از اومند بخواهید. 💜

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *