مقالات

آیا زبان فرانسه ارزش یادگیری دارد؟

ارزش یادگیری زبان فرانسه

شاید شما هم جز کسانی باشید که به یادگیری و آموزش زبان فرانسه علاقه داشته باشید، اما واقعاً ندانید که چرا باید دست به کار شوید و این علاقه را از حالت بالقوه به حالت بالفعل درآورید! اما جالب است بدانید که فرانسه ششمین زبان گسترده ای است که در دنیا صحبت می شود و هر کسی که دوست دارد از فرهنگ و تاریخ ادبی کشور فرانسه سردربیاورد، باید به این زبان مسلط باشد!

اما اگر این دلایل شما را قانع نمی کند تا در دوره های زبان فرانسه شرکت کنید و این زبان را از بر شوید، اصلاً نگران نباشید، چون وقتی بیشتر با مزایای یادگیری این زبان آشنا شوید و بدانید که با یادگیری آن چه فرصت های بی نظیری در انتظار شما خواهد بود، قطعاً تردید را کنار می گذارید و هر چه سریع تر شروع می کنید! پس چشم از این مطلب برندارید که شگفتی های بسیاری برای شما داریم!🤩

۹ دلیل مهم برای آموزش زبان فرانسه

ارزش یادگیری زبان فرانسه

احتمالاً شما هم می دانید که زبان فرانسه تنها به کشور فرانسه محدود نمی شود و مردم در کشورهایی نظیر بلژیک، کانادا و سوئیس هم به این زبان صحبت می کنند. اما مزیت های یادگیری این زبان به همین جا ختم نمی شود و دلایل بسیاری برای یاد گرفتن این زبان وجود دارد که در این قسمت به آن ها خواهیم پرداخت تا نسبت به یادگیری این زبان مشتاق تر شوید!

یادگیری زبان فرانسه ذهن شما را بازتر می کند!

اصولاً نه تنها زبان فرانسه، بلکه یادگیری هر زبانی به غیر زبان مادری باعث می شود که اولاً ذهن شما فعال تر و پویاتر شود و دوماً افق های جدیدی در زمینه های مختلف تحصیلی، شغلی و … به روی شما باز شود!

یادگیری زبان فرانسه کار شما را در هر ۵ قاره جهان راه می اندازد!

از آنجایی که بیش از ۲۲۰ میلیون نفر در ۵ قاره جهان به زبان فرانسه صحبت می کنند، زبان فرانسه به عنوان زبان ارتباطات بین المللی شناخته می شود و در هر قاره تدریس می شود. بنابراین اگر شما به این زبان مسلط شوید، می توانید کار خودتان را در بیشتر نقاط جهان راه بیندازید.

با یادگیری زبان فرانسه موقعیت های شغلی عالی در انتظار شما است

وقتی که شما به زبان فرانسه مسلط باشید، می توانید به موقعیت های شغلی مطلوب و درآمدهای بالایی در این کشور برسید. قضیه وقتی جذاب تر می شود که شما علاوه بر زبان فرانسه، به زبان انگلیسی هم تسلط داشته باشید. آن وقت است که می توانید با شرکت های چند ملیتی که از این دو زبان برای ارتباط استفاده می کنند، همکاری کنید و طبیعتاً شرایط شغلی و حقوقی خود را متحول کنید!

با یادگیری زبان فرانسه با فرهنگ غنی این کشور آشنا می شوید

اگر شما هم عاشق آثار نویسندگانی همچون ویکتور هوگو، مارسل پروست و … هستید و از سفر به دنیای مد، هنر، معماری، علم و … لذت می برید، آموزش زبان فرانسه همان چیزی است که به آن نیاز دارید! تازه شما با یادگیری این زبان می توانید از تماشای فیلم و سریال های فرانسوی با بازی هنرمندانی مثل آلن دولون لذت ببرید و این فیلم ها را با صدای جذاب شخصیت های آن و بدون نیاز به دوبله تماشا کنید.

با یادگیری زبان فرانسه می توانید دایره ارتباطاتتان را افزایش دهید

وقتی شما به زبان فرانسه تسلط داشته باشید، می توانید دوستان فرانسوی زبان زیادی برای خود پیدا کنید و از این طریق هم دایره ارتباطاتتان را گسترش دهید و هم به تقویت زبانتان کمک کنید.

با یادگیری زبان فرانسه، مسافر این کشور باشید!

در صورتی که شما از پس یادگیری این زبان بربیایید، می توانید با خیال راحت به کشور فرانسه یا سایر مناطق فرانسوی زبان دنیا مثل کبک کانادا، بلژیک و … سفر کنید؛ چرا که وقتی زبان مردم این کشورها را بلد باشید، دیگر نگران این نیستید که حالا چطور با دیگران ارتباط برقرار کنید، چطور مسیرهای مورد نیازتان را پیدا کنید، چطور غذا سفارش دهید و غیره. آن وقت به جای داشتن دغدغه های ارتباطی می توانید از تماشای برج ایفل، قدم زدن در خیابان شانزه لیزه و دیدن سایر جاذبه های دیدنی این کشور لذت ببرید و سفری به یاد ماندنی داشته باشید!🥰

ارزش یادگیری زبان فرانسه

با یادگیری زبان فرانسه به هدف افزایش سطح تحصیلات خود جامه عمل بپوشانید!

اگر به دنبال فرصتی برای تحصیل در دانشگاه مطرح دنیا مثل سوربن هستید، یادگیری زبان فرانسه، کارتان را آسان می کند! حتی تسلط بالای شما به زبان فرانسه این شانس را در اختیارتان قرار می دهد که بتوانید از کمک هزینه های دولتی برای ادامه تحصیل در این کشور برخوردار شوید.

ارزش یادگیری زبان فرانسه

با یادگیری زبان فرانسه، تفکر انتقادی را در خود تقویت کنید

جالب است بدانید که زبان فرانسه، زبان فلاسفه بزرگی همچون دکارت، سارتره و غیره است. حالا از آنجایی که زبان آموزان فرانسه باید یاد بگیرند که چطور درباره یک موضوع و نقطه نظراتشان بحث و گفتگو کنند، می توان این زبان را یک زبان تحلیلی دانست که باعث تقویت تفکر انتقادی می شود.

یادگیری زبان فرانسه، راه را برای یادگیری بسیاری از زبان های دیگر هموار می کند

شما با یاد گرفتن زبان فرانسه می توانید به سایر زبان های رومنس و رمانتیک مثل اسپانیایی، ایتالیایی، پرتغالی، رومانیایی و حتی انگلیسی هم مسلط شوید، زیرا این زبان ها مشترکات زیادی با یکدیگر دارند.

برای این که بدانید چگونه باید یادگیری زبان فرانسه را استارت بزنید، کافیست که روی لینک این مقاله بزنید و آن را مطالعه کنید.

چگونه به صفر تا صد زبان فرانسه مسلط شویم؟

حالا که دانستید چرا زبان فرانسه ارزش یادگیری دارد، وقت آن رسیده که اومندی شوید تا بر اساس توانایی ها و مهارت های فردی خودتان به زیر و بم این زبان جذاب مسلط شوید! شما با شرکت در کلاس های آموزش آنلاین زبان فرانسه باشگاه اومند که معتبرترین مرجع آموزش آنلاین کشور است، می توانید در کلاس هایی با جمعیت محدود (حداکثر ۱۰ نفره) و در ارتباط مستقیم و آنلاین با استاد خود این زبان را از بر شوید!

پس معطل چه هستید؟ همین الان گوشی تلفن را بردارید و با شماره تلفن باشگاه در پایین صفحه تماس بگیرید یا فرم مشخصات را از طریق این قسمت تکمیل کنید و گوش به زنگ کارشناسان ما باشید.

بنفش و پیروز باشید!💜

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *