سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

متفاوت ترین و علمی ترین شیوه آموزش زبان ترکی استانبولی در باشگاه اومند

آرزو کن، هدفت بساز

آموزش زبان ترکی استانبولی، به شیوه ی خلاقانه، تاثیر گذار و مهم تر از همه، بسیار متفاوتی در باشگاه اومند ارائه میشه!

واسه درک این تفاوت همین ابتدا یه جلسه رایگان خیلی عالی برگزار میکنیم که اولین قدم اومندی شدن شماست!!

راستی! میدونستی که بیلی آیلیش، امینم، برد پیت،، بیل گیتس ، لئوناردو دیکاپریو، آلپاچینو، دکتر سمیعی، لئوناردو داوینچی، بچه های سریال فرندز، لیونل مسی، کریستیانو رونالدو، سعدی، حافظ، بهترین وکلا،دکتر ها، مهندسا،هنرمندا

همه و همه از همین جلسه رایگان اومند شروع کردن!!😂😂😂

پس توام معطل نکن و همین الان جلسه رایگان اومند رو ثبت نام کن

تازه تو این جلسه میتونی ده سال آینده خودت رو ببینی

پس همین الان ثبت نام کن و فقط یه آرزو کن

در این جلسه متوجه میشی اومند  چه تفاوت هایی داره و چطور تورو به متفاوت ترین شیوه به اوج میرسونه

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس آنلاین زبان ترکی استانبولی

آموزش زبان ترکی استانبولی در باشگاه اومند

همونطور که در جریان هستید زبان ترکی استانبولی اینروزا خیلی هوادار داره به دلیل مهاجرت ها، حالا چه تحصیلی چه شغلی، چون همونطور که میدونید این کشور این روزا نقش مهمی در زندگی ایرانی ها پیدا کرده یه جورایی راحت ترین و سازگار ترین محل برای مهاجرت ایرانی ها محسوب میشه، جدا از مهاجرت، مسافرت ها هم هستن که خودتون از وضعیتش بیشتر با خبر هستید و دلایل دیگه مثل فیلم های جنجالیشون که خیلی زیاد باب میل ایرانی هاست و کلی دلیل دیگه که خودتون بهتر میدونید و نیاز نیست یکی یکی نام ببرم.  تمامی این مسائل هم به دلیل شباهت فرهنگی ما به کشور ترکیه است که حس آشنایی و امنیت رو در ما ایجاد میکنه.

ولی خب با توجه به رشد تعداد متقاضی در این فیلد یه چیزایی این وسط کمه، شما برید مجموعه های آموزشی زبان ترکی رو یه برسی کنید، می‌بینید که کتاب ها غالباً یکسانه،شیوه ها و متد های آموزش زبان ترکی استانبولی کاملاً مشابه هم هستن.

نهایتا نحوه ی بیان مطالب آموزشی میتونه متفاوت باشه و در واقع همه‌ی افراد متقاضی آموزش زبان ترکی استانبولی دارن یک شیوه مشخص و از پیش تعیین شده رو آموزش میبینین، خب خیلی ها ممکنه بگن مشکلش چیه که آموزش زبان ترکی استانبولی متد و منابع کاملاً یکسان و مشخص داشته باشه، در اینجای کار لازمه این سوال رو با یک سری سوال دیگه جواب بدیم؛

در ابتدا باید بپرسم، مگه غیر از اینه که هرکسی هدف خاص خودش رو از آموزش زبان ترکی استانبولی داره، یکی  میخواد مهاجرت تحصیلی داشته باشه، یکی میخواد سفر بره، یکی میخواد برای کار در یک جای مشخص وارد ترکیه بشه، یکی میخواد برای کار آزاد بره، هر کسی هدف خاص خودش رو داره.

خب در ادامه؛

مگه غیر از اینه که هرکسی نقاط ضعف و قوتِ متفاوتی در یادگیری زبان ترکی استانبولی داره که همین قضیه آموزش هارو تفکیک و منحصر به فرد میکنه.

مگه غیر از اینه که تمامی این مسائل در آموزش زیان ترکی استانبولی تاثیر گذارن،

این که شما اصلا چرا میخوای زبان ترکی  رو یاد بگیری واقعا اصل اساسیه! ، اگر اهداف تحصیلی مثل پزشکی داری و خب اصلاً اون کاربردی که زبان ترکی استانبولی برای شما داره با فردی که مثلاً واسه سفر یا کار متفاوتی میخواد به اون کشور بره کاملاً فرق میکنه، اما کسی به این مسائل در آموزش زبان ترکی استانبولی توجه نمیکنه.

واضح تر بگم، همونطور که گفتیم متد آموزش کاملا یکسانه، یعنی گرامر، مکالمه و دستوراتی که به شما تدریس میشه هیچ فرقی با افراد دیگه نداره(حالا میخواد جمعیت ده نفره باشه یا هزار نفره) و عیناً همین ها باز تکرار میشن،

آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی

خب پس اینجوری آموزش کاربردی چی میشه؟!

در این حالت اگر شما در جمع تخصصی خودت قرار بگیری مثال تو همون دانشگاهی که رفتی و میخوای پزشکی بخونی، درسته سلام و احوالپرسی و گفتگوی عامیانه رو بلدی اما  آیا با آموزش روتین و عمومی، میتونی تخصصی و کاربردب حرف بزنی؟!

یا مثلاً  جایی مشغول به کار هستید، سلام و احوالپرسی بلدی، بلدی با مردم خوش و بش کنی اما نمیتونی به صورت تخصصی راجب کارت به مردم توضیح بدی، راحتتون کنم، هر قسمت از زندگی شما لحن و ادبیات مخصوص به خودش رو داره که شما بدون این که متوجه  بشید،  زبان اصلی خودتون رو با همین شیوه مدیریت می‌کنید پس قطعاً زبان ها و فرهنگ های دیگه هم از این قاعده پیروی میکنن!.

 وقتی به روش معمول آموزش میبینن به سختی میشه این مسائل روانشناختی رو مدیریت کرد و شما اگر متناسب با تخصصی که دارید آموزش زبان ترکی استانبولی رو فرا بگیرید، حداقلش اینه که تو بخش اصلی کار و زندگیتون در یه کشور جدید بهتر عمل میکنیپ و در این بخش تخصص و مهارت کافی رو کسب میکنید.

خب با توجه به این تفاسیر وحجم بالای متقاضی همونطور که یکم پیش بهش اشاره کردیم این روش آموزش یکسان برای همه، کمبودهای قابل توجهی رو ایجاد میکنه.

خب پس راهکار چیه؟!

راهکار، آموزش کاربر محوره.

یعنی چی؟!

یعنی آموزش زبان ترکی استانبولی متناسب با اهداف و نقاط ضعف و قوت شما ،

یعنی در ابتدای کار مشخص بشه که شما چرا میخواید زبان ترکی  رو یاد بگیرید،

هدفتتون چیه و بعد از این موضوع در چه قسمت هایی ضعف دارید و کجاها نقاط قوت شما محسوب میشه و بتونید آموزش صفر تا صد زبان ترکی استانبولی رو در این جایگاهی که هستید واسه خودتون تعریف کنید که مثلاً صفر من با صفر یکی دیگه ممکنه متفاوت باشه.

 پس نقطه شروع ، نقطه پایان ،شیوه یادگیری، شیوه آموزش زبان ترکی استانبولی و اهداف شما،  منحصر به فرده و لذا باید مطابق با خودتون تدریس بشه .

ما در باشگاه اومند به این شیوه از آموزش زبان ترکی استانبولی ، میگیم آموزش کاربر محور ، اینه که در واقع شمارو متفاوت میکنه ، این شیوه آموزش قطعا یک شیوه منحصربه فرده ، چیزی که شما بهش نیاز دارید ، به این میگیم تفاوت لذا همین الان در جلسه توجیهی رایگان باشگاه اومند در زمینه آموزش زبان ترکی استانبولی شرکت کنید تا اطلاعات کامل در این زمینه رو بدست بیارید ،

کافیه نام ،نام خانوادگی و شماره موبایلتون رو در فیلد زیر وارد کنید .

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس آنلاین زبان ترکی استانبولی

آموزش زبان ترکی استانبولی به روش کاربر محور …

اصلا روال جلسات زبان ترکی استانبولی در باشگاه چجوریه ؟

در ابتدای کار شما هدفگذاری میشید ، که اصلا دلیل و هدفتون برای یادگیری این زبان چیه ، بعد از مشخص شدن هدفتون از شما در جلسه اول شرح حالی گرفته میشه که مشخص میکنه ضعف و قوتتون در یادگیری این زبان به چه صورته و در نهایت بعد از هدفگذاری و گرفتن شرح حالتون روال شما برای طی کردن جلسات مشخص میشه ، شما هر جلسه متناسب با اون پرونده، هدفگذاری و شرح حال ، یک شیوه متفاوت ِ آموزشی رو پیش میگیرید و هر جلسه با چالش های متناسب با هدفتون  روبه رو میشید و هر جلسه متوجه میشید که چه مقدار تغییر داشتید ، چرا که متد اصلی هر جلسه ، یک متد روتین نیست ، بلکه کاملا متناسب با اون چیزیه که بهش نیاز دارید.

هر جلسه چالش هایی برای شما تعریف میشه که غالبا به صورت تحقیقاتیه و بسیار جذابه و این چالش ها در هر جلسه شیوه ی پیشروی کلاس زبان ترکی استانبولی شما رو در جلسه بعد مشخص میکنه .

*پشتیبانی و پرونده سازی کاربران آموزش زبان ترکی استانبولی در باشگاه اومند*

تا به اینجای کار فهمیدین که باشگاه اومند یک شیوه آموزش کاربر محور رو دنبال میکنه.آموزش کاربر محور یعنی آموش متناسب با نقاط ضعف، قوت، اهداف و گرایش های کاربر.مثلا اگر شما آینده تون رو در رشته پزشکی میبینید و با توجه به ارتباطی که متناسب با هدفتون یعنی رشته پزشکی با آموزش زبان ترکی استانبولی داره، میخواید زبان ترکی استانبولی رو یاد بگیرید، باشگاه اومند به همون شیوه ای به شما یاد میده که متناسب یک پزشکه و کاربرد داره برای اون. یا اگر برای وکالت میخواین اقدام بکنید، برای کار در موقعیت های مختلف یا اصلا برای سفر قصد داشته باشید برید کشور ترکیه، متناسب با همون هدف و شرایط شما بهتون زبان ترکی استانبولی ارائه داده میشه و لذا این میشه آموزش کاربر محور. یعنی آموزش هر فرد با فرد دیگه باید متفاوت باشه و پیش بره.

اما اگه بخوایم این موضوع رو بازتر بکنیم، باید درمورد پشتیبانی کاربران در آموزش زبان ترکی استانبولی باشگاه اومند هم صحبت بکنیم که شما علاوه بر اون پیشروی منحصر به فرد کلاس ها، پشتیبانی دارید که کاملا به شما یاداوری میکنن که چه موقع کلاس دارید و شمارو تنها نمیذارن که بتونید کلاسهاتون رو به طور منظم شرکت کنید، همچنین تکالیف و چالش هاتون رو برای شما مدیریت میکنن و حتی به صورت هفتگی با شما ارتباط میگیرن تا کیفیت کلاس ها و میزان رضایت شما رو بسنجن و اگر مسئله ای هست انتقال بدن و درکل پل ارتباطی بین متخصصین زبان ترکی استانبولی و شما در باشگاه اومند هستند که این موضوع به بهترین شیوه انجام میگیره تا شما به موقع به هرچیزی که باید دسترسی داشته باشید و سوالات خودتون رو بپرسید‌.

علاوه بر این، یک موضوعی که در کلاس زبان ترکی استانبولی باشگاه اومند وجود داره اینه که مدرس بعد از هرجلسه شرح حال شما رو در پروندتون مینویسه؛ یعنی هم از نظر روانشناختی، هم از نظر اینکه فعالیتتون سر کلاس و  مسائل این چنینی چطور میگذره، شرح داده میشه. شاید واستون جالب باشه که اصلا چرا این اتفاق میوفته! اینجا میرسیم به یکی از بزرگترین ویژگی های باشگاه اومند، یعنی به هدف رسانی صفر تا صد کاربر!!!😉 واضح بهتون بگم که شما وقتی که در حال یادگیری یک مهارت هستید،ممکنه به آموزش های مختلف دیگه ای نیاز پیدا بکنید و در حالت عادی باید هرکدوم رو از یک موسسه جداگونه تهیه کنید، به ده جای مختلف سر بزنید و خلاصه کلی هزینه بکنید تا بتونید مهارتهای لازم رو بدست بیارید. 

تازه این پایان ماجرا نیست، بلکه شما وقتی که همه ی خدمات رو هم بگیرید،چند روشه میشید. بزارید براتون مثال بزنم که کاملا متوجه منظورم بشید… .مثلا فکر کنید که در حال یادگیری زبان ترکی استانبولی هستید و در عین حال مثلا مدرستون میگه شما که میخوای وکیل بشی، فن بیانت یک مقدار ضعیفه و باید در کلاس های فن بیان شرکت کنی و این مهارتت رو قوی کنی!خب در حالت عادی شما باید در مجموعه ی دیگه بگردی دنبال فن بیان و بعد هم که مدرس رو پیدا کنید و ثبت نام کنید،چند روشه میشید!!. یعنی مدرس فن بیان یک مدل به شما آموزش میده، مدرس زبانتون مدل دیگه ای رو به کار میگیره و ممکنه مهارتها و علوم دیگه ای هم کنار اینها داشته باشید که هرکدوم یک شیوه کار دارند و شمارو سردرگم میکنن که مسلما اینطور نمیتونید در مسیر یک هدف خاص با رویکردی منسجم جلو برید و این موضوع بسیار مهمیه که باید بهش توجه کرد و یکی از عواملیه که شما میبینید کلاس ها توسط شما یا نصفه رها میشن یا مهارتی رو بطور کامل و بی نقص یاد نمیگیرید.

این خستگی ناشی از سردرگمیه. اما در باشگاه اومند، هر کاربر یک پرونده  خاص داره و مدرس شما در پرونده شرح حالتون رو بعد از هرجلسه مینویسه. خب این به چه کار میاد؟؟ همون مثال فن بیان رو یادتون بیارید..!!! اینجا اگر مدرس زبان ترکی استانبولی بگه شما به مهارت فن بیان نیاز دارید، شما در حین اموزش زبان ترکی استانبولی میرید و فن بیان رو از همون باشگاه اومند که از قبل باهاش اشنایی کامل داری تهیه میکنی. علاوه بر اینکه دیگه وقتتون برای پیدا کردن مدرس و موسسه خوب و مورد اعتماد و کلی هزینه تلف نمیشه، چند روشه هم نمیشید؛ یعنی در واقع مدرس فن بیان شما اون پرونده تون رو میخونه و میدونه که با چه هدفی اینجا هستید، چجوری تا الان زبان ترکی استانبولی رو یاد گرفتید و لذا یک آموزش متناسب با شما و به اصطلاح کاربر محور رو بهتون ارائه میده و اینه که ما میگیم باشگاه اومند یک مرکز کلی به هدف رسانیه که صفر تا صد مباحث مورد نیاز شما برای رسیدن به هدفتون رو در اختیارتون میزاره..

آموزش زبان ترکی استانبولی

چرا آموزش  آنلاین زبان ترکی استانبولی در باشگاه اومند


چرا کلاس حضوری نه؟؟!!

 

در یکی دو سال اخیر با توجه به وضعیت  کرونا، کلاس های آنلاین در بین مردم بیشتر جا افتاد و به دنبال این قضیه یه عده  دوست داشتن و کلی موقعیت و مهارت های خفن یاد گرفتن.

 عده ای هم نه، مثل سابق به رفت و آمدشون و کلاسای حضوری ادامه دادن.

خوب صد البته نظر هر کس محترمه ولی بعضی وقتا یه چیزایی به آگاه ترشدن آدم کمک می‌کنه مثل همین مقاله که میخواد بهت نشون بده خودتو پاسوز و محدود به منطقه و جغرافیایی که توش هستی نکن. تمام امکاناتی که برای اتصال به کل دنیا لازم داری، توی دستته.

اینجا میخوایم بهتون بگیم که چرا کلاس های آنلاین به کلاس های حضوری ارجحیت دارن (البته نظر و دلایل افراد حضوری پسند هم کاملاً قابل احترامه ولی فعلاً قصد داریم از کلاس آنلاین دفاع کنیم، باعرض پوزش 😁)

چندین مزیت بسیار مهم در مورد کلاس آنلاین وجود داره ، قبل از اینکه بریم سراغ مزیت ها، بهتره اینم بگم خیلیا بر حسب تجربه ای که از  سیستم آنلاین مدارس یا دانشگاهشون دارن از کلاس آنلاین بیزارن، چرا؟ چون برای اونا کلاس آنلاین یعنی ویدئو کال تو واتس اپ یا شاد و نهایتاً اسکای روم که طبق تجربه خودتون هیچکدوم چنگی به دل نمیزنه و شما اگه به خود مارک زاکر برگ (مدیر واتس اپ) بگی تو پلتفرم شما دارن کلاس آنلاین برگزار میکنن ، خندش میگیره؛ پس واتس اپ یا این مدل نرم افزارها برای کلاس آنلاین به هیچ عنوان مناسب نیست ، پس وقتی میگیم کلاس آنلاین منظورمون نرم افزارای پیام رسان نیست بلکه داریم از یک شبکه قدرت مند کلاس آنلاین حرف می‌زنیم که انگار تو خود کلاس نشستی و داری با معلم و همکلاسیات کاملاً زنده وقتتو به بهترین شیوه ممکن میگذرونی.

آموزش زبان ترکی استانبولی متفاوت تر از همیشه! معطل نکنید! برید واسه ثبت نام جلسه رایگان همین پایین!! 👇🏻

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس آنلاین زبان ترکی استانبولی

آموزش زبان ترکی استانبولی

خب بریم سراغ مزیت ها

۱_اولاً باید به این نکته واقف باشید که آموزش آنلاین با بیماری به وجود نیومده که بخواد با برگشتن شرایط به حالت عادی از بین بره ، پس این تصور که الان چون اوضاع بهتر شده پس قراره آموزش آنلاین کمرنگ بشه، بدون شک اشتباهه،

#اومندی_ها توجه کنید ؛ آنلاین شدن یا آنلاین بودن در هر زمینه ای که وارد شد دیگه خارج نشده .

مثلاً شما انتخاب رشته‌های دانشگاهی ببین ، آنلاین شدن ، انتخاب واحد و نگاه کن ، آیا بعد از گذر زمان کسی پشیمون شد و قضیه رو  به حالت اول برگردوند؟خیر .

چرا ؟ چون تمام جهان داره به این سمت کشیده میشه و تو چه بخوای چه نخوای توی این ماتریکس محکوم به همرنگ شدن هستیبا ورژن جدید دنیایی

 لذا موندگاری این فضا اصلا جای بحثی نداره و افرادی که تونستن باهاش ارتباط بگیرن و کارشون و راه بندازن 10پله جلو تر از عزیزانی هستن که همچنان کلاسای حضوریشون رو دنبال میکنن، چون در نهایت همین عزیزان مجبورن یه آنلاین شدن  رو بیارن و در این لحظه قطعاً کسی که تو این روش قدیمی تره ، آگاه تر و کار بلد تر شده پس قطعاً حریف قدریه و نمیشه راحت بهش رسید .

۲_ اما مهم ترین و ارزشمند ترین مزیت فضای آنلاین؛ از بین رفتن محدودیت های جغرافیایی.

 همونطور که یکم پیش خدمتتون عرض کردم یکی از مهم ترین ویژگی های فضای آنلاین ارتباط راحت تر و بدون دردسر با اساتید و مجموعه های حرفه ای، با استندارد های کشوری یا جهانی در سطح کشور یا حتی دنیاست.

قدیما(در واقع همین قبل از پاندمی کرونا)شما برای یادگیری هر چیزی(چه مهارت های پایه یا هنری یا فنی چه دروس مختلف تحصیلی چه زبان های خارجه و…) باید به موجودی و ظرفیت منطقه یا شهرستان خودتون، اکتفا میکردید. هر کسی هم به میزان همون معلومات و دانسته های اساتیدش، رشد میکرد و آموزش میدید. حتی اواخر(سال ۹۴ تا ۹۷ مثلا) سطح رقابت یا آموزش مهارت ها بالا رفته بود و در حق خیلی ها بی انصافی میشد. چند تا مثال بزنم یکی تحصیلی-رقابتی و یکی هم آموزشی-مهارتی؛ مثلا در کنکور ها سطح سوالات و رقابت هی بالا تر میرفت و افرادی که در پایتخت یا کلان شهر ها زندگی میکردن، به مراتب در اون رقابت دست بالا رو داشتن و سایر افراد هم دست پایین رو. (زیاد هم شنیده بودید اون موقع ها که آره امکانات فلان شهر یا فلان منطقه ی تهران مثلا، از ما بیشتره بخاطر همین اون ها شانس بیشتری دارن) یا مثلا مهارت مدرنی رو میخواستید آموزش ببینید اما در شهرستان شما یا منطقه ای از تهران که زندگی میکردید، پیدا نمیشد و باید مسافتی رو طی میکردید تا بتونید صرفا اون مهارت رو آموزش ببینید!! یا حتی مثلا در خود تهران یا کلان شهر ها، آلودگی هوا پیش میومد و خیلی ها از آموزش دیدن عقب میوفتادن(خلاصه داستانی بود😄)

اما بعد از کرونا و جا افتادن  فضای آنلاین دیگه شما صرفا با چند تا کلیک با بهترین اساتید کشوری، بدون در نظر گرفتن مکان زندگیتون، کار میکنید. در واقع شما دیگه این دغدغه رو ندارید که ، وای استاد فلانی توی شهر یا منطقه ی ما نیست، منطقه خیلی دوریه یا توی این محل یا شهرستان، اصلا استاد مد نظر من پیدا نمیشه یا مثلا چی میشد استاد فلانی از انگلستان یا استاد بهمانی که سرش خیلی شلوغه از فلان منطقه تهران، به من آموزش میدادن! با خیال راحت با چندتا کلیک میتونی بهترینارو واسه خودت سوا کنی .

دیگه تموم شد دورانی که بگن نههه من به فلان مجموعه یا استاد دسترسی ندارم یا نه امکاناتم خوب نبود و از این حرفا! چاره ش صرفا دو تا کلیکه!!

۳_حالا شاید یه عده همچنان بگن نه ما حضوری بهتر یاد میگیریم، و آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی خوب نیست(مثل اون موقع که تازه اتومبیل اختراع شده بود مردم میگفتن نه بابا اسب بهتره همیشه هست این تیکه آهن چیه😂😂) خوب این مگه اشکالی داره کسی حضوری رو ترجیح بده؟؟ خیر اما دنباله متن رو بخون شاید بفهمی چرا ما موافق کلاس حضوری توی این شرایط مدرن فعلی نیستیم….

ببینید، این یه حقیقت انکار ناپذیره که فضای آنلاین جا افتاده ، راحت بگم از هر ده نفر چهار نفر دیگه داره از کلاس آنلاین استفاده میکنه، خوب اونوقت چی میشه؟؟؟ هبچی، شما  رقیب ها و دیگر همسن هاتون رو میبینید که توی این فضای آنلاین دارن آموزش میبینن

خوب ببینن مگه چه اتفاقی میوفته؟

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف آموزش زبان ترکی استانبولی را به شما نشان می دهد. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، کامل به شما آموزش زبان ترکی استانبولی را یاد می دهند و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به هدف آموزش ترکی استانبولی را در اختیار شما می گذارد. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه آموزش زبان ترکی استانبولی را به شما منتقل خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیرید، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می توانید برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه فرزندتان در رشته مورد نظر پیشرفت بیشتری داشته باشد می توانید از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنید برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کنید. 

پادکست شیوه ی آموزش زبان ترکی استانبولی در باشگاه اومند

با صدای مدیریت باشگاه جناب آقای صدری زاده

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس آنلاین زبان ترکی استانبولی

داشتیم میگفتیم که …

رقیب ها و دیگر همسن هاتون رو میبینید که توی این فضای آنلاین دارن آموزش میبینن …

خوب ببینن مگه چه اتفاقی میوفته؟

چه سوال خوب و بجایی واقعاً😄؛رقبا و هم هدف های  شما دارن با تکنیک ها و استانداردهای روز دنیا رشد میکنن و مهارت های بیشتری برای ارائه یاد میگیرن و قطعاً چند پله جلوتر از شما خودشون رو قرار میدن. در واقع اونی که کلاس حضوری رو ترجیح میده،  داره به امکانات محله و اطراف  خودش اکتفا میکنه و کلی وقت و هزینه رفت و آمد رو به جون میخره !  همچین فردی نباید انتظار داشته باشه که بتونه با همه رقابت کنه. چرا؟؟ چون گفتیم آقا جان این یه حقیقتهههه وقتی محدود نباشی به چند تا اسم و منطقه ی خاص، خوب مسلما دستت باز تره برای انتخاب استاد، نیازی نیست تو خودت رو با جغرافیا و منطقه ای که در اون هستی وفق بدی و بگی خوب دیگه چاره چیه استاد فلانی هست، حالا درسته به پای بهترین اساتید فلان منطقه یا شهر نمیرسه  اما بالاخره تنها کسیه که تو منطقه ی ما حرف اول رو میزنه!!! تموم شد اون دوران…(پس لطفاً عقب نمون و نذار این حسو تجربه کنی که به شدت چندش اوره،(از ما گفتن بود ))

پس به این نتیجه میرسیم کلاسای آنلاین مثل ویروس میمونن اگه تو استفاده نکنی، رقبا میان استفاده میکنن و سطحشون بالا تر میره به همون نسبت سطح رقابتی بالا تر میره و کلا داستانی میشه ، کلا این ویروس آنلاین شدن وقتی میاد هر موجودیو گرفتار میکنه شاید سرعت همه گیر شدنش شمارو متحیر نکنه ولی مطمئن باشید چند مدت دیگه از دیدن نتیجه مغزتون سوت میکشه.

پس فکر میکنم الان تا حدودی میدونید که چرا آنلاین بیش از حد خوبه ؛خلاصش میشه ، کیفیت بالاتر ، استانداردهای جهانی ، صرفه‌جویی در تایم و هزینه‌های اضافی و…

فکر میکنم دیگه لازم نیست بگم که هر کلاس حضوری به اندازه 3تا کلاس آنلاین ازشما تایم میگیره، چجوری ؟فکر کن یه کلاس رزرو کردی از 1شب قبل درگیر این میشی که کی بیدارشم ،کی آماده شم ،کی راه بیوفتم ، با کی برم ،با چی برم ،فضای اونجا که میرم چطوره آیا میتونم باهاش ارتباط بگیرم و مغزمو آزاد کنم ، که بتونم چیزی یاد بگیرم اصلا؟ می‌بینید حتی فکر کردن بهش هم خسته کنندست ولی هنوز یه سریا بیخیال نمیشن، البته اومند برای همه آرزوی موفقیت میکنه حالا به هر شیوه ای که دارن آموزش میبینن .

در میان این همه هیاهو از بحث پررنگ هزینه ها نگذریم که ماشالله این روزا سر به فلک کشیده و توی این دوره زمونه همه جا سرگردنه محسوب میشه .

توی این شرایط باید زرنگ باشی ؛ تا هم بتونی پس انداز کنی ، هم مهارت کسب کنی هم کار رویاییتو باهاش بسازی پس خداروشکر فضای آنلاین به موقع وارد عمل شد تا بیشتر هزینه های اضافی رو حذف کنه خیلی جاها شما میبینید که هزینه یک دوره عمومی کامل تو فضای مجازی با دو جلسه کلاس حضوری برابری می‌کنه پس چرا نیایم و از فرصت  استفاده نکنیم ، تک تک ماها پتانسیل بهترین شدن و داریم فقط کافیه فکر تو به کار بندازی.

در ادامه باید به این نکته مهم اشاره کنم که فضای آنلاین فرصت فکر کردن رو به استاد میده

یعنی چی ؟یعنی مدرسِ شما حوصله و وقت بیشتری برای تمرکز و پیش بردن کلاس با مدل شما داره چیزی که در کلاس حضوری نمی‌تونید پیداش کنید ولی در فضای آنلاین معلم در مکانی که هست تمام منابع رو آماده کرده و در شرایطی کاملاً مطلوب چه از لحاظ فیزیکی چه روحی شما رو هندل می‌کنه .

ما در قرنی زندگی میکنم که باید به تکنولوژی تن بدیم و تکنولوژی در اینجا کلاسای آنلاین رو به ما معرفی کرده پس مطمئن باشید مثل هرچیز دیگه ای که آنلاین شد ، (از خرید کارت شارژ بگیر تا انتخاب رشته کنکور، آموزش آنلاین هم از این قاعده جدا نیست و روز به روز قوی تر پیدا میشه) .

آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی
آموزش زبان ترکی استانبولی

یادگیری سریع در آموزش زبان ترکی استانبولی!

اومندی ها! شما باید بدونید یادگیری یه فرآیند علمی و زمان بر هست. هر یادگیری برای اینکه به عمق خودش برسه مستلزم پشتکار و وقت صرف کردن هست. متاسفانه یا خوشبختانه، این موضوع هیچ کاتالیزگری نداره و تنها راه اصلیش همینه😁 این موضوع درباره آموزش زبان ترکی استانبولی هم صدق میکنه. پس یادگیری سریع یا یادگیری در مدت زمان کمتر فقط یک فریب هیجان انگیزه!!

 شما در مدت زمان خیلی کم، مثل یک یا دو ماه، نمیتونید به زبان ترکی مسلط بشید و شاید فقط بتونید بصورت دست و پا شکسته یکسری جملات ساده رو بیان کنید یا مکالمه های دیگران رو بصورت ناقص متوجه بشید.

پس اگر میخواید زبان ترکی رو اصولی یاد بگیرید، بهش مسلط بشید و بعد از مدت کوتاهی از یادتون نره، باید مسیر مربوط به خودش رو طی بکنید.

اما نکته ای که وجود داره اینه که چون در باشگاه اومند کلاس ها بصورت کاربرمحور و با جمعیت کم برگزار میشن، آموزش ها شخصی سازی شده هستن. پس کلاس آنلاین آموزش زبان ترکی استانبولی در اومند بهره وری بالاتری داره و این موضوع میتونه تا حدودی در سرعت یادگیری شما موثر باشه چون روی چیزهایی که نیاز شما نیست تاکید نمیشه.

یه واقعیت جالب دیگه اینه که یادگیری یک زبان خارجی مثل دریایی میمونه که انتها نداره. شما تا ابد میتونید نکته جدید از یک زبان یاد بگیرید! با توجه به این موضوع، در حین آموزش و بعد از آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی، شما آنالیز میشید که تا چه حد به هدف خودتون رسیدید و درصورت تمایل میتونید آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی رو ادامه بدید تا به سطوح پیشرفته تر هم برسید.

ریشه و تاریخچه زبان ترکی

براساس تحقیقاتی که تا زمان کنونی انجام شده، نتیجه گیری شده که قدمت زبان ترکی استانبولی به ۸۵۰۰ سال قبل برمیگرده! زبان ترکی استانبولی در ترکیه، قبرس شمالی، استان کرکوک عراق و مناطق غربی مقدونیه به عنوان زبان رسمی گویش مردم محسوب میشه. شاید جالب باشه که بدونید تعدادی از کلمات زبان ترکی استانبولی از زبان های عربی و فارسی وارد این زبان شدن مثل defter به معنای دفتر و mektub به معنی نامه!

تعدادی از کلمات هم از زبان های اروپایی وارد این این زبان شدن مثل garaj به معنای گاراژ و park به معنای پارک!

بطور کلی کلماتی از زبان ترکی استانبولی که ریشه غیر ترکی دارن، به ترتیب فراوانی دارای ریشه های عربی، فرانسوی و فارسی هستن. تعداد بسیار کمی از کلمات هم دارای ریشه های دیگری هستن.

زبان ترکی استانبولی با زبان ترکی آذربایجانی که در ایران استفاده میشه، شباهت های بسیاری دارن و درعین حال تفاوت هایی هم دارن، به ویژه در گویش و تلفظ. بنابراین یادگیری زبان ترکی استانبولی برای مردم ایران بسیار جذابه.

زبان ترکی در دنیا

زبان ترکی پنجمین زبان پرکاربرد دنیا محسوب میشه. در سراسر جهان حدود ۸۰ میلیون نفر به زبان ترکی استانبولی صحبت میکنن که اغلب همون ساکنین ترکیه هستن!

یادگیری یک زبان جدید همیشه با چالش هایی روبرو بوده و هست. زبان ترکی هم از این قاعده مستثنی نیست! اما وقتی شما برای یادگیری این زبان هدف دارید و از مزایای یادگیری این زبان (مثل گسترش کسب و کار، فرصت های سفر و گردشگری، آشنایی با فرهنگ غنی و جذاب ترکیه،  فرصت زندگی در ترکیه و …) آگاه هستید، در کنار مدرسان حرفه ای اومند راحت تر این مسیر رو طی خواهید کرد.

بطور کلی یادگیری زبان ترکی برای فارسی زبانان بسیار جذابه اما چالش برانگیز هم هست! این زبان شباهت زیادی به زبان های اروپایی نداره. بنابراین اگر شما به زبان انگلیسی مسلط باشید، یادگیری دیگر زبان های اروپایی مثل آلمانی و فرانسوی میتونه کمی راحت تر از یادگیری زبان ترکی استانبولی باشه چون شباهت هایی در ساختار این زبان ها دیده میشه. زبان ترکی تشابه زیادی با زبان انگلیسی نداره و فقط چون الفباش براساس الفبای لاتین هست، به الفبای انگلیسی شبیهه.

اما همین متفاوت بودن و جدید بودنشه که یادگیری این زبان رو بسیار شیرین و جذاب کرده و روز به روز افراد بیشتری متقاضی یادگیری این زبان هستن.

آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی
از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس آنلاین زبان ترکی استانبولی

منابع زبان ترکی

منابعی که ما در کلاس های باشگاه پیشنهاد میدیم براساس هدف و سطح کاربران هست. پس نمیشه قبل از ثبت نام بطور دقیق مشخص کرد که شما قراره از کدوم منبع آموزش ببینید چون منابع کاربران مختلف به صلاحدید مدرس متفاوته.

اما بطور کلی کامل ترین و مشهور ترین کتاب های کلاس آموزش زبان ترکی استانبولی، مجموعه کتاب های Istanbul، Yedi Iklim و Yeni-Hitit هستن که براساس نیاز شما میتونن در کلاس آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی استفاده بشن.

آموزش مکالمه زبان ترکی استانبولی

مکالمه مسلماً موضوعیه که خب هر زبان آموزی که ادعایی تو زمینه زبان خودش داشته باشه باید در وهله ی اول بتونه به شیوه ی روان و درست انجامش بده.ماهم در آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی توجه ویژه ای  به مکالمه داریم و   به طور میانگین ۴۰درصد جلسات رو به مکالمه ی کاملاً منحصر به فرد اختصاص میدیم جدا از مسائلی که در سایر جلسات در راستای تقویت مکالمه انجام میگیره و سعی میکنیم روی لهجه ی شما و تلفظ کلمات و شیوه ی بیانشون تاکید کافی داشته باشیم تا شما  بتونید حس ا‌ون کلمه رو هم به کاربر منتقل کنید چون زبان ترکی یه زبان خاصیه که لهجه و نوع بیان کلمات  یه جورایی ۵۰درصد کاره،به همین دلیل  هدف ما یک مدل آموزشی است که شما علاوه بر پیشروی بر اساس اهدافتون،اون لهجه ی ناب و شیرینش رو هم بتونید حفظ کنید غالباً😄.

تعیین سطح زبان ترکی استانبولی در باشگاه اومند

یکی از مسائلی که در زبانکده ها  بسیار بهش توجه میشه تعیین سطح زبانه، خب مسلماً باشگاه هم از این قاعده غافل نمیمونه و تعیین سطح رو انجام میده.اما خب تعیین سطح در باشگاه اومند معنای متفاوتی داره.ما در ابتدا برای تعیین سطح زبان ترکی استانبولی به اهداف کاربر توجه میکنیم،سپس میایم فاکتورهای تاثیر گذار مثل اهداف و شرح حال رو برای تعیین سطح کاربر در نظر میگیریم.به عنوان مثال میگیم از  نظر زبان آموزی تعیین سطح شما در  آموزش زبان ترکی استانبولی به این صورته، اما  اگر شاخصه ها و فاکتورهای مربوط به اهدافتون رو وارد بکنیم در واقع تعیین سطح شما به فلان نمودار واقعی ختم میشه(سطح بالا تر یا پایین تری دریافت میکنید).

در نهایت آنالیز کلی تعیین سطح ما متناسب با اهداف شماست‌ و اینجاست که حتی در تعیین سطح هم باشگاه این ویژگی آموزش کاربر محور رو حفظ میکنه و باشگاه اومند آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی رو کاملا ویژه و متناسب با شرایط کاربر جلو میبره.

نظرات و رضایت کاربران آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی در باشگاه اومند

پخش ویدیو
آموزش زبان ترکی استانبولی

اعتبار باشگاه اومند، برای شما یک مدرک پایان دوره زبان ترکی استانبولی به همراه داره…

هر دوره از آموزش های مهارت شما که با موفقیت به اتمام برسه ، متخصصین باشگاه با توجه به توانایی شما یک مدرک پایان دوره با مهر و در سربرگ رسمی باشگاه، برای شما آماده میکنن، که در اون مدرک به سطح و توان شما اشاره میشه و به این معنی است که شما در یک مجموعه معتبر، فلان مهارت یا دوره رو با موفقیت سپری کردید(مدرک مذکور هم به زبان فارسی و هم به زبان انگلیسی و ترکی استانبولی، قابل دریافته)

در نهایت آموزش زبان ترکی استانبولی در باشگاه اومند….

خب تا به اینجای کار فهمیدید که آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی در باشگاه اومند کاملاً منحصر به فرده و در  واقع باشگاه اومند یک مرکز کلی به هدف رسانیه و با توجه به پرونده شما هر موردی رو که برای رسیدن به هدف احتیاج دارید، در اختیارتون میذاره و آموزش هارو به صورت کاملاً زنده و  با قابلیت برقراری ارتباط مستقیم  با مدرس و با تعداد محدودی از افراد روی هر کلاس ادامه میده.

بحث تعداد شد، باید اینو بدونید که برای اجرای شعار آموزش کاربر محور باید تعداد افراد موجود در کلاس زیر ده نفر باشن، چرا؟؟ خوب مشخصه چون مدیریت اهداف بیش از اون تعداد غیر ممکن میشه و مدرس نمیتونه متناسب با هر کس به طور جداگونه آموزش بده و این میشه که میبینید یک شیوه ثابت و مشخص به کلی کاربر آموزش داده میشه، چون تعداد حاضر در کلاس ها به نسبت بالاست و مدیریت اهداف شخصی یا گروهی سخت میشه.

اما ما در باشگاه اومند کلاس آنلاین زبان ترکی استانبولی رو به سه شیوه برگزار میکنیم

  • خصوصی یا تک نفره
  • نیمه خصوصی یا دو تا پنج نفره
  • عمومی یا پنج تا ده نفره

بیش از این تعداد در کلاس ها قرار نمیگیرن.

کار بسیار سخت میشه طبیعتا! چون خیلی راحته ۵۰ کاربر رو در یک کلاس جا بدی و در یک ساعت بهشون آموزش بدی و تمام تا این که همونارو به ۵ گروه ۱۰ تایی تقسیم کنی و برای هر کدوم کلاس جدا و ساعت جدا بذاری….

اما این سختی برای باشگاه اومند ارزش داره! چون باعث تحقق آموزش کاربر محور میشه و افراد هم هدف رو کنار هم قرار میده!.

آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی باشگاه اومند قرار نیست صرفاً شما رو با یک شیوه و روش قابل پیشینی رو به رو کنه.

کاملا وضعیت شما متناسب با هدفتون پیش میره و حتی همونطور که گفتیم هدف شما در تعیین سطحتون هم تاثیر داره و لذا باشگاه اومند میخواد  این حالت روتین رو خارج کنه و آموزش کاربر محور رو به جای آموزش مدرس محور معرفی کنه‌،جایی که شما و اهدافتون محور قرار میگیرید و اهمیت دارید و مهم اینه شما متناسب با اون هدفتون و کاربردی که زبان ترکی استانبولی براتون داره جلو میرید.

در آخر هم بسیار خوشحالیم که قراره از وقت و عمری که خداوند بهتون داده برای یادگیری یک مهارت استفاده کنید،اون هم آموزش زبان که مهارتیه که کاملاً شمارو جلو میندازه!.

یادگیری مهارت ها درهای جدیدی رو به روی شما باز میکنن چه از جهت هویت اجتماعیتون و ارتقا اون و چه از جهت ایده هایی که به ذهنتون میرسه،آشنایی با دیگر فرهنگ ها و حتی درآمد زایی شما.

کلاس آنلاین زبان ترکی استانبولی

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف آموزش زبان ترکی استانبولی را به شما نشان می دهد. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، کامل به شما آموزش زبان ترکی استانبولی را یاد می دهند و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به هدف آموزش ترکی استانبولی را در اختیار شما می گذارد. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه آموزش زبان ترکی استانبولی را به شما منتقل خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیرید، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می توانید برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه فرزندتان در رشته مورد نظر پیشرفت بیشتری داشته باشد می توانید از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنید برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کنید. 

مطمئن باشید همین که با یک برنامه ریزی مشخص قصد دارید که ذهن خودتون رو ارتقا بدین و چیز جدیدی رو یادبگیرید  در کیفیت زندگیتون تاثیرگذاره و همین مارو خوشحال میکنه!.در نهایت حتما توصیه میشه در جلسه توجیهی رایگان باشگاه اومند در زمینه آموزش زبان ترکی استانبولی شرکت کنید تا اطلاعات کامل رو بدست بیارید. یا با شماره

۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳

داخلی ۱ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما رو راهنمایی  بکنند.

به امید یک آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی ناب در باشگاه اومند.

یه آرزو کن💜

آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی
از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس آنلاین زبان ترکی استانبولی

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
منو
حساب کاربری من
Call Now Button