مقالات

آیا به مشاوره کنکور ریاضی نیاز دارم؟ (قسمت دوم)

مشاوره کنکور ریاضی

در ادامه بخش اول این مطلب باید گفت که هیچ الزام ۱۰۰ درصدی برای بهره گیری از مشاوره کنکور ریاضی وجود ندارد و هیچ کس نمی تواند قاطعانه به شما بگوید که تنها افرادی می توانند رتبه های برتر را تصاحب کنند که مشاور داشته باشند.

اما این را با اطمینان می گوییم که اگر شما می خواهید که مدیریت بهتری بر چالش های مسیر پر تلاطم کنکور داشته باشید و بار نگرانی و استرس خود را چندین برابر نکنید، بهتر است که استفاده از مشاور تحصیلی که به نوعی راه میانبر شما برای موفقیت است را جدی بگیرید!

فراموش نکنید که مشاوری که در کار خودش خبره است، قرار نیست فقط به برنامه ریزی کنکور ریاضی، انسانی یا تجربی بپردازد، بلکه قرار است کاری کند که غولی که از کنکور در ذهنتان ساخته اید را تخریب کنید و فراز و نشیب های این مسیر را با آرامش طی کنید و به قول معروف انرژیتان زمین نیفتد!😉

حضور مشاور کنکور چه تاثیری در قبولی دارد؟

مشاوره کنکور ریاضی

هیچ کدام از ما همه فن حریف نیستیم و بالاخره در بعضی کارها به چالش هایی برخورد می کنیم که برای گذر از آن ها به راهنمایی و کمک نیاز داریم. از آنجایی هم که کنکور می تواند تا حد زیادی بر مسیر شغلی شما در آینده تاثیرگذار باشد، حساسیت آن دو چندان می شود.

شما در کنکور فقط به این که مثلاً خودتان را در چهارچوب اتاق زندانی کنید و طول و عرض اتاق را با کتابتان طی کنید که روش درستی هم برای مطالعه نیست نیاز ندارید، بلکه باید تکنیک های مطالعه، تست زنی، مدیریت زمان و … را هم یاد بگیرید. به علاوه به جز بعد درسی، باید بتوانید استرس خودتان را کنترل کنید و اجازه ندهید که صحبت های دیگران شما را آزار دهد و باعث بحث و درگیری با والدین و اطرافیان شود.

بنابراین این جا است که حضور یک مشاور کاربلد پر رنگ می شود و شما می توانید با خیال راحت به او تکیه کنید و در مسیر آرزوهایتان قدم بردارید.

پس داشتن مشاور تحصیلی که هم زیروبم کنکور و نحوه مطالعه برای آن را بشناسد و هم بتواند روحیه شما را تقویت کند، هیچ ضرورتی هم که نداشته باشد، حداقل به چند دلیل زیر از اوجب واجبات است!

  1. به شما کمک می کند که هدف های کوتاه مدت و بلند مدت خود را به درستی تعیین کنید و به خود باوری برسید تا بتوانید نتیجه مطلوبی از درس خواندنتان برای کنکور ریاضی بگیرید.
  2. شما را به حال خودتان رها نمی کند و همیشه پیگیر وضعیت درسی و روحی شما است تا هیچ عامل منفی نتواند دست و پا گیر شما شود و از مسیر موفقیت دورتان کند! بنابراین یک مشاور خوب برای کنکور ریاضی کسی است که هم درباره علم روانشناسی آگاهی داشته باشد و هم بتواند مسائل درسی و تحصیلی شما را هندل کند!
  3. به شما یاد می دهد که به جای این که تنها خودتان را با ساعات طولانی درس خواندن خسته کنید و در نهایت نتیجه ای هم که باید نگیرید، چگونه برای درس خواندن برنامه شخصی سازی شده داشته باشید و به مطالعه مفید، نه صرفاً طولانی بپردازید. ضمناً اگر به هر دلیلی از هر بخش از برنامه درسیتان عقب بمانید، می تواند با چند جادوی ساده شرایطی فراهم کند که بتوانید آن ها را جبران کنید.
  4. شما را در پیدا کردن نقاط ضعف و قوت و توانایی هایتان راهنمایی می کند تا نه تنها در دوران کنکور موفق عمل کنید، بلکه در زمان انتخاب رشته نیز، رشته ای را انتخاب نکنید که بعدها از انتخاب آن پشیمان شوید و کاسه چه کنم چه کنم دست بگیرید!
  5. به شما آموزش می دهد که با خراب کردن آزمون های آزمایشی، نه تنها دنیا به آخر نمی رسد، بلکه دری به روی شما باز می شود که به وسیله آن بتوانید اشکالات خود در مباحث مختلف را شناسایی کنید و آن ها را به نقاط قوتتان تبدیل کنید!
  6. از آنجایی که در شرایط کنکور، خانواده ها نیز مضطرب و نگران هستند و حتی گاهی ممکن است که به دلیل توقع زیادی که از شما دارند باعث اضطراب بیشترتان شوند، مشاور به خوبی می تواند این شرایط را مدیریت کند و رابطه صلح آمیزی بین داوطلب و والدین ایجاد کند؛ چرا که هیچ چیزی به اندازه آرامش در محیط خانواده نمی تواند به موفقیت شما در کنکور ریاضی کمک کند.
  7. شما در این دوران علاوه بر برنامه ریزی کنکور ریاضی به یادگیری و پیاده سازی تکنیک های مختلفی از جمله مدیریت زمان، افزایش دقت و تمرکز و … نیاز دارید تا بتوانید از مطالعه خود نتیجه مطلوبی بگیرید. بنابراین مشاوری به درد شما می خورد که نه تنها این تکنیک ها را به شما یاد دهد، بلکه کمکتان کند تا در هم در دوران مطالعه برای کنکور و هم سر جلسه آزمون، آن ها را پیاده سازی کنید و موفقیت را بغل کنید!
مشاور کنکور ریاضی

با زدن بر روی لینک بخش اول مقاله آیا به مشاره کنکور ریاضی نیاز دارم، می توانید این مطلب کاربردی را هم مطالعه کنید.

جمع بندی از آنچه درباره نیاز داوطلبان به مشاور کنکور ریاضی گفته شد

مشاوره کنکور ریاضی

با توجه به آنچه گفتیم می توان نتیجه گرفت که اگر از فردی که در امر مشاوره و برنامه ریزی کنکور ریاضی متخصص است کمک بگیریم، می توانیم به جای این که هر روز کوهی از استرس را با خود حمل کنیم، آن را مدیریت کنیم و در نهایت موفقیت را بغل کنیم.

در همین راستا اومند با کمک گروهی از مشاورین متخصص در خدمت شما است تا شما بتوانید از خدمات مشاوره کاربر محور برای کنکور ریاضی بهره مند شوید و به صورت مستقیم، آنلاین و در فضای اختصاصی باشگاه با مشاور خود در ارتباط باشید. ضمناً در این کلاس ها تعداد کاربران محدود است و از ۱۰ نفر تجاوز نمی کند تا همه در تیررس استاد باشند و بر اساس توانایی های شخصیشان از مشاوره اختصاصی بهره مند شوند.

پس برای بنفش کردن کنکور ریاضی، یا همین حالا با شماره تلفن باشگاه (در انتهای صفحه) تماس بگیرید و یا مشخصات خود را از طریق این لینک در اختیار ما قرار دهید تا در اسرع وقت از مشاوره رایگان تیم اومند بهره مند شوید.

با اومند برای برآورده کردن آرزوهای بنفش فقط به اندازه یک کلیک تا اوج فاصله دارید.💜

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *