مقالات

آیا به مشاور کنکور تجربی نیاز دارم؟(قسمت دوم)

آیا به مشاور کنکور تجربی نیاز دارم؟

در برنامه ریزی برای کنکور تجربی، تنها بر روی تجربیات شخصی خودمان نباید تکیه کنیم. زیرا در این راه پر پیچ و خم نیاز داریم به پل هایی که کمکمان کنند، تا سختی مسیر برایمان آسان شود. در همین راستا، حضور مشاورین فعال و متخصص می تواند به عنوان سکوی پرتاب شما باشد. اما با رعایت یکسری اصول خاص است که مشاوره شما موثر واقع می شود.

مشاوره آنلاین یا مشاوره حضوری؟

در حقیقت، شما در مهم ترین سال های تحصیلی خود باید بهترین تصمیمات را بگیرید. زیرا این زمان دیگر قابل برگشت نیست، پس باید با تمام وجود نسبت به عملکرد خودتان مطمئن شوید. باتوجه به اینکه خصوصیات یک مشاوره بنفش را گفتیم، حال به این بحث بپردازیم که آیا مشاوره آنلاین کنکور تجربی می تواند جایگزین خوبی برای مشاوره حضوری باشد؟ آیا نقش تاثیرگذار تری را دارد یا بازدهی آن کمتر است؟ برای پاسخ به این پرسش ها، در ابتدا می توانیم بگوییم آنچه در امر مشاوره حائز اهمیت است، متد کار، تبحر و سواد مشاوره است، نه حضوری بودن آن! باید دقت کنیم که هدف ما از دریافت مشاوره، بهره مندی از تخصص و راهنمایی های یک مشاور خوب است. که الزما اوسط مشاوره حضوری صورت نمی گیرد. 

اهمیت زمان در سال کنکور 💫

اهمیت زمان در سال کنکور

تقسیم زمان یکی از مهم ترین چالش هایی است که داوطلبان در سال کنکور با آن مواجه می شوند. در واقع، اینکه شما چطور از زمان خود استفاده می کنید نقش کلیدی در پیشبرد موفقیت شما دارد. یکی از دلایلی که سبب برتری مشاوره آنلاین نسبت به حضوری می شود همین موضوع زمان است، وقتی شما مشاوره را به صورت آنلاین دریافت می‌کنید  انرژی و زمانی که صرف رفت و آمد و معطلی های این بین می‌شود را ذخیره می‌کنید و می‌توانید آن را به مطالعه، تست زدن و یا حتی استراحت کردن اختصاص دهید.

دسترسی تمام وقت مشاورین   🌠

از آن جایی که نسبت به ریز به ریز جزئیات در این سال وسواس خاصی دارید ممکن است در هر موردی از نحوه مطالعه و تست زنی تا میزان استراحت فعال(فعال از لحاظ درسی) و… برایتان سوال ایجاد کند. پس لازم است مشاوری را داشته باشید که در دسترس شما باشد. زیرا همین سوالات به ظاهر ساده و کوچک، بسیار فکر شما را درگیر می کند و همین دلایل هستند که دست به دست هم می دهند و باعث می شود تمرکز کافی را نداشته باشید و در نهایت، خودتان را از مطالعه با کیفیت محروم می کنید. در واقع، مشاورین آنلاین این پشتیبانی همه جانبه را دارند و تقریبا در اکثر مواقع همراه تان هستند. در همین خصوص به شما پیشنهاد می کنم قسمت اول از مقاله، آیا به مشاوره تجربی نیاز دارم را مطالعه نمایید تا به درک بهتری از این موضوع برسید.

مشاوره حضوری و محدودیت انتخاب آن 

مشاوره آنلاین کنکور

اگر برای انتخاب مشاور حضوری به اطرافتان نگاه کنید، انتخاب هایتان بسیار محدود خواهد شد. زیرا از یک محدوده ای به بعد، امکان ملاقات به راحتی شکل نمی گیرد. و خب شما با این روند، از بسیاری از مشاوره های برتر محروم می شوید. اما اگر فکر کنید مشاوره های آنلاین با جبر جغرافیایی مشکلی ندارند، شما می توانید در هر نقطه ای که هستید با بهترین و جامع ترین مشاورین در ارتباط باشید. پس در برنامه ریزی کنکور تجربی، از همان ابتدا سعی کنید مشاوری را انتخاب کنید که بتوانید در هر زمان و هر کجایی که هستید از حمایت و پشتیبانی اش بهره مند شوید.🚀

به عنوان کلام آخر

برای اینکه دوباره در این راه قرار نگیرید، و بعد از دیدن نتایج زانوی غم را بغل نکنید، لازم است از همان اول در کنار مشاورین دلسوز این مسیر را شروع کنید. 😁‌ در حال حاضر شما تمام ویژگی ها و بایدها و نبایدهای یک مشاوره اصولی را می دانید. پس انتظار می رود که دیدگاه های قدیمی و کلیشه ای را دور بی اندازید. و با منطق کامل تصمیم بگیرید تا بتوانید آینده روشنی را برای خودتان رقم بزنید. در همین جهت، باشگاه اومند با تشکیل تیمی خلاقانه آماده است صفر تا صد خواسته ها و نیاز های شما را پوشش دهد. از برگزاری کلاس های تخصصی شما تا مشاوره های خارق العاده. تیم پشتیبانی مشتری ما در دسترس شماست تا بتوانید هر زمان که خواستید با ما از طریق این لینک و یا شماره تماس های پایین صفحه در ارتباط باشید.

با اومند رویاهای بنفشتان را زندگی می کنید. 💜

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *