مقالات

آیا به مشاوره کنکور انسانی نیاز دارم؟ ( قسمت اول)

به طور کلی کنکور مثل یک ماراتن است که تنها کسانی برنده آن هستند که از همان اول راه و چاه موفقیت در آن را پیدا کرده اند و بی وقفه به سمت موفقیت در آن رکاب زده اند! حالا باید گفت اصلی ترین مسیری که می تواند شما را چندین قدم طلایی به سمت قبولی در رشته های تاپ کنکور انسانی نزدیک کند، برنامه ریزی کنکور انسانی است که طبیعتاً باید توسط کسی انجام شود که در امر مشاوره کنکور انسانی متخصص است.

به طور کلی کنکور مثل یک ماراتن است که تنها کسانی برنده آن هستند که از همان اول راه و چاه موفقیت در آن را پیدا کرده اند و بی وقفه به سمت موفقیت در آن رکاب زده اند! حالا باید گفت اصلی ترین مسیری که می تواند شما را چندین قدم طلایی به سمت قبولی در رشته های تاپ کنکور انسانی نزدیک کند، برنامه ریزی کنکور انسانی است که طبیعتاً باید توسط کسی انجام شود که در امر مشاوره کنکور انسانی متخصص است.

البته عجله نکنید، این هم شرط دارد! مشاوری می تواند در موفق شدن شما موثر باشد که با اصول مشاوره و برنامه ریزی شخصی سازی شده برای هر نفر آشنا باشد، وگرنه اعتماد به کسی که قرار است همان برنامه هایی در اختیار شما قرار دهد که با یک کلیک در اینترنت به صدها مدل از آن ها دسترسی پیدا خواهید کرد، تنها هدر دادن هزینه و انرژی شما است ولاغیر!

پس مواظب باشید که افراد و ابزارهایی که برای عبور از پل معلق کنکور انسانی به آن ها نیاز دارید را با آگاهی انتخاب کنید نه صرفاً به واسطه معرفی دوست و آشنا!

به چه مشاوری برای کنکور انسانی اعتماد کنم؟

مشاور کنکور انسانی

حتی دانش آموزان رشته انسانی که معدل ۲۰ هم دارند، نمی توانند منکر این شوند که اگر مشاوری کاربلد و خبره در کنار آن ها وجود نداشته باشد، این معدل تاثیری در قبولی آن ها در رشته و دانشگاه های برتر کشور ندارد. بنابراین ما برای این که بتوانید مطمئن شوید که کدام مشاور برای کنکور انسانی به درد شما می خورد، قصد داریم وظایف یک مشاور کاردان را کمی کندوکاو کنیم.

● منابع مطالعاتی درستی را به شما معرفی کند

شما با سر زدن به کتاب فروشی ها و یا گشت و گذار در بستر اینترنت می توانید به انواع و اقسام منابع مطالعاتی برای کنکور انسانی دست پیدا کنید. اما این وسط جای یک اما بزرگ خالی است! آیا شما می توانید بدون این که شناختی از مهارت ها، توانایی ها و نقاط و ضعف و قوتتان داشته باشید، هر کدام از این منابع به دلخواه خودتان انتخاب کنید و انتظار موفقیت و درخشش در کنکور انسانی را داشته باشید؟ قطعاً خیر! پس چه کنیم؟ باید برای خرید کتاب های تست و منابع مطالعاتی خود از مشاوری کمک بگیرید که بتواند بر اساس شناختی که از شما دارد، منابعی را بهتان معرفی کند که انگار از بیس برای شما خلق شده اند!

● برنامه ای مختص شما طراحی کند

برنامه ای می تواند تضمینی برای موفقیت شما باشد که همه توانایی ها و ضعف های شما را در بر بگیرد و برای خود خود شما خلق شده باشد! چرا این قدر روی برنامه ریزی درسی شخصی سازی تاکید می شود؟ زیرا برنامه ریزی تنها این نیست که من تعیین کنم از فلان ساعت تا فلان ساعت فلسفه و منطق بخوانم، بعد دوباره از این ساعت تا این ساعت اقتصاد بخوانم و الی آخر. برنامه ریزی یعنی این که شما باید ابتدا زمان کافی برای یادگیری دروس خود به خصوص آن هایی که ضعیف هستید را داشته باشید و بعد با تعیین فرصتی برای مرور و تست زنی به تسلط برسید. بنابراین بهتر است که این کار را به شخصی بسپارید که می تواند برنامه مختص شما را به بهترین شکل ممکن طراحی کند. یادتان باشد که کنکور میدان تجربه سازی نیست و شما فرصت محدودی در اختیار دارید، به همین دلیل حضور یک مشاور حرفه ای در کنارتان باعث می شود که تجربه تلخی برای شما رقم نخورد!

● در هدف گذاری به شما کمک می کند

همیشه رویاپردازی و بلندپروازی برای ما انسان ها دلنشین بوده و است، اما در سالی که کنکور دارید قضیه فرق می کند! شما در این سال باید هدف های کوتاه مدت و بلند مدت خود را نه با افکار رویایی، بلکه کاملاً منطقی و با کمک کسی که علم این کار را دارد تعیین کنید تا بتوانید به هدف نهایی خود مثل قبولی در رشته های حقوق، روانشناسی، مدیریت و … برسید!✨

کنکور انسانی

● در دسترس داوطلبان باشد

شما باید برای انتخاب افراد و گروه های مشاوره حضوری یا مشاوره آنلاین کنکور انسانی، نه دو چشمی بلکه چهار چشمی عمل کنید! چرا این را می گوییم؟ چون به جرئت می توان گفت که کنکور مهم ترین بخش در دوران تحصیلی شما است، بنابراین باید مشاوری انتخاب کنید که هر زمان به راهنمایی و مشاوره او نیاز داشتید، در دسترس باشد و بتوانید روی کمک های او حساب باز کنید! البته حرف ما به این معنی نیست که کسی که شغل مشاوره تحصیلی را انتخاب می کند، پس دیگر خودش زندگی ندارد و باید ۲۴ ساعت شبانه روز در اختیار دانش آموزان باشد، بلکه به این معنی است که یا باید ساعت های مشخصی را به داوطلبان اعلام کند تا آن ها بتوانند در آن ساعت ها با او در ارتباط باشند، یا این که علاوه بر خودش، یک تیم پشتیبانی قوی داشته باشد تا هر زمان که خودش به هر دلیلی در دسترس نبود، دانش آموزان سردرگم نشوند و بتوانند مشکلات خود را از طریق پشتیبانان برطرف کنند!

● حتی در چیدن برنامه های تفریحی هم به شما کمک می کند

درس خواندن برای کنکور به این معنی نیست که باید خودتان را در چارچوب اتاق زندانی کنید و هر تفریحی را بر خودتان حرام کنید! در نهایت شما هم انسان هستید و در کنار مطالعه به استراحت و تفریح نیاز دارید تا بتوانید تجدید قوا کنید، اما آنچه که مهم این است که باید حد اعتدال را نگه دارید! بنابراین مشاور شما اگر در کار خود خبره باشد می تواند تشخیص دهد که چه روزها و ساعاتی را به درس خواندن و چه روزها و ساعاتی را به استراحت اختصاص دهد.

با خواندن مقاله کلیشه های مشاوره کنکور انسانی می توانید به اطلاعات جامعی در این مورد دست پیدا کنید.

برای استفاده از خدمات مشاوره کنکور انسانی به کجا مراجعه کنم؟

 خدمات مشاوره کنکور انسانی

نمی توان منکر این شد که هر کسی مسئول سرنوشت خودش است و در نهایت ثمره تلاش خودش را هم برداشت می کند، اما در هر حال کمک مشاوری کارکشته هم بی تاثیر نیست و می تواند مسیر روشنی را برای موفقیت شما ترسیم کند.

بنابراین برای این که بتوانید کنکور انسانی را با خاطره ای خوش به پایان برسانید، می توانید به کلاس های مشاوره و برنامه ریزی آنلاین کنکور انسانی باشگاه اومند اعتماد کنید و مسیر رسیدن به هدفتان را بنفش کنید.

شما با شرکت در این کلاس ها نه به صورت آفلاین و همراه با پکیج های از پیش ضبط شده، بلکه به صورت آنلاین و مستقیم با مشاور خود در ارتباط هستید، برنامه ای شخصی سازی شده دریافت می کنید، پرونده ای اختصاصی دارید که نقاط ضعف و قوت و روند پیشروی شما در آن درج می شود و از پشتیبانی همه جانبه اومند نیز بهره مند می شوید.

پس اگر می خواهید از شر کلاس های شلوغ مشاوره کنکور خلاص شوید و به جای آن در کلاسی با جمعیت محدود (حداکثر ۱۰ نفر) از خدمات مشاوره تحصیلی بهره مند شوید، با ما از طریق شماره تلفن باشگاه (در انتهای صفحه) تماس بگیرید و یا اطلاعات تماس خود را در این قسمت وارد نمایید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

با اومند بنفش ترین مشاوره تحصیلی در دستان توست، کافیست که آرزو کنی.💜

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *